Logo

Startovka závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Datum:
21.01.2018
Místo konání:
Bärnau, Silberhütte
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Entenbühl 1:15000
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš
Stavitel tratí:
Kategorie:
D/H11 (D/H -11)     D12     D14     D17     D21E     D21A     D21B     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     Open    

D/H11 (D/H -11)

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 912 Klopfer Max DE04554 8282829 SV Sachsen 90 Werdau
11:06:00 406 Caspari Lola DE03094 8634699 OL Team Lippe

D12 3.19 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 708 Mišeková Lucie KAM1050 8632358 OK Kamenice
11:12:00 403 Hofhanzlová Štepánka SJI0654 2801042 C OK Jihlava
11:14:00 402 Mišeková Katerina KAM0756 8652768 OK Kamenice
11:16:00 404 Malecková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
11:18:00 405 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C Oddíl OB Kotlářka

D14 5.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Vacant 0 Vacant
11:12:00 Vacant 0 Vacant
11:14:00 355 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 372 Haltofová Romana TRI0451 7209779 C TJ TŽ Třinec
11:18:00 367 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 358 Bruková Petra TRI0450 7207881 C TJ TŽ Třinec
11:22:00 356 Pesnicáková Sona TJN0451 2085567 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 361 Skácelová Katerina VLI0550 2080848 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 368 Klechová Karolína VRB0499 436929 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:28:00 375 Burešová Eliška VLI0456 2117401 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 359 Tomcíková Eliška VRB0555 2067392 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:32:00 365 Podrábská Alžbeta VLI0451 2078460 C Slavia Liberec orienteering
11:34:00 374 Mellanová Judita TUV0559 1418087 C SOK TJ Turnov
11:36:00 366 Malecková Hana VSP0553 8627021 C USK Praha
11:38:00 364 Hájková Tereza TUV0558 888626 C SOK TJ Turnov
11:40:00 373 Nagyová Katerina TJN0452 2088165 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 360 Richtrová Kamila VPM0451 8651659 B KOS Slavia Plzeň
11:44:00 376 Mateásková Šárka JIL0551 8651524 B OK Jilemnice
11:46:00 357 Bartošová Marie MLA0451 8652098 B MLOK Mariánské Lázně
11:48:00 379 Caspari Emma DE01401 8647133 OL Team Lippe
11:50:00 370 Stoklasová Zuzana OSN0454 8634727 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:52:00 369 Cechmánková Anna PGP0452 347887 A SK Praga
11:54:00 377 Randáková Adéla VRL0452 8634789 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:56:00 363 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha

D17 9.38 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vacant 0 Vacant
10:02:00 Vacant 0 Vacant
10:04:00 Vacant 0 Vacant
10:06:00 258 Novotná Annie VPM0253 2060390 KOS Slavia Plzeň
10:08:00 257 Nádenícková Iva NEK0350 2035733 Nejdek Orienteering
10:10:00 260 Kovárová Lucie VPM0350 347913 C KOS Slavia Plzeň
10:12:00 280 Fantová Katerina EKP0256 49632 C VŠTJ Ekonom Praha
10:14:00 261 Pušová Bára LPU0357 8656522 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 265 Hájková Lucie SOP0350 8652808 C OOB TJ Slezan Opava
10:18:00 268 Ružicková Vendula CHA0252 2070839 C OK Chrastava
10:20:00 270 Kalousková Marie DKP0151 443091 C Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 269 Koberová Katerina LPU0352 8654913 B OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 267 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 266 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 B TJ TŽ Třinec
10:28:00 255 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 277 Huter Katharina 7428 2026109 Orienteering Innsbruck Imst
10:32:00 264 Hnilica Jana 3768 8240102 OLT Transdanubien
10:34:00 271 Moosmann Lisa 8125 8210902 Orienteering Innsbruck Imst
10:36:00 256 Micko Anja 6786 9768543 LZ OMAHA
10:38:00 254 Ennemoser Lena 7834 8105802 Orienteering Innsbruck Imst
10:40:00 278 Neumann Lena DE02141 8068888 SV Lengefeld
10:42:00 273 Ennemoser Lisa 7835 8101002 Orienteering Innsbruck Imst
10:44:00 276 Steinert Luise DE02311 8078888 SV Lengefeld
10:46:00 281 Posch Elisa 7562 2034061 Orienteering Innsbruck Imst
10:48:00 286 Müller Josephine DE03018 8651420 USV TU Dresden
10:50:00 262 Rýdlová Magdaléna TJN0251 2035725 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 285 Chrástová Tereza STH0251 8656541 A SK Studenec
10:54:00 259 Randáková Alžbeta VRL0252 8651590 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 284 Cerná Katerina VPM0250 2073702 A KOS Slavia Plzeň
10:58:00 263 Hlavácová Anežka TBM0199 8634750 A KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 274 Tokárová Regina VPM0151 2035737 A KOS Slavia Plzeň
11:02:00 283 Karlová Anna JIL0352 8632346 A OK Jilemnice
11:04:00 282 Kucharová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
11:06:00 275 Rýdlová Adéla TJN0151 2035701 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D21E 14.76 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 109 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E OK Jihlava
10:47:00 Vacant 0 Vacant
10:49:00 Vacant 0 Vacant
10:51:00 Vacant 0 Vacant
10:53:00 126 Klikarová Zuzana DKP9952 2043004 C Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 123 Škarková Katerina PGP9955 7207777 B SK Praga
10:57:00 125 Boros Kitti DE03172 8636778 TV 1894 Coburg-Neuses
10:59:00 129 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 118 Straube Hanka DE02339 8100973 SV Lengefeld
11:03:00 128 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 C OK Chrastava
11:05:00 124 Rogl Franziska 1069 8111012 ASKÖ Henndorf
11:07:00 119 Hirschhofer Andrea 2107 888884 HSV Absam OL
11:09:00 130 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 SK Praga
11:11:00 117 Teplá Karolína SHK9251 8644887 E OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 371 Florian Anika 8323 2076689 Orienteering Innsbruck Imst
11:15:00 127 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C KOS Slavia Plzeň
11:17:00 902 Heinemann Anne DE01939 8645058 SV Robotron Dresden
11:19:00 121 Zinkl Sonja 2583 500654 LZ OMAHA
11:21:00 115 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:23:00 114 Dannowski Anke DE02965 780615 Preetzer TSV
11:25:00 113 von Gaza Anke DE02778 8649288 OLV Uslar
11:27:00 112 Lueger Anna 6714 8250800 SU Schöckl Orienteering
11:29:00 111 Buchholz Pia DE01372 8222111 MTK Bad Harzburg
11:31:00 110 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 108 Randáková Helena VRL7452 8651555 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:35:00 135 Bruns Rieke DE01363 8635160 MTK Bad Harzburg
11:37:00 107 Horvátová Hana SSU9794 8651437 E SK Severka Šumperk
11:39:00 106 Firešová Markéta ZBM9951 8651501 E SK Žabovřesky Brno
11:41:00 105 Kubínová Veronika SKV9752 8653326 A TJ Slovan Karlovy Vary
11:43:00 103 Neumannová Katerina PVP9250 8652124 E VSS Přírodověda Praha
11:45:00 102 Šimková Johanka SHK9355 8645454 E OK Slavia Hradec Králové
11:47:00 101 Hancová Petra LPU9659 8654895 E OK Lokomotiva Pardubice

D21A 13.53 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Vacant 0 Vacant
11:07:00 100 Hrabánková Klára PGP9654 232050 SK Praga
11:09:00 131 Mullis Katerina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 136 Tomešová Daniela SJC8451 981842 E Sportcentrum Jičín
11:13:00 116 Horová Magda SZP5450 9782 E TJ Slovan Zdravotník Praha

D21B 5.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 451 Tröße Andrea DE02719 8240978 SV TU Ilmenau
10:47:00 850 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
10:49:00 851 Jirková Petra VPM8450 8416122 KOS Slavia Plzeň

