Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Postránská Adéla | MLA0551 | MLOK Mariánské Lázně | 20:23 | ||
2. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 23:47 | + 3:24 | |
3. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:02 | + 6:39 | |
4. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 27:34 | + 7:11 | |
5. | Čechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 30:46 | + 10:23 | |
6. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 42:26 | + 22:03 | |
MS | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 22:09 | + 1:46 | |
MS | Kováčová Klaudie | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 24:59 | + 4:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:21 | ||
2. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 28:54 | + 0:33 | |
3. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 31:53 | + 3:32 | |
4. | Staňková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:01 | + 3:40 | |
5. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:53 | + 5:32 | |
6. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:31 | + 6:10 | |
7. | Petříková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 37:17 | + 8:56 | |
8. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 40:34 | + 12:13 | |
9. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 43:00 | + 14:39 | |
10. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:12 | + 29:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Kateřina | MLA0251 | MLOK Mariánské Lázně | 25:27 | ||
2. | Horová Eliška | MLA0151 | MLOK Mariánské Lázně | 29:49 | + 4:22 | |
3. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 31:10 | + 5:43 | |
4. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 32:39 | + 7:12 | |
5. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 35:30 | + 10:03 | |
6. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:55 | + 10:28 | |
7. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 38:57 | + 13:30 | |
8. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 50:27 | + 25:00 | |
9. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:36 | + 28:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 39:08 | ||
2. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 39:21 | + 0:13 | |
3. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 43:22 | + 4:14 | |
4. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 45:52 | + 6:44 | |
5. | Svobodová Saša | VPM0051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:38 | + 15:30 | |
6. | Lučanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 55:38 | + 16:30 | |
7. | Mudrová Lenka | KRL0052 | Kometa Kralovice | 58:54 | + 19:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 40:39 | ||
2. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:10 | + 4:31 | |
3. | Kroupová Eliška | VPM9853 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:18 | + 4:39 | |
4. | Hlinovská Johana | VPM9751 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:24 | + 7:45 | |
5. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 60:06 | + 19:27 | |
6. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:37 | + 19:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodná Šárka | DKP8850 | Oddíl OB Kotlářka | 43:01 | 9397 | ||
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 48:22 | + 5:21 | 8415 | |
3. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 49:58 | + 6:57 | 8122 | |
4. | Tichovská Martina | PGP8658 | SK Praga | 56:58 | + 13:57 | 6837 | |
5. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 57:09 | + 14:08 | 6804 | |
6. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:53 | + 15:52 | 6486 | |
7. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 59:22 | + 16:21 | 6397 | |
8. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:15 | + 22:14 | 5318 | |
9. | Bořánkova Karolína | KAM9550 | SK Kamenice | 65:57 | + 22:56 | 5189 | |
10. | Westin Kjersti | PGP9255 | SK Praga | 67:13 | + 24:12 | 4957 | |
11. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 67:36 | + 24:35 | 4886 | |
12. | Kuberková Lucie | LPM9451 | OK Lokomotiva Plzeň | 67:41 | + 24:40 | 4871 | |
13. | Lavičková Michaela | KRL9655 | Kometa Kralovice | 70:32 | + 27:31 | 4348 | |
14. | Kavková Radana | SCP8950 | OK Sparta Praha | 71:20 | + 28:19 | 4202 | |
15. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 79:37 | + 36:36 | 2682 | |
16. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:40 | + 44:39 | 1205 | |
17. | Rickmeyer Tina | DRE | 95:10 | + 52:09 | |||
Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Sokol Hostivice | DISK | 0 | |||
Daika Aneta | 176:21 | + 133:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:13 | ||
2. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:19 | + 3:06 | |
3. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 52:36 | + 3:23 | |
4. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:43 | + 9:30 | |
5. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:45 | + 10:32 | |
6. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 61:58 | + 12:45 | |
7. | Černá Monika | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 64:44 | + 15:31 | |
8. | Postránská Radka | MLA7450 | MLOK Mariánské Lázně | 65:18 | + 16:05 | |
9. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:56 | + 18:43 | |
10. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:53 | + 20:40 | |
11. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 71:34 | + 22:21 | |
12. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 73:44 | + 24:31 | |
13. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 77:00 | + 27:47 | |
14. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 81:09 | + 31:56 | |
15. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 83:55 | + 34:42 | |
16. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 84:38 | + 35:25 | |
17. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 92:56 | + 43:43 | |
18. | Naporowská Marie | BSO7950 | KOB Baník Sokolov | 93:48 | + 44:35 | |
19. | Stauchová Iva | 3LC7450 | Lipence | 95:51 | + 46:38 | |
20. | Křížková Jitka | MAS8050 | KČT Aš | 97:46 | + 48:33 | |
Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Šustrová Hana | KSH7755 | OOB TJ Kašperské Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 48:44 | ||
2. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 60:13 | + 11:29 | |
3. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 64:25 | + 15:41 | |
4. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:32 | + 16:48 | |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 66:37 | + 17:53 | |
6. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 82:40 | + 33:56 | |
7. | Šmejkalová Karla | MLA6256 | MLOK Mariánské Lázně | 83:44 | + 35:00 | |
8. | Huková Šárka | ONO6850 | SKOB Ostrov | 105:31 | + 56:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:48 | ||
2. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 53:47 | + 2:59 | |
3. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 54:26 | + 3:38 | |
4. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 57:12 | + 6:24 | |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 61:33 | + 10:45 | |
6. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 64:15 | + 13:27 | |
7. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:49 | + 16:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:38 | ||
2. | Jedličková Jindra | VPM4550 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 56:19 | + 6:41 | |
3. | Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 56:40 | + 7:02 | |
4. | Krausová Marie | LLI4451 | TJ Loko Liberec | 58:12 | + 8:34 | |
5. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 69:19 | + 19:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 12:43 | ||
2. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 13:44 | + 1:01 | |
3. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 18:42 | + 5:59 | |
4. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:05 | + 6:22 | |
5. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:13 | + 6:30 | |
6. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 22:37 | + 9:54 | |
7. | Košina Tobiáš | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:42 | + 11:59 | |
8. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OOB TJ Kašperské Hory | 35:56 | + 23:13 | |
9. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:06 | + 27:23 | |
10. | Huk Michael | ONO0500 | SKOB Ostrov | 66:21 | + 53:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 21:28 | ||
2. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 24:24 | + 2:56 | |
3. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 25:13 | + 3:45 | |
4. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:58 | + 12:30 | |
5. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 40:15 | + 18:47 | |
6. | Vočeluk Daniel | ONO0402 | SKOB Ostrov | 44:11 | + 22:43 | |
7. | Šesták Štěpán | MLA0302 | MLOK Mariánské Lázně | 68:52 | + 47:24 | |
8. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 72:02 | + 50:34 | |
9. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | 75:03 | + 53:35 | |
10. | Kašpar Adam | LPM0402 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:23 | + 54:55 | |
11. | Barda Tomáš | ONO0302 | SKOB Ostrov | 122:51 | + 101:23 | |
12. | Bohuslav Pepa | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 127:15 | + 105:47 | |
Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | |||
MS | Prokop Ondřej | BSO0102 | KOB Baník Sokolov | 87:01 | + 65:33 | |
MS | Kováč František | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 49:13 | + 27:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 31:37 | ||
2. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:56 | + 0:19 | |
3. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:57 | + 1:20 | |
4. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:24 | + 1:47 | |
5. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 33:32 | + 1:55 | |
6. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 43:19 | + 11:42 | |
7. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 46:52 | + 15:15 | |
8. | Černý Jan | MAS0100 | KČT Aš | 47:42 | + 16:05 | |
9. | Šustr Antonín | KSH0201 | OOB TJ Kašperské Hory | 49:33 | + 17:56 | |
10. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 55:21 | + 23:44 | |
11. | Svoboda Vojtěch | VPM0207 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:36 | + 23:59 | |
