Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.11.2013
Místo konání:
Dvořisko
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Jedlinka
Ředitel závodu:
Švadlena Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej
Stavitel tratí:
Pátek Michal
JURY:
Gazdačko Milan, Mutinský Viktor, Třasák Milan
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T     VRL    
D10N
1.90 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubářová Viktorie KUN0551 C TJ Sokol Kunvald 19:54
2. Řeháková Andrea SJC0556 C Sportcentrum Jičín 20:16 + 0:22
3. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 23:19 + 3:25
4. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 24:21 + 4:27
5. Brancúská Monika LPU2228 C OK Lokomotiva Pardubice 27:53 + 7:59
6. Školníková Karla BRU0551 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:39 + 9:45
7. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 32:00 + 12:06
8. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 34:15 + 14:21
9. Kuhnová Alžběta LPU2225 C OK Lokomotiva Pardubice 39:44 + 19:50
9. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:44 + 19:50
11. Mistriková Kateřina LPU0358 C OK Lokomotiva Pardubice 39:46 + 19:52
D10C
2.10 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 16:13
2. Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice 16:15 + 0:02
3. Thýnová Martina SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové 17:38 + 1:25
4. Čapková Anna PHK0451 C OK 99 Hradec Králové 19:15 + 3:02
5. Koberová Kateřina LPU0352 C OK Lokomotiva Pardubice 19:17 + 3:04
6. Suchá Simona SHK0351 C TJ Slavia Hradec Králové 19:25 + 3:12
7. Hrnčířová Ivana STH0351 C SK Studenec 19:51 + 3:38
8. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 20:38 + 4:25
9. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 21:05 + 4:52
10. Pušová Bára LPU0357 C OK Lokomotiva Pardubice 23:03 + 6:50
11. Musilová Elena KUO0399 C KOB Ústí nad Orlicí 27:11 + 10:58
12. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:24 + 12:11
13. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:43 + 13:30
14. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 22:44
15. Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 83:55 + 67:42
D12C
2.70 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Iva ZAM0151 C OB T.J. Sokol Žamberk 18:41
2. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:39 + 1:58
3. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:13 + 2:32
4. Chrástová Tereza STH0251 C SK Studenec 22:37 + 3:56
5. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:21 + 4:40
6. Vejražková Róza SJC0151 B Sportcentrum Jičín 24:04 + 5:23
6. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 24:04 + 5:23
8. Vandasová Adéla VAM0251 C OOB Vamberk 26:27 + 7:46
9. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 27:00 + 8:19
10. Tumová Adela SJC0154 C Sportcentrum Jičín 28:37 + 9:56
11. Francová Lucie LPU0152 B OK Lokomotiva Pardubice 29:43 + 11:02
12. Šimonová Klára SJC0155 C Sportcentrum Jičín 32:36 + 13:55
13. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:57 + 17:16
14. Raková Petra SHK0251 C TJ Slavia Hradec Králové 38:42 + 20:01
D12D
2.50 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:57
2. Brancúská Lenka LPU0158 C OK Lokomotiva Pardubice 73:31 + 32:34
D14C
3.10 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 20:02
2. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 22:03 + 2:01
3. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 24:05 + 4:03
4. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:13 + 4:11
5. Malinová Apolena SHK9952 C TJ Slavia Hradec Králové 24:17 + 4:15
6. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 24:26 + 4:24
7. Thýnová Nikola SHK0051 B TJ Slavia Hradec Králové 24:42 + 4:40
8. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 24:57 + 4:55
9. Zlámalová Nikola SJC9951 B Sportcentrum Jičín 25:19 + 5:17
10. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 25:35 + 5:33
11. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 26:00 + 5:58
12. Šrenkelová Ilona LPU9955 B OK Lokomotiva Pardubice 26:26 + 6:24
13. Větříčková Andrea SHK9951 B TJ Slavia Hradec Králové 27:15 + 7:13
14. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:01 + 7:59
14. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 28:01 + 7:59
16. Truněčková Kateřina PHK9953 C OK 99 Hradec Králové 29:38 + 9:36
17. Stará Tereza VRL0051 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:41 + 9:39
18. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 31:42 + 11:40
19. Borovičková Valerie ZAM0051 B OB T.J. Sokol Žamberk 33:07 + 13:05
20. Kmentová Barbora LPU9957 C OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 13:11
21. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 33:40 + 13:38
22. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 36:14 + 16:12
23. Procházková Tereza ZAM0054 C OB T.J. Sokol Žamberk 36:30 + 16:28
24. Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:43 + 28:41
D14D
2.70 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zahradníková Denisa SJC0053 C Sportcentrum Jičín 25:52
2. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 43:33 + 17:41
D16C
3.40 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 23:34
2. Jansová Doubravka ZAM9751 C OB T.J. Sokol Žamberk 31:29 + 7:55
3. Zemanová Kateřina ZAM9851 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:52 + 16:18
4. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 44:19 + 20:45
D16D
