Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU1250 | Růžičková ZuzanaRůžičková Zuzana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 2051883 | 70 Kč | |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 8116677 | 70 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 1400409 | 70 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 70 Kč |
SSU1252 | Kopecká EliškaKopecká Eliška | SK Severka Šumperk | C | 2771349 | 70 Kč |
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2121007 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0999 | Soldánová PavlínaSoldánová Pavlína | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49873 | 120 Kč |
STE0952 | Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122249 | 120 Kč |
SSU0952 | Sochorová AnnaSochorová Anna | SK Severka Šumperk | C | 2771353 | 120 Kč |
KON0979 | Zapletalová AnnaZapletalová Anna | KOB Konice | C | 52718 | 120 Kč |
KON1061 | Fialová AndreaFialová Andrea | KOB Konice | C | 2020738 | 120 Kč |
PLU1055 | Ježková ŽanetaJežková Žaneta | TJ SOKOL Plumlov | C | 120 Kč | |
KON1079 | Václavková AmálieVáclavková Amálie | KOB Konice | C | 8013874 | 120 Kč |
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | B | 2044897 | 120 Kč |
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2108906 | 120 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 120 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680326 | 120 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 120 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8226380 | 120 Kč |
UOL1051 | Kvášová KateřinaKvášová Kateřina | SOB Olomouc | C | 2133904 | 120 Kč |
ZLH1050 | Vojčáková AnastázieVojčáková Anastázie | OOB TJ Zlaté Hory | C | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0850 | Pinkavová EliškaPinkavová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8113502 | 120 Kč |
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | C | 1000509 | 120 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | A | 8061460 | 120 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 120 Kč |
STE0853 | Kučerová KlaudieKučerová Klaudie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122246 | 120 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | B | 8022633 | 120 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | A | 8004292 | 120 Kč |
KON0777 | Dvořáková EmaDvořáková Ema | KOB Konice | B | 2067322 | 120 Kč |
VRB0777 | Malá KarolínaMalá Karolína | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 2067388 | 120 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 681869 | 120 Kč |
PLU0854 | Slezáková VendulaSlezáková Vendula | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 120 Kč |
KON0779 | Fialová AnnaFialová Anna | KOB Konice | C | 361976 | 120 Kč |
AOP0854 | Klöslová SofieKlöslová Sofie | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 120 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | B | 8013944 | 120 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670787 | 120 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | B | 416509 | 120 Kč |
SSU0753 | Richtrová EmaRichtrová Ema | SK Severka Šumperk | C | 2001914 | 120 Kč |
SSU0752 | Zaoralová EliškaZaoralová Eliška | SK Severka Šumperk | C | 2001924 | 120 Kč |
SSU0850 | Holzerová NatálieHolzerová Natálie | SK Severka Šumperk | C | 2144036 | 120 Kč |
ZLH0852 | Švajdová AgátaŠvajdová Agáta | OOB TJ Zlaté Hory | C | 120 Kč | |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 8014447 | 120 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | B | 8226431 | 120 Kč |
JPV0750 | Balvanová VendulaBalvanová Vendula | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2419923 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0551 | Pinkavová HanaPinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8012877 | 120 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8013964 | 120 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8013963 | 120 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | B | 8226373 | 120 Kč |
STE0554 | Venusová AnnaVenusová Anna | SK SKI-OB Šternberk | B | 2148071 | 120 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2108881 | 120 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | A | 8226335 | 120 Kč |
VRB0555 | Tomčíková EliškaTomčíková Eliška | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8655461 | 120 Kč |
ASU0550 | Pobucká EliškaPobucká Eliška | Magnus Orienteering | C | 920658 | 120 Kč |
UOL0551 | Bartáková VeronikaBartáková Veronika | SOB Olomouc | C | 2133908 | 120 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667550 | 120 Kč |
KSU0650 | Juřinová AdélaJuřinová Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 120 Kč | |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058482 | 120 Kč |
KSU0676 | Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 8517451 | 120 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 120 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 8660570 | 120 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662732 | 120 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 8226432 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655383 | 120 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | C | 331363 | 120 Kč |
SSU99x6 | Holečková JanaHolečková Jana | SK Severka Šumperk | 301560 | 120 Kč | |
STH8451 | Uvizlová RadkaUvizlová Radka | SK Studenec | C | 9081 | 120 Kč |
ZLH9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 857356 | 120 Kč |
SPR9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | SK SKI - SPORT Praděd | C | 1007538 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 120 Kč |
PLU7777 | Otrubová VěraOtrubová Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 120 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 8516754 | 120 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8670771 | 120 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028882 | 120 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025355 | 120 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8516420 | 120 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 120 Kč |
