Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB1251 | Teringlová VeronikaTeringlová Veronika | OB České Budějovice | C | 2081379 | 50 Kč |
DOR1053 | Hezká AdélaHezká Adéla | OK Dobříš | C | 2050499 | 50 Kč |
SLP1250 | Chumová LadaChumová Lada | OOB Slavia Praha | C | 301528 | 50 Kč |
DVP1250 | Lhotská LindaLhotská Linda | DVP ORIENTATION | C | 2120663 | 50 Kč |
DOR1056 | Boudová LucieBoudová Lucie | OK Dobříš | C | 2125355 | 50 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 995845 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOR1152 | Magazu SophiaMagazu Sophia | OK Dobříš | C | 2111602 | 50 Kč |
DOR1051 | Neuerová EliškaNeuerová Eliška | OK Dobříš | C | 2050493 | 50 Kč |
DOR1057 | Basistová AnetaBasistová Aneta | OK Dobříš | C | 2044896 | 50 Kč |
DOR1050 | Chmelíková AnežkaChmelíková Anežka | OK Dobříš | C | 2104709 | 50 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003655 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
EKP0950 | Kalousová AdélaKalousová Adéla | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51588 | 50 Kč |
DOR0855 | Hezká TerezaHezká Tereza | OK Dobříš | C | 2111613 | 50 Kč |
DOR0953 | Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka | OK Dobříš | B | 8028871 | 50 Kč |
SLP0950 | Chumová AdélaChumová Adéla | OOB Slavia Praha | C | 51287 | 50 Kč |
DOR0952 | Baštová JustýnaBaštová Justýna | OK Dobříš | B | 2058512 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOR0753 | Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta | OK Dobříš | B | 8116728 | 50 Kč |
DOR0657 | Magazu AnnabelleMagazu Annabelle | OK Dobříš | B | 8033231 | 50 Kč |
DOR0656 | Neuerová AnnaNeuerová Anna | OK Dobříš | C | 2080954 | 50 Kč |
EKP0760 | Kalousová JolanaKalousová Jolana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2080937 | 50 Kč |
PGP0651 | Přibíková AgátaPřibíková Agáta | SK Praga | C | 301617 | 50 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 8670796 | 50 Kč |
OPI0750 | Velátová LucieVelátová Lucie | Orientační sporty Písek | C | 2080834 | 50 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014456 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | A | 8116671 | 100 Kč |
VLI0551 | Pecková TerezaPecková Tereza | Slavia Liberec orienteering | A | 51600 | 100 Kč |
VCB0454 | Votíková TerezaVotíková Tereza | OB České Budějovice | C | 426387 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI0250 | Bečvářová MarkétaBečvářová Markéta | Orientační sporty Písek | B | 8660540 | 100 Kč |
DOR0350 | Jirasová AnežkaJirasová Anežka | OK Dobříš | B | 2045303 | 100 Kč |
DOR0351 | Nentvichová JulieNentvichová Julie | OK Dobříš | B | 2045307 | 100 Kč |
DOR0353 | Baštová JulieBaštová Julie | OK Dobříš | B | 2050483 | 100 Kč |
DOR0252 | Konopásková MartinaKonopásková Martina | OK Dobříš | B | 2104693 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
FSP8989 | Rydlová EvaRydlová Eva | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8660480 | 100 Kč |
PGP9054 | Flašarová KristýnaFlašarová Kristýna | SK Praga | C | 49617 | 100 Kč |
PGP9850 | Janovská KateřinaJanovská Kateřina | SK Praga | C | 8350120 | 100 Kč |
LBE9250 | Marková AnnaMarková Anna | TJ Lokomotiva Beroun | C | 301549 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DCE7950 | Zeman KláraZeman Klára | KOB Dobřichovice | C | 2113474 | 100 Kč |
