Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáková Eliška | PHK1152 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:57 | |
2. | Hendrychová Karolína | KRE1250 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 61:20 | + 13:23 |
3. | Kubáková Laura | JHB1550 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 62:54 | + 14:57 |
4. | Kopecká Zuzana | Orientační sporty Písek | 86:36 | + 38:39 | ||
5. | Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | 103:16 | + 55:19 |
Jůlie Srbová | SJI1801 | OK Jihlava | DISK | |||
Komárková Ondřejka | SJH1351 | C | SOS Jindřichův Hradec | DNS | ||
Teringlová Veronika | VCB1251 | C | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salabová Pavlína | JIL0954 | B | OK Jilemnice | 32:21 | |
2. | Sobotková Lada | OPI0951 | B | Orientační sporty Písek | 56:23 | + 24:02 |
3. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SOS Jindřichův Hradec | 59:55 | + 27:34 |
4. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 71:18 | + 38:57 |
5. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 78:18 | + 45:57 |
6. | Drápová Justýna | OSN0990 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 82:09 | + 49:48 |
7. | Pobudová Marie | SJH1050 | C | SOS Jindřichův Hradec | 88:04 | + 55:43 |
8. | Dvorská Veronika | CHC1054 | C | K.O.B. Choceň | 90:53 | + 58:32 |
Růžičková Magda | PHK0951 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Kurfürstová Marie | FSP1050 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | A | OK Jihlava | 34:25 | |
2. | Chrástová Barbora | STH0851 | B | SK Studenec | 36:44 | + 2:19 |
3. | Novotná Vendula | PHK0777 | A | OK 99 Hradec Králové | 38:23 | + 3:58 |
4. | Havrdová Sheila | SJC0750 | A | Sportcentrum Jičín | 39:07 | + 4:42 |
5. | Janošíková Marie | VCB0752 | A | OB České Budějovice | 39:56 | + 5:31 |
6. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 42:28 | + 8:03 |
7. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:04 | + 9:39 |
8. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 44:51 | + 10:26 |
9. | Hanušová Markéta | VRL0852 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:41 | + 11:16 |
10. | Čapková Markéta | PHK0850 | B | OK 99 Hradec Králové | 46:21 | + 11:56 |
11. | Kellerová Alice | CHT0852 | B | OOB SK Chrast | 46:56 | + 12:31 |
12. | Oranyová Sylva | SJI0751 | A | OK Jihlava | 48:11 | + 13:46 |
13. | Malá Anežka | JIL0751 | B | OK Jilemnice | 51:44 | + 17:19 |
14. | Podlešáková Monika | PHK0752 | A | OK 99 Hradec Králové | 52:50 | + 18:25 |
15. | Kopencová Anna | SJH0752 | B | SOS Jindřichův Hradec | 55:37 | + 21:12 |
16. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | B | Sportcentrum Jičín | 57:15 | + 22:50 |
17. | Plachá Nora | STA0851 | B | OK Střelka | 60:32 | + 26:07 |
18. | Čivrná Eliška | VRL0851 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:53 | + 27:28 |
19. | Jelínková Eva | PHK0953 | B | OK 99 Hradec Králové | 62:07 | + 27:42 |
20. | Málková Michaela | PHK0853 | B | OK 99 Hradec Králové | 62:57 | + 28:32 |
21. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 65:23 | + 30:58 |
22. | Bulušková Barbora | STH0750 | B | SK Studenec | 66:42 | + 32:17 |
23. | Jedličková Veronika | SHK0850 | B | OK Slavia Hradec Králové | 67:12 | + 32:47 |
24. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 69:38 | + 35:13 |
25. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | B | OOB SK Chrast | 70:46 | + 36:21 |
26. | Solařová Linda | SHK0758 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:32 | + 38:07 |
27. | Čerklová Eva | KRE0751 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 74:12 | + 39:47 |
28. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 75:03 | + 40:38 |
29. | Janíčková Jolana | OSN0777 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 76:34 | + 42:09 |
30. | Votočková Amélie | JIL0750 | B | OK Jilemnice | 76:52 | + 42:27 |
31. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | C | OK Slavia Hradec Králové | 79:56 | + 45:31 |
32. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | B | OK Slavia Hradec Králové | 80:40 | + 46:15 |
33. | Velátová Lucie | OPI0750 | C | Orientační sporty Písek | 85:12 | + 50:47 |
34. | Dobiášová Johana | SHK0856 | B | OK Slavia Hradec Králové | 86:49 | + 52:24 |
35. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | C | OK Slavia Hradec Králové | 88:38 | + 54:13 |
36. | Potužníková Adéla | SJH0754 | B | SOS Jindřichův Hradec | 107:19 | + 72:54 |
37. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 110:04 | + 75:39 |
Kynčlová Anna | JIL0852 | B | OK Jilemnice | DISK | ||
Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
Škapová Markéta | CHT0752 | B | OOB SK Chrast | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | A | OK 99 Hradec Králové | 33:32 | |
2. | Srbová Michaela | LPU0557 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:35 | + 5:03 |
3. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:50 | + 12:18 |
4. | Cejpková Karolína | SRK0552 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:00 | + 15:28 |
5. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 51:29 | + 17:57 |
6. | Kopecká Martina | PHK0555 | B | OK 99 Hradec Králové | 51:41 | + 18:09 |
7. | Haasová Klára | LPU0655 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 55:10 | + 21:38 |
8. | Slavíková Tereza | CHT0656 | A | OOB SK Chrast | 55:50 | + 22:18 |
9. | Janošíková Eva | VCB0552 | B | OB České Budějovice | 56:32 | + 23:00 |
10. | Čečková Karolína | SHK0650 | B | OK Slavia Hradec Králové | 56:37 | + 23:05 |
11. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | B | OK 99 Hradec Králové | 57:24 | + 23:52 |
12. | Kosobudová Anna | VTA0551 | A | SC vebr-sport | 57:31 | + 23:59 |
13. | Benešová Michaela | SJH0651 | B | SOS Jindřichův Hradec | 63:28 | + 29:56 |
14. | Malínská Nela | SJC0650 | B | Sportcentrum Jičín | 64:40 | + 31:08 |
15. | Tomášová Anna | SRK0554 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:31 | + 31:59 |
16. | Chrtková Anežka | PHK0658 | B | OK 99 Hradec Králové | 68:40 | + 35:08 |
17. | Plachá Zita | STA0551 | B | OK Střelka | 70:19 | + 36:47 |
18. | Ballonová Lucie | PHK0664 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:44 | + 37:12 |
19. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 71:54 | + 38:22 |
20. | Kopecká Anna | JIL0552 | B | OK Jilemnice | 72:14 | + 38:42 |
21. | Matušincová Anna | PHK0561 | C | OK 99 Hradec Králové | 93:32 | + 60:00 |
22. | Hendrychová Veronika | KRE0650 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 102:34 | + 69:02 |
Gurinová Gabriela | SJC0557 | B | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Veselá Tereza | CHT0552 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Krejčová Petra | VTA0658 | B | SC vebr-sport | DNS | ||
Pazderníková Petra | OPI0651 | C | Orientační sporty Písek | DNS | ||
Přílepková Radka | VTA0651 | B | SC vebr-sport | DNS | ||
Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | B | TJ Růžená | DNS | ||
Blažková Veronika | SJH0551 | A | SOS Jindřichův Hradec | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 52:40 | |
2. | Novotná Jitka | SJH0454 | B | SOS Jindřichův Hradec | 54:31 | + 1:51 |
3. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:47 | + 4:07 |
4. | Čápová Eliška | STA0451 | B | OK Střelka | 62:44 | + 10:04 |
5. | Kološová Veronika | LPU0351 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 64:52 | + 12:12 |
6. | Stoklasová Zuzana | LPU0456 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 65:27 | + 12:47 |
7. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 68:08 | + 15:28 |
8. | Bártová Adéla | LPU0353 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 69:06 | + 16:26 |
9. | Brožková Tereza | LPU0457 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 69:43 | + 17:03 |
10. | Hošková Kateřina | LTU0451 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 74:12 | + 21:32 |
11. | Vodičková Johana | LPU0354 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 76:47 | + 24:07 |
12. | Pilná Klára | OSN0452 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 77:05 | + 24:25 |
13. | Pilná Natálie | VRL0351 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:10 | + 26:30 |
14. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | B | OOB SK Chrast | 79:14 | + 26:34 |
15. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 80:49 | + 28:09 |
16. | Čapková Anna | PHK0451 | B | OK 99 Hradec Králové | 81:39 | + 28:59 |
17. | Vrábelová Hana | PHK0454 | C | OK 99 Hradec Králové | 82:45 | + 30:05 |
18. | Kubáková Nela | SJH0451 | A | SOS Jindřichův Hradec | 84:45 | + 32:05 |
19. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 87:03 | + 34:23 |
20. | Marečková Ema | OSN0450 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 92:01 | + 39:21 |
21. | Počtová Klára | OPI0453 | B | Orientační sporty Písek | 92:05 | + 39:25 |
