Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
11.06.2022
Místo konání:
Klepáčov, chata Kamzík
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Klepáčov 2022
Ředitel závodu:
Turczer Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Dvorský Vojtěch - R3
Stavitel tratí:
Jílek Jakub
JURY:
Králová Zdenka, Holas Tomáš, Otrusina Jiří
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Nahrávám data...

D10 2.30 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Havlíková Michaela KSU1350 2039191 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:24:00 Kopecká Eliška SSU1252 2771933 C SK Severka Šumperk
10:28:00 Profousová Stella KSU1262 2067337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:32:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
10:36:00 Michlová Barbora SSU1251 2001927 C SK Severka Šumperk
10:40:00 Holušová Veronika AOP1250 8004293 C Orientační Běh Opava
10:44:00 Vlčková Barbora KSU1454 2058484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:48:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov

D12 2.30 km, 45 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 8655430 C SOB Olomouc
10:13:00 Bokišová Johana AOP1051 410176 C Orientační Běh Opava
10:17:00 Vojčáková Anastázie ZLH1050 52658 C OOB TJ Zlaté Hory
10:21:00 Kotůlková Dorota AOP1150 0 C Orientační Běh Opava
10:25:00 Luterová Laura PLU1051 8047160 B TJ SOKOL Plumlov
10:29:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C KOB Konice
10:33:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 B SOB Olomouc
10:37:00 Jordánová Nelly KSU1050 8076623 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:41:00 Tichá Anna SSU1150 2121007 C SK Severka Šumperk
10:45:00 Novotná Klára PLU1151 2061762 C TJ SOKOL Plumlov
10:49:00 Kočiříková Lucie KON1161 2126256 C KOB Konice
10:53:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
10:57:00 Lipenská Jana Marie KON1191 2224529 C KOB Konice
11:01:00 Rýznarová Berenika KSU1090 2053541 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D14 3.50 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Vrbová Marie PTE0850 8014447 C TJ Sokol Ptení
10:19:00 Štefková Michaela PLU0851 8663160 B TJ SOKOL Plumlov
10:23:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 B TJ Sokol Ptení
10:27:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 B Orientační Běh Opava
10:31:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:35:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
10:39:00 Klapková Alžběta PTE0852 8013938 B TJ Sokol Ptení
10:43:00 Gottwaldová Amálie STE0952 8006759 B SK SKI-OB Šternberk
10:47:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
10:51:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
10:55:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov

D16 3.40 km, 105 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Juřinová Adéla KSU0650 2058487 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:16:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk
10:20:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 B Oddíl OS SK Prostějov
10:24:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 B SK Severka Šumperk
10:28:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
10:32:00 Smýkalová Eliška KSU0676 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:36:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B SOB Olomouc
10:40:00 Richtrová Ema SSU0753 2001914 C SK Severka Šumperk
10:44:00 Benešová Anežka KON0757 1000509 B KOB Konice
10:48:00 Dráčová Barbora UOL0652 8226373 B SOB Olomouc
10:52:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 B Oddíl OS SK Prostějov
10:56:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
11:00:00 Stryková Karolína KSU0656 8076584 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:04:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice

D18 5.00 km, 165 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Šánová Julie KSU0494 8107739 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:51:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
10:55:00 Müllerová Marie KSU0565 8076633 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:59:00 Lukašáková Sára STE0450 8680430 B SK SKI-OB Šternberk
11:03:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
11:07:00 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B Oddíl OS SK Prostějov
11:11:00 Moskvová Agáta ZLH0550 8516956 C OOB TJ Zlaté Hory
11:15:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 B SOB Olomouc
11:23:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk

D21 6.30 km, 180 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Hlavová Hana TBM8888 8635805 C KOS TJ Tesla Brno
10:14:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:18:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C TJ SOKOL Plumlov
10:22:00 Horová Pavla UOL9454 8656525 C SOB Olomouc
10:26:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Marková Ema SSU0252 8655379 R SK Severka Šumperk
10:34:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
10:38:00 Stene Dana TBM7957 52474 C KOS TJ Tesla Brno