KON7979 | Zapletalová KamilaZapletalová Kamila | KOB Konice | C | 2126255 | 120 Kč |
ASU7750 | Sekaninová JitkaSekaninová Jitka | Magnus Orienteering | C | 2080969 | 120 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 120 Kč |
PLU7878 | Luterová KristýnaLuterová Kristýna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2419928 | 120 Kč |
PLU8350 | Hubíková IvaHubíková Iva | TJ SOKOL Plumlov | C | 7208232 | 120 Kč |
UOL7650 | Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka | SOB Olomouc | C | 1420235 | 120 Kč |
TVR7750 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 436921 | 120 Kč |
JPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8150666 | 120 Kč |
JPV7777 | Balvanová MartinaBalvanová Martina | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2419968 | 120 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648634 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648640 | 120 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 120 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 120 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 120 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 120 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 120 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 8061435 | 120 Kč |
JPV6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8234432 | 120 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 120 Kč |
JPV7171 | Vidmuchová MartinaVidmuchová Martina | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8013828 | 120 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2148225 | 120 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 120 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 120 Kč |
TVR7350 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2067389 | 120 Kč |
0040002 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | 004 - ASPV OA | 2032185 | 120 Kč | |
SSU6751 | Holečková LenkaHolečková Lenka | SK Severka Šumperk | C | 2001922 | 120 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 120 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 8012874 | 120 Kč |
ASU7599 | Christodoulou IvaChristodoulou Iva | Magnus Orienteering | C | 433095 | 120 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 2011817 | 120 Kč |
0060001 | Varhaníčková JanaVarhaníčková Jana | 006 - xxxxxKM | 2222787 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 120 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 120 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 8482076 | 120 Kč |
0030002 | Roubalíková IvaRoubalíková Iva | 003 - ZŠ Těšetice | 2102820 | 120 Kč | |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8515556 | 120 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2092434 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Magnus Orienteering | C | 52557 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 70 Kč |
STE1202 | Tomášek MatějTomášek Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 70 Kč |
STE1201 | Binar VítBinar Vít | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049585 | 70 Kč |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8516453 | 70 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 886264 | 70 Kč |
PLU1300 | Hubík HubertHubík Hubert | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124774 | 70 Kč |
KSU1101 | Smýkal LukášSmýkal Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 70 Kč |
KSU1121 | Vlček AntonínVlček Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 70 Kč |
SSUxxx3 | Turek VáclavTurek Václav | SK Severka Šumperk | 2771347 | 70 Kč | |
PTE1111 | Pospíšil JáchymPospíšil Jáchym | TJ Sokol Ptení | C | 2135192 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0901 | Růžička MatějRůžička Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051494 | 120 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 8008300 | 120 Kč |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | B | 8022645 | 120 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 120 Kč |
SSU1001 | Ryszkowski OndřejRyszkowski Ondřej | SK Severka Šumperk | C | 2001992 | 120 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | B | 8000245 | 120 Kč |
SSU0901 | Pánek AntonínPánek Antonín | SK Severka Šumperk | C | 9005142 | 120 Kč |
ASU0911 | Kupilík VítKupilík Vít | Magnus Orienteering | C | 2420060 | 120 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 120 Kč |
ASU1010 | Sekanina MarekSekanina Marek | Magnus Orienteering | C | 52539 | 120 Kč |
PLU0902 | Kožnárek PavelKožnárek Pavel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061817 | 120 Kč |
PLU0901 | Frélich MatyášFrélich Matyáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124798 | 120 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | B | 8085198 | 120 Kč |
KSU1009 | Havlík JakubHavlík Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056276 | 120 Kč |
KSU1020 | Jäckel MaxmiliánJäckel Maxmilián | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53654 | 120 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 120 Kč |
KSU0939 | Podhora VáclavPodhora Václav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 120 Kč | ||
KSU1030 | Profous ŠtěpánProfous Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 120 Kč | |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053548 | 120 Kč |
PLU0903 | Suchánek MatyášSuchánek Matyáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 120 Kč |
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | B | 8004331 | 120 Kč |
SSUxxx2 | Turek JosefTurek Josef | SK Severka Šumperk | 2001973 | 120 Kč | |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 8014572 | 120 Kč |
