Přihlášky závodu: Čertovy hrby

Datum:
04.12.2016
Místo konání:
Malé Přílepy, Fořtovna
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
A     B     C     D    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 180
Náhradníků: 0
12.00 km
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 30 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 30 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 30 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 30 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 30 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 30 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 30 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 30 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 30 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 30 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 30 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 30 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 30 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 30 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 30 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 30 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 30 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 30 Kč
3RX8600 Černík Zbyněk SKOB Zlín zapůjčit 30 Kč
44C8000 Dvořák Josef Neregistrovaní borci 682615 30 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 30 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 236502 30 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 30 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 30 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 30 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 30 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 30 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 30 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 30 Kč
3LX8200 Novák Lukáš AC SAKÉ KATEŘINKY 443097 30 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 30 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 30 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 30 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 30 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 30 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 30 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 30 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 30 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 30 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 30 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 30 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 30 Kč
NNN9901 Špaček Jaroslav Neregistrovaní 30 Kč
NNN9902 Libus Jan Neregistrovaní 30 Kč
46C6800 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 30 Kč
NNN9925 Špaček Michal Neregistrovaní - 30 Kč
8.00 km
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 30 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 30 Kč
7VX6400 Čermák Radek StillAliveCZ 1413333 30 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ 30 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 30 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 30 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 30 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 30 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 30 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 30 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 30 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 30 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 30 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 30 Kč
9JC7901 Uhlíř Marek neregistrovaní - Všenory 30 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 30 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 30 Kč
7VX5200 Chlouba Petr StillAliveCZ 30 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 30 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 30 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 30 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 30 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 30 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 30 Kč
53C8750 Radová Vladí Chrustenice 7201204 30 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 30 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 30 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 30 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 30 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 30 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 30 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 30 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 30 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 30 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 30 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 30 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 30 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 30 Kč
NNN9903 Červená Alena Neregistrovaní 30 Kč
NNN9904 Červený Stanislav Neregistrovaní 30 Kč
NNN9905 Kučerová Jarka Neregistrovaní 30 Kč
NNN9906 1. Bartošová Neregistrovaní 30 Kč
NNN9907 2. Bartošová Neregistrovaní 30 Kč
6.00 km
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 30 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 30 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 30 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 30 Kč
1LC7750 Cichrová Iveta Klub Miki 442867 30 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 30 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 30 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 30 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 30 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 30 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 30 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 30 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 30 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 30 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 30 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 30 Kč
7VX5400 Vávra Petr StillAliveCZ 30 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 30 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 30 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 30 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 30 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 30 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 30 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 30 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 30 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 30 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 30 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 30 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 30 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 30 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 30 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 30 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 30 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 30 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 30 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 30 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 30 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 30 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 30 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 30 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 30 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 30 Kč
NNN9908 Nejedlá Michaela Neregistrovaní 30 Kč
NNN9909 Bílý Jiří Neregistrovaní 30 Kč
NNN9910 Tryner Martin Neregistrovaní 30 Kč
NNN9911 Ragauerová Magda Neregistrovaní 30 Kč
NNN9924 Došek Petr Neregistrovaní - 30 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 30 Kč
4.00 km
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 30 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 30 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 30 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 30 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 30 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 30 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 30 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 30 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 30 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 30 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 30 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 30 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 30 Kč
6YC0350 Dvořáková Hana Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
6YC0950 Dvořáková Lucie Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 30 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232893 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 30 Kč
NNN9912 Dobročáni Petr Neregistrovaní 30 Kč
NNN9913 Kšír Pavlík Neregistrovaní 30 Kč
NNN9914 Ryndová Denisa Neregistrovaní 30 Kč
NNN9915 Zajíčková Magda Neregistrovaní 30 Kč
NNN9916 Kšírová Adélka Neregistrovaní 30 Kč
NNN9917 Kšírová Verča Neregistrovaní 30 Kč
NNN9918 Kunclová Bětka Neregistrovaní 30 Kč
NNN9919 Špaček Matěj Neregistrovaní 30 Kč
NNN9920 Radechovský Vojta Neregistrovaní 30 Kč
NNN9921 Baštová Julča Neregistrovaní 30 Kč
NNN9922 Špačková Kačka Neregistrovaní 30 Kč
NNN9923 Radechovská Žofka Neregistrovaní 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
celkem přihlášených: 172, vklad: 5160 Kč