Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Carolina Mullis | DKP0951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:57 | |
2. | Magdalena Seidlová | RIC0950 | C | OB Říčany | 15:05 | + 2:08 |
3. | Pavlína Malečková | VSP0855 | C | USK Praha | 15:07 | + 2:10 |
4. | Pavlína Nováková | DKP0860 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:07 | + 3:10 |
5. | Klára Levrincová | TAP0854 | C | KOB Tretra Praha | 16:56 | + 3:59 |
6. | Žofie Bulířová | TAP0850 | C | KOB Tretra Praha | 17:13 | + 4:16 |
7. | Barbora Štěpová | PGP0951 | C | SK Praga | 17:46 | + 4:49 |
8. | Alžběta Vondráčková | DKP0864 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:54 | + 4:57 |
9. | Alžběta Pěkná | ROU0950 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 17:58 | + 5:01 |
10. | Anežka Bartalošová | PGP0853 | C | SK Praga | 19:06 | + 6:09 |
11. | Adéla Snížková | DKP0850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:11 | + 7:14 |
12. | Sofie Balejová | KAM0951 | C | OK Kamenice | 21:27 | + 8:30 |
13. | Magdalena Nemšovská | VSP0853 | C | USK Praha | 21:38 | + 8:41 |
14. | Barbora Ovčáčková | TAP0856 | C | KOB Tretra Praha | 22:38 | + 9:41 |
15. | Eva Ellederová | DKP0858 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:20 | + 11:23 |
16. | Adéla Černá | HCE0850 | C | TJ Hostivice | 24:29 | + 11:32 |
17. | Josefína Strnadová | 6MX0850 | MDDM Čelákovice | 24:52 | + 11:55 | |
18. | Anežka Kindlová | RIC0850 | C | OB Říčany | 26:01 | + 13:04 |
19. | Magdaléna Liberdová | KSH0851 | C | OB Kašperské Hory | 26:09 | + 13:12 |
20. | Františka Strnadová | 6MX0851 | MDDM Čelákovice | 26:39 | + 13:42 | |
21. | Lucie Mišeková | KAM1050 | C | OK Kamenice | 26:56 | + 13:59 |
22. | Lucie Hlaváčková | TAP1050 | C | KOB Tretra Praha | 27:01 | + 14:04 |
23. | Michaela Šimůnková | TAP0851 | C | KOB Tretra Praha | 27:32 | + 14:35 |
24. | Sofie Pilchová | ODV0751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 27:33 | + 14:36 |
25. | Žofie Burianová | DKP1052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:20 | + 15:23 |
26. | Kristýna Michalská | RIC0852 | C | OB Říčany | 28:50 | + 15:53 |
27. | Rozárie Pavlíková | LIT0851 | C | KOB Litvínov | 30:00 | + 17:03 |
28. | Ella Kalinová | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 30:38 | + 17:41 |
29. | Klára Berná | ODV0851 | C | TJ Aero Odolena Voda | 31:37 | + 18:40 |
30. | Anna Kváčová | DKP1051 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:24 | + 19:27 |
31. | Magdaléna Endrštová | 4VC0850 | Radioklub OK1KYP/ASP | 32:38 | + 19:41 | |
32. | Markéta Smutná | DLP0950 | C | OOB TJ Dukla Praha | 33:36 | + 20:39 |
33. | Eliška Zemanová | DKP0862 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:20 | + 22:23 |
34. | Julie Šavelová | DKP0863 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:47 | + 29:50 |
35. | Tereza Lenská | DKP1054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:49 | + 33:52 |
Anežka Šimková | LME0950 | C | SK Los Mělník | DISK | ||
MS | Barunka Fůsková | 26:04 | + 13:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eva Baldrianová | VSP0751 | B | USK Praha | 17:23 | |
2. | Markéta Kotenová | RIC0651 | B | OB Říčany | 17:26 | + 0:03 |
3. | Kateřina Štěpová | PGP0657 | B | SK Praga | 17:27 | + 0:04 |
4. | Marta Kudrnáčová | KAM0754 | C | OK Kamenice | 18:59 | + 1:36 |
5. | Adéla Kotková | RIC0655 | B | OB Říčany | 19:50 | + 2:27 |
6. | Kateřina Baxová | LBE0651 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 20:18 | + 2:55 |
7. | Justina Černá | HCE0652 | C | TJ Hostivice | 20:35 | + 3:12 |
8. | Anna Vejražková | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:49 | + 3:26 |
8. | Tereza Měšťanová | TAP0653 | B | KOB Tretra Praha | 20:49 | + 3:26 |
10. | Bára Halašková | DKP0654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:45 | + 5:22 |
11. | Nela Priehodová | PGP0655 | B | SK Praga | 25:26 | + 8:03 |
12. | Valerie Grimmerová | RIC0754 | C | OB Říčany | 25:33 | + 8:10 |
13. | Beáta Polívková | RIC0652 | C | OB Říčany | 25:52 | + 8:29 |
14. | Viktorie Křístková | ROZ0651 | C | OK Roztoky | 26:10 | + 8:47 |
15. | Hana Krejčová | ROU0653 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 26:24 | + 9:01 |
16. | Kateřina Mišeková | KAM0756 | C | OK Kamenice | 27:33 | + 10:10 |
17. | Hana Ptáčková | PGP0750 | C | SK Praga | 27:55 | + 10:32 |
18. | Amálie Lampová | DKP0752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:28 | + 11:05 |
19. | Kristýna Hudosová | RIC0750 | C | OB Říčany | 30:01 | + 12:38 |
20. | Karolína Pompachová | TAP0652 | B | KOB Tretra Praha | 30:49 | + 13:26 |
21. | Ema Růžičková | RIC0653 | C | OB Říčany | 31:05 | + 13:42 |
22. | Julie Vosátková | RIC0755 | C | OB Říčany | 33:55 | + 16:32 |
23. | Lejla Dostálová | DLP0650 | C | OOB TJ Dukla Praha | 35:30 | + 18:07 |
24. | Klára Herynková | RIC0758 | C | OB Říčany | 36:10 | + 18:47 |
25. | Kateřina Kohoutková | DKP0756 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:17 | + 18:54 |
26. | Rozálie Pilátová | DKL0750 | C | KOB Kladno | 37:39 | + 20:16 |
27. | Velebová Kristýna | LBE0654 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 39:19 | + 21:56 |
28. | Aneta Krbcová | 6MX0651 | MDDM Čelákovice | 44:22 | + 26:59 | |
29. | Adéla Hutláková | 4KC0650 | Lyčkárna | 46:21 | + 28:58 | |
Vendula Gerlachová | ROZ0652 | C | OK Roztoky | DISK | ||
Tereza Čelikovská | ROZ0750 | C | OK Roztoky | DISK | ||
Sára Michalská | RIC0656 | C | OB Říčany | DISK | ||
Adéla Kuncová | ROZ0653 | C | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ema Černá | ROU0451 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 15:57 | |
2. | Ema Bulířová | TAP0452 | A | KOB Tretra Praha | 16:25 | + 0:28 |
