Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:28 | |
2. | Navrátilová Marie | ASU0599 | C | Magnus Orienteering | 27:18 | + 2:50 |
3. | Pospíšilová Stella | STE0551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:38 | + 3:10 |
4. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:44 | + 4:16 |
5. | Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | 31:22 | + 6:54 |
6. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB Moira Brno | 33:25 | + 8:57 |
7. | Matochová Adélka | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 35:14 | + 10:46 |
8. | Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:21 | + 12:53 |
9. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 37:22 | + 12:54 |
10. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:03 | + 13:35 |
11. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:39 | + 21:11 |
12. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 46:27 | + 21:59 |
13. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:41 | + 30:13 |
14. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:34 | + 33:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ Sokol Plumlov | 22:50 | |
2. | Tesařová Tereza | KSU0393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:48 | + 1:58 |
3. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 25:37 | + 2:47 |
4. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 27:17 | + 4:27 |
5. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:51 | + 8:01 |
6. | Otrubová Anna | PLU0577 | C | TJ Sokol Plumlov | 31:06 | + 8:16 |
7. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | C | SKOB Zlín | 31:45 | + 8:55 |
8. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ Sokol Plumlov | 35:07 | + 12:17 |
9. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ Sokol Plumlov | 36:10 | + 13:20 |
10. | Vorlová Eva | ASU0499 | C | Magnus Orienteering | 36:51 | + 14:01 |
11. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 36:52 | + 14:02 |
12. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:47 | + 17:57 |
13. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 41:48 | + 18:58 |
14. | Čásková Adéla | UOL0351 | C | SK UP Olomouc | 41:50 | + 19:00 |
15. | Staňková Monika | PLU0353 | C | TJ Sokol Plumlov | 44:49 | + 21:59 |
16. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 45:47 | + 22:57 |
17. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 47:17 | + 24:27 |
18. | Hegedüšová Viktorie | KSU0353 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:42 | + 26:52 |
19. | Hojgrová Tereza | SSU0350 | C | SK Severka Šumperk | 51:43 | + 28:53 |
20. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:11 | + 50:21 |
21. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | C | SKOB Zlín | 73:54 | + 51:04 |
22. | Hlupá Petra | KSU0363 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:14 | + 66:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:26 | |
2. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:15 | + 5:49 |
3. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 36:50 | + 6:24 |
4. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 38:30 | + 8:04 |
5. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 39:06 | + 8:40 |
6. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | C | SK UP Olomouc | 39:43 | + 9:17 |
7. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 40:16 | + 9:50 |
8. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | C | Magnus Orienteering | 42:46 | + 12:20 |
9. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | C | SK UP Olomouc | 55:03 | + 24:37 |
10. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 65:40 | + 35:14 |
11. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:34 | + 37:08 |
12. | Raclavská Lenka | UOL0252 | C | SK UP Olomouc | 69:38 | + 39:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 33:11 | |
2. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 43:36 | + 10:25 |
3. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 45:32 | + 12:21 |
4. | Lugrová Natalie | JPV0066 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:05 | + 28:54 |
5. | Konečná Adéla | UOL0050 | C | SK UP Olomouc | 62:51 | + 29:40 |
6. | Čížková Eliška | ADA0051 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 65:07 | + 31:56 |
7. | Pazourová Tereza | ASU9998 | C | Magnus Orienteering | 90:45 | + 57:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 35:21 | |
2. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 39:17 | + 3:56 |
3. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 41:59 | + 6:38 |
4. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | 45:25 | + 10:04 |
5. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | A | SK Severka Šumperk | 48:18 | + 12:57 |
6. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 59:47 | + 24:26 |
7. | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:06 | + 26:45 |
Dosedělová Klára | STE9751 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 32:56 | 7408 | |
2. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 36:37 | + 3:41 | 6702 |
3. | Vališová Martina | OSN9696 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:50 | + 4:54 | 6469 |
4. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 38:33 | + 5:37 | 6331 |
5. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:24 | + 6:28 | 6168 |
5. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 39:24 | + 6:28 | 6168 |
