Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
12.06.2021
Místo konání:
Brno Bystrc, U Křivé borovice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
CHVALOVKA 365
Ředitel závodu:
Štěpánková Kateřina - R3
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Čech Radovan - R2
JURY:
Drábek Jan, Kheil Radim, Zelený Pavel
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     T3    

D10 2.10 km, 100 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:12:00 Soběslavská Anna Marie PBM1351 8013974 C TJ Spartak 1. brněnská
10:18:00 Šímová Klaudie TBM1452 553442 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Pařízková Eliška ZBM1150 2181915 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Králová Marie PBM1153 232082 C TJ Spartak 1. brněnská
10:36:00 Dohnalová Eliška ZBM1253 336762 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Vítková Kateřina PBM1152 410329 C TJ Spartak 1. brněnská
10:48:00 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Urválková Anna TBM1177 2127877 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Malá Lucie TBM1165 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 C SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Šťastná Vendula TBM1384 52476 C KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
11:42:00 Kurečková Zuzana TBM1377 337648 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 La Carbonara Noemi TBM1156 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
11:54:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C KOS TJ Tesla Brno

D10N 1.80 km, 110 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Chloupková Kristýna VBM1152 53312 C VSK Mendelu Brno

D12 2.31 km, 110 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šímová Julie TBM1055 446329 C KOS TJ Tesla Brno
10:07:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Huber Monika ABM7751 682347 KOB ALFA Brno
11:43:00 Mudráková Natálie TBM0953 8149878 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 C SK Radioklub Blansko
12:07:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C KOB START Blansko
12:13:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B SK Radioklub Blansko
12:19:00 Veselá Martina RBK1052 2034000 C SK Radioklub Blansko

D14 3.04 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 B KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Taslerová Martina ABM0757 2771358 C KOB ALFA Brno
10:49:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 B SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115694 C SK Radioklub Blansko
11:01:00 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Strýčková Barbora ADA0852 8660375 B OOB Spartak Adamov
11:25:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 C SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B SK Radioklub Blansko
12:10:00 Ryšavá Viktorie TBM0760 2127898 C KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Veselá Veronika RBK0852 8014571 C SK Radioklub Blansko

D16 3.67 km, 150 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 B KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Mynářová Markéta ZBM0657 8516457 C SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 2087638 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Vrbková Marta RBK0651 2127554 C SK Radioklub Blansko
11:23:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno

D18 4.36 km, 170 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vrbková Magdalena RBK0454 2260155 C SK Radioklub Blansko
12:06:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno

D21 5.58 km, 210 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C VSK Mendelu Brno
10:45:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Jégrová Eliška 0010001 0 Jégrovy
10:57:00 Sychrová Martina 0040002 320139 TJ Papuchálci Brno
11:03:00 Jégrová Kateřina 0010002 0 Jégrovy
11:09:00 Toušová Zuzana RBK8556 49856 C SK Radioklub Blansko
12:03:00 Bauerova Petra 0130001 7207875 Petra Bauerová
12:09:00 Kabáthová Eva LCE8966 8660368 E OOB TJ Slovan Luhačovice

D35 3.99 km, 180 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C SK Žabovřesky Brno
10:25:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219256 C KOB ALFA Brno
10:28:00 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
10:34:00 Soběslavská Vendula PBM8051 8461734 C TJ Spartak 1. brněnská
10:37:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
10:43:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:49:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Vítková Barbora PBM7952 7985 C TJ Spartak 1. brněnská
10:55:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
11:01:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Ryglová Kateřina TBM7372 8660363 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Malá Alice TBM7991 8670786 C KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
12:04:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno

D45 3.21 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
10:32:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C TJ Spartak 1. brněnská
10:35:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Mudráková Michaela TBM7555 232377 C KOS TJ Tesla Brno

D55 2.41 km, 100 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C VSK Mendelu Brno
10:10:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C VSK Mendelu Brno
11:40:00 Tomanová Elena ZBM6666 2075673 C SK Žabovřesky Brno

D65 2.21 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:59:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:35:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
12:05:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko

H10N 1.95 km, 110 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49683 C KOB START Blansko

H10 2.42 km, 120 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Vítek Vojtěch PBM1310 232100 C TJ Spartak 1. brněnská
10:09:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:15:00 Král Daniel PBM1112 344197 C TJ Spartak 1. brněnská
10:21:00 Šíma Filip TBM1213 446328 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Svirák Samuel TBM1125 2111765 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C KOS TJ Tesla Brno

H12 2.75 km, 130 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Keprt Ondřej ZBM1009 0 C SK Žabovřesky Brno
10:08:00 Svoboda Jakub PBM0901 2111747 C TJ Spartak 1. brněnská
10:11:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 8117119 C KOS TJ Tesla Brno
10:14:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C SK Žabovřesky Brno
10:17:00 Svoboda Adam PBM1001 2127524 C TJ Spartak 1. brněnská
10:20:00 Toman Matěj LBM0909 52038 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:23:00 Pařízek Jakub ZBM0903 2181934 C SK Žabovřesky Brno
10:26:00 Doušek Vilém TBM0904 8058058 C KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Malý Matyáš TBM0910 8680332 C KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 Kresta Tomáš TBM0908 2127875 C KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 B KOS TJ Tesla Brno