3. | Jolana Štraitová | VSP0456 | A | USK Praha | 16:27 | + 0:30 |
4. | Hana Malečková | VSP0553 | B | USK Praha | 17:33 | + 1:36 |
5. | Julie Balejová | KAM0551 | B | OK Kamenice | 17:49 | + 1:52 |
6. | Lucie Krejčová | ROU0453 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 19:59 | + 4:02 |
7. | Hana Pavlíčková | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:00 | + 4:03 |
8. | Eliška Šantorová | ROZ0552 | C | OK Roztoky | 20:58 | + 5:01 |
9. | Hana Beranová | VSP0455 | C | USK Praha | 21:15 | + 5:18 |
10. | Ema Pračková | RIC0451 | B | OB Říčany | 21:28 | + 5:31 |
11. | Tereza Mandáková | LME0452 | C | SK Los Mělník | 23:36 | + 7:39 |
12. | Romana Chmelařová | PGP0553 | B | SK Praga | 24:52 | + 8:55 |
13. | Markéta Kodejšová | VSP0458 | C | USK Praha | 25:06 | + 9:09 |
14. | Heij De | RIC0450 | B | OB Říčany | 25:17 | + 9:20 |
15. | Michaela Horáčková | DKP0551 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:45 | + 9:48 |
16. | Barbora Kotenová | RIC0452 | C | OB Říčany | 26:34 | + 10:37 |
17. | Amálie Pilátová | DKL0450 | C | KOB Kladno | 26:43 | + 10:46 |
18. | Anna Čechmánková | PGP0452 | C | SK Praga | 26:59 | + 11:02 |
19. | Aneta Hanzalová | 4KC0451 | Lyčkárna | 27:55 | + 11:58 | |
20. | Kamila Kovandová | KPY0550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 29:48 | + 13:51 |
21. | Veronika Ptáčková | PGP0551 | B | SK Praga | 33:52 | + 17:55 |
22. | Ester Fuchsová | 4KC0551 | Lyčkárna | 43:32 | + 27:35 | |
23. | Karolína Dohnálková | 6MX0552 | MDDM Čelákovice | 47:04 | + 31:07 | |
Eliška Vosátková | RIC0553 | C | OB Říčany | DISK | ||
Eliška Gerlachová | ROZ0551 | C | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patrik Sedláček | ROZ0800 | B | OK Roztoky | 12:23 | |
2. | Matouš Junek | STH0801 | C | SK Studenec | 16:32 | + 4:09 |
3. | Martin Horáček | DKP0802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:34 | + 4:11 |
4. | Adam Engel | DKP0910 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:22 | + 4:59 |
5. | David Baxa | LBE0800 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 17:26 | + 5:03 |
6. | Štěpán Brandejs | DKP0807 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:23 | + 6:00 |
7. | Matouš Šimek | KAM0800 | C | OK Kamenice | 19:22 | + 6:59 |
8. | Tomáš Skřipský | LME0800 | C | SK Los Mělník | 19:27 | + 7:04 |
9. | Ondřej Šubrt | TAP0801 | C | KOB Tretra Praha | 19:43 | + 7:20 |
10. | Štěpán Termer | LTU0800 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:18 | + 9:55 |
11. | Erik Priehoda | PGP0803 | C | SK Praga | 24:40 | + 12:17 |
12. | Petr Schnabl | RIC0802 | C | OB Říčany | 24:43 | + 12:20 |
13. | Štěpán Tejkl | DOB0800 | C | KOB Dobruška | 24:54 | + 12:31 |
14. | Jorik Dostál | DLP0803 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:14 | + 12:51 |
15. | Matěj Rybář | DKP0908 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:24 | + 13:01 |
16. | Tomáš Kantůrek | DLP0902 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:27 | + 13:04 |
17. | Albert Forst | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 25:41 | + 13:18 |
18. | Adam Novák | DLP0901 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:54 | + 13:31 |
19. | Dan Machar | DKP1002 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:09 | + 14:46 |
20. | Pavel Kamenický | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 28:39 | + 16:16 |
21. | Jonáš Veljačik | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 30:05 | + 17:42 |
22. | František Švarc | DKP0911 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:52 | + 18:29 |
23. | Hubert Velek | DLP0801 | C | OOB TJ Dukla Praha | 32:11 | + 19:48 |
24. | Lukáš Kubát | RIC0804 | C | OB Říčany | 32:34 | + 20:11 |
25. | Jan Protiva | TAP0904 | C | KOB Tretra Praha | 32:35 | + 20:12 |
26. | Heij De | RIC0800 | C | OB Říčany | 33:20 | + 20:57 |
27. | Václav Vokůrka | ROZ1000 | C | OK Roztoky | 33:53 | + 21:30 |
28. | Josef Baldrian | VSP1100 | C | USK Praha | 34:39 | + 22:16 |
29. | Daniel Solar | VSP0901 | C | USK Praha | 36:31 | + 24:08 |
30. | Ondřej Vaníček | DLP0903 | C | OOB TJ Dukla Praha | 39:05 | + 26:42 |
31. | Mikuláš Protiva | TAP1100 | C | KOB Tretra Praha | 41:12 | + 28:49 |
32. | Mikuláš Kořenský | LME0801 | C | SK Los Mělník | 42:14 | + 29:51 |
33. | Vojtěch Pokorný | DLP0800 | C | OOB TJ Dukla Praha | 64:53 | + 52:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adam Čech | ROZ0601 | C | OK Roztoky | 16:58 | |
2. | Václav Čechmánek | PGP0607 | C | SK Praga | 17:19 | + 0:21 |
3. | Jáchym Bulíř | TAP0602 | B | KOB Tretra Praha | 18:22 | + 1:24 |
4. | David Elleder | DKP0605 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:39 | + 1:41 |
5. | Kryštof Jandera | PGP0700 | C | SK Praga | 18:52 | + 1:54 |
6. | Tomáš Hůla | LBE0602 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 19:08 | + 2:10 |
7. | Hubert Tichý | DKP0600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:18 | + 2:20 |
8. | Matěj Machar | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:32 | + 2:34 |
9. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 19:38 | + 2:40 |
10. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:41 | + 2:43 |
11. | Matyáš Kubát | RIC0601 | C | OB Říčany | 20:35 | + 3:37 |
12. | Matyáš Rod | VSP0803 | C | USK Praha | 21:04 | + 4:06 |
13. | Jakub Salinger | DKP0715 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:37 | + 4:39 |
14. | Dominik Maroušek | DKP0716 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:49 | + 4:51 |
15. | Tomáš Kohoutek | RIC0603 | C | OB Říčany | 22:23 | + 5:25 |
16. | Adam Kuttelwascher | HCE0601 | C | TJ Hostivice | 22:36 | + 5:38 |
17. | Jonáš Vostrý | DKP0714 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:11 | + 6:13 |
