Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 28:38 | ||
2. | Knobová Agáta | VRL0453 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:07 | + 4:29 | |
3. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | STH SK Studenec | 38:04 | + 9:26 | |
4. | Bártová Alžběta | LPU0551 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 41:02 | + 12:24 | |
5. | Kubcová Anna | DOB0550 | DOB KOB Dobruška | 45:54 | + 17:16 | |
Prokšíková Agáta | SHK0355 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | PHK OK 99 Hradec Králové | 21:17 | ||
2. | Koberová Kateřina | LPU0352 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 21:36 | + 0:19 | |
3. | Pušová Bára | LPU0357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 23:24 | + 2:07 | |
4. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:45 | + 3:28 | |
5. | Chvátilová Johana | PHK0450 | PHK OK 99 Hradec Králové | 29:11 | + 7:54 | |
6. | Besedová Katka | PHK0351 | PHK OK 99 Hradec Králové | 29:15 | + 7:58 | |
7. | Čapková Anna | PHK0451 | PHK OK 99 Hradec Králové | 29:30 | + 8:13 | |
8. | Bártová Adéla | LPU0353 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 30:52 | + 9:35 | |
9. | Moravcová Barbora | LPU0359 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 33:55 | + 12:38 | |
10. | Randáková Adéla | VRL0452 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:21 | + 20:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | SJC Sportcentrum Jičín | 19:26 | ||
2. | Mašatová Eliška | PHK0251 | PHK OK 99 Hradec Králové | 22:28 | + 3:02 | |
3. | Vandasová Adéla | VAM0251 | VAM OOB Vamberk | 22:35 | + 3:09 | |
4. | Držková Berenika | LPU0151 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 24:02 | + 4:36 | |
5. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 25:58 | + 6:32 | |
6. | Holečková Petra | SHK0250 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 26:03 | + 6:37 | |
7. | Chrástová Tereza | STH0251 | STH SK Studenec | 26:10 | + 6:44 | |
8. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | CHC K.O.B. Choceň | 26:46 | + 7:20 | |
9. | Janků Anna | SJC0252 | SJC Sportcentrum Jičín | 27:26 | + 8:00 | |
10. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 28:04 | + 8:38 | |
11. | Vejražková Róza | SJC0151 | SJC Sportcentrum Jičín | 28:06 | + 8:40 | |
12. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | SJC Sportcentrum Jičín | 28:23 | + 8:57 | |
13. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:38 | + 9:12 | |
14. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 28:46 | + 9:20 | |
15. | Kosová Tereza | SRK0151 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 29:28 | + 10:02 | |
16. | Zimová Barbora | SHK0151 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 32:46 | + 13:20 | |
17. | Suchánková Eliška | PHK0250 | PHK OK 99 Hradec Králové | 37:30 | + 18:04 | |
18. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | CHC K.O.B. Choceň | 45:44 | + 26:18 | |
19. | Randáková Alžběta | VRL0252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:02 | + 28:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tumová Adela | SJC0154 | SJC Sportcentrum Jičín | 28:12 | ||
2. | Raková Petra | SHK0251 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 32:58 | + 4:46 | |
3. | Kodytková Denisa | SHK0252 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 39:01 | + 10:49 | |
4. | Strnadová Anežka | PHK0152 | PHK OK 99 Hradec Králové | 39:41 | + 11:29 | |
5. | Šimonová Klára | SJC0155 | SJC Sportcentrum Jičín | 43:25 | + 15:13 | |
6. | Schlogerová Pavla | LPU0161 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 70:55 | + 42:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | PHK OK 99 Hradec Králové | 32:54 | ||
2. | Kalenská Dominika | STH9958 | STH SK Studenec | 35:10 | + 2:16 | |
3. | Peterová Jana | DOB0051 | DOB KOB Dobruška | 38:01 | + 5:07 | |
4. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:41 | + 5:47 | |
5. | Kopecká Anna | LPU9958 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 38:48 | + 5:54 | |
6. | Waňková Martina | VRL9951 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:07 | + 6:13 | |
7. | Šrenkelová Ilona | LPU9955 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 40:29 | + 7:35 | |
8. | Rückerová Šárka | HOR0050 | HOR TJ Jiskra Hořice | 40:40 | + 7:46 | |
9. | Semrádová Jana | CHC9951 | CHC K.O.B. Choceň | 40:44 | + 7:50 | |
10. | Kubíčková Kateřina | VAM9952 | VAM OOB Vamberk | 41:03 | + 8:09 | |
11. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | SJC Sportcentrum Jičín | 41:07 | + 8:13 | |
12. | Gallová Veronika | STH0053 | STH SK Studenec | 41:43 | + 8:49 | |
13. | Urbanová Markéta | STH9953 | STH SK Studenec | 41:50 | + 8:56 | |
14. | Brožová Zuzana | LPU0053 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 41:55 | + 9:01 | |
15. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 42:43 | + 9:49 | |
16. | Filipová Tereza | SRK0050 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 44:02 | + 11:08 | |
17. | Stará Tereza | VRL0051 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:03 | + 11:09 | |
18. | Hápová Petra | PHK0051 | PHK OK 99 Hradec Králové | 45:11 | + 12:17 | |
19. | Kubíčková Jana | PHK9999 | PHK OK 99 Hradec Králové | 46:00 | + 13:06 | |
20. | Jezdinská Natálie | STH9954 | STH SK Studenec | 46:16 | + 13:22 | |
21. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | CHC K.O.B. Choceň | 48:10 | + 15:16 | |
22. | Truněčková Kateřina | PHK9953 | PHK OK 99 Hradec Králové | 48:19 | + 15:25 | |
23. | Zrníková Adéla | OSN0099 | OSN SK OS Nové Město n. M. | 53:05 | + 20:11 | |
24. | Kmentová Barbora | LPU9957 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 54:16 | + 21:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouchalová Justýna | NNN4442 | NNN NNN/Neregistrovaní | 32:09 | ||
2. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | PHK OK 99 Hradec Králové | 38:13 | + 6:04 | |
3. | Břízová Karolína | ZAM0052 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 86:46 | + 54:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | CHC K.O.B. Choceň | 41:49 | ||
2. | Kavalírová Julie | PHK9753 | PHK OK 99 Hradec Králové | 50:22 | + 8:33 | |
3. | Fenclová Tereza | LPU9752 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 50:26 | + 8:37 | |
4. | Jansová Doubravka | ZAM9751 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 55:28 | + 13:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubečková Veronika | PHK9853 | PHK OK 99 Hradec Králové | 82:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šádková Lucie | PHK9654 | PHK OK 99 Hradec Králové | 88:38 | ||
2. | Koutná Hana | PHK9651 | PHK OK 99 Hradec Králové | 102:05 | + 13:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Jana | LPU9053 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:14 | ||
2. | Procházková Klára | LPU9451 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 72:47 | + 12:33 | |
3. | Chládková Simona | LPU9658 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 84:57 | + 24:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:23 | |||
2. | Fenclová Marta | LPU7667 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:56 | + 0:33 | ||
3. | Nicoline Friberg Klysne | 47D0004 | 47D Junior Team Denmark | 62:04 | + 1:41 | ||
4. | Henna Haikonen | 37F0003 | 37F Junior Team Finland | 62:50 | + 2:27 | ||
5. | Julia Björkstrand | 41F0001 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 62:54 | + 2:31 | ||
