Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 24:36 | ||
2. | Školníková Karla | BRU0551 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 25:45 | + 1:09 | |
3. | Suková Majka | LTU0450 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:02 | + 2:26 | |
4. | Mitkovová Jindřiška | LTU0550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:41 | + 5:05 | |
5. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:59 | + 5:23 | |
6. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | OK 99 Hradec Králové | 30:13 | + 5:37 | |
7. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 35:57 | + 11:21 | |
8. | Vodičková Veronika | LPU0651 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:55 | + 29:19 | |
Suková Tereza | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 19:43 | ||
2. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 21:42 | + 1:59 | |
3. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 25:09 | + 5:26 | |
4. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 26:46 | + 7:03 | |
5. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:22 | + 10:39 | |
6. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | KOB Ústí nad Orlicí | 30:32 | + 10:49 | |
7. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | OOB TJ Zlaté Hory | 32:57 | + 13:14 | |
8. | Trlidová Agáta | LPU0554 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:37 | + 14:54 | |
9. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | TJ Slavia Hradec Králové | 37:44 | + 18:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 17:50 | ||
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 18:06 | + 0:16 | |
3. | Holečková Petra | SHK0250 | TJ Slavia Hradec Králové | 19:11 | + 1:21 | |
4. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 19:52 | + 2:02 | |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:59 | + 2:09 | |
6. | Suchá Simona | SHK0351 | TJ Slavia Hradec Králové | 20:25 | + 2:35 | |
7. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:13 | + 3:23 | |
8. | Janků Anna | SJC0252 | Sportcentrum Jičín | 22:32 | + 4:42 | |
9. | Kodytková Denisa | SHK0252 | TJ Slavia Hradec Králové | 23:45 | + 5:55 | |
10. | Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | 23:56 | + 6:06 | |
11. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 24:31 | + 6:41 | |
12. | Raková Petra | SHK0251 | TJ Slavia Hradec Králové | 25:32 | + 7:42 | |
13. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:29 | + 16:39 | |
14. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 35:07 | + 17:17 | |
15. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 35:33 | + 17:43 | |
16. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:43 | + 21:53 | |
17. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:18 | + 23:28 | |
18. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:53 | + 26:03 | |
19. | Krejcarová Bára | BRU0351 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 46:27 | + 28:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Musilová Elena | KUO0399 | KOB Ústí nad Orlicí | 29:36 | ||
2. | Zimová Eliška | LTU0250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:47 | + 6:11 | |
3. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:48 | + 10:12 | |
4. | Machová Viktorie | PHK0252 | OK 99 Hradec Králové | 42:42 | + 13:06 | |
5. | Adamovská Kateřina | VAM0350 | OOB Vamberk | 43:45 | + 14:09 | |
6. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:19 | + 14:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 27:14 | ||
2. | Kochová Anna | SJC0153 | Sportcentrum Jičín | 27:26 | + 0:12 | |
3. | Borovičková Valerie | ZAM0051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 29:44 | + 2:30 | |
4. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:43 | + 4:29 | |
5. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:53 | + 5:39 | |
6. | Filipová Tereza | LPU0050 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:18 | + 6:04 | |
7. | Peterová Jana | DOB0051 | KOB Dobruška | 33:40 | + 6:26 | |
8. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | TJ Slavia Hradec Králové | 34:13 | + 6:59 | |
9. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | OB T.J. Sokol Žamberk | 34:41 | + 7:27 | |
10. | Tumová Adéla | SJC0154 | Sportcentrum Jičín | 36:30 | + 9:16 | |
11. | Pachelová Anna | ZAM0053 | OB T.J. Sokol Žamberk | 36:43 | + 9:29 | |
12. | Zimová Barbora | SHK0151 | TJ Slavia Hradec Králové | 36:51 | + 9:37 | |
13. | Vejražková Róza | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 37:39 | + 10:25 | |
14. | Stará Tereza | VRL0051 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:36 | + 11:22 | |
15. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 39:39 | + 12:25 | |
16. | Procházková Tereza | ZAM0054 | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:40 | + 13:26 | |
17. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 40:41 | + 13:27 | |
18. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 43:41 | + 16:27 | |
19. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 54:35 | + 27:21 | |
20. | Vaňousová Jana | 3UC0099 | ner7/9 | 113:28 | + 86:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Lucie | PHK0053 | OK 99 Hradec Králové | 33:50 | ||
2. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 37:29 | + 3:39 | |
3. | Kubíková Erika | LTU0150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:46 | + 5:56 | |
4. | Hnátnická Zuzana | ZAM0152 | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:41 | + 8:51 | |
5. | Schlogerová Pavla | LPU0161 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:40 | + 41:50 | |
Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Waňková Martina | VRL9951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:01 | ||
2. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 48:57 | + 3:56 | |
3. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:05 | + 6:04 | |
4. | Šrenkelová Ilona | LPU9955 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:20 | + 9:19 | |
5. | Kmentová Barbora | LPU9957 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:18 | + 29:17 | |
6. | Vaňousová Martina | KUO9799 | KOB Ústí nad Orlicí | 79:55 | + 34:54 | |
7. | Kubečková Veronika | PHK9853 | OK 99 Hradec Králové | 102:50 | + 57:49 | |
Zemanová Kateřina | ZAM9851 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | |||
