Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Mapa:
Na zahrádkách 1:15 000, e = 5m, pro kategorie D/H 16 - 21C, Vojtíšky 1:10 000, e = 5m, pro ostatní kategorie
Ředitel závodu:
Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Coufal Jáchym - R3
Stavitel tratí:
Jordanov Alexandr - R3, Rotková Markéta
D10N
2.73 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Chvátalová Žofie |
PBM1352 |
2083381 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:33:00 |
03 |
Hübnerová Johana |
TBM1551 |
2082923 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:36:00 |
06 |
Kozmonová Sára |
PBM1552 |
7985 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:39:00 |
09 |
Pala Tereza |
ZBM1552 |
2181917 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:45:00 |
15 |
Ramachová Anna |
PBM1350 |
0 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:48:00 |
18 |
Pala Barbora |
ZBM1354 |
2181926 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
D10
1.92 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:11:00 |
41 |
Doušková Daniela |
TBM1358 |
8445292 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:14:00 |
44 |
Soběslavská Anna Marie |
PBM1351 |
8013974 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:20:00 |
50 |
Kroutilová Eliška |
TBM1361 |
8100041 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:23:00 |
53 |
Čechová Adéla |
VBM1351 |
209751 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:29:00 |
59 |
Vedrová Anika |
TBM1351 |
8033220 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:32:00 |
62 |
Smítalová Meda |
ZBM1356 |
8131205 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:38:00 |
68 |
Kurečková Zuzana |
TBM1377 |
2060216 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:41:00 |
71 |
Redlichová Kateřina |
RBK1351 |
2026163 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:47:00 |
77 |
Kozáková Michaela |
TBM1552 |
515006 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:50:00 |
80 |
Marková Lucie |
ZBM1351 |
2092361 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
D12
2.69 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Hubíková Nela |
TBM1261 |
0 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:33:00 |
03 |
Hladká Anežka |
PBM1157 |
1403423 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:36:00 |
06 |
Chaloupková Klára |
ZBM1260 |
2102805 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:39:00 |
09 |
Kozáková Zuzana |
TBM1352 |
9577 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:42:00 |
12 |
Pařízková Eliška |
ZBM1150 |
2181915 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:45:00 |
15 |
Mackanič Sára |
RBK1152 |
0 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:48:00 |
18 |
Ryglová Beáta |
TBM1158 |
8482069 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:54:00 |
24 |
Ramachová Michaela |
PBM1151 |
2181329 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:57:00 |
27 |
Chloupková Kristýna |
VBM1152 |
2116445 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:00:00 |
30 |
La Carbonara Noemi |
TBM1156 |
8197607 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:03:00 |
33 |
Vítková Kateřina |
PBM1152 |
8162910 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:06:00 |
36 |
Beránková Kamila |
ZBM1152 |
8107756 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
11:09:00 |
39 |
Urválková Anna |
TBM1177 |
2127877 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:12:00 |
42 |
Šedivá Kristýna |
VBM1252 |
7207495 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:18:00 |
48 |
Sobotková Karolína |
TTR1152 |
52244 |
C |
OOB Třebíč |
11:21:00 |
51 |
Schwabová Barbora |
TBM1188 |
8042134 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:24:00 |
54 |
Slavíková Anna |
PBM1156 |
1444010 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:27:00 |
57 |
Ptáčková Lucie |
TBM1372 |
8001372 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:30:00 |
60 |
Stašková Tereza |
PBM1257 |
8060908 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:33:00 |
63 |
Tomíčková Ivana |
TBM1364 |
8196085 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:36:00 |
66 |
Fučíková Ema |
VBM1151 |
49674 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:42:00 |
72 |
Malá Lucie |
TBM1165 |
8030635 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:45:00 |
75 |
Králová Marie |
PBM1153 |
8410789 |
B |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:48:00 |
78 |
Mahovská Ivana |
TBM1254 |
2127868 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:51:00 |
81 |
Rampula Monica |
PBM1254 |
8502057 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
D14
3.15 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Kučerová Tereza |
ZBM0957 |
2094514 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:33:00 |
03 |
Ptáčková Julie |
TBM0980 |
8077877 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
10:36:00 |
06 |
Smítalová Ester |
ZBM1056 |
8180510 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:39:00 |
09 |
Jágrová Aneta |
RBK0951 |
8516957 |
A |
SK Radioklub Blansko |
10:42:00 |
12 |
Marková Eva |
ZBM0954 |
8517355 |
A |
SK Brno Žabovřesky |
10:45:00 |
15 |
Mahovská Hana |
0180002 |
2127863 |
|
mahovští |