6. | Lida Savolainen | 37F0007 | 37F Junior Team Finland | 63:03 | + 2:40 | ||
7. | Jannina Gustafsson | 37F0004 | 37F Junior Team Finland | 64:17 | + 3:54 | ||
8. | Anna Haataja | 37F0008 | 37F Junior Team Finland | 64:21 | + 3:58 | ||
9. | Miri Thrane Odum | 47D0005 | 47D Junior Team Denmark | 65:26 | + 5:03 | ||
10. | Henna Skog | 37F0002 | 37F Junior Team Finland | 65:56 | + 5:33 | ||
11. | Sanni Kivelä | 37F0001 | 37F Junior Team Finland | 66:43 | + 6:20 | ||
12. | Oona Valkonen | 37F0028 | 37F Junior Team Finland | 66:48 | + 6:25 | ||
13. | Przyczková Michaela | LPU8499 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 67:03 | + 6:40 | ||
14. | Ivanova Kristina | 11B9351 | BUL Junior National Team Bulgaria | 67:22 | + 6:59 | ||
15. | Dyaksova Antoaneta | 11B9552 | BUL Junior National Team Bulgaria | 67:36 | + 7:13 | ||
16. | Johanna Hulkkonen | 37F0006 | 37F Junior Team Finland | 67:38 | + 7:15 | ||
17. | Sara Karvonen | 37F0005 | 37F Junior Team Finland | 68:28 | + 8:05 | ||
18. | Ina Westerlund | 41F0002 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 70:10 | + 9:47 | ||
19. | Anniina Suhonen | 22F0001 | 22F Kuopion Suunnistajat | 70:18 | + 9:55 | ||
20. | Barbora Pijakova | 47D0001 | 47D Junior Team Denmark | 75:42 | + 15:19 | ||
21. | Susanna Forsell | 41F0004 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 76:31 | + 16:08 | ||
22. | Gotseva Kristina | 11B9451 | BUL Junior National Team Bulgaria | 77:06 | + 16:43 | ||
23. | Johanna von Frenckell | 41F0003 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 79:41 | + 19:18 | ||
Dzhulieva Martina | 11B9551 | BUL Junior National Team Bulgaria | DISK | ||||
Ita Klingenberg | 47D0003 | 47D Junior Team Denmark | DISK | ||||
Emilia Manttari | 22F0002 | 22F Kuopion Suunnistajat | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Lucie | PHK8055 | PHK OK 99 Hradec Králové | 64:12 | 7702 | ||
2. | Caroline Sandelin | 41F0008 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 67:24 | + 3:12 | ||
3. | Tihonová Martina | PHK8651 | PHK OK 99 Hradec Králové | 67:43 | + 3:31 | 7315 | |
4. | Katja von Schoultz | 41F0006 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 68:04 | + 3:52 | ||
5. | Doležalová Radka | VRL9252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:23 | + 5:11 | 7132 | |
6. | Alexandra Strandvall | 41F0007 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 70:05 | + 5:53 | ||
7. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:19 | + 7:07 | 6919 | |
8. | Setínková Eva | DKP8759 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 71:26 | + 7:14 | 6906 | |
9. | Samková Renáta | PHK7456 | PHK OK 99 Hradec Králové | 71:30 | + 7:18 | 6899 | |
10. | Svobodová Jana | PHK8753 | PHK OK 99 Hradec Králové | 73:12 | + 9:00 | 6712 | |
11. | Štěpánová Dita | DOB7956 | DOB KOB Dobruška | 73:37 | + 9:25 | 6666 | |
12. | Knapová Iva | LPU6052 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 74:04 | + 9:52 | 6616 | |
13. | Petrasová Zuzana | VAM9653 | VAM OOB Vamberk | 74:22 | + 10:10 | 6583 | |
14. | Šediváková Helena | LPU8857 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 76:38 | + 12:26 | 6334 | |
15. | Havlíčková Nikola | JIL9352 | JIL OK Jilemnice | 77:15 | + 13:03 | 6266 | |
16. | Elin Lövdal | 41F0005 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 77:45 | + 13:33 | ||
17. | Stolinová Lenka | DOB8158 | DOB KOB Dobruška | 78:31 | + 14:19 | 6127 | |
18. | Andršová Jana | SRK8756 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 80:19 | + 16:07 | 5929 | |
19. | Záveská Anna | DOB8851 | DOB KOB Dobruška | 80:26 | + 16:14 | 5916 | |
20. | Smutná Pavla | VAM8651 | VAM OOB Vamberk | 83:22 | + 19:10 | 5593 | |
21. | Jarošová Kateřina | SRK9357 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 86:33 | + 22:21 | 5243 | |
22. | Klíchová Jana | SSU8151 | SSU SK Severka Šumperk | 88:57 | + 24:45 | 4979 | |
23. | Černíková Barbora | DOB7878 | DOB KOB Dobruška | 89:26 | + 25:14 | 4926 | |
24. | Bednářová Michala | VAM8951 | VAM OOB Vamberk | 89:32 | + 25:20 | 4915 | |
Randáková Helena | VRL7452 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zoe Harding | 12G0002 | 12G Junior Team Great Britain | 35:36 | |||
2. | Charlotte Watson | 12G0001 | 12G Junior Team Great Britain | 35:51 | + 0:15 | ||
3. | Ida-Marie Cederberg | 41F0009 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 37:54 | + 2:18 | ||
4. | Udržalová Pavla | LPU8552 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 41:24 | + 5:48 | 6509 | |
5. | Ellen Myrskog | 41F0010 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 44:13 | + 8:37 | ||
6. | Amy Nymalm | 41F0012 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 44:31 | + 8:55 | ||
7. | Kubečková Zdena | PHK7551 | PHK OK 99 Hradec Králové | 46:20 | + 10:44 | 5849 | |
8. | Alexandra Enlund | 41F0011 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 47:07 | + 11:31 | ||
9. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 47:20 | + 11:44 | 5715 | |
10. | Novotná Kateřina | PHK8252 | PHK OK 99 Hradec Králové | 48:15 | + 12:39 | 5592 | |
11. | Chládková Zuzana | ZAM9153 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 50:34 | + 14:58 | 5282 | |
12. | Ulahelová Jana | LTU8451 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:58 | + 15:22 | 5229 | |
13. | Kopecká Eliška | ASU9299 | ASU Magnus Orienteering | 51:17 | + 15:41 | 5186 | |
14. | Šponarová Lucie | ZAM9151 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 51:28 | + 15:52 | 5162 | |
15. | Kokaislová Eva | LPU7956 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 52:37 | + 17:01 | 5008 | |
16. | Nymsová Marie | TYN8651 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:41 | + 19:05 | 4731 | |
17. | Vlčková Martina | TYN8352 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 55:10 | + 19:34 | 4667 | |
18. | Smoradová Bára | SHK | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 56:33 | + 20:57 | ||
19. | Zitková Radka | LPU7958 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 58:17 | + 22:41 | 4249 | |
20. | Hostinská Jana | VAM8451 | VAM OOB Vamberk | 59:42 | + 24:06 | 4060 | |
21. | Kunhartová Kateřina | PHK8052 | PHK OK 99 Hradec Králové | 60:11 | + 24:35 | 3995 | |
22. | Pilíková Veronika | CET8152 | CET TJ Loko Česká Třebová | 61:24 | + 25:48 | 3832 | |
23. | Sokolová Tereza | BRM8451 | BRM Sokol Burdych | 65:51 | + 30:15 | 3237 | |
24. | Besedová Petra | CHT7654 | CHT OOB SK Chrast | 71:22 | + 35:46 | 2498 | |
25. | Šedivá Petra | STH7751 | STH SK Studenec | 74:30 | + 38:54 | 2079 | |
26. | Koutná Kateřina | PHK9351 | PHK OK 99 Hradec Králové | 83:36 | + 48:00 | 861 | |
27. | Khýnová Radka | DOB8750 | DOB KOB Dobruška | 101:37 | + 66:01 | 0 | |
28. | Konečná Kateřina | LPU9459 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 105:03 | + 69:27 | 0 | |
Műllerová Petra | VAM9098 | VAM OOB Vamberk | DISK | 0 | |||
Gdovinová Zuzana | BRM8051 | BRM Sokol Burdych | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Markéta | VAM7250 | VAM OOB Vamberk | 52:00 | ||
2. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | PHK OK 99 Hradec Králové | 55:06 | + 3:06 | |
3. | Koberová Lenka | LPU6954 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 56:28 | + 4:28 | |
4. | Švecová Iva | CHT7151 | CHT OOB SK Chrast | 56:43 | + 4:43 | |
5. | Smutná Jana | VAM6251 | VAM OOB Vamberk | 58:42 | + 6:42 | |
6. | Křivdová Lenka | CHC7251 | CHC K.O.B. Choceň | 58:51 | + 6:51 | |
