Přihlášky závodu: Grand Prix Silesia

Datum:
13.08.2015
Místo konání:
Velká Kraš, louka naproti chatovému táboru Habina
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D40B     D45A     D45B     D55     D60     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     TK     TL    
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ne Ne Ne Ne Ano 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno 2067201 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN0551 Pachmannová Katka Neregistrovaní 361953 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425542 Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN0351 Pachmannová Bára Neregistrovaní 361981 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
82P02 Kmiec Zuzanna (POL) UKS Traper Złocieniec 682394 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
1HP03 Siedczynska Natalia (POL) BnO Szczecin 2050618 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
68F0350 Niggli Alina (FRA) O Jura 1030822 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 Ano Ano Ne Ne Ne 300 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 Ano Ano Ano Ano Ne 0 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8585 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
82P Jarosz Malgorzata (POL) UKS Traper Złocieniec 2050615 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1HP05 Kepinska Adrianna (POL) BnO Szczecin 682388 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
48P0251 Dammfeld Karolina (POL) Lotna Zdzieszowice 2037508 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 2059737 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0259 Novotná Anna KOS TJ Tesla Brno C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
68F0150 Niggli Natalja (FRA) O Jura 880011 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8584 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
16L3 Traubaite Judita (LTU) Fortuna OK 1409844 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
82P9551 Waszczuk Aleksandra (POL) UKS Traper Złocieniec 9101308 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
1GP9551 Goncalves Ines (POR) ORI-ESTARREJA 1977779 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P9551 Żebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 1407619 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec R 995864 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP8851 König Lucie Orientační Běh Opava C 553449 Ne Ne Ano Ano Ano 0 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
58A8551 Linehan Jenna (AUS) Canberra Cockatoos 416042 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 443086 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 Ano Ne Ano Ano Ne 600 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 52996 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 Ne Ano Ano Ne Ano 600 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
68F7750 Niggli Daria (FRA) O Jura 1390000 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
53P51 Szymanska Zuzanna (POL) Team 360° 981643 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OOP7650 Salichová Gabina TJ Opava C 232358 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
1BP1 Marques Manuela (POR) .COM 2017030 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1BP2 Costa Tania Covas (POR) .COM 1010087 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
16L4 Traubiene Aiste (LTU) Fortuna OK 889226 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P6802 Wolek Ewa (POL) Saturn Piaseczno 886676 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
5GC6851 Logvina Elena (CAN) UKR Canada 249647 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
66A6451 Arbter Vera (AUT) NF Wien 1207294 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
1FP6351 Goncalves Amalia (POR) CLAC 1987789 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 26980 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 410702 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 Ano Ano Ano Ano Ne 0 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
1HP01 Pawlowski Leon (POL) BnO Szczecin 682391 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál 2045229 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 Ano Ano Ne Ne Ne 0 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno 2083390 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
OOP0500 Salich Jonáš TJ Opava C Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
76P6801 Malinowski Jerzy (POL) Rodzina z Teresina 1411330 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
82P03 Udycz Jonasz (POL) UKS Traper Złocieniec 682390 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
1HP04 Czynski Milosz (POL) BnO Szczecin 682392 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
16L2 Traubas Adomas (LTU) Fortuna OK 2048492 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 2085648 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL Eichler Jakub SKOB Zlín Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIC0209 Pšenčík David OB Vizovice C 425432 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7205032 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
82P01 Laszkiewicz Dominik (POL) UKS Traper Złocieniec 2050616 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1HP06 Baczulis Milosz (POL) BnO Szczecin 682395 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1HP07 Grzegorczyk Mateusz (POL) BnO Szczecin 682387 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1HP08 Biernat Michal (POL) BnO Szczecin 682385 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1HP09 Petersburski Krystian (POL) BnO Szczecin 2050607 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VIC0100 Pšenčík Jan OB Vizovice B 2451515 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
47P0101 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392590 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1HP11 Kurasinski Michal (POL) BnO Szczecin 682393 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HOB9949 Hanuš Jaroslav SKOB Horní Benešov Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 Ne Ne Ano Ano Ne 300 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09814 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P9802 Mossakowski Wojtek (POL) Saturn Piaseczno 899027 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P9800 Rutka Jan (POL) Saturn Piaseczno 886674 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7SC9700 Bajger Adam Neregistrovaní - MOV 52778 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1GP9801 Goncalves Pedro (POR) ORI-ESTARREJA 1246642 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
NNN9730 Jochec Michal Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOB9800 Garstka Jakub KOB Dobruška C 553479 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
58A8701 Krajča Tomáš (AUS) Canberra Cockatoos 681866 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
26P7200 Krasuski Marcin (POL) orienteering.waw.pl 7202764 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov C 9980407 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 Ne Ne Ne Ano Ne 0 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 9920101 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 515502 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ne Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
17P9001 Mazan Bartlomiej (POL) WKS Śląsk 921001 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 Ano Ano Ano Ne Ano 600 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
