Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
11.06.2022
Místo konání:
Zašová , fotbalové hřiště
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Skála 1:4000, E=5m
Ředitel závodu:
Hrbas Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Žemlík Radim - R3
Stavitel tratí:
Bubela Tomáš - R1
Kluby:
64S     AOV     BBM     BFM     BOV     BZR     HAV     HLV     JPV     JZL     KAM     KRN     KVS     LCE     LPU     MOV     ODR     OKP     OOP     OTK     SBR     SFM     SIT     SKM     SOP     SVS     TRI     TZL     VIC     VPM     VRB     ZBM     ZLH     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Jakub Kuriak 64S9300 9858585 H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Elen Dreiseitelová AOV0850 2050482 C D14C
10:15:00 Ida Dreiseitelová AOV1250 52955 C HD10N
10:26:00 Jiří Vlach AOV7900 8667994 C H21C
11:10:00 Radmila Fukalová AOV7051 232136 C D45C
11:13:00 Dagmar Dreiseitelová AOV7650 52291 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Martin Kunz BBM7101 553435 C H45C
11:03:00 Ivana Kunzová BBM7155 52346 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jonáš Najdek BFM1501 49452 HDR
01:00:00 Vitězslav Meca BFM1203 428271 HDR
01:00:00 Anna Mikešková BFM1252 426344 HDR
01:00:00 Bohumila Mališová BFM8053 49457 P
01:00:00 Kateřina Václavíková BFM7754 49454 P
10:02:00 Julie Mikešková BFM0956 426342 C D14C
10:09:00 Jana Červinková BFM8052 2102862 C D35C
10:12:00 Barbora Máchová BFM0952 2087506 B D14C
10:13:00 Klára Růžičková BFM7854 7300142 C D35C
10:14:00 Václav Hrabal BFM1202 49456 C H10C
10:15:00 Olga Rýznarová BFM7853 2032327 C D35C
10:16:00 Jakub Václavík BFM1201 49461 C HD10N
10:17:00 Petra Burešová BFM7855 2039172 C D35C
10:21:00 Eliška Burešová BFM0955 8035525 B D14C
10:22:00 Markéta Máchová BFM7753 2102872 C D35C
10:23:00 Laura Najdková BFM1351 49455 HD10N
10:23:00 Kristina Čablová BFM8751 9005140 C D21C
10:33:00 Ema Mališová BFM1152 410795 C D12C
10:37:00 Markéta Mecová BFM1056 428209 C D12C
10:39:00 David Najdek BFM7802 2087500 C H35C
10:40:00 Sofie Burešová BFM1153 2039168 C D12C
10:40:00 Zdeněk Hrabal BFM7801 2087499 C H35C
10:44:00 Ondřej Červinka BFM0806 2087518 B H14C
10:48:00 František Hrabal BFM1001 2087497 C H12C
10:50:00 Ludvík Zeman BFM5301 2113053 C H65C
10:54:00 Kateřina Freithová BFM7751 206362 C D45C
10:59:00 Vojtěch Rýznar BFM0704 2087509 C H16C
11:06:00 Eduard Mališ BFM0703 2129247 C H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Oldřich Vlach BOV4403 8051251 C H70C
10:33:00 Vlastimil Dvořák BOV4901 2113502 C H70C
10:35:00 Jiří Ptáček BOV4401 8006768 C H70C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Helena Graclíková 323 0 HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Karel Beneš HAV4201 1421901 C H70C
10:37:00 Hana Sochorová HAV6250 1421893 C D55C
10:52:00 Piotr Badarycz HAV7500 8237793 C H45C
