Výsledky závodu: Advanta cup - E3

Datum:
11.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Třetí etapa proběhla dle harmonogramu za polojasného počasí 26°C. K závodu se přihlásilo 508 závodníků, cílem proběhlo 501 závodníků. Lékař v cíli ošetřil několik drobných zranění, jedno podvrtnuté koleno (závodník odeslán do nemocnice Náchod) a jeden kotník. Nebyl podán protest, hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
D10
2.60 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lucie MAS0350 C KČT Aš 27:31
2. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 27:57 + 0:26
3. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 32:03 + 4:32
4. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 34:47 + 7:16
5. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 40:26 + 12:55
6. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 40:59 + 13:28
7. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 43:12 + 15:41
8. Havlová Kateřina VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:47 + 26:16
9. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 64:12 + 36:41
D12
2.80 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha 19:34
2. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 23:47 + 4:13
3. Martanová Elin VLI0252 C Slavia Liberec orienteering 26:38 + 7:04
4. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 31:26 + 11:52
5. Pulda Aleksandra 19P0200 C Tukan Iwiny 45:36 + 26:02
6. Valterová Adéla KBP0150 C KBP Praha 51:45 + 32:11
7. Brylak Karolina 19P0050 C Tukan Iwiny 55:22 + 35:48
8. Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:08 + 42:34
D14
3.00 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 23:09
2. Kubecová Kateřina STB9999 A TJ Stadion Nový Bor 24:54 + 1:45
3. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 26:14 + 3:05
4. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:20 + 5:11
5. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 35:21 + 12:12
6. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 54:13 + 31:04
7. Lišková Hana KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:26 + 35:17
D16
3.50 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 29:39
2. Veljačiková Hana SCP9750 C OK Sparta Praha 30:28 + 0:49
3. Zemánková Tereza SRK9752 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:34 + 2:55
4. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 32:40 + 3:01
5. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 41:12 + 11:33
6. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 43:19 + 13:40
7. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 44:56 + 15:17
8. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 46:00 + 16:21
D18
3.60 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivcová Markéta SHK9650 C TJ Slavia Hradec Králové 42:50
2. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 48:26 + 5:36
3. Košková Anička LLI9550 C TJ Loko Liberec 50:24 + 7:34
D21A
3.90 km, 190 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8707
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haniszewska Angelika 19P9550 C Tukan Iwiny 36:39
2. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 37:01 + 0:22 8914
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 38:20 + 1:41 8611
4. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 38:24 + 1:45 8596
5. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 38:25 + 1:46 8592
6. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 38:28 + 1:49 8581
7. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 38:32 + 1:53 8565
8. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 38:42 + 2:03 8527
9. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 38:44 + 2:05 8519
10. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 39:24 + 2:45 8366
11. Szeliga Małgorzata 19P9350 C Tukan Iwiny 39:29 + 2:50
12. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 41:48 + 5:09 7815
13. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:44 + 6:05 7601
14. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:39 + 7:00 7390
15. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 44:03 + 7:24 7299
16. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 44:32 + 7:53 7188
17. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 44:43 + 8:04 7145
18. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 44:47 + 8:08 7130
19. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 45:20 + 8:41 7004
20. Beranová Barbora BOR9159 C OK Jiskra Nový Bor 45:33 + 8:54 6954
21. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 47:29 + 10:50 6510
22. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 49:41 + 13:02 6005
23. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 49:58 + 13:19 5940
24. Fundová Eliška SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové 50:36 + 13:57 5794
25. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 54:51 + 18:12 4819
26. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 55:57 + 19:18 4566
27. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 58:50 + 22:11 3904
28. Fólová Martina TJN8853 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:31 + 24:52 3288
29. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 68:00 + 31:21 1799
D21B
3.40 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5472
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 34:49 5526
2. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvínov 35:14 + 0:25 5462
3. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 35:28 + 0:39 5425
4. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:29 + 1:40 5267
5. Borovičková Lenka FSP7350 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:34 + 1:45 5254
6. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 37:46 + 2:57 5067
7. Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka 37:49 + 3:00 5060
8. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 38:59 + 4:10 4878
9. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 39:26 + 4:37 4808
10. Dubnová Kateřina LDC9151 C KOB Děčín 40:49 + 6:00 4593
11. Kvapilová Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 40:51 + 6:02 4588
12. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 42:03 + 7:14 4401
13. Šípová Jana FSP8353 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:31 + 7:42 4328
14. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 43:35 + 8:46 4162
15. Jirásková Pavla FSP7950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:48 + 9:59
16. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 45:35 + 10:46 3851
17. Winklerová Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 46:08 + 11:19 3766
18. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 46:19 + 11:30 3737
19. Kočí Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:28 + 11:39 3714
20. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:36 + 11:47 3693
21. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 46:43 + 11:54 3675
22. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:24 + 13:35 3413
23. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 50:21 + 15:32 3109
24. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:08 + 17:19 2832
25. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 55:55 + 21:06 2243
26. Hruskova Kristyna YBM9151 C Klub turistů a lyžařů Brno 56:36 + 21:47
27. Pavlíková Romana FSP8950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:20 + 26:31 1400
28. Petrvalská Olívia LME9150 C SK Los Mělník 65:26 + 30:37 762
29. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 68:45 + 33:56 246
D35A
3.50 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC1350 C 38:19
2. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 40:47 + 2:28
3. Myslivcová Lenka SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové 41:02 + 2:43
4. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 41:09 + 2:50
5. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 41:23 + 3:04
6. Rožková Petra MFP7551 C VŠSK MFF UK Praha 42:45 + 4:26
7. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 43:45 + 5:26
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:39 + 6:20
9. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 46:35 + 8:16
10. Kovářová Jitka MAS7350 C KČT Aš 48:23 + 10:04
11. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 49:20 + 11:01
12. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:19 + 12:00
13. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 50:40 + 12:21
Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
D35B
3.50 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marečková Kateřina CHT7551 C OOB SK Chrast 38:53
2. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 42:47 + 3:54
3. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 44:12 + 5:19
4. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 44:21 + 5:28
5. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 46:19 + 7:26
6. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:24 + 7:31
7. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:04 + 9:11
8. Hájková Michaela BBM7750 C BETA URSUS Orienteering 54:30 + 15:37
9. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 56:31 + 17:38
10. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 56:33 + 17:40
11. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 58:15 + 19:22
12. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 61:02 + 22:09
13. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 61:53 + 23:00
D45A
3.60 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:40
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 41:25 + 2:45
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 42:01 + 3:21
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 42:25 + 3:45
5. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 44:04 + 5:24
6. Jakubecz Andrea 18H6750 C 46:17 + 7:37
7. Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha 46:32 + 7:52
8. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 46:42 + 8:02
9. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 48:02 + 9:22
10. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 48:10 + 9:30
11. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 57:46 + 19:06
Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
D45B
3.10 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Olga LTU6751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:19
2. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 40:03 + 0:44
3. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 40:53 + 1:34
4. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:53 + 3:34
5. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 43:18 + 3:59
6. Jelínková Marta CHC6751 C K.O.B. Choceň 43:42 + 4:23
7. Zimmermannová Milena KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže 45:59 + 6:40
8. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 47:06 + 7:47
9. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:04 + 9:45
10. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:09 + 9:50
11. Dubnová Lenka LDC6651 C KOB Děčín 50:01 + 10:42
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 51:11 + 11:52
13. Zelenková Lenka PHK6152 C OK 99 Hradec Králové 56:21 + 17:02
14. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Sokol Hostivice 58:38 + 19:19
D55
3.10 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 38:31
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 38:51 + 0:20
3. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 39:34 + 1:03
4. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 40:35 + 2:04
5. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:11 + 5:40
6. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 5:47
7. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 46:10 + 7:39
8. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:16 + 7:45
9. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 49:36 + 11:05
