Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.10.2015
Místo konání:
Krupka - Vrchoslav
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
1.10 km, 50 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 1403055 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 1403057 55 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 55 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 55 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 55 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0 55 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 55 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 55 Kč
1.60 km, 60 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 4411246 40 Kč
BOR0655 Horníková Veronika OK Jiskra Nový Bor C 4388 40 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 40 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 40 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 40 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 40 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 40 Kč
1.20 km, 50 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 55 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 55 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 55 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2085567 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 55 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 55 Kč
24D0450 Heinemann Wenke (GER) SV Robotron Dresden 7777778 55 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 55 Kč
1.20 km, 50 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 55 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 55 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 55 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 55 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 55 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 55 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 55 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 55 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 55 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 55 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 55 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 55 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 55 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
VLI0253 Svobodová Eva Slavia Liberec orienteering C 8307 55 Kč
1.60 km, 60 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 70 Kč
DOK0051 Dominika Stránská OK Doksy C 2056239 70 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 70 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 70 Kč
1.80 km, 70 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070852 70 Kč
1.80 km, 70 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 70 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 70 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 70 Kč
24D8851 Vaculíková Jana (GER) SV Robotron Dresden 94466 70 Kč
18D9250 Rückerová Petra (GER) Post SV Dresden 51132 70 Kč
2.00 km, 80 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 70 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 70 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 70 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 70 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 70 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 70 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 70 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 70 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 70 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 70 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 70 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 70 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 70 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 70 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 70 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 70 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 70 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 70 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 70 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 70 Kč
ASUYYYY Jergušová Hana Magnus Orienteering 307266 70 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 70 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 70 Kč
24D7350 Heinemann Anne (GER) SV Robotron Dresden 502214 70 Kč
NNN0002 Žáčková Radka Neregistrovaní 51861 70 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 70 Kč
NNN0007 Typltová Hana Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0008 Štěpánová Petra Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
1.80 km, 70 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 70 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 70 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 70 Kč
1.80 km, 70 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 70 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 70 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 70 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 70 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 70 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 70 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 70 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 70 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 70 Kč
1.70 km, 70 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 70 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 70 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 70 Kč
BOR6999 Úlehlová Monika OK Jiskra Nový Bor 320310 70 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 70 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 70 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 70 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 70 Kč
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 70 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 70 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 70 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 70 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 70 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 70 Kč
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 70 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 70 Kč
1.20 km, 60 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 70 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 70 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 70 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 70 Kč
1.20 km, 60 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 70 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 70 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 70 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 70 Kč
1.10 km, 50 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 55 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 55 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 55 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 55 Kč
BOR0549 Sork Dominik OK Jiskra Nový Bor 4125 55 Kč
BOR0505 Kudláček Mikuláš OK Jiskra Nový Bor C 4402 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 55 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN0503 Saur Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070851 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 55 Kč
1.60 km, 60 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403059 40 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 51232 40 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 40 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 40 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 40 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
1.20 km, 50 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 55 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403058 55 Kč
LPM0403 Klein Martin OK Lokomotiva Plzeň C 2082919 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice 420453 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 55 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 55 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 55 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 55 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 55 Kč
1.60 km, 60 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 55 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 55 Kč
19D0200 Scheuermann Martin (GER) SSV Planeta Radebeul 7777774 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 55 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 55 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 55 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 55 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 55 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 55 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 55 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 601169 55 Kč
1.90 km, 80 m, 18 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
19D9900 Scheuermann Erik (GER) SSV Planeta Radebeul 2032215 70 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 70 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 70 Kč
2.00 km, 80 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 70 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 70 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 70 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 70 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 70 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 70 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 70 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 70 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 70 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 70 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 70 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 70 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 70 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 70 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 70 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 70 Kč
2.30 km, 90 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 70 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 70 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 70 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 70 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 70 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 70 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 70 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 70 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 70 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 70 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 70 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 70 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 70 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 70 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 70 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 70 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 70 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 70 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 70 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 70 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 70 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 70 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 70 Kč
NNN0003 Bartoň Jaroslav Neregistrovaní 51862 70 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 70 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 70 Kč
2GC8900 Štěpán Marek SKI klub KVary 7204996 70 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 70 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 70 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 70 Kč
NNN0006 Šnyrch Marek Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 70 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 70 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 70 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 70 Kč
2.00 km, 80 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 70 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 70 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 70 Kč
1.90 km, 80 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 70 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 70 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 70 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 70 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 70 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 70 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 70 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 70 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 70 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 70 Kč
24D7300 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 2035202 70 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 70 Kč
18D7500 Müller Marko (GER) Post SV Dresden 09819 70 Kč
1.90 km, 80 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 70 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 70 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 70 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 70 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 70 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 70 Kč
19D6901 Scheuermann Jürgen (GER) SSV Planeta Radebeul 300657 70 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 70 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 70 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 70 Kč
1.70 km, 70 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 70 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 70 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 70 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 70 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 70 Kč
1.70 km, 70 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 70 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 70 Kč
TJN6001 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 70 Kč
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 70 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 70 Kč
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 70 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 70 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 70 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 70 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 70 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 70 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 70 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 70 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 70 Kč
33D5001 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 2 7501901 70 Kč
1.20 km, 60 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 70 Kč
69D4200 Udo Schindler (GER) Planeta Radebeul 2019909 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 70 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 70 Kč
24D3700 Heinemann Rolf (GER) SV Robotron Dresden 2060 70 Kč
1.60 km, 60 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 40 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 40 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 40 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 40 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 40 Kč
92XYYYY Pešík Matouš OB Jizerky 2051478 40 Kč
TJN0900 Saur Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 40 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 40 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 40 Kč
1.20 km, 50 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 45 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 45 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 45 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 45 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 45 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2049591 45 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2084436 45 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 45 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 45 Kč
2.10 km, 90 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 70 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 70 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2084444 70 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2085597 70 Kč
HCEYYYY Kočí Jiří TJ Hostivice 301379 70 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 70 Kč
celkem přihlášených: 320, vklad: 20150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.