VCB0154 | Votíková VeronikaVotíková Veronika | OB České Budějovice | C | 426358 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 7206551 | 100 Kč |
DKP8255 | Míková ŠárkaMíková Šárka | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102787 | 100 Kč |
DOR7853 | Magazu RadkaMagazu Radka | OK Dobříš | C | 2115078 | 100 Kč |
CST7454 | Pelcová PavlaPelcová Pavla | OB Strakonice | C | 7749 | 100 Kč |
DVP7650 | Šťovíčková DagmarŠťovíčková Dagmar | DVP ORIENTATION | C | zapůjčit | 140 Kč |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 8013928 | 100 Kč |
VCB7254 | Votíková MonikaVotíková Monika | OB České Budějovice | C | 426341 | 100 Kč |
VCB7653 | Míková LenkaMíková Lenka | OB České Budějovice | C | 7207856 | 100 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 7204994 | 100 Kč |
DOR7754 | Žižková JaroslavaŽižková Jaroslava | OK Dobříš | C | 2104694 | 100 Kč |
SLP7451 | Chumová JanaChumová Jana | OOB Slavia Praha | C | 51354 | 100 Kč |
VSP7652 | Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina | USK Praha | C | 8226388 | 100 Kč |
VSP7450 | Svobodová JitkaSvobodová Jitka | USK Praha | C | 8648547 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LCV7351 | Krausová MarcelaKrausová Marcela | TJ Lokomotiva Chomutov | C | 253153 | 100 Kč |
DOR7150 | Nová JanaNová Jana | OK Dobříš | C | 8663122 | 100 Kč |
DOR7450 | Jirasová JanaJirasová Jana | OK Dobříš | C | 2080951 | 100 Kč |
EKP7550 | Kalousová RadkaKalousová Radka | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2088154 | 100 Kč |
PGP7454 | Vildmonová PavlaVildmonová Pavla | SK Praga | C | 7207787 | 100 Kč |
0010001 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | 001 - Zámečníci | 2103763 | 100 Kč | |
BZP7351 | Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113516 | 100 Kč |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 8222227 | 100 Kč |
PGP7557 | Brettlová MartaBrettlová Marta | SK Praga | C | 2060208 | 100 Kč |
DOR7555 | Hrušková BlankaHrušková Blanka | OK Dobříš | C | 2134295 | 100 Kč |
DOR6651 | Nentvichová RomanaNentvichová Romana | OK Dobříš | C | 2058509 | 100 Kč |
DOR7352 | Žižková MarkétaŽižková Markéta | OK Dobříš | C | 2111608 | 100 Kč |
PGP7256 | Přibíková MonikaPřibíková Monika | SK Praga | C | 301618 | 100 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 8660392 | 100 Kč |
SJH7151 | Nouzová AlenaNouzová Alena | SOS Jindřichův Hradec | C | 8116757 | 100 Kč |
OPI7350 | Velátová JanaVelátová Jana | Orientační sporty Písek | C | 1000464 | 100 Kč |
TAP6852 | Petrová MartinaPetrová Martina | KOB Tretra Praha | C | 232196 | 100 Kč |
DKP7050 | Hlavatá PavlaHlavatá Pavla | Oddíl OB Kotlářka | C | 8014441 | 100 Kč |
DOR7452 | Baštová JanaBaštová Jana | OK Dobříš | C | 2113394 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP5650 | Mrázková IvanaMrázková Ivana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080100 | 100 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 100 Kč |
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 1954721 | 100 Kč |
VCB5651 | Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra | OB České Budějovice | C | 53725 | 100 Kč |
KRE6352 | Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51413 | 100 Kč |
KCK5756 | Flašarová MarieFlašarová Marie | KOB Český Krumlov | C | 49615 | 100 Kč |