10:51:00 |
21 |
Janíková Klára |
ZBM1057 |
8011043 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
10:54:00 |
24 |
Stašková Sofie |
PBM0952 |
8007609 |
B |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:57:00 |
27 |
Coufalová Thea |
ZBM1050 |
8107733 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
11:00:00 |
30 |
Stratilová Barbora |
PBM0953 |
436988 |
B |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:03:00 |
33 |
Coufalová Rea |
ZBM0953 |
8076013 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
11:06:00 |
36 |
Tomíčková Eliška |
TBM1054 |
7300558 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:12:00 |
42 |
Beránková Julie |
ZBM0956 |
2111731 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:15:00 |
45 |
Jágrová Zuzana |
RBK1051 |
8013953 |
B |
SK Radioklub Blansko |
11:18:00 |
48 |
Bašeová Jolana |
ZBM1051 |
2103690 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
11:21:00 |
51 |
Francová Hedvika |
TBM1079 |
53273 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
D16
3.58 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Vrbková Adéla |
TBM0851 |
2127867 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:35:00 |
05 |
Rotková Veronika |
ZBM0854 |
8076008 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
10:38:00 |
08 |
Fedrová Anežka |
RBK0853 |
8113507 |
B |
SK Radioklub Blansko |
10:44:00 |
14 |
Kubáňová Tereza |
TBM0756 |
8663207 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:47:00 |
17 |
Janíková Anna |
ZBM0862 |
8648635 |
A |
SK Brno Žabovřesky |
10:50:00 |
20 |
Nešporová Terezie |
TTR0852 |
49689 |
C |
OOB Třebíč |
10:56:00 |
26 |
Skřivanková Anna |
TBM0853 |
8047115 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:59:00 |
29 |
Peňázová Charlotte |
ZBM0860 |
8033247 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
D18
4.58 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Doušková Hana |
TBM0659 |
8149311 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
10:34:00 |
04 |
Fuchsová Ema |
TBM0653 |
8667974 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
10:40:00 |
10 |
Ehlová Martina |
TBM0655 |
8667955 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:43:00 |
13 |
Hlaváčová Lucie |
TBM0660 |
8088288 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
D21C
6.26 km, 200 m, 14 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Hlavová Hana |
TBM8888 |
8635805 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:34:00 |
04 |
Barnatová Klára |
ZBM0352 |
8660403 |
A |
SK Brno Žabovřesky |
10:37:00 |
07 |
Matulová Lucie |
ADA8880 |
2042533 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:40:00 |
10 |
Mádlová Věra |
PBM8951 |
8001707 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:46:00 |
16 |
Čížková Markéta |
ADA9652 |
49862 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:49:00 |
19 |
Špringlová Kamila |
TBM0050 |
8662300 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:52:00 |
22 |
Beržinská Soňa |
SBK8554 |
8202028 |
C |
KOB START Blansko |
10:55:00 |
25 |
Fučíková Hana |
VBM7751 |
8477774 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:01:00 |
31 |
Hiklová Natalia |
ZBM8350 |
8660431 |
R |
SK Brno Žabovřesky |
11:04:00 |
34 |
Grycová Kateřina |
TBM0058 |
49412 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:07:00 |
37 |
Růžičková Zuzana |
VBM9353 |
361990 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:10:00 |
40 |
Kozáková Zdenka |
TBM7952 |
8663149 |
E |
KOS TJ Tesla Brno |
11:16:00 |
46 |
Křečková Lenka |
ASU9271 |
8663157 |
C |
Magnus Orienteering |
D21D
3.67 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Rešová Kateřina |
ASU9090 |
52856 |
C |
Magnus Orienteering |
10:35:00 |
05 |
Mazalová Monika |
RBK9252 |
8667995 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:41:00 |
11 |
Nešporová Marie |
TTR0351 |
416215 |
B |
OOB Třebíč |
10:44:00 |
14 |
Kozlová Slávka |
0160005 |
2214523 |
|
Family Point |
10:50:00 |
20 |
Košíková Jana |
PBM8352 |
8014554 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
D35
3.98 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:52:00 |
22 |
Strejčková Klára |
TBM8653 |
8454040 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
10:55:00 |
25 |
Chloupková Barbora |
VBM8455 |
8034539 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:58:00 |
28 |
Ebnerová Eva |
KON8277 |
515485 |
C |
KOB Konice |
11:01:00 |
31 |
Sladká Magdalena |
PBM8450 |
8226315 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:04:00 |
34 |
Janíková Marie |
ZBM7852 |
2126231 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:10:00 |
40 |
Mahovská Radka |
0180001 |
2127856 |
|
mahovští |
11:13:00 |
43 |
Sobotková Lenka |
TTR8151 |
52239 |
C |
OOB Třebíč |
11:16:00 |
46 |
Bouzková Katka |
SVS8151 |
53385 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:19:00 |
49 |
Eliášková Hana |
LBM8051 |
2113043 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
11:22:00 |
52 |
Robotková Naďa |
PBM7950 |
2214544 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:28:00 |
58 |
Vítková Barbora |
PBM7952 |
52053 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:31:00 |
61 |
Sýkorová Iva |
VBM8256 |
8445311 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:34:00 |
64 |