7. | Kavánková Iva | TZL9753 | A | SKOB Zlín | 39:54 | + 6:58 | 6073 |
8. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 42:36 | + 9:40 | 5555 |
9. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | A | SK Severka Šumperk | 43:52 | + 10:56 | 5312 |
10. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 43:59 | + 11:03 | 5290 |
11. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 44:41 | + 11:45 | 5156 |
12. | Hošeková Vanda | ASU9696 | A | Magnus Orienteering | 45:25 | + 12:29 | 5015 |
13. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 45:40 | + 12:44 | 4968 |
14. | Štrajtová Štěpánka | UOL9151 | C | SK UP Olomouc | 46:19 | + 13:23 | 4843 |
15. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 49:39 | + 16:43 | 4204 |
16. | Čížková Markéta | ADA9652 | B | OOB TJ Spartak Adamov | 49:57 | + 17:01 | 4147 |
17. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 54:03 | + 21:07 | 3361 |
18. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 55:26 | + 22:30 | 3096 |
19. | Vlachová Eliška | KON9572 | A | KOB Konice | 55:38 | + 22:42 | 3058 |
20. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 59:48 | + 26:52 | 2259 |
21. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:14 | + 27:18 | 2176 |
22. | Štěpánová Petra | NOL | C | 65:06 | + 32:10 | ||
23. | Typltová Hana | NOL | C | 98:57 | + 66:01 | ||
Mlčková Eva | TZL | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Pavla | TBM7355 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:27 | |
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 43:50 | + 1:23 |
3. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 43:53 | + 1:26 |
4. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:05 | + 3:38 |
5. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:18 | + 3:51 |
6. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 48:10 | + 5:43 |
7. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:09 | + 10:42 |
8. | Polášková Jana | KSU7171 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:13 | + 10:46 |
9. | Šichová Radka | ABM8051 | C | KOB Moira Brno | 53:29 | + 11:02 |
10. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 54:25 | + 11:58 |
11. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 55:11 | + 12:44 |
12. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 55:48 | + 13:21 |
13. | Klímová Barbora | OTK7251 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 56:59 | + 14:32 |
14. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:23 | + 17:56 |
15. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:01 | + 20:34 |
16. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 63:52 | + 21:25 |
17. | Kroulová Markéta | KSU7474 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:21 | + 23:54 |
18. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:01 | + 24:34 |
19. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:14 | + 24:47 |
20. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:51 | + 27:24 |
21. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:57 | + 27:30 |
22. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:59 | + 28:32 |
23. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 71:37 | + 29:10 |
24. | Dziková Hana | VIV7651 | C | GIGANT Orienteering | 72:07 | + 29:40 |
25. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SK UP Olomouc | 73:07 | + 30:40 |
26. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 81:15 | + 38:48 |
27. | Tomanová Elena | ABM6666 | C | KOB Moira Brno | 84:33 | + 42:06 |
28. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 84:55 | + 42:28 |
29. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 87:15 | + 44:48 |
30. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SK UP Olomouc | 89:08 | + 46:41 |
31. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 100:53 | + 58:26 |
Čecháčková Šárka | 29C7350 | C | neregistrovaní Čecháčková | DISK | ||
Suchá Helena | ABM6664 | C | KOB Moira Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:55 | |
2. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:25 | + 0:30 |
3. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 44:11 | + 1:16 |
4. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 46:57 | + 4:02 |
5. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 48:00 | + 5:05 |
6. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SK UP Olomouc | 54:21 | + 11:26 |
7. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 55:56 | + 13:01 |
8. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:45 | + 13:50 |
9. | Janečková Marta | JPV6665 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:59 | + 14:04 |
10. | Končáková Katka | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 58:33 | + 15:38 |
11. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 59:06 | + 16:11 |
12. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 61:55 | + 19:00 |
13. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:27 | + 21:32 |
14. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 67:37 | + 24:42 |
15. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 73:09 | + 30:14 |
16. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 74:16 | + 31:21 |
17. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SK UP Olomouc | 75:29 | + 32:34 |
Vrtalová Gabriela | UOL7050 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB Start Blansko | 38:00 | |
2. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 44:10 | + 6:10 |
3. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 50:13 | + 12:13 |
4. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 66:29 | + 28:29 |
5. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | 72:33 | + 34:33 |
6. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 84:54 | + 46:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šána Robert | KSU0616 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:47 | |
2. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:23 | + 1:36 |
3. | Strýček Jan | ADA0503 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 30:59 | + 5:12 |
4. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ Sokol Plumlov | 34:04 | + 8:17 |
5. | Ševčík Daniel | TBM0508 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:30 | + 8:43 |
6. | Fajst Vojtěch | PTI0500 | C | Sportovní klub Ptení | 35:53 | + 10:06 |
7. | Kroul Jiří | KSU0505 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:30 | + 11:43 |
8. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ Sokol Plumlov | 41:54 | + 16:07 |
Šimek Adam | KSU0500 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 26:05 | |
2. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 27:35 | + 1:30 |
3. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:12 | + 2:07 |
4. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 28:13 | + 2:08 |
5. | Pekárek Tobias | TZL0502 | C | SKOB Zlín | 29:41 | + 3:36 |
6. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 30:11 | + 4:06 |
7. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 30:16 | + 4:11 |
8. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 32:19 | + 6:14 |
9. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 34:18 | + 8:13 |
10. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:40 | + 8:35 |
11. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 38:03 | + 11:58 |
12. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 38:20 | + 12:15 |
13. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:12 | + 13:07 |
14. | Náhončík Jakub | UOL0400 | C | SK UP Olomouc | 40:20 | + 14:15 |
15. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 40:25 | + 14:20 |
16. | Čecháček Adam | UOL0402 | C | SK UP Olomouc | 53:05 | + 27:00 |
17. | Karásek František | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 53:57 | + 27:52 |
18. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ Sokol Plumlov | 59:22 | + 33:17 |
Chmelář Pavel | 37C0300 | C | Bez registrace | DISK | ||
Minx Oliver | JPV0303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:30 | |
2. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 29:15 | + 1:45 |
3. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:46 | + 2:16 |
4. | Hartmann Matouš | PLU0101 | B | TJ Sokol Plumlov | 31:35 | + 4:05 |
5. | Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:40 | + 6:10 |
6. | Štábl Adam | KSU0401 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:49 | + 7:19 |
7. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 37:32 | + 10:02 |
8. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 37:40 | + 10:10 |
9. | Halabrín Petr | PLU0100 | C | TJ Sokol Plumlov | 39:44 | + 12:14 |
10. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 39:53 | + 12:23 |
11. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:15 | + 15:45 |
12. | Doležal Matyáš | STE0208 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:42 | + 21:12 |
13. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:41 | + 22:11 |
14. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 51:27 | + 23:57 |
15. | Beneš Jan | ASU0249 | C | Magnus Orienteering | 52:00 | + 24:30 |
16. | Klíma Robert | OTK0202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 52:10 | + 24:40 |
17. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:24 | + 25:54 |
18. | Hájek Tomáš | STE0200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:42 | + 26:12 |
19. | Dadák Petr | JPV0101 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:17 | + 30:47 |
20. | Chmelář Jan | 37C0100 | C | Bez registrace | 58:58 | + 31:28 |
21. | Reichl Martin | KSU0202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 111:05 | + 83:35 |
Poláček Lukáš | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Jonáš | KSU9906 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:55 | |
2. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:35 | + 0:40 |
3. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:53 | + 2:58 |
4. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:32 | + 4:37 |
5. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 31:41 | + 6:46 |
6. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:48 | + 9:53 |
7. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:35 | + 10:40 |
8. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:39 | + 11:44 |
9. | Vostál Dominik | UOL9901 | C | SK UP Olomouc | 37:32 | + 12:37 |
10. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 38:53 | + 13:58 |
11. | Němec Petr | 2GC9900 | C | 3.LF UK | 41:32 | + 16:37 |
12. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 41:34 | + 16:39 |
13. | Janečka Viktor | JPV9917 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 46:44 | + 21:49 |
14. | Siatka Václav | ZLH0000 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 49:34 | + 24:39 |
15. | Prachař Matouš | UOL0000 | C | SK UP Olomouc | 49:36 | + 24:41 |
