Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanuš Pavel | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:13 | ||
2. | Geislerová Blanka | LLI8450 | TJ Loko Liberec | 42:01 | + 6:48 | |
3. | Arfwedson Jessica | 61S1056 | Frölunda OL | 44:18 | + 9:05 | |
4. | Langerová Lucie | NNN | Neregistrovaní | 49:46 | + 14:33 | |
5. | Wiedenfeld Anne | 19D1193 | SSV Planeta Radebeul | 51:06 | + 15:53 | |
6. | Melicharová Barbora | LLI7252 | TJ Loko Liberec | 52:32 | + 17:19 | |
7. | Hanušová Jitka | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:31 | + 22:18 | |
8. | Šimková Gabriela | NNN | Neregistrovaní | 61:05 | + 25:52 | |
9. | Kellner Claudia | 32A1081 | HSV OL Wiener Neustadt | 61:34 | + 26:21 | |
10. | Gunia Franz | 21D1097 | SV IHW Alex 78 e. V. | 65:09 | + 29:56 | |
11. | Homoláčová Anna | PHK9954 | OK 99 Hradec Králové | 67:09 | + 31:56 | |
12. | Adorjan Zuzana | 5ZC0001 | Prague Modern | 67:12 | + 31:59 | |
Marek Lukáš | LLI9800 | TJ Loko Liberec | DISK | |||
Nagy Karel | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hjermstad Havard | 25N0005 | Fossum IF | 57:16 | ||
2. | Zátka Josef | MBM0200 | O-mikron | 58:40 | + 1:24 | |
3. | Kapischke Andreas | 26D1153 | OLV Potsdam | 62:52 | + 5:36 | |
4. | Stamm Carolin | 58D1198 | SV TU Ilmenau | 63:50 | + 6:34 | |
5. | Kusber Laura | 26D1158 | OLV Potsdam | 66:22 | + 9:06 | |
6. | König Thomas | 29D1227 | USG Chemnitz | 80:22 | + 23:06 | |
7. | Bondarenko Alina | TUR | OOB TJ Turnov | 82:13 | + 24:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Hana | LLI0450 | TJ Loko Liberec | 17:58 | ||
2. | Holasová Barbora | AOP0651 | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:47 | + 5:49 | |
3. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 23:51 | + 5:53 | |
4. | Dobiášová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem | 25:03 | + 7:05 | |
5. | Čechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 26:44 | + 8:46 | |
6. | Adenstedt Emily | 34A1166 | Orienteering Klosterneuburg | 29:35 | + 11:37 | |
7. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 30:00 | + 12:02 | |
8. | Vlašimská Bára | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:12 | + 18:14 | |
9. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 37:26 | + 19:28 | |
10. | Riera Alba a Anežka | SCP | OK Sparta Praha | 38:20 | + 20:22 | |
11. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:15 | + 25:17 | |
Lošťáková Ela | CTP0951 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 21:33 | ||
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 22:02 | + 0:29 | |
3. | Heinemann Wenke | 24D2005 | SV Robotron Dresden | 22:56 | + 1:23 | |
4. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 26:40 | + 5:07 | |
5. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 27:06 | + 5:33 | |
6. | Jorgensen Kaia | 63D0002 | Copenhagen O | 29:58 | + 8:25 | |
7. | Funk Julika | 42D0002 | OK Leipzig | 37:40 | + 16:07 | |
8. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:43 | + 16:10 | |
9. | Synková Barbora | DOK0450 | OK Doksy | 38:11 | + 16:38 | |
10. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 38:25 | + 16:52 | |
11. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 40:07 | + 18:34 | |
12. | Neumann Johanna | 31D0002 | SV Lengefeld | 44:21 | + 22:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 26:25 | ||
2. | Zempleni Lilla | 15H0001 | MOM | 28:31 | + 2:06 | |
3. | Hájková Lucie | AOP0350 | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:48 | + 3:23 | |
4. | Linková Lucie | TUR0251 | OOB TJ Turnov | 31:16 | + 4:51 | |
5. | Podrábská Marie | VLI0251 | Slavia Liberec orienteering | 33:55 | + 7:30 | |
6. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 34:05 | + 7:40 | |
7. | Heinemann Marit | 24D2006 | SV Robotron Dresden | 34:23 | + 7:58 | |
8. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 34:57 | + 8:32 | |
9. | Šafaříková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | 35:49 | + 9:24 | |
10. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 36:01 | + 9:36 | |
11. | Miklušová Tamara | 47S0250 | Rapid Bratislava | 36:53 | + 10:28 | |
12. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 38:48 | + 12:23 | |
13. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 38:56 | + 12:31 | |
14. | Neumann Lena | 31D0003 | SV Lengefeld | 42:34 | + 16:09 | |
15. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem | 52:47 | + 26:22 | |
16. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 56:13 | + 29:48 | |
17. | Patzeltová Emma | BOR0251 | OK Jiskra Nový Bor | 76:16 | + 49:51 | |
18. | Krčková Helena | AOP0251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 77:15 | + 50:50 | |
19. | Machová Viktorie | PHK0252 | OK 99 Hradec Králové | 80:34 | + 54:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holo Asne | 25N0003 | Fossum IF | 31:15 | ||
2. | Hansen Emma | 59S1005 | Avesta OK | 32:09 | + 0:54 | |
3. | Hájková Lenka | AOP0050 | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:47 | + 1:32 | |
4. | Bruetsch Katja | 5EC1146 | OLG Schaffhausen | 34:22 | + 3:07 | |
5. | Kvalsgard Ingrid Gylterud | 25N0002 | Fossum IF | 35:03 | + 3:48 | |
6. | Dolejší Kateřina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | 36:18 | + 5:03 | |
7. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 36:19 | + 5:04 | |
8. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 37:21 | + 6:06 | |
9. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK OS Nové Město n. M. | 38:50 | + 7:35 | |
10. | Sobotková Anna | PGP0050 | SK Praga | 40:16 | + 9:01 | |
11. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 41:05 | + 9:50 | |
12. | Skoupá Vendula | STE0152 | SK SKI-OB Šternberk | 42:41 | + 11:26 | |
13. | Kubald Marie | 13D1104 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 46:43 | + 15:28 | |
14. | Machová Marie | LME0050 | SK Los Mělník | 48:07 | + 16:52 | |
15. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 49:09 | + 17:54 | |
16. | Pelikánová Máša | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 51:54 | + 20:39 | |
17. | Adorjan Luca | 56D1014 | Berliner TSC | 54:14 | + 22:59 | |
18. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | SKOB Slaný | 57:41 | + 26:26 | |
19. | Valterová Adéla | KBP0150 | KBP Praha | 86:20 | + 55:05 | |
Mieske Anna | 13D1114 | Kaulsdorfer OLV Berlin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juodagalvyte Agne | 17L1137 | OK Azuolas | 37:51 | ||
2. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 38:16 | + 0:25 | |
3. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 38:57 | + 1:06 | |
