Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordánová Nelly | KSU1050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:37 | |
2. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 22:43 | + 4:06 |
3. | Luterová Laura | PLU1051 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:14 | + 8:37 |
Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | DISK | ||
Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Pavla | UOL0753 | B | SOB Olomouc | 24:14 | |
2. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:01 | + 2:47 |
3. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 27:20 | + 3:06 |
4. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:33 | + 4:19 |
5. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:57 | + 4:43 |
6. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:39 | + 5:25 |
7. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 29:54 | + 5:40 |
8. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:53 | + 9:39 |
9. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:00 | + 12:46 |
10. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:30 | + 22:16 |
Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 29:58 | |
2. | Mikošková Marie | STE0552 | B | SK SKI-OB Šternberk | 32:22 | + 2:24 |
3. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 32:40 | + 2:42 |
Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 40:29 | |
2. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 41:36 | + 1:07 |
3. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 42:41 | + 2:12 |
4. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:36 | + 3:07 |
5. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:38 | + 4:09 |
6. | Lorencová Linda | PLU7676 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:44 | + 5:15 |
7. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:38 | + 6:09 |
8. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 48:37 | + 8:08 |
9. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 51:02 | + 10:33 |
10. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 52:41 | + 12:12 |
11. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 53:45 | + 13:16 |
12. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:54 | + 13:25 |
13. | Mazalová Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 55:34 | + 15:05 |
14. | Pokorná Anežka | KUO9099 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 57:54 | + 17:25 |
15. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 58:15 | + 17:46 |
16. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 60:56 | + 20:27 |
17. | Mikošková Tereza | STE9750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:22 | + 21:53 |
18. | Šebková Klára | JPV8550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:57 | + 25:28 |
Cetkovská Tereza | JPV8750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:09 | |
2. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:34 | + 0:25 |
3. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:26 | + 2:17 |
4. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:57 | + 2:48 |
5. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:54 | + 6:45 |
6. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 49:28 | + 9:19 |
7. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 50:28 | + 10:19 |
8. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:16 | + 11:07 |
9. | Balvanová Martina | 0010001 | C | nejsem členem klubu | 52:51 | + 12:42 |
10. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SOB Olomouc | 53:08 | + 12:59 |
11. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 55:00 | + 14:51 |
12. | Ženčáková Marie | 0030002 | C | ASPV OA Šumperk | 55:56 | + 15:47 |
13. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:30 | + 17:21 |
14. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 57:35 | + 17:26 |
15. | Zrůbková Dana | PTEXX51 | C | TJ Sokol Ptení | 58:14 | + 18:05 |
16. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:57 | + 18:48 |
17. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:17 | + 21:08 |
18. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:35 | + 21:26 |
19. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 61:37 | + 21:28 |
Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Felklová Jarmila | 0030004 | C | ASPV OA Šumperk | 35:16 | |
2. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 45:34 | + 10:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:55 | |
2. | Lutera Oliver | PLU1001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:59 | + 1:04 |
3. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | KOB Konice | 17:36 | + 1:41 |
4. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:25 | + 5:30 |
5. | Mátl Jáchym | KSU0909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:57 | + 6:02 |
6. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:12 | + 6:17 |
7. | Mátl Adam | KSU1111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:56 | + 7:01 |
8. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 24:32 | + 8:37 |
9. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 25:59 | + 10:04 |
10. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 26:11 | + 10:16 |
11. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:49 | + 17:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | DISK | ||
Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 37:12 | |
2. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:24 | + 0:12 |
3. | Karásek Antonín | PLU0503 | B | TJ SOKOL Plumlov | 43:00 | + 5:48 |
4. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:11 | + 6:59 |
5. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:55 | + 15:43 |
Tomášek Adam | CEL0400 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 35:38 | |
2. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 37:22 | + 1:44 |
3. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 38:10 | + 2:32 |
4. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 38:39 | + 3:01 |
5. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 39:49 | + 4:11 |
6. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 40:16 | + 4:38 |
7. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 41:07 | + 5:29 |
8. | Fátor Jan | SHK7907 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:10 | + 5:32 |
9. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 42:52 | + 7:14 |
10. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:45 | + 9:07 |
11. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:52 | + 10:14 |
12. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:48 | + 12:10 |
13. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 49:20 | + 13:42 |
14. | Prachař Matouš | UOL0000 | C | SOB Olomouc | 50:14 | + 14:36 |
14. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 50:14 | + 14:36 |
16. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 50:55 | + 15:17 |
17. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 52:49 | + 17:11 |
18. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK Haná orienteering | 52:54 | + 17:16 |
19. | Sanetrník David | 0060001 | C | Sanetrník | 52:58 | + 17:20 |
20. | Ženčák Jaroslav | 0030001 | C | ASPV OA Šumperk | 53:46 | + 18:08 |
21. | Karásek Michal | 0050001 | C | Krumsín | 58:50 | + 23:12 |
22. | Thiemel Jiří | ASU8948 | C | Magnus Orienteering | 64:54 | + 29:16 |
23. | Fiala Dominik | 0060003 | C | Sanetrník | 78:58 | + 43:20 |
Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | DISK | ||
Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | DISK | ||
Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Drmola Filip | JPV9300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 33:22 | |
2. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 34:38 | + 1:16 |
3. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 37:27 | + 4:05 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 38:27 | + 5:05 |
5. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 38:55 | + 5:33 |
6. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 39:02 | + 5:40 |
7. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:28 | + 8:06 |
8. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 41:31 | + 8:09 |
9. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 41:58 | + 8:36 |
10. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:17 | + 8:55 |
11. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:59 | + 11:37 |
12. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:02 | + 11:40 |
13. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 46:01 | + 12:39 |
14. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 46:15 | + 12:53 |
15. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:51 | + 13:29 |
16. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:16 | + 13:54 |
17. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:52 | + 14:30 |
18. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:41 | + 15:19 |
19. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 49:37 | + 16:15 |
20. | Bubla Jiří | XXX | C | 52:35 | + 19:13 | |
21. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 57:59 | + 24:37 |
Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko | DISK | ||
Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 42:11 | |
2. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 44:40 | + 2:29 |
3. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 46:01 | + 3:50 |
4. | Peťovský Jan | SBK6201 | C | KOB START Blansko | 57:14 | + 15:03 |
5. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 57:56 | + 15:45 |
6. | Felkl Luďek | 0030003 | C | ASPV OA Šumperk | 58:17 | + 16:06 |
7. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | C | SOB Olomouc | 63:20 | + 21:09 |
8. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 67:37 | + 25:26 |
9. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 69:15 | + 27:04 |
10. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 71:02 | + 28:51 |
11. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 71:06 | + 28:55 |
12. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:52 | + 30:41 |
13. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 75:52 | + 33:41 |
Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Wiedermann Jaroslav | SKM4905 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 19:20 | |
2. | Ondráček Viktor | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 23:20 | + 4:00 |
2. | Bábek Tom | PTE14xx | C | TJ Sokol Ptení | 23:20 | + 4:00 |
4. | Lorencová Justýna | PLU1053 | C | TJ SOKOL Plumlov | 26:46 | + 7:26 |
5. | Müller Veronika | XXX | C | 33:58 | + 14:38 | |
6. | Karásek Richard | 0050002 | C | Krumsín | 35:13 | + 15:53 |
7. | Vavrečka Saša | JPV1100 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:41 | + 60:21 |
Krejcar Patrik | OOL | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 22:19 | |
2. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 22:36 | + 0:17 |
3. | Čeřovský Petr | KON8518 | C | KOB Konice | 31:15 | + 8:56 |
4. | Koblížek Filip | 0020001 | C | Nejsem členem klubu | 32:46 | + 10:27 |
5. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 33:00 | + 10:41 |
6. | Sanetrník Josef | 0060002 | C | Sanetrník | 34:26 | + 12:07 |
7. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 43:47 | + 21:28 |
7. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 43:47 | + 21:28 |
9. | Pisk Stanislav | OOL5701 | C | SK Haná orienteering | 43:52 | + 21:33 |
10. | Doležel František | KON | C | KOB Konice | 44:43 | + 22:24 |
11. | Pisková Drahomíra | OOL5799 | C | SK Haná orienteering | 46:29 | + 24:10 |