Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 22:54 | ||
2. | Řepková Anna | 6YC1050 | Neregistrovaní | 24:19 | + 1:25 | |
3. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 24:45 | + 1:51 | |
4. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 26:50 | + 3:56 | |
5. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 29:05 | + 6:11 | |
6. | Berchová Anežka | LME0951 | SK Los Mělník | 29:41 | + 6:47 | |
7. | Exnerová Petra | 4VC1850 | Radioklub OK1KYP/ASP | 30:13 | + 7:19 | |
8. | Schrothová Klára | TAP0853 | KOB Tretra Praha | 32:54 | + 10:00 | |
9. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 34:36 | + 11:42 | |
10. | Vošlajerová Marie | LME1050 | SK Los Mělník | 35:31 | + 12:37 | |
11. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 36:19 | + 13:25 | |
12. | Zusková Jana | 4VC1851 | Radioklub OK1KYP/ASP | 37:11 | + 14:17 | |
13. | Šavelová Kateřina | DKP1154 | Oddíl OB Kotlářka | 39:59 | + 17:05 | |
14. | Snížková Žofie | DKP1151 | Oddíl OB Kotlářka | 41:17 | + 18:23 | |
15. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 46:40 | + 23:46 | |
16. | Stará Magdalena | FSP1051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 87:30 | + 64:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 15:28 | ||
2. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 15:43 | + 0:15 | |
3. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 16:29 | + 1:01 | |
4. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 17:03 | + 1:35 | |
5. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 18:35 | + 3:07 | |
6. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 18:47 | + 3:19 | |
7. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 19:17 | + 3:49 | |
8. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 20:34 | + 5:06 | |
9. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 20:48 | + 5:20 | |
10. | Endrštová Magdaléna | 4VC0850 | Radioklub OK1KYP/ASP | 22:42 | + 7:14 | |
11. | Kindlová Anežka | RIC0850 | OB Říčany | 23:40 | + 8:12 | |
12. | Zákoucká Barbora | DKP0859 | Oddíl OB Kotlářka | 24:46 | + 9:18 | |
13. | Nováková Pavlína | DKP0860 | Oddíl OB Kotlářka | 24:53 | + 9:25 | |
14. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 25:24 | + 9:56 | |
15. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 28:38 | + 13:10 | |
16. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 28:56 | + 13:28 | |
17. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 29:17 | + 13:49 | |
18. | Stará Žofie | FSP0851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:47 | + 14:19 | |
19. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB Tretra Praha | 29:59 | + 14:31 | |
20. | Michalská Kristýna | RIC0852 | OB Říčany | 31:26 | + 15:58 | |
21. | Hejsková Magdalena | KAM0850 | OK Kamenice | 31:31 | + 16:03 | |
22. | Liberdová Magdaléna | KSH0851 | OB Kašperské Hory | 34:23 | + 18:55 | |
23. | Ryppelová Anna | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 35:30 | + 20:02 | |
24. | Schneeweissová Luisa | DKP0861 | Oddíl OB Kotlářka | 35:39 | + 20:11 | |
25. | Strnadová Františka | 6MX0851 | MDDM Čelákovice | 36:23 | + 20:55 | |
26. | Ovčáčková Barbora | TAP0856 | KOB Tretra Praha | 37:30 | + 22:02 | |
27. | Nedbalová Klára | MFP0850 | Matfyz Praha | 38:56 | + 23:28 | |
28. | Burianová Žofie | DKP1052 | Oddíl OB Kotlářka | 40:14 | + 24:46 | |
29. | Votruba Hana | TAP0855 | KOB Tretra Praha | 41:04 | + 25:36 | |
30. | Hejnová Barbora | VSP0851 | USK Praha | 42:08 | + 26:40 | |
31. | Lenská Tereza | DKP1054 | Oddíl OB Kotlářka | 46:12 | + 30:44 | |
32. | Šavelová Julie | DKP0863 | Oddíl OB Kotlářka | 46:36 | + 31:08 | |
33. | Strnadová Josefína | 6MX0850 | MDDM Čelákovice | 51:01 | + 35:33 | |
34. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 51:46 | + 36:18 | |
35. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 55:17 | + 39:49 | |
36. | Kváčová Anna | DKP1051 | Oddíl OB Kotlářka | 64:38 | + 49:10 | |
37. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | 78:39 | + 63:11 | |
Čelikovská Kateřina | ROZ0950 | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 17:01 | ||
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 19:01 | + 2:00 | |
3. | Křístková Veronika | ROZ0650 | OK Roztoky | 20:13 | + 3:12 | |
4. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 20:20 | + 3:19 | |
5. | Křístková Viktorie | ROZ0651 | OK Roztoky | 20:31 | + 3:30 | |
6. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 20:58 | + 3:57 | |
7. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 21:40 | + 4:39 | |
8. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 22:29 | + 5:28 | |
9. | Vláčilová Anna | RIC0657 | OB Říčany | 23:54 | + 6:53 | |
10. | Rážová Dorota | PGP0653 | SK Praga | 24:30 | + 7:29 | |
11. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 24:32 | + 7:31 | |
12. | Baxová Kateřina | LBE0651 | TJ Lokomotiva Beroun | 25:34 | + 8:33 | |
13. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 25:40 | + 8:39 | |
14. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 26:13 | + 9:12 | |
15. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 27:10 | + 10:09 | |
16. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 27:29 | + 10:28 | |
17. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 27:43 | + 10:42 | |
18. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | OB Říčany | 27:45 | + 10:44 | |
19. | Brodská Kateřina | HCE0653 | TJ Hostivice | 28:53 | + 11:52 | |
20. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB Tretra Praha | 30:25 | + 13:24 | |
21. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:31 | + 15:30 | |
22. | Chramostová Julie | KAM0652 | OK Kamenice | 33:21 | + 16:20 | |
23. | Michalská Sára | RIC0656 | OB Říčany | 34:06 | + 17:05 | |
24. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | 34:58 | + 17:57 | |
25. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 37:15 | + 20:14 | |
26. | Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:43 | + 20:42 | |
27. | Duhová Anna | DKP0653 | Oddíl OB Kotlářka | 43:09 | + 26:08 | |
28. | Herynková Klára | RIC0758 | OB Říčany | 46:59 | + 29:58 | |
29. | Ružková Kristýna | 47:47 | + 30:46 | |||
30. | Kundrátová Viktorie | 4VC0750 | Radioklub OK1KYP/ASP | 49:42 | + 32:41 | |
31. | Vosátková Julie | RIC0755 | OB Říčany | 49:53 | + 32:52 | |
32. | Stoklasová Eliška | RIC0756 | OB Říčany | 52:34 | + 35:33 | |
33. | Hutláková Adéla | 4KC0650 | Lyčkárna | 56:20 | + 39:19 | |
Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | DISK | |||
Čelikovská Tereza | ROZ0750 | OK Roztoky | DISK | |||
Kuncová Adéla | ROZ0653 | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 21:48 | ||
2. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 22:32 | + 0:44 | |
3. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 22:53 | + 1:05 | |
4. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 24:11 | + 2:23 | |
5. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 26:06 | + 4:18 | |
6. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 26:09 | + 4:21 | |
7. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | OK Kamenice | 26:57 | + 5:09 | |
8. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 27:03 | + 5:15 | |
9. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 27:13 | + 5:25 | |
10. | Víšková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 27:43 | + 5:55 | |
11. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 28:38 | + 6:50 | |
12. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | OK Roztoky | 30:57 | + 9:09 | |
13. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 31:26 | + 9:38 | |
14. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 32:05 | + 10:17 | |
15. | Solarová Tereza | VSP0452 | USK Praha | 32:09 | + 10:21 | |
16. | Hanzalová Aneta | 4KC0451 | Lyčkárna | 33:11 | + 11:23 | |
17. | Chobotová Klára | ROZ0550 | OK Roztoky | 35:40 | + 13:52 | |
18. | Rubešová Michaela | 35:44 | + 13:56 | |||
19. | Trešlová Veronika | KAM0457 | OK Kamenice | 37:54 | + 16:06 | |
20. | Červinková Lucie | ROZ0453 | OK Roztoky | 39:40 | + 17:52 | |
21. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 40:12 | + 18:24 | |
22. | Pokorná Terezie | RIC0552 | OB Říčany | 40:55 | + 19:07 | |
23. | Dobrovolná Radka | 4KC0450 | Lyčkárna | 41:07 | + 19:19 | |
24. | Kovandová Kamila | KPY0550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:06 | + 23:18 | |
25. | Gerlachová Eliška | ROZ0551 | OK Roztoky | 50:25 | + 28:37 | |
26. | Bartoníčková Anička | 4KC0550 | Lyčkárna | 51:43 | + 29:55 | |
27. | Hudčeková Klára | SLP0550 | OOB Slavia Praha | 52:46 | + 30:58 | |
28. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 54:00 | + 32:12 | |
29. | Řeháková Ludmila | DVP0451 | DVP ORIENTATION | 55:55 | + 34:07 | |
30. | Vosátková Eliška | RIC0553 | OB Říčany | 62:21 | + 40:33 | |
Mandáková Tereza | LME0452 | SK Los Mělník | DISK | |||
Hanzalová Aneta | 4KC0451 | Lyčkárna | DISK | |||
Řídká Tereza | KPY0451 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:46 | ||
2. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:51 | + 3:05 | |
3. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 36:53 | + 4:07 | |
4. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:59 | + 4:13 | |
5. | Škácha Vít | KAM0309 | OK Kamenice | 39:17 | + 6:31 | |
6. | Holec Jakub | 64C9002 | Ekonom Praha Outdoor | 39:25 | + 6:39 | |
7. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 39:31 | + 6:45 | |
8. | Benda Lukáš | EKP7705 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:24 | + 7:38 | |
9. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 40:28 | + 7:42 | |
10. | Klemsa Jakub | EKP9001 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:37 | + 7:51 | |
11. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 41:15 | + 8:29 | |
12. | Ptáček Jan | PVP7200 | VSS Přírodověda Praha | 42:17 | + 9:31 | |
13. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 43:41 | + 10:55 | |
14. | Jurga Václav | 46X8900 | Krutě Kruté Krůty | 44:58 | + 12:12 | |
15. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 49:21 | + 16:35 | |
16. | Vaněk Tomáš | 49:42 | + 16:56 | |||
17. | Janeček Ondřej | 52:31 | + 19:45 | |||
18. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 53:08 | + 20:22 | |
19. | Bauer Tomáš | DKP8307 | Oddíl OB Kotlářka | 54:35 | + 21:49 | |
20. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:57 | + 22:11 | |
21. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 55:45 | + 22:59 | |
22. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 56:43 | + 23:57 | |
23. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 56:52 | + 24:06 | |
24. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:23 | + 26:37 | |
25. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 62:50 | + 30:04 | |
26. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 63:16 | + 30:30 | |
27. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB Tretra Praha | 66:08 | + 33:22 | |
28. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 71:34 | + 38:48 | |
29. | Michalský Richard | RIC7703 | OB Říčany | 76:12 | + 43:26 | |
Němec Jan | SOB7500 | SOBSA | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 18:19 | ||
2. | Krutský Vavřinec | FSP0902 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:53 | + 0:34 | |
3. | Solar Daniel | VSP0901 | USK Praha | 20:38 | + 2:19 | |
4. | Kapoun Matěj | 21:29 | + 3:10 | |||
5. | Bašus Ondřej | SCP1000 | OK Sparta Praha | 21:56 | + 3:37 | |
6. | Handala Mathias | DKP0810 | Oddíl OB Kotlářka | 23:01 | + 4:42 | |
7. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 25:06 | + 6:47 | |
8. | Karych Alexander | DKP0812 | Oddíl OB Kotlářka | 26:31 | + 8:12 | |
9. | Halaška Michael | DKP0907 | Oddíl OB Kotlářka | 26:42 | + 8:23 | |
10. | Darmovzal Šimon | PGP1001 | SK Praga | 29:37 | + 11:18 | |
11. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 29:53 | + 11:34 | |
12. | Motyčka Michael | TAP1003 | KOB Tretra Praha | 31:49 | + 13:30 | |
13. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 32:59 | + 14:40 | |
14. | Gregor Filip | TAP0906 | KOB Tretra Praha | 33:06 | + 14:47 | |
15. | Paulíny Jakub | TAP0902 | KOB Tretra Praha | 33:51 | + 15:32 | |
16. | Girgle Nikola | TAP0804 | KOB Tretra Praha | 36:18 | + 17:59 | |
17. | Meier Otto Josef | TAP0908 | KOB Tretra Praha | 36:19 | + 18:00 | |
18. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 38:30 | + 20:11 | |
19. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 38:58 | + 20:39 | |
20. | Kofroň Jan | LBE1000 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:17 | + 20:58 | |
21. | Brodský Matěj | HCE1100 | TJ Hostivice | 43:20 | + 25:01 | |
22. | Rybář Filip | DKP1107 | Oddíl OB Kotlářka | 46:20 | + 28:01 | |
23. | Michalský Ondřej | RIC1002 | OB Říčany | 59:21 | + 41:02 | |
Benda Patrik | LBE1001 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Martin | DKP0802 | Oddíl OB Kotlářka | 18:32 | ||
2. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 19:16 | + 0:44 | |
3. | Žemlík Eduard | TUV0901 | SOK TJ Turnov | 19:59 | + 1:27 | |
4. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 20:19 | + 1:47 | |
5. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | 21:19 | + 2:47 | |
6. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 21:55 | + 3:23 | |
7. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 21:59 | + 3:27 | |
8. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 24:48 | + 6:16 | |
9. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 27:05 | + 8:33 | |
10. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 29:24 | + 10:52 | |
11. | Vaníček Ondřej | DLP0903 | OOB TJ Dukla Praha | 29:25 | + 10:53 | |
12. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 33:23 | + 14:51 | |
13. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 33:40 | + 15:08 | |
14. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 34:03 | + 15:31 | |
15. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 35:29 | + 16:57 | |
16. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 35:51 | + 17:19 | |
17. | Švarc František | DKP0911 | Oddíl OB Kotlářka | 37:34 | + 19:02 | |
18. | Priehoda Erik | PGP0803 | SK Praga | 37:52 | + 19:20 | |
19. | Kubát Lukáš | RIC0804 | OB Říčany | 39:15 | + 20:43 | |
20. | Novák Adam | DLP0901 | OOB TJ Dukla Praha | 40:14 | + 21:42 | |
21. | Schnabl Petr | RIC0802 | OB Říčany | 41:17 | + 22:45 | |
22. | De Heij Robert | RIC0800 | OB Říčany | 41:49 | + 23:17 | |
23. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 42:20 | + 23:48 | |
24. | Tejkl Štěpán | DOB0800 | KOB Dobruška | 42:35 | + 24:03 | |
25. | Protiva Jan | TAP0904 | KOB Tretra Praha | 42:42 | + 24:10 | |
26. | Rybář Matěj | DKP0908 | Oddíl OB Kotlářka | 46:15 | + 27:43 | |
27. | Motejzík Prokop | DLP0900 | OOB TJ Dukla Praha | 46:46 | + 28:14 | |
28. | Velek Hubert | DLP0801 | OOB TJ Dukla Praha | 50:33 | + 32:01 | |
29. | Protiva Mikuláš | TAP1100 | KOB Tretra Praha | 50:56 | + 32:24 | |
30. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 64:05 | + 45:33 | |
31. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | OK Roztoky | 67:40 | + 49:08 | |
32. | Brabec Matěj | 4KC0800 | Lyčkárna | 69:55 | + 51:23 | |
33. | Řepka Jan | 6YC0801 | Neregistrovaní | 72:39 | + 54:07 | |
Lazar David | RIC1001 | OB Říčany | DISK | |||
Pokorný Vojtěch | DLP0800 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Válek Maximilián | DLP0904 | OOB TJ Dukla Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 24:04 | ||
2. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB Tretra Praha | 26:12 | + 2:08 | |
3. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:53 | + 2:49 | |
4. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 27:26 | + 3:22 | |
5. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 29:46 | + 5:42 | |
6. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 30:13 | + 6:09 | |
7. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 30:17 | + 6:13 | |
