Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 15:05 | |
2. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 19:58 | + 4:53 |
3. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 20:47 | + 5:42 |
4. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:36 | + 9:31 |
5. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:37 | + 10:32 |
6. | Havlíková Michaela | KSU1350 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:16 | + 14:11 |
Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 22:20 | |
2. | Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | 27:38 | + 5:18 |
3. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 29:37 | + 7:17 |
4. | Profousová Stella | KSU1262 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:35 | + 10:15 |
5. | Dedková Monika | JPV1181 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:33 | + 16:13 |
6. | Pelantová Nikol | ASU1150 | C | Magnus Orienteering | 44:38 | + 22:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | A | SK SKI-OB Šternberk | 27:22 | |
2. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 28:32 | + 1:10 |
3. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:47 | + 1:25 |
4. | Tomášková Anna | STE1051 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:39 | + 3:17 |
5. | Křížová Amálie | UOL0953 | C | SOB Olomouc | 33:01 | + 5:39 |
6. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 37:02 | + 9:40 |
7. | Pavelková Eva | KSU1099 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:54 | + 12:32 |
8. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:49 | + 16:27 |
9. | Vojčáková Anastázie | ZLH1050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:01 | + 18:39 |
10. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:34 | + 24:12 |
11. | Fialová Andrea | KON1061 | B | KOB Konice | 51:43 | + 24:21 |
12. | Malasková Linda | UOL1053 | B | SOB Olomouc | 55:31 | + 28:09 |
13. | Belžíková Nelly | KUB0953 | C | KUB Koala Uherský Brod | 59:07 | + 31:45 |
14. | Kvášová Kateřina | UOL1051 | C | SOB Olomouc | 72:11 | + 44:49 |
Hýblová Eliška | JPV0952 | A | Oddíl OS SK Prostějov | DNS | ||
Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | DISK | ||
Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Ema | KON0777 | B | KOB Konice | 30:52 | |
2. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 33:25 | + 2:33 |
3. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:36 | + 3:44 |
4. | Dedková Zdena | JPV0752 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:11 | + 27:19 |
Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 71:49 | |
2. | Reichlová Anežka | PLU0651 | C | TJ SOKOL Plumlov | 80:42 | + 8:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 37:07 | 3502 | |
2. | Turczerová Hana | KSU9393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:18 | + 10:11 | 2864 |
3. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 55:04 | + 17:57 | 2377 |
4. | Holečková Anna | UOL9853 | C | SOB Olomouc | 60:00 | + 22:53 | 2068 |
5. | Svačinková Kateřina | TVR9850 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 67:30 | + 30:23 | 1597 |
6. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 72:43 | + 35:36 | 1271 |
Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 42:38 | |
2. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:21 | + 13:43 |
3. | Krejčí Lenka | UOL8350 | C | SOB Olomouc | 56:22 | + 13:44 |
4. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:07 | + 14:29 |
5. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:16 | + 14:38 |
6. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 60:01 | + 17:23 |
7. | Pavlicová Anna | KUB7360 | C | KUB Koala Uherský Brod | 60:18 | + 17:40 |
8. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:36 | + 17:58 |
9. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 63:44 | + 21:06 |
10. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 65:47 | + 23:09 |
11. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 75:43 | + 33:05 |
12. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 76:30 | + 33:52 |
13. | Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 77:43 | + 35:05 |
14. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 90:48 | + 48:10 |
15. | Povýšilová Petra | PLU7950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 95:29 | + 52:51 |
Plevačová Alexandra | ZLH8150 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK | ||
Vojčáková Ivana | ZLH8250 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:34 | |
2. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 44:08 | + 0:34 |
3. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:40 | + 3:06 |
4. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 47:02 | + 3:28 |
5. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 48:54 | + 5:20 |
6. | Hanousková Michaela | KON7474 | C | KOB Konice | 50:09 | + 6:35 |
7. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 51:22 | + 7:48 |
8. | Mikulčíková Irena | KUB7750 | C | KUB Koala Uherský Brod | 52:16 | + 8:42 |
9. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 58:38 | + 15:04 |
10. | Ženčáková Marie | 0040002 | ASPV OA | 58:56 | + 15:22 | |
11. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 58:58 | + 15:24 |
12. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:41 | + 17:07 |
13. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 62:06 | + 18:32 |
14. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 62:23 | + 18:49 |
15. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:38 | + 19:04 |
16. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:04 | + 24:30 |
17. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 75:23 | + 31:49 |
18. | Glonková Martina | STE7450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:35 | + 41:01 |
19. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 102:30 | + 58:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 48:34 | |
2. | Janošíková Jaroslava | OOL5850 | C | SK Haná orienteering | 51:05 | + 2:31 |
3. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 67:32 | + 18:58 |
4. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:05 | + 42:31 |
5. | Roubalíková Iva | 0030002 | ZŠ Těšetice | 94:16 | + 45:42 | |
Felklová jarmila | 0040004 | ASPV OA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kryl Jan Matěj | STE1402 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:21 | |
2. | Pátek Šimon | ASU1414 | Magnus Orienteering | 22:40 | + 1:19 | |
3. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 23:12 | + 1:51 |
4. | Posch Klára | RIC1451 | OB Říčany | 34:29 | + 13:08 | |
5. | Ondráček Viktor | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:47 | + 13:26 |
6. | Krejčí Julie | UOL1551 | C | SOB Olomouc | 38:28 | + 17:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Jan | 0050001 | Olomouc | 19:03 | ||
2. | Vala Karel | ASU1300 | C | Magnus Orienteering | 22:11 | + 3:08 |
3. | Mazák Šimon | KSU1300 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:08 | + 5:05 |
4. | Jiráček Ondřej | STE1401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:33 | + 6:30 |
5. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 31:22 | + 12:19 |
Krejčí Viktor | UOL1402 | C | SOB Olomouc | DNS | ||
Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:57 | |
2. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 15:16 | + 0:19 |
3. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 19:20 | + 4:23 |
4. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 20:08 | + 5:11 |
5. | Vlček Antonín | KSU1121 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:59 | + 6:02 |
6. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 22:13 | + 7:16 |
7. | Lýsek Štěpán | UOL1203 | C | SOB Olomouc | 23:23 | + 8:26 |
8. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 23:32 | + 8:35 |
9. | Posch Jaroslav | RIC1201 | C | OB Říčany | 24:13 | + 9:16 |
10. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 25:41 | + 10:44 |
11. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:09 | + 13:12 |
12. | Ondráček Lubor | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 32:45 | + 17:48 |
13. | Lexman Martin | ASU1212 | C | Magnus Orienteering | 35:07 | + 20:10 |
14. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 35:20 | + 20:23 |
15. | Smýkal Lukáš | KSU1101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:40 | + 23:43 |
Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Reichl Vojtěch | PLU1203 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Reichl Martin | 0060001 | MartGam | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heiser Matěj | SSU0900 | B | SK Severka Šumperk | 23:12 | |
2. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 23:48 | + 0:36 |
3. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 26:31 | + 3:19 |
4. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | B | TJ SOKOL Plumlov | 29:56 | + 6:44 |
5. | Fanta Maxmilian | UOL0902 | C | SOB Olomouc | 30:52 | + 7:40 |
6. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 31:02 | + 7:50 |
7. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 31:53 | + 8:41 |
8. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | B | SK Severka Šumperk | 35:17 | + 12:05 |
9. | Richtr František | SSU0903 | C | SK Severka Šumperk | 40:51 | + 17:39 |
10. | Szostek Jiří | SSU1005 | C | SK Severka Šumperk | 48:32 | + 25:20 |
11. | Szostek Jakub | SSU0905 | C | SK Severka Šumperk | 49:11 | + 25:59 |
