Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
24.02.2018
Místo konání:
Roudnice v Krkonoších
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Kobyla, 1:15000, e=5m, stav leden 2018
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin
Stavitel tratí:
Junek Petr
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     P    

D12 3.30 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 3 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:20:00 2 Vakant 0 Vakant
12:23:00 3 Vakant 0 Vakant
12:26:00 3 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:29:00 3 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C USK Praha
12:32:00 3 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C OK Kamenice
12:35:00 3 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
12:38:00 3 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 C OK Kamenice

D14 4.40 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 9 Polewka Julianna 14P0650 2021377 UKS Kometa Gliwice
11:06:00 10 Vakant 0 Vakant
11:09:00 11 Leśniak Matylda 14P0450 2035177 UKS Kometa Gliwice
11:12:00 12 Vakant 0 Vakant
11:15:00 3 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
11:18:00 3 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 C Slavia Liberec orienteering
11:21:00 3 Marečková Ema OSN0450 2011896 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:24:00 3 Štefanová Markéta STH0550 7204983 C SK Studenec
11:27:00 3 Burešová Eliška VLI0456 2117401 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 3 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 3 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 3 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 3 Pecková Tereza VLI0551 51600 C Slavia Liberec orienteering
11:42:00 3 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 C SK Studenec
11:45:00 3 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 3 Haltofová Romana TRI0451 7209779 C TJ TŽ Třinec
11:51:00 3 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 C Slavia Liberec orienteering
11:54:00 3 Bruková Petra TRI0450 7207881 C TJ TŽ Třinec
11:57:00 3 Podhorná Anna VLI0455 1400422 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 3 Malečková Hana VSP0553 2067999 C USK Praha
12:03:00 3 Šestáková Marie VLI0452 2080991 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 3 Tomčíková Eliška VRB0555 2067392 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:09:00 2 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 2 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 B KOS Slavia Plzeň
12:15:00 2 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
12:18:00 1 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:21:00 1 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
12:24:00 1 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:27:00 1 Čechmánková Anna PGP0452 347887 A SK Praga

D17 6.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 38 Polewka Aleksandra 14P0250 682424 UKS Kometa Gliwice
11:05:00 39 Leśnicka Agnieszka 2SP0250 8008007 UKS Azymut Dębów .
11:08:00 40 Nyga Julia 14P0252 2021373 UKS Kometa Gliwice
11:11:00 41 Krempińska Julia 66P7602 8640908 UKS Azymut Pabianice
11:14:00 42 Pogoda Kinga 14P-050 2016481 UKS Kometa Gliwice
11:17:00 43 Vakant 0 Vakant
11:20:00 44 Vakant 0 Vakant
11:23:00 45 Králová Jolana TBM0360 8635873 KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 3 Kalousková Marie DKP0151 443091 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 3 Pušová Bára LPU0357 8656522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 3 Podrábská Marie VLI0251 2078462 C Slavia Liberec orienteering
11:35:00 3 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 C TJ TŽ Třinec
11:38:00 3 Macholdová Tereza SZP0250 7003023 C TJ Slovan Zdravotník Praha
11:41:00 3 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:44:00 3 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:47:00 3 Kejmarová Jana STH0152 51108 C SK Studenec
11:50:00 2 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 B OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 1 Černá Kateřina VPM0250 2073702 A KOS Slavia Plzeň
11:56:00 1 Rýdlová Adéla TJN0151 2035701 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:59:00 1 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
12:02:00 1 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
12:05:00 1 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:08:00 1 Rýdlová Magdaléna TJN0251 2035725 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:11:00 1 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
12:14:00 1 Tokárová Regina VPM0151 2067965 A KOS Slavia Plzeň