Barnetová Veronika | ZAM9951 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejcarová Anežka | BRU9950 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:34 | ||
2. | Gažiová Romana | CET9851 | TJ Loko Česká Třebová | 59:33 | + 2:59 | |
3. | Tichá Gabriela | KOR9950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 77:25 | + 20:51 | |
4. | Paděrová Anna | SNA9950 | TJ START Náchod | 81:19 | + 24:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jansová Doubravka | LPU9750 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:04 | ||
2. | Fenclová Tereza | LPU9752 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:20 | + 10:16 | |
3. | Votočková Eliška | JIL9751 | OK Jilemnice | 68:54 | + 12:50 | |
4. | Skalická Karolína | ZAM9652 | OB T.J. Sokol Žamberk | 74:50 | + 18:46 | |
5. | Koutná Hana | PHK9651 | OK 99 Hradec Králové | 79:53 | + 23:49 | |
6. | Gažiová Kristýna | CET9751 | TJ Loko Česká Třebová | 96:09 | + 40:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Barbora | SHK8658 | TJ Slavia Hradec Králové | 57:30 | 7046 | ||
2. | Fundová Eliška | SHK9351 | TJ Slavia Hradec Králové | 60:08 | + 2:38 | 6744 | |
3. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 60:42 | + 3:12 | 6678 | |
4. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 61:36 | + 4:06 | 6575 | |
5. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | TJ Slavia Hradec Králové | 62:21 | + 4:51 | 6489 | |
6. | Balcarová Jana | PHK8852 | OK 99 Hradec Králové | 62:23 | + 4:53 | 6485 | |
7. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:03 | + 5:33 | 6409 | |
8. | Petrasová Zuzana | ASU9695 | Magnus Orienteering | 63:38 | + 6:08 | 6342 | |
9. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 64:51 | + 7:21 | 6202 | |
10. | Toužilová Martina | SHK8051 | TJ Slavia Hradec Králové | 67:26 | + 9:56 | 5906 | |
11. | Jebavá Lucie | VRL9254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:02 | + 12:32 | 5607 | |
12. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:25 | + 14:55 | 5334 | |
13. | Viková Vendula | STH8951 | SK Studenec | 88:59 | + 31:29 | 3432 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Širůčková Daniela | 73C7650 | xxx | 48:15 | |||
2. | Rychterová Kateřina | PHK7752 | OK 99 Hradec Králové | 50:18 | + 2:03 | 4115 | |
3. | Kodytková Iva | VAM7751 | OOB Vamberk | 51:47 | + 3:32 | 4000 | |
4. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 53:22 | + 5:07 | 3878 | |
5. | Mrázková Jana | TUR7850 | OOB TJ Turnov | 54:54 | + 6:39 | 3760 | |
6. | Hostinská Jana | VAM8451 | OOB Vamberk | 56:53 | + 8:38 | 3607 | |
7. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:11 | + 9:56 | 3507 | |
8. | Balcarová Mirka | PHK9151 | OK 99 Hradec Králové | 60:59 | + 12:44 | 3291 | |
9. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 62:06 | + 13:51 | 3204 | |
10. | Sokolová Tereza | BRM8451 | Sokol Burdych | 62:54 | + 14:39 | 3143 | |
11. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 63:43 | + 15:28 | 3080 | |
12. | Kunhartová Kateřina | PHK8052 | OK 99 Hradec Králové | 65:53 | + 17:38 | 2913 | |
13. | Horká Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 67:15 | + 19:00 | 2807 | |
14. | Koutná Kateřina | PHK9351 | OK 99 Hradec Králové | 67:20 | + 19:05 | 2801 | |
15. | Marešová Kristýna | LPU9155 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:37 | + 25:22 | 2316 | |
16. | Šedivá Petra | STH7751 | SK Studenec | 76:13 | + 27:58 | 2115 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 48:18 | ||
2. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 49:37 | + 1:19 | |
3. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 50:58 | + 2:40 | |
4. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 51:42 | + 3:24 | |
5. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 52:12 | + 3:54 | |
6. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 52:54 | + 4:36 | |
7. | Smutná Jana | VAM6251 | OOB Vamberk | 53:22 | + 5:04 | |
8. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:04 | + 5:46 | |
9. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 54:41 | + 6:23 | |
10. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | TJ Slavia Hradec Králové | 55:05 | + 6:47 | |
11. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 57:00 | + 8:42 | |
12. | Kroniková Jana | SHK7350 | TJ Slavia Hradec Králové | 57:44 | + 9:26 | |
13. | Votočková Jaroslava | JIL7255 | OK Jilemnice | 58:33 | + 10:15 | |
14. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OOB Vamberk | 59:15 | + 10:57 | |
15. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:26 | + 12:08 | |
16. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:29 | + 12:11 | |
17. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 63:50 | + 15:32 | |
18. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:02 | + 15:44 | |
19. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 64:53 | + 16:35 | |
20. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:42 | + 19:24 | |
21. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:18 | + 20:00 | |
22. | Kalenská Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 78:47 | + 30:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 44:24 | ||
2. | Hanušová Zdena | SJC7253 | Sportcentrum Jičín | 48:52 | + 4:28 | |
3. | Jansová Romana | BRU7650 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 50:46 | + 6:22 | |
4. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 52:39 | + 8:15 | |
5. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:14 | + 8:50 | |
6. | Koblicová Milena | VAM7651 | OOB Vamberk | 53:26 | + 9:02 | |
7. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:38 | + 9:14 | |
8. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:41 | + 9:17 | |
9. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 53:47 | + 9:23 | |
10. | Koblížková Hana | ZAM5851 | OB T.J. Sokol Žamberk | 55:02 | + 10:38 | |
11. | Vlkanova Hana | PHK7050 | OK 99 Hradec Králové | 56:38 | + 12:14 | |
12. | Tužilová Štěpánka | NER | NER | 58:00 | + 13:36 | |
13. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 58:10 | + 13:46 | |
14. | Maňáková Silvie | PHK7151 | OK 99 Hradec Králové | 59:14 | + 14:50 | |
15. | Waňková Dita | VRL7151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:33 | + 15:09 | |
16. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 60:27 | + 16:03 | |
17. | Jelínková Marta | CHC6751 | K.O.B. Choceň | 60:39 | + 16:15 | |
18. | Dohnálková Jana | SHK7252 | TJ Slavia Hradec Králové | 61:09 | + 16:45 | |
19. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 65:40 | + 21:16 | |
20. | Málková Šárka | LPU4 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:28 | + 23:04 | |
21. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:35 | + 23:11 | |
22. | Langrová Monika | SHK7251 | TJ Slavia Hradec Králové | 67:38 | + 23:14 | |
23. | Tichá Kateřina | KOR7550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 68:42 | + 24:18 | |
24. | Chládková Eva | ZAM7051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 69:18 | + 24:54 | |
25. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 72:14 | + 27:50 | |
26. | Justová Jana | PHK6153 | OK 99 Hradec Králové | 72:41 | + 28:17 | |
27. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:00 | + 30:36 | |
28. | Frömmelová Dana | BRU7251 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 75:38 | + 31:14 | |
29. | Raková Miroslava | SHK7250 | TJ Slavia Hradec Králové | 77:02 | + 32:38 | |
30. | Kolářová Andrea | BRU7151 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 81:40 | + 37:16 | |
31. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 84:48 | + 40:24 | |
32. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 88:05 | + 43:41 | |
33. | Školníková Marcela | BRU7452 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 90:25 | + 46:01 | |
34. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 98:30 | + 54:06 | |
35. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 102:31 | + 58:07 | |
Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 46:11 | ||
2. | Novotná Iva | SHK6151 | TJ Slavia Hradec Králové | 50:46 | + 4:35 | |
3. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 52:52 | + 6:41 | |
4. | Mádlová Iva | SHK6351 | TJ Slavia Hradec Králové | 53:16 | + 7:05 | |
5. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:25 | + 7:14 | |
6. | Zalabová Martina | SJC6657 | Sportcentrum Jičín | 53:58 | + 7:47 | |
7. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 55:31 | + 9:20 | |
8. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 57:00 | + 10:49 | |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:09 | + 10:58 | |
10. | Thýnová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 57:57 | + 11:46 | |
11. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 57:59 | + 11:48 | |
12. | Egrtová Jitka | SHK6354 | TJ Slavia Hradec Králové | 58:24 | + 12:13 | |
13. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:34 | + 13:23 | |
14. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 59:36 | + 13:25 | |
15. | Tichá Jiřina | DOB6050 | KOB Dobruška | 67:14 | + 21:03 | |
Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bienová Věra | SJC5752 | Sportcentrum Jičín | 40:33 | ||
2. | Cabalková Ivana | ZAM6351 | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:50 | + 3:17 | |
3. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:07 | + 3:34 | |
4. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | TJ Slavia Hradec Králové | 44:27 | + 3:54 | |
5. | Fundová Hana | SHK6752 | TJ Slavia Hradec Králové | 44:33 | + 4:00 | |
6. | Kulová Jana | VAM6550 | OOB Vamberk | 44:49 | + 4:16 | |
7. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:16 | + 5:43 | |
8. | Vlčková Pavla | TYN6351 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 46:44 | + 6:11 | |
9. | Kalousová Dana | ZAM5951 | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:04 | + 6:31 | |
10. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:17 | + 7:44 | |
11. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 50:45 | + 10:12 | |
12. | Bernartová Ivana | SHK6552 | TJ Slavia Hradec Králové | 53:03 | + 12:30 | |
13. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 53:17 | + 12:44 | |
14. | Macháčková Jana | SHK6450 | TJ Slavia Hradec Králové | 53:28 | + 12:55 | |
15. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 57:05 | + 16:32 | |
16. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:07 | + 17:34 | |
17. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:11 | + 18:38 | |
18. | Hančová Hana | VRL5652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:56 | + 27:23 | |
19. | Bürgerová Kateřina | LPU6755 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:32 | + 31:59 | |
Remešová Alena | DOB6150 | KOB Dobruška | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:37 | ||
2. | Jiranová Alena | PHK5351 | OK 99 Hradec Králové | 39:49 | + 3:12 | |
3. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | TJ START Náchod | 39:50 | + 3:13 | |
4. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 40:10 | + 3:33 | |
5. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:49 | + 6:12 | |
6. | Fejlková Alice | SHK5351 | TJ Slavia Hradec Králové | 43:18 | + 6:41 | |
7. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:03 | + 7:26 | |
8. | Bláhová Luba | SHK5852 | TJ Slavia Hradec Králové | 45:42 | + 9:05 | |
9. | Filipová Dagmar | SHK5651 | TJ Slavia Hradec Králové | 47:04 | + 10:27 | |
10. | Martincová Helena | ZAM5051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:07 | + 12:30 | |
11. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 54:57 | + 18:20 | |
12. | Vychodilová Jiřina | SHK5951 | TJ Slavia Hradec Králové | 64:43 | + 28:06 | |
13. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 70:09 | + 33:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:04 | ||
2. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:37 | + 15:33 | |
3. | Lhotská Hana | ZAM4651 | OB T.J. Sokol Žamberk | 57:35 | + 18:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 19:09 | ||
2. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 21:00 | + 1:51 | |
3. | Keřka Adam | LPU0406 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:06 | + 3:57 | |
4. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 26:37 | + 7:28 | |
5. | Háp Matěj | PHK0501 | OK 99 Hradec Králové | 26:47 | + 7:38 | |
6. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:40 | + 9:31 | |
7. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:58 | + 10:49 | |
8. | Šimerda Václav | SRK0605 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 33:09 | + 14:00 | |
9. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 33:32 | + 14:23 | |
10. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:11 | + 15:02 | |
11. | Kovář Radim | CET0501 | TJ Loko Česká Třebová | 34:50 | + 15:41 | |
12. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 35:56 | + 16:47 | |
13. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:27 | + 26:18 | |
14. | Toncr Štěpán | SRK0606 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 46:06 | + 26:57 | |
15. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 46:13 | + 27:04 | |
16. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:30 | + 39:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 22:40 | ||
2. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 23:41 | + 1:01 | |
3. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 24:32 | + 1:52 | |
4. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 24:56 | + 2:16 | |
5. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:12 | + 3:32 | |
6. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:40 | + 5:00 | |
7. | Juška Michal | LPU0504 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:05 | + 5:25 | |
8. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:38 | + 6:58 | |
9. | Rak Tomáš | SHK0400 | TJ Slavia Hradec Králové | 29:51 | + 7:11 | |
10. | Vitvar Radim | SJC0404 | Sportcentrum Jičín | 30:18 | + 7:38 | |
11. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:50 | + 8:10 | |
12. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 31:48 | + 9:08 | |
13. | Kodytek Adam | SHK0402 | TJ Slavia Hradec Králové | 40:30 | + 17:50 | |
14. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 41:36 | + 18:56 | |
15. | Mühlbach Ivo | STH0401 | SK Studenec | 50:09 | + 27:29 | |
16. | Koblic Jan | VAM0400 | OOB Vamberk | 54:08 | + 31:28 | |
17. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 64:08 | + 41:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 25:10 | ||
2. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 29:41 | + 4:31 | |
3. | Tichý Lubomír | SHK0303 | TJ Slavia Hradec Králové | 29:48 | + 4:38 | |
4. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 30:59 | + 5:49 | |
5. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 31:04 | + 5:54 | |
6. | Waněk Hubert | VRL0302 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:50 | + 7:40 | |
7. | Fencl Jáchym | LPU0301 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:20 | + 8:10 | |
8. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:02 | + 8:52 | |
9. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 35:36 | + 10:26 | |
10. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:53 | + 10:43 | |
11. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:50 | + 13:40 | |
12. | Růžička Radek | LPU0201 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:03 | + 15:53 | |
13. | Pachel Jakub | ZAM0202 | OB T.J. Sokol Žamberk | 41:19 | + 16:09 | |
14. | Grundman Viktor | CHC0301 | K.O.B. Choceň | 42:08 | + 16:58 | |
15. | Bárta Šimon | PHK0202 | OK 99 Hradec Králové | 42:20 | + 17:10 | |
16. | Franta Jonáš | SJC0201 | Sportcentrum Jičín | 44:10 | + 19:00 | |
17. | Kuneš Vojtěch | HOR0200 | TJ Jiskra Hořice | 44:23 | + 19:13 | |
18. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 46:20 | + 21:10 | |
19. | Urban Dominik | STH0204 | SK Studenec | 47:09 | + 21:59 | |
20. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 47:56 | + 22:46 | |
21. | Juška Jiří | LPU0304 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:57 | + 27:47 | |
22. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:10 | + 37:00 | |
Vybíral Jan | PHK0300 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kudrna Dalibor | KUO0201 | KOB Ústí nad Orlicí | 27:18 | ||
2. | Tichý Ondřej | KOR0200 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:09 | + 2:51 | |
3. | Hanák Dominik | LTU0200 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:10 | + 2:52 | |
4. | Šimek Viktor | LPU0207 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:47 | + 7:29 | |
5. | Makovský Vojtěch | SHK0301 | TJ Slavia Hradec Králové | 36:09 | + 8:51 | |
6. | Hladký Filip | KOR0300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 38:02 | + 10:44 | |
7. | Ešpandr Matěj | SRK0305 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:02 | + 11:44 | |
8. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 42:13 | + 14:55 | |
9. | Zima Milan | LTU0202 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:16 | + 17:58 | |
10. | Satranský Martin | NPA0201 | SK LOB Nová Paka | 68:52 | + 41:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volák Ondřej | BRU0006 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 33:43 | ||
2. | Rusin Jan | BRU0001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 34:30 | + 0:47 | |
3. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 35:51 | + 2:08 | |
4. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:54 | + 3:11 | |
5. | Tichý Radomír | SHK0000 | TJ Slavia Hradec Králové | 41:59 | + 8:16 | |
6. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:43 | + 13:00 | |
7. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 48:02 | + 14:19 | |
8. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 48:26 | + 14:43 | |
9. | Langr Jan | SHK0101 | TJ Slavia Hradec Králové | 48:31 | + 14:48 | |
10. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | Sportcentrum Jičín | 49:17 | + 15:34 | |
11. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 49:20 | + 15:37 | |
12. | Mühlbach Aleš | STH0104 | SK Studenec | 52:25 | + 18:42 | |
13. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:57 | + 22:14 | |
14. | Kolář Jan | BRU0101 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:51 | + 23:08 | |
15. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 56:54 | + 23:11 | |
16. | Porkert Jan | SHK0100 | TJ Slavia Hradec Králové | 58:36 | + 24:53 | |
17. | Jakeš Josef | TYN0101 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 60:55 | + 27:12 | |
18. | Kolář Adam | BRU0104 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 64:04 | + 30:21 | |
19. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 64:18 | + 30:35 | |
20. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | Sportcentrum Jičín | 66:43 | + 33:00 | |
21. | Bürger Matěj | LPU0009 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:41 | + 33:58 | |
22. | Školník Eduard | BRU0103 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 76:08 | + 42:25 | |
23. | Břeň Daniel | SJC0102 | Sportcentrum Jičín | 82:29 | + 48:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:10 | ||
2. | Dubský Vojtěch | SJC0006 | Sportcentrum Jičín | 41:04 | + 2:54 | |
3. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:25 | + 8:15 | |
4. | Adamovský Michal | VAM0000 | OOB Vamberk | 46:58 | + 8:48 | |
5. | Mařádek Jiří | SJC0103 | Sportcentrum Jičín | 47:03 | + 8:53 | |
6. | Kovář Lukáš | CET0102 | TJ Loko Česká Třebová | 52:55 | + 14:45 | |
7. | Závodný Jan | BRU0201 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 98:48 | + 60:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:24 | ||
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 52:16 | + 1:52 | |
3. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 57:04 | + 6:40 | |
4. | Macko Lukáš | SJC9901 | Sportcentrum Jičín | 58:53 | + 8:29 | |
5. | Kalenský Aleš | STH9801 | SK Studenec | 59:54 | + 9:30 | |
6. | Novotný Matěj | ZAM9802 | OB T.J. Sokol Žamberk | 61:53 | + 11:29 | |
7. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:56 | + 11:32 | |
8. | Skalický Johan | KUO9901 | KOB Ústí nad Orlicí | 69:27 | + 19:03 | |
9. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 70:04 | + 19:40 | |
10. | Rusz Vratislav | KUN9801 | TJ Sokol Kunvald | 77:31 | + 27:07 | |
11. | Sourada Tomáš | ZAM9902 | OB T.J. Sokol Žamberk | 79:46 | + 29:22 | |
12. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 90:01 | + 39:37 | |
13. | Friml Dominik | ZAM9901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 92:01 | + 41:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Tomáš | CHC9903 | K.O.B. Choceň | 55:44 | ||
2. | Kahoun Adam | LTU9903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:13 | + 14:29 | |
Juhász Matěj | LTU9900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 61:58 | ||
2. | Novotný Vojtěch | LPU9702 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:13 | + 1:15 | |
3. | Dušek Martin | ZAM9602 | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:22 | + 4:24 | |
4. | Holubář Bartoloměj | KUO9602 | KOB Ústí nad Orlicí | 71:35 | + 9:37 | |
5. | Lesák Jakub | ZAM9603 | OB T.J. Sokol Žamberk | 77:26 | + 15:28 | |
6. | Míča Tomáš | LPU9707 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:26 | + 18:28 | |
7. | Vencl Kristián | ZAM9701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 96:00 | + 34:02 | |
8. | Ježdík Václav | ZAM9605 | OB T.J. Sokol Žamberk | 102:01 | + 40:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:49 | 9095 | ||
2. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 66:46 | + 3:57 | 8589 | |
3. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 71:12 | + 8:23 | 8022 | |
4. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 73:44 | + 10:55 | 7697 | |
5. | Mrázek Jiří | DKP7911 | Oddíl OB Kotlářka | 74:17 | + 11:28 | 7627 | |
6. | Petras Tomáš | VAM8801 | OOB Vamberk | 75:44 | + 12:55 | 7441 | |
7. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 77:18 | + 14:29 | 7241 | |
8. | Pátek Michl | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 77:27 | + 14:38 | 7222 | |
9. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 77:54 | + 15:05 | 7164 | |
10. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | TJ START Náchod | 78:27 | + 15:38 | 7094 | |
11. | Novotný Jan | LPU9201 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:33 | + 18:44 | 6697 | |
12. | Černý Martin | JIL8703 | OK Jilemnice | 82:16 | + 19:27 | 6605 | |
13. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 82:54 | + 20:05 | 6524 | |
14. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 84:40 | + 21:51 | 6298 | |
15. | Weiner Jakub | SHK7911 | TJ Slavia Hradec Králové | 85:06 | + 22:17 | 6242 | |
16. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:56 | + 23:07 | 6136 | |
17. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 87:04 | + 24:15 | 5990 | |
18. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:28 | + 25:39 | 5811 | |
19. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:29 | + 25:40 | 5809 | |
20. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 94:30 | + 31:41 | 5039 | |
21. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:22 | + 34:33 | 4672 | |
22. | Kolář Radek | BRU6901 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 101:10 | + 38:21 | 4185 | |
23. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | TJ Slavia Hradec Králové | 102:09 | + 39:20 | 4059 | |
24. | Šabatka Jan | SHK9001 | TJ Slavia Hradec Králové | 111:43 | + 48:54 | 2834 | |
25. | Černý Vojtěch | JIL9006 | OK Jilemnice | 117:38 | + 54:49 | 2077 | |
26. | Vojta Marek | SHK8804 | TJ Slavia Hradec Králové | 118:40 | + 55:51 | 1945 | |
Aur Filip | 66C8001 | Amateri | DISK | ||||
Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | DISK | 0 | |||
Štěpánek Milan | KUO8301 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 63:22 | 5810 | ||
2. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:38 | + 3:16 | 5545 | |
3. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 72:31 | + 9:09 | 5068 | |
4. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:58 | + 10:36 | 4950 | |
5. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 74:03 | + 10:41 | 4944 | |
6. | Souček Tomáš | PHK8202 | OK 99 Hradec Králové | 76:38 | + 13:16 | 4734 | |
7. | Vyskočil Štěpán | VAM9701 | OOB Vamberk | 77:29 | + 14:07 | 4665 | |
8. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 77:37 | + 14:15 | 4654 | |
9. | Adamec Marek | CHC8903 | K.O.B. Choceň | 78:21 | + 14:59 | 4595 | |
10. | Čečka Jiří | SHK7600 | TJ Slavia Hradec Králové | 82:44 | + 19:22 | 4239 | |
11. | Drhlík Petr | VAM8301 | OOB Vamberk | 84:35 | + 21:13 | 4089 | |
12. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 86:39 | + 23:17 | 3922 | |
13. | Kaštánek Petr | LPU8607 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:42 | + 25:20 | 3756 | |
14. | Macl Jan | LPU9102 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:15 | + 25:53 | 3711 | |
15. | Sokol Milan | BRM7201 | Sokol Burdych | 91:51 | + 28:29 | 3500 | |
16. | Šlapák Martin | PHK8504 | OK 99 Hradec Králové | 92:10 | + 28:48 | 3474 | |
17. | Roll Martin | ALB8401 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 94:03 | + 30:41 | 3322 | |
18. | Hromádko Přemysl | BRM7601 | Sokol Burdych | 97:11 | + 33:49 | 3068 | |
19. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | OOB Vamberk | 102:49 | + 39:27 | 2611 | |
20. | Peremský Zdeněk | SRK8903 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 103:15 | + 39:53 | 2576 | |