10:53:00 Barbora Kaděrová HAV7051 1425330 C D45C
10:55:00 Tomáš Sochor HAV6301 515436 C H45C
10:58:00 Robert Porada HAV7200 8200899 C H45C
10:59:00 Sylva Vričanová HAV6751 8034543 C D45C
11:04:00 Gabriela Králová HAV7152 2121892 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Kateřina Drábková HLV8451 8517324 C D35C
10:42:00 Kristýna Brázdilová HLV1154 416088 B D12C
10:42:00 Matěj Sedláček HLV1000 53834 C H12C
10:44:00 Adam Boledovič HLV1113 53830 C H12C
10:47:00 Antonín Peška HLV4801 2214545 C H65C
10:53:00 Jaroslav Sedláček HLV6404 7200377 C H45C
10:57:00 Samuel Tvrdoň HLV1114 53832 C H12C
11:07:00 Jana Sedláčková HLV7060 2260118 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Radim Perknovský JPV8235 8235111 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Ivana Chromčáková JZL5450 2070845 C P
10:23:00 František Chromčák JZL5201 53801 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Adam Hájek KAM9202 8499979 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Bětka Jiříčková KRN8383 8654901 C D21C
10:29:00 Jan Hrouza KRN8100 8654914 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Marie Beňovská KVS1253 2021858 C HDR
10:21:00 Martina Vaňková KVS8950 8107768 C D21C
10:25:00 Petr Mrázek KVS9000 8482068 C H21C
10:46:00 Jiří Spitzer KVS1004 7867 C H12C
10:52:00 Daniel Graclík KVS1001 8482064 H12C
10:55:00 Irena Mikulčíková KVS7750 2001910 C D45C
10:56:00 Zdeněk Furmánek KVS7400 8116816 C H45C
11:03:00 Štěpán Švestka KVS0600 8482098 C H16C
11:10:00 Barbora Muchová KVS8550 8007195 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Matěj Dékány LCE1601 889310 C HDR
01:00:00 Michalica Filip LCEXXXX 0 HDR
01:00:00 Karla Hrbáčková LCE8152 331031 C P
10:02:00 Inka Slámová Emílie LCE1253 51298 C D10C
10:07:00 Viktorie Stacke LCE1251 7053853 C D10C
10:08:00 Alena Slámová LCE8253 2080838 C D35C
10:13:00 Štěpánka Škodová LCE0852 2080938 C D14C
10:19:00 Michaela Škodová LCE1352 0 C HD10N
10:20:00 Dagmar Hubáčková LCE6569 8670733 C D35C
10:26:00 Kateřina Nevěřilová LCE0254 8662434 B D21C
10:32:00 Lumír Sláma LCE8103 2091534 C H35C
10:33:00 Šimon Sláma LCE0502 8670814 B H21C
10:35:00 Jana Bětíková LCE1058 0 C D12C
10:38:00 Julie Slámová LCE1051 2116500 B D12C
10:39:00 Mirka Vlažná LCE5852 8660397 C D55C
10:45:00 Anna Stackeová LCE5551 8660387 C D65C
10:45:00 František Škoda LCE1113 9201376 C H12C
10:48:00 Štěpán Michalica LCE0904 2001917 C H14C
10:50:00 Tomáš Hrbáček LCE7702 1399000 C H45C
10:51:00 Štěpán Trubelík LCE1003 0 C H12C
11:04:00 Marián Hubáček LCE1111 8680393 B H12C
11:10:00 Václav Stacke LCE0703 8662435 A H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Lukáš Hovorka LPU9001 8402048 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Eliška Swietoňová MOV1350 420438 C HDR
01:00:00 Jan Brychlec MOV1600 7210801 C HDR