D35 13.53 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Vacant 0 Vacant
11:33:00 442 Kašková Katerina CHA7850 8652602 A OK Chrastava
11:35:00 444 Zweiker Martina 3888 8653273 HSV Absam OL
11:37:00 448 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
11:39:00 443 Schwartz Renée DE04985 1676767 SSV Langenhagen
11:41:00 449 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 120 Jirištová Zuzana DKP8254 9054 A Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 445 Burešová Katerina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
11:49:00 446 Karlová Katerina JIL7553 8651658 C OK Jilemnice

D45 9.99 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Vacant 0 Vacant
10:45:00 Vacant 0 Vacant
10:47:00 517 Müller-Wenzke Astrid DE02123 8637374 USV TU Dresden
10:49:00 515 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:51:00 516 Kolárová Michaela PGP7351 981813 C SK Praga
10:53:00 510 Reznícková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
10:55:00 907 Ropertz Jana DE02486 8445500 OLV Landshut
10:59:00 518 Malkowa Elena DE02624 8652655 Post SV Dresden
11:01:00 513 Kožinová Jana PGP6651 502089 SK Praga
11:03:00 507 Bugaj Teresa 41P6800 2114867 WKS Wawel Kraków
11:07:00 506 Kröber Andrea DE04157 8150105 OL-Team Wehrsdorf
11:09:00 508 Klašková Katerina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 504 Schönfeld Ute DE02194 8050167 SV TU Ilmenau
11:13:00 502 Buchholz Tanja DE01374 8111199 MTK Bad Harzburg
11:15:00 520 Jaehde Astrid DE05344 8652789 unknown
11:17:00 511 Hufnagel Ingrid DE02059 8651509 OLA TSV Deggendorf
11:23:00 503 Šedivá Miroslava EKP5750 8652147 C VŠTJ Ekonom Praha
11:25:00 505 Prušová Markéta VSP7256 8647170 C USK Praha

D55 5.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Vacant 0 Vacant
10:25:00 575 Kolovská Ilona LPM6352 8652775 C OK Lokomotiva Plzeň
10:27:00 579 Ritter Anke DE02471 8100683 SV TU Ilmenau
10:29:00 574 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
10:31:00 581 Sládková Eva TEH5751 8626369 C Sokol Tehov
10:33:00 573 Tröße Renate DE02722 8050254 SV TU Ilmenau
10:35:00 578 Kuncová Jirina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 580 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:39:00 509 Berger Gislind 297 7536 Orienteering Klosterneuburg
10:41:00 576 Kogler Martina 1270 8222226 OL Kufstein
10:43:00 577 Lugsteiner Karin 2910 2036376 Orienteering Innsbruck Imst
10:45:00 514 Adenstedt Barbara 1073 2032969 Orienteering Klosterneuburg

D65 5.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Vacant 0 Vacant
10:17:00 612 Haenelt Beatrix DE01895 8629990 TuS Lübbecke
10:19:00 613 Hankovská Jana SSP4050 51698 C SK Stopa Praha

H12 3.19 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Vacant 0 Vacant
11:24:00 432 Polák Tomáš CHA0801 2092428 OK Chrastava
11:26:00 429 Cechmánek Václav PGP0607 8575 C SK Praga
11:28:00 423 Škorpil Marek SZP0901 52275 C TJ Slovan Zdravotník Praha
11:30:00 430 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 424 Hofhanzl Antonín SJI0906 2801030 C OK Jihlava
11:34:00 426 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 C KOS Slavia Plzeň
11:36:00 425 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 427 Mairich Filip TJN0603 2067316 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 431 Pávek Štepán NEK0700 2096262 Nejdek Orienteering
11:42:00 324 Tröße Moritz DE04474 8652716 SV TU Ilmenau