Tomíčková Dana |
TBM8062 |
8518312 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:37:00 |
67 |
Stehlíková Alžbeta |
0040002 |
2111772 |
|
S-team |
11:40:00 |
70 |
Kociánová Lenka |
VBM8553 |
8063089 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:46:00 |
76 |
Soběslavská Vendula |
PBM8051 |
8461734 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:49:00 |
79 |
Grycová Petra |
TBM7467 |
8115113 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:52:00 |
82 |
Bártová Petra |
RBK8252 |
2151397 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:55:00 |
85 |
La Carbonara Hana |
TBM7652 |
8100026 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:58:00 |
88 |
Kopáčková Jana |
ZBM7951 |
8137513 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:04:00 |
94 |
Ptáčková Veronika |
TBM7374 |
2083378 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:07:00 |
97 |
Čechová Jitka |
VBM8353 |
8660539 |
C |
VSK Mendelu Brno |
12:10:00 |
100 |
Ramachová Magda |
PBM8151 |
2181328 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
12:13:00 |
103 |
Malá Alice |
TBM7991 |
8670786 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:16:00 |
106 |
Kočová Lenka |
ZBM8160 |
815422 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:22:00 |
112 |
Smítalová Jana |
ZBM8053 |
1111280 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:25:00 |
115 |
Křístková Veronika |
ZBM8379 |
52865 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:28:00 |
118 |
Kaděrová Jana |
ZBM8653 |
8013892 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:31:00 |
121 |
Firešová Andrea |
ZBM7353 |
1111097 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
D45
3.32 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Schwabová Kateřina |
TBM7371 |
8001411 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:34:00 |
04 |
Tesařová Jitka |
RBK6451 |
416103 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:37:00 |
07 |
Otrusinová Helena |
ABM7054 |
7209784 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:40:00 |
10 |
Zajíčková Lenka |
TBM7152 |
8667996 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:43:00 |
13 |
Cíchová Pavlína |
TTR7452 |
2092365 |
C |
OOB Třebíč |
10:46:00 |
16 |
Jágrová Vlasta |
SBK7789 |
8662315 |
C |
KOB START Blansko |
10:49:00 |
19 |
Ryglová Kateřina |
TBM7372 |
2083404 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:52:00 |
22 |
Mulíčková Eva |
ABM7469 |
52041 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:55:00 |
25 |
Miková Iva |
TBM7071 |
53270 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:01:00 |
31 |
Kroutilová Eva |
TBM7861 |
8100045 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:04:00 |
34 |
Radová Martina |
ABM7451 |
8010 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:07:00 |
37 |
Doušková Klára |
TBM7761 |
2067214 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:10:00 |
40 |
Procházková Lucie |
ADA7651 |
352314 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:13:00 |
43 |
Kubáňová Jana |
TBM7275 |
8007275 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:16:00 |
46 |
Tomanová Veronika |
LBM7751 |
8013372 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
11:19:00 |
49 |
Doušková Vlasta |
TBM7060 |
2067215 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:22:00 |
52 |
Nešporová Marie |
TTR7251 |
8009530 |
C |
OOB Třebíč |
11:25:00 |
55 |
Hájková Klíčová Kateřina |
TBM7658 |
2083409 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:31:00 |
61 |
Tachovská Kamila |
PBM7655 |
8162901 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:34:00 |
64 |
Lukášová Lenka |
TBM6653 |
53288 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:37:00 |
67 |
Richterová Nataša |
ADA7451 |
52715 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:40:00 |
70 |
Grycová Jana |
TBM6969 |
995875 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:43:00 |
73 |
Hrušková Lenka |
ZBM6251 |
8516455 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:46:00 |
76 |
Fuchsová Marcela |
TBM7260 |
8221278 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:49:00 |
79 |
Sedláčková Alžběta |
0030001 |
2127864 |
|
Bafto |
11:52:00 |
82 |
Ehlová Pavla |
TBM7377 |
52037 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:55:00 |
85 |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
8007713 |
C |
KOB Konice |
12:01:00 |
91 |
Václavková Petra |
ZBM7553 |
2771966 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:04:00 |
94 |
Beránková Šárka |
ZBM7356 |
2067240 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
D55
2.52 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:39:00 |
69 |
Jordanová Blanka |
VBM6851 |
410321 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:42:00 |
72 |
Šimečkova Anna |
0040003 |
2092399 |
|
S-team |
11:45:00 |
75 |
Mádlová Iva |
SHK6351 |
9121 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:51:00 |
81 |
Bravená Alexandra |
VBM6155 |
682079 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:54:00 |
84 |
Syslová Iva |
TTR6151 |
52237 |
C |
OOB Třebíč |
11:57:00 |
87 |
Peřinková Irena |
BBM6550 |
331257 |
|
BETA URSUS Rosice |
D65
2.33 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:05:00 |
35 |
Kolaříková Věra |
