Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sport-kemp Kralovice
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
Kralovice 2017
Ředitel závodu:
Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Mareš Alexander, Pilař Karel, Fiala Miloš
Protokol:
Závod proběhl za jasného počasí s teplotou kolem 30°C. Závod proběhl bez protestů a závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P    
D10
1.44 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416181 Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 15:43:00
2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 15:44:00
434815 Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 15:45:00
2075698 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 15:46:00
2088719 Dvořáková Kateřina LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň 15:47:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 15:48:00
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 15:49:00
232611 Bodurková Denisa KRL0752 C Kometa Kralovice 15:50:00
0 Vakant Vakant 15:51:00
0 Vakant Vakant 15:52:00
0 Vakant Vakant 15:53:00
D12
1.60 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416318 Čadková Marcela KRL0654 C Kometa Kralovice 15:37:00
416314 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 15:38:00
51475 Roučková Karolína KRL0656 C Kometa Kralovice 15:39:00
416186 Vlachová Adéla KRL0551 C Kometa Kralovice 15:40:00
8684 Kohoutková Klára BSO0650 C KOB Baník Sokolov 15:41:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 15:42:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 15:43:00
232613 Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 15:44:00
0 Vakant Vakant 15:45:00
0 Vakant Vakant 15:46:00
0 Vakant Vakant 15:47:00
D14
1.74 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2056284 Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 15:37:00
301516 Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 15:38:00
2035733 Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 15:39:00
4455 Petříková Adéla MAS0352 B KČT Aš 15:40:00
0 Vakant Vakant 15:41:00
0 Vakant Vakant 15:42:00
D16
1.83 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2056275 Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 15:32:00
7200326 Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 15:33:00
2097287 Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 15:34:00
2067349 Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 15:35:00
301510 Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 15:36:00
7090701 Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 15:37:00
0 Vakant Vakant 15:38:00
0 Vakant Vakant 15:39:00
D18
2.22 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 15:54:00
7291299 Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 15:55:00
2020708 Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 15:56:00
2075660 Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 15:57:00
434576 Škrlová Kristýna KRL9954 C Kometa Kralovice 15:58:00
0 Vakant Vakant 15:59:00
0 Vakant Vakant 16:00:00
D21
2.32 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1418755 Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 15:30:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 15:31:00
8580 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:32:00
236994 Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 15:33:00
7201209 Pluháčková Markéta MLA8750 C MLOK Mariánské Lázně 15:34:00
0 Vakant Vakant 15:35:00
0 Vakant Vakant 15:36:00
0 Vakant Vakant 15:37:00
0 Vakant Vakant 15:38:00
0 Vakant Vakant 15:39:00
D35
2.00 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416172 Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 15:42:00
2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 15:43:00
1421917 Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 15:44:00
2042546 Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 15:45:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 15:46:00
51577 Dubská Radka LPM8153 C OK Lokomotiva Plzeň 15:47:00
1420788 Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 15:48:00
1421911 Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 15:49:00
682094 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 15:50:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 15:51:00
0 Vakant 973 Vakant 15:52:00
0 Vakant Vakant 15:53:00
0 Vakant Vakant 15:54:00
D45
1.74 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301705 Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 15:52:00
416176 Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 15:53:00
2011846 Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 15:54:00
237532 Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 15:55:00
224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 15:56:00
1421920 Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 15:57:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 15:58:00
0 Vakant Vakant 15:59:00
0 Vakant Vakant 16:00:00
0 Vakant Vakant 16:01:00
D55
1.80 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421925 Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 15:49:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 15:50:00
301720 Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 15:51:00
2075661 Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia Plzeň 15:52:00
2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 15:53:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 15:54:00
232257 Patáková Mária KSH5751 C OB Kašperské Hory 15:55:00
0 Vakant Vakant 15:56:00
0 Vakant Vakant 15:57:00
0 Vakant Vakant 15:58:00
D65
1.54 km, 12 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 15:49:00
0 Vakant Vakant 15:50:00
H10
1.44 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2017667 Blecha Adam KRL0803 C Kometa Kralovice 15:30:00
2102677 Donda Jakub ONO0700 C SKOB Ostrov 15:31:00
237548 Halík Libor MAS0700 C KČT Aš 15:32:00
2800310 Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 15:33:00
232961 Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 15:34:00
2067935 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 15:35:00
232960 Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 15:36:00
2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 15:37:00
0 Vakant Vakant 15:38:00
0 Vakant Vakant 15:39:00
0 Vakant Vakant 15:40:00
H12
1.54 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421927 Pivec Jan MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 15:31:00
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 15:32:00
1421918 Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 15:33:00
1007532 Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 15:34:00
232337 Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 15:35:00