DVP5654 | Lhotská RadoslavaLhotská Radoslava | DVP ORIENTATION | C | 897386 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LCV4550 | Zenkerová MilušeZenkerová Miluše | TJ Lokomotiva Chomutov | C | 301524 | 100 Kč |
SLP4451 | Zmeková MílaZmeková Míla | OOB Slavia Praha | C | 51550 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP1301 | Míka ZbyněkMíka Zbyněk | Oddíl OB Kotlářka | C | 8537 | 50 Kč |
DOR1100 | Španěl VítŠpaněl Vít | OK Dobříš | C | 2125358 | 50 Kč |
DKP1207 | Šťovíček FilipŠťovíček Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 428204 | 50 Kč |
DOR1104 | Etrych MatějEtrych Matěj | OK Dobříš | C | 2135176 | 50 Kč |
DOR1103 | Etrych TobiášEtrych Tobiáš | OK Dobříš | C | 2148206 | 50 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 336789 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP1101 | Míka LubošMíka Luboš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2419920 | 50 Kč |
DOR1101 | Kašpar AdamKašpar Adam | OK Dobříš | C | 2131198 | 50 Kč |
DKP1012 | Šťovíček JanŠťovíček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 428233 | 50 Kč |
VCB1103 | Minařík FrantišekMinařík František | OB České Budějovice | C | 2104594 | 50 Kč |
VCB1003 | Míka OndřejMíka Ondřej | OB České Budějovice | C | 887942 | 50 Kč |
LBE1002 | Kapoun JáchymKapoun Jáchym | TJ Lokomotiva Beroun | C | 50 Kč | |
DOR1001 | Gregor KevinGregor Kevin | OK Dobříš | C | 2125357 | 50 Kč |
DOR1002 | Hruška TomášHruška Tomáš | OK Dobříš | C | 2000603 | 50 Kč |
DVP1002 | Lhotský MarekLhotský Marek | DVP ORIENTATION | C | 2120627 | 50 Kč |
OPI1000 | Šmahel Tadeᚊmahel Tadeáš | Orientační sporty Písek | C | 2116198 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOR0808 | Kubeček TomášKubeček Tomáš | OK Dobříš | C | 2125344 | 50 Kč |
DOR0900 | Jiras FrantišekJiras František | OK Dobříš | C | 2080953 | 50 Kč |
DOR0805 | Magazu LukasMagazu Lukas | OK Dobříš | B | 8663147 | 50 Kč |
DOR0901 | Španěl ViktorŠpaněl Viktor | OK Dobříš | C | 2125356 | 50 Kč |
VCB0903 | Minařík JosefMinařík Josef | OB České Budějovice | C | 2104593 | 50 Kč |
VCB0920 | Kozák MatějKozák Matěj | OB České Budějovice | B | 426356 | 50 Kč |
LBE0801 | Kapoun MatějKapoun Matěj | TJ Lokomotiva Beroun | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | A | 232980 | 50 Kč |
DOR0704 | Španěl FilipŠpaněl Filip | OK Dobříš | B | 2080956 | 50 Kč |
CST0601 | Pelc TadeášPelc Tadeáš | OB Strakonice | C | 8109353 | 50 Kč |
EKP0601 | Kalous TomášKalous Tomáš | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2060242 | 50 Kč |
DOR0603 | Dragoun MatějDragoun Matěj | OK Dobříš | C | 2104706 | 50 Kč |
DOR0604 | Hruška MarekHruška Marek | OK Dobříš | C | 2134307 | 50 Kč |
DOR0706 | Žižka PřemyslŽižka Přemysl | OK Dobříš | B | 2131194 | 50 Kč |
DKP0612 | Lorenc TadeášLorenc Tadeáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103755 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOR0505 | Jiras JanJiras Jan | OK Dobříš | B | 8116782 | 100 Kč |
CST0401 | Pelc MatyášPelc Matyáš | OB Strakonice | C | 8109386 | 100 Kč |
VCB0420 | Kozák OndřejKozák Ondřej | OB České Budějovice | C | 2104584 | 100 Kč |
LBE0501 | Kapoun LuděkKapoun Luděk | TJ Lokomotiva Beroun | C | 100 Kč | |
PGP0505 | Hřivna OndřejHřivna Ondřej | SK Praga | C | 2800293 | 100 Kč |
SJH0505 | Nouza MichalNouza Michal | SOS Jindřichův Hradec | A | 8004613 | 100 Kč |