10. Šilerová Zdena NNN5050 C NNN/Neregistrovaní 54:54 + 16:23
11. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 59:48 + 21:17
Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko DISK
Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava DISK
D65
2.70 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 41:09
2. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 61:44 + 20:35
3. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 63:27 + 22:18
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 65:48 + 24:39
Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha DISK
H10
2.60 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 25:32
2. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 26:18 + 0:46
3. Pachnik Stanisław 19P0300 C Tukan Iwiny 27:14 + 1:42
4. Rožek Vilém MFP0301 C VŠSK MFF UK Praha 29:13 + 3:41
5. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 29:29 + 3:57
6. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 29:36 + 4:04
7. Martínek Jaroslav KPY0300 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:07 + 8:35
8. Rožek Vojtěch MFP0501 C VŠSK MFF UK Praha 37:33 + 12:01
9. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:12 + 12:40
10. Bukovác Filip 27S0501 C Farmaceut Bratislava 38:42 + 13:10
11. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 43:25 + 17:53
12. Valter Ondřej KBP0400 C KBP Praha 53:39 + 28:07
13. Zelenka Vincent KPY0400 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:41 + 28:09
14. Dvořáček Jakub TTR0302 C OOB Třebíč 56:43 + 31:11
15. Pulda Eryk 19P0500 C Tukan Iwiny 57:34 + 32:02
16. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 67:34 + 42:02
17. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov 68:53 + 43:21
H12
3.10 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon CHT0202 B OOB SK Chrast 23:02
2. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:54 + 2:52
3. Langr Jan SHK0101 B TJ Slavia Hradec Králové 26:28 + 3:26
4. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 28:11 + 5:09
5. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:30 + 12:28
6. Kovář Ondřej MAS0200 C KČT Aš 42:43 + 19:41
7. Pavlík Ondřej LIT0101 C KOB Chemopetrol Litvínov 88:45 + 65:43
H14
3.70 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tryzna Matěj VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:13
2. Jelínek Tomáš CHC9903 C K.O.B. Choceň 101:54 + 39:41
MS Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:13 + 14:00
H16
3.60 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 26:23
2. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 28:09 + 1:46
3. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 30:08 + 3:45
4. Wieczorek Marcin 19P9600 C Tukan Iwiny 31:54 + 5:31
5. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 32:01 + 5:38
6. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:55 + 9:32
7. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:16 + 9:53
8. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 40:29 + 14:06
9. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:28 + 19:05
10. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 49:05 + 22:42
11. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 53:02 + 26:39
H18
4.60 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 34:07
2. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 34:25 + 0:18
3. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 34:46 + 0:39
4. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 39:45 + 5:38
5. Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:28 + 9:21
6. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 46:09 + 12:02
H21A
5.00 km, 225 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9058
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Grundmann Jan LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice 33:51 9220
1. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 33:51 + 0:00 9220
3. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 35:42 + 1:51 8734
4. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 36:01 + 2:10 8651
5. Minář Marek ASU9444 A Magnus Orienteering 36:03 + 2:12 8642
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 36:06 + 2:15 8629
7. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 36:16 + 2:25 8585
8. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 37:00 + 3:09 8392
9. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 37:27 + 3:36 8274
10. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 37:47 + 3:56 8186
11. Bukovác Maroš 27S7601 C Farmaceut Bratislava 38:15 + 4:24
12. Jurczyk Tomasz 51P9400 C 38:34 + 4:43
13. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 39:17 + 5:26 7792
14. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 39:48 + 5:57 7656
14. Pospíšil Ondra DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 39:48 + 5:57 7656
16. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 40:15 + 6:24 7538
17. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 40:36 + 6:45 7446
18. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 40:38 + 6:47 7437
19. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 40:45 + 6:54 7407
20. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:47 + 6:56 7398
21. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 40:51 + 7:00 7380
22. Babych Serhiy 45P8300 C 41:28 + 7:37
23. Henych Martin SJC8601 R Sportcentrum Jičín 41:31 + 7:40 7205
24. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 41:34 + 7:43 7192
25. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 41:36 + 7:45 7183
26. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 41:37 + 7:46 7179
26. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 41:37 + 7:46 7179
28. Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno 42:01 + 8:10 7074
29. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:06 + 8:15 7052
30. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 42:08 + 8:17 7043
