Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Nový Dvůr u Písku - Ostrý vrch
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    

D10 1.96 km, 85 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
KRE1050 Fialová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 2148179 50 Kč

D12 2.33 km, 115 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek C 2064782 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 50 Kč
KRE0952 Jungvirtová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 2148199 50 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže B 2148186 50 Kč
0100001 Tereza Velátová 010 - Sokol Písek zapůjčit 115 Kč

D14 2.93 km, 135 m, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 8116697 50 Kč
VTA0752 Pokorná Bára SC vebr-sport C 2019546 50 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport B 2025208 50 Kč
KRE0753 Pomijová Viola OOB TJ Sokol Křemže C 8116825 50 Kč
VTA0657 Kůrková Kateřina SC vebr-sport C 2019556 50 Kč
VTA0753 Jodlová Justina SC vebr-sport C 2025217 50 Kč
NNN0650 Vaněčková Anežka Neregistrovaní 2111716 75 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 50 Kč

D16 3.12 km, 130 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 100 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 100 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 100 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 100 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport B 7207889 100 Kč
OPI0499 Maňáková Hana Orientační sporty Písek zapůjčit 140 Kč

D18 3.88 km, 130 m, 16 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 439103 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 150 Kč

D20 3.76 km, 140 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 100 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 7207771 100 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport B 7208097 100 Kč

D21 3.99 km, 165 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 100 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 100 Kč
0030001 Mágrová Anna 003 - VCB fans 301723 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 100 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 100 Kč

D35 3.76 km, 140 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 100 Kč
TCB8451 Soudková Šárka SK Technik České Budějovice 52188 100 Kč
KRE7950 Fialová Irena OOB TJ Sokol Křemže C 8517327 100 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 150 Kč
KSH8351 Roučková Romana OB Kašperské Hory C 51270 150 Kč

D45 3.32 km, 120 m, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 100 Kč
0010001 Zámečníková Jitka 001 - Zámečníci 2103763 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 Kč
VCB7358 Hojdarová Alena OB České Budějovice C 2087654 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 150 Kč

D55 2.96 km, 105 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 100 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč

DF 3.45 km, 110 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 50 Kč
KRE1150 Fialová Simona OOB TJ Sokol Křemže C 2039143 50 Kč
KRE1251 Jungvirtová Tereza OOB TJ Sokol Křemže C 428717 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč

H10 1.96 km, 85 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
VTA1102 Pokorný Vítek SC vebr-sport C 2019545 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 50 Kč
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport C 2116455 75 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 2079491 75 Kč

H12 2.33 km, 115 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice C 301111 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek B 2064775 50 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 50 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 50 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 2420040 50 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 75 Kč
VCB0833 Bušek Vojtěch OB České Budějovice 2118443 100 Kč

H14 3.12 km, 130 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 2064776 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 8515527 50 Kč
KRE0705 Padrta Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2148185 50 Kč
KRE0703 Stráský Přemysl OOB TJ Sokol Křemže B 2127625 50 Kč
VTA0702 Kouba Martin SC vebr-sport B 2025204 50 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek C 2088203 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 50 Kč
KRE0601 Rašman Matyáš OOB TJ Sokol Křemže C 2118441 50 Kč
NNN0611 Miroslav Sova Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
VTA0704 Komma Matouš SC vebr-sport C 2019542 50 Kč

H16 3.88 km, 130 m, 16 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 8226416 100 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 100 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport B 2025207 100 Kč

H18 4.26 km, 185 m, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport B 7210239 100 Kč

H20 4.38 km, 165 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 100 Kč

H21 5.18 km, 190 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 100 Kč
SUL9500 Linka Michael OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8148 100 Kč
NNN0000 Ten Hagen Libor Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
PCB6101 Hošek Lubomír SKP České Budějovice C 8676101 100 Kč

H35 4.38 km, 165 m, 15 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 100 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 150 Kč

H45 3.68 km, 135 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 100 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 100 Kč
KRE6600 Maršík Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 2127618 100 Kč
KRE7502 Martin Padrta OOB TJ Sokol Křemže C 8667975 100 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 100 Kč
VCB7201 Mágr Zdeněk OB České Budějovice 301722 100 Kč
0100003 Vladimír Velát 010 - Sokol Písek zapůjčit 190 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 150 Kč

H55 3.23 km, 110 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 8660458 100 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
0020001 Ledvina Tomáš 002 - Chrobkov zapůjčit 140 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 100 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
VCB6533 Bušek Josef OB České Budějovice 2118444 200 Kč

H65 2.63 km, 105 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 100 Kč

H75 2.46 km, 100 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 100 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč

HDR 3.45 km, 110 m, 7 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 170085 50 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
0040001 Kubíková Adélka 004 - Ne-registrovaní zapůjčit 90 Kč
0040002 Kubík Samí 004 - Ne-registrovaní 8142 50 Kč
0090001 Šnejdar David 009 - - 2001953 50 Kč
0110001 Srb Dominik 011 - KRE 51414 50 Kč
KSH1102 Roučka Tomáš OB Kašperské Hory 50 Kč
KSH1452 Roučková Tereza OB Kašperské Hory 50 Kč

HF 3.45 km, 110 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
TCB1301 Němec Matouš SK Technik České Budějovice C 446414 50 Kč
0100002 Filip Velát 010 - Sokol Písek zapůjčit 115 Kč

P 2.63 km, 105 m, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 100 Kč
VCB0708 Hojdar Jakub OB České Budějovice C 301110 100 Kč
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice C 2087641 100 Kč
JHB7102 Miksa Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 100 Kč
VTA7101 Svoboda Luděk SC vebr-sport 9101708 100 Kč
KRE7400 Fiala Tomáš OOB TJ Sokol Křemže C 8518327 100 Kč
0060001 Bečvářová Ladislava 006 - OPI 2039217 100 Kč
0070001 Jelínková Petra 007 - P 2104588 100 Kč
0070002 Jelínek Šimon 007 - P 2104594 100 Kč
0080001 Kůrka František 008 - Kůrkovci zapůjčit 140 Kč
0071000 Jelínková Mariana 007 - P 2104588 100 Kč
KRE9999 Pomije Radek OOB TJ Sokol Křemže 2148171 100 Kč
VTA0653 Svobodová Viola SC vebr-sport 100 Kč
VTA7651 Svobodová Iveta SC vebr-sport 100 Kč
KSH8001 Roučka Martin OB Kašperské Hory C 100 Kč
VTA7551 Legátová Ivana SC vebr-sport 2019550 100 Kč
celkem přihlášených: 183, vklad: 16160 Kč