3.10 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kropáčková Pavla C 65:10
D18C
4.00 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 32:09
2. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 33:01 + 0:52
3. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:05 + 6:56
4. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 40:46 + 8:37
5. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 41:48 + 9:39
6. Kosková Kateřina SRK9654 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:04 + 11:55
7. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 51:58 + 19:49
D21A
5.60 km, 120 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 41:27
2. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:49 + 4:22
D21C
5.00 km, 115 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6852
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 38:29 7330
2. Novotná Barbora SHK8658 C TJ Slavia Hradec Králové 41:23 + 2:54 6849
3. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 44:13 + 5:44 6380
4. Stulíková Barbora SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové 46:36 + 8:07 5985
5. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:55 + 8:26 5933
6. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 47:36 + 9:07 5820
7. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 48:02 + 9:33 5748
8. Reslová Hana SRK9352 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:07 + 10:38 5568
9. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 49:49 + 11:20 5452
10. Bednářová Michala VAM8951 C OOB Vamberk 51:09 + 12:40 5231
11. Kulhavá Šárka LPU9357 R OK Lokomotiva Pardubice 51:40 + 13:11 5146
12. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 52:14 + 13:45 5052
13. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 52:25 + 13:56 5022
14. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 55:16 + 16:47 4550
15. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:29 + 24:00 3354
D21D
4.10 km, 55 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4112
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Suchá Eva SHK7851 C TJ Slavia Hradec Králové 37:02 4217
2. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 37:51 + 0:49 4128
3. Kodytková Iva VAM7751 C OOB Vamberk 39:07 + 2:05 3991
4. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 39:54 + 2:52 3906
5. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 40:24 + 3:22 3852
6. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 5:20 3639
7. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 44:05 + 7:03 3454
8. Kunhartová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 45:34 + 8:32 3293
9. Loskotová Daniela 73C7650 C 47:09 + 10:07
10. Šedivá Petra STH7751 C SK Studenec 53:25 + 16:23 2444
11. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 53:32 + 16:30 2431
12. Chládková Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk 57:47 + 20:45 1971
13. Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 59:55 + 22:53 1740
14. Jágrová Barbora PHK9657 C OK 99 Hradec Králové 71:30 + 34:28 487
D35C
4.50 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 36:33
2. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 37:04 + 0:31
3. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 37:05 + 0:32
4. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 40:21 + 3:48
5. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 41:15 + 4:42
6. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 44:15 + 7:42
7. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 46:41 + 10:08
8. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 46:57 + 10:24
9. Novotná Ivana PHK C OK 99 Hradec Králové 47:39 + 11:06
10. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 48:29 + 11:56
11. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 48:54 + 12:21
12. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:21 + 19:48
13. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:12 + 23:39
14. Surgová Markéta DVP7759 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 68:38 + 32:05
D35D
3.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 33:03
2. Zlámalová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 34:10 + 1:07
3. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 34:35 + 1:32
4. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 36:41 + 3:38
5. Lamichová Iva PHK6353 C OK 99 Hradec Králové 37:42 + 4:39
6. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:11 + 5:08
7. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 39:04 + 6:01
8. Háková Eva NPA6951 C SK LOB Nová Paka 39:46 + 6:43
9. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:04 + 8:01
10. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 41:13 + 8:10
11. Hápová Šárka PHK7157 C OK 99 Hradec Králové 41:28 + 8:25
12. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 9:31
13. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 10:17
14. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 44:17 + 11:14
15. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 44:41 + 11:38
16. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:36 + 12:33
17. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 45:53 + 12:50
18. Netuková Hana SHK7052 C TJ Slavia Hradec Králové 46:04 + 13:01
19. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 46:50 + 13:47
20. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 47:33 + 14:30
21. Kobližková Hana ZAM5851 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:37 + 14:34
22. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 14:47
23. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 49:03 + 16:00
24. Frömmelová Dana BRU7251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:21 + 16:18
25. Kunešová Petra HOR7650 C TJ Jiskra Hořice 49:51 + 16:48
26. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:15 + 19:12
27. Školníková Marcela BRU7452 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:28 + 19:25
28. Schvachová Stanislava LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice 61:19 + 28:16
D45C
4.10 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Iva SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králové 37:01
2. Mádlová Iva SHK6351 C TJ Slavia Hradec Králové 39:43 + 2:42
3. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:52 + 2:51
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:22 + 3:21
5. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 43:29 + 6:28
6. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 44:18 + 7:17
7. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 45:00 + 7:59
8. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 46:59 + 9:58
9. Hausvaterová Marcela SHK6152 C TJ Slavia Hradec Králové 47:41 + 10:40
10. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 51:07 + 14:06
11. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 51:11 + 14:10
12. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 54:16 + 17:15
13. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 55:35 + 18:34
D45D
3.30 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 35:25
2. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:30 + 1:05
3. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 37:31 + 2:06
4. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:20 + 2:55
5. Fundová Hana SHK6752 C TJ Slavia Hradec Králové 40:39 + 5:14
6. Vlčková Pavla TYN6351 C OOB SK Týniště nad Orlicí 41:12 + 5:47
7. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 41:13 + 5:48
8. Kalousová Dana ZAM5951 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:26 + 8:01
9. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:11 + 8:46
10. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 44:39 + 9:14
11. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 44:47 + 9:22
12. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 46:56 + 11:31
13. Divecká Růžena SHK6753 C TJ Slavia Hradec Králové 47:03 + 11:38
14. Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 12:18
15. Bernartová Ivana SHK6552 C TJ Slavia Hradec Králové 49:58 + 14:33
16. Zákravská Hana SNA6451 C TJ START Náchod 54:22 + 18:57
17. Doležalová Ivana TYN6451 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:13 + 19:48
18. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 57:14 + 21:49
19. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 67:56 + 32:31
Vychodilová Jiřina SHK5951 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška DISK
D55C
3.30 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 30:56
2. Filipová Dagmar SHK5651 C TJ Slavia Hradec Králové 38:48 + 7:52
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 39:04 + 8:08
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 39:09 + 8:13
5. Gazdačková Jana SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové 41:05 + 10:09
6. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 41:12 + 10:16
7. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 43:47 + 12:51
8. Fejlková Alice SHK5351 C TJ Slavia Hradec Králové 45:02 + 14:06
9. Šabatková Zdena SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králové 49:40 + 18:44
10. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:50 + 21:54
11. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:01 + 26:05
12. Stulíková Zuzana SHK5751 C TJ Slavia Hradec Králové 58:57 + 28:01
D65C
2.90 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:18
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 3:04
3. Knoblochová Věra VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:00 + 4:42
4. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:48 + 10:30
5. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 51:46 + 12:28
6. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:05 + 12:47
H10N
1.90 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:27
2. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 19:53 + 3:26
3. Kolator Vojta HOR0600 C TJ Jiskra Hořice 25:51 + 9:24
4. Jelínek Tomáš LPU2229 C OK Lokomotiva Pardubice 26:53 + 10:26
5. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 27:02 + 10:35
6. Štěpánek Jiří SRK0349 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:21 + 10:54
7. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 28:14 + 11:47
8. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:41 + 12:14
9. Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 29:12 + 12:45
10. Vitvar Radim SJC0404 C Sportcentrum Jičín 30:28 + 14:01
11. Hubař Marek SJC0303 C Sportcentrum Jičín 31:22 + 14:55
12. Marhold Stanislav CHC0449 C K.O.B. Choceň 34:14 + 17:47
13. Kavalír Jan SHK0300 C TJ Slavia Hradec Králové 34:24 + 17:57
14. Schůt Daniel SRK0501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:26 + 30:59
Hetfleisch Tobiáš SRK0500 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
Pávek Ondřej KUO C KOB Ústí nad Orlicí DISK
H10C
2.40 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:44
2. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 18:07 + 1:23
3. Tichý Lubomír SHK0303 C TJ Slavia Hradec Králové 18:47 + 2:03