H14 7.86 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Vacant 0 Vacant
11:31:00 Vacant 0 Vacant
11:33:00 307 Hasman Jakub VPM0501 2042516 C KOS Slavia Plzeň
11:35:00 304 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 OK Lokomotiva Plzeň
11:37:00 319 Pivec Jan MLA0503 8651649 C MLOK Mariánské Lázně
11:39:00 313 Mrózek Pawel TRI0401 7209795 C TJ TŽ Třinec
11:41:00 308 Vítek Matej SJI0500 2061841 C OK Jihlava
11:43:00 310 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 B USK Praha
11:45:00 311 Malý Tomáš VRB0414 2067397 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:47:00 318 Heumader Aaron 8312 2076697 Orienteering Innsbruck Imst
11:51:00 306 Wittiber Ole-Johan DE03874 8652704 Skiclub Bonn
11:53:00 305 Pupeter Xaver 8496 2111035 Orienteering Innsbruck Imst
11:55:00 320 Hnilica Hannes 3769 8070504 OLT Transdanubien
11:57:00 321 Wittiber Arvid DE03876 8652627 Skiclub Bonn
11:59:00 303 Gstir Moritz 974 8635082 Orienteering Innsbruck Imst
12:01:00 323 Lucke Moritz DE02611 8652676 Post SV Dresden
12:03:00 853 Santeler Christof 2111034 Orienteering Innsbruck Imst
12:05:00 322 Bruns Jussi DE01360 8634724 MTK Bad Harzburg
12:07:00 316 Rass Maximilian 3298 2076686 Orienteering Innsbruck Imst
12:09:00 309 Šterba Marek SKV0401 8626133 A TJ Slovan Karlovy Vary
12:11:00 315 Cerný Jonáš MLA0501 8652679 A MLOK Mariánské Lázně
12:13:00 312 Tkác Matej TJN0401 2027207 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:15:00 314 Pruša Dominik VSP0406 8647211 A USK Praha