16. | Hartman Vojtěch | TZL9904 | B | SKOB Zlín | 52:35 | + 27:40 |
17. | Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:47 | + 28:52 |
18. | Tureček Vojtěch | 97C0000 | C | No register | 106:18 | + 81:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Petr | JPV9915 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 37:44 | |
2. | Kašpar Jakub | ASU9747 | A | Magnus Orienteering | 38:37 | + 0:53 |
3. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | B | SK Severka Šumperk | 46:23 | + 8:39 |
4. | Knypl Jaroslav | KSU9707 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:33 | + 17:49 |
5. | Hubáček Filip | JPV9800 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 57:17 | + 19:33 |
6. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:26 | + 30:42 |
7. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 86:42 | + 48:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 33:12 | 8905 | |
2. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 34:11 | + 0:59 | 8658 |
3. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 35:33 | + 2:21 | 8314 |
4. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 35:54 | + 2:42 | 8226 |
5. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 38:26 | + 5:14 | 7589 |
6. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 38:59 | + 5:47 | 7451 |
7. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 39:22 | + 6:10 | 7355 |
8. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 41:18 | + 8:06 | 6869 |
9. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 42:20 | + 9:08 | 6609 |
10. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 42:23 | + 9:11 | 6596 |
11. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:30 | + 9:18 | 6567 |
12. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:06 | + 9:54 | 6416 |
13. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 43:56 | + 10:44 | 6207 |
14. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 44:20 | + 11:08 | 6106 |
15. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 45:09 | + 11:57 | 5901 |
16. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 45:24 | + 12:12 | 5838 |
16. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 45:24 | + 12:12 | 5838 |
18. | Hikl Tomáš | NN58100 | C | 46:19 | + 13:07 | ||
19. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 46:41 | + 13:29 | 5515 |
20. | Skoupý Jan | STE9411 | R | SK SKI-OB Šternberk | 46:51 | + 13:39 | 5474 |
21. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:36 | + 14:24 | 5285 |
22. | Hraboš Matěj | ASU9547 | R | Magnus Orienteering | 49:06 | + 15:54 | 4908 |
23. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 49:09 | + 15:57 | 4895 |
24. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:50 | + 16:38 | 4724 |
25. | Fajkus Radim | JPV9509 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 51:09 | + 17:57 | 4393 |
26. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 51:11 | + 17:59 | 4384 |
27. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 51:14 | + 18:02 | 4372 |
28. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 53:17 | + 20:05 | 3856 |
29. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:29 | + 20:17 | 3806 |
30. | Kůr Jiří | ZBM8304 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:44 | + 21:32 | 3492 |
31. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 55:11 | + 21:59 | 3379 |
32. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:33 | + 22:21 | 3286 |
33. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:50 | + 22:38 | 3215 |
34. | Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 56:30 | + 23:18 | 3048 |
35. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:38 | + 25:26 | 2511 |
36. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 58:57 | + 25:45 | 2432 |
37. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 59:22 | + 26:10 | 2327 |
38. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 59:23 | + 26:11 | 2323 |
39. | Toman Filip | ABM9309 | C | KOB Moira Brno | 60:19 | + 27:07 | 2088 |
40. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 60:51 | + 27:39 | 1954 |
41. | Pavlačka Ondřej | ODR8100 | C | SKOB Odry | 61:41 | + 28:29 | 1744 |
42. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 61:47 | + 28:35 | 1719 |
43. | Mikula Jan | SSU9609 | A | SK Severka Šumperk | 61:49 | + 28:37 | 1711 |
44. | Dzik Martin | UOL7600 | C | SK UP Olomouc | 63:44 | + 30:32 | 1229 |
45. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 65:37 | + 32:25 | 756 |
46. | Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 66:53 | + 33:41 | 437 |
47. | Kasal Vít | ZBM7540 | C | SK Žabovřesky Brno | 67:05 | + 33:53 | 387 |
48. | Šnyrch Marek | NOL | C | 74:40 | + 41:28 | ||
49. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:45 | + 41:33 | 0 |
50. | Vlach Jan | JPV8237 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:51 | + 42:39 | 0 |
51. | Sýkora Lukáš | NN48000 | C | 90:45 | + 57:33 | ||
52. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 95:32 | + 62:20 | 0 |
53. | Štěpán Marek | 2GC8900 | C | 3.LF UK | 96:30 | + 63:18 | |
54. | Kvapil Ladislav | ZLH9301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 97:02 | + 63:50 | 0 |
Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 39:16 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 42:32 | + 3:16 |
3. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 42:45 | + 3:29 |
4. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:18 | + 4:02 |
5. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 44:41 | + 5:25 |
6. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 46:13 | + 6:57 |
7. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 48:39 | + 9:23 |
8. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 51:22 | + 12:06 |
9. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 52:43 | + 13:27 |
10. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 53:21 | + 14:05 |
11. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 57:51 | + 18:35 |
12. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:09 | + 18:53 |
13. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 58:42 | + 19:26 |
14. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:33 | + 23:17 |
15. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 64:57 | + 25:41 |
16. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:31 | + 31:15 |
17. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 71:41 | + 32:25 |
18. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:33 | + 33:17 |
19. | Šimek Martin | KSU7227 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:32 | + 35:16 |
20. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 76:09 | + 36:53 |
21. | Pastuszek Filip | TZL7731 | C | SKOB Zlín | 76:12 | + 36:56 |
22. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 78:58 | + 39:42 |
23. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:27 | + 55:11 |
24. | Zbořil Ctirad | UOL7200 | C | SK UP Olomouc | 94:43 | + 55:27 |
Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Stryk Martin | KSU7500 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Lukašák Štefan | STE6700 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:23 | |
2. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:12 | + 0:49 |
3. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 41:47 | + 2:24 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:46 | + 5:23 |
5. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 45:11 | + 5:48 |
6. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 46:57 | + 7:34 |
7. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 49:02 | + 9:39 |
8. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | 51:08 | + 11:45 |
9. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 51:59 | + 12:36 |
10. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:47 | + 14:24 |
11. | Konečný Jiří | OOL6303 | C | SK Haná orienteering | 59:38 | + 20:15 |
12. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 61:32 | + 22:09 |
13. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 67:47 | + 28:24 |
14. | Fuchs Vladimír | NNN6100 | C | Neregistrovaní | 69:33 | + 30:10 |
15. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SK UP Olomouc | 107:52 | + 68:29 |
16. | Tureček Petr | 97C6700 | C | No register | 111:40 | + 72:17 |
Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | DISK | ||
Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | DISK | ||
Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | DISK | ||
Ševčík Robert | TBM7010 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Vlach Josef | KON6431 | C | KOB Konice | DISK | ||
Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB Start Blansko | 35:58 | |
2. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 37:28 | + 1:30 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 37:54 | + 1:56 |
4. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:21 | + 5:23 |
5. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 43:47 | + 7:49 |
6. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 45:53 | + 9:55 |
7. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:18 | + 10:20 |
8. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:45 | + 12:47 |
9. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 49:31 | + 13:33 |
10. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:20 | + 15:22 |
11. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 52:04 | + 16:06 |
12. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 55:14 | + 19:16 |
13. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 56:46 | + 20:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 38:30 | |
2. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 42:23 | + 3:53 |
3. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 52:01 | + 13:31 |
4. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 73:55 | + 35:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:03 | |
2. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 25:24 | + 2:21 |
3. | Navrátil Pavel | ASU0747 | C | Magnus Orienteering | 26:24 | + 3:21 |
4. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:14 | + 6:11 |
5. | Ševčík Filip | TBM0802 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:49 | + 26:46 |
6. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 50:38 | + 27:35 |
Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Nováková Anežka | PLU0650 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šnajdr Jakub | PTI0700 | C | Sportovní klub Ptení | 20:53 | |
2. | Poláček Tomáš | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:17 | + 0:24 |
3. | Milánová Viktorka | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:45 | + 0:52 |
4. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SK UP Olomouc | 22:43 | + 1:50 |
5. | Chmelář Filip | 37C0900 | C | Bez registrace | 25:08 | + 4:15 |