01:00:00 Marek Panna MOV1601 2080824 C HDR
10:01:00 Hana Vojkůvková MOV0552 8445291 B D18C
10:03:00 Jana Matoušková MOV0551 8670491 A D18C
10:05:00 Kateřina Zahradníková MOV0553 2102874 B D18C
10:09:00 Mariia Ismahilova MOV0957 428235 C D14C
10:11:00 Kseniia Aleksieieva MOV0855 420459 C D14C
10:14:00 Olesia Kireeva MOV8053 2222830 C D35C
10:15:00 Klára Pechlátová MOV0956 2027246 C D14C
10:17:00 Matyáš Panna MOV1300 2075664 C H10C
10:24:00 Petr Zádrapa Marian MOV0503 8670495 B H21C
10:30:00 Jaromír Pavlíček MOV6000 8105236 C H55C
10:32:00 Jiří Vávra MOV4102 52773 C H70C
10:34:00 Pavol Chylík MOV4901 52984 C H70C
10:34:00 Tomáš Vavřík MOV0004 8663153 C H21C
10:35:00 Jaroslava Rokoszová MOV6351 51373 C D55C
10:36:00 Petr Šidík MOV9200 253128 C H21C
10:37:00 Bohumil Rokosz MOV4803 52783 C H70C
10:40:00 Jan Fousek MOV9100 52945 C H21C
10:41:00 Gabriela Horálková MOV1150 436421 C D12C
10:44:00 Milan Svěchota MOV7202 8014553 C H45C
10:48:00 Josef Juřeník MOV5201 52774 C H65C
10:52:00 Jaromír Slivečka MOV5601 352301 C H65C
11:01:00 Matěj Lukeš MOV1007 2125379 C H12C
11:01:00 Antonín Menzel MOV0700 8670494 B H16C
11:06:00 Vendula Pannová MOV7752 8226371 C D45C
11:14:00 Libuše Pavlová MOV7451 8004042 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Petr Šauman ODR6100 331055 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Kateřina Nováková OKP9450 8183064 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Jiří Ryšavý OOP5803 2049558 C H55C
10:28:00 Oldřich Lecián OOP6100 8007175 C H55C
10:29:00 Břetislav Ševčík OOP5001 8680346 C H70C
10:31:00 Jiří Nosek OOP4401 52766 C H70C
10:40:00 Iva Hrabicová OOP6150 8005139 C D55C
10:51:00 Jan Šrajer OOP5601 2112739 C H65C
11:02:00 Vanda Leciánová OOP7453 8162846 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Antonín Šidla OTK4601 433083 C H70C
10:44:00 Ivana Volencová OTK5250 8670735 C D65C
10:57:00 Ondřej Sadílek OTK7300 8116712 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Jiří Zítka SBR6201 8196077 C H55C
10:44:00 Veronika Holá SBR1050 52493 C D12C
10:53:00 Štěpán Holý SBR0802 51914 C H14C
10:54:00 Ondřej Holý SBR7600 2135163 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Vilém Krejčí SFM2101 2061800 HDR
01:00:00 Monika Krejčí SFM8901 2260146 P
10:00:00 Kateřina Klose SFM1251 2127595 C D10C
10:04:00 Eva Létalová SFM1250 2151396 C D10C
10:07:00 Monika Poledníková SFM8050 2151422 C D35C
10:10:00 Petra Klose SFM7351 49482 C D35C
10:16:00 Kateřina Palarčíková SFM7850 2148135 C D35C
10:18:00 Soňa Létalová SFM8252 2800304 C D35C
10:20:00 Tereza Urbánková SFM0250 2143388 C D21C
10:22:00 Jana Létalová SFM1450 2035152 C HD10N
10:25:00 Tereza Davidová SFM0252 2121755 C D21C
10:31:00 Lukáš Bernatík SFM9801 8014473 C H21C
10:45:00 Roman Palarčík SFM7402 2224139 C H45C
10:47:00 Aleš Bernatík SFM7201 8648610 C H45C