18. | Jakub Heller | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 23:49 | + 6:51 |
19. | David Štěňha | SPC0701 | C | SPORTICUS team | 24:03 | + 7:05 |
20. | Matouš Rippl | DKP0608 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:07 | + 7:09 |
21. | Vojtěch Hlaváček | TAP0700 | C | KOB Tretra Praha | 24:36 | + 7:38 |
22. | Adam Solar | VSP0603 | C | USK Praha | 24:48 | + 7:50 |
23. | Martin Hradil | HCE0600 | C | TJ Hostivice | 25:23 | + 8:25 |
24. | Jonáš Pop | TAP0600 | C | KOB Tretra Praha | 25:37 | + 8:39 |
25. | Jakub Dolák | DKP0707 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:43 | + 8:45 |
26. | Vít Procházka | DKP0711 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:39 | + 9:41 |
27. | Vojta Kouřil | KPY0700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 27:13 | + 10:15 |
28. | Mikuláš Göth | PGP0602 | C | SK Praga | 28:14 | + 11:16 |
29. | Václav Bittner | SPC0611 | C | SPORTICUS team | 28:32 | + 11:34 |
30. | Šimon Tofel | TAP0605 | C | KOB Tretra Praha | 28:56 | + 11:58 |
31. | Václav Rejšek | KAM0700 | C | OK Kamenice | 29:29 | + 12:31 |
32. | Šimon Jirásek | ROZ0602 | C | OK Roztoky | 29:33 | + 12:35 |
33. | Václav Gärtner | LBE0701 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:35 | + 12:37 |
34. | Marek Šantora | ROZ0702 | C | OK Roztoky | 29:39 | + 12:41 |
35. | Dudl Vojtěch | 31:19 | + 14:21 | |||
36. | Jan Lacina | DKP0717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:53 | + 14:55 |
37. | Šimon Skála | LBE0700 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 32:21 | + 15:23 |
38. | Filip Svoboda | DKP0719 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:24 | + 15:26 |
39. | Jan Cordier | 33:55 | + 16:57 | |||
40. | František Svoboda | ROZ0700 | C | OK Roztoky | 35:35 | + 18:37 |
41. | Lukáš Pohl | TAP0703 | C | KOB Tretra Praha | 36:51 | + 19:53 |
42. | Vojtěch Peprný | DKP0706 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:53 | + 20:55 |
43. | Matyáš Zlesák | CHT0601 | C | OOB SK Chrast | 39:18 | + 22:20 |
44. | Tadeáš Lorenc | 45X0600 | PAT Praha | 42:00 | + 25:02 | |
45. | Vít Rataj | DLP0702 | C | OOB TJ Dukla Praha | 42:04 | + 25:06 |
46. | Petr Vaníček | DLP0700 | C | OOB TJ Dukla Praha | 42:31 | + 25:33 |
47. | Šimík Marek | DLP0701 | C | OOB TJ Dukla Praha | 55:34 | + 38:36 |
48. | Jakub Schnabl | RIC0706 | C | OB Říčany | 64:24 | + 47:26 |
49. | Adam Abdalla | ODV0601 | C | TJ Aero Odolena Voda | 72:10 | + 55:12 |
Vít Ransdorf | DKP0710 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Liboska Viktor | ROZ0700 | C | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martin Kabát | PGP0408 | B | SK Praga | 20:33 | |
2. | Bořivoj Pilát | DKL0500 | B | KOB Kladno | 25:20 | + 4:47 |
3. | Šimon Tůma | TAP0400 | B | KOB Tretra Praha | 25:38 | + 5:05 |
4. | Antonín Černý | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 25:46 | + 5:13 |
5. | Aleš Dlouhý | PGP0502 | B | SK Praga | 26:31 | + 5:58 |
6. | Filip Nemšovský | VSP0500 | B | USK Praha | 26:35 | + 6:02 |
7. | Jiří Heller | ROU0501 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 27:14 | + 6:41 |
8. | Jakub Milota | KAM0503 | B | OK Kamenice | 27:27 | + 6:54 |
9. | Matyáš Bartaloš | PGP0503 | B | SK Praga | 27:48 | + 7:15 |
10. | Vojtěch Rožek | RIC0501 | C | OB Říčany | 28:30 | + 7:57 |
11. | Tomáš Baldrian | VSP0405 | B | USK Praha | 29:06 | + 8:33 |
12. | Filip Jíra | ROZ0500 | B | OK Roztoky | 29:59 | + 9:26 |
13. | Vojtěch Kohoutek | DKP0503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:31 | + 9:58 |
14. | Ondřej Mucha | RIC0400 | C | OB Říčany | 30:58 | + 10:25 |
15. | Matouš Černý | TAP0501 | B | KOB Tretra Praha | 31:24 | + 10:51 |
16. | Jiří Nepeřil | DKP0409 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:24 | + 12:51 |
17. | Jakub Holešta | KPY0502 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:48 | + 13:15 |
18. | Jakub Smolka | TAP0500 | C | KOB Tretra Praha | 33:51 | + 13:18 |
19. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:24 | + 13:51 |
20. | David Vejražka | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:14 | + 15:41 |
21. | Pícl Daniel | 37:26 | + 16:53 | |||
22. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:42 | + 17:09 |
23. | Jorik Slejška | KPY0506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:03 | + 18:30 |
24. | Jovan Ryšavý | DKP0506 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:42 | + 19:09 |
25. | Michálek Michal | KPT0500 | 41:37 | + 21:04 | ||
26. | Měchura Matěj | ROZ0604 | C | OK Roztoky | 42:47 | + 22:14 |
27. | Jan Vlasaný | RIC0512 | C | OB Říčany | 42:57 | + 22:24 |
28. | Matěj Pavlík | LIT0401 | C | KOB Litvínov | 45:45 | + 25:12 |
29. | Ludvík Matouš | 51:46 | + 31:13 | |||
30. | David Vanžura | ROU0502 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:47 | + 31:14 |
31. | Mašát David | ROZ0505 | C | OK Roztoky | 59:17 | + 38:44 |
32. | Ludvík Šimon | 59:40 | + 39:07 | |||
33. | Chvátal Tobiáš | ROZ0506 | C | OK Roztoky | 63:15 | + 42:42 |
Matěj Kuchař | TAP0405 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Adam Žebrák | KPY0505 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mathias Handala | DKP0810 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:37 | |
2. | Anežka Rodová | VSP1152 | C | USK Praha | 16:20 | + 0:43 |
3. | Šimon Junek | STH1001 | C | SK Studenec | 16:24 | + 0:47 |
4. | Tereza Hrušková | PGP0953 | C | SK Praga | 17:07 | + 1:30 |
5. | Linda Krátká | ROU0851 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 18:23 | + 2:46 |
6. | Jan Šťovíček | DVP1001 | C | DVP ORIENTATION | 18:27 | + 2:50 |
7. | Jiří Svoboda | ROU1177 | SKOB Roudnice nad Labem | 19:07 | + 3:30 | |