301717 Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 15:36:00
0 Vakant Vakant 15:37:00
0 Vakant Vakant 15:38:00
H14
1.83 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2026165 Vendelberger Tomáš MAS0302 C KČT Aš 15:42:00
2082944 Weissar Samuel LPM0300 C OK Lokomotiva Plzeň 15:43:00
7260011 Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 15:44:00
301509 Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš 15:45:00
682668 Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 15:46:00
8631582 Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 15:47:00
7204986 Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 15:48:00
1421923 Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 15:49:00
0 Vakant Vakant 15:50:00
0 Vakant Vakant 15:51:00
0 Vakant Vakant 15:52:00
H16
2.22 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Haller Jiří KRL0202 C Kometa Kralovice 15:39:00
0 Rákos Adam MLA0202 C MLOK Mariánské Lázně 15:40:00
887638 Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 15:41:00
1421913 Bartoš Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně 15:42:00
2026164 Křížek Josef MAS0201 C KČT Aš 15:43:00
0 Vakant Vakant 15:44:00
0 Vakant Vakant 15:45:00
H21
2.57 km, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1710995 Romain FIGUIERE 91F9500 Givry SO 15:31:00
7207361 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:32:00
301272 Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 15:33:00
7207702 Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 15:34:00
301170 Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 15:35:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 15:36:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 15:37:00
9102565 Bartoš Vojtěch PGP9809 B SK Praga 15:38:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 15:39:00
0 Vakant Vakant 15:40:00
0 Vakant Vakant 15:41:00
0 Vakant Vakant 15:42:00
0 Vakant Vakant 15:43:00
0 Vakant Vakant 15:44:00
H35
2.23 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421926 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 15:47:00
2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 15:48:00
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 15:49:00
2103744 Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 15:50:00
301726 Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 15:51:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 15:52:00
2026166 Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 15:53:00
9101679 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 15:54:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 15:55:00
0 Vakant Vakant 15:56:00
0 Vakant Vakant 15:57:00
0 Vakant Vakant 15:58:00
0 Vakant Vakant 15:59:00
0 Vakant Vakant 16:00:00
H45
2.32 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 15:45:00
1421912 Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 15:46:00
301709 Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 15:47:00
887609 Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 15:48:00
9180967 Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 15:49:00
2082913 Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 15:50:00
1700084 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 15:51:00
232231 Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 15:52:00
886260 Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 15:53:00
2067948 Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 15:54:00
416184 Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 15:55:00
0 Vakant Vakant 15:56:00
0 Vakant Vakant 15:57:00
0 Vakant Vakant 15:58:00
0 Vakant Vakant 15:59:00
0 Vakant Vakant 16:00:00
H55
1.83 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49500 John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 15:55:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 15:56:00
4276 nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 15:57:00
2075662 Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia Plzeň 15:58:00
0 Vakant Vakant 15:59:00
0 Vakant Vakant 16:00:00
H65
1.80 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301718 Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 15:35:00
205614 Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 15:36:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 15:37:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 15:38:00
49619 Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 15:39:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 15:40:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 15:41:00
1421916 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 15:42:00
0 Vakant Vakant 15:43:00
0 Vakant Vakant 15:44:00
0 Vakant Vakant 15:45:00
0 Vakant Vakant 15:46:00
HD10L
1.35 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087659 Pjenčák Adam MAS0802 C KČT Aš 15:30:00
0 Šebian Samuel KRL0903 C Kometa Kralovice 15:31:00
2090869 Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 15:32:00
51477 Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 15:33:00
2026162 Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 15:34:00
2113095 Parula Egon LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň 15:35:00
301728 Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 15:36:00
2056275 Jakub Smolárik Nejdek Orienteering 15:37:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 15:38:00
232229 Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering 15:39:00
0 Vakant Vakant 15:40:00
0 Vakant Vakant 15:41:00
0 Vakant Vakant 15:42:00
0 Vakant Vakant 15:43:00
0 Vakant Vakant 15:44:00
0 Vakant Vakant 15:45:00
0 Vakant Vakant 15:46:00
0 Vakant Vakant 15:47:00
0 Vakant Vakant 15:48:00
0 Vakant Vakant 15:49:00
0 Vakant Vakant 15:50:00
0 Vakant Vakant 15:51:00
0 Vakant Vakant 15:52:00
0 Vakant Vakant 15:53:00
0 Vakant Vakant 15:54:00
HDR
1.38 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
7884 Klier Šimon MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně 15:30:00
2102687 Dvořáková Tereza LPM0952 C OK Lokomotiva Plzeň 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
301515 Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
P
1.60 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
416178 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 15:30:00
0 Halíková Renata KČT Aš 15:30:00
0 Pjenčák Roman KČT Aš 15:30:00
2102676 Donda Jiří ONO7600 C SKOB Ostrov 15:30:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 15:30:00
887605 Lejblová Jaroslava 1KZ7300 Broumy Orienteering 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
0 Vakant Vakant 15:30:00
232230 Naďa Koutová Nejdek Orienteering 15:30:00
2104599 Stehlíková Kateřina LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň 15:30:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 15:30:00