4. Fencl Jáchym LPU0301 C OK Lokomotiva Pardubice 18:58 + 2:14
5. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 20:08 + 3:24
6. Pokorný Dominik SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:37 + 3:53
7. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 20:41 + 3:57
8. Rusin Vojtěch BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 21:58 + 5:14
9. Rak Tomáš SHK0400 C TJ Slavia Hradec Králové 22:39 + 5:55
10. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 24:52 + 8:08
11. Štichhauer Daniel LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice 25:08 + 8:24
12. Malý Evžen JIL0301 C OK Jilemnice 25:31 + 8:47
13. Dohnálek Tomáš SHK0403 C TJ Slavia Hradec Králové 27:22 + 10:38
14. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 28:46 + 12:02
15. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:29 + 12:45
16. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 31:28 + 14:44
17. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 32:28 + 15:44
18. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 33:33 + 16:49
19. Dočkal Patrik LPU0305 C OK Lokomotiva Pardubice 47:20 + 30:36
20. Surga Jakub DVP0509 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 51:51 + 35:07
H12C
3.60 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:06
2. Rücker Jan HOR0201 C TJ Jiskra Hořice 28:52 + 0:46
3. Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 30:39 + 2:33
4. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:36 + 4:30
5. Štefan Vít STH0202 C SK Studenec 32:59 + 4:53
6. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:59 + 6:53
7. Koditek Jonáš KUO0101 C KOB Ústí nad Orlicí 36:35 + 8:29
8. Franta Jonáš SJC0201 C Sportcentrum Jičín 38:04 + 9:58
9. Zalaba Tomáš SJC0101 C Sportcentrum Jičín 40:42 + 12:36
10. Šípek Stanislav SRK0304 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:43 + 12:37
11. Bárta Šimon PHK0202 C OK 99 Hradec Králové 41:31 + 13:25
12. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 41:55 + 13:49
13. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:29 + 14:23
14. Břeň Daniel SJC0102 C Sportcentrum Jičín 43:32 + 15:26
15. Pipek Ondřej LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice 44:52 + 16:46
16. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 57:24 + 29:18
17. Školník Eduard BRU0103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:13 + 44:07
18. Ryba Petr JIL0303 C OK Jilemnice 87:55 + 59:49
Jakeš Josef TYN0101 C OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
H12D
2.80 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 25:55
2. Kuneš Vojtěch HOR0200 C TJ Jiskra Hořice 29:02 + 3:07
3. Vávra Jakub HOR0202 C TJ Jiskra Hořice 29:39 + 3:44
4. Mařádek Jiří SJC0103 C Sportcentrum Jičín 31:19 + 5:24
5. Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:20 + 7:25
6. Pelán Jan BRU0202 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:18 + 8:23
7. Mrskoč Marek LPU0205 C OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 8:59
8. Pachel Jakub ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:06 + 13:11
Koblížek Václav LPU0212 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14C
4.00 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 28:37
2. Rusin Jan BRU0001 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:48 + 2:11
3. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 36:09 + 7:32
4. Roudný Martin LPU0002 B OK Lokomotiva Pardubice 37:38 + 9:01
5. Macko Lukáš SJC9901 C Sportcentrum Jičín 38:10 + 9:33
6. Skalický Johan KUO9901 C KOB Ústí nad Orlicí 43:03 + 14:26
7. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 46:09 + 17:32
8. Hůlek Matěj PHK9904 C OK 99 Hradec Králové 47:50 + 19:13
9. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 48:13 + 19:36
10. Pučan Martin LPU9908 C OK Lokomotiva Pardubice 48:19 + 19:42
11. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 48:31 + 19:54
12. Kulhavý Tadeáš LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 52:20 + 23:43
13. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 53:28 + 24:51
14. Tichý Radomír SHK0000 C TJ Slavia Hradec Králové 55:00 + 26:23
15. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 56:26 + 27:49
16. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:49 + 31:12
17. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 64:34 + 35:57
18. Friml Dominik ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:50 + 37:13
19. Pekárek Jakub SJC C Sportcentrum Jičín 66:01 + 37:24
Kubát Tomáš VRL0001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H14D
3.60 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adamovský Michal VAM9949 C OOB Vamberk 47:45
2. Dubský Vojtěch SJC0006 C Sportcentrum Jičín 53:37 + 5:52
3. Tejkl Damian SRK C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:46 + 11:01
4. Žák Michal LPU0003 C OK Lokomotiva Pardubice 59:45 + 12:00
5. Dudášek Ondřej DOB0000 C KOB Dobruška 60:08 + 12:23
Mistrik Karel LPU9910 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H16C
4.40 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 30:41
2. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:40 + 0:59
3. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:03 + 1:22
4. Novotný Vojtěch LPU9702 B OK Lokomotiva Pardubice 32:12 + 1:31
5. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 32:44 + 2:03
6. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 32:55 + 2:14
7. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 35:31 + 4:50