10:49:00 Vladimír David SFM7401 2800312 C H45C
10:50:00 Albert Klose SFM1000 2061790 C H12C
10:51:00 Jonáš Létal SFM0901 8022666 B H14C
10:51:00 Martin Urbánek SFM7400 2143366 C H45C
10:58:00 Petra Davidová SFM7651 2125376 C D45C
10:59:00 Kryštof Palarčík SFM1100 2143377 C H12C
11:05:00 Šárka Bernatíková SFM7151 49487 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Michaela Kluzová SIT0551 2771955 C D18C
10:13:00 Witold Maroszczyk SIT1202 8119474 C H10C
10:17:00 Tereza Kawuloková SIT0951 8003651 B D14C
10:20:00 Vojtěch Kluz SIT1204 2229815 C HD10N
10:22:00 Hana Bernatíková SIT0252 8662702 B D21C
10:26:00 Marek Maroszczyk SIT8501 8119454 C H35C
10:57:00 Mária Kovaříková SIT6951 8655462 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 David Hrouzek SKM1400 8063075 C HDR
01:00:00 Aleš Hrouzek SKM14XX 0 HDR
01:00:00 Natálie Pěčková SKM1550 52199 C HDR
10:19:00 Alice Běhalová SKM0954 8454013 C D14C
10:19:00 Andrea Dittrichová SKM7750 8680321 C D35C
10:25:00 Michal Rytíř SKM7325 8015283 C H35C
10:28:00 Pavel Dittrich SKM7501 8680419 C H35C
10:30:00 Vítězslav Pěček SKM7104 8670802 C H35C
10:31:00 Olga Myšáková SKM1050 8005205 C D12C
10:35:00 Roman Vlček SKM7000 8670823 C H35C
10:39:00 Denisa Rytířová SKM1150 7210864 C D12C
10:46:00 Ondřej Rose SKM0900 8482072 C H14C
10:53:00 Matouš Dittrich SKM1000 8660358 B H12C
10:53:00 David Zácha SKM0400 8680291 C H18C
11:01:00 Lada Mičíková SKM7250 8680394 C D45C
11:08:00 Jakub Pěček SKM0700 8660395 A H16C
11:11:00 Radka Blank SKM7351 8660386 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Karel Jurčák SOP5101 8656584 C H70C
10:43:00 Libuše Suchánková SOP4851 8003656 C D65C
10:49:00 Jiří Volný SOP5601 301232 C H65C
11:00:00 Martina Procházková SOP7351 433097 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 David Bouzek SVS1300 253143 C HDR
01:00:00 Eduard Bouzek SVS1600 53385 HDR
10:12:00 Katka Bouzková SVS8151 8047269 C D21C
10:17:00 Petra Maliňáková SVS8751 53387 C D21C
10:35:00 Petr Bouzek SVS7901 53388 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Marek Mokrosz TRI8400 8658 C P
01:00:00 Jana Walicová TRI7651 416128 C P
01:00:00 Marek Zielina TRI8001 8656 C P
01:00:00 Petr Cymorek TRI7000 53180 C P
01:00:00 Kateřina Cymorková TRI7152 2073677 C P
10:00:00 Eliška Kolarczyková TRI0551 8033258 B D18C
10:04:00 Julie Cymorková TRI0953 8004343 B D14C
10:04:00 Vendula Rybková TRI0453 7002089 B D18C
10:06:00 Klára Walaská TRI0950 8030646 B D14C
10:12:00 Tomasz Zielina TRI1204 49319 C H10C
10:13:00 Petra Bruková TRI0450 8660369 A D21C
10:15:00 Tomasz Mokrosz TRI1200 8183137 C H10C
10:16:00 Adéla Czerneková TRI0854 49365 B D14C
10:16:00 Kateřina Argalášová TRI9750 8660373 C D21C
10:27:00 Tomáš Kostkan TRI9500 2060276 C H21C
10:29:00 Jaroslav Argaláš TRI6202 8662684 C H55C
10:37:00 Tomasz Czudek TRI8600 49366 C H35C