7. | Klapalová Jana | VAM6451 | VAM OOB Vamberk | 62:37 | + 10:37 | |
8. | Filipová Ivana | SRK7373 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 62:44 | + 10:44 | |
9. | Rykalová Jitka | VAM7251 | VAM OOB Vamberk | 62:55 | + 10:55 | |
10. | Růžičková Kamila | PHK7153 | PHK OK 99 Hradec Králové | 63:00 | + 11:00 | |
11. | Kroniková Jana | SHK7350 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 65:21 | + 13:21 | |
12. | Čermáková Renata | LPU6553 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 65:22 | + 13:22 | |
13. | Müllerová Zorka | VAM6767 | VAM OOB Vamberk | 66:05 | + 14:05 | |
14. | Hájková Ludmila | CET7554 | CET TJ Loko Česká Třebová | 69:25 | + 17:25 | |
15. | Štreglová Andrea | VRL7552 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:05 | + 19:05 | |
16. | Kaplanová Iva | LPU6859 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 76:10 | + 24:10 | |
Švadlenová Ivana | CHC7151 | CHC K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | CHC K.O.B. Choceň | 41:40 | ||
2. | Zlámalová Zdena | SJC7253 | SJC Sportcentrum Jičín | 43:58 | + 2:18 | |
3. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 46:30 | + 4:50 | |
4. | Azebová Martina | PHK6757 | PHK OK 99 Hradec Králové | 49:11 | + 7:31 | |
5. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 49:33 | + 7:53 | |
6. | Justová Jana | PHK6153 | PHK OK 99 Hradec Králové | 50:02 | + 8:22 | |
7. | Waňková Dita | VRL7151 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:26 | + 9:46 | |
8. | Koutná Alena | PHK7052 | PHK OK 99 Hradec Králové | 51:29 | + 9:49 | |
9. | Kalenská Kateřina | STH7351 | STH SK Studenec | 52:15 | + 10:35 | |
10. | Rusinová Alena | BRU7152 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 52:19 | + 10:39 | |
11. | Maňáková Silvie | PHK7151 | PHK OK 99 Hradec Králové | 52:28 | + 10:48 | |
12. | Černínová Dagmar | VSP7153 | VSP USK Praha | 53:27 | + 11:47 | |
13. | Cabalková Ivana | ZAM6351 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 54:15 | + 12:35 | |
14. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | PHK OK 99 Hradec Králové | 54:58 | + 13:18 | |
15. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | PHK OK 99 Hradec Králové | 55:04 | + 13:24 | |
16. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 55:32 | + 13:52 | |
17. | Valušiaková Mirka | JIL7551 | JIL OK Jilemnice | 58:10 | + 16:30 | |
18. | Šišmová Hana | TYN6850 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 59:15 | + 17:35 | |
19. | Hančová Alice | VRL7052 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:44 | + 18:04 | |
20. | Weberová Zuzana | PHK6961 | PHK OK 99 Hradec Králové | 59:57 | + 18:17 | |
21. | Fenclová Markéta | LPU7155 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 61:12 | + 19:32 | |
22. | Valachová Jana | LPU6654 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 62:13 | + 20:33 | |
23. | Lamichová Iva | PHK6353 | PHK OK 99 Hradec Králové | 62:38 | + 20:58 | |
24. | Stará Petra | VRL7354 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:48 | + 21:08 | |
25. | Matoušová Petra | VRL7154 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:51 | + 23:11 | |
26. | Langrová Monika | SHK7251 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 71:08 | + 29:28 | |
27. | Kašparová Eva | TYN7452 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 74:51 | + 33:11 | |
28. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | SNA TJ START Náchod | 76:36 | + 34:56 | |
29. | Kolářová Andrea | BRU7151 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 81:05 | + 39:25 | |
30. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | PHK OK 99 Hradec Králové | 81:59 | + 40:19 | |
31. | Schlogerová Martina | LPU7663 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 87:01 | + 45:21 | |
32. | Žáková Marcela | LPU7053 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 87:22 | + 45:42 | |
33. | Chládková Eva | ZAM7051 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 89:31 | + 47:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sirpa Suhonen | 22F0006 | 22F Kuopion Suunnistajat | 50:24 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 51:46 | + 1:22 | |
3. | Julínková Dana | LPU6555 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 54:15 | + 3:51 | |
4. | Jiranová Alena | PHK5351 | PHK OK 99 Hradec Králové | 58:04 | + 7:40 | |
5. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:41 | + 10:17 | |
6. | Jansová Alena | CHT5852 | CHT OOB SK Chrast | 63:17 | + 12:53 | |
7. | Panchártková Jitka | PHK5951 | PHK OK 99 Hradec Králové | 63:43 | + 13:19 | |
8. | Peřinková Irena | BBM6550 | BBM BETA URSUS Orienteering | 65:44 | + 15:20 | |
9. | Tichá Jiřina | DOB6050 | DOB KOB Dobruška | 82:06 | + 31:42 | |
Hindráková Martina | LTU6451 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nožičková Libuše | LPU5751 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 37:24 | ||
2. | Bienová Věra | SJC5752 | SJC Sportcentrum Jičín | 38:02 | + 0:38 | |
3. | Balcarová Eva | PHK5952 | PHK OK 99 Hradec Králové | 38:27 | + 1:03 | |
4. | Veverková Yveta | VAM6452 | VAM OOB Vamberk | 39:28 | + 2:04 | |
5. | Semrádová Jitka | CHC6651 | CHC K.O.B. Choceň | 40:07 | + 2:43 | |
6. | Vlachová Hana | VRL6251 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:44 | + 3:20 | |
7. | Kalousová Dana | ZAM5951 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 42:15 | + 4:51 | |
8. | Kološová Jana | LPU6653 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 43:04 | + 5:40 | |
9. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 45:18 | + 7:54 | |
10. | Kubátová Iva | PHK6552 | PHK OK 99 Hradec Králové | 45:22 | + 7:58 | |
11. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | JIL OK Jilemnice | 46:15 | + 8:51 | |
12. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 48:58 | + 11:34 | |
13. | Suchanová Lenka | VAM5851 | VAM OOB Vamberk | 57:18 | + 19:54 | |
14. | Hančová Hana | VRL5652 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:20 | + 23:56 | |
15. | Čadová Renata | NNN4441 | NNN NNN/Neregistrovaní | 65:46 | + 28:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 33:24 | ||
2. | Langrová Eva | SNA5351 | SNA TJ START Náchod | 36:18 | + 2:54 | |
3. | Fejlková Alice | SHK5351 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 37:30 | + 4:06 | |
4. | Bláhová Luba | SHK5852 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 37:32 | + 4:08 | |
5. | Novotná Jiřina | LPU5654 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 37:57 | + 4:33 | |
6. | Martincová Helena | ZAM5051 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 38:21 | + 4:57 | |
7. | Klimplová Alena | LPU5551 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 41:29 | + 8:05 | |
8. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | NPA SK LOB Nová Paka | 47:40 | + 14:16 | |
9. | Mikysková Hana | SNA5651 | SNA TJ START Náchod | 52:10 | + 18:46 | |
10. | Lulayová Věra | LPU5651 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 57:55 | + 24:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Marie | LPU4753 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 42:39 | ||
2. | Knoblochová Věra | VRL4851 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:25 | + 1:46 | |
3. | Ehlová Iva | SRK3951 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 47:27 | + 4:48 | |
4. | Lhotská Hana | ZAM4651 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 50:08 | + 7:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Šimon | HOR0400 | HOR TJ Jiskra Hořice | 20:16 | ||