D20 6.70 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 63 Vakant 0 Vakant
11:04:00 64 Vakant 0 Vakant
11:07:00 3 Lacigová Marie SZP0050 246899 C TJ Slovan Zdravotník Praha
11:10:00 3 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 C OOB TJ Zlaté Hory
11:13:00 3 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 3 Mojžíšová Adéla OSN0051 7205032 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:00 3 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 C OK Chrastava
11:22:00 2 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:25:00 1 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 A SK Praga
11:28:00 1 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec

D21 11.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 73 Jędrowska Katarzyna 97P9050 412205 KS Hades Poznań
11:34:00 74 Pabich Maria 66P7606 553466 UKS Azymut Pabianice
11:37:00 75 Berecz Ewa 2UP8400 45587 MKS Metalowiec Łódź
11:40:00 76 Jaśkiewicz Magdalena 66P9750 7204932 UKS Azymut Pabianice
11:43:00 77 Lisewska Agnieszka 42P1750 1409359 Team360
11:46:00 78 Pacek Karolina 2TP8800 1407620 Indywidualny Mazowsze
11:49:00 79 Nikitchenko Natasza 38P9750 887239 UKS Orientus Lodz
11:52:00 80 Skorupa Małgorzata 4IP9650 2016953 Kometa Gliwice
11:55:00 81 Vakant 0 Vakant
11:58:00 82 Vakant 0 Vakant
12:01:00 3 Hrdinová Marie VSP7852 897376 C USK Praha
12:04:00 2 Kubínová Romana SKV9452 7260021 B TJ Slovan Karlovy Vary
12:07:00 2 Mrázková Romana SZP8351 500556 B TJ Slovan Zdravotník Praha
12:10:00 1 Janovská Petra PGP7355 8654900 A SK Praga
12:13:00 1 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 A Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E OK Jihlava
12:19:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8565 E VSS Přírodověda Praha
12:22:00 Randáková Helena VRL7452 515185 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:25:00 Karochová Simona DKP8853 9944499 E Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 E OOB SK Chrast
12:31:00 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
12:34:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 E Sportcentrum Jičín
12:37:00 Teplá Karolína SHK9251 1008174 E OK Slavia Hradec Králové
12:40:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 E TJ TŽ Třinec

D35 6.70 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 97 Konc Katarzyna 66P7601 7204651 UKS Azymut Pabianice
11:05:00 98 Marszałek Maria 14P7450 2032317 UKS Kometa Gliwice
11:08:00 99 Bugaj Teresa 41P6800 2114867 WKS Wawel Kraków
11:11:00 100 bogucka jaroszek anna 42P7050 887002 Team360
11:14:00 101 Polewka Beata 14P7150 2016952 UKS Kometa Gliwice
11:17:00 102 Vakant 0 Vakant
11:20:00 103 Vakant 0 Vakant
11:23:00 3 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
11:26:00 3 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
11:29:00 3 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
11:32:00 3 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
11:35:00 3 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 1 Marečková Kateřina OSN7550 51992 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:41:00 3 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
11:44:00 3 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:47:00 3 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 3 Zakouřilová Helena VSP7453 52268 C USK Praha

D45 6.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 114 von Gaza Anke 3PD7150 2043605 OLV Usla
11:36:00 115 Ute Schoenfeld 1UD6750 8050167 SV TU Ilmenau
11:39:00 116 Vakant 0 Vakant
11:42:00 117 Vakant 0 Vakant
11:45:00 3 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
11:48:00 119 Kožinová Jana PGP6651 502089 SK Praga
11:51:00 3 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSS Přírodověda Praha
11:54:00 3 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:57:00 122 Lesáková Věra TJN7152 207863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 3 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
12:03:00 3 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB TRETRA Praha
12:06:00 125 Abelová Ivana STB6798 682366 TJ Stadion Nový Bor
12:09:00 3 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
12:12:00 127 Rýdlová Magda TJN6850 7726 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:15:00 3 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
12:18:00 3 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 3 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha

D55 6.20 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:53:00 131 Vakant 0 Vakant
11:56:00 132 Vakant 0 Vakant
11:59:00 3 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
12:02:00 3 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
12:05:00 135 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 3 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
12:11:00 3 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
12:14:00 3 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D65 5.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 139 Vakant 0 Vakant
11:25:00 140 Vakant 0 Vakant
11:28:00 3 Haňkovská Jana SSP4050 51698 C SK Stopa Praha

H12 3.80 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:59:00 142 Vakant 0 Vakant
12:02:00 143 Vakant 0 Vakant
12:05:00 3 Škorpil Marek SZP0901 52275 C TJ Slovan Zdravotník Praha
12:08:00 145 Polák Tomáš CHA0801 2092428 OK Chrastava
12:11:00 146 Zlesák Matyáš CHT0601 336786 OOB SK Chrast
12:14:00 3 Hyxa Jan VLI0702 2126343 C Slavia Liberec orienteering
12:17:00 148 Čech Adam ROZ0601 2085006 OK Roztoky
12:20:00 3 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
12:23:00 3 Votoček Michal JIL0601 425563 C OK Jilemnice
12:26:00 3 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
12:29:00 3 Hanuš Filip VRL0604 2078481 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:32:00 3 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
12:35:00 3 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 C Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 3 Meier David VLI0606 232246 C Slavia Liberec orienteering
12:41:00 3 Čechmánek Václav PGP0607 8575 C SK Praga

H14 5.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 157 Lisiak Adam 38P0500 7200171 UKS Orientus Lodz
11:34:00 158 Marszałek Patryk 14P0500 2032319 UKS Kometa Gliwice
11:37:00 159 Krempiński Franek 66P7603 1260703 UKS Azymut Pabianice
11:40:00 160 Vakant 0 Vakant
11:43:00 161 Vakant 0 Vakant
11:46:00 162 Klein Martin LTP0404 2082919 OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:49:00 163 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 3 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 3 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 C Oddíl OB Kotlářka
11:58:00 3 Hasman Jakub VPM0501 2042516 C KOS Slavia Plzeň
12:01:00 3 Sork Dominik TAP0504 2092402 C KOB TRETRA Praha
12:04:00 2 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 B USK Praha
12:07:00 2 Malý Tomáš VRB0414 2067397 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:10:00 2 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B USK Praha
12:13:00 1 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A TJ Slovan Karlovy Vary
12:16:00 1 Průša Dominik VSP0406 2032107 A USK Praha

H17 10.20 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 173 Jurczak Szymon 88P0301 2076141 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:04:00 174 Kucharczyk Jakub 14P0101 2021378 UKS Kometa Gliwice
11:07:00 175 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:10:00 176 Sztranek Jan 66P7611 1407621 UKS Azymut Pabianice
11:13:00 177 Zaleski Jakub 88P0302 2076142 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:16:00 178 Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 2026141 UKS Kometa Gliwice
11:19:00 179 Jończy Jakub 88P0300 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:22:00 180 Vakant 0 Vakant
11:25:00 181 Vakant 0 Vakant
11:28:00 182 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 OK Dobříš
11:31:00 3 Šubrt Matěj DKP0205 888625 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 3 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 C OK Jilemnice
11:37:00 3 Mareš Albert DKP0308 2103741 C Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 3 Tachezy Jan DOR0102 2104701 C OK Dobříš
11:43:00 3 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 C KOS Slavia Plzeň
11:46:00 3 Rücker Jan STH0206 2025353 C SK Studenec
11:49:00 3 Novotný Erik ZLH0301 2020722 C OOB TJ Zlaté Hory
11:52:00 3 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 3 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
11:58:00 3 Dostál Jakub VRL0104 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:01:00 2 Růta Matyáš TJN0102 2032159 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:04:00 2 Haltof Marek TRI0200 9101677 B TJ TŽ Třinec
12:07:00 2 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 2 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
12:13:00 2 Tuharský Erik TRI0100 7202876 B TJ TŽ Třinec
12:16:00 2 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 B OK Jilemnice
12:19:00 2 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
12:22:00 2 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 2 Link Lukáš STH0205 7204987 B SK Studenec
12:28:00 2 Tuma Matěj SJC0202 8001809 B Sportcentrum Jičín
12:31:00 2 Matuš Vít VRB0202 2067396 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:34:00 1 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:37:00 1 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
12:40:00 1 Procinger Jakub VRL0305 2088183 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:43:00 1 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:46:00 1 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:49:00 1 Peňáz Radek VRB0313 2092364 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:52:00 1 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň

H20 12.20 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 211 Ludvík Matyáš STB9801 7204494 TJ Stadion Nový Bor
11:05:00 3 Neumann Jindřich PVP9900 336081 C VSS Přírodověda Praha
11:08:00 2 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 B OK Jilemnice
11:11:00 214 Vakant 0 Vakant
11:14:00 2 Ježek Vít JIL9903 425529 B OK Jilemnice
11:17:00 216 Vakant 0 Vakant
11:20:00 2 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
11:23:00 1 Hasman Ondřej VPM0002 2042514 A KOS Slavia Plzeň
11:26:00 1 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:29:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 E TJ TŽ Třinec

H21 17.00 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 221 Dzioba Mateusz 88P9500 9101295 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:03:00 222 Skorupa Piotr 86P9300 1696 LKS Górzanka Nawojowa Góra
11:05:00 223 Kruk Michał 2SP9900 8636600 UKS Azymut Dębów .
11:07:00 224 Nowak Maciej 88P9601 7200189 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:09:00 225 Galicz Karol 27P8600 8092006 BKS Wataha Warszawa
11:11:00 226 Moszkowicz Paweł 41P6700 886325 WKS Wawel Kraków
11:13:00 227 Kalata Michał 88P8901 8160889 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:15:00 228 jaroszek jakub 42P9800 7899987 Team360
11:17:00 229 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:19:00 230 Jaroszek radosław 42P9400 607807 Team360
11:21:00 231 Byrczek Jan 14P0000 1369369 UKS Kometa Gliwice
11:23:00 232 Szymański Kornel 88P9701 889678 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:25:00 233 Konarczak Dariusz 97P8400 501149 KS Hades Poznań
11:27:00 234 Domagała Marcel 88P9800 889679 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:29:00 235 Nowak Remigiusz 97P7200 7200386 KS Hades Poznań
11:31:00 236 Bartczak Jarosław 39P6800 887093 UMKS Orkan Ostróda
11:33:00 237 Sokalski Dariusz 45P8300 888969 KU AZS WAT Warszawa
11:35:00 3 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 3 Kettner Vojtěch DCE9600 897360 C KOB Dobřichovice
11:39:00 3 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 241 Vakant 0 Vakant
11:43:00 3 Čermák Jan LPU9301 8654903 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 243 Vakant 0 Vakant
11:47:00 244 Vakant 0 Vakant
11:49:00 2 Černý Martin JIL8703 2078469 B OK Jilemnice
11:51:00 2 Werner Michal PGP9705 2080959 B SK Praga
11:53:00 2 Podrábský Ctibor VLI7001 2058472 B Slavia Liberec orienteering
11:55:00 2 Novák Daniel DOK8700 7207866 B OK Doksy
11:57:00 1 Mrázek Jan SZP8102 7717777 A TJ Slovan Zdravotník Praha
11:59:00 1 Král Luboš PVP8400 2103747 A VSS Přírodověda Praha
12:01:00 1 Průša Michal VSP7310 553437 A USK Praha
12:03:00 1 Domín Nikolas EKP8806 2078484 A VŠTJ Ekonom Praha
12:05:00 1 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
12:07:00 1 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 A SK Praga
12:09:00 1 Svoboda Honza SMR7901 995876 A SNS Smržovka
12:11:00 1 Šňupárek Václav DKP9500 7204504 A Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Kettner Lukáš DCE9400 8654886 E KOB Dobřichovice
12:15:00 Mareček Petr OSN6900 8656602 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:17:00 Malý Aleš JIL8702 1155115 E OK Jilemnice
12:19:00 Laciga Radek SZP8200 7003030 E TJ Slovan Zdravotník Praha
12:21:00 Drobník Michal SJC8709 1414501 E Sportcentrum Jičín
12:23:00 Rusý Tomáš DCE9300 2051509 E KOB Dobřichovice
12:25:00 Martínek Robert VPM7700 301170 E KOS Slavia Plzeň
12:27:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 E OOB SK Chrast
12:29:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 Čech Jan LIV7900 416195 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
12:33:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 E Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 Neumann Vojtěch PVP9400 1403421 E VSS Přírodověda Praha
12:37:00 Tojnar Jan LIV6701 8912 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
12:39:00 Neumann Tomáš PVP8900 331313 E VSS Přírodověda Praha
12:41:00 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 E OOB SK Chrast
12:43:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 E Slavia Liberec orienteering
12:45:00 Pospíšil Vítek SZP6800 681612 E TJ Slovan Zdravotník Praha
12:47:00 Šťastný Jiří TBM7137 888633 E KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 Škoda Jakub VLI8800 1302790 E Slavia Liberec orienteering
12:51:00 Kolín Jan JIL7701 51590 E OK Jilemnice
12:53:00 Horyna Roman SZP7600 1399000 E TJ Slovan Zdravotník Praha

