Přihlášky závodu: Skalní OB v Tisé

Datum:
27.08.2016
Místo konání:
Tisá
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Kategorie:
Černá     Červená     Fialová     Modrá     Zelená    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 350
Náhradníků: 0
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8627110 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(132)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUM8551 Nedvídková Iva ZOOB Rumburk C 5642 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 733003 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR5849 Kundisch Diethard OK Jiskra Nový Bor 7203711 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 52248 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 2092397 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 331476 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8121 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
69X8600 Pecharová Aneta HO Humanita 887908 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem 2082938 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUL6800 Moravec Zdeněk KOB Ústí nad Labem 2082931 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUL6700 Chrz Pavel KOB Ústí nad Labem Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 781104 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
NNN Matěj Tkáč Neregistrovaní 2027207 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN9999 Jan Tkáč Neregistrovaní 2027227 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk C 5991 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 52239 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem 2082939 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
5TX7300 Vambera Filip VAM OB 2103248 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
5TX7350 Ferbasová Zdeňka VAM OB 2103240 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2044893 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D0500 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
celkem přihlášených: 336, vklad: 132400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.