8. | Hana Dudlová | ODV0854 | C | TJ Aero Odolena Voda | 19:36 | + 3:59 |
9. | Ema Svobodová | ODV0951 | C | TJ Aero Odolena Voda | 20:08 | + 4:31 |
10. | Ada Bartalošová | PGP1050 | C | SK Praga | 20:09 | + 4:32 |
11. | Vít Ouhrabka | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 20:21 | + 4:44 |
12. | Šimon Janda | DKL0800 | C | KOB Kladno | 20:37 | + 5:00 |
13. | Jan Elleder | DKP1003 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:42 | + 5:05 |
14. | Adéla Svobodová | ODV1150 | C | TJ Aero Odolena Voda | 21:28 | + 5:51 |
15. | Adriana Bezdíčková | ODV0952 | C | TJ Aero Odolena Voda | 21:46 | + 6:09 |
16. | Václav Sedlák | DKP1105 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:11 | + 6:34 |
17. | Marie Vošlajerová | LME1050 | C | SK Los Mělník | 22:15 | + 6:38 |
17. | Jonáš Bergl | TJP1100 | C | TJ Sokol Troja | 22:15 | + 6:38 |
19. | Filip Hladík | DKP1102 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:20 | + 6:43 |
20. | Šimon Kořenský | LME1002 | C | SK Los Mělník | 22:34 | + 6:57 |
21. | Šimon Darmovzal | PGP1001 | C | SK Praga | 22:46 | + 7:09 |
22. | Patrik Dvořák | DKP0905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:56 | + 7:19 |
23. | František Piškule | ODV1003 | C | TJ Aero Odolena Voda | 23:53 | + 8:16 |
24. | Jaromír Pilát | DKL0900 | C | KOB Kladno | 23:57 | + 8:20 |
25. | Jáchym Berný | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 24:04 | + 8:27 |
26. | Lisa Kalinová | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 24:15 | + 8:38 |
27. | Timotej Mička | TJP1003 | C | TJ Sokol Troja | 24:47 | + 9:10 |
28. | Barbora Šubrtová | TAP1150 | C | KOB Tretra Praha | 25:19 | + 9:42 |
29. | Patrik Benda | LBE1001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 25:29 | + 9:52 |
30. | Kryštof Novotný | TJP0000003 | TJ Sokol Troja | 25:54 | + 10:17 | |
31. | Tomáš Skácelík | TJP0000002 | TJ Sokol Troja | 26:12 | + 10:35 | |
32. | Jan Vaněček | TJP0800 | C | TJ Sokol Troja | 27:46 | + 12:09 |
33. | Jan Kofroň | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 28:27 | + 12:50 |
34. | Žofie Snížková | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:47 | + 13:10 |
35. | Vítek Bučo | TJP0000001 | TJ Sokol Troja | 29:56 | + 14:19 | |
36. | Aleš Blaho | TJP0000007 | TJ Sokol Troja | 30:08 | + 14:31 | |
37. | Natálie Pompachová | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 30:24 | + 14:47 |
38. | Markéta Kubecová | KAM0953 | C | OK Kamenice | 32:17 | + 16:40 |
39. | Daniel Paterok | TJP0000004 | TJ Sokol Troja | 32:31 | + 16:54 | |
40. | Vojtěch Gurecký | TJP0900 | C | TJ Sokol Troja | 33:39 | + 18:02 |
41. | Jakub Paulíny | TAP0902 | C | KOB Tretra Praha | 33:47 | + 18:10 |
42. | Kateřina Šavelová | DKP1154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:06 | + 19:29 |
43. | Kryštof Cink | 4VC0900 | Radioklub OK1KYP/ASP | 37:36 | + 21:59 | |
44. | Isabella Carrollová | DLP0952 | C | OOB TJ Dukla Praha | 39:37 | + 24:00 |
45. | Amálie Berglová | TJP1450 | C | TJ Sokol Troja | 58:11 | + 42:34 |
46. | Emilka Wiererová | TJP0000006 | TJ Sokol Troja | 58:33 | + 42:56 | |
47. | Josefína Wiererová | TJP0000005 | TJ Sokol Troja | 58:34 | + 42:57 | |
48. | Filip Šťovíček | DVP1201 | C | DVP ORIENTATION | 59:16 | + 43:39 |
Filip Pospíšil | TJP1001 | C | TJ Sokol Troja | DISK | ||
Otto Meier | TAP0908 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Ondřej Michalský | RIC1002 | OB Říčany | DISK | |||
Michael Halaška | DKP0907 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Jolana Vondráčková | DKP1058 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Nikola Girgle | TAP0804 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Matěj Brabec | 4KC0800 | Lyčkárna | DISK | |||
Jana Zusková | 4VC1851 | Radioklub OK1KYP/ASP | DISK | |||
Filip Rybář | DKP1107 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barbora Slaná | 8XC1050 | NER- Neregistrovani | 15:36 | ||
1. | Adéla Šiková | 8XC1150 | NER- Neregistrovani | 15:36 | ||
3. | Jakub Šik | 8XC1300 | NER- Neregistrovani | 16:09 | + 0:33 | |
4. | Zdeněk Vošlajer | LME1200 | C | SK Los Mělník | 17:19 | + 1:43 |
5. | Majer David | 18:04 | + 2:28 | |||
6. | Jonáš Turek | 18:10 | + 2:34 | |||
7. | Filip Kudrhalt | 18:13 | + 2:37 | |||
8. | Skřipásek Jan | 18:29 | + 2:53 | |||
9. | Vladimír Tiefenbach | TAP1005 | C | KOB Tretra Praha | 18:37 | + 3:01 |
10. | Jan Bouda | TAP1000 | C | KOB Tretra Praha | 18:42 | + 3:06 |
11. | Šimon Skála | RIC0901 | C | OB Říčany | 19:58 | + 4:22 |
12. | Kryštof Junek | STH1201 | C | SK Studenec | 20:24 | + 4:48 |
13. | Burianová Vojtěška | 21:47 | + 6:11 | |||
14. | Aneta Procházková | DKP1153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:15 | + 6:39 |
15. | Tiefenbachová Emilie | 22:20 | + 6:44 | |||
16. | Zuzana Lacinová | DKP1055 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:52 | + 7:16 |
17. | Dvořák David | 23:51 | + 8:15 | |||
18. | Šárka Šimková | LME1150 | C | SK Los Mělník | 24:14 | + 8:38 |
19. | Elizabeth Toflová | TAP1250 | KOB Tretra Praha | 24:16 | + 8:40 | |
20. | Antonín Gurecký | TJP1103 | C | TJ Sokol Troja | 24:25 | + 8:49 |
21. | Přemysl Šimek | LME1400 | SK Los Mělník | 24:28 | + 8:52 | |
22. | Anička Procházková | KPY1550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:51 | + 9:15 |
23. | Šřípáková Barbora | 25:32 | + 9:56 | |||
24. | Michal Mišek | KAM1300 | C | OK Kamenice | 25:47 | + 10:11 |
25. | Marek Darmovzal | PGP1300 | C | SK Praga | 25:58 | + 10:22 |
26. | Jakub Pospíšil | BZP1300 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 26:23 | + 10:47 |
27. | Marek Gregor | CTB0901 | C | SK OB Chotěboř | 26:25 | + 10:49 |
28. | Gabriela Hrušková | PGP1150 | C | SK Praga | 26:33 | + 10:57 |