8. Maňák Michal PHK9801 B OK 99 Hradec Králové 35:32 + 4:51
9. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 36:12 + 5:31
10. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 37:11 + 6:30
11. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:14 + 7:33
12. Břeň Lukáš SJC9805 B Sportcentrum Jičín 38:34 + 7:53
13. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 11:39
14. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 42:38 + 11:57
15. Míča Tomáš LPU9707 C OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 17:04
16. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:13 + 17:32
17. Vencl Kristián ZAM9701 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:55 + 18:14
18. Novotný Matěj ZAM9802 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:53 + 21:12
19. Kubánek Jaroslav SJC9803 C Sportcentrum Jičín 57:27 + 26:46
H16D
4.00 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háp Ondřej PHK9702 C OK 99 Hradec Králové 63:35
H18C
4.80 km, 110 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 38:53
2. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:28 + 0:35
3. Kosek Jan SRK9507 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:42 + 0:49
4. Lesák Jakub ZAM9603 B OB T.J. Sokol Žamberk 39:43 + 0:50
5. Ježdík Václav ZAM9605 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:43 + 3:50
6. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 45:37 + 6:44
7. Holubář Bartoloměj KUO9602 C KOB Ústí nad Orlicí 50:44 + 11:51
H21A
7.30 km, 150 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7487
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 45:36 7718
2. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 47:33 + 1:57 7407
3. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 48:01 + 2:25 7333
4. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 48:31 + 2:55 7254
5. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 54:05 + 8:29 6368
H21C
6.90 km, 140 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7490
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Jan LPU9201 C OK Lokomotiva Pardubice 43:08 7598
2. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 43:52 + 0:44 7473
3. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 44:17 + 1:09 7402
4. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 44:39 + 1:31 7339
5. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 45:10 + 2:02 7250
6. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 45:22 + 2:14 7216
7. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 45:53 + 2:45 7128
8. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 46:33 + 3:25 7014
9. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:47 + 4:39 6803
10. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 48:00 + 4:52 6766
11. Záveský Marek CET9001 C TJ Loko Česká Třebová 48:34 + 5:26 6669
12. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 48:46 + 5:38 6634
13. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 6:00 6572
14. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 50:06 + 6:58 6406
15. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 50:22 + 7:14 6361
16. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 50:46 + 7:38 6292
17. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 51:09 + 8:01 6226
18. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 52:22 + 9:14 6018
19. Čáp Ondřej DOB7405 C KOB Dobruška 53:02 + 9:54 5904
20. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:55 + 11:47 5582
21. Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín 58:05 + 14:57 5040
22. Lán Filip SHK8003 C TJ Slavia Hradec Králové 58:06 + 14:58 5037
23. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 59:08 + 16:00 4860
24. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 59:34 + 16:26 4786
25. Hruška Petr CET8601 C TJ Loko Česká Třebová 61:05 + 17:57 4527
26. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 61:14 + 18:06 4501
27. Zlámal David SJC9603 A Sportcentrum Jičín 64:19 + 21:11 3973
28. Šabatka Jan SHK9001 C TJ Slavia Hradec Králové 66:27 + 23:19 3608
29. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 76:08 + 33:00 1951
H21D
5.20 km, 95 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4253
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 39:00 4337
2. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 39:04 + 0:04 4330
3. Smutný Michal VAM6201 C OOB Vamberk 41:17 + 2:17 4093
4. Souček Tomáš N38200 C 44:52 + 5:52
5. Tomalík Ondřej SHK8904 C TJ Slavia Hradec Králové 44:58 + 5:58 3699
6. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 46:23 + 7:23 3547
7. Klouček Martin STH9301 C SK Studenec 47:57 + 8:57 3380
8. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:51 + 10:51 3177
9. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 50:08 + 11:08 3147
10. Vyskočil Štěpán VAM9701 B OOB Vamberk 52:47 + 13:47 2863
11. Kaštánek Petr LPU8607 C OK Lokomotiva Pardubice 53:31 + 14:31 2785
12. Kalousek Tomáš ZAM8901 C OB T.J. Sokol Žamberk 53:44 + 14:44 2762
13. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 54:16 + 15:16 2705
14. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 54:34 + 15:34 2673
15. Procházka Filip LTU C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:45 + 18:45
16. Sršeň Tomáš VAM8001 C OOB Vamberk 57:57 + 18:57 2311
17. Peremský Zdeněk SRK8903 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:26 + 20:26 2152
18. Roll Martin ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orlicí 60:36 + 21:36 2028
