Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Žďár nad Sázavou, Autokempink Pilák
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C 303960 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
NNN0964 Fialová Barbora Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
OSN0959 Červinková Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 40 Kč
CHT0966 Barbora Slavíková OOB SK Chrast 40 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 0 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 0 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast C 2124751 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 40 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 2059732 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 2121778 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 60 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 60 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2050497 80 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 80 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 682672 80 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 80 Kč
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 80 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 80 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
CTB8352 Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 4767 0 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 120 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 02230 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 80 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 2801050 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 0 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 0 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 0 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C 2244 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava 112 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJI0605 Verbók Štěpán OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0606 Verbók Daniel OK Jihlava C 140 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 0 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec B 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 40 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská 434571 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2120640 0 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 0 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 0 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
CTB0503 Perka Filip SK OB Chotěboř C 2118467 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 995847 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 110 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 0 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 80 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 0 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 120 Kč
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 80 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast 52315 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 80 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 80 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava 336774 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
RUZ0001 Čermák Marek TJ Růžená 8654887 80 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená 8654884 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 120 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 120 Kč
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava 2127602 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená 53500 80 Kč
5BZ7700 Skoba Ondřej Mistři slabé vůle 416055 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč zapůjčit 110 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová 2126341 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6502 Novotný Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079504 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 120 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
PZR5606 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51357 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 0 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
TTR1402 Kroupa Otto OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
6HC1400 Konfršt Mikuláš OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
6HC1100 Konfršt Štěpán OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 2134303 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
NNN1200 Fiala Radek Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1154 Kösslová Šárka SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
SJI1466 Mariana Procházková OK Jihlava 301216 40 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. Brněnská 232014 40 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 52175 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava 115 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 0 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 0 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř 2120621 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava 2126383 40 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
NNN9701 Lukáčová Martina Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9801 Vodičková Sára Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
NNN8271 Fiala Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 40 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 40 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 232339 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 40 Kč
celkem přihlášených: 335, vklad: 20570 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.