Místo konání:
Vítová, skautská Chatová základna Eliška
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem, Měřítko 1:10 000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R2
Stavitel tratí:
Slováček Tomáš, Pernička Petr - R1
D10C
2.40 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
04 |
Poslušná Katka |
TZL1051 |
2121120 |
C |
SKOB Zlín |
10:37:00 |
07 |
Kolářová Veronika |
LOU1050 |
2143359 |
C |
SK Moravan Louňovice |
10:40:00 |
10 |
Marková Tatiana |
VIC1060 |
9200992 |
C |
OB Vizovice |
10:43:00 |
13 |
Palasová Barbora |
TZL1052 |
49513 |
C |
SKOB Zlín |
10:46:00 |
16 |
Slámová Julie |
LCE1051 |
2116500 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:49:00 |
19 |
Kořenová Hana |
TZL1050 |
2134316 |
C |
SKOB Zlín |
10:52:00 |
22 |
Juračáková Judita |
BFM1053 |
49455 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
D12C
2.80 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
05 |
Novosadová Klára |
TZL0952 |
2070833 |
C |
SKOB Zlín |
10:38:00 |
08 |
Škodová Štěpánka |
LCE0852 |
2080938 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:41:00 |
11 |
Marková Michaela |
VIC0850 |
2001970 |
C |
OB Vizovice |
10:44:00 |
14 |
Lázničková Alžběta |
TZL0858 |
331753 |
C |
SKOB Zlín |
10:47:00 |
17 |
Kozubíková Markéta |
VIC0953 |
0 |
C |
OB Vizovice |
10:50:00 |
20 |
Zrníková Eliška |
LCE0956 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:53:00 |
23 |
Héčová Kristýna |
TZL0957 |
2134311 |
C |
SKOB Zlín |
10:56:00 |
26 |
Burešová Eliška |
BFM0955 |
428283 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:59:00 |
29 |
Walaská Klára |
TRI0950 |
2102570 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:02:00 |
32 |
Kundratová Eva |
TZL0950 |
7209279 |
C |
SKOB Zlín |
11:05:00 |
35 |
Kawuloková Tereza |
TRI0956 |
8003651 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:08:00 |
38 |
Byrtusová Klára |
SIT0851 |
8667954 |
C |
OK SILESIA |
11:11:00 |
41 |
Kopečková Viktorie |
TZL0853 |
2091565 |
C |
SKOB Zlín |
11:14:00 |
44 |
Špaňhelová Jana |
VIC0888 |
425435 |
C |
OB Vizovice |
11:17:00 |
47 |
Skopalová Alexandra |
SKM0950 |
8656701 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:20:00 |
50 |
Perničková Karolína |
TZL0850 |
8584 |
C |
SKOB Zlín |
11:23:00 |
53 |
Kubíčková Lucie |
VIC0952 |
425438 |
C |
OB Vizovice |
11:26:00 |
56 |
Buksová Karolína |
SKM0850 |
7790010 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:29:00 |
59 |
Mašláňová Ema |
TZL0955 |
8150409 |
C |
SKOB Zlín |
11:32:00 |
62 |
Halová Kateřina |
VIC0860 |
0 |
|
OB Vizovice |
11:35:00 |
65 |
Řezníčková Klára |
TZL0959 |
8411 |
C |
SKOB Zlín |
11:38:00 |
68 |
Cymorková Julie |
TRI0953 |
8004343 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:41:00 |
71 |
Růžičková Žofie |
TZL0953 |
8597 |
C |
SKOB Zlín |
11:44:00 |
74 |
Vlčková Markéta |
VIC0951 |
8482070 |
C |
OB Vizovice |
D14C
3.60 km, 135 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:05:00 |
35 |
Červenková Eliška |
SOP0751 |
7209463 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:08:00 |
38 |
Walicová Eva |
TRI0652 |
53215 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:11:00 |
41 |
Rychlá Karolína |
KRN0757 |
8654916 |
B |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:14:00 |
44 |
Kovalčíková Nela |
TZL0757 |
8583 |
C |
SKOB Zlín |
11:17:00 |
47 |
Malá Karolína |
VRB0777 |
2067388 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:20:00 |
50 |
Štětínská Tereza |
MOV0751 |
8670475 |
B |
SKOB Ostrava |
11:23:00 |
53 |
Entová Kateřina |
TZL0751 |
2121124 |
B |
SKOB Zlín |
11:26:00 |
56 |
Čudková Kristýna |
MOV0654 |
8670474 |
B |
SKOB Ostrava |
11:29:00 |
59 |
Rosíková Růžena Eliška |
VIC0650 |
2103241 |
C |
OB Vizovice |