H14 3.59 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Dohnal František ZBM0811 232852 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Navrátil Jakub TBM0811 8014493 B KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:46:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Pazdziora Tomáš PBM0701 410345 C TJ Spartak 1. brněnská
11:04:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:10:00 Kroutil Jošt TBM0712 8188288 B KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Hájek Štěpán TBM0804 8008044 B KOS TJ Tesla Brno

H16 5.19 km, 210 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Petrášek Eduard ZBM0609 8517358 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 B KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Dvořáček Michal ZBM0513 8517357 C SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno

H18 6.26 km, 230 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
10:19:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
10:25:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
12:14:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko

H21 8.24 km, 250 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
10:26:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Nečas Jiří TZL9101 8662673 C SKOB Zlín
10:38:00 Sychra Marek 0040001 2134350 TJ Papuchálci Brno
10:44:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C USK Praha
10:50:00 Macháček Petr ZBM0112 2419992 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
11:02:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 8202202 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
11:20:00 Jirásek Michal SHK8901 8656557 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 Ženka Ondřej 0130002 7209355 Petra Bauerová
12:08:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Žabovřesky Brno

H35 7.16 km, 220 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C SK Žabovřesky Brno
10:03:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
10:06:00 Keprt Jiří ZBM7909 8517351 C SK Žabovřesky Brno
10:09:00 Šplíchal Martin 0050001 8076020 Bystrc
10:12:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
10:15:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:18:00 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C KOS TJ Tesla Brno
10:21:00 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C SK Žabovřesky Brno
10:24:00 Tasler David ABM7105 2116480 C KOB ALFA Brno
10:27:00 Doušek Robert TBM7911 8232425 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
10:33:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
10:36:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
10:39:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C MENISKOS Brno
10:42:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
10:48:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Provazník Dušan ADA7301 2127612 C OOB Spartak Adamov
11:30:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
11:36:00 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 8003593 C SK Žabovřesky Brno
11:39:00 Šťastný Jan 0090001 9005227 Brno
12:12:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
12:18:00 Veselý Martin RBK7502 751114 C SK Radioklub Blansko

H45 5.07 km, 210 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
10:41:00 Jalový Vlastimil RBK6120 8113514 C SK Radioklub Blansko
10:44:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:47:00 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C TJ Spartak 1. brněnská
10:50:00 Vostal Petr TBM7411 2000581 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. brněnská
11:26:00 Kurečka Robert ABM7210 8648589 C KOB ALFA Brno
11:29:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
12:11:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Rosice

H55 3.28 km, 160 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Sponar Jan TBM5004 7204482 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Fráňa Pavel 0060001 2060222 SK Radiosport Bílovice n./Sv.
10:07:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:10:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Obrátil Miroslav ABM6502 361974 C KOB ALFA Brno
10:16:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
11:19:00 Cigoš Pavel TBM5622 53292 KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Fučík Radek ABM6512 681879 C KOB ALFA Brno

H65 2.54 km, 120 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:08:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
10:14:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:26:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno

HDR 1.77 km, 130 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Autrata Jiří 0070001 446416 Teslička
10:00:00 Dokoupilová Simona VBM1553 53306 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Trš Josef PBM1501 2126288 C TJ Spartak 1. brněnská
10:00:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Vernerová Johanka VBM1451 49679 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Vernerová Zita VBM1651 53305 C VSK Mendelu Brno
11:00:00 Brabcová Tina 0120002 845424 Brabici
11:00:00 Brabec Lukáš 0120001 520540 Brabici
11:00:00 Krestová Alena 0080002 2095929 Kresťáci
11:00:00 Nečasová Eliška 0110001 7887934 UžLN
11:00:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
11:00:00 Svirák Timotej TBM1411 2124790 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Vrbková Mariana RBK1352 2214498 C SK Radioklub Blansko
12:00:00 Chloupek Filip VBM1301 330657 C VSK Mendelu Brno
12:00:00 Sychra Jakub VBM1601 53311 VSK Mendelu Brno

T3 3.34 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:17:00 Sedlák Leo 0020001 1418770 AC
10:23:00 Konečný Lukáš 0100002 0 Komalu
10:29:00 Prokšová Blanka CHA8350 4128 C OK Chrastava
10:35:00 Konečná Marcela 0100001 0 Komalu
10:41:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
10:47:00 Autrata Daniel TBM9012 8440550 KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Kresta Aleš 0080001 2088149 Kresťáci
11:35:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Buchta Adam 0
12:05:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
12:11:00 Svirák Pavel TBM7806 2135173 C KOS TJ Tesla Brno