Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Střelnice u obce Kotojedy
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Dittrichová Andrea
Hlavní rozhodčí:
Vlček Roman - R2
Stavitel tratí:
Dittrich Pavel - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10C 1.09 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:04:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
10:06:00 Hečová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
10:08:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
10:12:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:14:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C SKOB Zlín
10:16:00 Skopalová Alexandra SKM0950 0 C KOB Směr Kroměříž
10:18:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C SKOB Zlín
10:20:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C SKOB Zlín
10:22:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
10:26:00 Kopečková Viktorie TZL0853 2091565 C SKOB Zlín

D12C 1.51 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8583 C SKOB Zlín
10:32:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:00 Buksová Karolína SKM0850 436932 C KOB Směr Kroměříž
10:36:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 B SKOB Zlín
10:38:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C SKOB Zlín
10:42:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:44:00 Fišerová Markéta TZL0851 2070831 B SKOB Zlín
10:46:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C OB Vizovice
10:48:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 B SKOB Zlín
10:50:00 Marková Michaela VIC0850 425433 C OB Vizovice

D14C 1.58 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
10:04:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B OB Vizovice
10:05:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 C SKOB Zlín
10:06:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín
10:08:00 Ošmerová Tereza SKM0550 331683 C KOB Směr Kroměříž
10:09:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C SKOB Zlín
10:10:00 Coufalová Aneta SKM0552 436930 C KOB Směr Kroměříž

D16C 1.69 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 B SKOB Zlín
10:14:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:15:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín

D18C 1.73 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Končáková Alžběta LCE0256 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 B OOB TJ Slovan Luhačovice

D21C 2.29 km, 90 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
10:02:00 Müllerová Erika OTK0050 433088 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:03:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
10:04:00 Nedbalová Magdaléna KVS9751 53688 C SKOB Kobra Vsetín
10:05:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín
10:06:00 Křupková Eva KVS9552 53698 C SKOB Kobra Vsetín
10:07:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C SKOB Zlín
10:08:00 Mikušová Lucie KVS9550 0 C SKOB Kobra Vsetín
10:09:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
10:10:00 Macečková Veronika KVS9551 51529 C SKOB Kobra Vsetín
10:11:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
10:12:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:13:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
10:14:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
10:15:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
10:17:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín

D35C 1.81 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Kundratová Jana TZL7350 53360 C SKOB Zlín
10:20:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 C GIGANT Orienteering
10:22:00 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C SKOB Kobra Vsetín
10:23:00 Chromčáková Jitka JZL7850 53802 C TJ Jižní svahy Zlín
10:24:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín

D45C 1.66 km, 85 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:00 Janků Kateřina KVS7450 2021852 C SKOB Kobra Vsetín
10:35:00 Končáková Katka HLV6856 416086 C KČT - OB Holešov
10:36:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
10:38:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:39:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín

D55C 1.46 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
10:05:00 Krajčová Věra OTK5850 53343 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:06:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
10:07:00 Hrbasová Jana KVS5551 53680 C SKOB Kobra Vsetín

D65C 1.24 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:02:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín

DH10N 1.08 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hubáček Oskar LCE1002 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:02:00 Trčka Daniel LCE1101 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:00 Poslušná Katka TZL1051 2121120 C SKOB Zlín
10:06:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:08:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C KOB Směr Kroměříž
10:10:00 Gregorová Berta LCE1052 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Janků Markéta KVS0951 7181009 C SKOB Kobra Vsetín
10:14:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:16:00 Marková Tatiana VIC1060 425432 C OB Vizovice
10:18:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:22:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H10C 1.09 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
10:36:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:38:00 Šubín Filip TZL0817 2113058 C SKOB Zlín
10:40:00 Navrátil Daniel JZL0900 2070835 C TJ Jižní svahy Zlín
10:42:00 Fišer Petr TZL1004 53899 C SKOB Zlín
10:44:00 Rose Ondřej SKM0900 51305 C KOB Směr Kroměříž
10:46:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 C SKOB Zlín
10:48:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:50:00 Hustý Matěj TZL0903 2134321 C SKOB Zlín
10:52:00 Graclík Daniel KVS1001 53684 C SKOB Kobra Vsetín
10:54:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C SKOB Zlín
10:56:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín

H12C 1.46 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Křížka Martin VIC0802 0 OB Vizovice
10:12:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
10:14:00 Veselý Štěpán VIC0712 425425 B OB Vizovice
10:16:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
10:18:00 Mlčoch Jakub SKM0801 53811 C KOB Směr Kroměříž
10:20:00 Truneček Jakub TZL0705 53367 B SKOB Zlín
10:24:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
10:26:00 Hala Zdeněk VIC0801 425439 C OB Vizovice
10:28:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C SKOB Zlín
10:30:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 B KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 C SKOB Zlín
10:34:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
10:36:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
10:38:00 Buksa Jan SKM0800 53817 C KOB Směr Kroměříž
10:40:00 Čuda Ondřej TZL0816 2134315 C SKOB Zlín
10:42:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:44:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
10:46:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C SKOB Kobra Vsetín
10:48:00 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B SKOB Zlín
10:50:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín

H14C 1.78 km, 85 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Huleja Martin TZL0604 2113096 B SKOB Zlín
10:45:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C OB Vizovice
10:46:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
10:47:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:48:00 Márton Lukáš TZL0605 2121127 B SKOB Zlín
10:49:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B OB Vizovice
10:50:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
10:51:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
10:52:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 B SKOB Zlín
10:53:00 Hala Jaromír VIC0606 425427 B OB Vizovice
10:54:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
10:55:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín

H16C 1.90 km, 85 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
10:32:00 Veselý Jonáš VIC0411 2073737 C OB Vizovice
10:33:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 A SKOB Zlín
10:34:00 Zácha David SKM0400 253379 C KOB Směr Kroměříž
10:35:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 C SKOB Zlín
10:37:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 A SKOB Zlín

H18C 2.10 km, 100 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Koňařík Vít SVS0200 2133890 B Orientklub Vsetín
10:09:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín

H21C 2.72 km, 125 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
10:21:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:22:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
10:23:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
10:24:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
10:25:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:27:00 Panovec Jan SSU8931 8066608 C SK Severka Šumperk
10:28:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
10:29:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
10:30:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
10:31:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
10:32:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:33:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
10:35:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
10:36:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice

H35C 2.10 km, 100 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
10:21:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:22:00 Špaňhel Zdeněk VIC7631 425423 C OB Vizovice
10:23:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
10:25:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:27:00 Mašláň Jakub TZL7801 1400424 C SKOB Zlín
10:28:00 Hala Miroslav VIC7601 416057 C OB Vizovice
10:29:00 Kusák Ivan TZL6502 53896 C SKOB Zlín
10:30:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
10:31:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:32:00 Rudle Tomáš TZL7403 7201770 C SKOB Zlín
10:33:00 Pohořalý Jiří OTK7500 426382 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:34:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
10:35:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
10:36:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
10:37:00 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C BETA URSUS Orienteering

H45C 1.86 km, 85 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Müller Libor OTK7201 433082 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:28:00 Koňařík Jaroslav SVS7401 51521 Orientklub Vsetín
10:29:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
10:30:00 Zentrich David OTK7101 53323 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:31:00 Škoda František LCE7439 2045222 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:32:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:33:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
10:34:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:35:00 Černík Milan KVS6501 2021855 C SKOB Kobra Vsetín
10:36:00 Mikšík Pavel 0090001 500259 Osport
10:37:00 Tomeček Ladislav HLV7137 331485 C KČT - OB Holešov
10:38:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H55C 1.66 km, 80 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Janků Josef KVS6200 8680377 C SKOB Kobra Vsetín
10:14:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
10:15:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
10:16:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:17:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H65C 1.44 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:04:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
10:05:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
10:07:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:08:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C SKOB Kobra Vsetín

H70C 1.19 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

HDR 1.16 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Denemarek Albert TBM1306 2059743 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Navrátil Jáchym JZL1100 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín
10:00:00 Němcová Kamila TZL0854 2113062 C SKOB Zlín
10:00:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Stacke Viktorie LCE1251 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Zicha Ondřej TZL0904 8595 C SKOB Zlín
10:00:00 Zicha Lukáš TZL0905 8581 C SKOB Zlín
10:00:00 Pokluda Filip 0050002 2148239 FreeRun Zlín
10:00:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín
10:00:00 Smola Štěpán TZL1414 428255 C SKOB Zlín
10:00:00 Zapletalová Radovana 0080001 0 žádný
10:00:00 Lukáš Zapletal 0080002 0 žádný
10:00:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
10:00:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
10:00:00 Vintrová Matylda TZL1551 53341 C SKOB Zlín
10:00:00 Mikšík Oliver 0090002 301155 Osport
10:00:00 Zapletalová Lenka 0080003 0 žádný
10:00:00 Zapletalová Veronika 0080004 0 žádný
10:00:00 Wiedermann Marek SKM10XX 0 KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Wiedermannová Dita SKM13XX 0 KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Wiedermann Štěpán SKM16XX 0 KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Brucháček Jan SKMBRXX 0 KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Brucháček Matěj SKMBRYY 0 KOB Směr Kroměříž

P 1.53 km, 50 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kovalčíková Michaela 0020001 0 Zálešná
10:00:00 Skopalová Kateřina SKMXX01 8680415 KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Skopal Ladislav SKMXX02 52208 KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Klíma Jan OTK7200 2067301 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:00:00 Pokluda Ondřej 0050001 8116684 FreeRun Zlín
10:00:00 Olbortová Kristýna TZL0258 52685 SKOB Zlín

T 1.94 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:11:00 Špaňhelová Lenka VIC7753 425428 C OB Vizovice