8. | Čech Adam | ROZ0601 | OK Roztoky | 30:24 | + 6:20 | |
9. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:49 | + 6:45 | |
10. | Solar Adam | VSP0603 | USK Praha | 31:03 | + 6:59 | |
11. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 31:35 | + 7:31 | |
12. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 32:00 | + 7:56 | |
13. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 32:25 | + 8:21 | |
14. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 33:10 | + 9:06 | |
15. | Daněk Jan | DKP0713 | Oddíl OB Kotlářka | 33:21 | + 9:17 | |
16. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 34:13 | + 10:09 | |
17. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 34:19 | + 10:15 | |
18. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 34:20 | + 10:16 | |
19. | Němeček Štěpán | RIC0705 | OB Říčany | 34:26 | + 10:22 | |
20. | Rudolf Matyáš | DKP0702 | Oddíl OB Kotlářka | 34:30 | + 10:26 | |
21. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 34:32 | + 10:28 | |
22. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 34:46 | + 10:42 | |
23. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:01 | + 10:57 | |
24. | Göth Mikuláš | PGP0602 | SK Praga | 35:16 | + 11:12 | |
25. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 35:28 | + 11:24 | |
26. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 35:57 | + 11:53 | |
27. | Svoboda František | ROZ0700 | OK Roztoky | 36:25 | + 12:21 | |
28. | Kouřil Vojta | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:27 | + 12:23 | |
29. | Svoboda Fabián | FSP0708 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:14 | + 13:10 | |
30. | Ransdorf Vít | DKP0710 | Oddíl OB Kotlářka | 37:17 | + 13:13 | |
31. | Štěňha David | SPC0701 | SPORTICUS team | 37:43 | + 13:39 | |
32. | Dlask Kašpar | 4KC0600 | Lyčkárna | 37:55 | + 13:51 | |
33. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 38:18 | + 14:14 | |
34. | Rippl Matouš | DKP0608 | Oddíl OB Kotlářka | 40:11 | + 16:07 | |
35. | Endršt Jáchym | 4VC0700 | Radioklub OK1KYP/ASP | 40:54 | + 16:50 | |
36. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 40:58 | + 16:54 | |
37. | Gärtner Václav | LBE0701 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:43 | + 17:39 | |
38. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 41:50 | + 17:46 | |
39. | Bittner Václav | SPC0611 | SPORTICUS team | 41:55 | + 17:51 | |
40. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 43:25 | + 19:21 | |
41. | Mazánek Vojta | TAP0611 | KOB Tretra Praha | 44:35 | + 20:31 | |
42. | Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | 44:59 | + 20:55 | |
43. | Skála Šimon | LBE0700 | TJ Lokomotiva Beroun | 45:32 | + 21:28 | |
44. | Lazar Tomáš | RIC0704 | OB Říčany | 45:45 | + 21:41 | |
45. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 47:47 | + 23:43 | |
46. | Weiss Hugo | DLP0701 | OOB TJ Dukla Praha | 47:54 | + 23:50 | |
47. | Pelant Jan | RIC0700 | OB Říčany | 48:55 | + 24:51 | |
48. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:28 | + 26:24 | |
49. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 50:55 | + 26:51 | |
50. | Rataj Vít | DLP0702 | OOB TJ Dukla Praha | 52:02 | + 27:58 | |
51. | Lorenc Tadeáš | 45X0600 | PAT Praha | 52:48 | + 28:44 | |
51. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | OK Roztoky | 52:48 | + 28:44 | |
53. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 56:41 | + 32:37 | |
54. | Walsh Zak | ROZ0704 | OK Roztoky | 56:50 | + 32:46 | |
55. | Vaníček Petr | DLP0700 | OOB TJ Dukla Praha | 57:10 | + 33:06 | |
56. | Šantora Marek | ROZ0702 | OK Roztoky | 60:51 | + 36:47 | |
57. | Krogman Tadeáš | DKP0609 | Oddíl OB Kotlářka | 62:22 | + 38:18 | |
58. | Friedel Matěj | LBE0702 | TJ Lokomotiva Beroun | 64:22 | + 40:18 | |
59. | Tolar Ondřej | RIC0701 | OB Říčany | 69:09 | + 45:05 | |
Kuchař Pavel | RIC0604 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:19 | ||
2. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 21:57 | + 0:38 | |
3. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:03 | + 1:44 | |
4. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 25:03 | + 3:44 | |
5. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB Tretra Praha | 25:38 | + 4:19 | |
6. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | 25:55 | + 4:36 | |
7. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 25:57 | + 4:38 | |
8. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 26:15 | + 4:56 | |
9. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 27:48 | + 6:29 | |
10. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 28:08 | + 6:49 | |
11. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 28:26 | + 7:07 | |
12. | Jedlička Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 28:41 | + 7:22 | |
13. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 29:53 | + 8:34 | |
14. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 32:04 | + 10:45 | |
15. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 33:04 | + 11:45 | |
16. | Hejna Igor | VSP0407 | USK Praha | 33:34 | + 12:15 | |
17. | Milota Jakub | KAM0503 | OK Kamenice | 33:54 | + 12:35 | |
18. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 34:25 | + 13:06 | |
19. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 34:44 | + 13:25 | |
20. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 35:05 | + 13:46 | |
21. | Němeček Matouš | RIC0510 | OB Říčany | 35:11 | + 13:52 | |
22. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 35:48 | + 14:29 | |
23. | Picl Daniel | DVP0401 | DVP ORIENTATION | 39:06 | + 17:47 | |
24. | Kapoun Luděk | 40:15 | + 18:56 | |||
25. | Nepeřil Jiří | DKP0409 | Oddíl OB Kotlářka | 40:18 | + 18:59 | |
26. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 40:47 | + 19:28 | |
27. | Ryšavý Jovan | DKP0506 | Oddíl OB Kotlářka | 42:40 | + 21:21 | |
28. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:47 | + 24:28 | |
29. | Chessell Thomas | ROZ0503 | OK Roztoky | 47:18 | + 25:59 | |
30. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:21 | + 28:02 | |
31. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:24 | + 33:05 | |
32. | Chvátal Tobiáš | ROZ0506 | OK Roztoky | 59:30 | + 38:11 | |
33. | Měchura Matěj | ROZ0604 | OK Roztoky | 63:30 | + 42:11 | |
34. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | 63:38 | + 42:19 | |
35. | Mašát David | ROZ0505 | OK Roztoky | 67:29 | + 46:10 | |
36. | Vlasaný Jan | RIC0512 | OB Říčany | 72:13 | + 50:54 | |
37. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 74:29 | + 53:10 | |
Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Hanzal Prokop | RIC0403 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Majer David | 21:34 | ||||
2. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 22:39 | + 1:05 | |
3. | Všetečková Stela | 4FC1250 | Tigi Shu | 23:07 | + 1:33 | |
4. | Všetečková Dora | 4FC1050 | Tigi Shu | 25:13 | + 3:39 | |
5. | Pohlová Sandra | 25:37 | + 4:03 | |||
6. | Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:06 | + 7:32 | |
7. | Salgueiro Antonio | DKL1400 | KOB Kladno | 29:26 | + 7:52 | |
8. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 32:21 | + 10:47 | |
9. | Mrázek Emil | 33:29 | + 11:55 | |||
10. | Votoček David | 6KC0900 | Neregistrovaný | 34:16 | + 12:42 | |
11. | Darmovzal Marek | PGP1300 | SK Praga | 35:45 | + 14:11 | |
12. | Englová Žofie | DKP1157 | Oddíl OB Kotlářka | 35:57 | + 14:23 | |
13. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 37:54 | + 16:20 | |
14. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | SPORTICUS team | 41:07 | + 19:33 | |
15. | Bradáčová Nela | 44:52 | + 23:18 | |||
16. | Sedláková Helena | 45:12 | + 23:38 | |||
17. | Svítilová Veronika | BZP1550 | Báječné ženy v orientačním běhu | 45:23 | + 23:49 | |
18. | Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | 45:48 | + 24:14 | |
19. | Bednařík Vojtěch | SPC1109 | SPORTICUS team | 47:04 | + 25:30 | |
20. | Salgueiro Kryštof | DKL1600 | KOB Kladno | 47:13 | + 25:39 | |
21. | Bednaříková Eva | SPC1553 | SPORTICUS team | 47:18 | + 25:44 | |
22. | Vácha Pavel | MFP7901 | Matfyz Praha | 47:40 | + 26:06 | |
23. | Bouda Jan | TAP1000 | KOB Tretra Praha | 357:15 | + 335:41 | |
Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Hora Damián | PGP1616 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejsková Bohumila | KAM6852 | OK Kamenice | 21:26 | ||
2. | Jedličková Tereza | KAM7950 | OK Kamenice | 23:04 | + 1:38 | |
3. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 34:48 | + 13:22 | |
4. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 49:10 | + 27:44 | |
Johanovská Tereza | DKP8659 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 19:49 | ||
2. | Procházka Vít | KPY8000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:35 | + 2:46 | |
3. | Formánková Anna | RIC9950 | OB Říčany | 23:53 | + 4:04 | |
4. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 25:59 | + 6:10 | |
5. | Pinkr Josef | 26:40 | + 6:51 | |||
6. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 29:09 | + 9:20 | |
7. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 29:19 | + 9:30 | |
8. | Nepivoda Aleš | 29:26 | + 9:37 | |||
9. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 29:27 | + 9:38 | |
10. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 29:50 | + 10:01 | |
11. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 29:57 | + 10:08 | |
12. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 29:59 | + 10:10 | |
13. | Paulů Robert | 8RC7300 | BZP | 30:11 | + 10:22 | |
14. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 30:31 | + 10:42 | |
15. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 30:36 | + 10:47 | |
16. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 30:49 | + 11:00 | |
17. | Rejšková Alena | KAM7750 | OK Kamenice | 30:52 | + 11:03 | |
18. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB Tretra Praha | 30:59 | + 11:10 | |
18. | Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | 30:59 | + 11:10 | |
20. | Snížek Jan | DKP7600 | Oddíl OB Kotlářka | 31:33 | + 11:44 | |
21. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 31:45 | + 11:56 | |
22. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 32:25 | + 12:36 | |
23. | Hejnová Martina | VSP7354 | USK Praha | 32:38 | + 12:49 | |
24. | Nosek Jan | VSP6910 | USK Praha | 32:43 | + 12:54 | |
25. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 32:53 | + 13:04 | |
26. | Rohlíček Jan | RIC7101 | OB Říčany | 33:03 | + 13:14 | |
27. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 33:06 | + 13:17 | |
28. | Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | 33:07 | + 13:18 | |
29. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 33:27 | + 13:38 | |
30. | Řepková Jana | 6YC7702 | Neregistrovaní | 33:38 | + 13:49 | |
31. | Erbanová Petra | ROU8952 | SKOB Roudnice nad Labem | 33:53 | + 14:04 | |
32. | Grimmerová Mariana | RIC8051 | OB Říčany | 33:56 | + 14:07 | |
33. | Berglová Lucie | TJP8250 | TJ Sokol Troja | 34:00 | + 14:11 | |
34. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 34:01 | + 14:12 | |
35. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 34:12 | + 14:23 | |
36. | Jirásek Vít | ROZ7301 | OK Roztoky | 34:27 | + 14:38 | |
37. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 34:34 | + 14:45 | |
38. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 34:50 | + 15:01 | |
39. | Vyskočilová Karolína | DKP8951 | Oddíl OB Kotlářka | 35:13 | + 15:24 | |
40. | Šlapáková Míša | 7KC8650 | GC | 35:21 | + 15:32 | |
41. | Kučerová Michaela | RIC7253 | OB Říčany | 35:30 | + 15:41 | |
42. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 35:47 | + 15:58 | |
43. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 36:09 | + 16:20 | |
44. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 36:18 | + 16:29 | |
45. | Hrubý František | 6YC0200 | Neregistrovaní | 36:26 | + 16:37 | |
46. | Hlaváčková Klára | 6MC7750 | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 36:27 | + 16:38 | |
47. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 37:05 | + 17:16 | |
48. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 37:27 | + 17:38 | |
49. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 38:13 | + 18:24 | |
50. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 38:28 | + 18:39 | |
51. | Pokorný Stanislav | RIC7602 | OB Říčany | 38:32 | + 18:43 | |
52. | Chramostová Amálie | KAM0355 | OK Kamenice | 38:33 | + 18:44 | |
53. | Nosková Pavla | VSP7261 | USK Praha | 38:45 | + 18:56 | |
54. | De Heij Margita | RIC7350 | OB Říčany | 39:33 | + 19:44 | |
55. | Chmelařová Zuzana | 9GX7700 | Chmelíci | 39:51 | + 20:02 | |
56. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 40:02 | + 20:13 | |
57. | Závěrková Jitka | 7KC6450 | GC | 40:03 | + 20:14 | |
58. | Skřivanová Dagmar | 4VC6450 | Radioklub OK1KYP/ASP | 40:22 | + 20:33 | |
59. | Priehodová Kateřina | 99Z7800 | Lísteček | 40:47 | + 20:58 | |
60. | Sehnalová Tereza | 40:48 | + 20:59 | |||
61. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | PAT Praha | 40:53 | + 21:04 | |
62. | Skálová Marriana | 40:59 | + 21:10 | |||
63. | Šnajdarová Ivana | EKP6350 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:03 | + 21:14 | |
64. | Taddei Vaverio | 41:11 | + 21:22 | |||
65. | Daňková Daniela | DKP7353 | Oddíl OB Kotlářka | 42:17 | + 22:28 | |
66. | Mařík Miroslav | 42:54 | + 23:05 | |||
67. | Víšková Alena | KAM7451 | OK Kamenice | 43:01 | + 23:12 | |
68. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:29 | + 23:40 | |
69. | Zusková Ilona | 4VC7350 | Radioklub OK1KYP/ASP | 43:31 | + 23:42 | |
70. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 43:49 | + 24:00 | |
71. | Kápičková Michaela | FSP9550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:55 | + 24:06 | |
72. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 44:29 | + 24:40 | |
73. | Vaněk Petr | ZBP1200 | OOB SK Zbraslav | 44:43 | + 24:54 | |
74. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 45:50 | + 26:01 | |
75. | Klofáčová Romana | SLP6951 | OOB Slavia Praha | 45:51 | + 26:02 | |
76. | Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | 46:11 | + 26:22 | |
77. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 46:39 | + 26:50 | |
78. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 46:54 | + 27:05 | |
79. | Moravcová Magdalena | 47:20 | + 27:31 | |||
80. | Juřinová Iva | 47:31 | + 27:42 | |||
81. | Vobořilová Markéta | 49:30 | + 29:41 | |||
82. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | Oddíl OB Kotlářka | 50:52 | + 31:03 | |
83. | Turinská Ivana | TAP6850 | KOB Tretra Praha | 52:15 | + 32:26 | |
84. | Hlaváčová Jarka | 7KC6000 | GC | 52:34 | + 32:45 | |
85. | Rybářová Lucie | DKP7950 | Oddíl OB Kotlářka | 53:25 | + 33:36 | |
86. | Zamazalová Marcela | 56:01 | + 36:12 | |||
87. | Laga Jakub | ZBP1300 | OOB SK Zbraslav | 57:35 | + 37:46 | |
88. | Stříbrná Dagmar | LBE7950 | TJ Lokomotiva Beroun | 57:43 | + 37:54 | |
89. | Hrubá Veronika | 6YC6750 | Neregistrovaní | 59:00 | + 39:11 | |
90. | Čtrnárt šimon | 62:39 | + 42:50 | |||
91. | Voves Ondřej | 65:23 | + 45:34 | |||
92. | Nováková Zdenka | 28Z5900 | Neregistrovaná | 72:46 | + 52:57 | |
Bauerová Kateřina | DKP8859 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jonáš Martin | PGP9606 | SK Praga | 29:26 | ||
2. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 30:00 | + 0:34 | |
3. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 31:28 | + 2:02 | |
4. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 33:00 | + 3:34 | |
5. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 33:28 | + 4:02 | |
6. | Obuškevič Jan | SMR7000 | SNS Smržovka | 34:02 | + 4:36 | |
7. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 34:31 | + 5:05 | |
8. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 34:43 | + 5:17 | |
9. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 34:56 | + 5:30 | |
10. | Škrabálek Jan | KYL7000 | SK SP Kylešovice | 35:46 | + 6:20 | |
11. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 35:48 | + 6:22 | |
12. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 35:59 | + 6:33 | |
13. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 36:43 | + 7:17 | |
14. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 37:18 | + 7:52 | |
15. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:33 | + 8:07 | |
16. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 37:36 | + 8:10 | |
17. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:02 | + 8:36 | |
18. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 38:03 | + 8:37 | |
19. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 38:37 | + 9:11 | |
20. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 38:50 | + 9:24 | |
21. | Hrdina Antonín | 39:10 | + 9:44 | |||
22. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:13 | + 9:47 | |
23. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 39:17 | + 9:51 | |
24. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 39:26 | + 10:00 | |
25. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 39:51 | + 10:25 | |
26. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 39:54 | + 10:28 | |
27. | Junek Vladimír | TJP8400 | TJ Sokol Troja | 40:02 | + 10:36 | |
28. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | OK Roztoky | 40:20 | + 10:54 | |
29. | Fojtů Petr | 6YC8701 | Neregistrovaní | 40:29 | + 11:03 | |
30. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 40:36 | + 11:10 | |
31. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:44 | + 11:18 | |
32. | Slovák Tomáš | 2NC6900 | Traged Team | 40:50 | + 11:24 | |
33. | Šlapák Martin | PHK8504 | OK 99 Hradec Králové | 41:01 | + 11:35 | |
34. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 41:02 | + 11:36 | |
35. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | OK Roztoky | 41:04 | + 11:38 | |
36. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 42:16 | + 12:50 | |
37. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 42:18 | + 12:52 | |
38. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 42:30 | + 13:04 | |
39. | Bulva Radek | 8XC8401 | NER- Neregistrovani | 42:38 | + 13:12 | |
40. | Chmelařová Anna | DLP0051 | OOB TJ Dukla Praha | 43:17 | + 13:51 | |
41. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 43:28 | + 14:02 | |
41. | Líbal Jakub | ROU9202 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:28 | + 14:02 | |
43. | Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | 43:29 | + 14:03 | |
44. | Gemperle | 43:34 | + 14:08 | |||
45. | Sedlecký Libor | 44:05 | + 14:39 | |||
46. | Kašparová Adéla | VSP9850 | USK Praha | 44:12 | + 14:46 | |
47. | Herynek | RIC7305 | OB Říčany | 44:31 | + 15:05 | |
48. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 44:35 | + 15:09 | |
49. | Beran Jakub | 8TC8700 | Tempo | 44:37 | + 15:11 | |
50. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 44:46 | + 15:20 | |
51. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 44:48 | + 15:22 | |
52. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 44:53 | + 15:27 | |
53. | Bergl Tomáš | TJP7801 | TJ Sokol Troja | 45:05 | + 15:39 | |
54. | Kameník Jan | KPY7900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:22 | + 15:56 | |
54. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 45:22 | + 15:56 | |
56. | Popová Jana | TAP0252 | KOB Tretra Praha | 45:26 | + 16:00 | |
57. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 45:32 | + 16:06 | |
58. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 45:33 | + 16:07 | |
59. | Oľhava Richard | ASU8849 | Magnus Orienteering | 45:41 | + 16:15 | |
60. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 45:55 | + 16:29 | |
61. | Krausová Barbora | TJP9150 | TJ Sokol Troja | 45:56 | + 16:30 | |
62. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 46:59 | + 17:33 | |
63. | Milota Jan | KAM7200 | OK Kamenice | 47:06 | + 17:40 | |
64. | Pliska Miloš | PGP6304 | SK Praga | 47:28 | + 18:02 | |
65. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 47:32 | + 18:06 | |
66. | Glaser Jiří | 87C8100 | Divoké kvasnice | 47:35 | + 18:09 | |
67. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 47:44 | + 18:18 | |
68. | Oľhavová Hana | ASU9199 | Magnus Orienteering | 47:51 | + 18:25 | |
69. | Sláma Jiří | 8LC8301 | Leveris | 47:53 | + 18:27 | |
70. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB Tretra Praha | 47:55 | + 18:29 | |
71. | Sedlecký Robert | 47:57 | + 18:31 | |||
72. | Dostál Tomáš | DLP7400 | OOB TJ Dukla Praha | 48:18 | + 18:52 | |
73. | Ďurčová Ivana | 48:36 | + 19:10 | |||
74. | Němečková Hana | VSP9051 | USK Praha | 48:40 | + 19:14 | |
75. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:42 | + 19:16 | |
76. | Tejkl Jiří | DOB7700 | KOB Dobruška | 48:49 | + 19:23 | |
77. | Veres Lukáš | 8TC8800 | Tempo | 49:00 | + 19:34 | |
77. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 49:00 | + 19:34 | |
79. | Tomáš Josef | 49:03 | + 19:37 | |||
80. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 49:06 | + 19:40 | |
81. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 49:25 | + 19:59 | |
82. | Bednařík Jan | SPC8112 | SPORTICUS team | 49:30 | + 20:04 | |
83. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 49:45 | + 20:19 | |
84. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 50:13 | + 20:47 | |
85. | Holzbachová Lucie | DKP0052 | Oddíl OB Kotlářka | 50:23 | + 20:57 | |
86. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 50:26 | + 21:00 | |
87. | Votavová Žofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 50:38 | + 21:12 | |
88. | Janík Pavel | SOB6802 | SOBSA | 50:53 | + 21:27 | |
89. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:07 | + 21:41 | |
90. | Kettnerová Dana | KAM8952 | OK Kamenice | 52:05 | + 22:39 | |
91. | Soukupová Leona | ASP6552 | 52:59 | + 23:33 | ||
92. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 53:02 | + 23:36 | |
92. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 53:02 | + 23:36 | |
94. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 53:12 | + 23:46 | |
95. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:14 | + 23:48 | |
96. | Riegelová Kateřina | RIC0252 | OB Říčany | 53:26 | + 24:00 | |
97. | Končická Kateřina | RIC0352 | OB Říčany | 53:27 | + 24:01 | |
98. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 53:34 | + 24:08 | |
99. | Ivbule Ieva | 12L9850 | OSK Selijas Mezs | 53:35 | + 24:09 | |
100. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB Tretra Praha | 53:42 | + 24:16 | |
101. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:47 | + 24:21 | |
102. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:58 | + 24:32 | |
103. | Štěpán Daniel | NER | 54:26 | + 25:00 | ||
104. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 54:41 | + 25:15 | |
105. | Málková Šárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 54:50 | + 25:24 | |
106. | Valerián Martin | 8LC8400 | Leveris | 54:53 | + 25:27 | |
107. | Hůla Pavel | LBE7349 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:58 | + 25:32 | |
108. | Holub Michal | 55:56 | + 26:30 | |||
109. | Kadlec Zdeněk | 5RX8800 | NNN | 56:19 | + 26:53 | |
110. | Zajícová Kateřina | ROZ9553 | OK Roztoky | 56:27 | + 27:01 | |
111. | Egert Michal | 56:45 | + 27:19 | |||
112. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 56:52 | + 27:26 | |
113. | Horáková Jana | 57:25 | + 27:59 | |||
114. | Rieglová Gabriela | 57:40 | + 28:14 | |||
115. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 57:41 | + 28:15 | |
116. | Votípka Václav | 8LC7400 | Leveris | 58:02 | + 28:36 | |
117. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 58:03 | + 28:37 | |
118. | Rybář Tomáš | DKP8110 | Oddíl OB Kotlářka | 58:06 | + 28:40 | |
119. | Janečková Veronika | 58:26 | + 29:00 | |||
120. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:21 | + 29:55 | |
121. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 59:28 | + 30:02 | |
122. | Petříčková Zuzana | MKP8251 | SK GORDIC Praha Kačerov | 60:05 | + 30:39 | |
123. | Chodil Karel | 87C8400 | Divoké kvasnice | 60:45 | + 31:19 | |
124. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 61:25 | + 31:59 | |
125. | Gregor Tomáš | NER | 61:28 | + 32:02 | ||
126. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 61:43 | + 32:17 | |
127. | Rožek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 62:27 | + 33:01 | |
128. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 62:37 | + 33:11 | |
129. | Štěp Adam | 28C7401 | Neregistrovaní Štěpovi | 63:03 | + 33:37 | |
130. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | OK Kamenice | 63:51 | + 34:25 | |
131. | Petříček Martin | MKP8000 | SK GORDIC Praha Kačerov | 63:55 | + 34:29 | |
132. | Lemper Geivi | 65:04 | + 35:38 | |||
133. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 65:40 | + 36:14 | |
134. | Volencová Kamila | 64C8950 | Ekonom Praha Outdoor | 66:15 | + 36:49 | |
135. | Mrzena Jan | 66:31 | + 37:05 | |||
136. | Štěpová Dana | 28C7400 | Neregistrovaní Štěpovi | 67:12 | + 37:46 | |
137. | Nováková Alice | 7KC8450 | GC | 67:30 | + 38:04 | |
138. | Solarová Zuzana | VSP7750 | USK Praha | 67:42 | + 38:16 | |
139. | Červený Ladislav | 8LC8101 | Leveris | 68:08 | + 38:42 | |
140. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 68:14 | + 38:48 | |
141. | Glas Petr | 48A5100 | petrglas | 69:19 | + 39:53 | |
142. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:25 | + 39:59 | |
143. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 71:06 | + 41:40 | |
144. | Izdná Petra | DKP8051 | Oddíl OB Kotlářka | 72:08 | + 42:42 | |
145. | Slámová Ester | 7KC8350 | GC | 72:22 | + 42:56 | |
146. | Šlapáková Libuše | 7KC5650 | GC | 73:29 | + 44:03 | |
147. | Hurta Vladimír | 76:08 | + 46:42 | |||
148. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 76:32 | + 47:06 | |
149. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 77:12 | + 47:46 | |
150. | Janíková Martina | SOB6750 | SOBSA | 77:16 | + 47:50 | |
151. | Horáková Lenka | 77:37 | + 48:11 | |||
152. | Šomvársky Ján | NNN5500 | Neregistrovaní | 83:01 | + 53:35 | |
153. | Paulino Jose | MKP8600 | SK GORDIC Praha Kačerov | 83:48 | + 54:22 | |
154. | Wagner Richard | DKP5202 | Oddíl OB Kotlářka | 85:16 | + 55:50 | |
155. | Chmelinová Andrea | 8XC8052 | NER- Neregistrovani | 86:57 | + 57:31 | |
156. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 101:15 | + 71:49 | |
Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | DISK |