29. | Němcová Rozárie | 27:08 | + 11:32 | |||
30. | Vaněčkovi 1 x | 27:21 | + 11:45 | |||
31. | Salgueiro Antonio | 27:43 | + 12:07 | |||
32. | Vaněčkovi 2 x | 28:06 | + 12:30 | |||
33. | Bartolomej Franz | 29:00 | + 13:24 | |||
34. | Levrinc Martin | 31:56 | + 16:20 | |||
35. | Matyáš Votoček | 6YC1100 | Neregistrovaní | 32:22 | + 16:46 | |
36. | Sandra Pohlová | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | 33:28 | + 17:52 |
37. | Štáfková Zuzana | 34:47 | + 19:11 | |||
38. | Julie Jakubesová | TAP1052 | C | KOB Tretra Praha | 35:08 | + 19:32 |
39. | Vojtěch Fujáček | SJC1701 | Sportcentrum Jičín | 35:47 | + 20:11 | |
40. | Mikšíkovi x | 35:58 | + 20:22 | |||
41. | Franzová Lenka | 37:36 | + 22:00 | |||
42. | Žofie Englová | DKP1157 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:59 | + 22:23 |
43. | Bára Ouhrabková | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 38:07 | + 22:31 |
44. | Morc Filip | 38:14 | + 22:38 | |||
45. | Eva Bednaříková | SPC1553 | C | SPORTICUS team | 38:36 | + 23:00 |
46. | Vojtěch Bednařík | SPC1109 | C | SPORTICUS team | 38:53 | + 23:17 |
47. | Šárka Rypáčková | SPC1151 | C | SPORTICUS team | 39:12 | + 23:36 |
48. | Oskar Kalina | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 40:01 | + 24:25 |
49. | Salgueiro Kryštof | 41:22 | + 25:46 | |||
50. | Emílie Čermáková | 41:54 | + 26:18 | |||
51. | Bulířová Dora | 44:15 | + 28:39 | |||
52. | Maxmilián Franz | 47:06 | + 31:30 | |||
53. | Procházková Aneta | LOS1250 | 58:49 | + 43:13 | ||
54. | Čížková Barbora | 61:12 | + 45:36 | |||
55. | Pavel Vácha | MFP7901 | C | Matfyz Praha | 61:40 | + 46:04 |
Jung Bedřich | DISK | |||||
Tobiáš Bauer | DKP1601 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdeňka Ellederová | DKP7754 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:35 | |
2. | Petra Brandejsová | DKP7853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:52 | + 2:17 |
3. | Markéta Berná | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 27:55 | + 3:20 |
4. | Petra Skálová | LBE6850 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 31:50 | + 7:15 |
5. | Tereza Johanovská | DKP8659 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:21 | + 7:46 |
6. | Jitka Kuttelwascherová | HCE7251 | C | TJ Hostivice | 34:38 | + 10:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Němec | 9VC8100 | OK SUDOP | 23:46 | ||
2. | Vladimír Mezník | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 23:48 | + 0:02 |
3. | Marek Ročejdl | KAM6400 | C | OK Kamenice | 24:27 | + 0:41 |
4. | Richard Michalský | RIC7703 | C | OB Říčany | 24:55 | + 1:09 |
5. | Radomír Černý | HCE6901 | C | TJ Hostivice | 25:02 | + 1:16 |
6. | Ondřej Svoboda | ROZ7100 | C | OK Roztoky | 25:09 | + 1:23 |
7. | Kateřina Čermáková | ROZ0150 | C | OK Roztoky | 25:17 | + 1:31 |
8. | Petra Snížková | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:37 | + 1:51 |
9. | Horáková Barbora | VSP | USK Praha | 26:21 | + 2:35 | |
10. | Oldřiška Kábrtová | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:30 | + 2:44 |
11. | Vít Ryba | 4KC9100 | Lyčkárna | 26:46 | + 3:00 | |
12. | Iva Malečková | PGP7559 | C | SK Praga | 27:04 | + 3:18 |
13. | Jitka Klinkerová | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 27:12 | + 3:26 |
14. | Petra Rožková | RIC7575 | C | OB Říčany | 27:38 | + 3:52 |
15. | Rudolf Pes | 9VC7700 | OK SUDOP | 27:47 | + 4:01 | |
16. | Vít Procházka | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 27:57 | + 4:11 |
17. | Filip Kábrt | 98Z7900 | OK Viníci | 28:00 | + 4:14 | |
18. | Erika Náhlíková | HCE9750 | C | TJ Hostivice | 28:24 | + 4:38 |
18. | Jana Bartalošová | PGP8154 | C | SK Praga | 28:24 | + 4:38 |
20. | Tereza Krupová | BZP8751 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 28:27 | + 4:41 |
21. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 28:40 | + 4:54 |
22. | Aleš Nepivoda | 6YC7500 | Neregistrovaní | 28:53 | + 5:07 | |
22. | Jakub Semík | VSP0000 | B | USK Praha | 28:53 | + 5:07 |
24. | Melíšková Radka | 29:10 | + 5:24 | |||
25. | Kateřina Ptáčková | PGP7350 | C | SK Praga | 29:35 | + 5:49 |
26. | Jitka Štraitová | VSP7252 | C | USK Praha | 29:51 | + 6:05 |
27. | Libor Forst | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 30:13 | + 6:27 |
28. | Martina Mácová | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 30:17 | + 6:31 | |
29. | Jana Termerová | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:32 | + 6:46 |
30. | Klára Pavlíková | LIT7451 | C | KOB Litvínov | 30:38 | + 6:52 |
31. | Jan Snížek | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:07 | + 7:21 |
32. | Markéta Janderová | SOB7750 | C | SOBSA | 31:25 | + 7:39 |
33. | Jan Rohlíček | RIC7101 | C | OB Říčany | 31:29 | + 7:43 |
33. | Zdeněk Valla | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 31:29 | + 7:43 |
35. | Jan Škoch | 98Z8500 | OK Viníci | 31:33 | + 7:47 | |
36. | Jitka Klusáková | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:52 | + 8:06 |
37. | Ivana Nováková | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 31:54 | + 8:08 |
38. | Lenka Forstová | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 31:59 | + 8:13 |
39. | Markéta Vondráčková | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:01 | + 8:15 |
40. | Ondřej Voves | 8LC8200 | Leveris | 32:20 | + 8:34 | |
41. | Stáňa Zlesáková | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 32:21 | + 8:35 |
42. | Martin Vojtěchovský | 32:44 | + 8:58 | |||
43. | Vít Jirásek | ROZ7301 | C | OK Roztoky | 32:54 | + 9:08 |
44. | Miroslav Šimek | LME6300 | C | SK Los Mělník | 33:04 | + 9:18 |
45. | Petra Sádovská | 55X8750 | CEDA | 33:08 | + 9:22 | |
46. | Christev Carlsson | 33:11 | + 9:25 | |||
