Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Nový Dvůr u Písku - Ostrý vrch
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D12     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR    
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek C 2064782 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 100 Kč
0010001 Zámečníková Jitka 001 - Zámečníci 2103763 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
celkem přihlášených: 30, vklad: 2600 Kč