4. | Hodt Line Wegner | 25N0010 | Fossum IF | 42:17 | + 4:26 | |
5. | Čechová Klára | AOP9951 | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:44 | + 10:53 | |
6. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 49:59 | + 12:08 | |
7. | Królik Kinga | 66P1215 | UKS Azymut Pabianice | 52:28 | + 14:37 | |
8. | Miklušová Tereza | 47S9950 | Rapid Bratislava | 52:36 | + 14:45 | |
9. | Truněčková Kateřina | PHK9953 | OK 99 Hradec Králové | 55:12 | + 17:21 | |
10. | Rutkauskaite Kaste | 17L1138 | OK Azuolas | 57:31 | + 19:40 | |
11. | Nygaard-Ostby Maria | 25N0011 | Fossum IF | 58:19 | + 20:28 | |
12. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 58:38 | + 20:47 | |
13. | Kolářová Johana | PGP9952 | SK Praga | 61:58 | + 24:07 | |
14. | Jobst Thessa | 13D1107 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 64:32 | + 26:41 | |
15. | Illnerová Kateřina | DKP9950 | Oddíl OB Kotlářka | 68:10 | + 30:19 | |
16. | Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 76:23 | + 38:32 | |
17. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | SKOB Slaný | 81:32 | + 43:41 | |
18. | Labská Karolína | LLI9952 | TJ Loko Liberec | 88:26 | + 50:35 | |
19. | Sušánková Hana | SLA9855 | SKOB Slaný | 108:34 | + 70:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VSK Mendelu Brno | 47:45 | ||
2. | Starke Paula | 33D1258 | USV TU Dresden | 51:26 | + 3:41 | |
3. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 52:23 | + 4:38 | |
4. | Straube Elly | 31D0004 | SV Lengefeld | 57:07 | + 9:22 | |
5. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:13 | + 14:28 | |
6. | Bžatková Kateřina | 18C9752 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 65:58 | + 18:13 | |
7. | Matoušková Barbora | 5CC9751 | FOX-klub Praha | 68:24 | + 20:39 | |
8. | Müllerová Eva | SLA9652 | SKOB Slaný | 72:14 | + 24:29 | |
9. | Bednářová Štěpánka | PGP9750 | SK Praga | 107:20 | + 59:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dragowska Maria | 23P0003 | OK!Sport | 56:35 | ||
2. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:39 | + 5:04 | |
3. | Tesařová Marcela | AOP9450 | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:41 | + 5:06 | |
4. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH Jindřichův Hradec | 63:20 | + 6:45 | |
5. | Košková Anička | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 69:27 | + 12:52 | |
6. | Jančová Jana | VRB9450 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 71:02 | + 14:27 | |
7. | Kadocsa Rebeka | 56D0003 | Berliner TSC | 72:58 | + 16:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoydal Gunvor Hov | 25N0020 | Fossum IF | 70:23 | ||
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 72:26 | + 2:03 | |
3. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | SK Praga | 74:19 | + 3:56 | |
4. | Wicha Iwona | 23P0012 | OK!Sport | 75:28 | + 5:05 | |
5. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 79:11 | + 8:48 | |
6. | Valešová Jana | PHK9154 | OK 99 Hradec Králové | 80:31 | + 10:08 | |
7. | Zempleni Reka | 31H0001 | Sirályok SE | 83:05 | + 12:42 | |
8. | Vassend Tonje | 25N0014 | Fossum IF | 83:07 | + 12:44 | |
9. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 84:34 | + 14:11 | |
10. | Adams Jenni | 63D0001 | Copenhagen O | 87:02 | + 16:39 | |
11. | Vassend Guro | 25N0023 | Fossum IF | 87:31 | + 17:08 | |
12. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 90:55 | + 20:32 | |
13. | Graumann Friederike | 23D1033 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 98:46 | + 28:23 | |
14. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 101:05 | + 30:42 | |
15. | Sisa Dorottya | 16H1002 | JMD | 116:49 | + 46:26 | |
Kraemer Jitka | 18D1172 | Post SV Dresden | DISK | |||
Hjermstad Ragnhild | 25N0015 | Fossum IF | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šarmanová Alena | AOP9352 | Přátelé orientačního běhu Opava | 70:32 | ||
2. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 73:47 | + 3:15 | |
3. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 74:20 | + 3:48 | |
4. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 74:26 | + 3:54 | |
5. | Gallo Martina | AOP7951 | Přátelé orientačního běhu Opava | 76:52 | + 6:20 | |
6. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 77:05 | + 6:33 | |
7. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 77:10 | + 6:38 | |
8. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 78:28 | + 7:56 | |
9. | Smolková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 79:44 | + 9:12 | |
10. | Wagner Sophie | 22D1001 | SG Zittau Süd | 82:38 | + 12:06 | |
11. | Wysocka Malwina | 23P0004 | OK!Sport | 83:10 | + 12:38 | |
12. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 84:18 | + 13:46 | |
13. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 84:48 | + 14:16 | |
14. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 86:45 | + 16:13 | |
15. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 88:03 | + 17:31 | |
16. | Mrázová Pavla | KAM9350 | SK Kamenice | 88:31 | + 17:59 | |
17. | Choutková Magdalena | SOB8851 | SOBSA | 90:17 | + 19:45 | |
18. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | O-mikron | 91:24 | + 20:52 | |
19. | Moraweck Karolin | 22D1186 | SG Zittau Süd | 96:01 | + 25:29 | |
Roßberg Sylva | 29D1226 | USG Chemnitz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavačiková Erika | 17S8752 | Ekonom Banska Bystrica | 64:22 | ||
2. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 66:08 | + 1:46 | |
3. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 66:15 | + 1:53 | |
4. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 76:08 | + 11:46 | |
5. | Kršáková Marie | VIC9191 | OB Vizovice | 76:59 | + 12:37 | |
6. | Lovas Fruzsina | 28H1122 | Kecskeméti Önkormányzati | 77:14 | + 12:52 | |
7. | Snopková Dajana | 17S9551 | Ekonom Banska Bystrica | 77:53 | + 13:31 | |
8. | Aschacher Verena | 32A1080 | HSV OL Wiener Neustadt | 77:59 | + 13:37 | |
9. | Vlažná Lucie | LCE8751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 78:35 | + 14:13 | |
10. | Lásková Šárka | VLI8553 | Slavia Liberec orienteering | 78:38 | + 14:16 | |
11. | Ender Franka | 42D0004 | OK Leipzig | 79:23 | + 15:01 | |
12. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 79:35 | + 15:13 | |
13. | Berga Ilze | 26L0001 | Auseklis IK | 84:00 | + 19:38 | |
14. | Stoszková Jana | AOP8850 | Přátelé orientačního běhu Opava | 84:26 | + 20:04 | |
15. | Linhart Gisa | 32A1084 | HSV OL Wiener Neustadt | 86:38 | + 22:16 | |
16. | Miskiewicz Martyna | 23P0002 | OK!Sport | 87:50 | + 23:28 | |
17. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 88:41 | + 24:19 | |
18. | Oláh Renáta | 28H1120 | Kecskeméti Önkormányzati | 90:34 | + 26:12 | |
19. | Charushnikova Svetlana | 26D1151 | OLV Potsdam | 90:39 | + 26:17 | |
20. | Drechler Elisabeth | 33D | USV TU Dresden | 94:47 | + 30:25 | |
21. | Riegel Peggy | 58D0001 | SV TU Ilmenau | 95:09 | + 30:47 | |
22. | Cherniavsky Inessa | 15I1213 | Tel Aviv University | 95:26 | + 31:04 | |
23. | Loosová Lenka | VLI8152 | Slavia Liberec orienteering | 96:38 | + 32:16 | |
24. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 107:10 | + 42:48 | |
25. | Vítová Markéta | EKP8454 | VŠTJ Ekonom Praha | 117:18 | + 52:56 | |
26. | Wagner Sabine | 22D1005 | SG Zittau Süd | 118:38 | + 54:16 | |
27. | Wolf Carolin | 18D0001 | Post SV Dresden | 135:15 | + 70:53 | |
28. | Šebková Jana | SCP9250 | OK Sparta Praha | 147:05 | + 82:43 | |
Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | DISK | |||
Helmertz Sofia | 61S1072 | Frölunda OL | DISK | |||
Stormer Julie | 25N0021 | Fossum IF | DISK | |||
Marková Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 54:45 | ||
2. | Martner Anna | 61S1048 | Frölunda OL | 56:22 | + 1:37 | |
3. | Knaupová Ivana | SMB7852 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 57:46 | + 3:01 | |
4. | Bornetun Ulrika | 63S1189 | Skillingaryds FK | 59:47 | + 5:02 | |
5. | Weinert Ruta | 18D1178 | Post SV Dresden | 60:21 | + 5:36 | |
6. | Bialeková Martina | 17S7351 | Ekonom Banska Bystrica | 60:43 | + 5:58 | |
7. | Biolik Agnieszka | 28P1220 | UNTS Warszawa | 61:22 | + 6:37 | |
8. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | TJ Zbrojovka Vsetín | 64:30 | + 9:45 | |
9. | Aschacher Angelika | 32A1079 | HSV OL Wiener Neustadt | 70:19 | + 15:34 | |
10. | Löhning Susanne | 33D1249 | USV TU Dresden | 70:58 | + 16:13 | |
11. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 79:35 | + 24:50 | |
12. | Prestel Doerthe | 23D1034 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 84:44 | + 29:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:09 | ||
2. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 46:49 | + 2:40 | |
3. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 47:15 | + 3:06 | |
4. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:29 | + 6:20 | |
5. | Tröße Andrea | 58D0004 | SV TU Ilmenau | 51:14 | + 7:05 | |
6. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:16 | + 7:07 | |
7. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 52:20 | + 8:11 | |
8. | Vlachová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | 55:18 | + 11:09 | |
9. | Holasová Šarka | AOP7853 | Přátelé orientačního běhu Opava | 57:29 | + 13:20 | |
10. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 57:40 | + 13:31 | |
11. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 62:42 | + 18:33 | |
12. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 66:40 | + 22:31 | |
Valíková Petra | AOP7351 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 47:57 | ||
2. | Straube Hanka | 31D0005 | SV Lengefeld | 49:50 | + 1:53 | |
3. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 50:31 | + 2:34 | |
4. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 50:33 | + 2:36 | |
5. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 51:32 | + 3:35 | |
6. | Holfeld Christina | 33D1238 | USV TU Dresden | 51:45 | + 3:48 | |
7. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 54:37 | + 6:40 | |
8. | Zschäckel Daniela | 21D1091 | SV IHW Alex 78 e. V. | 54:39 | + 6:42 | |
9. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:07 | + 7:10 | |
10. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | TJ Slavia Hradec Králové | 56:35 | + 8:38 | |
11. | Adenstedt Ingrid | 34A1164 | Orienteering Klosterneuburg | 57:19 | + 9:22 | |
12. | Funk Ira | 42D0003 | OK Leipzig | 58:17 | + 10:20 | |
13. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 59:39 | + 11:42 | |
14. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 62:01 | + 14:04 | |
15. | Marková Jana | LLI7152 | TJ Loko Liberec | 68:33 | + 20:36 | |
16. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 73:27 | + 25:30 | |
17. | Kapischke Solveig | 26D1156 | OLV Potsdam | 75:41 | + 27:44 | |
18. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 77:39 | + 29:42 | |
19. | Kaminskaite Edita | 61D0032 | SG LVB Leipzig | 79:25 | + 31:28 | |
20. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 84:39 | + 36:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rindová Kateřina | LLI7450 | TJ Loko Liberec | 43:11 | ||
2. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 43:59 | + 0:48 | |
3. | Miklušová Dagmar | 47S7350 | Rapid Bratislava | 45:59 | + 2:48 | |
4. | Dobiášová Hana | ROU7451 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:00 | + 2:49 | |
5. | Kašparová Marie | ZAK7250 | SK Netopýr Zákupy | 46:15 | + 3:04 | |
6. | Dolejší Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 46:29 | + 3:18 | |
7. | Svobodová Lucie | BOR7151 | OK Jiskra Nový Bor | 46:41 | + 3:30 | |
8. | Vřešťálová Lucie | TUR7450 | OOB TJ Turnov | 46:47 | + 3:36 | |
9. | Kostková Jana | AOP7151 | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:26 | + 4:15 | |
10. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 48:14 | + 5:03 | |
11. | Auer-Rottensteiner Barbar | 43A0002 | GO Harzberg | 50:43 | + 7:32 | |
12. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 52:12 | + 9:01 | |
13. | Asboltne Kerekes Agnes | 77H | 53:37 | + 10:26 | ||
14. | Reisingerová Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 62:41 | + 19:30 | |
15. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 66:24 | + 23:13 | |
16. | Trykozko Urszula | 53P1211 | Team 360 | 91:52 | + 48:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Freuler Liselotte | 19C1207 | Ulu's Reisewelt | 38:12 | ||
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 45:23 | + 7:11 | |
3. | Lamm Malin | 61S1044 | Frölunda OL | 45:40 | + 7:28 | |
4. | Kubald Katrin | 13D1103 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 46:18 | + 8:06 | |
5. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 49:56 | + 11:44 | |
6. | Makovicka Veronique | 48F1025 | CO Colmar | 52:41 | + 14:29 | |
7. | Drechsel Ines | 33D1234 | USV TU Dresden | 53:27 | + 15:15 | |
8. | Senti Brigitte | 5NC0034 | OLG Welsikon | 54:30 | + 16:18 | |
9. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 54:49 | + 16:37 | |
10. | Grifoni Milena | 34D1003 | OLG Regensburg | 56:15 | + 18:03 | |
11. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 58:38 | + 20:26 | |
12. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 59:25 | + 21:13 | |
13. | Riet, van de Dunja | 24N1147 | Olifant | 60:21 | + 22:09 | |
14. | Hejnalová Hana | PHK6151 | OK 99 Hradec Králové | 61:24 | + 23:12 | |
15. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 62:52 | + 24:40 | |
16. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 67:30 | + 29:18 | |
17. | Lövgren Anna-Karin | 59S1010 | Avesta OK | 70:02 | + 31:50 | |
18. | Wagner Martina | 22D1188 | SG Zittau Süd | 72:37 | + 34:25 | |
19. | Tóth Marianna | 28H1124 | Kecskeméti Önkormányzati | 76:05 | + 37:53 | |
20. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 76:25 | + 38:13 | |
21. | Borne Katarina | 61S1053 | Frölunda OL | 77:18 | + 39:06 | |
22. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 78:32 | + 40:20 | |
23. | Boeck Ute | 13D1112 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 79:38 | + 41:26 | |
24. | Goericke Jacqueline | 56D0002 | Berliner TSC | 81:35 | + 43:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruetsch Anja | 5EC1143 | OLG Schaffhausen | 45:07 | ||
2. | Hořáková Petra | LLI6953 | TJ Loko Liberec | 45:35 | + 0:28 | |
3. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 46:22 | + 1:15 | |
4. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 47:54 | + 2:47 | |
5. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:43 | + 5:36 | |
6. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:25 | + 7:18 | |
7. | Ansorge Silke | 24D3003 | SV Robotron Dresden | 54:40 | + 9:33 | |
8. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:53 | + 9:46 | |
9. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 55:27 | + 10:20 | |
10. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 78:20 | + 33:13 | |
11. | Šebková Helena | SCP6750 | OK Sparta Praha | 90:40 | + 45:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kraemer Karin | 18D1173 | Post SV Dresden | 37:12 | ||
2. | Wolf Ursula | 19C1206 | Ulu's Reisewelt | 46:04 | + 8:52 | |
3. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 46:07 | + 8:55 | |
4. | Wenk Susanne | 19C1208 | Ulu's Reisewelt | 46:23 | + 9:11 | |
5. | Roßberg Cornelia | 29D1225 | USG Chemnitz | 46:44 | + 9:32 | |
6. | Huhtanen Meri | 38F0002 | Tampereen Pyrintö | 46:52 | + 9:40 | |
7. | Leideck Heike | 33D1244 | USV TU Dresden | 50:10 | + 12:58 | |
8. | Denysenko Tamara | 38S6150 | VZA Žilina | 50:13 | + 13:01 | |
9. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 52:14 | + 15:02 | |
10. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 54:17 | + 17:05 | |
11. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | OK 99 Hradec Králové | 57:19 | + 20:07 | |
12. | Buhler Birgit | 33D1229 | USV TU Dresden | 58:24 | + 21:12 | |
13. | Jedličková Zdena | BOR6250 | OK Jiskra Nový Bor | 61:04 | + 23:52 | |
14. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 61:50 | + 24:38 | |
15. | Šrůtová Marcela | PGP6351 | SK Praga | 65:17 | + 28:05 | |
16. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 67:38 | + 30:26 | |
17. | Kusber Anke | 26D1157 | OLV Potsdam | 68:37 | + 31:25 | |
18. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 72:44 | + 35:32 | |
19. | Wiedenfeld Ute | 19D1192 | SSV Planeta Radebeul | 78:48 | + 41:36 | |
20. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 79:54 | + 42:42 | |
21. | Ferchov Anne | 13D3333 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 82:28 | + 45:16 | |
22. | Andreasson Annika | 61S1066 | Frölunda OL | 87:59 | + 50:47 | |
23. | Knódel Éva | 28H1123 | Kecskeméti Önkormányzati | 98:33 | + 61:21 | |
Helmertz Karin | 61S1070 | Frölunda OL | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piguet Arlette | 5DC1140 | OL Zimmerberg | 43:04 | ||
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 44:26 | + 1:22 | |
3. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 48:27 | + 5:23 | |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:10 | + 6:06 | |
5. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 50:53 | + 7:49 | |
6. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 51:03 | + 7:59 | |
7. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 53:12 | + 10:08 | |
8. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | TJ Loko Liberec | 56:32 | + 13:28 | |
9. | Boelle Catherine | 56F0002 | Club OrientationOxygenation Loisir | 57:13 | + 14:09 | |
10. | Inkeri Vapalahti | 57F0001 | Suomusjärven Sisu | 59:11 | + 16:07 | |
11. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 62:24 | + 19:20 | |
12. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 62:28 | + 19:24 | |
13. | Roach Maggie | 25L0002 | Luxembourg Orienteers | 63:05 | + 20:01 | |
14. | Schifferle Monika | 5FC1162 | OLV Zug | 63:22 | + 20:18 | |
15. | Ingelhag Karin | 61S1059 | Frölunda OL | 65:01 | + 21:57 | |
16. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 65:49 | + 22:45 | |
17. | Vamling Maria | 61S1063 | Frölunda OL | 65:57 | + 22:53 | |
18. | Tauzin-Lamy Christine | 48F1027 | CO Colmar | 72:14 | + 29:10 | |
Baguerey Catherine | 48F1026 | CO Colmar | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baumann Silvia | 5DC1139 | OL Zimmerberg | 50:47 | ||
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 50:56 | + 0:09 | |
3. | Kiddier Christine | 16G1074 | Guildford Orienteers | 51:27 | + 0:40 | |
4. | Tröße Renate | 58D0005 | SV TU Ilmenau | 51:52 | + 1:05 | |
5. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 54:57 | + 4:10 | |
6. | Carlson Solvej | 62S1089 | IFK Hedemora | 55:37 | + 4:50 | |
7. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 57:22 | + 6:35 | |
8. | Šumberová Zuzana | VLI5351 | Slavia Liberec orienteering | 57:51 | + 7:04 | |
9. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 57:52 | + 7:05 | |
10. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:01 | + 8:14 | |
11. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 59:58 | + 9:11 | |
12. | Jenei Margit | 27H1019 | BÖF | 73:16 | + 22:29 | |
13. | Tvrdková Eva | LBE5150 | TJ Lokomotiva Beroun | 74:46 | + 23:59 | |
14. | Palm Solweig | 59S1004 | Avesta OK | 77:14 | + 26:27 | |
15. | Ender Irina | 42D0006 | OK Leipzig | 80:13 | + 29:26 | |
16. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 80:19 | + 29:32 | |
17. | Klímová Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 86:24 | + 35:37 | |
18. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 101:58 | + 51:11 | |
Keszthelyi Ildikó | 27H1020 | BÖF | DISK | |||
Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zaugg Yvette | 19C1205 | Ulu's Reisewelt | 44:22 | ||
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 49:25 | + 5:03 | |