SBK5251 |
49685 |
C |
KOB START Blansko |
11:08:00 |
38 |
Eremiášová Jana |
TBM5451 |
52361 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:14:00 |
44 |
Potěšilová Vladimíra |
VBM5655 |
53238 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:17:00 |
47 |
Kabáthová Jitka |
ZBM5582 |
8076009 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
D70
1.87 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:38:00 |
68 |
Procházková Helena |
TBM5351 |
8301247 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:41:00 |
71 |
Tomanová Jana |
LBM4955 |
52055 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
11:47:00 |
77 |
Orálková Libuše |
TTR5351 |
52253 |
C |
OOB Třebíč |
11:50:00 |
80 |
Liščinská Eva |
TBM4451 |
8004451 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:56:00 |
86 |
Stará Pavla |
BOV4251 |
9576 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
H10N
2.73 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:54:00 |
24 |
Janda Kryštof |
ZBM1309 |
104 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:57:00 |
27 |
Slavík Martin |
PBM1402 |
2152855 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:00:00 |
30 |
Meissner Otto |
ZBM1501 |
2151385 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:03:00 |
33 |
Hladký Ondřej |
PBM1311 |
2073431 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:06:00 |
36 |
Kocourek Vít |
ZBM1405 |
2212743 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:12:00 |
42 |
Báňa Patrik |
PBM1401 |
2127521 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:15:00 |
45 |
Minařík Daniel |
ZBM1310 |
0 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:18:00 |
48 |
Bouzek David |
SVS1300 |
253143 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:21:00 |
51 |
Rajnošek Jan |
ZBM1409 |
52966 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:24:00 |
54 |
Stehlík Šimon |
ABM1301 |
8087 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:30:00 |
60 |
Papež Marek |
ZBM1502 |
2213816 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:33:00 |
63 |
Rosinai Bruno |
ZBM1311 |
0 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
H10
1.92 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Bárta Vítězslav |
RBK1501 |
2151418 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:35:00 |
05 |
Vítek Vojtěch |
PBM1310 |
8162892 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:38:00 |
08 |
Bárta Zbyněk |
RBK1301 |
2152928 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:41:00 |
11 |
Vaculín Vilém |
TBM1305 |
1450163 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:47:00 |
17 |
Janík Jan |
UBM1301 |
2039202 |
C |
MENISKOS Brno |
10:50:00 |
20 |
Chloupek Filip |
VBM1301 |
2116496 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:53:00 |
23 |
Kozmon Lukáš |
PBM1301 |
8501564 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:56:00 |
26 |
Redlich Jan |
RBK1601 |
53205 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:02:00 |
32 |
Eschler Martin |
UBM1402 |
2049601 |
C |
MENISKOS Brno |
11:05:00 |
35 |
Urban Mio |
SBK1414 |
8026576 |
C |
KOB START Blansko |
H12
2.77 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Franc Jáchym |
TBM1110 |
232708 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:35:00 |
05 |
Nováček Kryštof |
ZBM1207 |
2212709 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:38:00 |
08 |
Hájek Vojtěch |
TBM1201 |
8100051 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:41:00 |
11 |
Bárta Ladislav |
RBK1101 |
8500016 |
B |
SK Radioklub Blansko |
10:44:00 |
14 |
Hübner Václav |
TBM1112 |
2118463 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:50:00 |
20 |
Eliášek Jakub |
LBM1101 |
8454043 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:53:00 |
23 |
Skřivanek František |
TBM1108 |
7210862 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:56:00 |
26 |
Koča František |
ZBM1100 |
8501513 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
10:59:00 |
29 |
Věžník Roman |
TTR1111 |
2115150 |
C |
OOB Třebíč |
11:02:00 |
32 |
Urban Jan |
SBK1234 |
8119431 |
C |
KOB START Blansko |
11:08:00 |
38 |
Hikl Martin |
ZBM1104 |
8006761 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
11:11:00 |
41 |
Šilar Martin |
UBM1101 |
515446 |
C |
MENISKOS Brno |
11:14:00 |
44 |
Sedláček Martin |
TBM1212 |
8100042 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:17:00 |
47 |
Báňa Martin |
PBM1102 |
1403435 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:20:00 |
50 |
Kozák Vojtěch |
TBM1101 |
53103 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:26:00 |
56 |
Smítal Vendelín |
ZBM1203 |
8280112 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:29:00 |
59 |
Verner Jan |
TBM1114 |
2083371 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:32:00 |
62 |
Paul Radim |
ZBM1206 |
2213804 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
H14
3.30 km, 95 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:27:00 |
57 |
Kresta Tomáš |
TBM0908 |
2127875 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:30:00 |
60 |
Florian Radek |
ZBM0905 |
8107776 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:33:00 |
63 |
Svoboda Adam |
PBM1001 |
2127524 |
B |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:36:00 |
