Přihlášky závodu: Zimní kotár

Datum:
17.11.2018
Místo konání:
Šubířov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
1.70 km, 40 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8940 30 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 30 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 30 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 30 Kč
KONXXYY Fialová Anna KOB Konice 52718 30 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 30 Kč
2.20 km, 50 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 30 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 30 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 30 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 30 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 30 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 515427 30 Kč
KON0787 Hájková Michaela KOB Konice C 52720 30 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 30 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 30 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 30 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice B 2069073 30 Kč
3.60 km, 90 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 40 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 40 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 40 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 40 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 40 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 40 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 40 Kč
4.20 km, 110 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8550 Richterová Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 40 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 40 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 40 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 40 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 40 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 40 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 40 Kč
JPV8750 Cetkovská Tereza Oddíl OS SK Prostějov C 2109697 40 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 40 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 40 Kč
4.00 km, 110 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 40 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 40 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 40 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 40 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 40 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 40 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 40 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 40 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 40 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 40 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 40 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 40 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 40 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020742 40 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 40 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 40 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 40 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 40 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 40 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 40 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 40 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 40 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421853 40 Kč
1.70 km, 40 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 30 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 30 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 30 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2020743 30 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 53899 30 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 30 Kč
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 30 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 30 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 30 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 30 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 30 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 30 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 30 Kč
UOL0601 Šesták Jakub SOB Olomouc C 2133901 30 Kč
4.20 km, 110 m, 20 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 40 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 40 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 40 Kč
5.70 km, 140 m, 26 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 1418768 40 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 40 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 40 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 40 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 40 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 40 Kč
ASU8419 Ježek Tomáš Magnus Orienteering C 7203337 40 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 40 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 40 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 40 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 40 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 40 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 40 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 40 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 40 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 40 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 40 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 40 Kč
4.50 km, 120 m, 23 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 40 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 40 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 40 Kč
KON7521 Škrabal Milan KOB Konice C 2125331 40 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 40 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 40 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 40 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 40 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 40 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 40 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 40 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 40 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 40 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 40 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 40 Kč
3.10 km, 90 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 40 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 40 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 40 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 40 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 40 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 40 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 40 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 40 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 40 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 40 Kč
1.80 km, 50 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0666 Grulich Adam Neregistrovaní 2083412 30 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 361976 30 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 53348 30 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 30 Kč
6YC0900 Střída Antonín Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
KONXXYX Zapletal David KOB Konice 8898 30 Kč
KONXXXZ Konečný Šimon KOB Konice 361996 30 Kč
2.40 km, 60 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 30 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 30 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM 2113084 30 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM 2112742 30 Kč
NNN0667 Vackovi Neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
2FX6600 Krampla Tomáš TTC Olomouc zapůjčit 30 Kč
2FX0300 Krampla Michal TTC Olomouc zapůjčit 30 Kč
PVP0800 Možný Šimon VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 30 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 30 Kč
celkem přihlášených: 135, vklad: 4930 Kč