D35 5.00 km, 125 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
10:09:00 Marková Eva STE7550 8028882 C SK SKI-OB Šternberk
10:13:00 Holasová Šárka AOP7853 8648596 C Orientační Běh Opava
10:17:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
10:21:00 Vojčáková Ivana ZLH8250 8410795 C OOB TJ Zlaté Hory
10:25:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C TJ SOKOL Plumlov
10:29:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
10:33:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
10:37:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
10:41:00 Plevačová Alexandra ZLH8150 8515556 C OOB TJ Zlaté Hory
10:45:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
10:49:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C Magnus Orienteering
10:53:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
10:57:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
11:01:00 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C TJ SOKOL Plumlov
11:05:00 Matoušková Jana STE7951 8006732 C SK SKI-OB Šternberk
11:09:00 Bartoňová Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
11:13:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
11:17:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc

D45 3.90 km, 105 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Chmelářová Radka JPV7650 8648640 C Oddíl OS SK Prostějov
10:05:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C TJ Sokol Ptení
10:09:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
10:13:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
10:17:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
10:21:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
10:25:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
10:29:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:33:00 Švestková Hana JPV7550 2148093 C Oddíl OS SK Prostějov
10:37:00 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
10:41:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
10:45:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:49:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
10:53:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
10:57:00 Fajkusová Jitka JPV6773 8006773 C Oddíl OS SK Prostějov
11:01:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
11:05:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
11:09:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
11:13:00 Šimková Hana UOL6653 2011817 C SOB Olomouc
11:17:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov
11:21:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
11:25:00 Klapková Jarmila PTE7150 2127533 C TJ Sokol Ptení
11:29:00 Pachmannová Hana AOP7252 8012874 C Orientační Běh Opava
11:33:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:41:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice

D55 3.30 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:20:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
10:24:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
10:28:00 Švejdíková Yvona AOP6351 8004296 C Orientační Běh Opava
10:32:00 Holečková Lenka SSU6751 2001922 C SK Severka Šumperk
10:36:00 Felklová Jarmila 0020002 433098 ASPV OA
10:40:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk

D65 2.80 km, 70 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Čadilová Alena ASU5050 52599 C Magnus Orienteering
10:30:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering

DH10N 2.40 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Kaňok Jakub UOL1202 0 C SOB Olomouc
10:26:00 Vala Karel ASU1300 52556 C Magnus Orienteering
10:30:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C TJ Sokol Ptení
10:34:00 Bednář Richard UOL1400 301556 C SOB Olomouc
10:38:00 Novák Mikuláš SSU13 2001964 SK Severka Šumperk
10:42:00 Hubík Radan PLU1500 682687 C TJ SOKOL Plumlov

H10 2.40 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Rinka Vojtěch AOP1202 2224511 C Orientační Běh Opava
10:34:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
10:38:00 Špiller Vojtěch AOP1003 2224508 C Orientační Běh Opava
10:42:00 Bokiš Matěj AOP1303 410174 C Orientační Běh Opava
10:46:00 Liber Tomáš AOP1302 2127594 C Orientační Běh Opava
10:50:00 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
10:54:00 Kotůlek Vít AOP1301 0 C Orientační Běh Opava
10:58:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering

H12 2.70 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Tempír Lukáš UOL1001 8196079 C SOB Olomouc
10:06:00 Vrba Antonín PTE1001 8014572 C TJ Sokol Ptení
10:10:00 Foret Dominik SSU1004 2771349 C SK Severka Šumperk
10:14:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:18:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 B KOB Konice
10:22:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
10:26:00 Dulík Dominik KSU1102 2058482 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Hedrich Jan SSU1101 224899 C SK Severka Šumperk
10:34:00 Smýkal Lukáš KSU1101 995815 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:38:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C KOB Konice
10:42:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
10:46:00 Mátl Adam KSU1111 2108868 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:50:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
10:54:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B TJ SOKOL Plumlov
10:58:00 Profous Štěpán KSU1030 2056285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:02:00 Koutný Ondřej JPV1001 8404142 B Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Kratochvíl David HOB1101 8014494 C SK OB Horní Benešov
11:10:00 Štábl Vít KSU1100 8183194 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 Turek Václav SSU1102 2001973 C SK Severka Šumperk
11:18:00 Stene Oskar TBM1107 8100046 B KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Havlík Jakub KSU1009 2056276 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Peňáz Jan VRB1111 8047126 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:30:00 Lipenský Jan František KON1131 2771942 C KOB Konice
11:34:00 Vlček Antonín KSU1121 52258 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:42:00 Ryszkowski Ondřej SSU1001 2001992 B SK Severka Šumperk