3. | Thiel Susi | 21D1096 | SV IHW Alex 78 e. V. | 60:07 | + 15:45 | |
4. | Honkavaara Paula | 28F1001 | Rasti-Vihti | 64:51 | + 20:29 | |
5. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 66:02 | + 21:40 | |
6. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 73:43 | + 29:21 | |
7. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 75:45 | + 31:23 | |
8. | Orvokki Soikkeli | 51F1099 | Kankanpään Suunnistajat | 79:21 | + 34:59 | |
9. | Lemnitzer Erika | 13D1117 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 85:13 | + 40:51 | |
Tuula Haase | 32F1168 | Ounasvaaran hiihtoseura | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 51:16 | ||
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 53:55 | + 2:39 | |
3. | Ekelöf Siw | 64S1263 | Värend GN | 77:37 | + 26:21 | |
Petersson Birgitta | 58S1001 | Alvesta SOK | DISK | |||
Jansone Maija | 13L0001 | Seniors | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:47 | ||
2. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | SK Netopýr Zákupy | 20:23 | + 0:36 | |
3. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 20:27 | + 0:40 | |
4. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | SK Netopýr Zákupy | 20:51 | + 1:04 | |
5. | Ježek František | SLA0501 | SKOB Slaný | 21:08 | + 1:21 | |
6. | Krček Jan | AOP0500 | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:37 | + 2:50 | |
7. | Tichý Hubert | DKP0600 | Oddíl OB Kotlářka | 23:00 | + 3:13 | |
8. | Košina Tobiáš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 23:15 | + 3:28 | |
9. | Knaup Jonas | SMB0600 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 23:40 | + 3:53 | |
10. | Jelínek Jakub | AOP0601 | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:49 | + 4:02 | |
11. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 25:35 | + 5:48 | |
12. | Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 32:45 | + 12:58 | |
13. | Löhning Jakob | 33D1247 | USV TU Dresden | 34:00 | + 14:13 | |
14. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:04 | + 22:17 | |
Borunský Matěj | AOP0600 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | |||
Funk Timon | 42D0001 | OK Leipzig | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 18:33 | ||
2. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 20:38 | + 2:05 | |
3. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 20:44 | + 2:11 | |
4. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 22:12 | + 3:39 | |
5. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 25:35 | + 7:02 | |
6. | Weinert Florian | 18D1180 | Post SV Dresden | 25:59 | + 7:26 | |
7. | Wolf Bjarne | 13D1105 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 27:09 | + 8:36 | |
8. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK OS Nové Město n. M. | 28:59 | + 10:26 | |
9. | Lange Jonas | 21D1094 | SV IHW Alex 78 e. V. | 29:42 | + 11:09 | |
10. | Milota Jakub | KAM0503 | SK Kamenice | 32:02 | + 13:29 | |
11. | Valter Ondřej | KBP0400 | KBP Praha | 33:57 | + 15:24 | |
12. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 37:08 | + 18:35 | |
13. | Martner Tim | 61S1050 | Frölunda OL | 41:48 | + 23:15 | |
14. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 62:12 | + 43:39 | |
Rind Matyáš | LLI0400 | TJ Loko Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:55 | ||
2. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 26:56 | + 0:01 | |
3. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 27:06 | + 0:11 | |
4. | Kostka Jiří | AOP0201 | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:08 | + 0:13 | |
5. | Čech Vít | AOP0302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:17 | + 0:22 | |
6. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 29:07 | + 2:12 | |
7. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 29:26 | + 2:31 | |
8. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 29:50 | + 2:55 | |
9. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 31:46 | + 4:51 | |
10. | Růžička Radek | LPU0201 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:56 | + 5:01 | |
11. | Lustig Adam | DKP0202 | Oddíl OB Kotlářka | 34:29 | + 7:34 | |
12. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 34:44 | + 7:49 | |
13. | Bárta Šimon | PHK0202 | OK 99 Hradec Králové | 37:38 | + 10:43 | |
14. | Rudert Henrik | 21D1090 | SV IHW Alex 78 e. V. | 45:40 | + 18:45 | |
15. | Dušek Petr | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 49:08 | + 22:13 | |
16. | Vybíral Jan | PHK0300 | OK 99 Hradec Králové | 49:54 | + 22:59 | |
17. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 52:03 | + 25:08 | |
18. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 52:07 | + 25:12 | |
19. | Berdichevsky Alexander | 21D0001 | SV IHW Alex 78 e. V. | 59:08 | + 32:13 | |
20. | Borne Edvin | 61S1054 | Frölunda OL | 72:11 | + 45:16 | |
21. | Arfwedson Zebastian | 61S1058 | Frölunda OL | 74:12 | + 47:17 | |
22. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 81:46 | + 54:51 | |
Valík Adam | AOP0301 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | |||
Jobst Tobin | 13D1106 | Kaulsdorfer OLV Berlin | DISK | |||
Biolik Emil | 28P1222 | UNTS Warszawa | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 32:16 | ||
2. | Casanova Riccardo | 34D1001 | OLG Regensburg | 33:02 | + 0:46 | |
3. | Lamm Martin | 61S1046 | Frölunda OL | 33:12 | + 0:56 | |
4. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 35:10 | + 2:54 | |
5. | Blom Axel | 61S1042 | Frölunda OL | 36:51 | + 4:35 | |
6. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 37:22 | + 5:06 | |
7. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 40:36 | + 8:20 | |
8. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 41:18 | + 9:02 | |
9. | Kapischke Arne | 26D1154 | OLV Potsdam | 43:03 | + 10:47 | |
10. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:41 | + 12:25 | |
11. | Płóciennik Konrad | 66P1217 | UKS Azymut Pabianice | 45:52 | + 13:36 | |
12. | Michal Vojtěch | PGP0000 | SK Praga | 46:16 | + 14:00 | |
13. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | TJ Loko Liberec | 47:11 | + 14:55 | |
14. | Stormer Emil | 25N0001 | Fossum IF | 48:42 | + 16:26 | |
15. | Janeček Jiří | TAP0000 | KOB TRETRA Praha | 49:51 | + 17:35 | |
16. | Vávra Pavel | BOR0101 | OK Jiskra Nový Bor | 49:57 | + 17:41 | |
17. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 53:16 | + 21:00 | |
18. | Heinemann Göran | 24D2007 | SV Robotron Dresden | 55:25 | + 23:09 | |
19. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 62:17 | + 30:01 | |
20. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 68:27 | + 36:11 | |
21. | Kalkbrenner Daniel | 26D1152 | OLV Potsdam | 70:51 | + 38:35 | |
22. | Jelínek Jan | AOP0101 | Přátelé orientačního běhu Opava | 86:40 | + 54:24 | |
Valík Tomáš | AOP0001 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | |||
Kalisiak Dawid | 66P1216 | UKS Azymut Pabianice | DISK | |||
Čech Richard | SLA0001 | SKOB Slaný | DISK | |||
Holfeld Anton | 33D1237 | USV TU Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 35:20 | ||
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 36:26 | + 1:06 | |
3. | Lamm Johan | 61S1045 | Frölunda OL | 36:43 | + 1:23 | |
4. | Heir Martin Borge | 25N0008 | Fossum IF | 37:12 | + 1:52 | |
5. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 37:28 | + 2:08 | |
6. | Hjermstad Erling | 25N0007 | Fossum IF | 39:20 | + 4:00 | |
7. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 39:28 | + 4:08 | |
8. | Germanavičius Pranas | 17L1136 | OK Azuolas | 40:39 | + 5:19 | |
9. | Holo Tarjei | 25N0009 | Fossum IF | 40:57 | + 5:37 | |
10. | Hjermstad Oyvind | 25N0006 | Fossum IF | 42:58 | + 7:38 | |
11. | Šebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 44:35 | + 9:15 | |
12. | Dekrét Jakub | 17S9902 | Ekonom Banska Bystrica | 44:40 | + 9:20 | |
13. | Kapischke Henning | 26D1155 | OLV Potsdam | 44:42 | + 9:22 | |
14. | Priessnitz Jan | 18C9802 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 47:16 | + 11:56 | |
15. | Skalický Johan | KUO9901 | KOB Ústí nad Orlicí | 47:24 | + 12:04 | |
16. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 47:45 | + 12:25 | |
17. | Marek Jakub | LLI9900 | TJ Loko Liberec | 49:28 | + 14:08 | |
18. | Bruetsch Jonas | 5EC1145 | OLG Schaffhausen | 49:49 | + 14:29 | |
19. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:13 | + 14:53 | |
20. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 50:14 | + 14:54 | |
21. | Kinc Martin | 18C9910 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 50:35 | + 15:15 | |
22. | Polák Robert | 18C9807 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 55:30 | + 20:10 | |
23. | Holfeld Wilhelm | 33D1239 | USV TU Dresden | 57:22 | + 22:02 | |
24. | Žáček Matěj | RBK9802 | SK Radioklub Blansko | 61:18 | + 25:58 | |
25. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:27 | + 29:07 | |
26. | Olson Johan | 68S0001 | IK Uven | 64:56 | + 29:36 | |
27. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 71:54 | + 36:34 | |
28. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 75:13 | + 39:53 | |
29. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | 79:10 | + 43:50 | |
30. | Hůlek Matěj | PHK9904 | OK 99 Hradec Králové | 85:40 | + 50:20 | |
31. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 86:37 | + 51:17 | |
32. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 87:33 | + 52:13 | |
33. | Mieske Jan-Manuel | 13D1113 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 113:34 | + 78:14 | |
Melsom Einar | 25N0004 | Fossum IF | DISK | |||
Klein Cedrik | 33D1241 | USV TU Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 54:18 | ||
2. | Staišiunas Edvinas | 17L1134 | OK Azuolas | 54:53 | + 0:35 | |
3. | Hallberg Mattis | 68S0002 | IK Uven | 56:56 | + 2:38 | |
4. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 58:46 | + 4:28 | |
5. | Šimáček Martin | LPU9709 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:55 | + 4:37 | |
6. | Ingelhag Nils | 61S1060 | Frölunda OL | 59:52 | + 5:34 | |
7. | Arfwedson Rasmus | 61S1057 | Frölunda OL | 62:24 | + 8:06 | |
8. | Salzmann Heinrich | 33D1256 | USV TU Dresden | 63:10 | + 8:52 | |
9. | Aster Tomáš | PGP9604 | SK Praga | 63:33 | + 9:15 | |
10. | Mueller Kurt | 18D1176 | Post SV Dresden | 64:24 | + 10:06 | |
11. | Germanavičius Martynas | 17L1135 | OK Azuolas | 66:24 | + 12:06 | |
12. | Ježek Ondřej | PGP9706 | SK Praga | 67:55 | + 13:37 | |
13. | Zschäckel Robin | 21D1092 | SV IHW Alex 78 e. V. | 71:09 | + 16:51 | |
14. | Goj Tomáš | LBE9700 | TJ Lokomotiva Beroun | 71:53 | + 17:35 | |
15. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 72:51 | + 18:33 | |
16. | Procházka Daniel | LLI9703 | TJ Loko Liberec | 77:51 | + 23:33 | |
16. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 77:51 | + 23:33 | |
18. | Vamling Oskar | 61S1064 | Frölunda OL | 96:45 | + 42:27 | |
19. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 97:44 | + 43:26 | |
Graumann Leo | 23D1038 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimáček Ondřej | LPU9407 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:30 | ||
2. | Šrom Jakub | 18C9514 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 77:05 | + 11:35 | |
3. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 77:18 | + 11:48 | |
4. | Lundén Viktor | 59S1009 | Avesta OK | 84:36 | + 19:06 | |
5. | Marciniak Patryk | 66P1218 | UKS Azymut Pabianice | 97:09 | + 31:39 | |
6. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 97:44 | + 32:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ahlbäck Emil | 25N0024 | Fossum IF | 69:49 | ||
2. | Ronning Sindre | 25N0022 | Fossum IF | 70:55 | + 1:06 | |
3. | Jorgensen Carsten | 63D0003 | Copenhagen O | 74:40 | + 4:51 | |
4. | Müller Philipp | 18D0002 | Post SV Dresden | 74:54 | + 5:05 | |
5. | Kundisch Wieland | 33D1243 | USV TU Dresden | 76:09 | + 6:20 | |
6. | Hadač Filip | AOP9301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 77:15 | + 7:26 | |
7. | Kretzschmar Matthias | 18D1175 | Post SV Dresden | 77:40 | + 7:51 | |
8. | Lillevold Olai Stensland | 25N0018 | Fossum IF | 78:02 | + 8:13 | |
9. | Navrátil Boris | AOP9202 | Přátelé orientačního běhu Opava | 79:11 | + 9:22 | |
10. | Irgens Havard | 25N0017 | Fossum IF | 79:32 | + 9:43 | |
11. | Baier Martin | TUR7603 | OOB TJ Turnov | 79:34 | + 9:45 | |
12. | Bergmann Florian | 58D1199 | SV TU Ilmenau | 80:03 | + 10:14 | |
13. | Dragowski Kuba | 23P0001 | OK!Sport | 81:16 | + 11:27 | |
14. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 81:24 | + 11:35 | |
15. | Melecký Martin | AOP9001 | Přátelé orientačního běhu Opava | 81:34 | + 11:45 | |
16. | Plohn Markus | 32A1085 | HSV OL Wiener Neustadt | 82:39 | + 12:50 | |
17. | Gryzio Łukasz | 66P1219 | UKS Azymut Pabianice | 84:28 | + 14:39 | |
18. | Staišiunas Viktoras | 17L1133 | OK Azuolas | 85:19 | + 15:30 | |
19. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 85:35 | + 15:46 | |
20. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 85:42 | + 15:53 | |
21. | Holas Tomáš | AOP7802 | Přátelé orientačního běhu Opava | 86:52 | + 17:03 | |
22. | Galicz Karol | 71P | UKS Kusy Warszawa | 87:01 | + 17:12 | |