11:32:00 |
62 |
Poslušná Jitka |
TZL0752 |
2121125 |
B |
SKOB Zlín |
11:35:00 |
65 |
Hrbáčková Michaela |
LCE0751 |
8680292 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:38:00 |
68 |
Lorencová Anna |
TZL0756 |
2121128 |
C |
SKOB Zlín |
11:41:00 |
71 |
Pavlová Eliška |
MOV0650 |
8670472 |
B |
SKOB Ostrava |
11:44:00 |
74 |
Kusáková Valentýna |
TZL0651 |
7211007 |
B |
SKOB Zlín |
D16C
4.10 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
05 |
Haltofová Romana |
TRI0451 |
8670381 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:39:00 |
09 |
Vojkůvková Hana |
MOV0552 |
420438 |
C |
SKOB Ostrava |
10:43:00 |
13 |
Ošmerová Tereza |
SKM0550 |
8680307 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:47:00 |
17 |
Kolarczyková Eliška |
TRI0551 |
7210919 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:51:00 |
21 |
Procnerová Veronika |
MOV0450 |
2087705 |
C |
SKOB Ostrava |
10:55:00 |
25 |
Holasová Barbora |
AOP0651 |
8660378 |
A |
Orientační Běh Opava |
10:59:00 |
29 |
Rybková Vendula |
TRI0453 |
7002089 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:03:00 |
33 |
Dittrichová Lucie |
SKM0551 |
8655378 |
A |
KOB Směr Kroměříž |
11:07:00 |
37 |
Pišová Adéla |
LCE0551 |
8662430 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:11:00 |
41 |
Bruková Petra |
TRI0450 |
8660369 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:15:00 |
45 |
Matoušková Jana |
MOV0551 |
8670491 |
B |
SKOB Ostrava |
11:19:00 |
49 |
Matochová Adéla |
TZL0552 |
8670800 |
C |
SKOB Zlín |
11:23:00 |
53 |
Krčková Lucie |
TRI0550 |
8033258 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:27:00 |
57 |
Zahradníková Kateřina |
MOV0553 |
2102874 |
B |
SKOB Ostrava |
D18C
5.00 km, 205 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:16:00 |
46 |
Končáková Alžběta |
LCE0256 |
889308 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:20:00 |
50 |
Navrátilová Adéla |
TRI0250 |
8061463 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:24:00 |
54 |
Davidová Tereza |
SFM0252 |
2121755 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:28:00 |
58 |
Mudráková Eliška |
LCE0352 |
8680306 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:32:00 |
62 |
Bernatíková Hana |
TRI0253 |
8662702 |
B |
TJ TŽ Třinec |
D20C
5.70 km, 270 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:32:00 |
62 |
Warcopová Kateřina |
TRI0150 |
7209788 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:35:00 |
65 |
Ressová Tereza |
LCE0052 |
2091521 |
A |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:38:00 |
68 |
Kundratová Lucie |
JZL0051 |
7203458 |
B |
TJ Jižní svahy Zlín |
D21C
6.20 km, 280 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:37:00 |
07 |
Kukolová Šárka |
LCE9251 |
889304 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:41:00 |
11 |
Mrózek Teresa |
TRI0251 |
8656736 |
A |
TJ TŽ Třinec |
10:45:00 |
15 |
Rychlá Pavlína |
KRN8559 |
8654885 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:49:00 |
19 |
Nevěřilová Kateřina |
LCE0254 |
8662434 |
A |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:53:00 |
23 |
Argalášová Kateřina |
TRI9750 |
8660373 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:57:00 |
27 |
Muchová Barbora |
KVS8550 |
8007195 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:01:00 |
31 |
Bednaříková Sára |
LCE0252 |
8660400 |
A |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:05:00 |
35 |
Dittrichová Michaela |
SKM0251 |
8656732 |
A |
KOB Směr Kroměříž |
D35C
5.10 km, 190 m, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:38:00 |
08 |
Bartůňková Lucie |
LOU7750 |
2143389 |
C |
SK Moravan Louňovice |
10:42:00 |
12 |
Slámová Alena |
LCE8253 |