UOL1001 | Tempír LukášTempír Lukáš | SOB Olomouc | C | 2214531 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0701 | Robenek JiříRobenek Jiří | SOB Olomouc | C | 2148147 | 120 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 120 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2108899 | 120 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | B | 8116831 | 120 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | B | 8014451 | 120 Kč |
STE0810 | Kropáček MatějKropáček Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143386 | 120 Kč |
SSU0702 | Pánek OndřejPánek Ondřej | SK Severka Šumperk | C | 9200527 | 120 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | B | 8113535 | 120 Kč |
ASU0745 | Sekanina OndřejSekanina Ondřej | Magnus Orienteering | B | 2102553 | 120 Kč |
UOL0805 | Barták PetrBarták Petr | SOB Olomouc | C | 2148144 | 120 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | B | 426313 | 120 Kč |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 120 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | B | 7206535 | 120 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 120 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 361910 | 120 Kč |
KSU0848 | Jurčík JanJurčík Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 120 Kč | |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | B | 53003 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061467 | 120 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | A | 8440505 | 120 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667537 | 120 Kč |
UOL0503 | Smékal MikulášSmékal Mikuláš | SOB Olomouc | C | 2000566 | 120 Kč |
KON0537 | Dvořák ŠtěpánDvořák Štěpán | KOB Konice | B | 2067321 | 120 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 120 Kč |
AOP0504 | Klösel SamuelKlösel Samuel | Orientační Běh Opava | C | 8237738 | 120 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8670783 | 120 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8680281 | 120 Kč |
SSU0505 | Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán | SK Severka Šumperk | C | 2001950 | 120 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670827 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VRB0414 | Malý TomášMalý Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 8662353 | 120 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 120 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680405 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 120 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 8113510 | 120 Kč |
STE7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025356 | 120 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655385 | 120 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8663166 | 120 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8003660 | 120 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 8004332 | 120 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8662320 | 120 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116758 | 120 Kč |
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | C | 8482075 | 120 Kč |
OKP8901 | Červinka JanČervinka Jan | SK OK 24 Praha | C | 8002400 | 120 Kč |
VRB9606 | Matuš VojtěchMatuš Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8662294 | 120 Kč |
VRB0202 | Matuš VítMatuš Vít | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 2067396 | 120 Kč |
VRB7201 | Klech RichardKlech Richard | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8662299 | 120 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 120 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 120 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 120 Kč |
STE8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8662724 | 120 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116678 | 120 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 120 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8648545 | 120 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 2148092 | 120 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 120 Kč |
UOL9400 | Semerád JanSemerád Jan | SOB Olomouc | C | 8014522 | 120 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 8033246 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028819 | 120 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8013460 | 120 Kč |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 8116829 | 120 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 120 Kč |
KON7537 | Dvořák MiloslavDvořák Miloslav | KOB Konice | C | 8328679 | 120 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073426 | 120 Kč |
KSU7909 | Miča PetrMiča Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 120 Kč |
PLU8419 | Ježek TomášJežek Tomáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 7203337 | 120 Kč |
PLU7901 | Novotný MichalNovotný Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 896972 | 120 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 120 Kč |
STE7800 | Venus CtiborVenus Ctibor | SK SKI-OB Šternberk | C | 2144041 | 120 Kč |
PLU8101 | Lutera MichalLutera Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 2102795 | 120 Kč |
0040001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 004 - ASPV OA | 2060274 | 120 Kč | |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 120 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7606 | Pinkava RomanPinkava Roman | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2000579 | 120 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 120 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 120 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 8003659 | 120 Kč |
STE6901 | Gentric MarcGentric Marc | SK SKI-OB Šternberk | C | 8013403 | 120 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 120 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 120 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 8660471 | 120 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 120 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 8014529 | 120 Kč |
