Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E1

Datum:
02.08.2013
Místo konání:
Lipník nad Bečvou, zámek
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Lipník nad Bečvou 1:5000
Ředitel závodu:
Smička Jindřich
Hlavní rozhodčí:
Vystavěl Dušan
Stavitel tratí:
Štrajt Michal
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
1.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 16:00
2. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 16:35 + 0:35
3. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 17:15 + 1:15
D12A
1.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 10:57
2. Černá Kateřina MLA0251 C MLOK Mariánské Lázně 11:34 + 0:37
3. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 16:25 + 5:28
4. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 18:00 + 7:03
5. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 21:28 + 10:31
D14A
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 11:47
2. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 12:58 + 1:11
3. Kováříková Marie KAM0050 B SK Kamenice 13:17 + 1:30
4. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 13:18 + 1:31
5. Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov 13:32 + 1:45
6. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 14:30 + 2:43
7. Ash Kristina OCB0051 B OC České Budějovice 21:30 + 9:43
D16B
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 16:44
2. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 18:25 + 1:41
3. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 20:41 + 3:57
4. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 21:39 + 4:55
D18B
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 17:05
2. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 23:16 + 6:11
D21A
3.60 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5506
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 23:28 5777
2. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:25 + 0:57 5565
3. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 26:09 + 2:41 5179
4. Matulová Iva ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov 27:54 + 4:26 4788
5. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 35:17 + 11:49 3142
6. Bláhová Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 37:45 + 14:17 2591
D21B
3.20 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2969
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jemelíková Denisa ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno 20:45 3073
2. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:48 + 0:03 3066
3. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 22:56 + 2:11 2771
4. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 24:01 + 3:16 2621
5. Kuncířová Jaroslava NNN9050 C Neregistrovaní 25:24 + 4:39
6. Rozkošná Taťána EKP8155 C VŠTJ Ekonom Praha 25:56 + 5:11
7. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:08 + 5:23 2329
8. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 26:54 + 6:09 2223
9. Valentová Vendula LCE8851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:46 + 8:01 1966
10. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 34:22 + 13:37 1192
11. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 36:48 + 16:03 856
D35B
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 20:12
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 22:23 + 2:11
3. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 23:18 + 3:06
4. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:19 + 3:07
5. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 23:28 + 3:16
6. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:29 + 3:17
7. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 24:56 + 4:44
8. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 25:05 + 4:53
9. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 25:16 + 5:04
10. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 26:04 + 5:52
Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
D35C
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:35
2. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 24:49 + 0:14
3. Černá Monika MLA7451 C MLOK Mariánské Lázně 26:40 + 2:05
4. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 26:47 + 2:12
5. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 28:43 + 4:08
D45B
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:02
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 21:07 + 0:05
3. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 22:53 + 1:51
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 23:09 + 2:07
5. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 28:36 + 7:34
6. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 30:23 + 9:21
D45C
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 19:41
2. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 20:16 + 0:35
3. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 22:47 + 3:06
4. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 26:38 + 6:57
5. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 28:32 + 8:51
6. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 30:25 + 10:44
7. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:03 + 14:22
Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk DISK
D55C
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 17:39
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 17:53 + 0:14
3. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 18:26 + 0:47
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:44 + 1:05
5. Němčanská Jana OOP5352 C TJ Opava 19:53 + 2:14
6. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:46 + 4:07
7. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 23:35 + 5:56
8. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 25:38 + 7:59
9. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 29:25 + 11:46
10. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 33:13 + 15:34
DH10N
0.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 8:42
2. Kotasová Táňa HLV0556 C KČT - OB Holešov 9:24 + 0:42
3. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 10:47 + 2:05
4. Bláhová Daniela HLV0555 C KČT - OB Holešov 11:26 + 2:44
5. Bohuslav Pepík LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 14:09 + 5:27
6. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 20:08 + 11:26
H10C
1.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářík Tomáš KAM0300 C SK Kamenice 7:07
2. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 7:27 + 0:20
3. Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 9:24 + 2:17
4. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 11:31 + 4:24
5. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 15:17 + 8:10
6. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 20:16 + 13:09
7. Kettner Matyáš BSO0302 C KOB Baník Sokolov 36:07 + 29:00
H12A
1.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard PEZ01 C AŠK Pezinok 9:16
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 9:58 + 0:42
3. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 11:24 + 2:08
4. Lejbl Jakub LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun 12:09 + 2:53
5. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 13:29 + 4:13
6. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 16:33 + 7:17
7. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 19:05 + 9:49
8. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 19:55 + 10:39
9. Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 20:05 + 10:49
10. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 20:07 + 10:51
11. Lukašák Šimon STE0202 C SK SKI-OB Šternberk 21:42 + 12:26
H14A
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lejbl Ladislav LBE0000 B TJ Lokomotiva Beroun 12:16
2. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 12:39 + 0:23
3. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 13:41 + 1:25
4. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 13:46 + 1:30
5. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 14:39 + 2:23
6. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 15:11 + 2:55
7. Kniebugl Jakub BBA0001 C 21:17 + 9:01
8. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 22:05 + 9:49
H16B
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 26:25
2. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:59 + 2:34
3. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 31:01 + 4:36
4. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 32:33 + 6:08
5. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 37:30 + 11:05
6. Ash Adam OCB9701 B OC České Budějovice 53:54 + 27:29
H18B
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 20:28
2. Takáč Teodor TUR9604 C OOB TJ Turnov 22:01 + 1:33
3. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 22:37 + 2:09
4. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 24:27 + 3:59
5. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 30:40 + 10:12
H21A
4.40 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7060
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 21:57 7338
2. Jurczyk Tomasz 51P9400 C 22:04 + 0:07
3. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 22:53 + 0:56 7050
4. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 23:42 + 1:45 6797
5. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 24:07 + 2:10 6669
6. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:39 + 2:42 6504
7. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 25:24 + 3:27 6272
8. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 27:18 + 5:21 5685
9. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 27:21 + 5:24 5670
10. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 31:58 + 10:01 4243
11. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 36:12 + 14:15 2935
H21B
3.90 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5312
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 23:00 5512
2. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 23:43 + 0:43 5353
3. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:58 + 1:58 5075
4. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 25:02 + 2:02 5060
5. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 29:14 + 6:14 4127
6. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 30:14 + 7:14 3904
7. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:29 + 7:29 3849
8. Přibyl Jan NNN9000 C Neregistrovaní 33:52 + 10:52
H21C
3.80 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4060
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 23:18 4359
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 24:19 + 1:01 4195
3. Hala Lukáš KAR8501 C SK Karlovice 26:07 + 2:49
4. Hribík Miroslav HBB8501 C 26:13 + 2:55
5. Charvát Tomáš SPE C KOB Sokol Pezinok 26:45 + 3:27
6. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 27:50 + 4:32 3627
7. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 27:55 + 4:37 3613
8. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 28:01 + 4:43 3597
9. Tomášek Petr 00280 C 28:49 + 5:31
10. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 29:39 + 6:21 3334
11. Burdilák Radek 004 C 31:11 + 7:53
12. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:50 + 8:32 2981
13. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 32:05 + 8:47 2941
14. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 33:00 + 9:42 2793
H35B
3.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 22:21
2. Spišiak Marián SPE C KOB Sokol Pezinok 23:20 + 0:59
3. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:23 + 1:02
4. Kovářík Tomáš KAM6901 C SK Kamenice 23:30 + 1:09
5. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 25:11 + 2:50
6. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:06 + 3:45
7. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:57 + 4:36
8. Kniebugl Anton BBA6401 C 29:04 + 6:43
9. Jurczyk Piotr 51P6900 C 29:32 + 7:11
10. Lejbl Ladislav LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun 30:17 + 7:56
11. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 30:43 + 8:22
12. Féder Medard PEZ73 C AŠK Pezinok 31:05 + 8:44
H35C
3.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 24:17
2. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:37 + 0:20
3. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 26:53 + 2:36
4. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 26:54 + 2:37
5. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 27:06 + 2:49
6. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 30:57 + 6:40
7. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 31:30 + 7:13
8. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB Start Blansko 34:17 + 10:00
H45B
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 13:52
2. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 14:49 + 0:57
3. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 15:03 + 1:11
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 15:08 + 1:16
5. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 15:14 + 1:22
6. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 15:35 + 1:43
7. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 15:39 + 1:47
8. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 16:25 + 2:33
9. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:28 + 2:36
10. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 17:12 + 3:20
11. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 18:28 + 4:36
12. Kettner Vladek BSO6400 C KOB Baník Sokolov 18:45 + 4:53
13. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:10 + 5:18
H45C
1.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:55
2. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 14:04 + 1:09
3. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 15:06 + 2:11
4. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 15:33 + 2:38
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 15:49 + 2:54
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 16:02 + 3:07
7. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 16:34 + 3:39
8. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 16:55 + 4:00
9. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:20 + 5:25
10. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 19:32 + 6:37
11. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 25:02 + 12:07
H55B
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 15:51
2. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 16:23 + 0:32
3. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:55 + 2:04
4. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 18:35 + 2:44
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 19:15 + 3:24
6. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:29 + 3:38
7. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:16 + 4:25
H55C
1.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 14:45
2. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 15:10 + 0:25
3. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 16:06 + 1:21
4. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 16:46 + 2:01
5. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 17:21 + 2:36
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 17:53 + 3:08
7. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 18:01 + 3:16
8. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:46 + 4:01
9. Němčanský Vladimír OOP5200 C TJ Opava 38:25 + 23:40
H65C
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 15:59
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 16:03 + 0:04
3. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 16:27 + 0:28
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 18:12 + 2:13
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 18:44 + 2:45
6. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 19:18 + 3:19
7. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 20:24 + 4:25
8. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:54 + 4:55
9. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 21:12 + 5:13
10. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:40 + 10:41
11. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 34:29 + 18:30
HDR
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Možná Veronika NER C 11:47
2. Šneider Kvido ASU07 C Magnus Orienteering 12:47 + 1:00
3. Huňka Lukáš RAD C TJ Sokol Radslavice 15:07 + 3:20
4. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 16:51 + 5:04
5. Zlámalíková RAD C TJ Sokol Radslavice 17:21 + 5:34
6. Rakovská Ludmila NER C 17:32 + 5:45
7. Raška Robin NER C 17:59 + 6:12
8. Vacula Adam STE C SK SKI-OB Šternberk 18:53 + 7:06
9. Šmídová Lili NER C 18:59 + 7:12
10. Procházková Doubravka ADA0652 C OOB TJ Spartak Adamov 21:17 + 9:30
11. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 22:08 + 10:21
12. Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:34 + 10:47
13. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 23:48 + 12:01
14. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 25:06 + 13:19
15. Tomášková Petra 002 C 25:12 + 13:25
16. Švidrnochová Nela MOV C SKOB Ostrava 28:30 + 16:43
17. Mudrák Šimon LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:02 + 20:15
Zlámalík RAD C TJ Sokol Radslavice DISK
P
1.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 11:35
2. Hudeček Tomáš OOP C TJ Opava 12:22 + 0:47
3. Minarčík Tomáš 003 C 13:24 + 1:49
4. Štípek Rostislav C 13:40 + 2:05
5. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 14:28 + 2:53
6. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:06 + 3:31
7. Procházková Lucie ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 15:24 + 3:49
8. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 15:38 + 4:03
9. Zemánek Miroslav SRK C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:22 + 4:47
10. Hudečková Petra OOP C TJ Opava 16:26 + 4:51
11. Jiřičková Bětka KRN1313 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:05 + 5:30
12. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 17:22 + 5:47
13. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 17:24 + 5:49
14. Karásek Michal 37C7900 C Bez registrace 17:44 + 6:09
15. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 18:18 + 6:43
16. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 18:19 + 6:44
17. Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 19:26 + 7:51
18. Vlčková Lenka C 20:02 + 8:27
19. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 20:40 + 9:05
20. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 22:19 + 10:44
21. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 22:30 + 10:55
22. Chmelařová Radka 005 C 25:28 + 13:53
23. Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 31:05 + 19:30
24. Šneiderová Lucie ASU C Magnus Orienteering 33:18 + 21:43
Kovaříková Magda NER C DISK