2080838 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:46:00 |
16 |
Palarčíková Kateřina |
SFM7850 |
2148135 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:50:00 |
20 |
Špaňhelová Lenka |
VIC7753 |
425433 |
C |
OB Vizovice |
10:54:00 |
24 |
Dittrichová Andrea |
SKM7750 |
8680321 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:58:00 |
28 |
Holasová Šarka |
AOP7853 |
2111725 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:02:00 |
32 |
Létalová Soňa |
SFM8252 |
2800304 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:06:00 |
36 |
Marková Pavla |
VIC7857 |
8670791 |
C |
OB Vizovice |
D45C
4.20 km, 170 m, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
04 |
Popieluchová Ivona |
BFM7453 |
2102855 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:38:00 |
08 |
Procházková Martina |
SOP7351 |
433097 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
10:42:00 |
12 |
Kociánová Eva |
OOP6750 |
2112733 |
C |
TJ Opava |
10:46:00 |
16 |
Pavlicová Anna |
KVS7360 |
2116450 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:50:00 |
20 |
Pěčková Monika |
SKM7350 |
2017677 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:54:00 |
24 |
Řeháková Jana |
BFM7152 |
2113071 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:58:00 |
28 |
Leciánová Vanda |
OOP7453 |
49472 |
C |
TJ Opava |
11:02:00 |
32 |
Sadílková Lenka |
VIC7055 |
416050 |
C |
OB Vizovice |
11:06:00 |
36 |
Bíčánková Jana |
SIT7551 |
7200590 |
C |
OK SILESIA |
11:10:00 |
40 |
Bernatíková Šárka |
SFM7151 |
49487 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:14:00 |
44 |
Argalášová Gabriela |
TRI6850 |
8660461 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:18:00 |
48 |
Hulenková Martina |
MOV7352 |
51174 |
C |
SKOB Ostrava |
11:22:00 |
52 |
Kovaříková Mária |
SIT6951 |
8655462 |
C |
OK SILESIA |
11:26:00 |
56 |
Hubáčková Dagmar |
LCE6569 |
8670733 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
D55C
3.60 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:56:00 |
26 |
Rokoszová Jaroslava |
MOV6351 |
51373 |
C |
SKOB Ostrava |
11:00:00 |
30 |
Hájková Ludmila |
OOP5751 |
8116679 |
C |
TJ Opava |
11:04:00 |
34 |
Bialožytová Pavla |
TRI6350 |
51446 |
C |
TJ TŽ Třinec |
DH10N
2.40 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
05 |
Létalová Eva |
SFM1250 |
49488 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:38:00 |
08 |
Kolářová Zuzana |
LOU1250 |
2143350 |
C |
SK Moravan Louňovice |
10:41:00 |
11 |
Slámová Emílie Inka |
LCE1253 |
416062 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:44:00 |
14 |
Perničková Dita |
0090001 |
8612 |
|
- |
10:50:00 |
20 |
Černoch Jakub |
0100001 |
8933 |
|
Kroměříž |
10:53:00 |
23 |
Gregorová Berta |
LCE1052 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:56:00 |
26 |
Vlčková Alžběta |
VIC1351 |
2126280 |
C |
OB Vizovice |
10:59:00 |
29 |
Štěpánková Adéla |
KVS1250 |
8660374 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:05:00 |
35 |
Malý David |
VRB1100 |
2067390 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
H10C
2.40 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:07:00 |
37 |
Menzel František |
MOV1003 |
428276 |
C |
SKOB Ostrava |
11:10:00 |
40 |
Vintr Otakar |
TZL1300 |
53379 |
C |
SKOB Zlín |
11:13:00 |
43 |
Létal Hynek |
SFM1001 |
49443 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:16:00 |
46 |
Mašláň Prokop |
TZL1005 |
8050910 |
C |
SKOB Zlín |
11:19:00 |
49 |
Hubáček Oskar |
LCE1002 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:22:00 |
52 |
Koč Juraj |
TZL1006 |
2091546 |
C |
SKOB Zlín |
11:25:00 |
55 |
Pěček Tobiáš |
SKM1100 |
8680301 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:28:00 |
58 |
Škoda František |
LCE1113 |