KUO6501 | Mutinský ViktorMutinský Viktor | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8670813 | 120 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 120 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 8461738 | 120 Kč |
JPV6909 | Holusek MilanHolusek Milan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2121898 | 120 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 8636194 | 120 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 120 Kč |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127873 | 120 Kč |
TVR6800 | Slavík TomášSlavík Tomáš | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 436923 | 120 Kč |
MOV6701 | Holec HonzaHolec Honza | SKOB Ostrava | C | 9101189 | 120 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 8663161 | 120 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8488884 | 120 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8226430 | 120 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 8471958 | 120 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663138 | 120 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 120 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 8451957 | 120 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 2001968 | 120 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 120 Kč |
0030001 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | 003 - ZŠ Těšetice | 8656544 | 120 Kč | |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 8008282 | 120 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 120 Kč |
JPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8100857 | 120 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2092433 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | 682075 | 120 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 7207625 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 8061472 | 120 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 120 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 120 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 120 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 120 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8515553 | 120 Kč |
TVR5000 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2001952 | 120 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1191 | Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie | KOB Konice | C | 2224529 | 70 Kč |
KON1131 | Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František | KOB Konice | C | 2771942 | 70 Kč |
PLU1301 | Ježek OliverJežek Oliver | TJ SOKOL Plumlov | C | 70 Kč | |
KON1132 | Václavek AloisVáclavek Alois | KOB Konice | C | 8014559 | 70 Kč |
PLU1500 | Hubík RadanHubík Radan | TJ SOKOL Plumlov | C | 7790004 | 70 Kč |
KSU1350 | Havlíková MichaelaHavlíková Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70 Kč | ||
SSUxxx4 | Foret DominikForet Dominik | SK Severka Šumperk | 2001958 | 70 Kč | |
SSU10x5 | Szostek JiříSzostek Jiří | SK Severka Šumperk | 52573 | 70 Kč | |
SSU1251 | Michlová BarboraMichlová Barbora | SK Severka Šumperk | C | 2001927 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE1500 | Tomášek DavidTomášek David | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 70 Kč |
ZLH1600 | Mrkvica VítMrkvica Vít | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8516456 | 70 Kč |
SSU1101 | Hedrich JanHedrich Jan | SK Severka Šumperk | C | 224899 | 70 Kč |
SSU0705 | Hedrich MiroslavHedrich Miroslav | SK Severka Šumperk | C | 2001959 | 70 Kč |
NNN0001 | Žídková BarboraŽídková Barbora | Neregistrovaní | 70 Kč | ||
NNN0002 | Krestýn PavelKrestýn Pavel | Neregistrovaní | 70 Kč | ||
SSU1600 | Pánek MilanPánek Milan | SK Severka Šumperk | C | 2001954 | 70 Kč |
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 70 Kč |
STE1400 | Kropáček ŠimonKropáček Šimon | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143381 | 70 Kč |
0010001 | Vlčková BarboraVlčková Barbora | 001 - KSU | 886267 | 70 Kč | |
TVR1250 | Kujová AnežkaKujová Anežka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 515156 | 70 Kč |
0040003 | Jonáš VilémJonáš Vilém | 004 - ASPV OA | 52589 | 70 Kč | |
SSUxxx1 | Šikula SimonŠikula Simon | SK Severka Šumperk | 52553 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON8755 | Čeřovská AdélaČeřovská Adéla | KOB Konice | C | 52722 | 120 Kč |
KON8518 | Čeřovský PetrČeřovský Petr | KOB Konice | C | 120 Kč | |
STE7602 | Kučera MartinKučera Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143405 | 120 Kč |
SSU6450 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Severka Šumperk | C | 2001926 | 120 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8050301 | 120 Kč |
JPV7901 | Hrubý OndřejHrubý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092405 | 120 Kč |
SSU7800 | Ryszkowski SlavomírRyszkowski Slavomír | SK Severka Šumperk | C | 2771344 | 120 Kč |
KON8155 | Václavková LenkaVáclavková Lenka | KOB Konice | 2020742 | 120 Kč | |
0020001 | Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina | 002 - Konice | 8907 | 120 Kč | |
OKP9351 | Červinková BarboraČervinková Barbora | SK OK 24 Praha | C | 436949 | 120 Kč |
SSU8000 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SK Severka Šumperk | C | 2771346 | 120 Kč |
TVR0500 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 232194 | 120 Kč |
TVR7700 | Kuja IvoKuja Ivo | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2800303 | 120 Kč |
TVR6200 | Labudík MilanLabudík Milan | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 206457 | 120 Kč |
ASU7798 | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | C | 416716 | 120 Kč |
KSU0501 | Fabiánek JakubFabiánek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 120 Kč | ||
0050001 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | 005 - péčkaři | 8885 | 120 Kč | |
UOL7901 | Kváša MichalKváša Michal | SOB Olomouc | C | 2039812 | 120 Kč |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2131187 | 120 Kč |
UOL7854 | Kuncová JanaKuncová Jana | SOB Olomouc | C | 9803 | 120 Kč |