23. | Bugár Gergely | 27H1021 | BÖF | 87:13 | + 17:24 | |
24. | Stormer Oskar | 25N0012 | Fossum IF | 87:15 | + 17:26 | |
25. | Melsom Borger | 25N0019 | Fossum IF | 87:19 | + 17:30 | |
26. | Leideck Karsten | 33D1245 | USV TU Dresden | 87:32 | + 17:43 | |
27. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 88:15 | + 18:26 | |
28. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 88:26 | + 18:37 | |
29. | Mielec Jaromír | AOP9701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 89:14 | + 19:25 | |
30. | Melsom Sigurd | 25N0013 | Fossum IF | 89:35 | + 19:46 | |
31. | Goericke Marvin | 56D0001 | Berliner TSC | 93:26 | + 23:37 | |
32. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 97:29 | + 27:40 | |
33. | Jedrych Marek | 23P | OK!Sport | 99:33 | + 29:44 | |
34. | Tröße Thomas | 58D0002 | SV TU Ilmenau | 110:04 | + 40:15 | |
35. | Mazan Bartłomiej | 17P1265 | WKS Śląsk Wrocław | 110:29 | + 40:40 | |
Glonek Jakub | AOP9602 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | |||
Gazda Viktor | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 83:04 | ||
2. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 84:42 | + 1:38 | |
3. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 86:08 | + 3:04 | |
4. | Härtelt Daniel | 26D1150 | OLV Potsdam | 87:32 | + 4:28 | |
5. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 90:17 | + 7:13 | |
6. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 92:51 | + 9:47 | |
7. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 94:45 | + 11:41 | |
8. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 94:49 | + 11:45 | |
9. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 95:31 | + 12:27 | |
10. | Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 96:20 | + 13:16 | |
11. | Huhn Julius | 33D1240 | USV TU Dresden | 97:21 | + 14:17 | |
12. | Lamy Christoph | 26D1160 | OLV Potsdam | 99:46 | + 16:42 | |
13. | Weigert Thorsten | 41D1024 | Braunschweiger MTV 1896 | 100:15 | + 17:11 | |
14. | Zoltan Weibl | 33H0001 | SFC | 100:42 | + 17:38 | |
15. | Šrubař Michal | MBM8606 | O-mikron | 101:21 | + 18:17 | |
16. | Pavelka Jan | MBM8500 | O-mikron | 103:12 | + 20:08 | |
17. | Adorjan Peter | 56D1015 | Berliner TSC | 106:22 | + 23:18 | |
18. | Suchomel Vít | MBM8448 | O-mikron | 107:29 | + 24:25 | |
19. | Riebisch Andreas | 33D1254 | USV TU Dresden | 108:39 | + 25:35 | |
20. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 111:28 | + 28:24 | |
21. | Dragowski Piotr | 23P0005 | OK!Sport | 117:45 | + 34:41 | |
22. | Boeck Sascha | 33D1228 | USV TU Dresden | 124:10 | + 41:06 | |
23. | Graumann Bodo | 23D1035 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 124:12 | + 41:08 | |
24. | Hesse Holger | 23D1039 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 124:50 | + 41:46 | |
25. | Mate Gorozdi | 33H0002 | SFC | 131:14 | + 48:10 | |
26. | Buhler Stefan | 33D1231 | USV TU Dresden | 131:44 | + 48:40 | |
27. | Lenk Andreas | 33D1246 | USV TU Dresden | 134:24 | + 51:20 | |
28. | Schroth Peter | 18D1177 | Post SV Dresden | 142:24 | + 59:20 | |
Gondring Oliver | 26D1001 | OLV Potsdam | DISK | |||
Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | DISK | |||
Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Jarkko Lauronen | 18F1127 | Laihian Luja | DISK | |||
Riebisch Martin | 33D1255 | USV TU Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 63:11 | ||
2. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 69:54 | + 6:43 | |
3. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 70:58 | + 7:47 | |
4. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 75:48 | + 12:37 | |
5. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 78:08 | + 14:57 | |
6. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 78:21 | + 15:10 | |
7. | Härtelt Fred | 19D1195 | SSV Planeta Radebeul | 83:33 | + 20:22 | |
8. | Stoszek Jakub | AOP8300 | Přátelé orientačního běhu Opava | 84:18 | + 21:07 | |
9. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 87:07 | + 23:56 | |
10. | Volyavka Volodimir | 38S8000 | VZA Žilina | 92:03 | + 28:52 | |
11. | Helmertz Niklas | 61S1071 | Frölunda OL | 94:00 | + 30:49 | |
12. | Schmotz Martin | 33D1257 | USV TU Dresden | 94:59 | + 31:48 | |
13. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 96:14 | + 33:03 | |
14. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 100:28 | + 37:17 | |
15. | Nemec Andrej | 17S9201 | Ekonom Banska Bystrica | 101:14 | + 38:03 | |
16. | Knitsch Sebastian | 29D1223 | USG Chemnitz | 103:16 | + 40:05 | |
17. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 109:18 | + 46:07 | |
18. | Sixta Martin | MOV7601 | SKOB Ostrava | 131:03 | + 67:52 | |
19. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 133:30 | + 70:19 | |
20. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 135:44 | + 72:33 | |
Nemec Juraj | 17S | Ekonom Banska Bystrica | DISK | |||
Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martner Jonas | 61S1049 | Frölunda OL | 61:28 | ||
2. | Stockmayer Michael | 32A1088 | HSV OL Wiener Neustadt | 63:04 | + 1:36 | |
3. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 70:38 | + 9:10 | |
4. | Pompach Petr | NNN1002 | Neregistrovaní | 83:25 | + 21:57 | |
5. | Všetečka Michal | SJC7503 | Sportcentrum Jičín | 84:38 | + 23:10 | |
6. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 85:09 | + 23:41 | |
7. | Mikluš Marián | 47S7200 | Rapid Bratislava | 85:28 | + 24:00 | |
8. | Knaup Jan | SMB7700 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 90:22 | + 28:54 | |
9. | Biolik Grzegorz | 28P1221 | UNTS Warszawa | 91:32 | + 30:04 | |
10. | Larsson Roger | 63S1190 | Skillingaryds FK | 94:08 | + 32:40 | |
11. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 99:01 | + 37:33 | |
12. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:18 | + 37:50 | |
13. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 100:42 | + 39:14 | |
14. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 100:57 | + 39:29 | |
15. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 116:00 | + 54:32 | |
16. | Kiss Dénes | 16H1001 | JMD | 129:14 | + 67:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermák Patrik | 17S7724 | Ekonom Banska Bystrica | 66:44 | ||
2. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 68:27 | + 1:43 | |
3. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 78:24 | + 11:40 | |
4. | Műller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 82:31 | + 15:47 | |
5. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 101:35 | + 34:51 | |
6. | Milota Jan | KAM7200 | SK Kamenice | 103:43 | + 36:59 | |