22. | Tučková Anna | LPU0455 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 93:49 | + 41:09 |
23. | Pazderníková Jana | OPI0452 | B | Orientační sporty Písek | 107:54 | + 55:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Jana | LPU0251 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 77:07 | ||
2. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 81:06 | + 3:59 | |
3. | Štráchalová Diana | KRE0150 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 92:14 | + 15:07 | |
4. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | B | Orientační sporty Písek | 121:48 | + 44:41 | |
Svobodová Anna | VTA0151 | A | SC vebr-sport | DISK | |||
Jelínková Adéla | LPU0254 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Jana | CTB9452 | R | SK OB Chotěboř | 73:45 | 8518 | |
2. | Semrádová Jana | CHC9951 | C | K.O.B. Choceň | 76:25 | + 2:40 | 8225 |
3. | Bochenková Martina | DKP8758 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:48 | + 3:03 | 8183 |
4. | Kamenická Karolína | LPM9651 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 79:13 | + 5:28 | 7918 |
5. | Nechanická Klára | TBM0055 | E | KOS TJ Tesla Brno | 79:19 | + 5:34 | 7907 |
6. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 79:24 | + 5:39 | 7898 |
7. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | C | K.O.B. Choceň | 89:19 | + 15:34 | 6809 |
8. | Thýnová Nikola | SHK0051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 89:58 | + 16:13 | 6737 |
9. | Wiesnerová Monika | NPA9051 | C | SK LOB Nová Paka | 96:50 | + 23:05 | 5983 |
10. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 99:55 | + 26:10 | 5645 |
11. | Kubičková Bára | SJH9551 | C | SOS Jindřichův Hradec | 108:22 | + 34:37 | 4716 |
12. | Kučerová Lucie | STH9251 | C | SK Studenec | 117:10 | + 43:25 | 3750 |
Kovářová Julie | VCB8854 | C | OB České Budějovice | DISK | 0 | ||
Šmejcová Anna | SJC9552 | C | Sportcentrum Jičín | DNS | 0 | ||
Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SOS Jindřichův Hradec | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | C | SK Studenec | 107:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | C | OB České Budějovice | 88:59 | ||
Mágrová Anna | VCB9550 | C | OB České Budějovice | DISK | |||
Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 68:37 | |
2. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:57 | + 1:20 |
3. | Rücklová Alena | VCB8150 | C | OB České Budějovice | 73:56 | + 5:19 |
4. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 84:46 | + 16:09 |
5. | Málková Šárka | CST8351 | C | OB Strakonice | 87:40 | + 19:03 |
6. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 94:11 | + 25:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 57:05 | |
2. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 58:16 | + 1:11 |
3. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 61:17 | + 4:12 |
4. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 72:37 | + 15:32 |
5. | Potužníková Eva | SJH7652 | C | SOS Jindřichův Hradec | 73:22 | + 16:17 |
6. | Komárková Lucie | LTU7851 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:11 | + 18:06 |
7. | Gregorová Lenka | SJH7853 | C | SOS Jindřichův Hradec | 82:53 | + 25:48 |
8. | Votíková Monika | VCB7254 | C | OB České Budějovice | 83:56 | + 26:51 |
9. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | C | OOB SK Chrast | 87:55 | + 30:50 |
10. | Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | 89:35 | + 32:30 |
11. | Dvořáčková Jana | TTR8154 | C | OOB Třebíč | 94:26 | + 37:21 |
12. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 107:00 | + 49:55 |
Dvorská Renata | CHC8152 | C | K.O.B. Choceň | DISK | ||
Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | C | TJ Růžená | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 62:51 | |
2. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 67:04 | + 4:13 |
3. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:38 | + 7:47 |
4. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:40 | + 13:49 |
5. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:54 | + 18:03 |
6. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 95:09 | + 32:18 |
7. | Kubečková Terezie | LIP7650 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 96:12 | + 33:21 |
8. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 98:01 | + 35:10 |
9. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 103:46 | + 40:55 |
10. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 104:34 | + 41:43 |
11. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 109:13 | + 46:22 |
12. | Zámečníková Jitka | 20001 | NEREG. Zámečníci | 117:56 | + 55:05 | |
13. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 149:12 | + 86:21 |
Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | DISK | ||
Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:35 | |
2. | Kosová Michaela | PHK6752 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:17 | + 0:42 |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:32 | + 0:57 |
4. | Hudečková Helena | VTA6951 | C | SC vebr-sport | 60:20 | + 5:45 |
5. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 64:01 | + 9:26 |
6. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 66:05 | + 11:30 |
7. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:57 | + 20:22 |
8. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:42 | + 21:07 |
9. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 82:34 | + 27:59 |
10. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 95:52 | + 41:17 |
11. | Čermáková Lucie | PHK7150 | C | OK 99 Hradec Králové | 96:52 | + 42:17 |
12. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 101:57 | + 47:22 |
13. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | C | SC vebr-sport | 102:53 | + 48:18 |
Nouzová Alena | SJH7151 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:50 | |
2. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:11 | + 6:21 |
3. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:16 | + 16:26 |
4. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 75:41 | + 20:51 |
5. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:28 | + 25:38 |
6. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 80:46 | + 25:56 |
7. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 96:53 | + 42:03 |
8. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 100:32 | + 45:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 65:11 | |
Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | DNS | ||
Vejvodová Mirka | VCB5750 | C | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:54 | |
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:56 | + 21:02 |
3. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 73:31 | + 24:37 |
4. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 79:43 | + 30:49 |
5. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 83:18 | + 34:24 |
6. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 93:44 | + 44:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 78:38 | |
2. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 85:18 | + 6:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Jan | OPI1301 | C | Orientační sporty Písek | 50:57 | |
2. | Minařík František | VCB1103 | C | OB České Budějovice | 56:27 | + 5:30 |
3. | Dvorský Michal | CHC1401 | C | K.O.B. Choceň | 62:07 | + 11:10 |
4. | Novák Michal | KRE1100 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 66:55 | + 15:58 |
5. | Janda Filip | OPI1100 | C | Orientační sporty Písek | 71:59 | + 21:02 |
6. | Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | 77:13 | + 26:16 |
Prošek Filip | SJI1401 | C | OK Jihlava | DNS | ||
Čerkl Jan | KRE1400 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DNS | ||
Míka Tomáš | VCB1403 | C | OB České Budějovice | DNS | ||
Nouza Vítek | SJH1104 | C | SOS Jindřichův Hradec | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sochor Jakub | SHK0903 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:43 | |
2. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 45:56 | + 4:13 |
3. | Míchal Jakub | SJH1001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 46:31 | + 4:48 |
4. | Minařík Josef | VCB0903 | C | OB České Budějovice | 51:13 | + 9:30 |
5. | Míka Ondřej | VCB1003 | C | OB České Budějovice | 66:13 | + 24:30 |
6. | Troják Šimon | KRE0900 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 79:04 | + 37:21 |
7. | Peřina Martin | OPI0901 | C | Orientační sporty Písek | 81:44 | + 40:01 |
8. | Šmahel Tadeáš | 30002 | Orientační sporty Písek | 82:30 | + 40:47 | |
Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | B | TJ Růžená | DNS | ||
Kopenec Šimon | SJH1002 | C | SOS Jindřichův Hradec | DNS | ||
Blažek Vojtěch | SJH1003 | B | SOS Jindřichův Hradec | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:35 | |
2. | Srb Vladimír | SJI0701 | A | OK Jihlava | 46:23 | + 2:48 |
