Logo

Přihlášky závodu: Ostaš Orienteering Adventure

Datum:
10.10.2020
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Kategorie:
bílá     červená     černá     modrá     zelená     žlutá    
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148107 100 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148138 100 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov C 2134259 100 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 100 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 100 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 100 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 100 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 100 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 100 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 100 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 100 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 100 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 100 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 100 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 100 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 100 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 100 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 100 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 100 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 100 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2039190 100 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 100 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 100 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 100 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 100 Kč
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2134343 100 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 100 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 100 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 100 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 100 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 100 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 100 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 100 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 100 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 8013845 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8663114 100 Kč
0040001 Hejtmánková Monika 004 - nereg zapůjčit 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 100 Kč
0050001 Makaloušová Hana 005 - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 8005424 100 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 100 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 100 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 100 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 100 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 100 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 100 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 100 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 100 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 100 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 100 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 100 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 100 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 100 Kč
0010001 Křivda Ivan 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 100 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 100 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 100 Kč
0030001 Košťál Pavel 003 - Dlouhé Dvory 2017683 100 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 100 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 100 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 8680308 100 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 100 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 100 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 100 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 100 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 100 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 100 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 100 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 100 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 100 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 100 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 100 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 100 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 100 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 100 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8007804 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 100 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 100 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 100 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 100 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656613 100 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 100 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 100 Kč
0090001 Důrek Milan 009 - Neregistrovaný 1417129 100 Kč
0090002 Myslivcová Pavla 009 - Neregistrovaný 2051524 100 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 100 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 100 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 100 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 553456 100 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108882 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2106740 100 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 2122273 100 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 100 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 100 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
0050002 Erlebachová Aneta 005 - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 8003632 100 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 100 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 100 Kč
0060001 Procházka Martin 006 - Tatrmani 1150698 100 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 100 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 2029124 100 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 2420009 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 100 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 100 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 100 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 100 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C 2099481 100 Kč
TAP0053 Pasáková Denisa KOB Tretra Praha C 7779702 100 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
0080001 Bulířová Blanka 008 - Bulířovi zapůjčit 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 100 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 100 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 100 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 100 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 100 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001930 100 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 100 Kč
0020001 Lukešová Klára 002 - Lukešovi 2049540 100 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 100 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 100 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 100 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 100 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 100 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 100 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 100 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 100 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 100 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 100 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 2127639 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 100 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 100 Kč
celkem přihlášených: 215, vklad: 21500 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 120 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 100 závodníků).