Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
18.02.2017
Místo konání:
Hotel Maxov, Josefův Důl (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H12     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE     T5    
2.40 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
XHK1050 Jedličková Lucie MTBO Racing team Hradec Králové 51781 100 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 7204976 100 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 100 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená 2801042 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 100 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 100 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 100 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070854 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 100 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory 2049561 100 Kč
NNN1201 Čečková Karolka Neregistrovaní 331315 150 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň C 434806 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2078460 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 2073704 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 100 Kč
28P0352 Nitsch Aleksandra (POL) Saturn Piaseczno 8280803 100 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice 9068 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí 2096240 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 2078470 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 7203463 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice 2078459 100 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085567 100 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2069089 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice 2032180 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha 2021830 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha 2021833 100 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice 2108890 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 100 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 100 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha 2058488 150 Kč
4.20 km, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 160 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory C 331514 160 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 160 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 160 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 7206554 160 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 160 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 160 Kč
2SP0250 Leśnicka Agnieszka (POL) UKS Azymut Dębów . 2023844 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 160 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 160 Kč
PGP0155 Blahová Pavla SK Praga C 428253 160 Kč
STH0054 Rückerová Šárka SK Studenec C 2025352 160 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice 2078456 160 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 160 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 160 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 160 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 160 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 8627431 160 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 8627432 160 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 160 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně A 2073702 160 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha 2021832 160 Kč
14P0200 Sobel Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 8629801 160 Kč
14P0252 Nyga Julia (POL) UKS Kometa Gliwice 8631688 160 Kč
88P0050 Piwko Gabiela (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076143 160 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering B 2056275 160 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín 2056270 240 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín 2075653 240 Kč
28P0150 Mianowska Julia (POL) Saturn Piaseczno 886685 240 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha 2058493 240 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník C 246899 240 Kč
5.30 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 160 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga 7207777 160 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 7208088 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov B 1403419 160 Kč
5.30 km, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 160 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 1470169 160 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 160 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník E 9782 160 Kč
SZP8351 Mrázková Romana TJ Slovan Praha Zdravotník C 500556 160 Kč
94P8351 Kaminska Anna (POL) Polish National MTBO Team 2016319 160 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 160 Kč
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 9784 160 Kč
SZP8750 Chmelíková Tereza TJ Slovan Praha Zdravotník C 232330 160 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga 7003042 160 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga 7200338 160 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 160 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové 2051524 160 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 160 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 160 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno A 703370 160 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka B 1413714 160 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 9054 160 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 160 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška E 682690 160 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 160 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 553466 160 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka E 7875600 160 Kč
2TP8850 Pacek Karolina Patrycja (POL) Indywidualny Mazowsze 1407620 160 Kč
2UP8850 Wiercińska Anna (POL) MKS Metalowiec Łódź 2067726 160 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 0000981842 160 Kč
NNN1005 Zatloukalova Jana Neregistrovaní 7791 160 Kč
33P9950 Cych Agnieszka (POL) Echo Twardogóra 1399031 160 Kč
SZP8150 Lacigová Michaela TJ Slovan Praha Zdravotník B 887608 240 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 240 Kč
SPC8955 Kurzová Zuzana SPORTICUS team 7260004 160 Kč
4.40 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 160 Kč
LIV7350 Borovičková Lenka Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 995809 160 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno C 7204522 160 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 160 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 53567 160 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 160 Kč
SSP8251 Petříčková Zuzana SK Stopa Praha 434801 160 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 160 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 160 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 160 Kč
SZP7450 Škorpilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník C 211303 160 Kč