6. | Gallo Ondřej | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:29 | + 4:36 |
7. | Kundratová Eva | JZL0950 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 25:37 | + 4:44 |
8. | Frkal Jiří | SKM0300 | C | KOB Směr Kroměříž | 25:39 | + 4:46 |
9. | Pekárek David | TZL | C | SKOB Zlín | 25:45 | + 4:52 |
10. | Kroul František | KSU1010 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:18 | + 5:25 |
11. | Vavrdová Karolína | PTI0800 | C | Sportovní klub Ptení | 26:36 | + 5:43 |
12. | Prachař Richard | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 27:24 | + 6:31 |
13. | Gallo Natálie | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:32 | + 6:39 |
14. | Staňková Magdalena | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 28:17 | + 7:24 |
15. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:01 | + 8:08 |
16. | Musilová Anna | NNN | C | Neregistrovaní | 29:43 | + 8:50 |
17. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:11 | + 9:18 |
18. | Elizabeth Jitka Olšanská | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:14 | + 10:21 |
19. | Janíková Nikola | JPV0506 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:15 | + 10:22 |
20. | Hanáková Pavlína | 97C0850 | C | No register | 31:17 | + 10:24 |
21. | Hiklová Eva | NN50700 | C | 32:01 | + 11:08 | |
22. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:06 | + 12:13 |
23. | Hartman Matyáš | TZL | C | SKOB Zlín | 33:32 | + 12:39 |
24. | Lorencová Justýna | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 33:34 | + 12:41 |
25. | Otrubová Karolína | KON0888 | C | KOB Konice | 35:40 | + 14:47 |
26. | Šnajdrová Nikol | PTI1050 | C | Sportovní klub Ptení | 35:50 | + 14:57 |
27. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:53 | + 16:00 |
28. | Skulil Lukáš | NNN | C | Neregistrovaní | 38:01 | + 17:08 |
29. | Šichová Zuzana | NNN | C | Neregistrovaní | 38:52 | + 17:59 |
30. | Šicha Matěj | ABM1001 | C | KOB Moira Brno | 38:58 | + 18:05 |
31. | Zaoral Matyáš | PLU1200 | C | TJ Sokol Plumlov | 39:27 | + 18:34 |
32. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 44:22 | + 23:29 |
33. | Horvátová Eva | NN30007 | C | 47:53 | + 27:00 | |
34. | Milánová Sára | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:55 | + 27:02 |
35. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 48:51 | + 27:58 |
36. | Komárková Elena | PTI | C | Sportovní klub Ptení | 59:55 | + 39:02 |
37. | Kopečná Petra | KRN0707 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 96:49 | + 75:56 |
38. | Kuda Vladislav | NNN | C | Neregistrovaní | 103:51 | + 82:58 |
Skulil Šimon | NNN | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Klímová Markéta | OTK0950 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Stříteský Tomáš | ZVS0801 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Martina | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:21 | |
2. | Musil Radek | NNN | C | Neregistrovaní | 25:55 | + 1:34 |
3. | Lachendro Jan | SKM0000 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:11 | + 3:50 |
4. | Kavan Jiří | SKM9402 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:36 | + 4:15 |
5. | Poklop Lubomír | LOL5601 | C | OK Olomouc | 32:33 | + 8:12 |
6. | Šimonová Klára | NNN | C | Neregistrovaní | 32:34 | + 8:13 |
7. | Kavanová Elena | SKM9090 | C | KOB Směr Kroměříž | 34:51 | + 10:30 |
8. | Pavlík Radek | ASU | C | Magnus Orienteering | 34:54 | + 10:33 |
9. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 36:52 | + 12:31 |
10. | Gallo Marek | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:55 | + 15:34 |
11. | Ratiborská Veronika | JPV8077 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:02 | + 16:41 |
12. | Finstrlová Alena | NNN | C | Neregistrovaní | 41:15 | + 16:54 |
13. | Uhrovič Blahoslav | PTI8448 | C | Sportovní klub Ptení | 41:23 | + 17:02 |
14. | Smolková Dagmar | STE6451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:10 | + 17:49 |
15. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 44:23 | + 20:02 |
16. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 47:06 | + 22:45 |
17. | Šnyrchová Božena | NOL | C | 48:29 | + 24:08 | |
18. | Poláčková Monika | NNN | C | Neregistrovaní | 51:43 | + 27:22 |
19. | Strýček Jiří | ADA | C | OOB TJ Spartak Adamov | 53:50 | + 29:29 |
20. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 55:44 | + 31:23 |
21. | Honkyš Petr | 25C6100 | C | péčkaři | 56:53 | + 32:32 |
22. | Čecháček Petr | 7NC6800 | C | Hubáčci | 60:25 | + 36:04 |
23. | Hartmanová Lenka | TZL | C | SKOB Zlín | 60:51 | + 36:30 |
24. | Havel Jakub | KKO | C | 65:39 | + 41:18 | |
25. | Said Mahmoud | UOL6900 | C | SK UP Olomouc | 66:55 | + 42:34 |
26. | Kotrle Vikror | UOL | C | SK UP Olomouc | 69:32 | + 45:11 |
27. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 70:58 | + 46:37 |
28. | Dobrovolná Anna | NNN | C | Neregistrovaní | 71:55 | + 47:34 |
29. | Fajstlová Adéla | PTI | C | Sportovní klub Ptení | 75:18 | + 50:57 |
30. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:54 | + 52:33 |
31. | Hanáková Šárka | 97C6950 | C | No register | 82:30 | + 58:09 |
32. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:13 | + 66:52 |
33. | Honik Valerie | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 100:22 | + 76:01 |
34. | Král Martin | OTK | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 134:13 | + 109:52 |
Minaříková Dagmar | NN6 | C | DISK |