H14 4.20 km, 135 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Heiser Matěj SSU0900 9102883 C SK Severka Šumperk
10:08:00 Kočiřík Antonín KON0818 2126251 C KOB Konice
10:12:00 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:16:00 Kupilík Vít ASU0911 2420060 B Magnus Orienteering
10:20:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
10:24:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:28:00 Kropáček Matěj STE0810 2143386 C SK SKI-OB Šternberk
10:32:00 Richtr František SSU0903 0 C SK Severka Šumperk
10:36:00 Máčala Antonín STE0811 8047199 C SK SKI-OB Šternberk
10:40:00 Paloncý Jan KSU0808 8680351 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:44:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 B Orientační Běh Opava
10:48:00 Lipenský Matouš KON0830 2229811 C KOB Konice
10:52:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
10:56:00 Mátl Jáchym KSU0909 2148055 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B SK SKI-OB Šternberk
11:04:00 Novotný Jakub PLU0804 7005170 C TJ SOKOL Plumlov
11:08:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
11:12:00 Turek Josef SSU0904 2001983 C SK Severka Šumperk
11:16:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Jurčík Jan KSU0848 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:24:00 Marek Vít KSU0838 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H16 5.70 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Hedrich Miroslav SSU0705 2001959 C SK Severka Šumperk
11:07:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
11:15:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:19:00 Plachý Ondřej JPV0707 8662279 B Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
11:31:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:35:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc

H18 7.00 km, 285 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:03:00 Klösel Samuel AOP0504 8237738 B Orientační Běh Opava
11:07:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:15:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:19:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
11:23:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
11:27:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:31:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
11:39:00 Klapetek Václav AOP0503 51190 C Orientační Běh Opava

H20 9.20 km, 335 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 C SK Severka Šumperk
10:05:00 Karásek František PLU0301 8061407 B TJ SOKOL Plumlov
10:09:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov

H21 9.20 km, 335 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Tomášek Tomáš STE8000 8013460 C SK SKI-OB Šternberk
10:21:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
10:25:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Světnický František STE0204 8656687 R SK SKI-OB Šternberk
10:33:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
10:37:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
10:41:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk
10:45:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
10:49:00 Král Václav SSU8243 8033246 C SK Severka Šumperk
10:53:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
10:57:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
11:01:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
11:05:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:09:00 Matoušek Jiří STE7504 8006748 C SK SKI-OB Šternberk
11:13:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C SOB Olomouc
11:17:00 Pudel Jarda STE7505 8116758 C SK SKI-OB Šternberk
11:21:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
11:25:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 C SK SKI-OB Šternberk
11:29:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov

H21D 5.80 km, 210 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
10:59:00 Pastor Patrik ZLH 361979 OOB TJ Zlaté Hory
11:03:00 Lutera Michal PLU8101 2102795 C TJ SOKOL Plumlov

H35 7.10 km, 220 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Miča Petr KSU7909 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:26:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Tempír Tomáš UOL7702 8196078 C SOB Olomouc
10:34:00 Krtička Luděk SSU7847 7204982 C SK Severka Šumperk
10:38:00 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C SOB Olomouc
10:42:00 Havlík Jindra KSU7800 8328659 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 Ženčák Jaroslav 0020001 8030639 ASPV OA
10:50:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov
10:58:00 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 C TJ SOKOL Plumlov
11:02:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
11:06:00 Novotný Michal PLU7901 8445306 C TJ SOKOL Plumlov
11:10:00 Greschner Luboš ASU7848 8107738 C Magnus Orienteering