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team 9200521 160 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 160 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 160 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 426351 160 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň B 2060390 160 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 160 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec 220254 160 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí 886273 160 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ 1413333 160 Kč
NNN3501 Čečková Martina Neregistrovaní 7753 240 Kč
NNN3502 Lankašová Bára Neregistrovaní 4212 240 Kč
4.40 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha 2081352 160 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha 2092376 160 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 160 Kč
28P7301 Nitsch Joanna (POL) Saturn Piaseczno 2043896 160 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga 502089 160 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí 438036 160 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 160 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 7205014 160 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha 2103280 160 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha 51681 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 160 Kč
41P6800 Bugaj Teresa (POL) WKS Wawel Kraków 8638445 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 160 Kč
48D1023 Kröber Andrea (GER) OL-Team Wehrsdorf 1965216 160 Kč
18D1004 Malkowa Elena (GER) Post SV Dresden 7201230 160 Kč
58D1006 Schönfeld Ute (GER) SV TU Ilmenau 7050167 160 Kč
18D1001 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 8636973 160 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 160 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 887002 160 Kč
4.20 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha 446418 160 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 120 Kč
1QD1022 Haenelt Beatrix (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 7000038 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk E 980354 160 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 160 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 160 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 160 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně E 51494 160 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka E 7207077 160 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 160 Kč
SHK9355 Šimková Johanka OK Slavia Hradec Králové E 9005227 160 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 160 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 160 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 160 Kč
2AD1019 Dannowski Anke (GER) Preetzer TSV 780615 160 Kč
24D1031 Heinemann Anne (GER) SV Robotron Dresden 502214 160 Kč
1YD1003 von Gaza Anke (GER) OLV Uslar 2043605 160 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí E 1398998 240 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha 2081357 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 232246 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha 2092402 100 Kč
28P0600 Antonowicz Jan (POL) Saturn Piaseczno 8636188 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha C 2073716 100 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Praha Zdravotník C 100 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 887240 100 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 100 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená 2801030 100 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice 2078458 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava 2061841 100 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2035718 100 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2067316 100 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2096129 100 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070823 100 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec 1302784 100 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec 7756777 100 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí 232649 100 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice 425563 100 Kč
NNN0699 Elleder David Neregistrovaní 2102821 150 Kč
3.80 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary 9005143 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 7260011 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek C 2049567 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga C 897393 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha 7209480 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha 2075608 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 100 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 100 Kč
14Z0400 Martan Matyáš STS Chvojkovice-Brod 2102703 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 100 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 8629804 100 Kč
14P0301 Kołodziejczyk Bartłomiej (POL) UKS Kometa Gliwice 8631683 100 Kč
88P0301 Jurczak Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 100 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 100 Kč
33P0301 Cych Maksymilian (POL) Echo Twardogóra 54072 100 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha 446366 150 Kč
5.60 km, 15 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha 2080913 160 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 160 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 160 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 160 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 2090853 160 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 160 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 160 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 160 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 2060277 160 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 9101677 160 Kč
28P0101 Pierzchala Michal (POL) Saturn Piaseczno 886683 160 Kč
28P0200 Olszewski Bartosz (POL) Saturn Piaseczno 1403087 160 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 160 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha C 601169 160 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 160 Kč
28P0000 Nitsch Tomasz (jr) (POL) Saturn Piaseczno 8281200 160 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice C 2035716 160 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 160 Kč
2SP0000 Huba Karol (POL) UKS Azymut Dębów . 886651 160 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 160 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 2104701 160 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 160 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 160 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 7204987 160 Kč