3. | Vaníček Jan | SJC0705 | A | Sportcentrum Jičín | 49:15 | + 5:40 |
4. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | A | OB České Budějovice | 51:44 | + 8:09 |
5. | Třešňák Matěj | JIL0701 | A | OK Jilemnice | 51:51 | + 8:16 |
6. | Knap Jakub | PZR0701 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:47 | + 12:12 |
7. | Kubeček Antonín | SNA0803 | B | TJ START Náchod | 56:50 | + 13:15 |
8. | Jelínek František | PHK0900 | B | OK 99 Hradec Králové | 58:18 | + 14:43 |
9. | Ticháček Jakub | SJC0704 | B | Sportcentrum Jičín | 59:44 | + 16:09 |
10. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | B | OOB SK Chrast | 60:51 | + 17:16 |
11. | Kvášovský Filip | LTU0902 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:41 | + 18:06 |
12. | Macháček Tomáš | SHK0811 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:14 | + 19:39 |
13. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 64:17 | + 20:42 |
14. | Čečka Matěj | SHK0901 | B | OK Slavia Hradec Králové | 64:27 | + 20:52 |
15. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | B | Sportcentrum Jičín | 64:59 | + 21:24 |
16. | Buďárek Šimon | STH0703 | B | SK Studenec | 65:17 | + 21:42 |
17. | Pavelec Michal | NPA0801 | B | SK LOB Nová Paka | 65:20 | + 21:45 |
18. | Frosch Vítek | LPU0801 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 65:31 | + 21:56 |
19. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | 66:04 | + 22:29 |
20. | Kurka Antonín | SHK0700 | B | OK Slavia Hradec Králové | 67:11 | + 23:36 |
21. | Jakubský David | SHK0905 | B | OK Slavia Hradec Králové | 68:33 | + 24:58 |
22. | Goláň František | LPU0803 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 70:20 | + 26:45 |
23. | Matěásko Marek | JIL0702 | B | OK Jilemnice | 70:32 | + 26:57 |
24. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 74:13 | + 30:38 |
25. | Parkan Tomáš | SJH0803 | B | SOS Jindřichův Hradec | 74:24 | + 30:49 |
26. | Blažek Cyril | SJH0701 | B | SOS Jindřichův Hradec | 75:15 | + 31:40 |
27. | Škorpil Marek | HOR0900 | B | TJ Jiskra Hořice | 75:33 | + 31:58 |
28. | Matušinec Jakub | PHK0802 | C | OK 99 Hradec Králové | 79:44 | + 36:09 |
29. | Spilka Petr | JIL0803 | C | OK Jilemnice | 81:25 | + 37:50 |
30. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | B | OK Jihlava | 84:00 | + 40:25 |
31. | Rémiš Šimon | SHK0801 | B | OK Slavia Hradec Králové | 87:33 | + 43:58 |
32. | Svoboda Jan | VTA0701 | B | SC vebr-sport | 88:18 | + 44:43 |
33. | Seligr Lukáš | PHK0709 | B | OK 99 Hradec Králové | 96:40 | + 53:05 |
34. | Novotný Vít | PHK0901 | B | OK 99 Hradec Králové | 97:10 | + 53:35 |
35. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | B | OK 99 Hradec Králové | 108:19 | + 64:44 |
36. | Kadaně Marek | LPU0703 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 123:20 | + 79:45 |
Červinka Adam | OSN0707 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
Kouba Martin | VTA0702 | B | SC vebr-sport | DISK | ||
Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | C | Orientační sporty Písek | DISK | ||
Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | DNS | ||
Vačkář Štěpán | KRE0801 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DNS | ||
Jelínek Vít | SJH0804 | C | SOS Jindřichův Hradec | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH0505 | A | SOS Jindřichův Hradec | 48:35 | |
2. | Elleder David | TAP0615 | A | KOB Tretra Praha | 50:17 | + 1:42 |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:10 | + 4:35 |
4. | Šípek Ondřej | LPU0505 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 54:55 | + 6:20 |
5. | Melišík Jan | TAP0502 | A | KOB Tretra Praha | 55:41 | + 7:06 |
6. | Podolský Petr | SHK0507 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:41 | + 10:06 |
7. | Štichhauer Adam | LPU0603 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 58:45 | + 10:10 |
8. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 60:46 | + 12:11 |
9. | Vítek Matěj | SJI0500 | A | OK Jihlava | 64:44 | + 16:09 |
10. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 66:10 | + 17:35 |
11. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:21 | + 17:46 |
12. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:02 | + 18:27 |
13. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:46 | + 19:11 |
14. | Málek David | PHK0504 | B | OK 99 Hradec Králové | 68:40 | + 20:05 |
15. | Čermák Martin | PHK0502 | B | OK 99 Hradec Králové | 69:51 | + 21:16 |
