Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle - pro veřejnost

Datum:
11.08.2017
Místo konání:
Brada
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
HDR     P     T    
3.40 km, 6 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
5DX1600 Hašek Matěj 5dixi club 51306 Ne Ne Ano 60 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 51856 Ne Ano Ne 60 Kč
PDY1200 Plachý Matěj Běhej Poděbrady C 2102786 Ano Ano Ano 180 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 Ne Ano Ano 120 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 Ano Ano Ano 180 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 Ano Ano Ano 180 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 180 Kč
JPV1100 Vavrečka Saša Oddíl OS SK Prostějov C 207821 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 Ne Ano Ne 60 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411248 Ne Ano Ne 60 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha 2115740 Ano Ano Ano 180 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 Ano Ano Ano 180 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 Ano Ano Ano 180 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ano Ano Ano 180 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ano Ano 180 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 52761 Ano Ano Ano 180 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 Ano Ano Ano 180 Kč
2AZ1100 Smola Jakub OB Štípa 08615 Ano Ano Ano 180 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně C 2092397 Ano Ano Ano 180 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 Ano Ano Ano 180 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 Ano Ano Ano 180 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 Ano Ano Ano 180 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano 180 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 Ano Ano Ano 180 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 Ano Ano Ano 180 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 2116475 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR1151 Suchardová Bernadette OK Jiskra Nový Bor C 4652 Ano Ano Ano 180 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 7181009 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 53684 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1252 Halatová Anna SKOB Kobra Vsetín C 7120329 Ano Ano Ano 180 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano 180 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2112737 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1005 Halata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 Ano Ano Ano 180 Kč
SJC1099 Malínská Ema C Sportcentrum Jičín Ano Ano Ano 180 Kč
SJC0951 Landovská Anna Sportcentrum Jičín 0000000000 Ano Ano Ano 180 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 Ano Ano Ano 180 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 Ano Ano Ano 180 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 Ano Ano Ano 180 Kč
2ZZ0800 Švestka Patrik KOALA 2088217 Ano Ano Ano 180 Kč
2ZZ0700 Pavlica Bedřich KOALA Ano Ano Ano 180 Kč
2ZZ0950 Belžíková Nelly KOALA 7062009 Ano Ano Ano 180 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 Ano Ano Ano 180 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 Ne Ano Ano 120 Kč
TEP0000 Pecánek Matěj Tempo Praha Ano Ano Ano 180 Kč
TEP0001 Němcová Róza Tempo Praha Ano Ano Ano 180 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C Ano Ano Ano 180 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán LOK-o Liberec C zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
12M0000 Rawding Amy Maria (MLT) Rawding Ano Ano Ano 180 Kč
DOB1500 Preininger Matěj KOB Dobruška 7239 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 222651 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 7205956 Ano Ano Ano 180 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 Ne Ne Ano 60 Kč
PVP Finco Dneboská Eva VSK Přírodní vědy Praha 301137 Ne Ne Ano 60 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ano Ano 180 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov C 253805 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY7450 Káninská Hana Běhej Poděbrady C 2102791 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 Ano Ano Ano 300 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS6851 Žemlíková Pavlína SKOB Kobra Vsetín 60867 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ano Ne 200 Kč
TJN6350 Zvárová Jana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7209422 Ne Ano Ne 100 Kč
8DC9300 Llobet Adria DOBneregistrovani 7235 Ano Ano Ano 300 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 Ano Ano Ano 300 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 300 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY7150 Pavlíková Gábina Běhej Poděbrady C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2113048 Ano Ano Ano 300 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 Ne Ano Ne 100 Kč
ZVO6601 Zimmer Jiří OB SK Zvole C 428232 Ano Ano Ano 300 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 300 Kč
KRL0202 Haller Jiří Kometa Kralovice C 51475 Ano Ano Ano 300 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ne Ne Ano 100 Kč
23P0100 Dragowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 412334 Ano Ano Ano 300 Kč
23P6401 Bargiel Włodzimierz (POL) OK!Sport Warszawa 412306 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ano Ano Ano 300 Kč
2ZZ7000 Švestková Jana KOALA 2088170 Ne Ano Ano 200 Kč
2ZZ7100 Belžík Karel KOALA 7208222 Ano Ano Ano 300 Kč
2ZZ7352 Hradilová Eva KOALA zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 Ano Ne Ne 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 Ano Ne Ne 100 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 Ano Ne Ne 100 Kč
LPU0610 Horkel Antonín OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ano Ano 300 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439239 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 Ne Ano Ano 200 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV8551 Zítková Michaela SOK TJ Turnov C 6889 Ano Ano Ano 300 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0020 Procházka Miloš OK Slavia Hradec Králové Ne Ano Ne 100 Kč
TJN Jakubík Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
3.20 km, 17 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
5DX8650 Hašková Arina 5dixi club 53815 Ano Ano Ne 300 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ne Ne Ano 150 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 Ano Ne Ano 300 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ne Ano Ano 300 Kč
RUM8551 Heinlová Iva ZOOB Rumburk C 5642 Ano Ano Ano 400 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 Ano Ne Ne 150 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 Ano Ano Ne 300 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ne Ano 300 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 Ano Ano Ne 300 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ne Ne 150 Kč
2AZ8450 Smola Anna OB Štípa 428255 Ano Ano Ano 400 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní C 2088730 Ano Ano Ano 400 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 Ano Ano Ano 400 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ano Ano 300 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ne Ano Ano 300 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ano Ano 300 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 Ano Ano Ano 400 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 Ne Ano Ano 300 Kč
BOR7456 Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8432 Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ne Ne Ano 150 Kč
92X6900 Blín Oldřich OB Jizerky 2051500 Ne Ano Ne 150 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 Ne Ano Ne 150 Kč
92X8301 Pešík Marek OB Jizerky 830713 Ne Ano Ne 150 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ne Ano Ano 300 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ne Ne 150 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ano Ne Ne 150 Kč
6YC7151 Černá Marcela Neregistrovaní 2113445 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ne 300 Kč
42L8350 Masevičiūtė Kristina (LTU) OK Dainava 8644551 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 Ano Ne Ano 300 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ne Ne 150 Kč
CHA8350 Prokšová Blanka OK Chrastava C 4128 Ano Ne Ne 150 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 Ano Ano Ano 400 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 Ne Ano Ne 150 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 Ne Ano Ne 150 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 Ano Ne Ano 300 Kč
2ZZ7500 Pavlica Jiří KOALA 2116484 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 Ano Ne Ne 150 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 Ne Ano Ano 300 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 Ano Ne Ne 150 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 Ne Ano Ano 300 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 Ano Ano Ano 400 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 Ano Ne Ano 300 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 Ne Ano Ne 150 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 Ano Ne Ne 150 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP9051 Němečková Hana USK Praha C 51013 Ne Ano Ne 150 Kč
TJN0020 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit Ne Ano Ne 200 Kč
DKP7902 Chládek Milan Oddíl OB Kotlářka C Ne Ne Ano 150 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 Ano Ano Ano 400 Kč
RBA5801 Formanko Dušan TJ Rapid Bratislava 2099591 Ano Ano Ano 400 Kč
celkem přihlášených: 170, vklad: 40130 Kč