H17 13.48 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vacant 0 Vacant
10:03:00 Vacant 0 Vacant
10:05:00 Vacant 0 Vacant
10:07:00 Vacant 0 Vacant
10:09:00 225 Venhoda Matej SJI0301 2126352 C OK Jihlava
10:11:00 228 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 239 Newiak Nick NEK0101 2096220 Nejdek Orienteering
10:15:00 242 Spevácek Vojtech VPM0205 8627108 C KOS Slavia Plzeň
10:17:00 213 Kožina Štepán PGP0300 7260011 C SK Praga
10:19:00 234 Kovár Ondrej VPM0200 7208210 C KOS Slavia Plzeň
10:21:00 222 Šubrt Matej DKP0205 8635081 C Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 207 Hájek Kryštof TUV0203 9102562 C SOK TJ Turnov
10:25:00 240 Mayer Šimon KSH0202 8656537 C OB Kašperské Hory
10:27:00 230 Bartoš Václav MLA0101 8652643 B MLOK Mariánské Lázně
10:29:00 216 Ruta Matyáš TJN0102 2032159 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 219 Tuma Matej SJC0202 8644556 B Sportcentrum Jičín
10:33:00 236 Tuharský Erik TRI0100 7202876 B TJ TŽ Třinec
10:35:00 217 Pruša Kryštof VSP0102 8647138 B USK Praha
10:37:00 238 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
10:39:00 212 Matuš Vít VRB0202 2067396 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:41:00 245 Kolár Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
10:43:00 218 Link Lukáš STH0205 7204987 B SK Studenec
10:45:00 221 Lesák Ondrej TJN0306 2085591 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 214 Haltof Marek TRI0200 9101677 B TJ TŽ Třinec
10:49:00 227 Hasman Marek VPM0201 8652624 B KOS Slavia Plzeň
10:51:00 910 Klopfer Alexander DE04553 8282827 SV Sachsen 90 Werdau
10:53:00 854 Florian Sebastian 2026102 Orienteering Innsbruck Imst
10:55:00 246 Geiler Till DE03077 8010728 USV Jena
10:57:00 211 Schnegg Leo 7955 8131103 Orienteering Innsbruck Imst
10:59:00 206 Gaudernak Benjamin 8605 2061237 OLT Transdanubien
11:01:00 233 Buchholz Tom DE01375 8627265 MTK Bad Harzburg
11:03:00 209 Schindler Erik DE04398 929470 SV Handwerk Erfurt
11:05:00 224 Teichmann Tobias 7792 8140502 SU Schöckl Orienteering
11:07:00 244 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
11:09:00 237 Marecek Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:11:00 243 Procinger Jakub VRL0305 2088183 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 232 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
11:15:00 229 Richtr Lukáš VPM0204 8629751 A KOS Slavia Plzeň
11:17:00 226 Klaška Martin DKP0100 8654886 A Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 241 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:21:00 215 Penáz Vojtech VRB0303 2092391 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:23:00 220 Milán Tomáš TBM0111 8655228 A KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 235 Penáz Radek VRB0313 2092364 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H21E 17.58 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vacant 0 Vacant
10:03:00 Vacant 0 Vacant
10:05:00 Vacant 0 Vacant
10:07:00 Vacant 0 Vacant
10:09:00 Vacant 0 Vacant
10:11:00 42 Gregoriades Tomáš SSP8312 8652294 E SK Stopa Praha
10:13:00 40 Kettner Lukáš DCE9400 887640 E KOB Dobřichovice
10:15:00 58 Hochstetter Joris DE03082 8077434 USV Jena
10:17:00 37 Rusý Tomáš DCE9300 8629889 E KOB Dobřichovice
10:19:00 59 Bruns Matti DE01361 8627399 MTK Bad Harzburg
10:21:00 46 Kundörfer Jan 6770 991409 SU Schöckl Orienteering
10:23:00 54 Chaloupka Josef UOL9801 8637387 C SOB Olomouc
10:25:00 39 Kunc Radovan TJN5549 8652777 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 38 Kopácek Miroslav CHT6049 8656509 E OOB SK Chrast
10:29:00 35 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 43 Martínek Robert VPM7700 8652873 E KOS Slavia Plzeň
10:33:00 915 Bruns Eike DE01357 8634852 MTK Bad Harzburg
10:35:00 49 Hänsel Ole DE01910 8048888 SV Lengefeld
10:37:00 52 Vostál Dominik UOL9901 1400425 C SOB Olomouc
10:39:00 51 Neumann Jindrich PVP9900 8565 C VSS Přírodověda Praha
10:41:00 914 Leibiger Jens 12608 8191059 Post SV Dresden
10:43:00 36 Neumann Tomáš PVP8900 8652043 E VSS Přírodověda Praha
10:45:00 53 Ridzon Daniel DKP9907 2102784 Oddíl OB Kotlářka
10:47:00 852 Neumann Vojtech PVP9400 1403421 E VSS Přírodověda Praha
10:49:00 41 Klaška Pavel jun. DKP9301 1700077 E Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 44 Drobník Michal SJC8709 8634841 E Sportcentrum Jičín
10:53:00 33 Poell Matthias 2114 9060906 OLC Wienerwald
10:55:00 32 Tojnar Jan LIV6701 8651430 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
10:57:00 31 Satrapa Vito 7317 8120812 OLC Wienerwald
10:59:00 30 Varga Stephan 1033 500733 LZ OMAHA
11:01:00 29 Cienciala Jan TRI9801 1400410 E TJ TŽ Třinec
11:03:00 28 Hechl David 1565 8060951 Naturfreunde Kitzbühel
11:05:00 27 Cech Jan LIV7900 8652728 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
11:07:00 564 Bruns Thilo DE01365 8634778 MTK Bad Harzburg
11:09:00 25 Štastný Jirí TBM7137 8635302 E KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 24 Marecek Petr OSN6900 8656602 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:13:00 23 Hölzl Andrä 7212 8240900 Naturfreunde Kitzbühel
11:15:00 22 Wickert Adrian 990 7942112 Orienteering Innsbruck Imst
11:17:00 21 Pospíšil Vítek SZP6800 8652776 E TJ Slovan Zdravotník Praha
11:19:00 20 Kantor Ondrej TRI9103 8651696 E TJ TŽ Třinec
11:21:00 18 Venhoda Milan SJI7104 8651497 E OK Jihlava
11:23:00 17 Nagy Josef TJN0006 0 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 16 Hasman 8651504 VPM0002 8651504 A KOS Slavia Plzeň
11:27:00 15 Lauerman Jan SJI7419 886813 E OK Jihlava
11:29:00 14 Starý Ondra VRL9802 2025354 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:00 13 Vodrážka Ondrej VPM7702 8652307 A KOS Slavia Plzeň
11:33:00 12 Groß Sebastian DE02953 8140214 SV Wissenschaft Quedlinburg
11:35:00 11 Vystavel Ondrej JPV9807 8626803 A Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 10 Bartoš Vojtech MLA9802 8652687 E MLOK Mariánské Lázně
11:39:00 9 Horyna Roman SZP7600 8652800 E TJ Slovan Zdravotník Praha
11:41:00 55 Hašek Jan 20941 8629758 KOS Slavia Plzen
11:43:00 8 Kugler Johann 2770 660503 LZ OMAHA
11:45:00 7 Hlavác Ondrej TBM9901 8651709 A KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 6 Matuš Vojtech VRB9606 8635781 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:49:00 4 Argaláš Michal TRI9301 8651575 E TJ TŽ Třinec
11:51:00 3 Horvát Petr SSU9442 8644873 E SK Severka Šumperk
11:53:00 2 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
11:55:00 1 Laciga Radek SZP8200 8624257 E TJ Slovan Zdravotník Praha