47. | Ester Slámová | 7KC8350 | GC | 33:28 | + 9:42 | |
48. | Pavla Hlavatá | 45X7050 | PAT Praha | 33:37 | + 9:51 | |
48. | Petra Erbanová | ROU8952 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 33:37 | + 9:51 |
50. | Marie Nováková | OKP6953 | C | SK OK 24 Praha | 33:51 | + 10:05 |
51. | Vašta Karel | 34:09 | + 10:23 | |||
52. | Věra Šubrtová | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 34:14 | + 10:28 |
53. | Kamil Knotek | OLP5701 | C | PSK Olymp Praha | 34:39 | + 10:53 |
54. | Gabriela Hudosová | RIC7299 | C | OB Říčany | 34:48 | + 11:02 |
55. | Petra Junková | STH7451 | C | SK Studenec | 34:49 | + 11:03 |
56. | Zdeněk Fiala | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 34:54 | + 11:08 |
57. | Míša Šlapáková | 7KC8650 | GC | 34:57 | + 11:11 | |
58. | Michaela Kápičková | FSP9550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:59 | + 11:13 |
59. | Markéta Šimková | KAM7153 | C | OK Kamenice | 35:17 | + 11:31 |
60. | Iva Beranová | VSP7150 | C | USK Praha | 35:29 | + 11:43 |
61. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | C | SKOB Slaný | 35:36 | + 11:50 |
62. | Klára Hlaváčková | 6MC7750 | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 35:37 | + 11:51 | |
63. | Michaela Kučerová | RIC7253 | C | OB Říčany | 35:56 | + 12:10 |
64. | Mariana Grimmerová | RIC8051 | C | OB Říčany | 35:57 | + 12:11 |
65. | Karolína Černá | HCE0050 | C | TJ Hostivice | 36:03 | + 12:17 |
66. | Martina Nosek | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 36:04 | + 12:18 |
67. | Lucie Jakešová | 36:34 | + 12:48 | |||
68. | Jarmila Němečková | VSP6650 | C | USK Praha | 36:43 | + 12:57 |
69. | Klára Kotenová | RIC7252 | C | OB Říčany | 36:56 | + 13:10 |
70. | Eliška Reisingerová | DLT0151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 37:01 | + 13:15 |
71. | Jindra Tihonová | TAP6253 | C | KOB Tretra Praha | 37:03 | + 13:17 |
72. | Ludmila Hrdličková | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 37:06 | + 13:20 |
73. | Ivana Šnajdarová | EKP6350 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 37:11 | + 13:25 |
74. | Magdalena Šejnová | KAM7055 | C | OK Kamenice | 37:44 | + 13:58 |
75. | Eva Horalíková | DLP0050 | C | OOB TJ Dukla Praha | 37:58 | + 14:12 |
76. | Kateřina Bauerová | DKP8859 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:05 | + 14:19 |
77. | František Hrubý | 6YC0200 | Neregistrovaní | 38:06 | + 14:20 | |
78. | Kristýna Vallová | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 38:11 | + 14:25 |
79. | Vladimír Kváča | 5RX7700 | NNN | 38:20 | + 14:34 | |
80. | Martina Šimůnková | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 38:23 | + 14:37 |
81. | Zuzana Hladíková | DKP7852 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:43 | + 14:57 |
82. | Ilona Hrabánková | PGP6250 | C | SK Praga | 39:18 | + 15:32 |
83. | Josefina Klašková | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:25 | + 15:39 |
84. | Alexander Kolský | PGP5000 | C | SK Praga | 39:37 | + 15:51 |
85. | Marcela Šrůtová | PGP6351 | C | SK Praga | 39:48 | + 16:02 |
86. | Lucie Rybářová | DKP7950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:20 | + 16:34 |
87. | Šimon Čtrnáct | PGP0001 | C | SK Praga | 40:48 | + 17:02 |
88. | Blanka Hartlová | ODV6350 | C | TJ Aero Odolena Voda | 41:04 | + 17:18 |
89. | Zdeněk Hartl | ODV6300 | C | TJ Aero Odolena Voda | 41:09 | + 17:23 |
90. | Dagmar Tichá | DKP7250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:16 | + 17:30 |
91. | Kateřina Jandová | DKL7252 | C | KOB Kladno | 41:17 | + 17:31 |
92. | Magdalena Čtrnáctová | PGP7151 | C | SK Praga | 41:22 | + 17:36 |
93. | Irena Baxová | LBE7999 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:38 | + 17:52 | |
94. | Jarka Hlaváčová | 7KC6000 | GC | 43:02 | + 19:16 | |
95. | Heij De | RIC7350 | C | OB Říčany | 43:03 | + 19:17 |
96. | Ilona Zusková | 4VC7350 | Radioklub OK1KYP/ASP | 43:04 | + 19:18 | |
97. | Dana Štěpová | 28C7400 | Neregistrovaní Štěpovi | 43:20 | + 19:34 | |
98. | Veronika Hrubá | 6YC6750 | Neregistrovaní | 43:22 | + 19:36 | |
99. | Jana Leníková | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 44:44 | + 20:58 |
100. | Nesmeráková Eva | 45:15 | + 21:29 | |||
101. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 45:26 | + 21:40 |
102. | Alena Kohlová | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:20 | + 22:34 |
103. | František Duda | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:22 | + 22:36 |
104. | Mařík Miloslav | 47:34 | + 23:48 | |||
105. | Hořovská Vlaďka | 48:15 | + 24:29 | |||
106. | Lenka Wagnerová | DKP5450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:41 | + 24:55 |
107. | Kateřina Jirkovská | 6KC7550 | Neregistrovaný | 48:59 | + 25:13 | |
108. | Ivana Turinská | TAP6850 | C | KOB Tretra Praha | 51:32 | + 27:46 |
109. | Markéta Vobořilová | 51:35 | + 27:49 | |||
110. | Zdenka Nováková | 28Z5900 | Neregistrovaná | 63:09 | + 39:23 | |
Petr Nosek | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK | ||
Monika Jírová | ROZ7350 | C | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Fibír | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:26 | |
2. | Martin Jonáš | PGP9606 | C | SK Praga | 32:48 | + 0:22 |
3. | Tomáš Johanovský | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:04 | + 0:38 |
4. | Milan Pidrman | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:43 | + 1:17 |
5. | Miroslav Seidl | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:04 | + 1:38 |
6. | Martin Štěňha | SPC7608 | C | SPORTICUS team | 34:07 | + 1:41 |
7. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:49 | + 2:23 |
8. | Kamila Gregorová | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 34:56 | + 2:30 |
