Logo

Přihlášky závodu: Grand prix Silesia

Datum:
16.07.2021
Místo konání:
Jakubčovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 Ano Ano Ano Ano 600 Kč

D10

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 8140939 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 Ano Ano Ano Ano 600 Kč

D12

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 2087504 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 8014483 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 8013953 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2080950 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno B 8517355 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 Ano Ano Ano Ano 600 Kč

D14

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP0751 Červenková Eliška OOB TJ Slezan Opava C 7209463 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8482100 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 1413719 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0190001 Märta Svennerud 019 - (SWE) Karlskrona SOK 7071005 Ano Ne Ne Ne 250 Kč

D16

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec C 8022675 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

D18

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 Ano Ano Ano Ano 750 Kč

D20

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0100001 Čablová Kristina 010 - AK EZ Kopřivnice 9005140 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 Ne Ano Ano Ne 500 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 8656721 Ne Ano Ano Ne 500 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 8680366 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0190002 Alma Svennerud 019 - (SWE) Karlskrona SOK 8040817 Ano Ne Ne Ne 250 Kč
0190003 Anna Simonsson 019 - (SWE) Karlskrona SOK 8091219 Ano Ne Ne Ne 250 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP9052 Smolková Lucie OOB TJ Slezan Opava C Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HAV9350 Korbelářová Johana OB Havířov C 52943 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KYL9350 Hájková Petra SK SP Kylešovice C 8670481 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole A 8116827 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331151 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 887622 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 8014554 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV8551 Brychlecová Eva SKOB Ostrava C 7210801 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 2067240 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8656574 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBE7450 Uhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 218788 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7652 Káňová Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 2260146 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 2260118 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

D55

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0090001 Zelenková Lenka 009 - Zelenkovi 9920924 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 8033242 Ne Ne Ano Ne 250 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SPE6251 Pijakova Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025010 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

D65

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
0010004 Rychtarová Irena 001 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 Ne Ne Ano Ne 250 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

H10

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP1300 Podmol Ondřej Orientační Běh Opava C 8648542 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VRL1203 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085611 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 7053367 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0120001 Uchytil Ivo 012 - Měřín 2080939 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 Ano Ano Ano Ano 600 Kč

H12

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8303 Ne Ne Ne Ano 250 Kč

H14

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

H16

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 8482098 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

H18

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 8640246 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
51P9700 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 8055091 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656636 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 8401151 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno R 8655419 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0190004 Hugo Larsson 019 - (SWE) Karlskrona SOK 8030219 Ano Ne Ne Ne 250 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KYL9800 Hájek Václav SK SP Kylešovice C 8680617 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
51P2000 Kwiatkowski Lubomir (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 8303038 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 8660423 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 8004044 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP8612 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8632140 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0080001 Zeman Radek 008 - neregistrovaný 2032199 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 8076006 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PLU7501 Travnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0010002 Rychtar Jan 001 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0040001 Hala Lukáš 004 - TaDoLuMa - Šlapanice 301244 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2419966 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 8222077 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 2127589 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 8003662 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP7201 Slavíček Pavel OOB TJ Slezan Opava C Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KYL6800 Hájek Marek SK SP Kylešovice C 515146 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 8116717 Ne Ne Ano Ne 250 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 8007189 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0140001 Kniebügl Anton 014 - (SVK) Kobra Bratislava 416747 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655383 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SPE5801 Pijak Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025012 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

H65

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek 2113052 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

H70

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

H75

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 Ano Ano Ano Ano 900 Kč

HDR

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0010003 Rychtarová Lucie 001 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU1752 Hovorková Žofie OK Lokomotiva Pardubice C 2039122 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP1701 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP1601 Peterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 2420050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP1702 Smolka Filip OOB TJ Slezan Opava C 49389 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0050001 Čech Jan 005 - FSP 232182 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1352 Škodová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC1299 Vláčilová Marie OB Říčany 09943 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN1399 Holinková Marianka KOS TJ Lokomotiva Krnov 886824 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP1900 Fiala Ondřej Orientační Běh Opava C Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP1501 Podmol Vít Orientační Běh Opava C Ano Ne Ne Ne 0 Kč
51P9350 Jurczyk Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CET1502 Pešek Kryštof TJ Loko Česká Třebová C 361914 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CET1351 Pešková Barbora TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CET1751 Pešková Dorota TJ Loko Česká Třebová C 9720 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0030001 Sadílková Markéta 003 - Saďouři 2134272 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBK1818 Jirka Martin KOB START Blansko C 52430 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP1250 Holušová Veronika Orientační Běh Opava C 8004293 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SJI1850 Srbová Julie OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano Ano 600 Kč

P

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM6051 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy C 2127563 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0010001 Rychtarová Barbora 001 - bez klubu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
0020001 Šabatová Lenka 002 - Brno zapůjčit Ano Ano Ano Ano 950 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HOB9301 Hendrych Jan SK OB Horní Benešov C 04755 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SK OB Horní Benešov C 301316 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0030002 Sadílková Zuzana 003 - Saďouři 2134305 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0030003 Sadílková Gabriela 003 - Saďouři zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KYL0950 Navrátilová Marie SK SP Kylešovice C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0130001 Mazzarese Kenneth 013 - XYZ zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0160001 Rébl Miroslav 016 - Osamělý jezdec LBM 52050 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH0850 Melicharová Rozálie SOS Jindřichův Hradec C 8113522 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0170001 Marková Marta 017 - Markovi 2115674 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0190005 Conny Berggren 019 - (SWE) Karlskrona SOK 2109207 Ano Ne Ne Ne 250 Kč

T

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0050002 Eliška Chrástecká 005 - FSP 416195 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0090002 Jireš František 009 - Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
HOB9101 Kubeša Kamil SK OB Horní Benešov C 51932 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
0180001 Šidík Petr 018 - ASTDČSV 253128 Ano Ano Ano Ano 900 Kč
celkem přihlášených: 384, vklad: 291500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.