Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
02.04.2022
Místo konání:
Varnsdorf
Pořadatel:
PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
Mapa:
1:4 000, e=2 m, mapový klíč ISSprOM 2019-2, A4, stav 02/2022, autor T.Babický, bude vodovzdorně upravena – pretex
Ředitel závodu:
Hnízdil Jan
Hlavní rozhodčí:
Nehasil Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R1
JURY:
Šritr Martin, Babický Tomáš, Kolaja Ehlerová Jana
Kluby:
19D     48D     ADA     BOR     DOK     FSP     CHA     JEN     JJN     JLI     KAS     KDZ     KUL     LDC     LIT     LLI     LTP     PGP     PUL     ROU     RUM     SHK     SSU     STB     TJN     TUR     TUV     VLI     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Dittmann Robert 19D7901 8606434 H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Herrmann Charlotte 48D0850 8130408 D14
10:35:00 Männel Harald 48D5500 8644826 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80
10:02:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H80
10:03:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H80
10:04:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8127 C H80
10:05:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 C H16
10:07:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C D10
10:07:00 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C H16
10:08:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D14
10:08:00 Vobr Marek BOR7801 8160175 C H21L
10:10:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B D12
10:10:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C D35
10:11:00 Fifernová Kateřina BOR0859 4370 C D14
10:12:00 Válková Adéla BOR1154 4400 C D12
10:13:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C H55
10:15:00 Michálková Ela BOR1152 4436 C D12
10:15:00 Válek Štěpán BOR1301 4414 C H10
10:17:00 Čech Jan BOR1403 416195 C H10
10:17:00 Karafiát Filip BOR7900 2134251 C H40
10:18:00 Pohoretskyi Maksym BOR0805 8304119 C H14
10:19:00 Vrabcová Anna BOR0961 4443 C D14
10:19:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D65
10:20:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C D21L
10:20:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 B H14
10:21:00 Zachar Daniel BOR1400 4402 C H10
10:22:00 Premilova Nadiia BOR7952 4381 C D40
10:22:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D75
10:22:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14
10:24:00 Michálková Ema BOR0857 2000608 C D14
10:24:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
10:24:00 Průcha Matouš BOR0911 2569 C H14
10:24:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45
10:25:00 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 C D16
10:25:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B H18
10:26:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H45
10:27:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B D16
10:28:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B H14
10:28:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45
10:29:00 Konovalova Daria BOR0661 8304118 C D16
10:30:00 Tučková Monika BOR7650 8421843 C D45
10:30:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50
10:30:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C H12
10:31:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16
10:31:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45
10:33:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D16
10:33:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H35
10:33:00 Šrůta Milan BOR7703 8505 C H45
10:34:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C D45
10:35:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35
10:35:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50
10:36:00 Macharová Michaela BOR9450 8521 C D21K
10:36:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45
10:37:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C H12
10:38:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45
10:38:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50
10:39:00 Fedorov Mikhail BOR1109 4411 C H12
10:41:00 Stehlíková Adéla BOR0554 8016033 C D18
10:41:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B H12
10:42:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50
10:42:00 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C D60
10:43:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C D40
10:16:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H40
10:28:00 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C D21L
10:31:00 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C H12
10:33:00 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Funková Markéta CHA1350 0 C D10
10:04:00 Funková Anna CHA1750 0 C D10
10:09:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B D14
10:13:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C H40
10:15:00 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C H40
10:17:00 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C D40
10:20:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D65
10:34:00 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C H35
10:35:00 Brozová Zuzana CHA8950 4664 C D21K
10:39:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 C D18
10:40:00 Barták Jiří CHA5100 8516930 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H21L
10:37:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Mastníková Lenka JJN0854 8662720 C D14
10:14:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14
10:14:00 Pražák Michal JJN7900 8670764 C H40
10:26:00 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 B H18
10:40:00 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Pešík Michal JLI7701 8051677 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D75
10:27:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H75
10:28:00 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50
10:47:00 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Jareš Ondřej KUL0600 8226351 C H16
10:16:00 Portz Viktoria KUL1051 8660594 C D12
10:17:00 Šlinská Amálie KUL0852 8226387 C D14
10:25:00 Wilfert Otakar KUL7500 8226415 C H45
10:26:00 Rotsch Jakub KUL0902 8226409 C H14
10:43:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 82263319 C H50
10:48:00 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bábková Klára LDC1251 2000585 C D10
10:09:00 Burdová Marie LDC1450 434894 C D10