STH0206 Rücker Jan SK Studenec C 2025353 160 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory 2078478 160 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 160 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 160 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 160 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 9889 160 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk 8629818 160 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 160 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 160 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 8629802 160 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 160 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080828 160 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398985 160 Kč
1TD1007 Schindler Erik (GER) SV Handwerk Erfurt 929470 160 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň B 887604 160 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 8629803 160 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 160 Kč
88P0002 Lach Kacper (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 412287 160 Kč
88P0100 Kruk Wojciech (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076144 160 Kč
88P0101 Andrzejewski Miłosz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103947 160 Kč
88P0103 Zalewski Bartłomiej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 253493 160 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 2060249 160 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 8629758 240 Kč
6.70 km, 22 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV9800 Borovička Tomáš Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 888614 160 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 160 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 160 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 160 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 160 Kč
2SP9900 Kruk Michał (POL) UKS Azymut Dębów . 886652 160 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice 2078473 160 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 160 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 160 Kč
14P9901 Szwaja Mateusz (POL) UKS Kometa Gliwice 8631691 160 Kč
88P9700 Lucerski Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411016 160 Kč
88P9701 Szymański Kornel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889678 160 Kč
88P9800 Domagała Marcel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889676 160 Kč
88P9801 Retych Krzysztof (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103947 160 Kč
88P9802 Staszak Wiktor (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2090687 160 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 160 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 160 Kč
DCE9700 Moravec Jakub KOB Dobřichovice C 7201811 240 Kč
7.50 km, 23 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 160 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 160 Kč
SSP8312 Gregoriades Tomáš SK Stopa Praha A 51659 160 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice 8066608 160 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník E 51773 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha A 553437 160 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy B 887924 160 Kč
SZP8102 Mrázek Jan TJ Slovan Praha Zdravotník B 7717777 160 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 160 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 436946 160 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov E 51726 160 Kč
SZP8101 Kovář Miroslav TJ Slovan Praha Zdravotník B 7201777 160 Kč
68P8701 Lisowski Przemyslaw (POL) individuální 1399033 160 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka B 231951 160 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení E 8401151 160 Kč
2UP8300 Fastyn Marcin (POL) MKS Metalowiec Łódź 1413976 160 Kč
88P8900 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8636526 160 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň B 301170 160 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1696 160 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 160 Kč
17P8100 Dwojak Wojciech (POL) WKS Śląsk 8640911 160 Kč
TUV9601 Sokolář Ondřej SOK TJ Turnov 411412 240 Kč
SPC7408 Kurz Pavel SPORTICUS team A 2042503 160 Kč
6.00 km, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška B 2027232 160 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 160 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové 160 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha C 2103747 160 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka C 7204972 160 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 160 Kč
NNN1006 Zatloukal Vaclav Neregistrovaní 2049587 160 Kč
NNN1007 Klemsa Jakub Neregistrovaní 331098 160 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory 7506161 160 Kč
LIV7400 Kurfürst Pavel Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 207827 160 Kč
6.00 km, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno C 7205029 160 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 160 Kč
SSP8000 Petříček Martin SK Stopa Praha C 51690 160 Kč
54D7700 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897324 160 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team B 7201206 160 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 160 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna 1403430 160 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 160 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 2011900 160 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 160 Kč
38P7400 Lisiak Pawel (POL) UKS Orientus Lodz 887243 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená 2800340 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava 2061827 160 Kč
1VP7800 Walicki Rafał (POL) HKS Azymut Mochy 2036957 160 Kč
1VP7301 Plesiński Mariusz (POL) HKS Azymut Mochy 2067729 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 160 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha B 515152 160 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 160 Kč
41P7800 Kuryj Marek (POL) WKS Wawel Kraków 8640921 160 Kč
1WD1010 Uhlemann Ulf (GER) ESV Dresden 303967 160 Kč
24D1028 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 2035202 160 Kč
33D1026 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 2 941971 160 Kč
48D1011 Fremder Lars (GER) OL-Team Wehrsdorf 772105 160 Kč
1QD1012 Haenelt Stephan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 997926 160 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 8631670 160 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 160 Kč
88P7700 Dutkiewicz Damian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101296 160 Kč
NNN7407 Šmahel David Neregistrovaní 889168 240 Kč
NNN7706 Zavadil Luboš Neregistrovaní zapůjčit 280 Kč
NNN7906 Pokorný Jan Neregistrovaní zapůjčit 280 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 160 Kč
5.60 km, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 9005227 160 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 160 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
SSP6600 Janík Vlastimil SK Stopa Praha C 51692 160 Kč