19. Rykala Filip VAM9601 B OOB Vamberk 64:00 + 25:00 1664
20. Mlejnek Ondřej KOR9100 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:14 + 33:14
21. Fatura Jan N48600 C 75:19 + 36:19
22. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:09 + 37:09 365
23. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 82:37 + 43:37 0
H35C
5.80 km, 115 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 35:31
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:02 + 0:31
3. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 41:04 + 5:33
4. Toužil Karel SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové 43:39 + 8:08
5. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 44:15 + 8:44
6. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 44:58 + 9:27
7. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 45:42 + 10:11
8. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 51:08 + 15:37
9. Ľafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 56:55 + 21:24
Kronika Miroslav 22C7100 C SPORTeM DISK
H35D
4.80 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 43:21
2. Filip Aleš SHK5501 C TJ Slavia Hradec Králové 44:18 + 0:57
3. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 44:59 + 1:38
4. Kohout Josef SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové 46:32 + 3:11
5. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:28 + 4:07
6. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 47:34 + 4:13
7. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 47:54 + 4:33
8. Fišer Aleš VAM7502 C OOB Vamberk 48:16 + 4:55
9. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 49:22 + 6:01
10. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 49:54 + 6:33
11. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:05 + 6:44
12. Adamovský Michal VAM7200 C OOB Vamberk 52:39 + 9:18
13. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 52:44 + 9:23
14. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 54:45 + 11:24
15. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:12 + 12:51
16. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 56:47 + 13:26
17. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 57:43 + 14:22
18. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:52 + 14:31
19. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 57:53 + 14:32
20. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 59:51 + 16:30
21. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:55 + 18:34
22. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 62:42 + 19:21
23. Dohnálek Pavel 74C7100 C 63:22 + 20:01
24. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 65:33 + 22:12
25. Vodňanský Jaroslav BRM6101 C Sokol Burdych 66:04 + 22:43
26. Školník Jan BRU7301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:51 + 23:30
27. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 70:03 + 26:42
28. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 70:40 + 27:19
29. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 71:19 + 27:58
30. Musil Marek KUO7301 C KOB Ústí nad Orlicí 73:30 + 30:09
31. Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:35 + 31:14
32. Pelán Kamil BRU6601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 101:54 + 58:33
MS Chaloupka Stanislav CHC6703 C K.O.B. Choceň 46:20 + 2:59
H45C
5.20 km, 95 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:06
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 36:03 + 0:57
3. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 37:34 + 2:28
4. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 37:35 + 2:29
5. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 39:17 + 4:11
6. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 39:33 + 4:27
7. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 40:23 + 5:17
8. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 40:25 + 5:19
9. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 40:49 + 5:43
10. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 41:21 + 6:15
11. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 42:21 + 7:15
12. Fencl Jiří PPU6301 C KOB Pardubice 43:24 + 8:18
13. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 43:29 + 8:23
14. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 43:37 + 8:31
15. Kotlář Vladimír VAM5401 C OOB Vamberk 45:15 + 10:09
16. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 45:25 + 10:19
17. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 45:27 + 10:21
18. Širůček Jaromír 73C6200 C 48:47 + 13:41
19. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 49:20 + 14:14
20. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 51:56 + 16:50
21. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:57 + 22:51
22. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 95:47 + 60:41
H45D
4.10 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králové 39:27
2. Divecký Josef SHK6102 C TJ Slavia Hradec Králové 40:39 + 1:12
3. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 40:48 + 1:21
4. Funda Michal SHK6403 C TJ Slavia Hradec Králové 42:30 + 3:03
5. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 42:43 + 3:16
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 42:50 + 3:23
7. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 44:18 + 4:51
8. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 48:41 + 9:14
9. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 48:48 + 9:21
10. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 49:11 + 9:44
11. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 49:32 + 10:05
12. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:54 + 10:27
13. Vychodil Tomáš SHK6301 C TJ Slavia Hradec Králové 50:09 + 10:42
14. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 51:02 + 11:35
15. Kment Libor LPU6703 C OK Lokomotiva Pardubice 51:10 + 11:43
16. Holeček Petr N25901 C 51:38 + 12:11
17. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 53:01 + 13:34
18. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:08 + 13:41
19. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 54:38 + 15:11
20. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 54:56 + 15:29
21. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 55:41 + 16:14
22. Sejkora Miroslav KOR C OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:20 + 17:53
23. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 57:30 + 18:03
24. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 68:06 + 28:39
25. Košťálek Radim CHC65 C K.O.B. Choceň 70:39 + 31:12
26. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 81:10 + 41:43
Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk DISK
H55C
4.50 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 39:36
2. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 41:38 + 2:02
3. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 42:42 + 3:06
4. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 44:51 + 5:15
5. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 45:02 + 5:26
6. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 45:13 + 5:37
7. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 45:19 + 5:43
8. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:37 + 8:01
9. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 47:51 + 8:15
10. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:36 + 10:00
11. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 53:28 + 13:52
12. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:40 + 14:04
13. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 54:20 + 14:44
14. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 55:43 + 16:07
15. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:04 + 17:28
16. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:51 + 22:15
H55D
3.80 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 39:53
2. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 0:09
3. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:32 + 0:39
4. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 40:33 + 0:40
5. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:26 + 1:33
6. Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:47 + 3:54
7. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 44:45 + 4:52
8. Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:10 + 10:17
9. Fejlek Vojtěch SHK5202 C TJ Slavia Hradec Králové 57:12 + 17:19
10. Stulík Jiří SHK5701 C TJ Slavia Hradec Králové 60:03 + 20:10
11. Daníček Josef SRK4901 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:23 + 20:30
12. Šabatka Petr SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králové 66:30 + 26:37
Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65C
3.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 40:42
2. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 41:04 + 0:22
3. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 47:30 + 6:48
4. Koudelka Karel LPU4001 C OK Lokomotiva Pardubice 49:15 + 8:33
5. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 52:01 + 11:19
6. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 52:08 + 11:26
7. Máslo Miroslav SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové 56:10 + 15:28
8. Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 60:46 + 20:04
Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
MS Běhounová PHK4601 C OK 99 Hradec Králové 35:20 +
H65D
3.30 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Havlíček Petr NER C DISK
HDR
1.90 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škop Jonáš CET C TJ Loko Česká Třebová 17:46
2. Čapková Markéta PHK C OK 99 Hradec Králové 18:39 + 0:53
3. Brožková Lucie C 19:24 + 1:38
4. Koblic Martin VAM0606 C OOB Vamberk 21:11 + 3:25
5. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 21:24 + 3:38
6. Kunartová Dominika PHK C OK 99 Hradec Králové 23:31 + 5:45
7. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 23:51 + 6:05
8. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 24:19 + 6:33
9. Málek Ondřej LPU0402 C OK Lokomotiva Pardubice 24:42 + 6:56
10. Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice 24:43 + 6:57
11. Vrbata Michal VRL0603 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:31 + 7:45
12. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 25:44 + 7:58
13. Kubát Vojta VRL0900 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:45 + 7:59
14. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:48 + 9:02
15. Štěrovský Patrik C 26:54 + 9:08
16. Pipková Karolína LPU2223 C OK Lokomotiva Pardubice 27:22 + 9:36
17. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 27:34 + 9:48
18. Šafrová Lenka CHC0650 C K.O.B. Choceň 28:16 + 10:30
19. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 28:52 + 11:06
20. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 29:22 + 11:36
21. Netuková Anežka SHK0750 C TJ Slavia Hradec Králové 29:36 + 11:50
22. Šlajs Tomáš CHC C K.O.B. Choceň 30:22 + 12:36
23. Prudič Vít C 31:35 + 13:49
24. Tomášová Magdaléna CHC0651 C K.O.B. Choceň 31:45 + 13:59
25. Paleček Jan C 31:53 + 14:07