2082902 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:31:00 |
61 |
Berger Tomáš |
MOV1002 |
1400415 |
C |
SKOB Ostrava |
11:34:00 |
64 |
Stacke Jan |
LCE1001 |
889300 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
H12C
3.30 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
04 |
Trávníček Jan |
TZL0812 |
8618 |
C |
SKOB Zlín |
10:37:00 |
07 |
Popieluch Martin |
BFM0801 |
4320 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
10:40:00 |
10 |
Zicha Lukáš |
TZL0905 |
2121129 |
C |
SKOB Zlín |
10:43:00 |
13 |
Bruk Tomáš |
TRI0900 |
49384 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:46:00 |
16 |
Kusák Alexander |
TZL0900 |
8594 |
C |
SKOB Zlín |
10:49:00 |
19 |
Bruk Lukáš |
TRI0901 |
49322 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:52:00 |
22 |
Lebánek Jan Maxmilián |
TZL0809 |
8662706 |
C |
SKOB Zlín |
10:55:00 |
25 |
Křížka Martin |
VIC0802 |
425432 |
C |
OB Vizovice |
10:58:00 |
28 |
Zicha Ondřej |
TZL0904 |
2121123 |
C |
SKOB Zlín |
11:01:00 |
31 |
Bocek Václav |
TRI0802 |
8116808 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:04:00 |
34 |
Čuda Ondřej |
TZL0816 |
8648628 |
C |
SKOB Zlín |
11:07:00 |
37 |
Dittrich Matouš |
SKM1000 |
8660358 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:10:00 |
40 |
Hozík Štěpán |
TZL0806 |
8648637 |
B |
SKOB Zlín |
11:13:00 |
43 |
Holas Štěpán |
AOP0900 |
8004331 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:16:00 |
46 |
Pernička Martin |
TZL0800 |
8240800 |
B |
SKOB Zlín |
11:19:00 |
49 |
Létal Jonáš |
SFM0901 |
2061826 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:22:00 |
52 |
Hustý Matěj |
TZL0903 |
2096138 |
C |
SKOB Zlín |
11:25:00 |
55 |
Hala Zdeněk |
VIC0801 |
425439 |
C |
OB Vizovice |
11:28:00 |
58 |
Přibík Martin |
TZL0807 |
2121130 |
C |
SKOB Zlín |
11:31:00 |
61 |
Mlčoch Jakub |
SKM0801 |
8680367 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:34:00 |
64 |
Jahudka Tomáš |
TZL0815 |
2134314 |
B |
SKOB Zlín |
11:40:00 |
70 |
Pavlík Adam |
TZL0810 |
8662733 |
B |
SKOB Zlín |
11:43:00 |
73 |
Otta Tobiáš |
BFM0903 |
49496 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:46:00 |
76 |
Pekárek David |
TZL1000 |
8680313 |
C |
SKOB Zlín |
H14C
4.20 km, 185 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Sikora Jan |
TZL0707 |
49484 |
C |
SKOB Zlín |
10:36:00 |
06 |
Hala Jaromír |
VIC0606 |
425427 |
B |
OB Vizovice |
10:39:00 |
09 |
Krupa Jan |
TRI0706 |
8116762 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:42:00 |
12 |
Huleja Martin |
TZL0604 |
8000604 |
B |
SKOB Zlín |
10:45:00 |
15 |
Veselý Štěpán |
VIC0712 |
8482099 |
B |
OB Vizovice |
10:48:00 |
18 |
Ryška Matěj |
TRI0604 |
8667990 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:51:00 |
21 |
Václavík Vojtěch |
TZL0711 |
2113089 |
C |
SKOB Zlín |
10:54:00 |
24 |
Otta Kryštof |
BFM0608 |
49492 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:57:00 |
27 |
Stacke Václav |
LCE0703 |
8662435 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:00:00 |
30 |
Strakoš Ondřej |
TZL0601 |
8000119 |
C |
SKOB Zlín |
11:03:00 |
33 |
Špaňhel Petr |
VIC0610 |
53857 |
C |
OB Vizovice |
11:06:00 |
36 |
Petrla Michal |
TZL0708 |
53886 |
C |
SKOB Zlín |
11:09:00 |
39 |
Vojvodík Eduard |
MOV0600 |
8670493 |
B |
SKOB Ostrava |
11:12:00 |
42 |
Čepický Šimon |
TZL0606 |
7848411 |
C |
SKOB Zlín |
11:15:00 |
45 |
Menzel Antonín |
MOV0700 |
8670494 |
B |
SKOB Ostrava |
11:18:00 |
48 |
Tuharský Tobiáš |
TRI0701 |
8657 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:21:00 |
51 |
Kundrata Vít |
TZL0700 |
8485648 |
B |
SKOB Zlín |
11:24:00 |
54 |
Pěček Jakub |
SKM0700 |
8660395 |
B |
KOB Směr Kroměříž |
11:27:00 |
57 |
Valla Jakub |
TZL0710 |
2134320 |
C |
SKOB Zlín |
11:30:00 |
60 |
