Logo

Přihlášky závodu: Grand prix Silesia

Datum:
16.07.2021
Místo konání:
Jakubčovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    

D12

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 2087504 Ano Ano Ano Ano 500 Kč

D14

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP0751 Červenková Eliška OOB TJ Slezan Opava C 7209463 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

D16

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec C 8022675 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

D18

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP9052 Smolková Lucie OOB TJ Slezan Opava C Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HAV9350 Korbelářová Johana OB Havířov C 52943 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 9943 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7652 Káňová Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 2260146 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

D55

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

D65

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0010004 Rychtarová Irena 001 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

H10

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 Ano Ano Ano Ano 500 Kč

H12

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 Ano Ano Ano Ano 500 Kč

H14

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

H16

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

H18

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

H20

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Rosice C 7790320 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP8612 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8632140 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 7211290 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0010002 Rychtar Jan 001 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0040001 Hala Lukáš 004 - TaDoLuMa - Šlapanice 301244 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP7201 Slavíček Pavel OOB TJ Slezan Opava C Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 8007175 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8656506 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

H65

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

H70

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

H75

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. 205614 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

HDR

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0010003 Rychtarová Lucie 001 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU1752 Hovorková Žofie OK Lokomotiva Pardubice C 2039122 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP1701 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP1601 Peterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 2420050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP1702 Smolka Filip OOB TJ Slezan Opava C 49389 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0030001 Sadílková Martina 003 - Saďouři 2134305 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0050001 Čech Jan 005 - FSP 232182 Ano Ano Ano Ano 500 Kč

P

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM6051 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy C 2127563 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0010001 Rychtarová Barbora 001 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
0020001 Šabatová Lenka 002 - Brno zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0030002 Sadílková Zuzana 003 - Saďouři 2134272 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0030003 Sadílková Gabriela 003 - Saďouři zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

T

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 8003662 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0050002 Eliška Chrástecká 005 - FSP 416195 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
celkem přihlášených: 163, vklad: 117950 Kč