2. | Rak Tomáš | SHK0400 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 25:43 | + 5:27 | |
3. | Strnad Jiří | PHK0301 | PHK OK 99 Hradec Králové | 25:47 | + 5:31 | |
4. | Pompach Lukáš | PHK0500 | PHK OK 99 Hradec Králové | 25:48 | + 5:32 | |
5. | Krpata Michal | LPU0403 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 27:54 | + 7:38 | |
6. | Málek Vojtěch | SHK0401 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 28:43 | + 8:27 | |
7. | Pavelec Matěj | NPA0501 | NPA SK LOB Nová Paka | 31:32 | + 11:16 | |
8. | Makovský Vojtěch | SHK0301 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 33:36 | + 13:20 | |
9. | Kavalír Jan | SHK0300 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 34:07 | + 13:51 | |
10. | Janků Štěpán | SJC0501 | SJC Sportcentrum Jičín | 34:08 | + 13:52 | |
11. | Doucha Martin | SNA0501 | SNA TJ START Náchod | 35:46 | + 15:30 | |
12. | Málek Jáchym | SHK0304 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 36:20 | + 16:04 | |
13. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 43:58 | + 23:42 | |
Štichhauer Daniel | LPU0405 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Zrník Tomáš | OSN0606 | OSN SK OS Nové Město n. M. | DISK | |||
Kmecko Adam | VRL0300 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Kadaně Matěj | LPU1001 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | PHK OK 99 Hradec Králové | 15:38 | ||
2. | Waněk Hubert | VRL0302 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:58 | + 2:20 | |
3. | Štregl Matyáš | VRL0301 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:20 | + 3:42 | |
4. | Fencl Jáchym | LPU0301 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 21:10 | + 5:32 | |
5. | Neumann Matěj | PHK0400 | PHK OK 99 Hradec Králové | 22:32 | + 6:54 | |
6. | Vybíral Jan | PHK0300 | PHK OK 99 Hradec Králové | 23:38 | + 8:00 | |
7. | Tichý Lubomír | SHK0303 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 26:45 | + 11:07 | |
8. | Černík David | DOB0303 | DOB KOB Dobruška | 33:35 | + 17:57 | |
9. | Ryba Petr | JIL0303 | JIL OK Jilemnice | 34:32 | + 18:54 | |
10. | Pokorný Dominik | SRK0301 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 34:57 | + 19:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | PHK OK 99 Hradec Králové | 26:24 | ||
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | CHC K.O.B. Choceň | 28:08 | + 1:44 | |
3. | Rücker Jan | HOR0201 | HOR TJ Jiskra Hořice | 28:18 | + 1:54 | |
4. | Flegl Martin | SRK0300 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 32:28 | + 6:04 | |
5. | Paleček Ondřej | SRK0103 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 32:58 | + 6:34 | |
6. | Urban Dominik | STH0204 | STH SK Studenec | 35:13 | + 8:49 | |
7. | Tuma Matěj | SJC0202 | SJC Sportcentrum Jičín | 36:10 | + 9:46 | |
8. | Kolář Adam | BRU0104 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 38:06 | + 11:42 | |
9. | Langr Jan | SHK0101 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 38:16 | + 11:52 | |
10. | Šípek Stanislav | SRK0304 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 38:27 | + 12:03 | |
11. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | SJC Sportcentrum Jičín | 38:48 | + 12:24 | |
12. | Franta Jonáš | SJC0201 | SJC Sportcentrum Jičín | 42:10 | + 15:46 | |
13. | Kolář Jan | BRU0101 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 42:39 | + 16:15 | |
14. | Kuneš Vojtěch | HOR0200 | HOR TJ Jiskra Hořice | 42:57 | + 16:33 | |
15. | Pipek Ondřej | LPU0203 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 43:13 | + 16:49 | |
16. | Bláha Marek | PHK0102 | PHK OK 99 Hradec Králové | 46:08 | + 19:44 | |
17. | Locker Daniel | SRK0200 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 48:09 | + 21:45 | |
18. | Břeň Daniel | SJC0102 | SJC Sportcentrum Jičín | 52:44 | + 26:20 | |
19. | Jakeš Josef | TYN0101 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 53:18 | + 26:54 | |
20. | Vébr Tomáš | HAV0200 | HAV SKOB Baník Havířov | 54:23 | + 27:59 | |
21. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 58:01 | + 31:37 | |
22. | Sedlák Mikuláš | LPU0103 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 58:56 | + 32:32 | |
Zemánek Mikuláš | SRK0201 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 26:52 | ||
2. | Bárta Šimon | PHK OK 99 Hradec Králové | 33:19 | + 6:27 | ||
3. | Koreček Zdeněk | SHK0103 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 43:29 | + 16:37 | |
4. | Pachel Jakub | ZAM0202 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 66:40 | + 39:48 | |
Kudrna Dalibor | KUO0201 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | CHC K.O.B. Choceň | 39:25 | ||
2. | Chvátil Šimon | PHK9908 | PHK OK 99 Hradec Králové | 43:17 | + 3:52 | |
3. | Volák Ondřej | BRU0006 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 47:23 | + 7:58 | |
4. | Rusin Jan | BRU0001 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 50:52 | + 11:27 | |
5. | Šklíba Michal | SRK9900 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 51:18 | + 11:53 | |
6. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | PHK OK 99 Hradec Králové | 51:54 | + 12:29 | |
7. | Roudný Martin | LPU0002 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 54:08 | + 14:43 | |
8. | Killar Lukáš | LTU9901 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:06 | + 15:41 | |
9. | Skalický Johan | KUO9901 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 58:07 | + 18:42 | |
10. | Macko Lukáš | SJC9901 | SJC Sportcentrum Jičín | 59:29 | + 20:04 | |
11. | Roudný Václav | LPU0001 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 66:29 | + 27:04 | |
12. | Fencl Jonáš | LPU9902 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 69:31 | + 30:06 | |
13. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | PHK OK 99 Hradec Králové | 72:39 | + 33:14 | |
14. | Šabata Milan | SRK9904 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 75:28 | + 36:03 | |
15. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 76:12 | + 36:47 | |
16. | Karásek Matěj | SJC0001 | SJC Sportcentrum Jičín | 79:43 | + 40:18 | |
17. | Bürger Matěj | LPU0009 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 96:26 | + 57:01 | |
Mašata Metoděj | PHK9905 | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Soudek Ondřej | LPU9909 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Konvalinka Jindřich | LPU0004 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samek Tomáš | PHK0001 | PHK OK 99 Hradec Králové | 37:49 | ||
2. | Tichý Radomír | SHK0000 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 38:53 | + 1:04 | |
3. | Grundman Václav | CHC9902 | CHC K.O.B. Choceň | 40:44 | + 2:55 | |
4. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | SJC Sportcentrum Jičín | 44:08 | + 6:19 | |
5. | Friml Dominik | ZAM9901 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 74:40 | + 36:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | PHK OK 99 Hradec Králové | 42:02 | ||
2. | Růžička Adam | PHK9704 | PHK OK 99 Hradec Králové | 44:50 | + 2:48 | |
3. | Starý Ondra | VRL9802 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:50 | + 4:48 | |
4. | Bendák Jan | LTU9801 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:20 | + 7:18 | |
5. | Kanta Martin | LPU9705 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 49:58 | + 7:56 | |
6. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | SJC Sportcentrum Jičín | 50:48 | + 8:46 | |