H35 12.00 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 278 Pabich Tomasz 66P8200 886310 UKS Azymut Pabianice
11:06:00 279 Stanisław Skorupa 2WP6400 2016963 KOMETA GLIWICE
11:09:00 280 Dutkiewicz Damian 88P7700 9101296 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:12:00 281 Krempiński Piotr 66P7600 7202779 UKS Azymut Pabianice
11:15:00 282 Michalak Tomasz 4HP6900 7300277 UNTS Warszawa
11:18:00 283 Polewka Tomasz 14P7300 887215 UKS Kometa Gliwice
11:21:00 284 Łabuziński Sławomir 41P6400 886321 WKS Wawel Kraków
11:24:00 285 Gorczyca Jacek 97P7100 2067843 KS Hades Poznań
11:27:00 286 Bergier Tomasz 41P7200 9102728 WKS Wawel Kraków
11:30:00 287 Wroniak Adam 53P6900 1221169 Team 360°
11:33:00 288 Vakant 0 Vakant
11:36:00 289 Vakant 0 Vakant
11:39:00 290 Puš Roman STH7501 2032180 SK Studenec
11:42:00 3 Preininger Luděk DOB8001 7237 C KOB Dobruška
11:45:00 3 Polák Jaroslav CHA7500 7201775 C OK Chrastava
11:48:00 2 Geisler Michal SPC7504 7205029 B SPORTICUS team
11:51:00 3 Prokeš Tomáš SHK7503 7204995 C OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 1 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 A SOK TJ Turnov
11:57:00 3 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 3 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
12:03:00 1 Moskva Roman ZLH7501 7506161 A OOB TJ Zlaté Hory
12:06:00 3 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:09:00 3 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
12:12:00 1 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:15:00 3 Kolář Tomáš PGP7104 887615 C SK Praga
12:18:00 3 Petříček Martin SSP8000 51690 C SK Stopa Praha
12:21:00 1 Boudný Jan SZP7401 51773 A TJ Slovan Zdravotník Praha
12:24:00 3 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
12:27:00 3 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
12:30:00 1 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 A TJ TŽ Třinec