12. | Knepr Tomáš | BSO0200 | KOB Baník Sokolov | 78:10 | + 46:33 | |
13. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 99:02 | + 67:25 | |
Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:36 | ||
2. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 82:37 | + 23:01 | |
3. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 88:15 | + 28:39 | |
Vecko Jan | NEJ0002 | TJ Jiskra Nejdek | DISK | |||
Čech Richard | SLA0001 | SKOB Slaný | DISK | |||
Rosenbaum Ondřej | JES | KOS Jesenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 83:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolovský František | LPM9202 | OK Lokomotiva Plzeň | 56:51 | 8592 | ||
2. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:08 | + 0:17 | 8553 | |
3. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:53 | + 8:02 | 7486 | |
4. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 66:02 | + 9:11 | 7327 | |
5. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 68:47 | + 11:56 | 6949 | |
6. | Jíra Tomáš | KAM9802 | SK Kamenice | 69:43 | + 12:52 | 6820 | |
7. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 70:15 | + 13:24 | 6747 | |
8. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 70:22 | + 13:31 | 6730 | |
9. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 71:17 | + 14:26 | 6604 | |
10. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 71:26 | + 14:35 | 6584 | |
11. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 71:40 | + 14:49 | 6551 | |
12. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 73:58 | + 17:07 | 6235 | |
13. | Redlich Tomáš | MAS8200 | KČT Aš | 74:26 | + 17:35 | 6171 | |
14. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 74:27 | + 17:36 | 6168 | |
15. | Václavík Jan | VPM8701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 85:33 | + 28:42 | 4640 | |
16. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 86:52 | + 30:01 | 4458 | |
17. | Lhoták Luboš | MAS9301 | KČT Aš | 91:40 | + 34:49 | 3797 | |
18. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 93:01 | + 36:10 | 3612 | |
19. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 93:14 | + 36:23 | 3582 | |
20. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 95:53 | + 39:02 | 3217 | |
21. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 99:56 | + 43:05 | 2659 | |
22. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 100:52 | + 44:01 | 2531 | |
23. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 115:06 | + 58:15 | 571 | |
24. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 124:11 | + 67:20 | 0 | |
Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | DISK | 0 | |||
Hejtmánek Martin | TAP8605 | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 | |||
Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:37 | ||
2. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:03 | + 2:26 | |
3. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 63:57 | + 3:20 | |
4. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:28 | + 6:51 | |
5. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 68:42 | + 8:05 | |
6. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 69:32 | + 8:55 | |
7. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:50 | + 9:13 | |
8. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:49 | + 11:12 | |
9. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 74:40 | + 14:03 | |
10. | Sedláček Tomáš | KRL6401 | Kometa Kralovice | 83:02 | + 22:25 | |
11. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 83:27 | + 22:50 | |
12. | Svoboda Radek | VPM6903 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 84:46 | + 24:09 | |
13. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 84:56 | + 24:19 | |
14. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 87:23 | + 26:46 | |
15. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 91:24 | + 30:47 | |
16. | Ryjáček Jan | LPM8004 | OK Lokomotiva Plzeň | 92:47 | + 32:10 | |
17. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 95:02 | + 34:25 | |
18. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 97:43 | + 37:06 | |
19. | Černý Miroslav | LPM7504 | OK Lokomotiva Plzeň | 101:05 | + 40:28 | |
20. | Drahokoupil Pavel | NER | 105:13 | + 44:36 | ||
21. | Burša Pavel | KČT | 109:25 | + 48:48 | ||
22. | Cepek Pavel | CST7301 | OB Strakonice | 113:42 | + 53:05 | |
23. | Křížek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 120:09 | + 59:32 | |
24. | Stauch Michal | 3LC7300 | Lipence | 137:00 | + 76:23 | |
25. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 142:17 | + 81:40 | |
Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | DISK | |||
Mareš Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | DISK | |||
Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:14 | ||
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 66:59 | + 0:45 | |
3. | Mechl Miroslav | JIL6301 | OK Jilemnice | 71:18 | + 5:04 | |
4. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 73:07 | + 6:53 | |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 75:52 | + 9:38 | |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 76:59 | + 10:45 | |
7. | Růžička Miloslav | HCE6300 | TJ Sokol Hostivice | 82:01 | + 15:47 | |
8. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:42 | + 16:28 | |
9. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | TJ Lokomotiva Beroun | 83:43 | + 17:29 | |
10. | Šustr Pavel | KSH7001 | OOB TJ Kašperské Hory | 88:13 | + 21:59 | |
11. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 88:52 | + 22:38 | |
12. | Hnyk Michal | SKV6002 | TJ Slovan Karlovy Vary | 101:05 | + 34:51 | |
13. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 103:36 | + 37:22 | |
14. | Muller Rico | DRE | 107:01 | + 40:47 | ||
15. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 118:05 | + 51:51 | |
16. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 134:02 | + 67:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 46:33 | ||
2. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 47:16 | + 0:43 | |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 50:35 | + 4:02 | |
4. | Janda Josef | KAD4701 | Originální Vivalín Team Kadaň | 54:52 | + 8:19 | |
5. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 56:29 | + 9:56 | |
6. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 58:04 | + 11:31 | |
7. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 60:10 | + 13:37 | |
8. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Sokol Hostivice | 61:57 | + 15:24 | |
9. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 65:12 | + 18:39 | |
10. | Chotětický Václav | MAS5200 | KČT Aš | 65:57 | + 19:24 | |
11. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:30 | + 27:57 | |
12. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 74:34 | + 28:01 | |
13. | Janošík Lubomír | KSH5901 | OOB TJ Kašperské Hory | 84:08 | + 37:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 37:41 | ||
2. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 40:22 | + 2:41 | |
3. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 40:39 | + 2:58 | |
4. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 43:43 | + 6:02 | |
5. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 44:39 | + 6:58 | |
6. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 45:47 | + 8:06 | |
7. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 49:07 | + 11:26 | |
8. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 49:09 | + 11:28 | |
9. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 50:39 | + 12:58 | |
10. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 53:43 | + 16:02 | |
11. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 57:14 | + 19:33 | |
12. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 62:13 | + 24:32 | |
13. | Kraus Jan | LLI4501 | TJ Loko Liberec | 66:02 | + 28:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:15 | ||
2. | Linhová Linda | ONO0551 | SKOB Ostrov | 24:04 | + 5:49 | |
3. | Černý Filip | LPM0499 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:01 | + 6:46 | |
4. | Šilhan Vojta | NEJ0801 | TJ Jiskra Nejdek | 25:30 | + 7:15 | |
5. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 26:03 | + 7:48 | |
6. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 26:52 | + 8:37 | |
7. | Pávek Štěpán | NEJ | TJ Jiskra Nejdek | 27:43 | + 9:28 | |
8. | Bohuslav František | LPM0901 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:14 | + 9:59 | |
9. | Postránský Adam | MLA0900 | MLOK Mariánské Lázně | 28:22 | + 10:07 | |
10. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:08 | + 10:53 | |
11. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 29:18 | + 11:03 | |
12. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:23 | + 11:08 | |
13. | Šobíšková Lucie | BSO0651 | KOB Baník Sokolov | 29:25 | + 11:10 | |
14. | Vaculovičová Alžběta | DCE0950 | KOB Dobřichovice | 34:27 | + 16:12 | |
15. | Vaculovič Matěj | DCE1000 | KOB Dobřichovice | 34:35 | + 16:20 | |
16. | Beránková Markéta | VPM7452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:52 | + 18:37 | |
17. | Gregor Richard | BSO0900 | KOB Baník Sokolov | 37:16 | + 19:01 | |
18. | Mahel Filip | MAS0600 | KČT Aš | 39:29 | + 21:14 | |
19. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 40:26 | + 22:11 | |
20. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 40:44 | + 22:29 | |
21. | Gregor Ondřej | BSO | KOB Baník Sokolov | 42:44 | + 24:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 14:57 | ||
2. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 20:03 | + 5:06 | |
3. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:14 | + 9:17 | |
4. | Lošťáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:10 | + 18:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaculovič Radim | DCE7501 | KOB Dobřichovice | 22:46 | ||
2. | Jírová Monika | NER | 38:24 | + 15:38 | ||
3. | Zieba Jaroslav | NEJ6500 | TJ Jiskra Nejdek | 40:54 | + 18:08 | |
4. | Šilhan Petr | NEJ8600 | TJ Jiskra Nejdek | 41:58 | + 19:12 | |
5. | Čechová Radka | SLA7550 | SKOB Slaný | 45:21 | + 22:35 | |
6. | Svobodová Petra | 48:31 | + 25:45 | |||
7. | Pávek Jiří | NEJ | TJ Jiskra Nejdek | 49:24 | + 26:38 | |
8. | Ziebová Lenka | NEJ7251 | TJ Jiskra Nejdek | 55:00 | + 32:14 | |
9. | Růžková Iveta | 58:41 | + 35:55 | |||
10. | Karoch Petr | NER | 65:37 | + 42:51 | ||
11. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 84:59 | + 62:13 | |
12. | Kurzová Pavlína | 88:45 | + 65:59 |