Bjolek Jan |
BFM0601 |
2087708 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:33:00 |
63 |
Pernička Václav |
TZL0602 |
8170602 |
B |
SKOB Zlín |
11:36:00 |
66 |
David Vladimír |
SFM0600 |
2119196 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:39:00 |
69 |
Mikláš Matěj |
TZL0704 |
2126258 |
B |
SKOB Zlín |
11:45:00 |
75 |
Vlček Tomáš |
VIC0713 |
8663111 |
B |
OB Vizovice |
H16C
5.70 km, 210 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
05 |
Palas Jan |
TZL0507 |
2135180 |
C |
SKOB Zlín |
10:38:00 |
08 |
Veselý Jonáš |
VIC0411 |
8482077 |
C |
OB Vizovice |
10:41:00 |
11 |
Eichler Vítek |
TZL0401 |
7209282 |
B |
SKOB Zlín |
10:44:00 |
14 |
Byrtus Jakub |
SIT0502 |
8663128 |
B |
OK SILESIA |
10:47:00 |
17 |
Mrózek Pawel |
TRI0401 |
8002604 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:50:00 |
20 |
Hrbáček Filip |
LCE0501 |
8660362 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:53:00 |
23 |
Malý Tomáš |
VRB0414 |
8662353 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:56:00 |
26 |
Zácha David |
SKM0400 |
8680291 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:59:00 |
29 |
Novosad Pavel |
TZL0404 |
8660475 |
B |
SKOB Zlín |
11:02:00 |
32 |
Zádrapa Marian Petr |
MOV0503 |
8670495 |
B |
SKOB Ostrava |
11:05:00 |
35 |
Sláma Šimon |
LCE0502 |
8670814 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:08:00 |
38 |
Damek Ondřej |
SIT0503 |
8667526 |
B |
OK SILESIA |
11:11:00 |
41 |
Krupa Jakub |
TRI0404 |
8655414 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:14:00 |
44 |
Graubner Tadeáš |
TZL0407 |
2067944 |
B |
SKOB Zlín |
11:17:00 |
47 |
Bíčánek Jan |
SIT0501 |
8226307 |
B |
OK SILESIA |
11:20:00 |
50 |
Hustý Adam |
TZL0403 |
8660466 |
B |
SKOB Zlín |
H18C
6.40 km, 260 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:16:00 |
46 |
Sliž Rostislav |
TRI0302 |
8662309 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:20:00 |
50 |
Mielec Radomír |
AOV0301 |
8660459 |
B |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:24:00 |
54 |
Martynek Petr |
TRI0304 |
53180 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:32:00 |
62 |
Bialožyt Marek |
TRI0301 |
8629759 |
B |
TJ TŽ Třinec |
H20C
7.30 km, 305 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:36:00 |
66 |
Staněk Ondřej |
HAV0002 |
1426069 |
B |
OB Havířov |
11:39:00 |
69 |
Kovařík Martin |
SIT0101 |
8655413 |
B |
OK SILESIA |
H21C
9.40 km, 460 m, 14 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
05 |
Cahel Marek |
LCE8803 |
8662442 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:39:00 |
09 |
Němeček Jan |
KAM9300 |
8648633 |
C |
OK Kamenice |
10:43:00 |
13 |
Sadílek Martin |
VIC6901 |
8123400 |
C |
OB Vizovice |
10:47:00 |
17 |
Rychlý Pavel |
KRN8505 |
8414134 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:51:00 |
21 |
Rýdel Jiří |
KAM9200 |
428234 |
C |
OK Kamenice |
10:59:00 |
29 |
Vlažný Jan |
LCE8901 |
8091018 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:03:00 |
33 |
Bjolek Michal |
BFM0305 |
8109360 |
A |
SKOB Frýdek - Místek |
11:07:00 |
37 |
Vopařil Jan |
LCE9911 |
7201825 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:11:00 |
41 |
Sadílek Jan |
VIC9601 |
53126 |
C |
OB Vizovice |
11:15:00 |
45 |
Lachendro Jan |
SKM8700 |
7207146 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
H35C
7.40 km, 345 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Kolář David |
LOU7700 |
2143398 |
C |
SK Moravan Louňovice |
10:35:00 |
05 |
Koťátko Aleš |
SFM8303 |
2023814 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:37:00 |
07 |
Špaňhel Zdeněk |
VIC7631 |
425423 |
C |
OB Vizovice |
10:39:00 |
09 |
Kawulok Marek |
TRI8000 |
8003610 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:41:00 |