16. | Pavelec Matěj | NPA0501 | B | SK LOB Nová Paka | 71:28 | + 22:53 |
17. | Pompach Lukáš | PHK0500 | B | OK 99 Hradec Králové | 76:27 | + 27:52 |
18. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | B | OK Slavia Hradec Králové | 76:40 | + 28:05 |
19. | Čivrný Jan | VRL0501 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:56 | + 33:21 |
20. | Bělohlávek Michal | PHK0604 | B | OK 99 Hradec Králové | 82:00 | + 33:25 |
21. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:15 | + 36:40 |
22. | Potužník Viktor | SJH0504 | B | SOS Jindřichův Hradec | 91:25 | + 42:50 |
23. | Smolka Jakub | TAP0500 | A | KOB Tretra Praha | 94:08 | + 45:33 |
24. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | A | Orientační sporty Písek | 97:23 | + 48:48 |
25. | Novák Marek | SHK0505 | C | OK Slavia Hradec Králové | 100:44 | + 52:09 |
26. | Pelc Tadeáš | CST0601 | C | OB Strakonice | 101:06 | + 52:31 |
27. | Suchý Štěpán | PHK0607 | C | OK 99 Hradec Králové | 117:35 | + 69:00 |
28. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 119:37 | + 71:02 |
Jelínek Filip | LPU0514 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | ||
Khýn Hubert | VTA0603 | C | SC vebr-sport | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | A | OK 99 Hradec Králové | 55:53 | |
2. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 60:21 | + 4:28 |
3. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 66:31 | + 10:38 |
4. | Deim Michal | VTA0402 | A | SC vebr-sport | 70:04 | + 14:11 |
5. | Orany Vojtěch | SJI0401 | A | OK Jihlava | 70:32 | + 14:39 |
6. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | A | OK Slavia Hradec Králové | 71:44 | + 15:51 |
7. | Šimek Jakub | CHC0303 | B | K.O.B. Choceň | 74:59 | + 19:06 |
8. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 75:36 | + 19:43 |
9. | Kolář Šimon | SHK0405 | A | OK Slavia Hradec Králové | 76:08 | + 20:15 |
10. | Salaba Dan | JIL0404 | B | OK Jilemnice | 76:19 | + 20:26 |
11. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 77:55 | + 22:02 |
12. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | B | SOS Jindřichův Hradec | 79:52 | + 23:59 |
13. | Valenta Ondřej | JIL0401 | B | OK Jilemnice | 83:10 | + 27:17 |
14. | Šitina Tomáš | LTU0300 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 83:26 | + 27:33 |
15. | Krpata Michal | LPU0403 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 86:16 | + 30:23 |
16. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 87:56 | + 32:03 |
17. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SOS Jindřichův Hradec | 88:24 | + 32:31 |
18. | Venhoda Matěj | SJI0301 | A | OK Jihlava | 90:02 | + 34:09 |
19. | Jakubský Adam | SHK0406 | B | OK Slavia Hradec Králové | 90:13 | + 34:20 |
20. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 91:43 | + 35:50 |
21. | Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | 95:32 | + 39:39 |
22. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 101:06 | + 45:13 |
23. | Velát Vojtěch | OPI0400 | B | Orientační sporty Písek | 103:52 | + 47:59 |
24. | Rak Tomáš | SHK0400 | B | OK Slavia Hradec Králové | 104:04 | + 48:11 |
25. | Přibyl Jan | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 104:33 | + 48:40 | |
26. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 109:28 | + 53:35 |
27. | Smékal Jan | SJH0405 | C | SOS Jindřichův Hradec | 122:00 | + 66:07 |
28. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 128:41 | + 72:48 |
Pelc Matyáš | CST0401 | C | OB Strakonice | DISK | ||
Haas Filip | LPU0401 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | LPU0222 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 66:49 | 5116 | |
2. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 69:06 | + 2:17 | 4953 |
3. | Cícha Matěj | TTR0102 | A | OOB Třebíč | 72:13 | + 5:24 | 4732 |
4. | Mrskoč Marek | LPU0205 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 77:33 | + 10:44 | 4352 |
5. | Macek Ondřej | LPU0209 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 78:34 | + 11:45 | 4280 |
6. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 79:27 | + 12:38 | 4217 |
7. | Moravec Jan | ZAM0205 | B | OB TJ Sokol Žamberk | 103:52 | + 37:03 | 2481 |
8. | Novák Jakub | VTA0204 | A | SC vebr-sport | 108:49 | + 42:00 | 2129 |
9. | Vališ Jan | LPU0210 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 114:24 | + 47:35 | 1732 |
10. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 118:46 | + 51:57 | 1421 |