66P8501 Lubis Michal (POL) UKS Azymut Pabianice 887214 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 53824 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
99P8100 Domański Adam (POL) MMIA Wrocław zapůjčit Ne Ne Ne Ne Ano 230 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava B 336733 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
37S7200 Vladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 Ne Ne Ano Ne Ne 200 Kč
17P8000 Hajdas Przemysław (POL) WKS Śląsk 1431999 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice C 53335 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIC7207 Pšenčík Radomír OB Vizovice C 425425 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NNN8031 Tomášek Petr Neregistrovaní 52462 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 515156 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 52999 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
15I6300 Metelkine Alexander (ISR) Tel Aviv University 2071191 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
68F6700 Niggli Jurg (FRA) O Jura 1720822 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 49342 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
5GC6201 Logvin Andrei (CAN) UKR Canada 350320 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
66A6201 Arbter Roland (AUT) NF Wien 8625510 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1BP3 Nova Luis Quinta (POR) .COM 2043036 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1BP4 Andrade Octavio (POR) .COM 544083 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
76P6800 Malinowski Zbigniew (POL) Rodzina z Teresina 1411329 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
22E6501 Aare Abel (EST) SK Rocco Team Estonia 227558 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
22E6502 Hillar Nikkari (EST) SK Rocco Team Estonia 9515151 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
1FP6301 Goncalves Amandio (POR) CLAC 1680086 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
36P6300 Żebrowski Dariusz (POL) OK!Sport Warszawa 12345678 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 Ne Ano Ano Ne Ano 600 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROV6001 Kadaňka Jiří OK Zubří C 49897 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 Ne Ano Ne Ne Ne 200 Kč
95P0001 Guga Romuald (POL) Wrocław 889177 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5705 Krajča Pavel SKOB Zlín C 53370 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
18B5501 Trydzenski Henadzi (BLR) Peleng-Vimpel/Minsk 7204875 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 Ne Ne Ano Ano Ne 300 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 51937 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRB4703 Zaoral Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301264 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
58A1251 Linehan Marta (AUS) Canberra Cockatoos 53343 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno 232025 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
73P1000 Porada Michał (POL) OLBnO 412128 Ano Ano Ne Ano Ano 400 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C 425439 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 Ne Ne Ano Ne Ano 200 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN0852 Pachmannová Iva Neregistrovaní 232251 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
6GC0800 Metelka Tomáš ok99 hradec kralove 331689 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN Tomáškovi Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
99P0900 Kozaczuk Antoni (POL) MMIA Wrocław zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 180 Kč
99P0950 Domanska Milena (POL) MMIA Wrocław zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 180 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
NNN6666 Šálková Dufková Petra Neregistrovaní Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
VIV0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 52688 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VIV0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering 52690 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 515500 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 361904 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SKOB Horní Benešov C Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
47P0851 Hyla Natalia (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394744 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
48P0801 Dammfeld Adam (POL) Lotna Zdzieszowice 2037505 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0680 Patermannová Marie KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ne 180 Kč
TBM0369 Patermannová Eliška KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ne 180 Kč
OOP0751 Salichová Ivana TJ Opava C Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
NNN1234 Berger Tomáš Neregistrovaní Ano Ano Ne Ne Ne 300 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ne Ne Ano 450 Kč
16L1 Traubaite Saule (LTU) Fortuna OK 6616 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ano Ano Ne Ano Ne 360 Kč
NNN8271 Tomášková Petra Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 Ne Ne Ano Ano Ne 240 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
99P8000 Kozaczuk Jarosław (POL) MMIA Wrocław zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 150 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 Ne Ano Ne Ne Ne 0 Kč
ZLH9501 Pavlík Marek OOB TJ Zlaté Hory C 416100 Ne Ano Ano Ano Ano 480 Kč
1HP10 Siedczynski Jakub (POL) BnO Szczecin 2050610 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 Ne Ano Ne Ne Ne 120 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano Ne Ano 480 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 Ano Ano Ano Ne Ano 480 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 Ano Ano Ano Ne Ne 360 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava C 416152 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
47P6101 Hyjek Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394736 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OOP7600 Salich Radomír TJ Opava C 232529 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
SBK791 Dressler Jan KOB START Blansko 2045244 Ne Ano Ne Ne Ne 120 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
73P5650 Olbrycht Anna (POL) OLBnO 412377 Ne Ne Ano Ne Ne 120 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NNN9845 Syrový Lukáš Neregistrovaní 2067991 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NNN9846 Syrový Zdeněk Neregistrovaní 2067932 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NNN9999 Prokeš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ano Ne Ano 450 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
TBM9151 Šulerová Pavlína KOS TJ Tesla Brno C 232355 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
NNN7777 Jirásková Dora Neregistrovaní 330694 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VAM9700 Kula Tadeáš OB Vamberk zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
EKP70 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha 9700729 Ne Ne Ano Ne Ano 240 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ne Ne Ano Ne Ano 240 Kč
NNN7077 Vacková Jana Neregistrovaní 889688 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 Ne Ne Ano Ne Ne 120 Kč
27C7900 Chládek Milan OB MILANOV Ne Ne Ano Ne Ne 120 Kč
29P5701 Skonieczny Andrzej (POL) Paulinum J.G. 1401456 Ne Ano Ano Ano Ano 480 Kč
celkem přihlášených: 483, vklad: 262060 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.