11 |
Ošmera Jakub |
SKM7800 |
8670759 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:43:00 |
13 |
Vlček Jiří |
VIC7700 |
7210090 |
C |
OB Vizovice |
10:45:00 |
15 |
Pěček Vítězslav |
SKM7104 |
8670802 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:47:00 |
17 |
Pavlica Jiří |
KVS7501 |
2116484 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:49:00 |
19 |
Pěček Martin |
SKM7301 |
253369 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:51:00 |
21 |
Kubíček Petr |
VIC7801 |
2126305 |
C |
OB Vizovice |
10:53:00 |
23 |
Vojvodík Martin |
MOV7400 |
7000317 |
C |
SKOB Ostrava |
10:55:00 |
25 |
Hrbáček Tomáš |
LCE7702 |
1399000 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:59:00 |
29 |
Otta Jakub |
BFM7603 |
52377 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:01:00 |
31 |
Špak Zdenek |
0010001 |
428279 |
|
Multisport361 |
11:03:00 |
33 |
Myslivec Jiří |
TRI7801 |
52292 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:05:00 |
35 |
Marek Martin |
VIC7624 |
8660360 |
C |
OB Vizovice |
11:07:00 |
37 |
Tuharský Martin |
TRI7702 |
7863 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:09:00 |
39 |
Vlček Roman |
SKM7000 |
8670823 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:11:00 |
41 |
Hala Miroslav |
VIC7601 |
416057 |
C |
OB Vizovice |
11:13:00 |
43 |
Byrtus Petr |
SIT7702 |
7209459 |
C |
OK SILESIA |
11:15:00 |
45 |
Ryška Kamil |
TRI7800 |
53294 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:17:00 |
47 |
Dittrich Pavel |
SKM7501 |
8680419 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:19:00 |
49 |
Sláma Lumír |
LCE8103 |
2091534 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:21:00 |
51 |
Holas Tomáš |
AOP7802 |
8648545 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:25:00 |
55 |
Rytíř Michal |
SKM7325 |
7210886 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
H45C
5.30 km, 210 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
31 |
Riessler Otto |
OTK6800 |
433092 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:04:00 |
34 |
Škoda František |
LCE7439 |
2045222 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:07:00 |
37 |
Svěchota Milan |
MOV7202 |
8014553 |
C |
SKOB Ostrava |
11:10:00 |
40 |
Popieluch Michal |
BFM7301 |
2800338 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:13:00 |
43 |
Müller Libor |
OTK7201 |
433082 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:16:00 |
46 |
Berger Tomáš |
MOV6901 |
52771 |
C |
SKOB Ostrava |
11:19:00 |
49 |
Bernatík Aleš |
SFM7201 |
2023813 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:22:00 |
52 |
Svoboda Martin |
BFM6701 |
2113067 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:25:00 |
55 |
Urbánek Martin |
SFM7400 |
2143366 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:28:00 |
58 |
Mička Aleš |
TJP7300 |
7800365 |
C |
TJ Sokol Troja |
11:31:00 |
61 |
David Vladimír |
SFM7401 |
2800312 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
H55C
5.00 km, 205 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:36:00 |
06 |
Zeman Ludvík |
BFM5301 |
2113053 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:40:00 |
10 |
Plášek Martin |
LCE6118 |
52703 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:44:00 |
14 |
Slivečka Jaromír |
MOV5601 |
352301 |
C |
SKOB Ostrava |
10:48:00 |
18 |
Mizera Ladislav |
KVS5300 |
2056277 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:52:00 |
22 |
Bialožyt Miroslav |
TRI5701 |
8789 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:56:00 |
26 |
Kaloč Vítězslav |
KVS5904 |
2021853 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:00:00 |
30 |
Rychlý Miloš |
OOP5302 |
8654881 |
C |
TJ Opava |
11:04:00 |