7. | Locker Tomáš | SRK9802 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 52:26 | + 10:24 | |
8. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 53:59 | + 11:57 | |
9. | Valušiak Marek | JIL9803 | JIL OK Jilemnice | 65:05 | + 23:03 | |
10. | Maňák Michal | PHK9801 | PHK OK 99 Hradec Králové | 66:02 | + 24:00 | |
11. | Břeň Lukáš | SJC9805 | SJC Sportcentrum Jičín | 67:07 | + 25:05 | |
12. | Tomeš Jan | VRL9801 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:52 | + 27:50 | |
13. | Míča Tomáš | LPU9707 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 78:30 | + 36:28 | |
14. | Faltejsek Jan | PHK9802 | PHK OK 99 Hradec Králové | 80:29 | + 38:27 | |
15. | Žák Jan | LPU9802 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 84:20 | + 42:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalenský Aleš | STH9801 | STH SK Studenec | 51:39 | ||
2. | Vídeňský Jakub | VAM9801 | VAM OOB Vamberk | 58:57 | + 7:18 | |
3. | Háp Ondřej | PHK9702 | PHK OK 99 Hradec Králové | 66:13 | + 14:34 | |
4. | Juránek Filip | KOR9800 | KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí | 67:59 | + 16:20 | |
5. | Kourek Tomáš | LPU9711 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 112:57 | + 61:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Martin | CHC9501 | CHC K.O.B. Choceň | 61:41 | ||
2. | Semrád Ladislav | CHC9701 | CHC K.O.B. Choceň | 65:38 | + 3:57 | |
3. | Zlámal David | SJC9603 | SJC Sportcentrum Jičín | 75:00 | + 13:19 | |
4. | Procházka Lukáš | KUO9604 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 78:14 | + 16:33 | |
5. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 78:36 | + 16:55 | |
6. | Kubelka Petr | LPU9504 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 80:12 | + 18:31 | |
7. | Štál Jan | SJC9601 | SJC Sportcentrum Jičín | 81:20 | + 19:39 | |
8. | Rykala Filip | VAM9601 | VAM OOB Vamberk | 94:04 | + 32:23 | |
9. | Holubář Bartoloměj | KUO9602 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 99:18 | + 37:37 | |
10. | Dušek Martin | ZAM9602 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 101:58 | + 40:17 | |
Černín Ondřej | VSP9601 | VSP USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | PHK OK 99 Hradec Králové | 64:14 | |||
2. | Udržal Tomáš | LPU8002 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 72:12 | + 7:58 | ||
3. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 75:27 | + 11:13 | ||
4. | Král Václav | SSU8243 | SSU SK Severka Šumperk | 80:44 | + 16:30 | ||
5. | Čermák Jan | LPU9301 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 84:49 | + 20:35 | ||
6. | Jansa Jiří | CHT8402 | CHT OOB SK Chrast | 87:20 | + 23:06 | ||
7. | Klapal Jan | LPU9006 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 87:42 | + 23:28 | ||
8. | Procházka Tomáš | LPU9110 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 92:04 | + 27:50 | ||
9. | Sháněl Jan | CHC9402 | CHC K.O.B. Choceň | 103:32 | + 39:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marius Thrane Odum | 47D0008 | 47D Junior Team Denmark | 61:09 | |||
2. | Aleksi Anttolainen | 37F0013 | 37F Junior Team Finland | 66:34 | + 5:25 | ||
3. | Miika Kirmula | 37F0012 | 37F Junior Team Finland | 67:17 | + 6:08 | ||
4. | Jarno Parkkinen | 37F0026 | 37F Junior Team Finland | 67:45 | + 6:36 | ||
5. | Lauri Nenonen | 37F0019 | 37F Junior Team Finland | 68:58 | + 7:49 | ||
6. | Thorminator Norskov | 47D0007 | 47D Junior Team Denmark | 69:07 | + 7:58 | ||
7. | Tobias Henriksson | 41F0018 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 69:16 | + 8:07 | ||
8. | Luukas Valtonen | 37F0014 | 37F Junior Team Finland | 69:21 | + 8:12 | ||
9. | Topi Penttinen | 41F0015 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 70:51 | + 9:42 | ||
10. | Otto Simosas | 41F0017 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 71:15 | + 10:06 | ||
11. | Santeri Sainio | 37F0010 | 37F Junior Team Finland | 71:45 | + 10:36 | ||
12. | Eeli Viholainen | 37F0016 | 37F Junior Team Finland | 71:57 | + 10:48 | ||
13. | Elias Kuukka | 37F0020 | 37F Junior Team Finland | 73:24 | + 12:15 | ||
14. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | CHT OOB SK Chrast | 73:46 | + 12:37 | 8452 | |
15. | Otto Sund | 41F0016 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 74:15 | + 13:06 | ||
16. | Olli Ojanaho | 37F0017 | 37F Junior Team Finland | 74:53 | + 13:44 | ||
17. | Santeri Silvennoinen | 37F0018 | 37F Junior Team Finland | 75:09 | + 14:00 | ||
18. | Ponev Martin | 11B9501 | BUL Junior National Team Bulgaria | 75:20 | + 14:11 | ||
19. | Kristian Kannus | 37F0015 | 37F Junior Team Finland | 76:25 | + 15:16 | ||
19. | Markus Lindeqvist | 37F0024 | 37F Junior Team Finland | 76:25 | + 15:16 | ||
21. | Joel Sagfors | 41F0021 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 77:30 | + 16:21 | ||
22. | Zhelyazkov Dimitar | 11B9601 | BUL Junior National Team Bulgaria | 79:09 | + 18:00 | ||
23. | Azeb Karim | PHK9110 | PHK OK 99 Hradec Králové | 79:15 | + 18:06 | 7886 | |
24. | Weiner Jakub | SHK7911 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 80:29 | + 19:20 | 7759 | |
25. | Mikkel Sorensen | 47D0006 | 47D Junior Team Denmark | 81:02 | + 19:53 | ||
26. | Atanasov Apostol | 11B9502 | BUL Junior National Team Bulgaria | 81:18 | + 20:09 | ||
27. | Černý Michal | PHK8005 | PHK OK 99 Hradec Králové | 81:41 | + 20:32 | 7635 | |
28. | Daniel Blomster | 41F0022 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 81:44 | + 20:35 | ||
29. | Vítek Petr | PHK7601 | PHK OK 99 Hradec Králové | 82:19 | + 21:10 | 7569 | |
30. | Holas Štěpán | SJC8702 | SJC Sportcentrum Jičín | 83:18 | + 22:09 | 7468 | |
31. | Filip Brunell | 41F0019 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 83:26 | + 22:17 | ||
32. | Sören Sundblom | 41F0020 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 88:21 | + 27:12 | ||
33. | Kamenický Ondřej | PHK9401 | PHK OK 99 Hradec Králové | 91:26 | + 30:17 | 6629 | |
34. | Aleksi Sopo | 22F0005 | 22F Kuopion Suunnistajat | 94:07 | + 32:58 | ||
35. | Panchártek Jan | PHK8802 | PHK OK 99 Hradec Králové | 98:07 | + 36:58 | 5939 | |
36. | Simo Hasu | 41F0023 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 99:02 | + 37:53 | ||
Andreas Hall | 41F0013 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | DISK | ||||
Tero Föhr | 37F0025 | 37F Junior Team Finland | DISK | ||||
Topi Raitanen | 37F0021 | 37F Junior Team Finland | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | NPA SK LOB Nová Paka | 61:22 | 7822 | ||
2. | Polák Vlastimil | VRL7702 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:00 | + 1:38 | 7622 | |
3. | Novotný Tomáš | PHK8101 | PHK OK 99 Hradec Králové | 63:46 | + 2:24 | 7529 | |
4. | Kříž Libor | LPU7804 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 63:53 | + 2:31 | 7515 | |
5. | Justa Pavel | PHK8701 | PHK OK 99 Hradec Králové | 67:58 | + 6:36 | 7016 | |
6. | Jirásek Aleš | LPU7601 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 68:16 | + 6:54 | 6979 | |
7. | Veverka Tomáš | VAM8401 | VAM OOB Vamberk | 68:31 | + 7:09 | 6949 | |
8. | Tihon Michal | PHK7905 | PHK OK 99 Hradec Králové | 68:33 | + 7:11 | 6945 | |
9. | Koblic Jan | VAM7601 | VAM OOB Vamberk | 68:36 | + 7:14 | 6939 | |
10. | Jonas Jern | 41F0027 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 69:19 | + 7:57 | ||
11. | Samek Petr | PHK7302 | PHK OK 99 Hradec Králové | 69:43 | + 8:21 | 6802 | |