Švadlena Michal | CHC0101 | R | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Zamastil Michal | LTU0203 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 98:18 | 9208 | |
2. | Brlica Pavel | ZBM9302 | E | SK Žabovřesky Brno | 99:12 | + 0:54 | 9131 |
3. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 111:59 | + 13:41 | 8041 |
4. | Fodor Petr | TUR8103 | C | OOB TJ Turnov | 113:57 | + 15:39 | 7874 |
5. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 114:07 | + 15:49 | 7859 |
6. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 117:45 | + 19:27 | 7550 |
7. | Tichý Radomír | SHK0000 | R | OK Slavia Hradec Králové | 118:51 | + 20:33 | 7456 |
8. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 123:52 | + 25:34 | 7028 |
9. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 124:29 | + 26:11 | 6976 |
10. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB Tretra Praha | 131:06 | + 32:48 | 6412 |
11. | Novotný Marek | TJN9901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 139:47 | + 41:29 | 5672 |
12. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 140:42 | + 42:24 | 5593 |
13. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 150:31 | + 52:13 | 4757 |
Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Nagy Josef | TJN0006 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | 0 | ||
Málek Martin | CST8902 | C | OB Strakonice | DISK | 0 | ||
Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS | 0 | ||
Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | DNS | 0 | ||
Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB Tretra Praha | 127:10 | ||
2. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 137:31 | + 10:21 | |
Vlášek Jakub | TAP9702 | C | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Michal | SHK7309 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:20 | |
2. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 86:56 | + 16:36 |
3. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 91:02 | + 20:42 |
4. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 94:10 | + 23:50 |
5. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 100:13 | + 29:53 |
6. | Šmahel Lukáš | 30001 | Prachatice | 100:19 | + 29:59 | |
7. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SOS Jindřichův Hradec | 106:04 | + 35:44 |
8. | Pešta Jiří | MIL7201 | C | Tesil Milevsko | 122:12 | + 51:52 |
Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | DNS | ||
Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI7801 | C | OK Jihlava | 76:31 | |
2. | Vodička Oldřich | LPU7715 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:54 | + 5:23 |
3. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 84:34 | + 8:03 |
4. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 88:55 | + 12:24 |
5. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 94:17 | + 17:46 |
6. | Červinka Jan | OSN8002 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 112:56 | + 36:25 |
7. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 114:40 | + 38:09 |
8. | Potužník Martin | SJH7705 | C | SOS Jindřichův Hradec | 130:46 | + 54:15 |
9. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 136:38 | + 60:07 |
Míchal Jiří | SJH7802 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:24 | |
2. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:37 | + 1:13 |
3. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 85:45 | + 2:21 |
4. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 85:55 | + 2:31 |
5. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 86:18 | + 2:54 |
6. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 88:22 | + 4:58 |
7. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 90:03 | + 6:39 |
8. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SOS Jindřichův Hradec | 90:51 | + 7:27 |
9. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 92:41 | + 9:17 |
10. | Čečka Jiří | SHK7600 | C | OK Slavia Hradec Králové | 93:23 | + 9:59 |
11. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 97:46 | + 14:22 |
12. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 103:10 | + 19:46 |
13. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 103:24 | + 20:00 |
14. | Deim Karel | VTA7202 | C | SC vebr-sport | 106:57 | + 23:33 |
15. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 110:32 | + 27:08 |
16. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 117:46 | + 34:22 |