10:12:00 Leginová Tereza LDC0952 2000582 C D14
10:13:00 Zít Václav LDC1300 2111720 C H10
10:20:00 Burdová Adéla LDC0852 2000596 C D14
10:23:00 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C D40
10:30:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16
10:32:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50
10:34:00 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C H65
10:41:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Špidla Josef LLI1206 2148054 C H10
10:22:00 Špidlová Ester LLI0861 2148063 C D14
10:26:00 Marková Jana LLI7152 2049529 C D50
10:29:00 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C D50
10:30:00 Špidla Kryštof LLI7608 2148108 C H45
10:31:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C D50
10:36:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H14
10:25:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C D21L
10:27:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C H45
10:28:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B D20
10:32:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45
10:34:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H50
10:37:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C D45
10:37:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H50
10:45:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Buzek Martin PGP8401 8005129 C H21L
10:14:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55
10:14:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A H21L
10:22:00 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C D21L
10:24:00 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Novotný František PUL4200 7210063 C H80
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Semerádová Štěpánka RUM0852 4616540 C D14
10:15:00 Forferová Kristýna RUM0853 4617985 C D14
10:32:00 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Andrlová Lea SHK0463 2113493 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Hübner Ondřej STB0700 2111730 C H16
10:05:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C D10
10:18:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C D40
10:20:00 Kuťková Petra STB7850 52904 C D40
10:26:00 Kubecová Kateřina STB9999 7996010 C D21L
10:33:00 Kubec Pavel STB6601 8119538 C H50
10:35:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H12
10:42:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D18
10:44:00 Průšek Petr STB7000 8119534 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16
10:27:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8659401 C D50
10:43:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R H21L
10:13:00 Dudík Petr TUR8917 52870 C H21L
10:16:00 Heřmánková Bára TUR0850 8013886 C D14
10:21:00 Neradová Alena TUR8551 8035535 C D21L
10:27:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 R D21L
10:29:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 A D20
10:38:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A H16
10:01:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C D10
10:01:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H21L
10:02:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H16
10:03:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C D10
10:04:00 Meier David VLI0606 8004347 C H16
10:05:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21L
10:06:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C D10
10:06:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A H16
10:07:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A D14
10:07:00 Přinda Lukáš VLI7701 8006731 C H21L
10:08:00 Maděrová Andrea VLI1550 2126375 C D10
10:09:00 Heczková Bohdana VLI7750 8328670 C D35
10:09:00 Petr Josef VLI6300 8287 C H21L
10:10:00 Maděrová Klára VLI1256 2148211 C D10
10:10:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H40
10:11:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C D12
10:11:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C D35
10:11:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C H21L
10:12:00 Tuma Benjamin VLI1204 2771495 C H10
10:14:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C D12
10:14:00 Matějů Emil VLI1500 515173 C H10
10:16:00 Handrk Adam VLI1206 2211650 C H10
10:17:00 Kubešová Eliška VLI1152 2151389 C D12
10:17:00 Pešík Matouš VLI0903 8130409 C H14
10:18:00 Kubešová Tereza VLI0954 2151451 B D14
10:18:00 Matějů Josef VLI1300 2181294 C H10
10:19:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C D40
10:19:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A H14
10:20:00 Matějů Eda VLI1200 2181916 C H10
10:21:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D40
10:21:00 Skácel Jan VLI0901 8076629 B H14
10:22:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C H10
10:23:00 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A D14
10:23:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B D21L
10:23:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C H10
10:23:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C H45
10:25:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B D14
10:25:00 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B H14
10:27:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14
10:28:00 Balcarová Marie VLI0658 8016312 B D16
10:29:00 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C H12
10:29:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C H45
10:30:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21L
10:31:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45
10:32:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 B H12
10:32:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C H45
10:33:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45
10:34:00 Beneš Max VLI1100 8410767 B H12
10:34:00 Meier Milan VLI7301 8662311 C H45
10:36:00 Přinda Vojtěch VLI1000 49967 C H12
10:38:00 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C H12
10:39:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C D45
10:40:00 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B H12

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:13 Vakant 0 Vakant D14
10:35 Světla Votavová 10002 1000453 1 DSVJ D45
10:39 Votava David 10001 2090845 1 DSVJ H50
10:19 Válek Ondřej 20001 1420239 2 Aktivit H40
10:12 Průcha Lukáš 30001 0 3 sloup H40
10:21 BORRMANN Malte 50001 8333336 5 OL Görlitz H20
10:40 BORRMANN Sven 50002 8003222 5 OL Görlitz H50