10:38:00 Marek Bialožyt TRI0301 8011036 A H21C
10:41:00 Tomáš Bruk TRI0900 8003598 B H14C
10:43:00 Sofie Kolarczyková TRI1052 49330 C D12C
10:49:00 Tomáš Kubien TRI1002 8659 C H12C
10:52:00 Jakub Krupa TRI0404 8655414 B H18C
10:54:00 Matěj Ryška TRI0604 8667990 B H18C
10:55:00 Mateusz Mokrosz TRI0902 8014500 B H14C
10:58:00 Eva Walicová TRI0652 53215 C D16C
11:03:00 Jakub Zielina TRI1004 49378 C H12C
11:09:00 Gabriela Argalášová TRI6850 8660461 C D45C
11:09:00 Jan Krupa TRI0706 8116762 B H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Kateřina Struhařová TZL8054 0 C P
10:01:00 Ema Přibylová TZL1350 889320 C D10C
10:01:00 Kristýna Héčová TZL0957 2134311 C D14C
10:03:00 Natálie Svobodová TZL1251 7209290 C D10C
10:03:00 Alžběta Lázničková TZL0858 8105227 B D14C
10:05:00 Elena Chodúrová TZL1351 7209282 C D10C
10:08:00 Helena Kořenová TZL1250 8005209 C D10C
10:08:00 Žofie Růžičková TZL0953 2113089 C D14C
10:10:00 Stanislav Valla TZL3125 53321 C H90C
10:10:00 Eva Kundratová TZL0950 8209279 B D14C
10:11:00 Irena Kurfürstová TZL8053 53129 C D35C
10:11:00 Dalibor Šidla TZL1200 8053367 C H10C
10:14:00 Eliška Graubnerová TZL0056 8006746 C D21C
10:16:00 Jan Kaňka TZL1202 2124754 C H10C
10:18:00 Markéta Fišerová TZL0851 8680330 B D14C
10:18:00 Jan Brucháček TZL1201 7209286 C H10C
10:19:00 Štěpán Smola TZL1414 8615 C H10C
10:20:00 Ema Mašláňová TZL0955 8150409 B D14C
10:21:00 Šimon Svoboda TZL1400 53337 C HD10N
10:22:00 Klára Řezníčková TZL0959 8051256 B D14C
10:24:00 Alžběta Nešporová TZL0051 8662719 C D21C
10:25:00 Rostislav Štípek TZL5702 8051260 C H55C
10:27:00 Radek Pavlas TZL8503 8466648 C H35C
10:28:00 Petr Jelínek TZL4902 8662705 C H70C
10:28:00 Michal Smola TZL8131 8667971 R H21C
10:29:00 Ivan Kusák TZL6502 7211007 C H35C
10:30:00 Hana Kořenová TZL1050 8454014 C D12C
10:31:00 Petr Pernička TZL7336 8104170 C H35C
10:31:00 Vít Jelínek TZL5102 8662674 C H55C
10:32:00 Sára Struhařová TZL1152 2070833 C D12C
10:34:00 Anna Nešporová Viktorie TZL1150 7200901 B D12C
10:34:00 Petr Svoboda TZL7937 2181299 C H35C
10:36:00 Katka Poslušná TZL1051 2121120 C D12C
10:36:00 Miroslava Žaludková TZL5954 53838 C D55C
10:37:00 Jan Graubner TZL8236 8068608 C H21C
10:38:00 Irena Koláriková TZL6351 7209283 C D55C
10:40:00 Matěj Zdráhal TZL0906 2134314 B H14C
10:42:00 Eva Horynová TZL5254 8662735 C D65C
10:42:00 Adam Pavlík TZL0810 8662733 B H14C
10:43:00 David Pekárek TZL1000 8680313 B H12C
10:43:00 Kryštof Ambrož TZL0803 2113096 C H14C
10:43:00 Karel Vrubel TZL6401 8007255 C H45C
10:45:00 Jakub Linhart TZL0813 8660391 B H14C
10:47:00 Felix Mička Gabriel TZL1008 2134312 C H12C
10:47:00 Ondřej Slováček TZL0902 8090714 B H14C
10:49:00 Alexander Kusák TZL0900 8594 C H14C
10:50:00 Adam Linhart TZL0814 8109339 B H14C
10:51:00 Václav Pernička TZL0602 8170602 A H18C
10:52:00 Štěpán Hozík TZL0806 8648637 A H14C