OPI0400 | Velát VojtěchVelát Vojtěch | Orientační sporty Písek | B | 8226416 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0305 | Hřivna JakubHřivna Jakub | SK Praga | B | 8662292 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP8302 | Sysel OndřejSysel Ondřej | SK Praga | C | 515038 | 100 Kč |
PGP8401 | Buzek MartinBuzek Martin | SK Praga | C | 7051263 | 100 Kč |
PGP6501 | Kondrát MartinKondrát Martin | SK Praga | C | 8004312 | 100 Kč |
SLP8503 | Fišer JiříFišer Jiří | OOB Slavia Praha | C | 7111117 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 7206531 | 100 Kč |
FSP7612 | Hrouda MartinHrouda Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8680607 | 100 Kč |
CST6702 | Pelc VáclavPelc Václav | OB Strakonice | C | 2027924 | 100 Kč |
EKP7702 | Kalous VladislavKalous Vladislav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2058464 | 100 Kč |
VSP7000 | Bořánek PetrBořánek Petr | USK Praha | C | 8648561 | 100 Kč |
PGP8202 | Laciga RadekLaciga Radek | SK Praga | C | 8656559 | 100 Kč |
PGP9503 | Veselý JakubVeselý Jakub | SK Praga | R | 7209346 | 100 Kč |
PGP9606 | Jonáš MartinJonáš Martin | SK Praga | C | 8667535 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP7800 | Míka PavelMíka Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | bude oddílový | 100 Kč |
OPI6900 | Hartvich OttoHartvich Otto | Orientační sporty Písek | C | 889291 | 100 Kč |
DOR7100 | Španěl OndřejŠpaněl Ondřej | OK Dobříš | C | 2058506 | 100 Kč |
DVP7703 | Šťovíček JanŠťovíček Jan | DVP ORIENTATION | C | 981810 | 100 Kč |
DOR8100 | Chmelík PetrChmelík Petr | OK Dobříš | C | 2058502 | 100 Kč |
DOR7602 | Nekolný KarelNekolný Karel | OK Dobříš | 2039799 | 100 Kč | |
VSP7301 | Arnošt KamilArnošt Kamil | USK Praha | C | 8007180 | 100 Kč |
DVP8001 | Hubený MartinHubený Martin | DVP ORIENTATION | C | 515456 | 100 Kč |
DOR7600 | Janda PavelJanda Pavel | OK Dobříš | C | 2044882 | 100 Kč |
OPI7400 | Kopecky MartinKopecky Martin | Orientační sporty Písek | C | 2800341 | 100 Kč |
OPI7800 | Šmahel Lukᚊmahel Lukáš | Orientační sporty Písek | C | 2103772 | 100 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014444 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOR6900 | Jiras JiříJiras Jiří | OK Dobříš | C | 2120631 | 100 Kč |
0010002 | Zámečník PavelZámečník Pavel | 001 - Zámečníci | 2801012 | 100 Kč | |
LBE7400 | Kapoun LuděkKapoun Luděk | TJ Lokomotiva Beroun | C | 100 Kč | |
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 888639 | 100 Kč |
DOR7300 | Etrych TomášEtrych Tomáš | OK Dobříš | C | 8044386 | 100 Kč |
DOR7000 | Hruška JanHruška Jan | OK Dobříš | C | 2125349 | 100 Kč |
LME7102 | Izák PavelIzák Pavel | SK Los Mělník | C | 2061860 | 100 Kč |
SLP6601 | Chum JaroslavChum Jaroslav | OOB Slavia Praha | C | 51613 | 100 Kč |
PGP7507 | Hřivna ŠtěpánHřivna Štěpán | SK Praga | C | 7201813 | 100 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 100 Kč |
OPI7302 | Velát JosefVelát Josef | Orientační sporty Písek | C | 2088182 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST5601 | Muchl VladimírMuchl Vladimír | OB Strakonice | C | 2133920 | 100 Kč |
PCB5901 | Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk | SKP České Budějovice | C | 51406 | 100 Kč |
VCB5601 | Hejzlar JosefHejzlar Josef | OB České Budějovice | C | 53728 | 100 Kč |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 8222225 | 100 Kč |
DKP6300 | Betlach MiroslavBetlach Miroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 49818 | 100 Kč |