66 |
Doušek Vilém |
TBM0904 |
8058058 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:39:00 |
69 |
Toman Matěj |
ZBM0919 |
8003624 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
11:45:00 |
75 |
Procházka Ferdinand |
ADA1001 |
2073729 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:48:00 |
78 |
Kubáň Patrik |
TBM1001 |
8119519 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:51:00 |
81 |
Šalomon Tomáš |
ZBM1010 |
2213809 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:54:00 |
84 |
Polášek Vojtěch |
0100002 |
2111776 |
|
Orientos |
11:57:00 |
87 |
Kroutil Tadeáš |
TBM0928 |
8117119 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:03:00 |
93 |
Václavek Petr |
ZBM0916 |
2771493 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:06:00 |
96 |
Svoboda Jakub |
PBM0901 |
2111747 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
12:09:00 |
99 |
Malý Matyáš |
TBM0910 |
8680332 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:12:00 |
102 |
Růžička Matěj |
KTI0900 |
8076548 |
C |
Klub orientačních sportů Tišnov |
12:15:00 |
105 |
Mikula Marek |
TBM0902 |
410254 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
12:21:00 |
111 |
Široký Jakub |
BBM1000 |
2224623 |
C |
BETA URSUS Rosice |
H16
5.22 km, 150 m, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Navrátil Jakub |
TBM0811 |
8014493 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:35:00 |
05 |
Zřídkaveselý Martin |
PBM0808 |
8482114 |
B |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:38:00 |
08 |
Kroutil Jošt |
TBM0712 |
8188288 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:41:00 |
11 |
Eliášek Patrik |
ZBM0814 |
8454004 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
10:44:00 |
14 |
Franc Kryštof |
TBM0817 |
2083396 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:50:00 |
20 |
Dvořák David |
RBK0702 |
2134306 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:53:00 |
23 |
Urválek Jan |
TBM0707 |
8100019 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:56:00 |
26 |
Denemarek Max |
PBM0800 |
8080127 |
B |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:59:00 |
29 |
Hájek Štěpán |
TBM0804 |
8008044 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
11:02:00 |
32 |
Marek Filip |
ZBM0706 |
8660413 |
B |
SK Brno Žabovřesky |
H18
6.25 km, 200 m, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Kycl Ondřej |
LBM0501 |
52082 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:33:00 |
03 |
Eliáš Vojtěch |
TBM0604 |
8100047 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:39:00 |
09 |
Kycl Michal |
LBM0500 |
52047 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:42:00 |
12 |
Nešpor Jiří |
TTR0502 |
8663162 |
B |
OOB Třebíč |
H21C
8.98 km, 400 m, 21 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:51:00 |
21 |
Čerbák Adam |
0170001 |
0 |
|
Brno |
10:54:00 |
24 |
Chromý Adam |
TBM8841 |
8008841 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:57:00 |
27 |
Otrusina Jan |
ABM9210 |
8063095 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:00:00 |
30 |
Ptáček Jonáš |
TBM0717 |
8070717 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
11:03:00 |
33 |
Rada Štěpán |
ABM0404 |
8028817 |
B |
KOB ALFA Brno |
11:09:00 |
39 |
Matula Petr |
ADA8202 |
2042531 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:12:00 |
42 |
Mudrák Daniel |
TBM0629 |
8663145 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
11:15:00 |
45 |
Mokrý Ondřej |
ABM9410 |
8409848 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:18:00 |
48 |
Koštejn Vít |
DOK9800 |
8657100 |
C |
OK Doksy |
11:21:00 |
51 |
Bořil Jan |
TBM9700 |
8515513 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:24:00 |
54 |
Kořan Pavel |
VBM7401 |
8116734 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:30:00 |
60 |
Stupal František |
JHB8603 |
8501566 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:33:00 |
63 |
Kligl Radim |
TBM0103 |
8655419 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:36:00 |
66 |
Cícha Václav |
TTR0401 |
2092373 |
B |
OOB Třebíč |
11:39:00 |
69 |
Horčička Vít |
TBM9919 |
8656558 |
R |
KOS TJ Tesla Brno |
11:42:00 |
72 |
Ehl Jiří |
TBM7701 |
8017701 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:45:00 |
75 |
Panovec Kryštof |
LCE0011 |
8662750 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:48:00 |
78 |
Šrom Jakub |
TBM9502 |
8048538 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:51:00 |
81 |
Skřivanek Marcel |
JPV7713 |
8005132 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:57:00 |
87 |
Kozák Osvald |
TBM8201 |
8201000 |
E |
KOS TJ Tesla Brno |
12:00:00 |
90 |
Zelený Vladan |
PBM0405 |
2051518 |
B |
TJ Spartak 1. brněnská |
12:03:00 |
93 |
Píro Matěj |
TTR8802 |
1988888 |
C |
OOB Třebíč |
12:06:00 |
96 |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
8656569 |
C |
VSK Mendelu Brno |
12:09:00 |
99 |
Kožoušek Adam |
ZBM8512 |
8660423 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:12:00 |
102 |
Dědic Filip |
ZBM8836 |
301212 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
H21D
4.92 km, 145 m, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:11:00 |
41 |
Dokoupil Zbyněk |
VBM8206 |