10:54:00 Jakub Smola TZL1111 515174 C H12C
10:54:00 Tomáš Jahudka TZL0815 8680386 B H14C
10:55:00 Prokop Mašláň TZL1005 8050910 B H12C
10:56:00 Barbora Nešporová TZL7652 218979 C D45C
10:56:00 Štěpán Jahudka TZL1101 2113062 C H12C
10:56:00 Vojtěch Václavík TZL0711 8051258 B H16C
10:58:00 František Přibyl TZL1105 2091553 C H12C
10:58:00 Martin Pernička TZL0800 8240800 A H16C
11:00:00 Petr Fišer TZL1004 8660354 B H12C
11:00:00 Ondřej Strakoš TZL0601 8000119 B H16C
11:02:00 Viktor Lunga TZL1007 2113077 B H12C
11:02:00 Michal Kužela TZL0713 8454010 C H16C
11:04:00 Jakub Valla TZL0710 8047116 B H16C
11:07:00 Vít Kundrata TZL0700 8485648 B H16C
11:08:00 Marcela Lázničková TZL6751 9200524 C D45C
11:12:00 Jana Vrubelová TZL7352 7210876 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Petra Kubíčková VIC1650 2073737 C HDR
01:00:00 Eva Kubíčková VIC7950 2126305 C P
10:05:00 Markéta Vlčková VIC0951 8482070 B D14C
10:06:00 Alžběta Vlčková VIC1351 7210090 C D10C
10:07:00 Lucie Kubíčková VIC0952 1400414 B D14C
10:09:00 Adéla Štěpánková VIC1250 8660374 C D10C
10:14:00 Anna Štěpánková VIC0956 8680388 B D14C
10:17:00 Ota Kubíček VIC1401 53138 C HD10N
10:36:00 Jiří Vlček VIC7700 8051253 C H35C
10:38:00 Petr Kubíček VIC7801 8051252 C H35C
10:55:00 Jonáš Veselý VIC0411 8482077 B H18C
10:57:00 Eliška Rosíková Růžena VIC0650 2103241 B D16C
10:57:00 Štěpán Veselý VIC0712 8482099 B H16C
11:05:00 Tomáš Vlček VIC0713 8663111 A H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Petra Jirková VPM8450 8416122 C D35C
10:24:00 Jakub Jirka VPM7905 8252429 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 Tomáš Malý VRB0414 8662353 B H18C
10:56:00 Karolína Malá VRB0777 2067388 C D16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Jan Fiala ZBM7205 8636192 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Stanislav Novotný ZLH4800 8518356 C H70C
10:46:00 Tomáš Novotný ZLH7001 8518353 C H45C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
01:00 Marie Svobodová 0010001 52222 SvoboTeam P
10:22 Petr Pánek 0020001 8660357 NNN T
01:00 Lenka Perničková 0030001 7207038 OK Malenovice P
01:00 Pavel Kovář 0040001 0 Bez klubu P
01:00 Filip Pokluda 0050002 2148239 FreeRun Zlín HDR
01:00 Kateřina Pokludová 0050003 8183068 FreeRun Zlín P
10:24 Ondřej Pokluda 0050001 8116684 FreeRun Zlín T
01:00 Samuel Škabraha 0060001 0 Zašová HDR
01:00 Teodor Škabraha 0060002 0 Zašová HDR
01:00 Katka Loučková 0070001 0 007 HDR
01:00 Vít Loučka 0070002 0 007 HDR
10:33 Martin Přibyl 0080001 2211984 Zlín H35C
01:00 Markéta Brucháčková 0090001 0 Neregistrovan P
10:18 Matěj Brucháček 0090002 8582 Neregistrovan HD10N
01:00 Filip Konečný 0100001 52625 Ski klub Hranice, spolek P
01:00 Jakub Konečný 0100002 52626 Ski klub Hranice, spolek P
01:00 Michal Brezniak 0100003 52627 Ski klub Hranice, spolek P