Přihlášky závodu: SMIK - 24.Mistrovství světa ve SMIKu

Datum:
17.11.2017
Místo konání:
Psáry, hospoda u fotbalového hřiště Rapidu Psáry
Pořadatel:
SLP - OOB Slavia Praha
Kategorie:
D     H    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 375
Náhradníků: 40
(171)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 80 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 80 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 80 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 80 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 2069057 80 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 80 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 80 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 80 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 80 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 80 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 80 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 80 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 80 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 80 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 80 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 80 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 80 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 80 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 51441 80 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 80 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 80 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 80 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 80 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 80 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 80 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 80 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 80 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 80 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 80 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 80 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 80 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 80 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 80 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 80 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 80 Kč
NNN0000 Tachezy Ruth Neregistrovaní 80 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 80 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 80 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 80 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 80 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 80 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 80 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 80 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 80 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 80 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 80 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 80 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 80 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 80 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 80 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 80 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 80 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 80 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 80 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 80 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 80 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 80 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 80 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 80 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 80 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team 434824 80 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 80 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 887925 80 Kč
NNN0300 Bloudková Lucie Neregistrovaní 80 Kč
NNN8001 Vašáková Marta Neregistrovaní 80 Kč
NNN0700 Bloudková Veronika Neregistrovaní 80 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 80 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 80 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 80 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 80 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 80 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 80 Kč
NNN1111 Kašparová Lucie Neregistrovaní 80 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 80 Kč
8UX9450 Léharová Alžběta ROB Pardubice 2045225 80 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 80 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 80 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 80 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 80 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52611 80 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 80 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 80 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 80 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 80 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 80 Kč
NNN6552 Soukupová Leona Neregistrovaní 80 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 80 Kč
NNN6451 Skřivanová Dagmar Neregistrovaní 80 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 80 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 80 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 80 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 80 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 336137 80 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha B 2067230 80 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 80 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 80 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 80 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 80 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 80 Kč
37C9850 Procházková Ema Bez registrace zapůjčit 80 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 80 Kč
NNN7777 Voráčková Eliška Neregistrovaní 80 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 80 Kč
NNN3232 Sehnalová Tereza Neregistrovaní 80 Kč
NNN3231 Smíšková Rozalie Neregistrovaní 80 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 80 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 80 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 80 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 80 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 80 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 80 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 80 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
NNN1956 Cimbulkova Kvetoslava Neregistrovaní 80 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 80 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 80 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 80 Kč
NNN1973 Zuskova Ilona Neregistrovaní 80 Kč
NNN1974 Klučinová Jaroslava Neregistrovaní 80 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 80 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 80 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ 80 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 80 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 80 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 80 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 80 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 80 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 80 Kč
6YC8951 Šlégrová Stanislava Neregistrovaní 80 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 80 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 80 Kč
(204)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 2019225 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 80 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 80 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 80 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 80 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 80 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 80 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní 80 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 80 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 80 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 80 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 80 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 80 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 80 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 80 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 80 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 80 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 80 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 80 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 80 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
SPC9205 Hlaváč Jaroslav SPORTICUS team C 2067975 80 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 80 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 80 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 80 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 80 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 80 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team C 1984420 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
45C7700 Bejček Michal Krčský les 53015 80 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 80 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 80 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 80 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 80 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 920688 80 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 7209656 80 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 80 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 80 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 80 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 80 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 80 Kč
NNN8800 Slabý Jiří Neregistrovaní 1418094 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 80 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 9101105 80 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 80 Kč
71D6503 Mättig Torsten (GER) USV TU Dresden 9100265 80 Kč
5RX9101 Skalka Jakub NNN 7208021 80 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 80 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 80 Kč
NNN0011 Schlogl Artyom Neregistrovaní 80 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 80 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 80 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 80 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 80 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 80 Kč
5DZ5000 Babić Bozidar (SCG) OK Donji Kokoti 80 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 80 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 80 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 80 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 80 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 80 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 80 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 80 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 80 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 80 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 80 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 80 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 80 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 80 Kč
73X9100 Šafka Dan Opět na Kozla 333846 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 80 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 80 Kč
DOB8800 Janoušek Michal KOB Dobruška C 7209366 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C zapůjčit 80 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 80 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 80 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 80 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 80 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 9005136 80 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 80 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
RIC7900 Mátl Radek OB Říčany C 2035153 80 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 80 Kč
NNN8100 Kozák Jakub Neregistrovaní 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 80 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 80 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 80 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 80 Kč
8XC1600 Němec Jan NER- Neregistrovani 219274 80 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 80 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410375 80 Kč
5RZ7200 Fišer Pavel Noční můry 7654444 80 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 80 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 80 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha 2118471 80 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 80 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 80 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 80 Kč
NNN9399 Němeček Jan Neregistrovaní 80 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 80 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 80 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 80 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 80 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 80 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 80 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 80 Kč
RIC8000 Michalička David OB Říčany C 7229483 80 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 80 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 80 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 80 Kč
DVP4401 Němec Luboš DVP ORIENTATION C 232520 80 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 247328 80 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 80 Kč
NNN5555 Šimeček Jozef Neregistrovaní 80 Kč
NNN6601 Zach Jaroslav Neregistrovaní 80 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 80 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 80 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 80 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 80 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 80 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 80 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 80 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 80 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 80 Kč
JHB9901 Zdobinský Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106746 80 Kč
8UX9100 Léhar Adam ROB Pardubice 2088721 80 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 80 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 80 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 80 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 80 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 80 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 80 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 80 Kč
6TX8100 Vicek Pavel Neregistrovaní - Vicek 80 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 80 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 80 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 80 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
NNN1942 Cimbulka Vaclav Neregistrovaní 80 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 80 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 80 Kč
NNN9991 Prochazka Martin Neregistrovaní 80 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 80 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 80 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš 80 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 80 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 80 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 80 Kč
NNN1979 Pospíšil Jan Neregistrovaní 80 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 80 Kč
7VX0500 Čermák Jakub StillAliveCZ zapůjčit 80 Kč
6KC6500 Jelínek Jan Neregistrovaní 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 80 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 80 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 80 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 80 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 160 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 160 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 160 Kč
celkem přihlášených: 375, vklad: 30240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.