12. | Havlík Jakub | KSU1009 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:31 | + 30:19 |
13. | Prachař Jáchym | SSU1003 | C | SK Severka Šumperk | 60:30 | + 37:18 |
14. | Foret Dominik | SSU1004 | C | SK Severka Šumperk | 65:42 | + 42:30 |
15. | Dedek Martin | JPV0919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:52 | + 47:40 |
Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Petr | VSP0903 | A | USK Praha | 28:57 | |
2. | Máčala Antonín | STE0811 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:05 | + 5:08 |
3. | Tomášek Josef | STE0808 | B | SK SKI-OB Šternberk | 40:00 | + 11:03 |
4. | Sadil Martin | MFP0702 | C | Matfyz Praha | 50:22 | + 21:25 |
5. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 68:38 | + 39:41 |
6. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:56 | + 40:59 |
Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | DISK | ||
Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 55:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:55 | 6020 | |
2. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 46:40 | + 3:45 | 5564 |
3. | Dvořáček Radek | VAM9401 | C | OB Vamberk | 49:10 | + 6:15 | 5261 |
4. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 49:58 | + 7:03 | 5164 |
5. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:46 | + 12:51 | 4460 |
6. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 62:51 | + 19:56 | 3600 |
7. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK Haná orienteering | 77:00 | + 34:05 | 1882 |
Karásek Michal | PLU7902 | TJ SOKOL Plumlov | DNS | ||||
Peňáz Radek | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DISK | 0 | ||
Macháček Petr | ZBM0112 | C | SK Brno Žabovřesky | DISK | 0 | ||
Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | ||
Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:26 | |
2. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:46 | + 0:20 |
3. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SK OB Horní Benešov | 46:36 | + 1:10 |
4. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:29 | + 8:03 |
5. | Ženčák Jaroslav | 0040001 | ASPV OA | 53:38 | + 8:12 | |
6. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:30 | + 17:04 |
7. | Mazák Lukáš | KSU8600 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:04 | + 19:38 | |
8. | Vlček Jan | KSU8011 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:11 | + 20:45 |
9. | Ebner Zdeněk | KON8215 | C | KOB Konice | 69:30 | + 24:04 |
10. | Pavlica Jiří | KUB7501 | C | KUB Koala Uherský Brod | 77:36 | + 32:10 |
11. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 82:05 | + 36:39 |
12. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 84:33 | + 39:07 |
13. | Benc Jiří | RIC8002 | C | OB Říčany | 84:35 | + 39:09 |
14. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 91:45 | + 46:19 |
15. | Kváša Michal | UOL7901 | C | SOB Olomouc | 94:10 | + 48:44 |
16. | Havlík Jindřich | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 120:21 | + 74:55 |
17. | Lýsek Martin | UOL7903 | C | SOB Olomouc | 120:27 | + 75:01 |
Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DNS | ||
Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Jura Tomáš | JPV8200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 41:00 | |
2. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 43:03 | + 2:03 |
3. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:05 | + 3:05 |
4. | Janeček Jiří | CEL6827 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 44:12 | + 3:12 |
5. | Sadil Milan | MFP7500 | C | Matfyz Praha | 45:56 | + 4:56 |
6. | Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | 46:00 | + 5:00 |
7. | Švestka Vítězslav | KUB7301 | C | KUB Koala Uherský Brod | 48:18 | + 7:18 |
8. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 48:24 | + 7:24 |
9. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 50:30 | + 9:30 |
10. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 51:48 | + 10:48 |
11. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:03 | + 11:03 |
12. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 57:43 | + 16:43 |
13. | Votruba Petr | CHT7502 | C | OOB SK Chrast | 58:05 | + 17:05 |
14. | Prachař Dušan | SSU7801 | C | SK Severka Šumperk | 60:34 | + 19:34 |
15. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:41 | + 19:41 |
16. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:50 | + 19:50 |
17. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:13 | + 20:13 |
18. | Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | 63:21 | + 22:21 |
19. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:23 | + 23:23 |
20. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 65:02 | + 24:02 |
21. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:28 | + 26:28 |
22. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:16 | + 27:16 |
23. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:51 | + 28:51 |
24. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:48 | + 29:48 |
25. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 73:02 | + 32:02 |
26. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 73:20 | + 32:20 |
27. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:21 | + 35:21 |
28. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:15 | + 39:15 |
29. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 83:35 | + 42:35 |
30. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 90:27 | + 49:27 |
31. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:48 | + 53:48 |
Krejčí Petr | UOL7801 | C | SOB Olomouc | DNS | ||
Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | DNS | ||
Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | DISK | ||
Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:44 | |
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:31 | + 1:47 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 47:53 | + 4:09 |
4. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 48:09 | + 4:25 |
5. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 48:52 | + 5:08 |
6. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 49:00 | + 5:16 |
7. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:07 | + 5:23 |
8. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 50:05 | + 6:21 |
9. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 56:42 | + 12:58 |
10. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 60:42 | + 16:58 |
11. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 61:12 | + 17:28 |
12. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 64:39 | + 20:55 |
13. | Roubalík Radovan | 0030001 | ZŠ Těšetice | 73:11 | + 29:27 | |
14. | Felkl Luděk | 0040003 | ASPV OA | 77:01 | + 33:17 | |
15. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 81:40 | + 37:56 |
Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 52:16 | |
2. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 56:02 | + 3:46 |
3. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 57:38 | + 5:22 |
4. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 58:20 | + 6:04 |
5. | Janošík Zdeněk | OOL5600 | C | SK Haná orienteering | 77:40 | + 25:24 |
6. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 109:24 | + 57:08 |
Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 46:00 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 48:24 | + 2:24 |
3. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 51:06 | + 5:06 |
4. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 53:36 | + 7:36 |
5. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 59:56 | + 13:56 |
Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kryl Richard | STE1601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:55 | |
2. | Štípková Jana | 21:12 | + 0:17 | |||
3. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:49 | + 2:54 |
4. | Rochovanská Julie | ASU1661 | Magnus Orienteering | 26:42 | + 5:47 | |
5. | Chmelář Samuel | JPV1600 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:00 | + 7:05 |
6. | Jiráček Tomáš | STE1600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:40 | + 11:45 |
7. | Kubánek Martin | STE1602 | SK SKI-OB Šternberk | 39:22 | + 18:27 | |
8. | Začal Petr | ZLH1700 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 41:36 | + 20:41 |
9. | Hrubá Helča | 86:19 | + 65:24 | |||
10. | Hrubá Majda | 86:27 | + 65:32 | |||
Kočandrlová Anežka | KSU1551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DNS | ||
Karásek Richard | PLU1700 | TJ SOKOL Plumlov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 33:40 | |
2. | Belžík Karel | KUB7105 | C | KUB Koala Uherský Brod | 36:53 | + 3:13 |
3. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:48 | + 6:08 |
4. | Mizera Ladislav | KVS5300 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:26 | + 6:46 |
5. | Pospíšilová Karla | SSU8052 | C | SK Severka Šumperk | 50:12 | + 16:32 |
6. | Chmelařová Blanka | 0070001 | Xyz | 54:17 | + 20:37 | |
7. | Foretová Jitka | SSU7950 | C | SK Severka Šumperk | 55:02 | + 21:22 |
8. | Svačinková Berenika | TVR0450 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 59:01 | + 25:21 |
9. | Papoušková Radka | JPV5959 | Oddíl OS SK Prostějov | 74:31 | + 40:51 | |
10. | Matečná Iveta | JPV0000 | Oddíl OS SK Prostějov | 76:54 | + 43:14 | |
Vítková Miroslava | 0090001 | SK | DNS | |||
Gajdová Kristina | DISK | |||||
Kašparová Jana | STE7351 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Fantová Lenka | 0010001 | :-) | DISK |