8501076 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:14:00 |
44 |
Brodecký Radek |
RBK8004 |
410332 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:17:00 |
47 |
Robotka Jan |
PBM7800 |
7209359 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:20:00 |
50 |
Chmelík Albert |
0060001 |
2085641 |
|
žádný |
11:26:00 |
56 |
Rohan Tomáš |
ASU9009 |
7207034 |
C |
Magnus Orienteering |
11:29:00 |
59 |
Ramach Filip |
PBM8001 |
2181323 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:32:00 |
62 |
Věžník Roman |
TTR7901 |
8014510 |
C |
OOB Třebíč |
11:35:00 |
65 |
Florián Vojtěch |
ABM9901 |
8680585 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:41:00 |
71 |
Ptáček Pavel |
BBM9600 |
7207026 |
C |
BETA URSUS Rosice |
11:44:00 |
74 |
Robotka Libor |
PBM5303 |
8719038 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:47:00 |
77 |
Růžička Tomáš |
VBM8406 |
2420037 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:50:00 |
80 |
Nováček Michal |
ZBM8006 |
2212706 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
H35
6.12 km, 205 m, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Coufal Svatoš |
ZBM6700 |
1396843 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:33:00 |
03 |
Mulíček Ondřej |
ABM7405 |
7000511 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:36:00 |
06 |
Chvátal Lukáš |
ZBM8309 |
2213810 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:39:00 |
09 |
Hübner Jan |
CTB7902 |
8200032 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:42:00 |
12 |
Dvořáček Jan |
TTR7701 |
52240 |
C |
OOB Třebíč |
10:45:00 |
15 |
Horký Tomáš |
TBM6747 |
49659 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:48:00 |
18 |
Bárta Ladislav |
RBK7802 |
2229812 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:54:00 |
24 |
Račanský Jan |
TBM7907 |
8100030 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:57:00 |
27 |
Kocourek Jiří |
ZBM8504 |
114 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:00:00 |
30 |
Rampula Martin |
PBM8749 |
8064585 |
|
TJ Spartak 1. brněnská |
11:03:00 |
33 |
Jašek Petr |
STE7601 |
8662350 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:06:00 |
36 |
Paseka Tomáš |
0190001 |
2260171 |
|
Mabruk Brno |
11:09:00 |
39 |
Šimeček Jozef |
0040004 |
2092377 |
|
S-team |
11:12:00 |
42 |
Tomíček Oldřich |
TBM7903 |
8517311 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:18:00 |
48 |
Chaloupka Ondřej |
0230001 |
8659417 |
|
neregistrovaný |
11:21:00 |
51 |
Bouzek Petr |
SVS7901 |
8133237 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:24:00 |
54 |
Papež Zdeněk |
ZBM8502 |
2212747 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:27:00 |
57 |
Rudolf Tomáš |
PBM8402 |
2419966 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:30:00 |
60 |
Khýn Vítězslav |
ASU8304 |
8226338 |
C |
Magnus Orienteering |
11:33:00 |
63 |
Nekula Tomáš |
MBM7900 |
2260175 |
C |
O-mikron |
11:36:00 |
66 |
Smítal Rostislav |
ZBM7903 |
1260179 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
11:42:00 |
72 |
Kozel Jiří |
0160001 |
2260169 |
|
Family Point |
11:45:00 |
75 |
Doušek Robert |
TBM7911 |
8232425 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:48:00 |
78 |
Lasota Marek |
0210001 |
2087636 |
|
Lasota - neregistrování |
11:51:00 |
81 |
Liščinský Tomáš |
TBM8411 |
8100052 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:54:00 |
84 |
Šedivý Jiří |
VBM8207 |
8136474 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:57:00 |
87 |
Sladký Marek |
PBM8604 |
52034 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
12:00:00 |
90 |
Polášek Lukáš |
0100001 |
2116185 |
|
Orientos |
12:06:00 |
96 |
Kopecký Zdeněk |
SJI6002 |
52360 |
C |
OK Jihlava |
12:09:00 |
99 |
Koča Jaroslav |
ZBM8206 |
8420962 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:12:00 |
102 |
Polách David |
ZBM8003 |
2144039 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:15:00 |
105 |
Beránek Miroslav |
ZBM7705 |
2111737 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:18:00 |
108 |
Cenek Radim |
ZBM7203 |
2181929 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
12:21:00 |
111 |
Chloupek Tomáš |
VBM8404 |
8121534 |
C |
VSK Mendelu Brno |
12:24:00 |
114 |
Rotek Pavel |
ZBM7704 |
8107755 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
H45
5.19 km, 135 m, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Urválek Jiří |
TBM6107 |
53296 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:34:00 |
04 |
Smutný Radek |
ABM6701 |
438049 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:37:00 |
07 |
Kheil Radim |
PBM7301 |
2131192 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:40:00 |
10 |
Rajnoha Miroslav |
UBM7104 |
515472 |
C |
MENISKOS Brno |
10:43:00 |
13 |
Skryja Bořivoj |
PZR6106 |
232492 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:46:00 |
16 |
Mareček Jiří |
ADA5901 |
8091212 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:49:00 |
19 |
Sobotka Petr |
PZR7008 |
8022351 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:52:00 |
22 |
Svoboda Ladislav |
PBM7523 |
52001 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:58:00 |
28 |
Kligl Vladislav |
TBM6910 |
2042517 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:01:00 |
31 |
Šilar Radek |
UBM7201 |