34 |
Štěpáník Otakar |
OTK5707 |
53804 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:08:00 |
38 |
Mutina Vlastimil |
BFM5701 |
2113057 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:12:00 |
42 |
Lecián Oldřich |
OOP6100 |
8007175 |
C |
TJ Opava |
11:16:00 |
46 |
Argaláš Jaroslav |
TRI6202 |
8662684 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:20:00 |
50 |
Maceček Otakar |
MOV6102 |
51173 |
C |
SKOB Ostrava |
H65C
3.70 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:36:00 |
06 |
Jurčák Karel |
SOP5101 |
8656584 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
H70C
2.90 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
04 |
Ptáček Jiří |
BOV4401 |
1421897 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
10:37:00 |
07 |
Nosek Jiří |
OOP4401 |
52766 |
C |
TJ Opava |
10:40:00 |
10 |
Beneš Karel |
HAV4201 |
1421901 |
C |
OB Havířov |
10:43:00 |
13 |
Opletal Jaroslav |
TRI3700 |
8653 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:46:00 |
16 |
Dvořák Vlastimil |
BOV4901 |
51370 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
10:49:00 |
19 |
Ševčík Břetislav |
OOP5001 |
49301 |
C |
TJ Opava |
10:52:00 |
22 |
Šidla Jiří |
OTK4001 |
426383 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
HDR
2.70 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Brucháček Jan |
TZL12XX |
0 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Brucháček Matěj |
TZLXXX3 |
0 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Buček Radek |
SKMYY02 |
53817 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Dékány Matěj |
LCE1601 |
889310 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Hozík Štěpán |
TZLXXX1 |
0 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Hozíková Eliška |
TZLXXX2 |
0 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Hudečková Adina |
OOP1450 |
232338 |
C |
TJ Opava |
10:30:00 |
00 |
Hudečková Stella |
OOP1150 |
232523 |
C |
TJ Opava |
10:30:00 |
00 |
Jahudka Štěpán |
TZL11XX |
2113062 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Kolaříková Erika |
SKM0951 |
8680289 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Kořenová Helena |
TZL1250 |
416155 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Koťátko Albert |
SFM1701 |
2031348 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:30:00 |
00 |
Kubíček Ota |
VIC1401 |
425428 |
C |
OB Vizovice |
10:30:00 |
00 |
Kunovská Natálie |
SKMXX10 |
619094 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Létalová Jana |
SFM1450 |
49449 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:30:00 |
00 |
Malaník Viktor |
TZL1100 |
8598 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Mertová Elen |
OOP1152 |
232527 |
|
TJ Opava |
10:30:00 |
00 |
Mertová Sofie |
OOP1451 |
341893 |
|
TJ Opava |
10:30:00 |
00 |
Myslivec Lukáš |
TRI1201 |
49371 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Navrátil Filip |
SKMYY01 |
53811 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Nešporová Viktorie Anna |
TZL1150 |
0 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Palarčík Kryštof |
SFM1100 |
2143377 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:30:00 |
00 |
Pokluda Filip |
0060002 |
2148239 |
|
FreeRun Zlín |
10:30:00 |
00 |
Posolda Matěj |
SKMXX02 |
51305 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Posolda Filip |
SKMXX01 |
253379 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Pěčková Natálie |
SKM15XX |
52199 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Rychlý Jakub |
KRN1500 |
2102867 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:30:00 |
00 |
Stacke Viktorie |
LCE1251 |
425578 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Svobodová Natálie |
TZL125X |