17. | Mágr Zdeněk | VCB7201 | C | OB České Budějovice | 125:25 | + 42:01 |
18. | Čapek Miroslav | PHK7603 | C | OK 99 Hradec Králové | 129:04 | + 45:40 |
19. | Novák Milan | KRE7300 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 131:57 | + 48:33 |
Hendrych František | KRE7301 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | ||
Pobuda Michal | SJH7403 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK | ||
Zámečník Pavel | 20002 | NEREG. Zámečníci | DISK | |||
Kolář Viktor | SHK7300 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:40 | |
2. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 66:37 | + 6:57 |
3. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 69:23 | + 9:43 |
4. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:39 | + 12:59 |
5. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SOS Jindřichův Hradec | 76:34 | + 16:54 |
6. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:14 | + 17:34 |
7. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 89:49 | + 30:09 |
8. | Kos Michal | SRK6802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 94:32 | + 34:52 |
9. | Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | 95:04 | + 35:24 |
10. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 97:23 | + 37:43 |
11. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 106:29 | + 46:49 |
12. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 118:27 | + 58:47 |
13. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 133:16 | + 73:36 |
Votoček Tomáš | OK Jilemnice | DISK | ||||
Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 63:14 | |
2. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SOS Jindřichův Hradec | 69:05 | + 5:51 |
3. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 92:00 | + 28:46 |
4. | Novotný Petr | SJH6502 | C | SOS Jindřichův Hradec | 94:14 | + 31:00 |
5. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 101:09 | + 37:55 |
6. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 106:11 | + 42:57 |
7. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 114:19 | + 51:05 |
8. | Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 128:24 | + 65:10 | |
9. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 139:58 | + 76:44 |
MS | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 65:40 | + 2:26 |
Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 55:01 | |
2. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 59:58 | + 4:57 |
3. | Hošek Lubomír | PCB6101 | C | SKP České Budějovice | 61:50 | + 6:49 |
4. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:32 | + 7:31 |
5. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 63:44 | + 8:43 |
6. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:28 | + 9:27 |
7. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:03 | + 11:02 |
8. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 68:13 | + 13:12 |
9. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 68:55 | + 13:54 |
10. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:29 | + 17:28 |
11. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 78:11 | + 23:10 |
12. | Čermák Libor | PHK5600 | C | OK 99 Hradec Králové | 82:56 | + 27:55 |
13. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 92:02 | + 37:01 |
14. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 118:22 | + 63:21 |
Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 48:12 | |
2. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:32 | + 7:20 |
3. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 63:15 | + 15:03 |
4. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 63:59 | + 15:47 |
5. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 96:12 | + 48:00 |
6. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 102:18 | + 54:06 |
Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | DISK | ||
Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | DNS | ||
Khýn Miroslav | VTA5401 | C | SC vebr-sport | DNS | ||
Muchl Vladimír | CST5601 | C | OB Strakonice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:46 | |
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:21 | + 28:35 |
3. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Rosice | 118:07 | + 67:21 |
Rychtecký Josef | VCB4801 | C | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 67:39 | |
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:23 | + 19:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Pich Josef | CST4002 | C | OB Strakonice | DISK |