8454042 |
C |
MENISKOS Brno |
11:04:00 |
34 |
Fuchs Jan |
TBM7101 |
8300041 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:07:00 |
37 |
Hladký David |
PBM7514 |
49376 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:10:00 |
40 |
Cícha Radek |
TTR7503 |
2092381 |
C |
OOB Třebíč |
11:13:00 |
43 |
Procházka Jiří |
ADA7512 |
49864 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:16:00 |
46 |
Kaňák Petr |
SJI6115 |
8149879 |
C |
OK Jihlava |
11:19:00 |
49 |
Provazník Dušan |
ADA7301 |
2127612 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:25:00 |
55 |
Jágr Jaroslav |
SBK7549 |
8133233 |
C |
KOB START Blansko |
11:28:00 |
58 |
Nešpor Jan |
TTR6101 |
8009526 |
C |
OOB Třebíč |
11:31:00 |
61 |
Lička Lukáš |
VBM7301 |
7204512 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:34:00 |
64 |
Odehnal Luděk |
ADA7400 |
8237726 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:37:00 |
67 |
Mackanič Štefan |
RBK7601 |
0 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:40:00 |
70 |
Kycl Miroslav |
LBM7100 |
8004046 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
11:43:00 |
73 |
Jordanov Nikolaj |
VBM6501 |
8680303 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:46:00 |
76 |
Gryc Tomáš |
TBM6903 |
8100027 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:49:00 |
79 |
Kurečka Robert |
ABM7210 |
337648 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:52:00 |
82 |
Schwab David |
TBM7401 |
8007401 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:58:00 |
88 |
Mokrý Jan |
ABM6611 |
232736 |
C |
KOB ALFA Brno |
12:01:00 |
91 |
Čížek Petr |
ADA7101 |
336714 |
C |
OOB Spartak Adamov |
12:04:00 |
94 |
Strejček Petr |
TBM7228 |
8515529 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:07:00 |
97 |
Sedláček Petr |
0030002 |
2087653 |
|
Bafto |
12:10:00 |
100 |
Florian Michal |
TBM6733 |
8410774 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:13:00 |
103 |
Novotný Petr |
0130001 |
2067992 |
|
DUKLA Blansko |
12:19:00 |
109 |
Kresta Aleš |
0070001 |
2088149 |
|
Kresťáci |
12:22:00 |
112 |
Hiršová Marcela |
TBM7079 |
8648605 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:25:00 |
115 |
Humlíček René |
UBM7101 |
8231271 |
C |
MENISKOS Brno |
H55
3.64 km, 125 m, 11 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:22:00 |
52 |
Uhmann Petr |
TBM5103 |
8005103 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:25:00 |
55 |
Buráň Zdeněk |
0080001 |
2127637 |
|
NER - BzB - Buráňovi |
11:28:00 |
58 |
Hanzl Vlastimil |
VBM5329 |
8226365 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:34:00 |
64 |
Zabloudil Pavel |
TBM5003 |
8050030 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:37:00 |
67 |
Chmelík Aleš |
VBM4732 |
8014465 |
C |
VSK Mendelu Brno |
11:40:00 |
70 |
Koudelný Jiří |
TTR5401 |
52251 |
C |
OOB Třebíč |
11:46:00 |
76 |
Cigoš Pavel |
TBM5622 |
8482621 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:49:00 |
79 |
Pekárek Aleš |
RBK6602 |
4643 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:52:00 |
82 |
Minařík Luboš |
TBM5711 |
53235 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:58:00 |
88 |
Kovačič Marek |
OSN6600 |
8670817 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
H65
2.93 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:59:00 |
89 |
Sponar Jan |
TBM5004 |
7204482 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:05:00 |
95 |
Štěpánek Jiří |
LBM5401 |
8047112 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
12:11:00 |
101 |
Kolařík Zdeněk |
SBK5406 |
49683 |
C |
KOB START Blansko |
12:17:00 |
107 |
Henek Milan |
RBK5307 |
52078 |
C |
SK Radioklub Blansko |
H70
2.71 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:59:00 |
89 |
Orálek Miroslav |
TTR5201 |
8482589 |
C |
OOB Třebíč |
12:02:00 |
92 |
Dufek Jan |
TBM4231 |
8409867 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:08:00 |
98 |
Denemarek Oldřich |
BBM5100 |
7510216 |
C |
BETA URSUS Rosice |
12:11:00 |
101 |
Bauer Emil |
VBM4410 |
2087637 |
C |
VSK Mendelu Brno |
12:17:00 |
107 |
Ptáček Ladislav |
BBM5300 |
2113090 |
C |
BETA URSUS Rosice |
12:20:00 |
110 |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
8656611 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
HDR
2.73 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Bláha Viktor |
0090001 |
9179 |
|
- |
10:30:00 |
00 |
Brabcova Tina |
|
845424 |
|
|
10:30:00 |
00 |
Chaloupka Jakub |
ZBM1402 |
1425343 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:30:00 |
00 |
Chaloupka Matěj |
ZBM1403 |
2129226 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:30:00 |
00 |
Chromý Filip |
TBM1616 |
888602 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Dokoupilová Lada |
VBM1851 |
53210 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Dokoupilová Simona |
VBM1553 |
53306 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Eschlerová Lenka |
UBM1751 |
2049606 |
C |
MENISKOS Brno |
10:30:00 |
00 |
Fučík Martin |
VBM1501 |
720921 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Hubík Hugo |
TBM1503 |
0 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Hubík Albert |
TBM1808 |
0 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Kalina Fabián |
0150001 |
53723 |
|
Kalinovi |
