Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Vítová, skautská Chatová základna Eliška
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem, Měřítko 1:10 000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R2
Stavitel tratí:
Slováček Tomáš, Pernička Petr - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10C 2.40 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Poslušná Katka TZL1051 2121120 C SKOB Zlín
10:37:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
10:40:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C OB Vizovice
10:43:00 Palasová Barbora TZL1052 49513 C SKOB Zlín
10:46:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:49:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C SKOB Zlín
10:52:00 Juračáková Judita BFM1053 49455 C SKOB Frýdek - Místek

D12C 2.80 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
10:38:00 Škodová Štěpánka LCE0852 2080938 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C OB Vizovice
10:44:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
10:47:00 Kozubíková Markéta VIC0953 0 C OB Vizovice
10:50:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
10:56:00 Burešová Eliška BFM0955 428283 C SKOB Frýdek - Místek
10:59:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
11:02:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
11:05:00 Kawuloková Tereza TRI0956 8003651 C TJ TŽ Třinec
11:08:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 C OK SILESIA
11:11:00 Kopečková Viktorie TZL0853 2091565 C SKOB Zlín
11:14:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C OB Vizovice
11:17:00 Skopalová Alexandra SKM0950 8656701 C KOB Směr Kroměříž
11:20:00 Perničková Karolína TZL0850 8584 C SKOB Zlín
11:23:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C OB Vizovice
11:26:00 Buksová Karolína SKM0850 7790010 C KOB Směr Kroměříž
11:29:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 C SKOB Zlín
11:32:00 Halová Kateřina VIC0860 0 OB Vizovice
11:35:00 Řezníčková Klára TZL0959 8411 C SKOB Zlín
11:38:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 C TJ TŽ Třinec
11:41:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
11:44:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 C OB Vizovice

D14C 3.60 km, 135 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
11:08:00 Walicová Eva TRI0652 53215 C TJ TŽ Třinec
11:11:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:14:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8583 C SKOB Zlín
11:17:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:20:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
11:23:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 B SKOB Zlín
11:26:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
11:29:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 C OB Vizovice
11:32:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 B SKOB Zlín
11:35:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:38:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C SKOB Zlín
11:41:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
11:44:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín

D16C 4.10 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
10:39:00 Vojkůvková Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava
10:43:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 C KOB Směr Kroměříž
10:47:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
10:51:00 Procnerová Veronika MOV0450 2087705 C SKOB Ostrava
10:55:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
10:59:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:03:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
11:07:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:11:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
11:15:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B SKOB Ostrava
11:19:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 C SKOB Zlín
11:23:00 Krčková Lucie TRI0550 8033258 C TJ TŽ Třinec
11:27:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava

D18C 5.00 km, 205 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Končáková Alžběta LCE0256 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:20:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec
11:24:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:28:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:32:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B TJ TŽ Třinec

D20C 5.70 km, 270 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 B TJ TŽ Třinec
11:35:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:38:00 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 B TJ Jižní svahy Zlín

D21C 6.20 km, 280 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Kukolová Šárka LCE9251 889304 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
10:45:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:49:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
10:57:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:01:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž

D35C 5.10 km, 190 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
10:42:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:46:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:50:00 Špaňhelová Lenka VIC7753 425433 C OB Vizovice
10:54:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
10:58:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C Orientační Běh Opava
11:02:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:06:00 Marková Pavla VIC7857 8670791 C OB Vizovice

D45C 4.20 km, 170 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
10:38:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
10:42:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
10:46:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:50:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
10:54:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
10:58:00 Leciánová Vanda OOP7453 49472 C TJ Opava
11:02:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
11:06:00 Bíčánková Jana SIT7551 7200590 C OK SILESIA
11:10:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:14:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
11:18:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
11:22:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C OK SILESIA
11:26:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55C 3.60 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
11:00:00 Hájková Ludmila OOP5751 8116679 C TJ Opava
11:04:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec

DH10N 2.40 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:38:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
10:41:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:44:00 Perničková Dita 0090001 8612 -
10:50:00 Černoch Jakub 0100001 8933 Kroměříž
10:53:00 Gregorová Berta LCE1052 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
10:59:00 Štěpánková Adéla KVS1250 8660374 C SKOB Kobra Vsetín
11:05:00 Malý David VRB1100 2067390 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H10C 2.40 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Menzel František MOV1003 428276 C SKOB Ostrava
11:10:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
11:13:00 Létal Hynek SFM1001 49443 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:16:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 C SKOB Zlín
11:19:00 Hubáček Oskar LCE1002 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:22:00 Koč Juraj TZL1006 2091546 C SKOB Zlín
11:25:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž
11:28:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:31:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
11:34:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H12C 3.30 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Trávníček Jan TZL0812 8618 C SKOB Zlín
10:37:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 B SKOB Frýdek - Místek
10:40:00 Zicha Lukáš TZL0905 2121129 C SKOB Zlín
10:43:00 Bruk Tomáš TRI0900 49384 C TJ TŽ Třinec
10:46:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
10:49:00 Bruk Lukáš TRI0901 49322 C TJ TŽ Třinec
10:52:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 8662706 C SKOB Zlín
10:55:00 Křížka Martin VIC0802 425432 C OB Vizovice
10:58:00 Zicha Ondřej TZL0904 2121123 C SKOB Zlín
11:01:00 Bocek Václav TRI0802 8116808 C TJ TŽ Třinec
11:04:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C SKOB Zlín
11:07:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 C KOB Směr Kroměříž
11:10:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
11:13:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C Orientační Běh Opava
11:16:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
11:19:00 Létal Jonáš SFM0901 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:22:00 Hustý Matěj TZL0903 2096138 C SKOB Zlín
11:25:00 Hala Zdeněk VIC0801 425439 C OB Vizovice
11:28:00 Přibík Martin TZL0807 2121130 C SKOB Zlín
11:31:00 Mlčoch Jakub SKM0801 8680367 C KOB Směr Kroměříž
11:34:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 B SKOB Zlín
11:40:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
11:43:00 Otta Tobiáš BFM0903 49496 C SKOB Frýdek - Místek
11:46:00 Pekárek David TZL1000 8680313 C SKOB Zlín

H14C 4.20 km, 185 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Sikora Jan TZL0707 49484 C SKOB Zlín
10:36:00 Hala Jaromír VIC0606 425427 B OB Vizovice
10:39:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
10:42:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 B SKOB Zlín
10:45:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B OB Vizovice
10:48:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
10:51:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
10:54:00 Otta Kryštof BFM0608 49492 C SKOB Frýdek - Místek
10:57:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:00:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 C SKOB Zlín
11:03:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C OB Vizovice
11:06:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C SKOB Zlín
11:09:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
11:12:00 Čepický Šimon TZL0606 7848411 C SKOB Zlín
11:15:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
11:18:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 8657 B TJ TŽ Třinec
11:21:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
11:24:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
11:27:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
11:30:00 Bjolek Jan BFM0601 2087708 C SKOB Frýdek - Místek
11:33:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 B SKOB Zlín
11:36:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:39:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
11:45:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B OB Vizovice

H16C 5.70 km, 210 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C SKOB Zlín
10:38:00 Veselý Jonáš VIC0411 8482077 C OB Vizovice
10:41:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
10:44:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
10:47:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
10:50:00 Hrbáček Filip LCE0501 8660362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Malý Tomáš VRB0414 8662353 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:56:00 Zácha David SKM0400 8680291 C KOB Směr Kroměříž
10:59:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 B SKOB Zlín
11:02:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
11:05:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 Damek Ondřej SIT0503 8667526 B OK SILESIA
11:11:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
11:14:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 B SKOB Zlín
11:17:00 Bíčánek Jan SIT0501 8226307 B OK SILESIA
11:20:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 B SKOB Zlín

H18C 6.40 km, 260 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
11:20:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
11:24:00 Martynek Petr TRI0304 53180 B TJ TŽ Třinec
11:32:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec

H20C 7.30 km, 305 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Staněk Ondřej HAV0002 1426069 B OB Havířov
11:39:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA

H21C 9.40 km, 460 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:39:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
10:43:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
10:47:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:51:00 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C OK Kamenice
10:59:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:03:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A SKOB Frýdek - Místek
11:07:00 Vopařil Jan LCE9911 7201825 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:11:00 Sadílek Jan VIC9601 53126 C OB Vizovice
11:15:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž

H35C 7.40 km, 345 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
10:35:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:37:00 Špaňhel Zdeněk VIC7631 425423 C OB Vizovice
10:39:00 Kawulok Marek TRI8000 8003610 C TJ TŽ Třinec
10:41:00 Ošmera Jakub SKM7800 8670759 C KOB Směr Kroměříž
10:43:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C OB Vizovice
10:45:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:47:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
10:49:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
10:51:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:53:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
10:55:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
11:01:00 Špak Zdenek 0010001 428279 Multisport361
11:03:00 Myslivec Jiří TRI7801 52292 C TJ TŽ Třinec
11:05:00 Marek Martin VIC7624 8660360 C OB Vizovice
11:07:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
11:09:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
11:11:00 Hala Miroslav VIC7601 416057 C OB Vizovice
11:13:00 Byrtus Petr SIT7702 7209459 C OK SILESIA
11:15:00 Ryška Kamil TRI7800 53294 C TJ TŽ Třinec
11:17:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
11:19:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:21:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
11:25:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž

H45C 5.30 km, 210 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:04:00 Škoda František LCE7439 2045222 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:07:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
11:10:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek
11:13:00 Müller Libor OTK7201 433082 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:16:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
11:19:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:22:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
11:25:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:28:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
11:31:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy

H55C 5.00 km, 205 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:40:00 Plášek Martin LCE6118 52703 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:44:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava
10:48:00 Mizera Ladislav KVS5300 2056277 C SKOB Kobra Vsetín
10:52:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
10:56:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
11:00:00 Rychlý Miloš OOP5302 8654881 C TJ Opava
11:04:00 Štěpáník Otakar OTK5707 53804 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:08:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
11:12:00 Lecián Oldřich OOP6100 8007175 C TJ Opava
11:16:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
11:20:00 Maceček Otakar MOV6102 51173 C SKOB Ostrava

H65C 3.70 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava

H70C 2.90 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C TJ Baník Ostrava OKD
10:37:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
10:40:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
10:43:00 Opletal Jaroslav TRI3700 8653 C TJ TŽ Třinec
10:46:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
10:49:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
10:52:00 Šidla Jiří OTK4001 426383 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

HDR 2.70 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Brucháček Jan TZL12XX 0 SKOB Zlín
10:30:00 Brucháček Matěj TZLXXX3 0 SKOB Zlín
10:30:00 Buček Radek SKMYY02 53817 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Dékány Matěj LCE1601 889310 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Hozík Štěpán TZLXXX1 0 SKOB Zlín
10:30:00 Hozíková Eliška TZLXXX2 0 SKOB Zlín
10:30:00 Hudečková Adina OOP1450 232338 C TJ Opava
10:30:00 Hudečková Stella OOP1150 232523 C TJ Opava
10:30:00 Jahudka Štěpán TZL11XX 2113062 SKOB Zlín
10:30:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Kořenová Helena TZL1250 416155 C SKOB Zlín
10:30:00 Koťátko Albert SFM1701 2031348 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
10:30:00 Kunovská Natálie SKMXX10 619094 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Malaník Viktor TZL1100 8598 C SKOB Zlín
10:30:00 Mertová Elen OOP1152 232527 TJ Opava
10:30:00 Mertová Sofie OOP1451 341893 TJ Opava
10:30:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Navrátil Filip SKMYY01 53811 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 0 C SKOB Zlín
10:30:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Pokluda Filip 0060002 2148239 FreeRun Zlín
10:30:00 Posolda Matěj SKMXX02 51305 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Posolda Filip SKMXX01 253379 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Pěčková Natálie SKM15XX 52199 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:30:00 Stacke Viktorie LCE1251 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Svobodová Natálie TZL125X 53337 SKOB Zlín
10:30:00 Urbanczyková Nela TRI1150 8655 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice

P 3.10 km, 110 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Brucháčková Markéta TZLXXX4 0 SKOB Zlín
10:30:00 Bruk Miroslav TRI6100 416126 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Bruková Jana TRI7150 49327 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Burešová Petra BFM7855 428209 SKOB Frýdek - Místek
10:30:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Haltofová Marie TRI7050 49400 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Hrabicová Iva OOP6150 232358 C TJ Opava
10:30:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Hájek Štěpán MOV0606 436421 C SKOB Ostrava
10:30:00 Juračák Miroslav BFM7605 49454 SKOB Frýdek - Místek
10:30:00 Kaňová Hanka SFM7657 2061800 O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Kořenová Jana 0040001 0 nemám klub
10:30:00 Krupa David TRI7602 8014462 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Malý Vojtěch VIC0005 0 OB Vizovice
10:30:00 Mičíková Lada SKMXX03 8680394 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Mrozková Olga TRI7350 7206554 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Olbortová Kristýna TZL0259 52685 C SKOB Zlín
10:30:00 Pavlová Libuše MOV7451 436420 C SKOB Ostrava
10:30:00 Perničková Lenka 0070001 7207038 OK Malenovice
10:30:00 Plšek Martin 0080002 0 neregistrovaný
10:30:00 Polišenská Ludmila HLV7250 53829 C KČT - OB Holešov
10:30:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:30:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C OB Vizovice
10:30:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Vaňhara Lukáš TZL0712 8595 C SKOB Zlín
10:30:00 Vaňharová Kateřina TZL0555 53320 C SKOB Zlín
10:30:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Walicová Jana TRI7651 416128 C TJ TŽ Třinec
10:30:00 Řepka Michal MOV0504 2082935 C SKOB Ostrava

T 5.80 km, 285 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
10:45:00 Palasová Michaela 0030001 49592 OB Velikova
10:57:00 Kadlček Václav 0080001 682616 neregistrovaný
11:09:00 Přibík Václav TZL7802 2121119 C SKOB Zlín
11:12:00 Haltof Petr TRI7400 8660 C TJ TŽ Třinec
11:15:00 Válek Jaroslav 0020001 426340 drop
11:33:00 Novotný Petr 0050001 2067992 DUKLA Blansko
11:45:00 Pokluda Ondřej 0060001 8116684 FreeRun Zlín