21. | J. P. Gonzalez de Castil | 11M8500 | Go!Mez | 133:39 | + 70:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | OOB Vamberk | 55:41 | ||
2. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 61:56 | + 6:15 | |
3. | Toužil Karel | SHK7602 | TJ Slavia Hradec Králové | 65:05 | + 9:24 | |
4. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:40 | + 9:59 | |
5. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:01 | + 12:20 | |
6. | Kalous Antonín | KON7708 | KOB Konice | 69:42 | + 14:01 | |
7. | Kraus Petr | SJC7303 | Sportcentrum Jičín | 72:15 | + 16:34 | |
8. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | TJ Slavia Hradec Králové | 74:45 | + 19:04 | |
9. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:59 | + 19:18 | |
10. | Kohout Josef | SHK6902 | TJ Slavia Hradec Králové | 76:57 | + 21:16 | |
11. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 78:14 | + 22:33 | |
12. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 79:02 | + 23:21 | |
13. | Vaňous Jan | 3UC7349 | ner7/9 | 82:05 | + 26:24 | |
14. | Śafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 82:50 | + 27:09 | |
15. | Slovák Miroslav | SHK7704 | TJ Slavia Hradec Králové | 83:39 | + 27:58 | |
16. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 84:53 | + 29:12 | |
17. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 86:20 | + 30:39 | |
18. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 97:55 | + 42:14 | |
Koblic Jan | VAM7601 | OOB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 65:10 | ||
2. | Kronika Miroslav | 22C7100 | www.SPORTeM.info | 65:17 | + 0:07 | |
3. | Širůček Jaromír | 73C6200 | xxx | 71:57 | + 6:47 | |
4. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 72:08 | + 6:58 | |
5. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 73:01 | + 7:51 | |
6. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | K.O.B. Choceň | 73:55 | + 8:45 | |
7. | Procházka Pavel | KUO6901 | KOB Ústí nad Orlicí | 77:40 | + 12:30 | |
8. | Rusz Roman | KUN7201 | TJ Sokol Kunvald | 77:50 | + 12:40 | |
9. | Školník Jan | BRU7301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 80:00 | + 14:50 | |
10. | Adamovský Michal | VAM7200 | OOB Vamberk | 80:10 | + 15:00 | |
11. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 80:13 | + 15:03 | |
12. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 81:09 | + 15:59 | |
13. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 81:23 | + 16:13 | |
14. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 83:10 | + 18:00 | |
15. | Holubář David | KUO7101 | KOB Ústí nad Orlicí | 89:28 | + 24:18 | |
16. | Justa Jaromír | PHK6101 | OK 99 Hradec Králové | 89:47 | + 24:37 | |
17. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 90:32 | + 25:22 | |
18. | Suchý Petr | SHK7800 | TJ Slavia Hradec Králové | 91:12 | + 26:02 | |
19. | Hladký Tomáš | KOR7600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 93:48 | + 28:38 | |
20. | Musil Marek | KUO7301 | KOB Ústí nad Orlicí | 95:05 | + 29:55 | |
21. | Vojtěch Libor | HOR7303 | TJ Jiskra Hořice | 95:43 | + 30:33 | |
22. | Škop Milan | CET7602 | TJ Loko Česká Třebová | 98:59 | + 33:49 | |
23. | Betlach Michal | CET7801 | TJ Loko Česká Třebová | 101:58 | + 36:48 | |
24. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 107:53 | + 42:43 | |
25. | Kodytek Aleš | SHK9998 | TJ Slavia Hradec Králové | 110:38 | + 45:28 | |
26. | Zenkner Karel | BRU7202 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 127:01 | + 61:51 | |
27. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 127:57 | + 62:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 55:58 | ||
2. | Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:07 | + 4:09 | |
3. | Hausvater Karel | SHK5801 | TJ Slavia Hradec Králové | 61:27 | + 5:29 | |
4. | Langr Jan | SHK6701 | TJ Slavia Hradec Králové | 62:00 | + 6:02 | |
5. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:52 | + 6:54 | |
6. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 62:56 | + 6:58 | |
7. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 63:53 | + 7:55 | |
8. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 64:05 | + 8:07 | |
9. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:52 | + 8:54 | |
10. | Kotlář Vladimír | VAM5401 | OOB Vamberk | 65:10 | + 9:12 | |
11. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:34 | + 9:36 | |
12. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:50 | + 9:52 | |
13. | Chmelař Pavel | SHK6402 | TJ Slavia Hradec Králové | 66:39 | + 10:41 | |
14. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 66:56 | + 10:58 | |
15. | Gazdačko Milan | SHK5702 | TJ Slavia Hradec Králové | 67:46 | + 11:48 | |
16. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 67:50 | + 11:52 | |
17. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:51 | + 11:53 | |
18. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 68:25 | + 12:27 | |
19. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 69:52 | + 13:54 | |
20. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 70:41 | + 14:43 | |
21. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:23 | + 15:25 | |
22. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:13 | + 16:15 | |
23. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:51 | + 17:53 | |
24. | Jakeš Josef | TYN6501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 74:09 | + 18:11 | |
25. | Teplý Jiří | SHK6401 | TJ Slavia Hradec Králové | 75:57 | + 19:59 | |
26. | Havlíček Libor | JIL6103 | OK Jilemnice | 76:36 | + 20:38 | |
27. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 76:49 | + 20:51 | |
28. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:53 | + 23:55 | |
29. | Ježek Jiří | PHK6201 | OK 99 Hradec Králové | 80:59 | + 25:01 | |
30. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | OB T.J. Sokol Žamberk | 81:05 | + 25:07 | |
31. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 82:35 | + 26:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 50:36 | ||
2. | Novotný Pavel | SHK6104 | TJ Slavia Hradec Králové | 50:54 | + 0:18 | |
3. | Bílek Jaromír | KUN5701 | TJ Sokol Kunvald | 51:13 | + 0:37 | |
4. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 53:59 | + 3:23 | |
5. | Funda Michal | SHK6403 | TJ Slavia Hradec Králové | 54:51 | + 4:15 | |
6. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:34 | + 4:58 | |
7. | Filip Aleš | SHK5501 | TJ Slavia Hradec Králové | 55:47 | + 5:11 | |