H21A 16.07 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Vacant 0 Vacant
11:19:00 50 Rýdl Jirí TJN7000 2096117 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 901 Böhmer Arne DE03101 8652857 SV Robotron Dresden
11:23:00 34 Cáp Ondrej DOB7405 8652652 A KOB Dobruška
11:25:00 26 Janovský Tomáš PGP6401 8636798 A SK Praga
11:27:00 48 Pruša Michal VSP7310 8645427 A USK Praha
11:29:00 45 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň

H21B 10.04 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Ilner Vojtech DKP9600 8626895 Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 800 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 803 Kratky Paul 3812 7990729 OLT Transdanubien
10:59:00 804 Zieba Jakub NEK9800 2067347 A Nejdek Orienteering
11:01:00 805 Immervoll Christopher 1937 8200884 SU Schöckl Orienteering
11:03:00 802 Rass Gilbert 979 2096688 Orienteering Innsbruck Imst

H35 16.07 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vacant 0 Vacant
10:03:00 Vacant 0 Vacant
10:05:00 480 Tuma Jaroslav SJC7305 7090004 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 463 Geisler Michal SPC7504 8627939 B SPORTICUS team
10:09:00 486 Töpfer Christian DE02707 8077438 USV Jena
10:11:00 477 Lauterbach Helge DE03446 8652264 Skisportverein Erfurt 02
10:13:00 481 Haenelt Stephan DE02993 8637584 SV IHW Alex 78 Berlin
10:15:00 475 Kaltenbacher Pierre 727 8080804 HSV OL Wiener Neustadt
10:17:00 485 Richter Friedmar DE02440 8003139 USV TU Dresden
10:19:00 474 Polák Jaroslav CHA7500 8652131 C OK Chrastava
10:21:00 472 Štregl Petr VRL7303 2017676 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 476 Klech Richard VRB7201 436946 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:25:00 911 Huster Mark DE03390 8341577 SV Sachsen 90 Werdau
10:27:00 464 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
10:29:00 478 Pávek Jirí NEK7700 2096214 Nejdek Orienteering
10:31:00 479 Puš Roman STH7501 2032180 SK Studenec
10:33:00 469 Klaška Pavel sen. DKP6500 53550 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 483 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:37:00 466 Hofhanzl Abrahám SJI7300 2800340 C OK Jihlava
10:39:00 465 Fremder Lars DE01771 8653084 OL-Team Wehrsdorf
10:41:00 482 Hašek Ondrej VPM6902 2060400 C KOS Slavia Plzeň
10:43:00 487 Lucke Jens DE02610 8215333 Post SV Dresden
10:45:00 473 Šmahel Lukáš OPI7800 8652708 Orientační sporty Písek
10:47:00 467 Uhlemann Ulf DE02731 303967 ESV Dresden
10:49:00 484 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 908 Körner Ralph DE01588 8099000 OLV Landshut