H45 5.60 km, 165 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Závodný Marek SSU7403 2420013 C SK Severka Šumperk
10:05:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
10:07:00 Heiser Kamil SSU7301 9939575 C SK Severka Šumperk
10:09:00 Koutný Pavel JPV7300 2148110 C Oddíl OS SK Prostějov
10:11:00 Kubíček Jiří UOL6500 8107752 C SOB Olomouc
10:13:00 Kulíšek Tomáš HOB7101 51936 C SK OB Horní Benešov
10:15:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
10:17:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
10:19:00 Smékal David UOL7503 8006736 C SOB Olomouc
10:21:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
10:23:00 Peňáz Radek VRB7606 8047203 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:25:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C Oddíl OS SK Prostějov
10:27:00 Smolka Martin STE7100 8648563 C SK SKI-OB Šternberk
10:29:00 Moskva Roman ZLH7501 8516953 C OOB TJ Zlaté Hory
10:31:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
10:33:00 Silnoušek Jiří STE7200 8047120 C SK SKI-OB Šternberk
10:35:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:37:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
10:39:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
10:41:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
10:43:00 Gentric Marc STE6901 8013403 C SK SKI-OB Šternberk
10:45:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
10:47:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
10:49:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C KOB Konice
10:51:00 Kropáček Ivo STE7603 2221512 C SK SKI-OB Šternberk
10:53:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:55:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
10:57:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
10:59:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C SK Severka Šumperk
11:01:00 Stene Per Øyvind TBM7408 1421892 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering

H55 4.50 km, 150 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:12:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
10:16:00 Vodička Luděk SBR5501 8014529 C SKOB Bruntál
10:20:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava
10:24:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C SK Haná orienteering
10:28:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
10:32:00 Václavek Jiří STE5701 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
10:36:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:40:00 Rozsíval Pavel 0010001 0 PR64
10:44:00 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C SK Haná orienteering
10:48:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
10:52:00 Rozsíval Alois KSU6309 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov
11:04:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
11:08:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
11:12:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
11:16:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
11:20:00 Komínek Jaroslav KON5713 8031413 C KOB Konice
11:24:00 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
11:28:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
11:32:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál

H65 4.00 km, 115 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
10:21:00 Strachota Jaroslav ASU5600 8005138 C Magnus Orienteering
10:25:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:29:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc

H70 2.90 km, 45 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Sedlář Vladimír AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava
10:36:00 Miřijovský Přemysl BOV5001 232153 C TJ Baník Ostrava OKD
10:40:00 Toman Stanislav SBR4801 8445312 C SKOB Bruntál
10:44:00 Babák Jiří ZLH4801 8515553 C OOB TJ Zlaté Hory
10:48:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
10:52:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:56:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:00:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
11:04:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc

HDR 2.40 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bublová Matylda UOL1550 2045237 C SOB Olomouc
10:00:00 Chmelář Samuel JPV1600 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Komzáková Lucie AOP1255 49494 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 8013898 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Kropáček Šimon STE1400 2143381 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Navrátil Vojtěch 0030002 2141935 ZŠ Těšetice
10:00:00 Nováková Štěpánka SSU15 52553 SK Severka Šumperk
10:00:00 Paulíčková Veronika UOL1450 2069082 C SOB Olomouc
10:00:00 Sajaš Robin AOP1004 0 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Stene Selma Vilemina TBM1453 8100049 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Strouhal Matěj AOP1305 2224517 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Tempír Vilém UOL1601 2214511 C SOB Olomouc

P 3.10 km, 65 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hanousková Michaela KON7474 2212713 C KOB Konice
10:00:00 Hendrych Jaromír HOB6001 301316 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Janeček Petr UOL7301 2420067 C SOB Olomouc
10:00:00 Kastner Vilém STE0703 2221506 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Kobylka Roman ASU6749 7210915 C Magnus Orienteering
10:00:00 Kobylka David ASU0546 8518317 C Magnus Orienteering
10:00:00 Kopecká Tereza SSU8000 2221430 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Kutá Alena UOL8151 2214531 C SOB Olomouc
10:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:00:00 Malec Vladimír KRN5900 8076621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:00:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Peňázová Hana VRB7878 2092364 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:00:00 Plevač Oskar ZLH13 52762 OOB TJ Zlaté Hory
10:00:00 Roubalík Radovan 0030001 8656544 ZŠ Těšetice
10:00:00 Ryszkowski Slavomír SSU7800 2771344 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Sekanina Marek ASU1010 920687 C Magnus Orienteering
10:00:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 C Magnus Orienteering
10:00:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
10:00:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
10:00:00 Václavek Leoš KON8216 52720 C KOB Konice
10:00:00 Václavková Lenka KON8155 2020742 C KOB Konice
10:00:00 Červinková Barbora OKP9351 436949 C SK OK 24 Praha
10:00:00 Chmelařová Blanka 0040001 8885 Péčkaři