Přihlášky závodu: SUDETY OPEN

Datum:
31.08.2019
Místo konání:
Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Rájec u Tisé
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
KAS - KOB Kamenický Šenov
Kategorie:
ČERNÁ     ČERVENÁ     MODRÁ     ZELENÁ    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 400
Náhradníků: 100
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 8627114 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0070001 Ročejdl Marek 007 - OBKamenice 995804 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VLI9400 Starosta Pavel Slavia Liberec orienteering C 8028880 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D6503 Mättig Torsten (GER) USV TU Dresden 9100265 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
71D6700 Lubs Alexander (GER) USV TU Dresden 8200267 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
0130001 Pecoldová Pavlína 013 - Cookies & Pancakes 8631588 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
0130002 Dvořáček Dan 013 - Cookies & Pancakes 8629750 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0140002 Matějka Lukáš 014 - Lokomotiva Teplice zapůjčit Ano Ano Ano Ano 860 Kč
VLI7801 Heczko Robert Slavia Liberec orienteering 8862 Ano Ano Ne Ne 439 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 Ne Ne Ano Ano 551 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ne Ne Ano Ano 399 Kč
(121)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering C 49954 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering C 49951 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
24D9350 Cruse Sina (GER) SV Robotron Dresden 2188 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0060001 Honzík Tomáš 006 - VLI 9102148 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0070002 Šejnová Magda 007 - OBKamenice 2129235 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 8606442 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200332 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D6950 Woy Anja (GER) USV TU Dresden 8290569 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D5400 Kundisch Diethard (GER) USV TU Dresden 8644833 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 8041178 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D0103 Mättig Leon (GER) USV TU Dresden 2037294 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
71D7050 Helling Claudia (GER) USV TU Dresden 8490000 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2092938 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
0080001 Hinterholzinger Petr 008 - Příchozí zapůjčit Ano Ano Ano Ano 860 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
0120001 Beitlerová Hana 012 - Tour de Bier 9622 Ne Ne Ano Ne 165 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 2080991 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 250020 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0050001 Borovičková Jana 005 - VSK ČVUT Fakulta Stavební Prahaa 888613 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 446429 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6101 Čermák Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8288 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM6350 Konečná Hana BETA URSUS Orienteering C 2124753 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 8606441 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LDC5702 Holpuch Jiří KOB Děčín 7111213 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
71D0500 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 2059750 Ano Ano Ne Ne 330 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUL0702 Kroupa Jan KOB Ústí nad Labem C Ne Ne Ano Ano 300 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
0100001 Bláha Michal 010 - TJ LOKOMOTIVA Teplice 7202857 Ano Ne Ne Ne 165 Kč
0110001 Pavlová Petra 011 - TJ LOKOMOTIVA Teplice 7202886 Ano Ne Ne Ne 165 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
CHC8701 Vojta Dominik K.O.B. Choceň C 7207886 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ne Ne Ano Ano 399 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9785 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUL0852 Ślínská Amálie KOB Ústí nad Labem C 2141901 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7350 Borovičková Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 995809 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D1150 Löhning Lisa (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
KUL0951 Kalinová Petra KOB Ústí nad Labem Ne Ne Ano Ano 330 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
celkem přihlášených: 272, vklad: 143989 Kč