8. | Rykala Karel | VAM6401 | OOB Vamberk | 56:03 | + 5:27 | |
9. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | TJ Slavia Hradec Králové | 59:02 | + 8:26 | |
10. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 60:28 | + 9:52 | |
11. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 61:10 | + 10:34 | |
12. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:44 | + 11:08 | |
13. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 62:09 | + 11:33 | |
14. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:18 | + 11:42 | |
15. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 62:21 | + 11:45 | |
15. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 62:21 | + 11:45 | |
17. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | TJ Slavia Hradec Králové | 63:06 | + 12:30 | |
18. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:51 | + 13:15 | |
19. | Šlapák Zbyněk | PHK5502 | OK 99 Hradec Králové | 64:40 | + 14:04 | |
20. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 65:00 | + 14:24 | |
21. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 65:14 | + 14:38 | |
22. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 65:18 | + 14:42 | |
23. | Novák Jiří | VAM6301 | OOB Vamberk | 67:04 | + 16:28 | |
24. | Kment Libor | LPU6703 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:33 | + 17:57 | |
25. | Divecký Josef | SHK6102 | TJ Slavia Hradec Králové | 68:46 | + 18:10 | |
26. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 69:42 | + 19:06 | |
27. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:43 | + 20:07 | |
28. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 74:19 | + 23:43 | |
29. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 76:15 | + 25:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | OK 99 Hradec Králové | 46:06 | ||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 49:32 | + 3:26 | |
3. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:52 | + 7:46 | |
4. | Tichý Boris | DOB5500 | KOB Dobruška | 54:37 | + 8:31 | |
5. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:39 | + 8:33 | |
6. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 55:29 | + 9:23 | |
7. | Balcar Pavel | 74C | NER | 56:22 | + 10:16 | |
8. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:25 | + 11:19 | |
9. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 58:18 | + 12:12 | |
10. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 59:11 | + 13:05 | |
11. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 59:24 | + 13:18 | |
12. | Tupec Jiří | VAM5801 | OOB Vamberk | 59:50 | + 13:44 | |
13. | Holeček Petr | 44C5900 | Neregistrovaní | 60:03 | + 13:57 | |
14. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:26 | + 15:20 | |
15. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:36 | + 16:30 | |
16. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:05 | + 16:59 | |
17. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:32 | + 20:26 | |
18. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 73:53 | + 27:47 | |
19. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:02 | + 28:56 | |
20. | Vlček Josef | TYN5602 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 76:09 | + 30:03 | |
21. | Tůma Miloš | DOB5600 | KOB Dobruška | 79:33 | + 33:27 | |
22. | Liberský Mirko | MKP5100 | SK Meteor Kačerov Praha | 97:55 | + 51:49 | |
Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 45:05 | ||
2. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:17 | + 3:12 | |
3. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:13 | + 5:08 | |
4. | Tobiška Václav | ZAM4401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:45 | + 6:40 | |
5. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:50 | + 7:45 | |
6. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:54 | + 7:49 | |
7. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 53:38 | + 8:33 | |
8. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:00 | + 10:55 | |
9. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:35 | + 12:30 | |
10. | Rybička Jan | CET5001 | TJ Loko Česká Třebová | 58:58 | + 13:53 | |
11. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | TJ Slavia Hradec Králové | 60:47 | + 15:42 | |
12. | Hostinský Jiří | LPU5501 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:02 | + 15:57 | |
13. | Šabatka Petr | SHK5703 | TJ Slavia Hradec Králové | 75:38 | + 30:33 | |
14. | Sejkora Miroslav | KOR5900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 77:31 | + 32:26 | |
15. | Malátek Jaroslav | VAM4801 | OOB Vamberk | 86:58 | + 41:53 | |
16. | Sedroň Josef | SNA5601 | TJ START Náchod | 87:31 | + 42:26 | |
Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 34:06 | ||
2. | Bílek Vratislav | SJC4801 | Sportcentrum Jičín | 35:45 | + 1:39 | |
3. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 39:13 | + 5:07 | |
4. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 44:39 | + 10:33 | |
5. | Springer Michal | PHK4601 | OK 99 Hradec Králové | 46:23 | + 12:17 | |
6. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 48:36 | + 14:30 | |
7. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:40 | + 16:34 | |
8. | Zemánek Bohumil | VRL3601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:59 | + 18:53 | |
9. | Čepelka Petr | LPU4701 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:04 | + 22:58 | |
10. | Koudelka Karel | LPU4001 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:07 | + 26:01 | |
11. | Jiran Václav | PHK4701 | OK 99 Hradec Králové | 61:25 | + 27:19 | |
12. | Máslo Miroslav | SHK4001 | TJ Slavia Hradec Králové | 67:39 | + 33:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuczerová Tereza | PHK0599 | OK 99 Hradec Králové | 22:11 | ||
2. | Kuczera Jonáš | NER | NER | 25:08 | + 2:57 | |
3. | Koblic Martin | VAM0606 | OOB Vamberk | 25:23 | + 3:12 | |
4. | Daníček Josef | SRK0701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 26:14 | + 4:03 | |
5. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 26:48 | + 4:37 | |
6. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 26:56 | + 4:45 | |
7. | Barvínek Daniel | ZAM | OB T.J. Sokol Žamberk | 26:58 | + 4:47 | |
8. | Ruszová Svatava | KUN0751 | TJ Sokol Kunvald | 27:00 | + 4:49 | |
9. | Šafránková Eliška | NER | NER | 27:25 | + 5:14 | |
9. | Kundrtová Lucie | PHK0598 | OK 99 Hradec Králové | 27:25 | + 5:14 | |