9. | Jakub Hledík | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 35:13 | + 2:47 |
10. | Martin Melišík | TAP0200 | A | KOB Tretra Praha | 35:16 | + 2:50 |
11. | Adam Hájek | KAM9202 | C | OK Kamenice | 36:03 | + 3:37 |
12. | Jakub Illner | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:40 | + 4:14 |
12. | Pavel Klaška | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:40 | + 4:14 |
14. | Jakub Klemsa | EKP9001 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:44 | + 4:18 |
15. | Ondřej Měšťan | TAP0100 | A | KOB Tretra Praha | 37:46 | + 5:20 |
16. | Jan Kabát | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 37:55 | + 5:29 |
17. | Miroslav Kalina | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 38:20 | + 5:54 |
18. | Martin Janda | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 38:52 | + 6:26 |
19. | Tomáš Bartaloš | PGP8010 | C | SK Praga | 38:57 | + 6:31 |
20. | Martin Klaška | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:58 | + 6:32 |
21. | Lubomír Pavlíček | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:04 | + 6:38 |
22. | Tomáš Jíra | KAM9802 | A | OK Kamenice | 39:13 | + 6:47 |
23. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | C | SK Praga | 39:21 | + 6:55 |
24. | Petr Baldrian | PGP7203 | C | SK Praga | 39:37 | + 7:11 |
25. | Přemysl Novák | DKP0107 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:54 | + 7:28 |
26. | Lenka Mechlová | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 39:57 | + 7:31 |
27. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 40:48 | + 8:22 |
28. | Jan Koldinský | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:51 | + 8:25 |
29. | Barbora Baldrianová | VSP7850 | C | USK Praha | 41:03 | + 8:37 |
30. | Tomáš Bauer | DKP8307 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:07 | + 8:41 |
31. | Roman Siegl | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 41:15 | + 8:49 |
32. | Miroslav Pilát | DKL7900 | C | KOB Kladno | 41:16 | + 8:50 |
33. | Petr Fojtů | 6YC8701 | Neregistrovaní | 41:27 | + 9:01 | |
34. | Miroslav Beneš | PGP8108 | C | SK Praga | 41:31 | + 9:05 |
35. | Barbora Smolková | TAP0356 | A | KOB Tretra Praha | 42:02 | + 9:36 |
36. | Jiří Fišer | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 42:04 | + 9:38 |
37. | Matěj Melichna | DKL0102 | B | KOB Kladno | 42:27 | + 10:01 |
38. | Pavel Veljačik | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 42:35 | + 10:09 |
39. | Petr Nemšovský | PGP7602 | C | SK Praga | 42:42 | + 10:16 |
40. | Jan Rod | VSP7423 | C | USK Praha | 42:46 | + 10:20 |
41. | Jiří Svoboda | ROZ7500 | C | OK Roztoky | 42:53 | + 10:27 |
42. | Petr Poborský | EKP7500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:57 | + 10:31 |
43. | Eliška Poborská | DKP0358 | A | Oddíl OB Kotlářka | 43:12 | + 10:46 |
44. | Šesták Marek | 43:15 | + 10:49 | |||
45. | Kryštof Jirásek | ROZ0101 | B | OK Roztoky | 43:18 | + 10:52 |
46. | Jiří Balej | KAM7201 | C | OK Kamenice | 43:29 | + 11:03 |
47. | Tomáš Jandera | SOB7300 | C | SOBSA | 43:52 | + 11:26 |
48. | Magdalena Ryšavá | PGP7650 | C | SK Praga | 44:00 | + 11:34 |
49. | František Gemperle | 1SC7100 | Wall Street Systems | 44:05 | + 11:39 | |
50. | Martin Málek | 8FX6500 | TJ Kobylisy | 44:14 | + 11:48 | |
51. | Martin Lžíčař | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 44:39 | + 12:13 |
52. | Antonín Šindelka | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 44:45 | + 12:19 |
53. | Jakub Beran | 8TC8700 | Tempo | 44:47 | + 12:21 | |
54. | Juraj Opršal | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 45:03 | + 12:37 | |
55. | Silvie Hojná | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 45:14 | + 12:48 |
56. | Martin Šlapák | PHK8504 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:21 | + 12:55 |
57. | Jakub Holec | 64C9002 | Ekonom Praha Outdoor | 45:27 | + 13:01 | |
58. | Jan Solar | VSP7303 | C | USK Praha | 45:51 | + 13:25 |
59. | Mojmír Kopečný | TAP6402 | C | KOB Tretra Praha | 45:54 | + 13:28 |
60. | Jiří Sláma | 8LC8301 | Leveris | 46:30 | + 14:04 | |
61. | Jakub Líbal | ROU9202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:38 | + 14:12 |
62. | Jan Ptáček | PVP7200 | C | VSS Přírodověda Praha | 46:39 | + 14:13 |
63. | Adam Fenton | TAP0013 | C | KOB Tretra Praha | 46:42 | + 14:16 |
64. | Jakub Samek | VSP8800 | C | USK Praha | 47:25 | + 14:59 |
65. | Michal Buk | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:30 | + 15:04 |
66. | Libor Pavlík | LIT7605 | C | KOB Litvínov | 47:34 | + 15:08 |
66. | Veronika Popová | TAP0253 | B | KOB Tretra Praha | 47:34 | + 15:08 |
68. | Iva Mědílková | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 47:36 | + 15:10 |
69. | Václav Jurga | 46X8900 | Krutě Kruté Krůty | 47:41 | + 15:15 | |
70. | Jiří Suk | MFP6401 | C | Matfyz Praha | 48:00 | + 15:34 |
71. | Daniel Čermák | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:05 | + 15:39 |
72. | Jiří Tejkl | DOB7700 | C | KOB Dobruška | 48:15 | + 15:49 |
73. | Anna Formánková | RIC9950 | C | OB Říčany | 48:22 | + 15:56 |
74. | Miloš Pliska | PGP6304 | C | SK Praga | 49:13 | + 16:47 |
75. | Tomáš Dostál | DLP7400 | C | OOB TJ Dukla Praha | 49:24 | + 16:58 |
76. | Lenka Studničná | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 50:02 | + 17:36 | |
77. | Alena Voltrová | ROZ9951 | A | OK Roztoky | 50:03 | + 17:37 |
78. | Dana Rypáčková | SPC7955 | C | SPORTICUS team | 50:12 | + 17:46 |
79. | Jana Popová | TAP0252 | B | KOB Tretra Praha | 50:23 | + 17:57 |
80. | Vanda Králová | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:42 | + 18:16 |
81. | Ladislav Hošek | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 50:43 | + 18:17 |
