Přihlášky závodu: Mikulášův kufr

Datum:
05.12.2019
Místo konání:
Srub Gizela. Krčský les
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
ČERTÍCI     ČERTICE     DIBLÍCI     DIBLICE     HOLÁTKA 1     HOLÁTKA 2     LUCIFEŘI     PEKELNICE    
4.50 km
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 80 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 80 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 80 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
NNN0004 Kotulan Jiří Neregistrovaní 2099493 80 Kč
NNN0005 Kotulan Matěj Neregistrovaní 2073748 80 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 80 Kč
0130001 Korotvička Ondřej 013 - Spořilov 7210302 80 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci 2135166 80 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 80 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 80 Kč
4.50 km
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 80 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 80 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 80 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 80 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 80 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 80 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 80 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 80 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 80 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 80 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 80 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361965 80 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 361962 80 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha C 2148167 80 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 80 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 80 Kč
3.50 km
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 40 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 40 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 40 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 40 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 40 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 40 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 40 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 40 Kč
3.50 km
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 40 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 40 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 40 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 2099524 40 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 40 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 40 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 40 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 40 Kč
2.00 km
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 2115070 40 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 40 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 40 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 40 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 51787 40 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 40 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 40 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 426455 40 Kč
DLP1005 Mates Matěj OOB TJ Dukla Praha 40 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 40 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 40 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 682623 40 Kč
DLP1002 Frei Šimon OOB TJ Dukla Praha C 2029210 40 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 40 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 428233 40 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 40 Kč
DVP1601 Šťovíček David DVP ORIENTATION 301529 40 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 40 Kč
CEP1302 Černý Ota Čepíci C 40 Kč
CEP1500 Černý Vít Čepíci C 40 Kč
SCP1650 Šístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 40 Kč
NNN0001 Matesová Magdalena Neregistrovaní 40 Kč
NNN0002 Fridrich Adam Neregistrovaní 40 Kč
NNN0003 Dušek Aleš Neregistrovaní 40 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 40 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 40 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha 442878 40 Kč
2.50 km
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 40 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 40 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 40 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 40 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 40 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 40 Kč
0070001 Kubínová Petra 007 - DaBar zapůjčit 40 Kč
0070002 Kubín David 007 - DaBar zapůjčit 40 Kč
0070003 Kubínová Barbora 007 - DaBar zapůjčit 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 40 Kč
CEP8250 Pařízková Ivana Čepíci C 2801049 40 Kč
CEP1200 Pařízek Antonín Čepíci C 2127535 40 Kč
CEP1400 Pařízek František Čepíci C 2125313 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 40 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 40 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 40 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 40 Kč
5.50 km
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 80 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 2096222 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 80 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 80 Kč
0020001 Bouška Zdeněk 002 - - 8666869 80 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 80 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 80 Kč
0030001 Jeffer Jeffer 003 - Jeffer 2113501 80 Kč
0040001 Beran Jakub 004 - Tempo 7209367 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 80 Kč
0060002 Dvořáček Dan 006 - Cookies & Pancakes 8629750 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 80 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 80 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 80 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 80 Kč
0100001 Teplý Ondřej 010 - Hisport Team zapůjčit 80 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 80 Kč
0110001 Brtník Adam 011 - Žádný 52734 80 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 80 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 80 Kč
0140001 Hancl Jaroslav 014 - Nemam klub zapůjčit 80 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 80 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 80 Kč
0150001 Plašil Ondřej 015 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 80 Kč
KAM7301 Lichtenberg Martin OK Kamenice C 7209345 80 Kč
5.50 km
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 80 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 80 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 80 Kč
0010001 Fišerová Ester 001 - neregi zapůjčit 80 Kč
0050001 Vahalová Petra 005 - Bezejmenní 301409 80 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 80 Kč
0060001 Pecoldová Pavlína 006 - Cookies & Pancakes 8631588 80 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 80 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 80 Kč
0090001 Roreitnerová Daniela 009 - P7 zapůjčit 80 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 80 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 80 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 80 Kč
celkem přihlášených: 143, vklad: 8920 Kč