H45 8.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 308 Vakant 0 Vakant
11:35:00 309 Vakant 0 Vakant
11:38:00 3 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
11:41:00 3 Šimek Roman UOL6503 9005227 C SOB Olomouc
11:44:00 3 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
11:47:00 3 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 3 Meier Milan VLI7301 7003010 C Slavia Liberec orienteering
11:53:00 3 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
11:56:00 316 Skácel Dalibor 4PX7300 2116490 HO Ještěd
11:59:00 3 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
12:02:00 3 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
12:05:00 3 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 320 Král Jan TBM6901 8645929 KOS TJ Tesla Brno
12:11:00 3 Hasman Jan VPM6901 2060391 C KOS Slavia Plzeň
12:14:00 3 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 3 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:20:00 3 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
12:23:00 3 Roubalík Radovan UOL6400 2102813 C SOB Olomouc
12:26:00 3 Reichl Michal SSP6400 51701 C SK Stopa Praha
12:29:00 3 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
12:32:00 3 Horák Pavel VSP7200 981850 C USK Praha

H55 8.20 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 329 Wierciński Piotr 2UP5600 1394894 MKS Metalowiec Łódź
11:05:00 330 Niessner Piotr 41P6300 2057145 WKS Wawel Kraków
11:08:00 331 Kozlowski Jacek 54P0000 2021371 UKS PATRIA MŁYNNE
11:11:00 332 Kruczek Stanisław 41P4800 54021 WKS Wawel Kraków
11:14:00 333 Vakant 0 Vakant
11:17:00 334 Vakant 0 Vakant
11:20:00 3 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
11:23:00 3 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:26:00 337 Vávra Radek HOR6301 2032106 TJ Jiskra Hořice
11:29:00 3 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:32:00 3 Bochenek Milan EKP5601 51581 C VŠTJ Ekonom Praha
11:35:00 340 Kolář Leopold VRB5404 52538 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:38:00 3 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
11:41:00 3 Kuchař Pavel SJC6000 2102082 C Sportcentrum Jičín
11:44:00 3 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
11:47:00 344 Vávra Martin HOR6302 2059759 TJ Jiskra Hořice
11:50:00 3 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
11:53:00 3 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:56:00 3 Škorpil Martin SZP5700 2011900 C TJ Slovan Zdravotník Praha

H65 6.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 348 Vakant 0 Vakant
11:06:00 349 Vakant 0 Vakant
11:09:00 3 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 3 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:15:00 3 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 3 Koč Zdeněk SSP4700 9101102 C SK Stopa Praha
11:21:00 2 Laciga Zdeněk SZP5200 2111768 B TJ Slovan Zdravotník Praha
11:24:00 3 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
11:27:00 3 Nosál Stanislav SSP4600 8805 C SK Stopa Praha
11:30:00 3 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering

H75 5.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 358 Vakant 0 Vakant
11:04:00 359 Vakant 0 Vakant
11:07:00 3 Attl Vladimír SSP3800 682666 C SK Stopa Praha
11:10:00 3 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek
11:13:00 3 Rychlý Rudolf SSP4100 9823 C SK Stopa Praha
11:16:00 3 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 3 Němec Vladimír SSP4201 502087 C SK Stopa Praha

P 6.20 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 369 Hanč Petr VRL8001 981811 OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 368 Králová Dana TBM7650 446404 KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 365 Bureš Michal VLI7601 2113362 Slavia Liberec orienteering
11:00:00 370 Svobodová Katu SMR8451 428294 SNS Smržovka
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 3 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
11:00:00 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 374 Mišek Michal KAM7202 2800300 OK Kamenice
11:00:00 3 Reichl Tomáš SSP0100 995879 C SK Stopa Praha
11:00:00 3 Zakouřilová Kamila TUV8557 52370 C SOK TJ Turnov
11:00:00 367 Haltof Petr TRI7400 8660 TJ TŽ Třinec
11:00:00 3 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 375 Mayer Tomáš KSH6900 416184 OB Kašperské Hory
11:00:00 371 Hančová Hana VRL5652 8980 OOS TJ Spartak Vrchlabí