Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2013
Místo konání:
Jihlava - Henčov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Špitálský les
Ředitel závodu:
Orany Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Petráček Aleš
Stavitel tratí:
Kaňák Petr
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.40 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 20:42
2. Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec 23:27 + 2:45
3. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 23:32 + 2:50
4. Kubáková Nela SJH0451 C SJH Jindřichův Hradec 26:50 + 6:08
5. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 27:37 + 6:55
6. Kubičková Kristýna SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec 29:42 + 9:00
7. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 29:57 + 9:15
MS Pragerová Andrea SJH0150 C SJH Jindřichův Hradec 35:20 + 14:38
D10N
4.30 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 19:55
D12
3.50 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:45
2. Starková Tereza CHT0251 C OOB SK Chrast 48:55 + 4:10
3. Blažková Kateřina SJH0252 C SJH Jindřichův Hradec 52:36 + 7:51
4. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 56:48 + 12:03
5. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 71:59 + 27:14
MS Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 64:14 + 19:29
D14
4.30 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 B SK OS Nové Město n. M. 33:02
2. Hojná Eliška SJH0052 B SJH Jindřichův Hradec 33:45 + 0:43
3. Foltýnová Eva SJI0051 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 38:35 + 5:33
MS Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 57:11 + 24:09
MS Mašková Michaela PZR9669 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:22 + 6:20
D16
5.80 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 44:22
2. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 51:52 + 7:30
3. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:45 + 24:23
Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec DISK
D18
7.10 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubičková Bára SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 60:44
D21C
8.00 km, 65 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 63:55
2. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 64:05 + 0:10
3. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:17 + 0:22
4. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 67:06 + 3:11
5. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 67:59 + 4:04
6. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:42 + 4:47
7. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 71:24 + 7:29
8. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 74:03 + 10:08
9. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 78:45 + 14:50
10. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 79:03 + 15:08
11. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:11 + 19:16
12. Melounová Miroslava JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 85:16 + 21:21
13. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 85:22 + 21:27
14. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 86:51 + 22:56
15. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 88:24 + 24:29
16. Novotná Helena SJH8152 C SJH Jindřichův Hradec 89:42 + 25:47
17. Píšová Lucie SJH8151 C SJH Jindřichův Hradec 90:20 + 26:25
18. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:10 + 27:15
19. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 91:52 + 27:57
20. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 96:18 + 32:23
21. Schütznerová Lucie SNA8551 C TJ START Náchod 97:54 + 33:59
22. Maděryčová Kateřina SJH7951 C SJH Jindřichův Hradec 98:02 + 34:07
23. Rajnošková Lea BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrchů 107:52 + 43:57
D21D
5.80 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 59:36
2. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 60:31 + 0:55
3. Dosbabová Magda TTR8152 C OOB Třebíč 66:52 + 7:16
4. Hrušková Kristýna YBM9151 C Klub turistů a lyžařů Brno 69:11 + 9:35
5. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 89:38 + 30:02
6. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 92:56 + 33:20
7. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 94:19 + 34:43
8. Hejnáková Adéla RUZ8650 C TJ Růžená 99:29 + 39:53
9. Řezníčková Hana CHT6052 C OOB SK Chrast 165:35 + 105:59
D35
7.50 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 57:15
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 67:01 + 9:46
3. Nechanická Daniela OSN7557 C SK OS Nové Město n. M. 67:51 + 10:36
4. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 71:23 + 14:08
5. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 74:09 + 16:54
6. Švejcarova Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:30 + 18:15
7. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 77:10 + 19:55
8. Švecová Marcela JHB7351 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:28 + 21:13
9. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 80:38 + 23:23
10. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 88:57 + 31:42
11. Kubičková Martina SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec 96:02 + 38:47
D45
5.90 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 52:55
2. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 56:40 + 3:45
3. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 59:06 + 6:11
4. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 65:00 + 12:05
5. Kubičková Ivana SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 66:04 + 13:09
6. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 70:55 + 18:00
7. Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 74:37 + 21:42
8. Černíková Zdeňka OSN5964 C SK OS Nové Město n. M. 76:55 + 24:00
9. Zemanová Alena KTA6351 C SK Kotnov Tábor 96:46 + 43:51
10. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 97:09 + 44:14
D55
4.80 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogdálková Věra LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:19
2. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:53 + 2:34
3. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 126:59 + 53:40
H10
2.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 19:02
2. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 22:26 + 3:24
3. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 22:46 + 3:44
4. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 22:59 + 3:57
5. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 23:34 + 4:32
6. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 25:29 + 6:27
MS Záboj Petr SJI0101 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 30:39 + 11:37
H10N
4.50 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Matěj SJI0500 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 27:19
2. Hendrych Vít SJI0601 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 27:59 + 0:40
3. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 96:10 + 68:51
H12
3.50 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 B SK OS Nové Město n. M. 30:14
2. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 32:09 + 1:55
3. Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 32:57 + 2:43
4. Hojný Jáchym SJH0301 C SJH Jindřichův Hradec 36:55 + 6:41
5. Voráček Vít SJH0101 C SJH Jindřichův Hradec 46:01 + 15:47
6. Eder Jonáš SJH0204 C SJH Jindřichův Hradec 54:04 + 23:50
Pokorný Petr SJI0103 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. DISK
MS Rusev Ivan SJH0004 C SJH Jindřichův Hradec 98:36 + 68:22
H14
4.90 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švec Martin CHT9902 B OOB SK Chrast 34:30
2. Šenkýř Matěj SJI9902 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 40:00 + 5:30
3. Švec Petr CHT9901 C OOB SK Chrast 41:19 + 6:49
4. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 42:42 + 8:12
5. Kafka Matěj SJI9903 B Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 43:37 + 9:07
6. Čech Petr SJI0001 B Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 45:13 + 10:43
7. Pastyřík Martin PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:54 + 20:24
8. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 57:24 + 22:54
9. Voráček Vojtěch SJH9904 C SJH Jindřichův Hradec 65:15 + 30:45
10. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 66:33 + 32:03
H16
6.50 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 68:40
2. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 83:32 + 14:52
H18
9.00 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hledík Jakub CHT9501 B OOB SK Chrast 76:39
2. Jirsa Ondřej CTB9501 C SK OB Chotěboř 84:57 + 8:18
H21C
12.30 km, 125 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 61:26
2. Klusáček Jan TTR9301 R OOB Třebíč 62:26 + 1:00
3. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 63:26 + 2:00
4. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 66:45 + 5:19
5. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 67:27 + 6:01
6. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 67:35 + 6:09
7. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 67:55 + 6:29
8. Rajnošek Matěj BZR8801 C Bratrstvo Ždárských vrchů 68:12 + 6:46
9. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 70:21 + 8:55
10. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 71:54 + 10:28
11. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 73:15 + 11:49
12. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 74:04 + 12:38
13. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 74:13 + 12:47
14. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 74:34 + 13:08
15. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 74:55 + 13:29
16. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 75:56 + 14:30
17. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 78:16 + 16:50
18. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 78:21 + 16:55
19. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 79:18 + 17:52
20. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 81:34 + 20:08
21. Nývlt Petr SNA8004 C TJ START Náchod 81:38 + 20:12
22. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 85:13 + 23:47
23. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 85:57 + 24:31
24. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 89:09 + 27:43
25. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 89:31 + 28:05
26. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 98:02 + 36:36
27. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 98:42 + 37:16
28. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 99:21 + 37:55
29. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 103:03 + 41:37
30. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 104:01 + 42:35
31. Kaser Dan JHB9103 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 104:26 + 43:00
32. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 108:10 + 46:44
33. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 116:37 + 55:11
34. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 118:32 + 57:06
35. Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 132:45 + 71:19
MS Kratochvíl Martin SJI8304 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 76:23 + 14:57
H21D
7.50 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 57:38
2. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 69:53 + 12:15
3. Hudeček Petr KTA9201 C SK Kotnov Tábor 78:49 + 21:11
4. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:30 + 28:52
5. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 91:18 + 33:40
H35
9.90 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 67:22
2. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:27 + 3:05
3. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 70:53 + 3:31
4. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 72:20 + 4:58
5. Kubičko Pavel SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec 74:03 + 6:41
6. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 74:22 + 7:00
7. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 76:05 + 8:43
8. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 77:05 + 9:43
9. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 79:15 + 11:53
10. Nechanický Pavel OSN7209 C SK OS Nové Město n. M. 81:40 + 14:18
11. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 83:44 + 16:22
12. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 84:10 + 16:48
13. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 132:49 + 65:27
H45
7.60 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 47:09
2. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 53:40 + 6:31
3. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 54:36 + 7:27
4. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 58:12 + 11:03
5. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 59:49 + 12:40
6. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 60:11 + 13:02
7. Černík Zdeněk OSN6025 C SK OS Nové Město n. M. 60:13 + 13:04
8. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 61:39 + 14:30
9. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 62:08 + 14:59
10. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:58 + 15:49
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 67:11 + 20:02
12. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:46 + 22:37
13. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 70:19 + 23:10
14. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:41 + 24:32
15. Koutný Vladimír TTR6301 C OOB Třebíč 79:45 + 32:36
16. Hruška Tomáš YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno 84:13 + 37:04
Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H55
6.50 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:32
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 56:25 + 2:53
3. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 57:55 + 4:23
4. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 62:25 + 8:53
5. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 70:42 + 17:10
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 82:16 + 28:44
7. Záhorec František CHT5502 C OOB SK Chrast 92:17 + 38:45
8. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 94:25 + 40:53
9. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 102:03 + 48:31
H65
5.00 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 46:44
2. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 47:58 + 1:14
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 52:12 + 5:28
4. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 53:16 + 6:32
HDR
4.30 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 16:45
2. Rachůnek Stanislav SJI0602 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 19:55 + 3:10
3. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:50 + 4:05
4. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 20:53 + 4:08
5. Palátová Renáta ABM C KOB Moira Brno 23:10 + 6:25
6. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 23:48 + 7:03
7. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 25:57 + 9:12
8. Oranyová Sylva SJI0751 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 26:34 + 9:49
9. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 27:18 + 10:33
10. Vránová Kristýna SJH C SJH Jindřichův Hradec 29:02 + 12:17
11. Jindřichová Eliška SJI0553 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 29:12 + 12:27
12. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 30:19 + 13:34
13. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 31:07 + 14:22
14. Lovětínská Anna RUZ0550 C TJ Růžená 33:09 + 16:24
15. Venhoda Lukáš SJI0801 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 33:11 + 16:26
16. Frýba Matyáš SJI0700 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 33:39 + 16:54
17. Richterová Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov 33:59 + 17:14
18. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 34:06 + 17:21
19. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK OS Nové Město n. M. 36:16 + 19:31
20. Mácová Amálie SJI0650 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 37:01 + 20:16
21. Komárková Zbyňka TJH0751 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 37:15 + 20:30
22. Dosbabová Veronika TTR0851 C OOB Třebíč 38:40 + 21:55
23. Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec 39:18 + 22:33
24. Jindřichová Jana SJI C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 53:13 + 36:28
25. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 53:23 + 36:38
26. Maděryč Ondřej SJH0502 C SJH Jindřichův Hradec 56:57 + 40:12
27. Maděryčová Anna SJH0851 C SJH Jindřichův Hradec 57:04 + 40:19
28. Dvořáčková Eliška TTR C OOB Třebíč 62:24 + 45:39
29. Slabá Eliška + Slabý Josef SJI C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 75:23 + 58:38
30. Korecká Eva CHT C OOB SK Chrast 78:34 + 61:49
Tomanová Lucie + Eliška C DISK
Vítková Hana SJI0750 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. DISK
P
3.30 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin SJH7401 C SJH Jindřichův Hradec 27:30
2. Havlík Jakub SJH C SJH Jindřichův Hradec 28:08 + 0:38
3. Kubáková Žaneta SJH7751 C SJH Jindřichův Hradec 28:30 + 1:00
4. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:11 + 1:41
5. Vaněček Roman SJH C SJH Jindřichův Hradec 31:35 + 4:05
6. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 41:02 + 13:32
7. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 42:54 + 15:24
8. Škrabálek Jan C 43:25 + 15:55
9. Eder Martin SJH C SJH Jindřichův Hradec 44:19 + 16:49
10. Míková Michaela SJH C SJH Jindřichův Hradec 44:25 + 16:55
11. Havlíková Šarlota SJH C SJH Jindřichův Hradec 48:58 + 21:28
12. Beranová Jana SJH C SJH Jindřichův Hradec 50:43 + 23:13
13. Vacková Iva TTR6451 C OOB Třebíč 51:37 + 24:07
14. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:37 + 25:07
15. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 57:57 + 30:27
16. Rachůnková Markéta SJI8888 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 58:01 + 30:31
17. Dvořák Petr CHT C OOB SK Chrast 73:33 + 46:03
18. Meduna Josef C 75:31 + 48:01
19. Richter Rudolf ADA5113 C OOB TJ Spartak Adamov 78:28 + 50:58
Tomanová Simona C DISK
Mikinová Markéta C DISK