Logo

Startovka závodu: Grand prix Silesia - E3

Datum:
17.07.2021
Místo konání:
Hlubočec
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kostka Evžen, Kostková Jana - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    

D10N 1.78 km, 30 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:36:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
15:38:00 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:40:00 0

D10 1.88 km, 30 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 0 C TJ Lokomotiva Beroun
15:34:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
15:36:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
15:38:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C SK Radioklub Blansko
15:40:00 0

D12 2.18 km, 35 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:10:00 Schwarzová Martina Justína LBE0951 8014483 C TJ Lokomotiva Beroun
17:12:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina
17:14:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
17:16:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B SK Radioklub Blansko
17:18:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
17:20:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
17:22:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
17:24:00 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:26:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 C SK Radioklub Blansko
17:28:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B SK Žabovřesky Brno
17:30:00 0

D14 2.53 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:10:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
17:12:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
17:14:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B SK Radioklub Blansko
17:16:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 A OOB TJ Slovan Luhačovice
17:18:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
17:20:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:22:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
17:24:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
17:26:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
17:28:00 0

D16 3.03 km, 50 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:52:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
16:54:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
16:56:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
16:58:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:00:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany
17:02:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 C TJ TŽ Třinec
17:04:00 0

D18 3.25 km, 55 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
15:34:00 0

D20 3.30 km, 65 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:23:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
17:25:00 0

D21A 3.73 km, 80 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:06:00 Procházková Marie SOP9551 8667516 C OOB TJ Slezan Opava
17:08:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:10:00 Slavíková Lucie PGP9150 8680366 C SK Praga
17:12:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C KOB START Blansko
17:14:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
17:16:00 Poláková Lenka SOP0151 8656721 B OOB TJ Slezan Opava
17:18:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
17:20:00 Čablová Kristina 0100001 9005140
17:22:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
17:24:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:26:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
17:28:00 0

D21B 3.20 km, 65 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:35:00 Jurczyk Marta 51P0050 2028219 UKS Sparta Czyżowice
16:37:00 Smolková Lucie SOP9052 0 C OOB TJ Slezan Opava
16:39:00 Korbelářová Johana HAV9350 52943 C OB Havířov
16:41:00 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:43:00 Hájková Petra KYL9350 8670481 C SK SP Kylešovice
16:45:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:47:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A OB SK Zvole
16:49:00 Pešková Jana CET8251 9718 C TJ Loko Česká Třebová
16:51:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C OOB TJ Slezan Opava
16:53:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C TJ Sokol Ptení
16:57:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:59:00 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
17:01:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
17:03:00 0

D35A 3.28 km, 65 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:24:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:26:00 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:28:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
16:30:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
16:32:00 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C KOS TJ Tesla Brno
16:34:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:36:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
16:38:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
16:40:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
16:42:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:44:00 0

D35B 2.99 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
15:33:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
15:35:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
15:37:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C SK Žabovřesky Brno
15:39:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
15:41:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:43:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
15:45:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
15:47:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
15:49:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
15:51:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
15:53:00 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:55:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:57:00 Vláčilová Kateřina RIC7757 887622 C OB Říčany
15:59:00 Brychlecová Eva MOV8551 7210801 C SKOB Ostrava
16:01:00 0

D45A 2.94 km, 60 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:26:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
16:28:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
16:30:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
16:32:00 Uhlířová Lada LBE7450 218788 C TJ Lokomotiva Beroun
16:34:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Žabovřesky Brno
16:36:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:38:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
16:40:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
16:42:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
16:44:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:46:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C Orientační Běh Opava
16:48:00 0

D45B 2.71 km, 55 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:42:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:44:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
15:46:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Rosice
15:48:00 Blahová Markéta EKP6951 224915 C VŠTJ Ekonom Praha
15:50:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
15:52:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:54:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SK OB Horní Benešov
15:56:00 Řehová Renata BFM7151 2037840 C SKOB Frýdek - Místek
15:58:00 Hájková Jitka SOP7150 515407 C OOB TJ Slezan Opava
16:00:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
16:02:00 Káňová Hana SFM7652 2260146 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:04:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
16:06:00 0

D55 2.73 km, 55 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
15:33:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
15:35:00 Pijakova Iveta SPE6251 8025010 KOB Sokol Pezinok
15:37:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
15:39:00 Hájková Iveta KYL6350 515180 C SK SP Kylešovice
15:41:00 Zelenková Lenka 0090001 9920924
15:43:00 Drągowska Marzena 23P6250 8033242 OK!Sport Warszawa
15:45:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:47:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:49:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:51:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 Slávia ŽU Žilina
15:53:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
15:55:00 0

D65 2.56 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
15:34:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:36:00 Rychtarová Irena 0010004 0
15:38:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
15:40:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C OOB TJ Zlaté Hory
15:42:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
15:44:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
15:46:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
15:48:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
15:50:00 0

H10N 1.78 km, 30 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:08:00 Uchytil Ivo 0120001 2080939
16:10:00 Hrouza Jan KRN1300 52627 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:12:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C KOB START Blansko
16:14:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
16:16:00 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:18:00 0

H10 1.78 km, 30 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:05:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:07:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:09:00 Urban Jan SBK1234 500884 C KOB START Blansko
17:11:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:13:00 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C SKOB Zlín
17:15:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
17:17:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:19:00 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:21:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:23:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
17:25:00 0

H12 2.21 km, 35 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:53:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
16:55:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C SK Žabovřesky Brno
16:57:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:59:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec
17:01:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
17:03:00 0

H14 2.54 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:43:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
15:45:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
15:47:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:49:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
15:51:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
15:53:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka
15:55:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
15:57:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
15:59:00 0

H16 3.22 km, 60 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
16:52:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
16:54:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:56:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
16:58:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
17:00:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
17:02:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:04:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
17:06:00 Navrátil Sam KYL0500 0 C SK SP Kylešovice
17:08:00 0

H18 3.66 km, 65 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:27:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C SOS Jindřichův Hradec
17:29:00 0

H20 3.94 km, 80 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 0

H21A 4.51 km, 110 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
16:03:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C SK Praga
16:05:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 C KOB START Blansko
16:07:00 Stupal František JHB8603 52353 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:09:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
16:11:00 Sochor Jan HAV8801 881004 C OB Havířov
16:13:00 Borgiel Jarek 51P9700 8055091 UKS Sparta Czyżowice
16:15:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
16:17:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 R KOS TJ Tesla Brno
16:19:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
16:21:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
16:23:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
16:25:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
16:27:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:29:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C KOS TJ Tesla Brno
16:31:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
16:33:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 R KOS TJ Tesla Brno
16:35:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
16:37:00 Jurczyk Tomasz 51P9400 8640246 UKS Sparta Czyżowice
16:39:00 0

H21B 3.56 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
16:22:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno
16:24:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
16:26:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C KOB START Blansko
16:28:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:30:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Žabovřesky Brno
16:32:00 Hájek Václav KYL9800 8680617 C SK SP Kylešovice
16:34:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C SOB Olomouc
16:36:00 Kwiatkowski Lubomir 51P2000 2028215 UKS Sparta Czyżowice
16:38:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
16:40:00 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
16:44:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
16:46:00 Bernatík Lukáš SFM9801 8004044 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:48:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
16:50:00 0

H35A 4.01 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:42:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
15:44:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
15:46:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
15:48:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:50:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
15:52:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
15:54:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
15:56:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
15:58:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
16:00:00 Zeman Radek 0080001 2032199
16:02:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:04:00 Hovorka Jan LPU7907 9337 C OK Lokomotiva Pardubice
16:06:00 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C SK Žabovřesky Brno
16:08:00 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:10:00 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C TJ SOKOL Plumlov
16:12:00 Rigó Marek ODR7101 8670763 C SKOB Odry
16:14:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
16:16:00 Smolka Ondřej SOP8612 8632140 C OOB TJ Slezan Opava
16:18:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:20:00 Vojvodík Martin MOV7400 8014474 C SKOB Ostrava
16:22:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
16:24:00 0

H35B 3.32 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 Minarčík Tomáš KRN8102 9910199 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:05:00 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:07:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
16:09:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Žabovřesky Brno
16:11:00 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:13:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C SK Žabovřesky Brno
16:15:00 Hala Lukáš 0040001 301244
16:17:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
16:19:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
16:21:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:23:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
16:25:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
16:27:00 Pešek Kamil CET8002 336732 C TJ Loko Česká Třebová
16:29:00 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C SOS Jindřichův Hradec
16:31:00 Rychtar Jan 0010002 0
16:33:00 0

H45A 3.53 km, 75 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:52:00 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C OK Jihlava
15:54:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
15:56:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
15:58:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C SK Žabovřesky Brno
16:00:00 Škoda František LCE7439 2045222 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:02:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:04:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
16:06:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
16:08:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
16:10:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
16:12:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:14:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:16:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
16:18:00 Vláčil Daniel RIC7307 8222077 C OB Říčany
16:20:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
16:22:00 0

H45B 3.21 km, 65 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:43:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
16:45:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
16:47:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
16:49:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Rosice
16:51:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:53:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
16:55:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:57:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
16:59:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
17:01:00 Hájek Marek KYL6800 515146 C SK SP Kylešovice
17:03:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
17:05:00 Sliž Eduard TRI7601 8003662 C TJ TŽ Třinec
17:07:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:09:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 8663115 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:11:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
17:13:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
17:15:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava
17:17:00 Slavíček Pavel SOP7201 0 C OOB TJ Slezan Opava
17:19:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
17:21:00 0

H55A 3.21 km, 65 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:05:00 Pijak Jaroslav SPE5801 8025012 KOB Sokol Pezinok
16:07:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
16:09:00 Palicka Miroslav 75S5900 8667993 KOB Čingov Spišská Nová Ves
16:11:00 Dragowski Robert TUR5906 8116717 C OOB TJ Turnov
16:13:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
16:15:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
16:17:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
16:19:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
16:21:00 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
16:23:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
16:25:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
16:27:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava
16:29:00 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C SKOB Ostrava
16:31:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
16:33:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko
16:35:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
16:37:00 Kniebügl Anton 0140001 416747
16:39:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
16:41:00 Hepnar Luboš STE6307 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
16:43:00 Buřt Vladimír SBK6301 8007189 C KOB START Blansko
16:45:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
16:47:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
16:49:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
16:51:00 0

H55B 2.93 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:57:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
15:59:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
16:01:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
16:03:00 0

H65 2.63 km, 55 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Telecký Martin BFM5201 2113052 SKOB Frýdek - Místek
15:33:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
15:35:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:37:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
15:39:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
15:41:00 0

H70 2.36 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:07:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
17:09:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
17:11:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
17:13:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
17:15:00 Babák Jiří ZLH4801 8515553 C OOB TJ Zlaté Hory
17:17:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
17:19:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
17:21:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:23:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
17:25:00 0

H75 2.22 km, 35 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:46:00 Sedlář Vladimír AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava
16:48:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C SKOB Zlín
16:50:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
16:52:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
16:54:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
16:56:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
16:58:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
17:00:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
17:02:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C TJ Baník Ostrava OKD
17:04:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
17:06:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
17:08:00 0

HDR 1.78 km, 30 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Čech Jan 0050001 232182
15:30:00 Fiala Ondřej AOP1900 0 C Orientační Běh Opava
15:30:00 Holinková Marianka KRN1399 886824 KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:30:00 Holušová Veronika AOP1250 8004293 C Orientační Běh Opava
15:30:00 Hovorková Žofie LPU1752 2039122 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Jirka Martin SBK1818 52430 C KOB START Blansko
15:30:00 Jurczyk Aleksandra 51P9350 2028220 UKS Sparta Czyżowice
15:30:00 Kubíčková Petra VIC1650 0 C OB Vizovice
15:30:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
15:30:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Pešek Kryštof CET1502 361914 C TJ Loko Česká Třebová
15:30:00 Pešková Dorota CET1751 9720 C TJ Loko Česká Třebová
15:30:00 Pešková Barbora CET1351 339546 C TJ Loko Česká Třebová
15:30:00 Peterek Antonín SOP1601 2420050 C OOB TJ Slezan Opava
15:30:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:30:00 Rychtarová Lucie 0010003 0
15:30:00 Sadílková Markéta 0030001 2134272
15:30:00 Smolka Filip SOP1702 49389 C OOB TJ Slezan Opava
15:30:00 Srbová Julie SJI1850 2059730 C OK Jihlava
15:30:00 Stiborová Blanka TVR7650 301254 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:30:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:30:00 Válka Jan SOP1701 52765 C OOB TJ Slezan Opava
15:30:00 Vláčilová Marie RIC1299 9943 OB Říčany
15:30:00 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

P 2.36 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
15:30:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Hendrych Jaromír HOB6001 301316 C SK OB Horní Benešov
15:30:00 Hendrych Vlastimil HOB5601 231950 C SK OB Horní Benešov
15:30:00 Hendrych Jan HOB9301 4755 C SK OB Horní Benešov
15:30:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C SK OB Horní Benešov
15:30:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
15:30:00 Koťátková Dana SFM6051 2127563 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
15:30:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:30:00 Malec Vladimír KRN5900 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:30:00 Marková Marta 0170001 2115674
15:30:00 Mazzarese Kenneth 0130001 0
15:30:00 Melicharová Rozálie SJH0850 8113522 C SOS Jindřichův Hradec
15:30:00 Navrátilová Marie KYL0950 0 C SK SP Kylešovice
15:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
15:30:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
15:30:00 Rébl Miroslav 0160001 52050
15:30:00 Rychtarová Barbora 0010001 0
15:30:00 Sadílková Gabriela 0030003 0
15:30:00 Sadílková Zuzana 0030002 2134305
15:30:00 Svačinková Berenika TVR0450 2067394 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:30:00 Šabatová Lenka 0020001 0
15:30:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

T 3.53 km, 85 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:30:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
15:30:00 Eliška Chrástecká 0050002 416195
15:30:00 Jireš František 0090002 301639
15:30:00 Jirková Lenka SBK8383 920679 C KOB START Blansko
15:30:00 Kubeša Kamil HOB9101 51932 C SK OB Horní Benešov
15:30:00 Šidík Petr 0180001 253128