26. Zurynková Ema C 32:19 + 14:33
27. Surga David DVP0709 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 32:59 + 15:13
28. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 33:51 + 16:05
29. Sršňová Natálie VAM0751 C OOB Vamberk 35:37 + 17:51
30. Svátek Martin KOR0801 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:31 + 18:45
31. ćedová Natátie CHC C K.O.B. Choceň 37:26 + 19:40
32. Šeda Bohumil C 37:55 + 20:09
33. Pelán Vojtěch BRU0900 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:21 + 21:35
34. Dočkal Radek LPU C OK Lokomotiva Pardubice 39:54 + 22:08
35. Růžičková Madlenka PHK C OK 99 Hradec Králové 43:41 + 25:55
36. Šípek Ondřej LPU C OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 27:56
37. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 46:05 + 28:19
38. Jirout Vilém SNA C TJ START Náchod 46:20 + 28:34
39. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:03 + 29:17
40. Martínková Anna C 50:34 + 32:48
41. Škopová Adéla CET C TJ Loko Česká Třebová 51:05 + 33:19
42. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 54:00 + 36:14
43. Šparlinek Marcel LPU C OK Lokomotiva Pardubice 54:53 + 37:07
44. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 55:11 + 37:25
45. Macháčková Kateřina CHC0951 C K.O.B. Choceň 55:17 + 37:31
46. Hrušková Nella CET C TJ Loko Česká Třebová 56:13 + 38:27
47. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:57 + 41:11
48. Pašková Magdalena CHC C K.O.B. Choceň 64:26 + 46:40
Brožková Tereza C DISK
Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
P
2.90 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 22:04
2. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 25:08 + 3:04
3. Schvachová Denisa LPU9652 C OK Lokomotiva Pardubice 26:36 + 4:32
4. Suchý Petr SHK7800 C TJ Slavia Hradec Králové 28:05 + 6:01
5. Štěpánek Petr C 28:17 + 6:13
6. Pipek Kamil LPU2224 C OK Lokomotiva Pardubice 29:01 + 6:57
7. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:40 + 7:36
8. Louthan Michal C 29:42 + 7:38
9. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 30:24 + 8:20
10. Brancuský Zdeněk C 31:03 + 8:59
11. Surga Ondřej DVP7408 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 31:16 + 9:12
12. Bárnetová Veronika ZAM C OB T.J. Sokol Žamberk 31:30 + 9:26
13. Holubář David C 31:42 + 9:38
14. Rohlena Martin KOR8900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:34 + 11:30
15. Kavalír Pavel SHK9999 C TJ Slavia Hradec Králové 35:18 + 13:14
16. Dohnálková Jana 66C7250 C 35:29 + 13:25
17. Vlčovská Zdeňka LPU2222 C OK Lokomotiva Pardubice 37:29 + 15:25
18. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:20 + 16:16
19. Břeň Tomáš C 38:51 + 16:47
20. Rückerová Věra HOR7400 C TJ Jiskra Hořice 40:04 + 18:00
21. Palečková Táňa C 40:13 + 18:09
22. Tichá Gabriela KOR9950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:42 + 19:38
23. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 42:03 + 19:59
24. Sedloň Josef SNA C TJ START Náchod 43:45 + 21:41
25. Balcar Vít CET8103 C TJ Loko Česká Třebová 44:49 + 22:45
26. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:53 + 22:49
27. Froš Štěpán C 46:19 + 24:15
28. Žák David LPU7005 C OK Lokomotiva Pardubice 47:55 + 25:51
29. Schvachová Lucie LPU0153 C OK Lokomotiva Pardubice 48:50 + 26:46
30. Balcarová Kateřina CET8252 C TJ Loko Česká Třebová 49:56 + 27:52
31. Ryšavá Marta CHC6659 C K.O.B. Choceň 50:35 + 28:31
32. Faltejsková Kateřina N1 C 51:10 + 29:06
33. Šponarová Lucie ZAM9151 C OB T.J. Sokol Žamberk 53:49 + 31:45
34. Vacková Adéla C 59:07 + 37:03
35. Francová Nikol C 60:40 + 38:36
36. Kalaf Luis PHK C OK 99 Hradec Králové 62:25 + 40:21
37. Froemmelová Tereza BRU9652 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 75:06 + 53:02
38. Částčata C 75:55 + 53:51
39. Paděrová Anna SNA C TJ START Náchod 94:41 + 72:37
Malátek Jaroslav VAM4801 C OOB Vamberk DISK
T
4.30 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové 35:05
2. Procházková Alexandra LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice 51:34 + 16:29
3. Šafr Jiří CHC7700 C K.O.B. Choceň 51:43 + 16:38
4. Vojta Marek SHK8804 C TJ Slavia Hradec Králové 52:08 + 17:03
5. Hulec Jan C 52:44 + 17:39
6. Hofman Marek C 67:08 + 32:03
Šafr Martin CHC5101 C K.O.B. Choceň DISK
VRL
5.30 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:28
2. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:23 + 7:55
3. Randáková Helena VRL7452 R OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:33 + 10:05
4. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:30 + 12:02
5. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:18 + 13:50
6. Míra Kubát VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:52 + 18:24
7. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:04 + 21:36
8. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:18 + 23:50
9. Michla Vrbata VRL7507 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:35 + 26:07
10. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:44 + 28:16
11. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:54 + 29:26
12. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:59 + 30:31
13. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:47 + 32:19
14. Jarda Hanč VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:36 + 34:08
15. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:06 + 34:38
16. Kubátová Dana VRL6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:15 + 34:47
17. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:55 + 40:27