NEJ6400 Hájek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 682072 160 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice 7208085 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice 8044 160 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 160 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 160 Kč
28P7100 Nitsch Tomasz (POL) Saturn Piaseczno 1399040 160 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 160 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 160 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice 2059759 160 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 160 Kč
53P6900 Wroniak Adam (POL) Team 360° 1221169 160 Kč
45P6300 Chachurski Ryszard (POL) KU AZS WAT Warszawa 1963012 160 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha 9700729 160 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 160 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha 303918 160 Kč
41P6700 Moszkowicz Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 8638446 160 Kč
2WP6400 Stanisław Skorupa (POL) MUKS GLIWICE 428772 160 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice 2032106 160 Kč
61D1018 Krauße Thomas (GER) SG LVB Leipzig 8222221 160 Kč
1QD1030 Bleidorn Stefan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8241268 160 Kč
48D1017 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 1111255 160 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice 9069 160 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec 436961 160 Kč
2VP6301 Kozłowski Jacek (POL) PATRIA Młynne 2021371 160 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 160 Kč
LIV6104 Borovička Milan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 515097 160 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 49606 160 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 160 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 160 Kč
94P6200 Cegielka Jan (POL) Polish National MTBO Team 2075574 160 Kč
74D6000 Heinrich Peter (GER) ESV Dresden MTBO 9005663 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
96D0001 Schalle Michael (GER) MTV Bamberg 8222223 160 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 160 Kč
2UP5600 Wierciński Piotr (POL) MKS Metalowiec Łódź 1394894 160 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 160 Kč
41P4800 Kruczek Stanisław (POL) WKS Wawel Kraków 8640922 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha 682630 160 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha 8627106 160 Kč
96D1025 Schalle Michael (GER) MTV Bamberg 582309 160 Kč
48D1002 Fremder Dietmar (GER) OL-Team Wehrsdorf 560127 160 Kč
18D1009 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 160 Kč
2CD1008 Kössler Wolfgang (GER) Volkssport Berlin 302986 160 Kč
33D1015 Kundisch Diethard (GER) USV TU Dresden 2 7777777 160 Kč
17D6200 Braatz Frank (GER) TSV Berlin 8201262 240 Kč
3.80 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 9101102 120 Kč
SSP5000 Toušek Miloslav SK Stopa Praha C 51655 120 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 120 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín 0000009913 120 Kč
33D1021 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 2 8501901 120 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Praha Zdravotník A 7003050 180 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 180 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 120 Kč
SSP4100 Rychlý Rudolf SK Stopa Praha C 9823 120 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 502087 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 2067350 120 Kč
24D1027 Heinemann Rolf (GER) SV Robotron Dresden 2060 120 Kč
35D1029 Klawun Kendray Werner Geor (GER) Sachsen-Marathon 2091764 120 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 160 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka E 7204504 160 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 160 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering E 8627111 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 160 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 160 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 160 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška E 7241 160 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 160 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 681612 160 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 887630 160 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 160 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 2067391 160 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 160 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 1399000 160 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 160 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 7205032 160 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 160 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 887640 160 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka E 1700077 160 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 2073715 160 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 160 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 889286 160 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha E 301117 160 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha E 1403421 160 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice E 1155115 160 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 51590 160 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka B 7202874 160 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice B 2051509 160 Kč
SZP7000 Bořánek Petr TJ Slovan Praha Zdravotník E 9101108 160 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín E 0001414501 160 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka A 7202900 160 Kč
24D1016 Kohlschmidt Bernd (GER) SV Robotron Dresden 502219 160 Kč
33D1020 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 160 Kč
18D1013 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 160 Kč
94D1005 Kukis Michael (GER) OSC Kassel. 1559 160 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava E 995877 160 Kč
18D1002 Röhnert Max (GER) Post SV Dresden 1051289 240 Kč
19D1001 Weisbrich Martin (GER) SSV Planeta Radebeul 501938 240 Kč
5.60 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha 2087699 160 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník 420448 160 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník 420455 160 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka 428294 160 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 160 Kč
14Z6900 Martan Jaroslav STS Chvojkovice-Brod 2102690 160 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka 886815 160 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí 995887 160 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 2045230 160 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň 8416122 160 Kč
33D1024 Schöne Jakob (GER) USV TU Dresden 2 950102 160 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha 446367 240 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha 2058494 240 Kč
NNN7799 Ellederová Zdenka Neregistrovaní 2102816 240 Kč
celkem přihlášených: 486, vklad: 73960 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.