53337 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Urbanczyková Nela |
TRI1150 |
8655 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Walaski Vítek |
TRI1400 |
2113099 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Škodová Michaela |
LCE1352 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
P
3.10 km, 110 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Blank Radka |
SKM7351 |
8660386 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Brucháčková Markéta |
TZLXXX4 |
0 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Bruk Miroslav |
TRI6100 |
416126 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Bruková Jana |
TRI7150 |
49327 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Burešová Petra |
BFM7855 |
428209 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
10:30:00 |
00 |
Cymorková Kateřina |
TRI7152 |
2073677 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Davidová Petra |
SFM7651 |
2125376 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:30:00 |
00 |
Haltofová Marie |
TRI7050 |
49400 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Hrabicová Iva |
OOP6150 |
232358 |
C |
TJ Opava |
10:30:00 |
00 |
Hrbáčková Karla |
LCE8152 |
331031 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Hájek Štěpán |
MOV0606 |
436421 |
C |
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Juračák Miroslav |
BFM7605 |
49454 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
10:30:00 |
00 |
Kaňová Hanka |
SFM7657 |
2061800 |
|
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:30:00 |
00 |
Kořenová Jana |
0040001 |
0 |
|
nemám klub |
10:30:00 |
00 |
Krupa David |
TRI7602 |
8014462 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Malý Vojtěch |
VIC0005 |
0 |
|
OB Vizovice |
10:30:00 |
00 |
Mičíková Lada |
SKMXX03 |
8680394 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Mrozková Olga |
TRI7350 |
7206554 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Olbortová Kristýna |
TZL0259 |
52685 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Pavlová Libuše |
MOV7451 |
436420 |
C |
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Perničková Lenka |
0070001 |
7207038 |
|
OK Malenovice |
10:30:00 |
00 |
Plšek Martin |
0080002 |
0 |
|
neregistrovaný |
10:30:00 |
00 |
Polišenská Ludmila |
HLV7250 |
53829 |
C |
KČT - OB Holešov |
10:30:00 |
00 |
Riesslerová Eliška |
OTK0350 |
331701 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:30:00 |
00 |
Sadílková Iva |
VIC0151 |
53122 |
C |
OB Vizovice |
10:30:00 |
00 |
Urbánková Tereza |
SFM0250 |
2143388 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
10:30:00 |
00 |
Vaňhara Lukáš |
TZL0712 |
8595 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Vaňharová Kateřina |
TZL0555 |
53320 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Walaski Antonín |
TRI8006 |
416124 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Walicová Jana |
TRI7651 |
416128 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Řepka Michal |
MOV0504 |
2082935 |
C |
SKOB Ostrava |
T
5.80 km, 285 m, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:39:00 |
09 |
Bjolek Lukáš |
BFM7601 |
2113076 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:45:00 |
15 |
Palasová Michaela |
0030001 |
49592 |
|
OB Velikova |
10:57:00 |
27 |
Kadlček Václav |
0080001 |
682616 |
|
neregistrovaný |
11:09:00 |
39 |
Přibík Václav |
TZL7802 |
2121119 |
C |
SKOB Zlín |
11:12:00 |
42 |
Haltof Petr |
TRI7400 |
8660 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:15:00 |
45 |
Válek Jaroslav |
0020001 |
426340 |
|
drop |
11:33:00 |
63 |
Novotný Petr |
0050001 |
2067992 |
|
DUKLA Blansko |
11:45:00 |
75 |
Pokluda Ondřej |
0060001 |
8116684 |
|
FreeRun Zlín |