H45 16.01 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Vacant 0 Vacant
10:59:00 Vacant 0 Vacant
11:01:00 Vacant 0 Vacant
11:03:00 Vacant 0 Vacant
11:05:00 470 Hasman Jan VPM6901 2060391 C KOS Slavia Plzeň
11:07:00 569 Caspari Volker DE01403 8652193 OL Team Lippe
11:09:00 545 Buchholz Sven DE01373 8230970 MTK Bad Harzburg
11:11:00 555 Hnilica Thomas 1285 8171068 OLT Transdanubien
11:13:00 556 Kalousek Jirí DKP6901 8634866 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 906 Rácz Csaba DE02399 8619912 OLV Landshut
11:17:00 558 Šimek Roman UOL6503 8652891 C SOB Olomouc
11:19:00 557 Gruhl Uwe DE03477 8651562 SG LVB Leipzig
11:21:00 570 Hauschild Steffen DE03498 8100966 ESV Dresden
11:23:00 562 Schubert Jürgen DE02213 8652727 TV 1894 Coburg-Neuses
11:25:00 546 Reichl Michal SSP6400 8651578 C SK Stopa Praha
11:27:00 905 Zölde Norberth DE02912 8404840 OLV Landshut
11:29:00 550 Männel Harald DE02627 8644826 OL-Team Wehrsdorf
11:31:00 565 Ehms Holger DE03198 8632434 SG LVB Leipzig
11:33:00 561 Malecek Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
11:35:00 560 Hartung Thomas DE03859 1417162 SV Sachsen 90 Werdau
11:37:00 537 Hájek Jirí NEJ6400 682072 C TJ Jiskra Nejdek
11:39:00 539 Bartczak Jaroslaw 39P6800 887093 UMKS Orkan Ostróda
11:41:00 549 Nowak Remigiusz 97P7200 7200386 KS Hades Poznań
11:45:00 543 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 535 Krauße Thomas DE01622 8222221 SG LVB Leipzig
11:49:00 566 Knitsch Wolfram DE01547 7000026 Post-SV Chemnitz
11:51:00 542 Moszkowicz Pawel 41P6700 0 WKS Wawel Kraków
11:53:00 541 Škorpil Martin SZP5700 2011900 C TJ Slovan Zdravotník Praha
11:55:00 538 Gorczyca Jacek 97P7100 2067843 KS Hades Poznań
11:57:00 548 Adenstedt Erik 1074 8631105 Orienteering Klosterneuburg
11:59:00 571 Heinrich Peter DE02982 8005663 SV TuR Dresden
12:01:00 568 Gorecki Mario DE03187 8077436 USV Jena
12:03:00 552 Kramer Klaus 1014 9999901 GO Harzberg
12:05:00 559 Podivínský Tomáš SCP7201 8653305 C OK Sparta Praha
12:07:00 903 Heinemann Björn DE01940 8645061 SV Robotron Dresden
12:09:00 563 Wittiber Ralf DE02859 8652812 Skiclub Bonn
12:11:00 572 Voit Michael DE03281 8644916 VfL Nürnberg
12:13:00 536 Blaha Ondrej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha

H55 10.04 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Vacant 0 Vacant
10:34:00 Vacant 0 Vacant
10:36:00 534 Hones Josef 2618 8116117 HSV Ried
10:38:00 554 Kradischnig Günter 2130 8611028 OLC Graz
10:40:00 606 Schote Gerd DE02201 6599 OL-Team Wehrsdorf
10:42:00 604 Pribík Jan PGP6301 51631 SK Praga
10:44:00 608 Quendt Peer DE02395 8077452 USV Jena
10:46:00 592 Fajtl Jaroslav VPM6001 887627 C KOS Slavia Plzeň
10:48:00 57 Bruns Henning DE01359 8635067 MTK Bad Harzburg
10:50:00 598 Niessner Piotr 41P6300 8635047 WKS Wawel Kraków
10:52:00 607 Berndt Peter DE01081 8645060 Post-SV Chemnitz
10:54:00 594 Schalle Michael DE02525 8222223 MTV Bamberg
10:56:00 599 Kössler Wolfgang DE03472 302986 Volkssport Berlin
10:58:00 547 Zapletal Josef 3207 8140659 Naturfreunde Wien
11:00:00 597 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
11:02:00 601 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
11:04:00 544 Pacher Hannes 1944 8011559 SU Schöckl Orienteering
11:06:00 602 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
11:08:00 600 Šedivý Jirí EKP5500 8652156 C VŠTJ Ekonom Praha
11:10:00 533 Gratzer Hans Georg 955 230721 Orienteering Innsbruck Imst
11:12:00 593 Tröße Lutz DE02721 8070750 SV TU Ilmenau
11:14:00 595 Kraemer Werner DE01604 8629988 Post SV Dresden
11:16:00 913 Zimmermann Gerd 0 SSV Planeta Radebeul
11:18:00 540 Rogl Hartwig 1070 8627906 Naturfreunde Seekirchen
11:20:00 603 Fremder Dietmar DE01770 8130408 OL-Team Wehrsdorf

H65 7.86 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vacant 0 Vacant
10:02:00 630 Prinda Oldrich VLI5101 8634766 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 631 Hora Vladimír SZP5100 7200325 C TJ Slovan Zdravotník Praha
10:06:00 633 Schlemm Hermann DE04185 8077453 USV Jena
10:08:00 Fišák Jan MLA4401 8620789 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 622 Maier Curt 1241 9911111 ASKÖ OLC Ebenthal
10:12:00 625 Kruczek Stanislaw 41P4800 54021 WKS Wawel Kraków
10:14:00 624 Koc Zdenek SSP4700 8654915 C SK Stopa Praha
10:16:00 627 Neumann Zbynek LME5300 51579 C SK Los Mělník
10:18:00 629 Nosál Stanislav SSP4600 8805 C SK Stopa Praha
10:20:00 917 Wieland Reinhard DE03280 8050009 Ski-Club Lauf
10:22:00 632 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
10:24:00 626 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:26:00 623 Conrad Helmut DE01421 8501901 USV TU Dresden
10:28:00 628 Škoda Premek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering

H75 7.86 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Vacant 0 Vacant
11:28:00 645 Procházka Zdenko DKP4300 8635110 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 647 Jarkov Viktor DE02105 8647132 OLG Regensburg
11:32:00 642 Rychlý Rudolf SSP4100 8651638 SK Stopa Praha
11:34:00 643 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek
11:36:00 904 Heinemann Rolf DE01942 8654365 SV Robotron Dresden
11:38:00 646 Horn Gerhard DE02051 9200007 TGV Horn
11:40:00 644 Nemec Vladimír SSP4201 502087 C SK Stopa Praha

Open 10.04 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Vacant 0 Vacant
10:17:00 702 Pivcová Žaneta MLA8050 416178 C MLOK Mariánské Lázně
10:19:00 701 Mišeková Martina KAM7851 8651409 OK Kamenice
10:21:00 918 Mitzenheim Sabine DE05342 8634847 VfL Nürnberg
10:23:00 721 Mišek Michal KAM7202 8644912 OK Kamenice
10:25:00 703 Mayer Tomáš KSH6900 416184 OB Kašperské Hory
10:27:00 707 Gstir Alexander 972 8635122 Orienteering Innsbruck Imst
10:29:00 720 Gorecki Jana DE01839 8077437 USV Jena
10:31:00 450 Caspari Pia DE01402 8634808 OL Team Lippe
10:33:00 223 Reichl Tomáš SSP0100 995879 C SK Stopa Praha
10:35:00 567 Geiler Susanne DE02872 8077454 USV Jena