11. | Rychterová Lucie | PHK0557 | OK 99 Hradec Králové | 27:32 | + 5:21 | |
12. | Pohanka Vít | NER | NER | 27:44 | + 5:33 | |
13. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 28:12 | + 6:01 | |
14. | Čapková Markéta | SHK | TJ Slavia Hradec Králové | 28:38 | + 6:27 | |
15. | Machová Tereza | SHK | TJ Slavia Hradec Králové | 30:01 | + 7:50 | |
16. | Škopová Eva | CET | TJ Loko Česká Třebová | 30:12 | + 8:01 | |
17. | Žáková Anna | LPU2 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:20 | + 8:09 | |
18. | Krummerová Veronika | CHC0652 | K.O.B. Choceň | 30:41 | + 8:30 | |
19. | Langr Matyáš | KOR0800 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:16 | + 9:05 | |
20. | Šeps Miroslav | NER | NER | 31:23 | + 9:12 | |
21. | Pipková Karolína | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:33 | + 10:22 | |
22. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 33:01 | + 10:50 | |
23. | Paleček Jan | NER | NER | 34:52 | + 12:41 | |
24. | Bárta Štěpán | NER | NER | 35:33 | + 13:22 | |
25. | Hejkrlík Dan | KUO0601 | KOB Ústí nad Orlicí | 36:37 | + 14:26 | |
26. | Horký Vojtěch | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 36:39 | + 14:28 | |
27. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:46 | + 15:35 | |
28. | Čečka Matěj | SHK9997 | TJ Slavia Hradec Králové | 38:14 | + 16:03 | |
29. | Sehnoutková Anna | NER | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 38:31 | + 16:20 | |
30. | Drška Filip | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 38:42 | + 16:31 | |
31. | Štantejský Vojtěch | CET | TJ Loko Česká Třebová | 38:54 | + 16:43 | |
32. | Zemánek Adam | SRK0502 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:17 | + 17:06 | |
33. | Paleček Vojtěch | NER | NER | 39:23 | + 17:12 | |
34. | Osvald Václav | NER | NER | 39:45 | + 17:34 | |
35. | Mlejnková Lucie | NER | NER | 40:31 | + 18:20 | |
36. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:18 | + 20:07 | |
37. | Málek Ondřej | LPU0402 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:38 | + 21:27 | |
38. | Zářecká Linda | NER | NER | 44:23 | + 22:12 | |
39. | Karpíšková Míša | NER | NER | 46:30 | + 24:19 | |
40. | Svátek Martin | NER | NER | 46:34 | + 24:23 | |
41. | Šimerda Antonín | NER | NER | 49:23 | + 27:12 | |
42. | Osvald Jan | NER | NER | 49:59 | + 27:48 | |
43. | Čečková Karolína | SHK0650 | TJ Slavia Hradec Králové | 50:47 | + 28:36 | |
44. | Klapal Lukáš | NER | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 51:39 | + 29:28 | |
45. | Musilová Johana | KUO0899 | KOB Ústí nad Orlicí | 51:59 | + 29:48 | |
46. | Růžičková Magda | SHK | TJ Slavia Hradec Králové | 52:10 | + 29:59 | |
47. | Klapal Martin | NER | NER | 52:40 | + 30:29 | |
48. | Příkazská Zuzana | PHK | OK 99 Hradec Králové | 55:29 | + 33:18 | |
49. | Svátek Filip | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 57:35 | + 35:24 | |
50. | Juška Vojta | NER | ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory | 60:00 | + 37:49 | |
51. | Jansová Lenka | NER | NER | 60:55 | + 38:44 | |
52. | Štantejská Markéta | CET | TJ Loko Česká Třebová | 61:58 | + 39:47 | |
53. | Pohanka Jan | NER | NER | 67:06 | + 44:55 | |
54. | Zenkner Jan | BRU1000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 71:22 | + 49:11 | |
55. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 74:36 | + 52:25 | |
56. | Šreibr Matěj | NNN1 | Neregistrovaní | 91:04 | + 68:53 | |
57. | Vejnar Adam | NNN | Neregistrovaní | 91:45 | + 69:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gašpar Patrik | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:19 | ||
2. | Jansa Radek | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 23:17 | + 1:58 | |
3. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:41 | + 2:22 | |
4. | Nešťáková Andrea | NER | NER | 27:36 | + 6:17 | |
5. | Neumannová Blanka | NER | NER | 29:24 | + 8:05 | |
6. | Jakubec Jaroslav | NER | NER | 31:17 | + 9:58 | |
7. | Mádle Ondřej | BRU0701 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 31:29 | + 10:10 | |
8. | Kodytková Karolina | SHK9999 | TJ Slavia Hradec Králové | 31:46 | + 10:27 | |
9. | Zenknerová Karolína | BRU0052 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 32:11 | + 10:52 | |
10. | Hejtmánková Ivana | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 35:20 | + 14:01 | |
11. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:31 | + 14:12 | |
12. | Hanušová Jitka | NER | NER | 36:28 | + 15:09 | |
13. | Šodor Kristian | NER | NER | 36:58 | + 15:39 | |
14. | Kružík Petr | VAM | OOB Vamberk | 38:09 | + 16:50 | |
15. | Šodorová Zuzana | 6NC0199 | Šodorovi | 38:18 | + 16:59 | |
16. | Nešťáková Jana | NER | NER | 38:45 | + 17:26 | |
17. | Nešťáková Nikola | NER | NER | 39:35 | + 18:16 | |
18. | Šodorová Katarína | 6NC0499 | Šodorovi | 40:21 | + 19:02 | |
19. | Šodorová Magda | 6NC7399 | Šodorovi | 41:26 | + 20:07 | |
20. | Širůčková Lenka | NER | NER | 42:11 | + 20:52 | |
21. | Holečková Zdena | NER | NER | 42:47 | + 21:28 | |
22. | Kolářová Renata | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 44:48 | + 23:29 | |
23. | Rochlová Kateřina | NER | NER | 47:28 | + 26:09 | |
24. | Vydrová Zuzana | PEN0250 | OK RECO Sport | 51:41 | + 30:22 | |
25. | Schlogerová Martina | LPU7663 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:19 | + 32:00 | |
26. | Kunčíková Iva | NER | NER | 54:42 | + 33:23 | |
27. | Mádle Kryštof | BRU0400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:37 | + 35:18 | |
28. | Palečková Taťána | NER | NER | 57:25 | + 36:06 | |
29. | Svátková Zuzana | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:57 | + 38:38 | |
30. | Paděrová Helena | SNA7150 | TJ START Náchod | 93:27 | + 72:08 | |
Zvěřinová Nina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřinová Martina | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 39:19 | ||
2. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 40:51 | + 1:32 | |
3. | Doležal Jose Josef | VAM6101 | OOB Vamberk | 53:47 | + 14:28 | |
4. | Krunčík Pavel | NER | NER | 72:08 | + 32:49 | |
5. | Hulec Jan | NER | NER | 77:59 | + 38:40 | |
6. | Borovička Tomáš | ZAM7001 | OB T.J. Sokol Žamberk | 86:46 | + 47:27 | |
7. | Hulec Vít | NER | NER | 87:23 | + 48:04 | |
8. | Škorpil Jaromír | NER | NER | 94:43 | + 55:24 | |
9. | Žalský Martin | SNA | TJ START Náchod | 102:42 | + 63:23 | |
10. | Širůček Jaromír | NER | NER | 164:59 | + 125:40 |