31. Čech Jan FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:12 + 8:21 7026
32. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 42:16 + 8:25 7008
33. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 42:31 + 8:40 6942
33. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 42:31 + 8:40 6942
35. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 42:40 + 8:49 6903
36. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 42:43 + 8:52 6890
37. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 42:52 + 9:01 6850
38. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 43:03 + 9:12 6802
39. Sokalski Dariusz 46F8400 C 43:07 + 9:16
40. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 43:33 + 9:42
41. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 43:59 + 10:08 6557
42. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 44:00 + 10:09 6553
43. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:17 + 10:26 6478
44. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 44:27 + 10:36 6434
45. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 45:05 + 11:14 6268
46. Hubáček Jonáš LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:18 + 11:27 6211
47. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 45:22 + 11:31 6193
48. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 45:55 + 12:04 6049
49. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:58 + 12:07 6036
50. Rožek David MFP7403 C VŠSK MFF UK Praha 45:59 + 12:08 6031
51. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 47:19 + 13:28 5681
52. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 47:51 + 14:00 5541
53. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 48:09 + 14:18 5462
54. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 48:40 + 14:49 5326
55. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:55 + 15:04 5260
56. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 49:29 + 15:38 5112
57. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 50:27 + 16:36 4858
58. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 50:48 + 16:57 4766
59. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 53:11 + 19:20 4139
60. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:21 + 20:30 3833
61. Sedlák Radek SNA7501 C TJ START Náchod 55:34 + 21:43 3513
62. Pawłowicz Adam 19P9200 C Tukan Iwiny 56:16 + 22:25
63. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 57:23 + 23:32 3035
64. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 58:12 + 24:21 2821
65. Zaoral Pedros TJN7904 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:56 + 25:05 2628
66. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litvínov 59:17 + 25:26 2536
67. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 61:44 + 27:53 1892
68. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 64:21 + 30:30 1205
69. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 67:54 + 34:03 272
70. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 72:05 + 38:14 0
71. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 99:59 + 66:08 0
Loniewski Grzegorz 46F8200 C DISK
H21B
4.50 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5559
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 42:45 5600
2. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 42:54 + 0:09 5581
3. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 43:33 + 0:48 5497
4. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 44:09 + 1:24 5419
5. Kovács Boldizsár 18H9100 C 44:22 + 1:37
6. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 44:25 + 1:40 5385
7. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:42 + 1:57 5348
8. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 44:53 + 2:08 5325
9. Remeš Petr SHK9999 C TJ Slavia Hradec Králové 45:16 + 2:31
10. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 45:23 + 2:38 5260
11. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:48 + 3:03 5206
12. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 45:55 + 3:10 5191
13. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 46:33 + 3:48 5109
14. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 47:42 + 4:57 4961
15. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 49:23 + 6:38 4744
16. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 7:11 4673
17. Tejkal Jan ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov 51:36 + 8:51 4458
18. Jašek Otakar ZBM9422 C SK Žabovřesky Brno 53:48 + 11:03 4174
19. Kalousek Tomáš ZAM8901 C OB T.J. Sokol Žamberk 55:50 + 13:05 3911
20. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 56:30 + 13:45 3825
21. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:38 + 13:53 3808
22. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:49 + 14:04 3784
23. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 59:05 + 16:20 3492
24. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 60:55 + 18:10 3255
25. Dvořák Ladislav C 64:15 + 21:30
26. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 64:44 + 21:59 2762
27. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 68:50 + 26:05 2233
Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Dlouhý Josef 97C9100 C DISK
Duben Jan LDC8501 C KOB Děčín DISK 0
Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha DISK 0
H35A
4.60 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 34:06
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:53 + 1:47
3. Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:33 + 3:27
4. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 38:55 + 4:49
5. Valter Dalibor KBP6900 C KBP Praha 39:25 + 5:19
6. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 39:58 + 5:52
7. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:27 + 8:21
8. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 42:54 + 8:48
9. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 44:02 + 9:56
10. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:07 + 10:01
11. Kovář Vladimír MAS7200 C KČT Aš 44:17 + 10:11
12. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 44:31 + 10:25
13. Mareček Petr CHT6901 C OOB SK Chrast 46:03 + 11:57
14. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:28 + 12:22
15. Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín 48:14 + 14:08
16. Myslivec Tomáš SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové 49:30 + 15:24
17. Pachnik Dariusz 19P6900 C Tukan Iwiny 49:37 + 15:31
18. Liška Jindřich KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:06 + 21:00
19. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:45 + 22:39
20. Adamovský Michal VAM7200 C OOB Vamberk 67:06 + 33:00
21. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 69:58 + 35:52
Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk DISK
Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H35B
4.10 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 38:27
2. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 40:29 + 2:02
3. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 41:03 + 2:36
4. Tomášek Jakub FSP7613 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:07 + 2:40
5. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:23 + 5:56
6. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 45:23 + 6:56
7. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 46:55 + 8:28
8. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 47:03 + 8:36
9. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 50:30 + 12:03
10. Eisner Leo PVP7003 C VSK Přírodověda 51:26 + 12:59
10. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 51:26 + 12:59
12. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 55:15 + 16:48
13. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 57:22 + 18:55
14. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 57:32 + 19:05
H45A
3.90 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 30:52
2. Křivda Ivan 2PC6700 C 32:27 + 1:35
3. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 33:27 + 2:35
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 33:44 + 2:52
5. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 33:48 + 2:56
6. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 34:29 + 3:37
7. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 35:06 + 4:14
8. Zimmermann Pavel KRE6401 C OOB TJ Sokol Křemže 35:55 + 5:03
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 36:13 + 5:21
10. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 37:29 + 6:37
11. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 37:40 + 6:48
12. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 38:17 + 7:25
13. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 38:22 + 7:30
14. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 38:47 + 7:55
15. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:50 + 8:58
16. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 40:05 + 9:13
17. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 41:22 + 10:30
18. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 42:37 + 11:45
19. Suchý Jiří SJI6601 C OK Jihlava 45:29 + 14:37
20. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 47:08 + 16:16
21. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 47:21 + 16:29
22. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 49:30 + 18:38
23. Kovács Gábor 18H6700 C 51:55 + 21:03
24. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 52:07 + 21:15
25. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 56:32 + 25:40
26. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:04 + 26:12
Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast DISK
H45B
3.90 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 41:02
2. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 42:34 + 1:32
3. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 43:47 + 2:45
4. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 44:01 + 2:59
5. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:55 + 4:53
6. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:01 + 4:59
7. Tryzna Pavel VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:40 + 5:38
8. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 49:38 + 8:36
9. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 51:28 + 10:26
10. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 52:40 + 11:38
11. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 54:55 + 13:53
12. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:44 + 39:42
Hruška Tomáš YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno DISK
H55A
3.10 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 33:18
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 33:48 + 0:30
3. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 34:28 + 1:10
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 34:49 + 1:31
5. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 35:11 + 1:53
6. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 36:22 + 3:04
7. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 36:51 + 3:33
8. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 37:00 + 3:42
9. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:42 + 4:24
10. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:54 + 4:36
11. Balcar Pavel 3HC5600 C 39:23 + 6:05
12. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 40:44 + 7:26
13. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 42:36 + 9:18
14. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 52:22 + 19:04
15. Kolorenč Pavel LDC5101 C KOB Děčín 57:54 + 24:36
Ďoubal Jaromír 66C5500 C DISK
H55B
2.90 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 34:04
2. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 35:59 + 1:55
3. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:27 + 3:23
4. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 37:55 + 3:51
5. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 39:44 + 5:40
6. Duben Jiří LDC5601 C KOB Děčín 40:43 + 6:39
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 42:10 + 8:06
8. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 43:31 + 9:27
9. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 11:37
10. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 51:56 + 17:52
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 57:49 + 23:45
H65
2.50 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 27:38
2. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:29 + 0:51
3. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:00 + 5:22
4. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:45 + 6:07
5. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 36:25 + 8:47
6. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 37:16 + 9:38
7. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 39:59 + 12:21
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 42:34 + 14:56
9. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 47:08 + 19:30
10. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 50:05 + 22:27
11. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 55:08 + 27:30
Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Chloupek Radek SLP4001 C OOB Slavia Praha DISK
Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H75
2.50 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 34:26
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 63:57 + 29:31
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 69:20 + 34:54
HDR
2.30 km, 90 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 30:10
2. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 33:18 + 3:08
3. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 33:27 + 3:17
4. Denemarek Max BBM0800 C BETA URSUS Orienteering 35:07 + 4:57
5. Růžičková Magdalena C 36:36 + 6:26
6. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 37:51 + 7:41
7. Pachnik Jędrzej 19P0600 C Tukan Iwiny 38:58 + 8:48
8. Marečková Ema CHT0451 C OOB SK Chrast 43:03 + 12:53
9. Müllerová Kateřina VAM0750 C OOB Vamberk 45:04 + 14:54
10. Komárková Zbyňka TJH0751 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 46:37 + 16:27
11. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 47:45 + 17:35
12. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:55 + 17:45
13. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 48:00 + 17:50
14. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 49:14 + 19:04
15. Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:35 + 24:25
16. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 57:43 + 27:33
17. Kašpar Adam LPM0402 C OK Lokomotiva Plzeň 60:21 + 30:11
18. Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 60:31 + 30:21
19. Hladký Matěj C 67:27 + 37:17
20. Eisner Flora PVP1050 C VSK Přírodověda 68:19 + 38:09
21. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 74:01 + 43:51
22. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 78:00 + 47:50
23. Berger Tomáš C 80:47 + 50:37
24. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Chemopetrol Litvínov 120:42 + 90:32
25. Vítová Marianne EKP1158 C VŠTJ Ekonom Praha 140:12 + 110:02
P
3.10 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 24:08
2. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 27:24 + 3:16
3. Firešová Andrea ZBM C SK Žabovřesky Brno 29:09 + 5:01
4. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 29:13 + 5:05
5. Dvořáková Tereza C 32:50 + 8:42
6. Zemánek Miroslav SRK0049 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:52 + 8:44
7. Lebedinský Aleš C 33:57 + 9:49
8. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 34:15 + 10:07
9. Králová Linda LDC C KOB Děčín 36:30 + 12:22
10. František Jireš NNN0000 C NNN/Neregistrovaní 39:25 + 15:17
11. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:25 + 16:17
12. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 40:36 + 16:28
13. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 40:57 + 16:49
14. Balázs Anna 18H9150 C 41:08 + 17:00
15. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 44:36 + 20:28
16. Lebedinská Marcela C 45:04 + 20:56
17. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:29 + 21:21
18. Motyčková Miroslava C 45:51 + 21:43
19. Procházková Jaroslava C 46:17 + 22:09
20. Lišková Hana KPY6650 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:19 + 25:11
21. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 51:33 + 27:25
22. Višňáková Andrea C 65:15 + 41:07
23. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 65:50 + 41:42
24. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 65:53 + 41:45
T
3.90 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 33:25
2. Pavlovec Dan BOR0001 B OK Jiskra Nový Bor 38:36 + 5:11
3. Hnilica Přemek ASU9141 C Magnus Orienteering 38:59 + 5:34
4. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 39:26 + 6:01
5. Jurczyk Maciej 51P9800 C 41:32 + 8:07
6. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 41:49 + 8:24
7. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:35 + 12:10
8. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 49:54 + 16:29
9. Šimek Jan FSP9600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:38 + 20:13
10. Bukovácová Alena 27S7451 C Farmaceut Bratislava 56:08 + 22:43
11. Grundmannová Hana LTU9251 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:24 + 23:59
12. Eva Vyhnálková MFP7599 C VŠSK MFF UK Praha 60:07 + 26:42
13. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 61:02 + 27:37
14. Tarnawa Szymon 55P0000 C 61:44 + 28:19
15. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 70:48 + 37:23
16. Růžková Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 73:52 + 40:27
17. Martínková Kateřina KPY7350 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:32 + 41:07
18. Kuklová Jana TJP8750 C TJ Sokol Troja 76:27 + 43:02
Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec DISK