12. | Čáp Ondřej | DOB7405 | DOB KOB Dobruška | 70:23 | + 9:01 | 6721 | |
13. | Klícha Martin | VAM8811 | VAM OOB Vamberk | 70:45 | + 9:23 | 6676 | |
14. | Dvořáček Radek | ASU9445 | ASU Magnus Orienteering | 71:18 | + 9:56 | 6609 | |
15. | Casper Linnailla | 41F0026 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 71:49 | + 10:27 | ||
16. | Novák Pavel | CTB8101 | CTB SK OB Chotěboř | 72:25 | + 11:03 | 6473 | |
17. | Petras Tomáš | VAM8801 | VAM OOB Vamberk | 72:26 | + 11:04 | 6471 | |
18. | Doucha Jiří | SNA7105 | SNA TJ START Náchod | 72:53 | + 11:31 | 6416 | |
19. | Lán Filip | SHK8003 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 73:00 | + 11:38 | 6402 | |
20. | Zrník Tomáš | OSN7118 | OSN SK OS Nové Město n. M. | 74:02 | + 12:40 | 6275 | |
21. | Šmejc Jakub | SJC9401 | SJC Sportcentrum Jičín | 74:18 | + 12:56 | 6243 | |
22. | Kraus Petr | SJC7303 | SJC Sportcentrum Jičín | 76:42 | + 15:20 | 5950 | |
23. | Christoffer Melin | 41F0028 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 77:07 | + 15:45 | ||
24. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | ALB OOB Albrechtice nad Orlicí | 77:14 | + 15:52 | 5885 | |
25. | Andrš Jiří | VAM8601 | VAM OOB Vamberk | 77:28 | + 16:06 | 5856 | |
26. | Hausvater Karel | SHK5801 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 78:18 | + 16:56 | 5754 | |
27. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 78:32 | + 17:10 | 5726 | |
28. | Koleš Jan | LPU8610 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 79:46 | + 18:24 | 5575 | |
29. | Chrást Tomáš | STH7401 | STH SK Studenec | 79:54 | + 18:32 | 5559 | |
30. | Sedlák Radek | SNA7501 | SNA TJ START Náchod | 86:51 | + 25:29 | 4711 | |
31. | Havlíček Lukáš | JIL9003 | JIL OK Jilemnice | 87:11 | + 25:49 | 4670 | |
32. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 87:40 | + 26:18 | 4611 | |
33. | Kutílek Jakub | LPU8609 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 92:55 | + 31:33 | 3970 | |
34. | Dennis Rehn | 41F0025 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 93:32 | + 32:10 | ||
35. | Vrbata Alan | HOS7801 | HOS TJ Tatran Hostinné | 99:06 | + 37:44 | 3215 | |
36. | Kolář Radek | BRU6901 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 130:19 | + 68:57 | 0 | |
Weisbauer Vojtěch | LPU9101 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mark Nixon | 12G0006 | 12G Junior Team Great Britain | 44:32 | |||
2. | Jonny Crickmore | 12G0004 | 12G Junior Team Great Britain | 45:51 | + 1:19 | ||
3. | Emil Lönnström | 41F0029 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 52:22 | + 7:50 | ||
4. | Will Gardner | 12G0003 | 12G Junior Team Great Britain | 55:17 | + 10:45 | ||
5. | Jesper Lindahl | 41F0030 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 60:23 | + 15:51 | ||
6. | Emil Sevelius | 41F0032 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 61:01 | + 16:29 | ||
7. | Fabian af Hellström | 41F0033 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 61:23 | + 16:51 | ||
8. | Tuomas Puputti | 41F0031 | 41F Finlands Svenska Orienteringsf | 62:15 | + 17:43 | ||
9. | Hladký Viktor | VAM8201 | VAM OOB Vamberk | 64:45 | + 20:13 | 4264 | |
10. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC K.O.B. Choceň | 66:50 | + 22:18 | 4137 | |
11. | Šabatka Petr | LPU8106 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 70:54 | + 26:22 | 3891 | |
12. | Jirges Radek | KUO9401 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 76:09 | + 31:37 | 3572 | |
13. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 76:56 | + 32:24 | 3524 | |
14. | Jakeš Vojtěch | TYN9301 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 78:28 | + 33:56 | 3431 | |
15. | Kalousek Tomáš | ZAM8901 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 82:46 | + 38:14 | 3170 | |
16. | Kaštánek Petr | LPU8607 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 90:22 | + 45:50 | 2709 | |
17. | Sokol Milan | BRM7201 | BRM Sokol Burdych | 102:59 | + 58:27 | 1943 | |
18. | Betlach Michal | CET7801 | CET TJ Loko Česká Třebová | 142:20 | + 97:48 | 0 | |
Peter Bray | 12G0005 | 12G Junior Team Great Britain | DISK | ||||
Roll Martin | ALB8401 | ALB OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | VAM OOB Vamberk | 52:29 | ||
2. | Novotný Radek | PHK7402 | PHK OK 99 Hradec Králové | 56:15 | + 3:46 | |
3. | Filip Libor | SRK7101 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 57:01 | + 4:32 | |
4. | Vandas Luděk | VAM6601 | VAM OOB Vamberk | 57:39 | + 5:10 | |
5. | Vébr Radek | HAV7103 | HAV SKOB Baník Havířov | 61:35 | + 9:06 | |
6. | Štregl Petr | VRL7303 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:55 | + 11:26 | |
7. | Kavalír Karel | PHK6503 | PHK OK 99 Hradec Králové | 65:50 | + 13:21 | |
8. | Šklíba Jan | SRK7501 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 66:07 | + 13:38 | |
9. | Fencl Petr | LPU6901 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 66:56 | + 14:27 | |
10. | Korbel Michal | CHC7703 | CHC K.O.B. Choceň | 72:39 | + 20:10 | |
11. | Horák Jiří | LTU5802 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:34 | + 21:05 | |
12. | Černín Zbyněk | VSP6901 | VSP USK Praha | 73:53 | + 21:24 | |
13. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 78:01 | + 25:32 | |
14. | Müller Robert | VAM6900 | VAM OOB Vamberk | 88:04 | + 35:35 | |
15. | Kolář Viktor | HOR7300 | HOR TJ Jiskra Hořice | 91:26 | + 38:57 | |
16. | Dudášek Karel | DOB7001 | DOB KOB Dobruška | 127:32 | + 75:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubec Martin | DOB7002 | DOB KOB Dobruška | 54:22 | ||
2. | Filip Aleš | SHK5501 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 56:53 | + 2:31 | |
3. | Rusin Jan | BRU7601 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 57:18 | + 2:56 | |
4. | Bříza Daniel | ZAM7301 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 59:36 | + 5:14 | |
5. | Novotný Pavel | SHK6104 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 61:04 | + 6:42 | |
6. | Locker Martin | SRK7001 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 61:16 | + 6:54 | |
7. | Volák Pavel | BRU7001 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 61:27 | + 7:05 | |
8. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | PHK OK 99 Hradec Králové | 61:30 | + 7:08 | |
9. | Kronika Miroslav | 22C7100 | 22C SPORTeM | 63:01 | + 8:39 | |
10. | Strnad Jiří | PHK7105 | PHK OK 99 Hradec Králové | 64:14 | + 9:52 | |
11. | Kašpar Václav | TYN7001 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 64:57 | + 10:35 | |
12. | Horčičák Milan | VAM7602 | VAM OOB Vamberk | 70:02 | + 15:40 | |
13. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 71:00 | + 16:38 | |
14. | Adamovský Michal | VAM7200 | VAM OOB Vamberk | 74:11 | + 19:49 | |
15. | Procházka Pavel | KUO6901 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | 74:20 | + 19:58 | |
16. | Čapek Miroslav | PHK7603 | PHK OK 99 Hradec Králové | 75:55 | + 21:33 | |
17. | Metelka Pavel | PHK6800 | PHK OK 99 Hradec Králové | 76:05 | + 21:43 | |
18. | Šišma Pavel | TYN6901 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 80:41 | + 26:19 | |
19. | Vodňanský Jaroslav | BRM6101 | BRM Sokol Burdych | 80:56 | + 26:34 | |
20. | Václavek Jan | LPU7816 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 82:45 | + 28:23 | |
21. | Justa Jaromír | PHK6101 | PHK OK 99 Hradec Králové | 85:10 | + 30:48 | |
22. | Chvátil Jiří | PHK7200 | PHK OK 99 Hradec Králové | 86:15 | + 31:53 | |
23. | Borovička Tomáš | ZAM7001 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 94:30 | + 40:08 | |
24. | Müller Kamil | VAM7501 | VAM OOB Vamberk | 95:53 | + 41:31 | |
25. | Schloger Jan | NNN0055 | NNN NNN/Neregistrovaní | 95:58 | + 41:36 | |
26. | Hašek Jaroslav | BRU7700 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 96:39 | + 42:17 | |
27. | Šváb Pavel | BRU6701 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 99:31 | + 45:09 | |
28. | Vojtěch Libor | HOR7303 | HOR TJ Jiskra Hořice | 108:14 | + 53:52 | |
29. | Bouchala Jiří | NNN4443 | NNN NNN/Neregistrovaní | 139:03 | + 84:41 | |
Koutný Pavel | PHK7108 | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Daníček Josef | SRK7502 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | PHK OK 99 Hradec Králové | 55:55 | ||
2. | Killar Marek | LTU6801 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:53 | + 1:58 | |
3. | Vávra Martin | HOR6302 | HOR TJ Jiskra Hořice | 58:58 | + 3:03 | |
4. | Křivda Ivan | CHC6701 | CHC K.O.B. Choceň | 59:10 | + 3:15 | |
5. | Jakeš Josef | TYN6501 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 59:29 | + 3:34 | |
6. | Běhoun Pavel | PHK5701 | PHK OK 99 Hradec Králové | 62:12 | + 6:17 | |
6. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | KUN TJ Sokol Kunvald | 62:12 | + 6:17 | |
8. | Havlíček Libor | JIL6103 | JIL OK Jilemnice | 62:19 | + 6:24 | |
9. | Růžička Ivan | PHK6702 | PHK OK 99 Hradec Králové | 62:20 | + 6:25 | |
10. | Knap Jan | LPU5101 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 64:10 | + 8:15 | |
11. | Procházka Tomáš | LPU6503 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 64:40 | + 8:45 | |
12. | Erlebach Josef | JIL5201 | JIL OK Jilemnice | 68:14 | + 12:19 | |
13. | Kober Michal | LPU6702 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 69:16 | + 13:21 | |
14. | Štěrba Pavel | LPU5408 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 69:41 | + 13:46 | |
15. | Novotný Miroslav | LPU5905 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 70:22 | + 14:27 | |
16. | Procházka Radek | LPU6504 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 70:31 | + 14:36 | |
17. | Roudný Václav | LPU6102 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 71:09 | + 15:14 | |
18. | Valach Petr | LPU6505 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 77:04 | + 21:09 | |
19. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 78:43 | + 22:48 | |
20. | Timo Suhonen | 22F0007 | 22F Kuopion Suunnistajat | 87:13 | + 31:18 | |
Starý Pavel | VRL6301 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Hlaváček Lubomír | PHK6401 | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanuš Karel | HOS6701 | HOS TJ Tatran Hostinné | 57:15 | ||
2. | Handl Jindřich | SRK6702 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 65:03 | + 7:48 | |
3. | Souček Pavel | PHK5503 | PHK OK 99 Hradec Králové | 65:34 | + 8:19 | |
4. | Imlauf Martin | SNA6301 | SNA TJ START Náchod | 66:03 | + 8:48 | |
5. | Melichar Igor | PHK6504 | PHK OK 99 Hradec Králové | 66:04 | + 8:49 | |
6. | Rykala Karel | VAM6401 | VAM OOB Vamberk | 66:14 | + 8:59 | |
7. | Grundman Martin | CHC5801 | CHC K.O.B. Choceň | 66:38 | + 9:23 | |
8. | Lux Zdeněk | KUN6201 | KUN TJ Sokol Kunvald | 67:00 | + 9:45 | |
9. | Balcar Aleš | PHK5703 | PHK OK 99 Hradec Králové | 67:56 | + 10:41 | |
10. | Rücker Petr | HOR6500 | HOR TJ Jiskra Hořice | 70:50 | + 13:35 | |
11. | Langr Stanislav | SNA5403 | SNA TJ START Náchod | 71:01 | + 13:46 | |
12. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | SNA TJ START Náchod | 72:12 | + 14:57 | |
13. | Kment Libor | LPU6703 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 73:09 | + 15:54 | |
14. | Jelínek Roman | CHC6301 | CHC K.O.B. Choceň | 73:53 | + 16:38 | |
15. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 74:59 | + 17:44 | |
16. | Hauptfleisch Roman | SRK6603 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 75:55 | + 18:40 | |
17. | Novák Jiří | VAM6301 | VAM OOB Vamberk | 76:42 | + 19:27 | |
18. | Hanč Pavel | VRL5601 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:44 | + 24:29 | |
19. | Holeček Petr | NNN0000 | NNN NNN/Neregistrovaní | 83:08 | + 25:53 | |
20. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 83:12 | + 25:57 | |
21. | Andrš Milan | ZAM5801 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 86:51 | + 29:36 | |
22. | Černý Petr | ALB6000 | ALB OOB Albrechtice nad Orlicí | 86:53 | + 29:38 | |
23. | Řehák Pavel | SJC6001 | SJC Sportcentrum Jičín | 93:01 | + 35:46 | |
24. | Semrád Pavel | CHC6602 | CHC K.O.B. Choceň | 113:35 | + 56:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | PHK OK 99 Hradec Králové | 50:47 | ||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | NPA SK LOB Nová Paka | 51:18 | + 0:31 | |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:31 | + 2:44 | |
4. | Švadlena Jiří | CHC4601 | CHC K.O.B. Choceň | 53:51 | + 3:04 | |
5. | Nožička Miroslav | LPU5405 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 54:59 | + 4:12 | |
6. | Farář Jaroslav | VRL5002 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:51 | + 5:04 | |
7. | Čípa Jiří | CET5002 | CET TJ Loko Česká Třebová | 56:05 | + 5:18 | |
8. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | KUN TJ Sokol Kunvald | 57:59 | + 7:12 | |
9. | Junek Petr | STH5501 | STH SK Studenec | 58:27 | + 7:40 | |
10. | Třasák Milan | LPU5206 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 59:26 | + 8:39 | |
11. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | JIL OK Jilemnice | 60:54 | + 10:07 | |
12. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 61:28 | + 10:41 | |
13. | Farář Václav | LPU5201 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 62:04 | + 11:17 | |
14. | Tichý Boris | DOB5500 | DOB KOB Dobruška | 62:54 | + 12:07 | |
15. | Kalous Jaroslav | ZAM5501 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 63:29 | + 12:42 | |
16. | Stárek Jiří | SRK5002 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 63:53 | + 13:06 | |
17. | Štregl Tomáš | VRL5001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:45 | + 13:58 | |
18. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 65:55 | + 15:08 | |
19. | Rejmont Milan | LTU4801 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:53 | + 16:06 | |
20. | Tůma Miloš | DOB5600 | DOB KOB Dobruška | 73:00 | + 22:13 | |
21. | Vlček Josef | TYN5602 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 73:35 | + 22:48 | |
22. | Hostinský Jiří | LPU5501 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 76:50 | + 26:03 | |
23. | Mrštík Václav | LPU5002 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 88:11 | + 37:24 | |
24. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 90:22 | + 39:35 | |
Knobloch Jindřich | VRL4901 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šponar Josef | ZAM4701 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 49:58 | ||
2. | Vícha Vladimír | LPU5801 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 51:19 | + 1:21 | |
3. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 51:32 | + 1:34 | |
4. | Tobiška Václav | ZAM4401 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 52:31 | + 2:33 | |
5. | Lulay Miloš | LPU5502 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 55:18 | + 5:20 | |
6. | Klimpl Petr | LPU5401 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 55:53 | + 5:55 | |
7. | Malec Jaromír | TYN5604 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 59:31 | + 9:33 | |
8. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:20 | + 10:22 | |
9. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | SJC Sportcentrum Jičín | 60:28 | + 10:30 | |
10. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BBM BETA URSUS Orienteering | 68:28 | + 18:30 | |
11. | Daníček Josef | SRK4901 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 74:07 | + 24:09 | |
12. | Malátek Jaroslav | VAM4801 | VAM OOB Vamberk | 93:09 | + 43:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Vratislav | SJC4801 | SJC Sportcentrum Jičín | 27:23 | ||
2. | Mikulecký Jan | PHK3801 | PHK OK 99 Hradec Králové | 35:38 | + 8:15 | |
3. | Seidl Karel | SRK4301 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 36:57 | + 9:34 | |
4. | Zemánek Bohumil | VRL3601 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:35 | + 12:12 | |
5. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | SNA TJ START Náchod | 40:49 | + 13:26 | |
6. | Koudelka Karel | LPU4001 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 41:00 | + 13:37 | |
7. | Málek Josef | LPU3901 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 41:14 | + 13:51 | |
8. | Novotný Petr | PHK3802 | PHK OK 99 Hradec Králové | 43:21 | + 15:58 | |
9. | Máslo Miroslav | SHK4001 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 44:19 | + 16:56 | |
10. | Novotný František | PHK4801 | PHK OK 99 Hradec Králové | 45:43 | + 18:20 | |
11. | Čepelka Petr | LPU4701 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 56:27 | + 29:04 | |
12. | Weber Petr | PHK3901 | PHK OK 99 Hradec Králové | 59:07 | + 31:44 | |
Jiran Václav | PHK4701 | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fejk Zbyněk | HOR4801 | ZAM OB T.J. Sokol Žamberk | 48:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holubářová Viktorie | KUN0551 | KUN TJ Sokol Kunvald | 22:50 | ||
2. | Vybíral Lukáš | PHK0600 | PHK OK 99 Hradec Králové | 22:56 | + 0:06 | |
3. | Koblic Martin | VAM0602 | VAM OOB Vamberk | 27:18 | + 4:28 | |
4. | Koblic Jan | VAM0400 | VAM OOB Vamberk | 28:05 | + 5:15 | |
5. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | PHK OK 99 Hradec Králové | 28:54 | + 6:04 | |
6. | Barešová Anna | SHK0353 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 29:46 | + 6:56 | |
7. | Suchánek Adam | PHK OK 99 Hradec Králové | 30:18 | + 7:28 | ||
8. | Drašner Vojtěch | SHK9900 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 31:18 | + 8:28 | |
9. | Drašner Václav | SHK0002 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 31:19 | + 8:29 | |
10. | Morávková Barbora | SHK0352 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 31:44 | + 8:54 | |
11. | Pató Johanna | SHK0356 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 31:46 | + 8:56 | |
12. | Brátová Alžběta | SHK0451 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 31:51 | + 9:01 | |
13. | Kodytek Adam | SHK0402 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 31:55 | + 9:05 | |
14. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 31:58 | + 9:08 | |
15. | Kempová Eliška | NNN NNN/Neregistrovaní | 32:39 | + 9:49 | ||
16. | Štichhauer Adam | LPU0603 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 33:01 | + 10:11 | |
17. | Daníček Josef | SRK0701 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 33:03 | + 10:13 | |
18. | Sondová Rita | NNN NNN/Neregistrovaní | 33:11 | + 10:21 | ||
19. | Voláková Viktorie | BRU0651 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 33:20 | + 10:30 | |
20. | Kadaně Marek | LPU0703 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 33:33 | + 10:43 | |
21. | Pavelec Michal | NPA0801 | NPA SK LOB Nová Paka | 34:17 | + 11:27 | |
22. | Háp Matěj | PHK0501 | PHK OK 99 Hradec Králové | 34:29 | + 11:39 | |
23. | Brácha Filip | HOR0401 | HOR TJ Jiskra Hořice | 36:15 | + 13:25 | |
24. | Dufek Adam | NNN NNN/Neregistrovaní | 36:54 | + 14:04 | ||
25. | Knob Viktor | NNN NNN/Neregistrovaní | 42:15 | + 19:25 | ||
26. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 42:29 | + 19:39 | |
27. | Filipová Lucie | SRK0351 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 42:35 | + 19:45 | |
28. | Frosch Vítek | LPU0801 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 44:28 | + 21:38 | |
29. | Čapková Markéta | PHK | PHK OK 99 Hradec Králové | 46:45 | + 23:55 | |
30. | Matušincová Anička | NNN NNN/Neregistrovaní | 47:25 | + 24:35 | ||
31. | Svejštil Martin | NNN NNN/Neregistrovaní | 48:08 | + 25:18 | ||
32. | Netuková Anežka | SHK0750 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 53:49 | + 30:59 | |
33. | Komárek David | CHC0401 | CHC K.O.B. Choceň | 54:42 | + 31:52 | |
Kuhnová Alžběta | NNN NNN/Neregistrovaní | DISK | ||||
Hladký Filip | KOR0300 | KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opava Jiří | NNN0264 | NNN NNN/Neregistrovaní | 23:57 | ||
2. | Šádková Martina | PHK9653 | PHK OK 99 Hradec Králové | 27:13 | + 3:16 | |
3. | Puš Roman | STH7501 | STH SK Studenec | 28:46 | + 4:49 | |
4. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 28:47 | + 4:50 | |
5. | Dušková Pavla | KOR9050 | KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:55 | + 4:58 | |
6. | Pipková Táňa | LPU | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 29:10 | + 5:13 | |
7. | Janků Radka | SJC7353 | SJC Sportcentrum Jičín | 29:20 | + 5:23 | |
8. | Hladký Tomáš | KOR7600 | KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:02 | + 6:05 | |
9. | Kavalír Pavel | SHK | NNN NNN/Neregistrovaní | 30:09 | + 6:12 | |
10. | Karlová Anička | JIL | JIL OK Jilemnice | 31:56 | + 7:59 | |
11. | Lockerová Milena | SRK7251 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 33:38 | + 9:41 | |
12. | Kašpar Michal | TYN9502 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 34:05 | + 10:08 | |
13. | Táborská Marie | NNN NNN/Neregistrovaní | 34:36 | + 10:39 | ||
14. | Kašpar Jan | TYN9801 | TYN OOB SK Týniště nad Orlicí | 36:12 | + 12:15 | |
15. | Juránek Petr | KOR6800 | KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:20 | + 12:23 | |
16. | Sedláková Hana | NNN NNN/Neregistrovaní | 37:59 | + 14:02 | ||
17. | Hladká Petra | KOR7950 | KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí | 39:34 | + 15:37 | |
18. | Burgerová Kateřina | NNN NNN/Neregistrovaní | 41:36 | + 17:39 | ||
19. | Zbyňková Michaela | SHK | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 42:48 | + 18:51 | |
20. | Zenknerová Jana | BRU7253 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 45:43 | + 21:46 | |
21. | Zenknerová Karolína | BRU0052 | BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 46:58 | + 23:01 | |
22. | Vojtková Marta | NNN NNN/Neregistrovaní | 47:16 | + 23:19 | ||
23. | Lebedinská Romana | NNN NNN/Neregistrovaní | 48:58 | + 25:01 | ||
24. | Čížová Andrea | NNN NNN/Neregistrovaní | 112:12 | + 88:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitka Adam | LPU8402 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 38:46 | ||
2. | Kopecká Marcela | PHK | PHK OK 99 Hradec Králové | 43:51 | + 5:05 | |
3. | Novotná Martina | PHK8255 | PHK OK 99 Hradec Králové | 49:52 | + 11:06 | |
4. | Rančáková Barbora | NNN NNN/Neregistrovaní | 50:22 | + 11:36 | ||
5. | Rakovec Miloš | SCP4500 | SCP OK Sparta Praha | 76:04 | + 37:18 | |
6. | Karel Miloš | JIL | JIL OK Jilemnice | 78:21 | + 39:35 | |
7. | Musil Marek | NNN NNN/Neregistrovaní | 88:33 | + 49:47 | ||
Musil Marek | KUO0399 | KUO KOB Ústí nad Orlicí | DISK |