Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
29.03.2017
Místo konání:
Šternberk, hospoda U lišáka (Lišákova nora)
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Kategorie:
D16     D21     D35     H16     H18     H21     H35     H50     P    
3.20 km, 135 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 0 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 0 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
5.60 km, 285 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 100 Kč
3.60 km, 165 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 0 Kč
3.40 km, 130 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 80 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 0 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
5.60 km, 285 m, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
7.40 km, 360 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 80 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 0 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 0 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 0 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
5.60 km, 285 m, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 100 Kč
3.20 km, 135 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
2.40 km, 115 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 50 Kč
3SX0000 Velev Nikolaj ZŠ Těšetice zapůjčit 50 Kč
3SX0150 Košůtková Tereza ZŠ Těšetice zapůjčit 50 Kč
3SX0200 Dostál Zdenek ZŠ Těšetice zapůjčit 50 Kč
3SX0650 Bartoňková Sára ZŠ Těšetice zapůjčit 50 Kč
3SX1500 Lavrenčík Filip ZŠ Těšetice zapůjčit 50 Kč
3SX0651 Sojková Monika ZŠ Těšetice zapůjčit 50 Kč
3SX7800 Lavrenčík Petr ZŠ Těšetice zapůjčit 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 0 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 0 Kč
SSU8950 Grycová Zuzana SK Severka Šumperk C 332966 60 Kč
celkem přihlášených: 46, vklad: 2460 Kč