10:30:00 |
00 |
Kalinová Jasmína |
0150002 |
8352018 |
|
Kalinovi |
10:30:00 |
00 |
Klášterecký Matouš |
BBM1800 |
2224609 |
C |
BETA URSUS Rosice |
10:30:00 |
00 |
Kocourek Filip |
ZBM1605 |
136 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:30:00 |
00 |
Kozel Jonáš |
0160004 |
0 |
|
Family Point |
10:30:00 |
00 |
Kozel Daniel |
VBM1603 |
53312 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Kozel Kryštof |
0160003 |
2260173 |
|
Family Point |
10:30:00 |
00 |
Králová Emilie |
PBM1599 |
49692 |
|
TJ Spartak 1. brněnská |
10:30:00 |
00 |
Lejsek Mikulas |
0110001 |
51675 |
|
OB Rocks! |
10:30:00 |
00 |
Lejsek Julius |
0110002 |
53334 |
|
OB Rocks! |
10:30:00 |
00 |
Marek Daniel |
ZBM1701 |
2181935 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:30:00 |
00 |
Marková Zuzana |
ZBM1751 |
2115674 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:30:00 |
00 |
Matulová Adéla |
PBM1751 |
4015 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:30:00 |
00 |
Matulová Markéta |
ADA1551 |
4781 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:30:00 |
00 |
Musilová Barbora |
LBM2050 |
52071 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:30:00 |
00 |
Nováčková Anika |
ZBM1653 |
2212703 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:30:00 |
00 |
Pařízek Matěj |
ZBM1603 |
130 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:30:00 |
00 |
Pohorský Marek |
0050002 |
0 |
|
J'Elita Run |
10:30:00 |
00 |
Rajnošek Léna |
BZR1750 |
232329 |
C |
Bratrstvo Ždárských vrchů |
10:30:00 |
00 |
Ramachová Kateřina |
PBM1651 |
52027 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:30:00 |
00 |
Rampula Julie |
PBM1551 |
436987 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:30:00 |
00 |
Račanská Josefína |
TBM1651 |
2127860 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Rybák Štěpán |
ZBM1406 |
102 |
C |
SK Brno Žabovřesky |
10:30:00 |
00 |
Réblová Eliška |
LBM2151 |
52050 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:30:00 |
00 |
Růžková Amálie |
PBM1650 |
101 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:30:00 |
00 |
Stehlík Jakub |
0040001 |
416904 |
|
S-team |
10:30:00 |
00 |
Strejček Tomáš |
TBM1810 |
53272 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Sýkora Jindřich |
VBM1602 |
2067217 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Sýkora Jan |
VBM1302 |
2067218 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Tejkal Václav |
ADA1401 |
49867 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:30:00 |
00 |
Tejkal Jindřich |
ADA1601 |
2419965 |
C |
OOB Spartak Adamov |
10:30:00 |
00 |
Václavek Lukáš |
KTI7801 |
7300282 |
C |
Klub orientačních sportů Tišnov |
10:30:00 |
00 |
Šedivý Ondřej |
VBM1502 |
2121762 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Šenk Severín |
0220001 |
8002908 |
|
Slimáci |
10:30:00 |
00 |
Špirk Eduard |
|
426320 |
|
|
P
2.39 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Buráňová Hana |
0080002 |
2108870 |
|
NER - BzB - Buráňovi |
10:30:00 |
00 |
Dvořáková Martina |
RBK7253 |
2111812 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:30:00 |
00 |
Fráňa Pavel |
0020001 |
2060222 |
|
SK Radiosport |
10:30:00 |
00 |
Hrůza Vladimír |
0140001 |
2117402 |
|
Nereg |
10:30:00 |
00 |
Jemelíková Lada |
VBM6555 |
53489 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Kovačičová Ivona |
OSN6850 |
51991 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:30:00 |
00 |
Lasota Jakub |
0210002 |
2067241 |
|
Lasota - neregistrování |
10:30:00 |
00 |
Mikula Martin |
0200001 |
2127857 |
|
-- |
10:30:00 |
00 |
Mudrák Pavel |
TBM6900 |
8662331 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Mudráková Michaela |
TBM7555 |
232377 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Navrátil Ondřej |
0120001 |
2122287 |
|
KMCH |
10:30:00 |
00 |
Otoupalík Jan |
TBM7123 |
8680391 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
00 |
Paseková Tereza |
0190002 |
2214521 |
|
Mabruk Brno |
10:30:00 |
00 |
Pekárek Martin |
RBK0502 |
2102571 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:30:00 |
00 |
Polášková Lucie |
0100003 |
2111778 |
|
Orientos |
10:30:00 |
00 |
Pátek Richard |
PBM7609 |
7700077 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
10:30:00 |
00 |
Slavíková Vendula |
0010001 |
0 |
|
žádný klub |
10:30:00 |
00 |
Sýkora Lukáš |
VBM8003 |
8076612 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:30:00 |
00 |
Vaculín Petr |
0240001 |
416206 |
|
bota |
10:30:00 |
00 |
Velešíková Monika |
0250001 |
2111806 |
|
Ner |
10:30:00 |
00 |
Velešíková Markéta |
0250002 |
2151433 |
|
Ner |
10:30:00 |
00 |
Verner Leoš |
0260001 |
2087664 |
|
nadšený chodec |
10:30:00 |
00 |
Vlková Karolína |
LBM9252 |
1409874 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
10:30:00 |
00 |
Věžníková Magda |
TTR8080 |
7205015 |
C |
OOB Třebíč |
10:30:00 |
00 |
Zejda Jiří |
ABM7805 |
897375 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:30:00 |
00 |
Zejda David |
ABM1602 |
7260001 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:30:00 |
00 |
Špirk Per |
|
2222789 |
|
|
10:30:00 |
00 |
Špirková Anežka |
|
51104 |
|
|
10:30:00 |
00 |
Štěpánková Petra |
LBM8651 |
2121006 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |