Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 10:32 | ||
2. | Jarošová Linda | VCB0950 | OB České Budějovice | 14:09 | + 3:37 | |
3. | Jungvirtová Markéta | KRE0952 | OOB TJ Sokol Křemže | 14:42 | + 4:10 | |
4. | Blažková Amálie | OPI0950 | Orientační sporty Písek | 19:50 | + 9:18 | |
5. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 21:23 | + 10:51 | |
Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | DISK | |||
Kůrková Ema | 0060001 | Kůrkovci | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 9:32 | ||
2. | Maršíková Lucie | KRE0850 | OOB TJ Sokol Křemže | 15:03 | + 5:31 | |
3. | Jungvirtová Adéla | KRE0752 | OOB TJ Sokol Křemže | 17:51 | + 8:19 | |
4. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 18:10 | + 8:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 7:03 | ||
2. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 8:23 | + 1:20 | |
3. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 8:27 | + 1:24 | |
4. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 11:09 | + 4:06 | |
5. | Krejčová Petra | VTA0658 | SC vebr-sport | 11:52 | + 4:49 | |
6. | Procházková Magdalena | VCB0662 | OB České Budějovice | 13:16 | + 6:13 | |
7. | Kůrková Kateřina | VTA0657 | SC vebr-sport | 14:06 | + 7:03 | |
8. | Pazderníková Petra | OPI0651 | Orientační sporty Písek | 15:12 | + 8:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 9:48 | ||
2. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 10:44 | + 0:56 | |
3. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 11:09 | + 1:21 | |
4. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 11:12 | + 1:24 | |
5. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 12:04 | + 2:16 | |
6. | Votíková Tereza | VCB0454 | OB České Budějovice | 13:04 | + 3:16 | |
7. | Procházková Dana | VCB0362 | OB České Budějovice | 13:28 | + 3:40 | |
8. | Balková Markéta | OPI0450 | Orientační sporty Písek | 13:35 | + 3:47 | |
9. | Ševčíková Eliška | PCB0451 | SKP České Budějovice | 18:59 | + 9:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 9:51 | ||
2. | Svobodová Anna | VTA0151 | SC vebr-sport | 10:54 | + 1:03 | |
3. | Štráchalová Diana | KRE0150 | OOB TJ Sokol Křemže | 10:57 | + 1:06 | |
4. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 11:46 | + 1:55 | |
5. | Ševčíková Kateřina | PCB0151 | SKP České Budějovice | 12:56 | + 3:05 | |
6. | Houserová Tereza | OPI0156 | Orientační sporty Písek | 13:35 | + 3:44 | |
Bečvářová Markéta | OPI0250 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 13:48 | 2448 | ||
2. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | Orientační sporty Písek | 15:14 | + 1:26 | 2232 | |
3. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 16:03 | + 2:15 | 2109 | |
4. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 16:55 | + 3:07 | 1979 | |
5. | Žaloudková Petra | SJC8761 | Sportcentrum Jičín | 18:00 | + 4:12 | 1816 | |
6. | Kršková Lenka | VCB8851 | OB České Budějovice | 21:26 | + 7:38 | 1299 | |
7. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 21:55 | + 8:07 | 1226 | |
8. | Rosenauer Maria | 0040002 | NF Linz | 25:18 | + 11:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maunová Martina | KSH8051 | OB Kašperské Hory | 13:58 | ||
2. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | OK Dobříš | 15:05 | + 1:07 | |
3. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 16:17 | + 2:19 | |
4. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 16:22 | + 2:24 | |
5. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 19:01 | + 5:03 | |
6. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 20:30 | + 6:32 | |
7. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 21:10 | + 7:12 | |
8. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 22:22 | + 8:24 | |
9. | Jarošová Irena | VCB | OB České Budějovice | 22:38 | + 8:40 | |
10. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 22:39 | + 8:41 | |
11. | Hrodková Markéta | 0030001 | Písek | 23:45 | + 9:47 | |
12. | Petrášková Olga | KRE8250 | OOB TJ Sokol Křemže | 24:47 | + 10:49 | |
Nedomová Iva | PDY7851 | Běhej Poděbrady | DISK | |||
Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 11:44 | ||
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 11:56 | + 0:12 | |
3. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 13:07 | + 1:23 | |
4. | Eschlböck Gudrun | 0040003 | NF Linz | 13:35 | + 1:51 | |
5. | Svobodová Martina | VTA7151 | SC vebr-sport | 14:14 | + 2:30 | |
6. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 14:42 | + 2:58 | |
7. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 15:42 | + 3:58 | |
8. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 16:46 | + 5:02 | |
9. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 17:43 | + 5:59 | |
10. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 18:32 | + 6:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 17:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 22:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 11:11 | ||
2. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 13:13 | + 2:02 | |
3. | Troják Šimon | KRE0900 | OOB TJ Sokol Křemže | 13:20 | + 2:09 | |
4. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 18:36 | + 7:25 | |
Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | DISK | |||
Kozák Matěj | VCB0920 | OB České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 8:25 | ||
2. | Kouba Martin | VTA0702 | SC vebr-sport | 9:15 | + 0:50 | |
3. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 9:35 | + 1:10 | |
4. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 10:53 | + 2:28 | |
5. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 10:54 | + 2:29 | |
6. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | Orientační sporty Písek | 12:29 | + 4:04 | |
7. | Nedoma Edgar | PDY0703 | Běhej Poděbrady | 12:51 | + 4:26 | |
8. | Stráský Přemysl | KRE0703 | OOB TJ Sokol Křemže | 13:03 | + 4:38 | |
9. | Vačkář Štěpán | KRE0801 | OOB TJ Sokol Křemže | 13:44 | + 5:19 | |
10. | Jaroš Jáchym | VCB0800 | OB České Budějovice | 14:38 | + 6:13 | |
11. | Homolka Adam | KRE0700 | OOB TJ Sokol Křemže | 16:34 | + 8:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 14:02 | ||
2. | Novisedlák Patrik | VTA0601 | SC vebr-sport | 15:11 | + 1:09 | |
3. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 15:42 | + 1:40 | |
4. | Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | 17:15 | + 3:13 | |
5. | Khýn Hubert | VTA0603 | SC vebr-sport | 19:57 | + 5:55 | |
6. | Straka Denis | VTA0501 | SC vebr-sport | 20:25 | + 6:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 9:30 | ||
2. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 9:36 | + 0:06 | |
3. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 11:16 | + 1:46 | |
4. | Kozák Ondřej | VCB0420 | OB České Budějovice | 13:23 | + 3:53 | |
Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 10:55 | ||
2. | Kouba Marek | VTA0202 | SC vebr-sport | 11:37 | + 0:42 | |
3. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 13:42 | + 2:47 | |
4. | Bican Martin | OPI0101 | Orientační sporty Písek | 27:11 | + 16:16 | |
Eschlbók Jakob | 004 | NF Linz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 13:06 | 6388 | ||
2. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 14:43 | + 1:37 | 5731 | |
3. | Žaloudek Petr | SJC8309 | Sportcentrum Jičín | 15:25 | + 2:19 | 5447 | |
4. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 15:29 | + 2:23 | 5420 | |
5. | Gottfried Adam | VCB0005 | OB České Budějovice | 16:33 | + 3:27 | 4986 | |
6. | Krška Vojtěch | VCB8901 | OB České Budějovice | 17:05 | + 3:59 | 4769 | |
7. | Kolařík Petr | 0090001 | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 17:26 | + 4:20 | ||
8. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 17:29 | + 4:23 | 4607 | |
9. | Zedníček Václav | 0080004 | Dovolena na Lipne | 17:54 | + 4:48 | ||
Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 12:30 | ||
2. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 14:03 | + 1:33 | |
3. | Ševčík Marek | PCB6701 | SKP České Budějovice | 14:05 | + 1:35 | |
4. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 15:17 | + 2:47 | |
5. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 16:05 | + 3:35 | |
6. | Obernberger Michael | 0040001 | NF Linz | 16:31 | + 4:01 | |
7. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 17:11 | + 4:41 | |
8. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 17:47 | + 5:17 | |
9. | Kozák Martin | VCB7720 | OB České Budějovice | 19:45 | + 7:15 | |
Majer Vítek | PCB8301 | SKP České Budějovice | DISK | |||
Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 13:37 | ||
2. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 14:40 | + 1:03 | |
3. | Maršík Miloš | KRE6600 | OOB TJ Sokol Křemže | 15:38 | + 2:01 | |
4. | Eschlböck Rainer | 0040004 | NF Linz | 15:46 | + 2:09 | |
5. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 16:12 | + 2:35 | |
6. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 16:40 | + 3:03 | |
7. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 17:33 | + 3:56 | |
8. | Nedoma David | PDY7300 | Běhej Poděbrady | 22:33 | + 8:56 | |
9. | Jaroš Jakub | VCB | OB České Budějovice | 26:01 | + 12:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | 10:34 | ||
2. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 11:32 | + 0:58 | |
3. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 12:01 | + 1:27 | |
4. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 12:41 | + 2:07 | |
5. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 12:46 | + 2:12 | |
6. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 14:14 | + 3:40 | |
7. | Balek Zdeněk | OPI6300 | Orientační sporty Písek | 15:43 | + 5:09 | |
8. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 15:59 | + 5:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 15:14 | ||
2. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 17:57 | + 2:43 | |
Křenek Aleš | VCB4901 | OB České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 9:39 | ||
2. | Roubínek Joza | 0080002 | Dovolena na Lipne | 9:42 | + 0:03 | |
3. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 10:15 | + 0:36 | |
4. | Novisedlák Denis | 0050001 | novisedl | 10:19 | + 0:40 | |
5. | Nedoma Oliver | PDY1000 | Běhej Poděbrady | 11:01 | + 1:22 | |
6. | Žaloudková Barbora | 0080001 | Dovolena na Lipne | 11:21 | + 1:42 | |
7. | Nouza Vítek | SJH1104 | SJH Jindřichův Hradec | 12:25 | + 2:46 | |
8. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 12:40 | + 3:01 | |
9. | Fleischmannová Anna | KRE1151 | OOB TJ Sokol Křemže | 12:52 | + 3:13 | |
10. | Jungvirtová Tereza | KRE1251 | OOB TJ Sokol Křemže | 13:18 | + 3:39 | |
11. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 14:30 | + 4:51 | |
12. | Zedníčková Anička | 0080003 | Dovolena na Lipne | 15:33 | + 5:54 | |
13. | Procházková Veronika | VCB1262 | OB České Budějovice | 16:09 | + 6:30 | |
14. | Blažek Vojtěch | OPI1300 | Orientační sporty Písek | 18:44 | + 9:05 | |
15. | Fuksová Anna | 19:56 | + 10:17 | |||
16. | Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | 19:57 | + 10:18 | |
17. | Maun Michal | KSH1201 | OB Kašperské Hory | 20:03 | + 10:24 | |
18. | Maunová Kateřina | KSH | OB Kašperské Hory | 20:08 | + 10:29 | |
MS | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 8:27 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haislová Radka | 0020001 | Vimperk | 11:51 | ||
2. | Homolka Zdeněk | KRE | OOB TJ Sokol Křemže | 12:46 | + 0:55 | |
3. | Fuksa Vilém | 15:07 | + 3:16 | |||
4. | Procházka Robert | VCB7512 | OB České Budějovice | 17:00 | + 5:09 | |
5. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | SC vebr-sport | 18:34 | + 6:43 | |
6. | Kertesová Gabriela | 19:36 | + 7:45 | |||
7. | Khýn Miroslav | 26:21 | + 14:30 |