82. | Dorotea Tichá | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 51:32 | + 19:06 |
83. | Lucie Holzbachová | DKP0052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:37 | + 19:11 |
84. | Cikhardt Jakub | TAP8706 | C | KOB Tretra Praha | 51:38 | + 19:12 |
85. | Jan Němeček | KAM9300 | C | OK Kamenice | 51:59 | + 19:33 |
86. | Martin Vlach | PGP8605 | C | SK Praga | 52:06 | + 19:40 |
87. | Radka Ouhrabková | SPC8152 | C | SPORTICUS team | 52:07 | + 19:41 |
88. | Václav Votípka | 8LC7400 | Leveris | 52:23 | + 19:57 | |
89. | Leona Soukupová | ASP 6552 | 52:28 | + 20:02 | ||
90. | Jaromír Buriánek | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 52:55 | + 20:29 |
91. | Zuzana Solarová | VSP7750 | C | USK Praha | 52:56 | + 20:30 |
92. | Štěpán Křemen | KAM9804 | C | OK Kamenice | 53:04 | + 20:38 |
93. | Jakub Franz | 3NC8300 | Franzovi | 53:13 | + 20:47 | |
94. | Daniel Černý | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 53:14 | + 20:48 |
95. | Jan Mrzena | 8LC8100 | Leveris | 53:16 | + 20:50 | |
96. | Jaroslav Nesrovnal | 71X8300 | Hoši Planá | 54:38 | + 22:12 | |
97. | Jiří Kohl | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:51 | + 22:25 |
98. | Jan Smutný | DLP8000 | C | OOB TJ Dukla Praha | 55:37 | + 23:11 |
99. | Pavel Janík | SOB6802 | C | SOBSA | 56:24 | + 23:58 |
100. | Jan Hric | MFP6300 | C | Matfyz Praha | 56:27 | + 24:01 |
101. | Petra Sedláčková | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 57:22 | + 24:56 |
102. | Jana Nováková | 81C7450 | Cirkus Čakovice | 57:48 | + 25:22 | |
103. | Ladislav Červený | 8LC8101 | Leveris | 58:20 | + 25:54 | |
104. | Martin Žáček | FSP6803 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:38 | + 27:12 |
105. | Jan Bednařík | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 59:41 | + 27:15 |
106. | Zdeněk Přeček | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 60:43 | + 28:17 |
107. | Roman Krompolc | 8LC7000 | Leveris | 61:04 | + 28:38 | |
108. | Ieva Ivbule | 12L9850 | OSK Selijas Mezs | 61:06 | + 28:40 | |
109. | Zdeněk Koč | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 61:07 | + 28:41 |
110. | Vladimír Hejtmánek | TAP5802 | C | KOB Tretra Praha | 61:13 | + 28:47 |
111. | Jana Horáková | 9BC8000 | NNN | 61:36 | + 29:10 | |
112. | Šárka Málková | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 62:18 | + 29:52 | |
113. | Jan Šváb | VSP5801 | C | USK Praha | 62:24 | + 29:58 |
114. | Kateřina Klašková | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:27 | + 30:01 |
115. | Lumír Koč | MKP5401 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 63:15 | + 30:49 |
115. | Adéla Nováková | OKP9750 | C | SK OK 24 Praha | 63:15 | + 30:49 |
117. | Eva Mertová | DOB8551 | C | KOB Dobruška | 63:36 | + 31:10 |
118. | Pavel Hůla | LBE7349 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:37 | + 31:11 | |
119. | Martina Petrová | 6YC6850 | Neregistrovaní | 63:47 | + 31:21 | |
120. | Daniel Nebeský | KAM9404 | C | OK Kamenice | 64:48 | + 32:22 |
121. | Petr Glas | 48A5100 | petrglas | 64:56 | + 32:30 | |
122. | Helena Mikulášová | PGP9353 | C | SK Praga | 65:02 | + 32:36 |
123. | Pavel Frydrych | OKP9200 | C | SK OK 24 Praha | 65:04 | + 32:38 |
124. | Radek Bulva | 8XC8401 | NER- Neregistrovani | 66:00 | + 33:34 | |
125. | Štěpán Hošek | DKP0307 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:12 | + 33:46 |
126. | Martin Valerián | 8LC8400 | Leveris | 66:21 | + 33:55 | |
127. | Karolína Vyskočilová | DKP8951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:49 | + 34:23 |
128. | Vladimír Hurta | 1GZ6300 | ALCEDO | 67:06 | + 34:40 | |
129. | Jaroslav Sedláček | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 67:49 | + 35:23 |
130. | Daniela Illnerová | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:03 | + 35:37 |
131. | Tomáš Gregor | 68:18 | + 35:52 | |||
132. | Miloš Novák | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 69:23 | + 36:57 |
133. | Lucie Řadová | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 70:30 | + 38:04 |
134. | Jana Malačková | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:59 | + 40:33 |
135. | Alice Nováková | 7KC8450 | GC | 73:11 | + 40:45 | |
136. | Ján Šomvársky | NNN5500 | Neregistrovaní | 75:49 | + 43:23 | |
137. | Martina Janíková | SOB6750 | C | SOBSA | 80:17 | + 47:51 |
138. | Vladimír Zavadil | VSP6710 | C | USK Praha | 80:51 | + 48:25 |
139. | Naďa Zavadilová | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 83:16 | + 50:50 |
140. | Vlasta Beranová | UVP5450 | C | Slovan Praha | 83:35 | + 51:09 |
141. | Zuzana Mašková | MKP7050 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 83:59 | + 51:33 |
142. | Libuše Šlapáková | 7KC5650 | GC | 84:14 | + 51:48 | |
143. | Oldřich Hojný | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 87:21 | + 54:55 |
144. | Jitka Závěrková | 7KC6450 | GC | 90:59 | + 58:33 | |
145. | Peter Novák | DLP7800 | C | OOB TJ Dukla Praha | 94:15 | + 61:49 |
146. | Karel Hlavatý | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 103:59 | + 71:33 |
Lucie Kašparová | CHT9652 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Martin Zlesák | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Tomáš Rybář | DKP8110 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | DISK | ||
Jaroslav Tihon | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Jan Milota | KAM7200 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Petr Herynek | RIC7305 | OB Říčany | DISK | |||
Helena Trčková | EKP8756 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Pavlína Polášková | 2NC8150 | Traged Team | DISK | |||
Jana Beranová | 1SC6950 | Wall Street Systems | DISK |