DOR5800 | Nentvich LubomírNentvich Lubomír | OK Dobříš | C | 8033232 | 100 Kč |
PGP6301 | Přibík JanPřibík Jan | SK Praga | C | 8226367 | 100 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003622 | 100 Kč |
TCB6301 | Pšenička JiříPšenička Jiří | SK Technik České Budějovice | C | 52193 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP4700 | Procházka AlešProcházka Aleš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8266333 | 100 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 7210121 | 100 Kč |
26A5400 | Hones SeppHones Sepp | (AUT) HSV Ried | 8116117 | 100 Kč | |
VCB4801 | Rychtecký JosefRychtecký Josef | OB České Budějovice | C | 7206533 | 100 Kč |
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8200026 | 100 Kč |
TAP5501 | Fiala ZdeněkFiala Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 7209455 | 100 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 100 Kč |
EKP5212 | Borák StanislavBorák Stanislav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8028861 | 100 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 100 Kč |
MAS5501 | Pilař KarelPilař Karel | OOB Aš | C | 7003021 | 100 Kč |
DVP5001 | Šťovíček JanŠťovíček Jan | DVP ORIENTATION | C | 51548 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST4002 | Pich JosefPich Josef | OB Strakonice | C | 416332 | 100 Kč |
DVP4401 | Němec LubošNěmec Luboš | DVP ORIENTATION | C | 232520 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOR1650 | Kubečková EliškaKubečková Eliška | OK Dobříš | C | 2044892 | 50 Kč |
DKP1504 | Míka ŠtěpánMíka Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 2080948 | 50 Kč |
DVP1601 | Šťovíček DavidŠťovíček David | DVP ORIENTATION | C | 50 Kč | |
VCB1403 | Míka TomášMíka Tomáš | OB České Budějovice | C | 2115728 | 50 Kč |
DOR1351 | Hezká ZuzanaHezká Zuzana | OK Dobříš | C | 2125345 | 50 Kč |
26A5650 | Haider AnnaHaider Anna | (AUT) HSV Ried | 8630860 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOR7502 | Neuer PavelNeuer Pavel | OK Dobříš | 2104692 | 50 Kč | |
DOR7852 | Neuerová KateřinaNeuerová Kateřina | OK Dobříš | C | 2104697 | 50 Kč |
PCB8101 | Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk | SKP České Budějovice | C | 51408 | 50 Kč |
PGP0600 | Brettl FilipBrettl Filip | SK Praga | C | 7995 | 50 Kč |
PGP0900 | Brettl TobiášBrettl Tobiáš | SK Praga | C | 7966 | 50 Kč |
PGP7709 | Brettl FrantišekBrettl František | SK Praga | C | 7956 | 50 Kč |
DOR7552 | Gregor TahminaGregor Tahmina | OK Dobříš | 2127585 | 50 Kč | |
DOR7504 | Hezký VítězslavHezký Vítězslav | OK Dobříš | 2127571 | 50 Kč | |
DKP6250 | Prouzová ZuzanaProuzová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49865 | 50 Kč |
DVP4951 | Šťovíčková ZdenaŠťovíčková Zdena | DVP ORIENTATION | C | 51549 | 50 Kč |
DVP8250 | Lhotská JanaLhotská Jana | DVP ORIENTATION | C | 50 Kč | |
DVP8100 | Lhotský PetrLhotský Petr | DVP ORIENTATION | C | 4713 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOR8300 | Kubeček LukášKubeček Lukáš | OK Dobříš | C | 2090856 | 50 Kč |
VCB7720 | Kozák MartinKozák Martin | OB České Budějovice | C | 426363 | 50 Kč |
0020001 | Trnková KatkaTrnková Katka | 002 - Woodstock | zapůjčit | 90 Kč | |
DOR7404 | Gregor RadekGregor Radek | OK Dobříš | C | 2125353 | 50 Kč |
DOR6600 | Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav | OK Dobříš | C | 2092439 | 50 Kč |