7. | Adorjan Balazs | 5ZC0002 | Prague Modern | 109:00 | + 42:16 | |
8. | Gerhardt Joachim | 33D1236 | USV TU Dresden | 125:15 | + 58:31 | |
9. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 126:11 | + 59:27 | |
10. | Spejchal Petr | BOR7512 | OK Jiskra Nový Bor | 137:48 | + 71:04 | |
Müller Jan | 33D1250 | USV TU Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rode Gerrit | 38D0001 | Ski-Club Helsa | 58:09 | ||
2. | Valter Dalibor | KBP6900 | KBP Praha | 58:52 | + 0:43 | |
3. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 59:36 | + 1:27 | |
4. | Bleidorn Stefan | 32D3010 | Treptower SV 1949 | 61:08 | + 2:59 | |
5. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK OS Nové Město n. M. | 62:04 | + 3:55 | |
6. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | Slavia Liberec orienteering | 62:14 | + 4:05 | |
7. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:35 | + 5:26 | |
8. | Hellgren Anders | 61S1061 | Frölunda OL | 64:06 | + 5:57 | |
9. | Lange Udo | 21D1093 | SV IHW Alex 78 e. V. | 64:59 | + 6:50 | |
10. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:00 | + 6:51 | |
11. | Borunský Tomáš | AOP7402 | Přátelé orientačního běhu Opava | 67:05 | + 8:56 | |
12. | Arfwedson Anders | 61S1055 | Frölunda OL | 67:50 | + 9:41 | |
13. | Grasis Arnis | 26L0002 | Auseklis IK | 68:06 | + 9:57 | |
14. | Čech Tomáš | AOP7001 | Přátelé orientačního běhu Opava | 68:27 | + 10:18 | |
15. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 69:11 | + 11:02 | |
16. | Valík Luděk | AOP7101 | Přátelé orientačního běhu Opava | 69:23 | + 11:14 | |
17. | Heinemann Björn | 24D2009 | SV Robotron Dresden | 69:24 | + 11:15 | |
18. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 70:44 | + 12:35 | |
19. | Svoboda Jan | BOR7200 | OK Jiskra Nový Bor | 71:10 | + 13:01 | |
20. | Klose Sven | 33D1242 | USV TU Dresden | 71:47 | + 13:38 | |
21. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | TJ Slavia Hradec Králové | 76:52 | + 18:43 | |
22. | Röhner Uwe | 21D3010 | SV IHW Alex 78 e. V. | 78:01 | + 19:52 | |
23. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 79:25 | + 21:16 | |
24. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:47 | + 21:38 | |
25. | Cherniavsky Sergey | 15I1214 | Tel Aviv University | 80:45 | + 22:36 | |
26. | Jelínek Jan | AOP6401 | Přátelé orientačního běhu Opava | 83:09 | + 25:00 | |
27. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 92:10 | + 34:01 | |
28. | Marek Martin | LLI7000 | TJ Loko Liberec | 105:10 | + 47:01 | |
29. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 108:08 | + 49:59 | |
30. | Krasuski Bartłomiej | 53P1212 | Team 360 | 109:38 | + 51:29 | |
31. | Cepek Pavel | CST7301 | OB Strakonice | 121:25 | + 63:16 | |
Johnsson Marcus | 59S1008 | Avesta OK | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vřešťál Jan | TUR7301 | OOB TJ Turnov | 49:32 | ||
2. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 55:40 | + 6:08 | |
3. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 57:12 | + 7:40 | |
4. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 57:30 | + 7:58 | |
5. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | SK Netopýr Zákupy | 59:17 | + 9:45 | |
6. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 64:20 | + 14:48 | |
7. | Rind Pavel | LLI7400 | TJ Loko Liberec | 68:24 | + 18:52 | |
8. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | K.O.B. Choceň | 68:27 | + 18:55 | |
9. | Krček Martin | AOP7302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 69:09 | + 19:37 | |
10. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 85:36 | + 36:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stormer Leif | 25N0026 | Fossum IF | 47:19 | ||
2. | Brettschneider Uwe | 13D1101 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 54:55 | + 7:36 | |
3. | Pekka Lauri | 55F1196 | Suunnistusmatkat | 55:55 | + 8:36 | |
4. | Gylterud Sven Arne | 25N0025 | Fossum IF | 58:15 | + 10:56 | |
4. | Olisauskas Raimondas | 61D0031 | SG LVB Leipzig | 58:15 | + 10:56 | |
6. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 59:25 | + 12:06 | |
7. | Blom Richard | 61S1040 | Frölunda OL | 62:26 | + 15:07 | |
8. | Drechsel Michael | 33D1235 | USV TU Dresden | 63:54 | + 16:35 | |
9. | Michaelis Burkhard | 62D0001 | TG Northeim | 65:51 | + 18:32 | |
10. | Demmig Sven | 13D1102 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 66:05 | + 18:46 | |
11. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:32 | + 19:13 | |
12. | Röhl Stefan | 64D | OLF Mainz | 68:11 | + 20:52 | |
13. | Knitsch Wolfram | 57D1181 | Post-SV Chemnitz | 68:59 | + 21:40 | |
14. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 69:04 | + 21:45 | |
15. | Lamm Anders | 61S1043 | Frölunda OL | 69:58 | + 22:39 | |
16. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 70:47 | + 23:28 | |
17. | Casanova Valerio | 34D0004 | OLG Regensburg | 70:49 | + 23:30 | |
18. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 71:30 | + 24:11 | |
19. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 72:15 | + 24:56 | |
20. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 78:32 | + 31:13 | |
21. | Adenstedt Nikolaus | 34A1165 | Orienteering Klosterneuburg | 79:27 | + 32:08 | |
22. | Weinert Rolf | 18D1179 | Post SV Dresden | 79:57 | + 32:38 | |
23. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 82:37 | + 35:18 | |
24. | Roßberg Veit | 29D1224 | USG Chemnitz | 85:00 | + 37:41 | |
25. | Balazs Mentler | 33H0003 | SFC | 89:40 | + 42:21 | |
26. | Borne Thomas | 61S1052 | Frölunda OL | 93:33 | + 46:14 | |
27. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 106:40 | + 59:21 | |
28. | Mieske Frank | 13D1115 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 118:52 | + 71:33 | |
Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 45:05 | ||
2. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:34 | + 0:29 | |
3. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 47:36 | + 2:31 | |
4. | Huonder Stefan | 19C1202 | Ulu's Reisewelt | 48:18 | + 3:13 | |
5. | Šebek Martin | SCP6700 | OK Sparta Praha | 50:51 | + 5:46 | |
6. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 52:14 | + 7:09 | |
7. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 55:34 | + 10:29 | |
8. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 62:26 | + 17:21 | |
9. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 62:58 | + 17:53 | |
10. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 63:25 | + 18:20 | |
11. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 65:09 | + 20:04 | |
12. | Boeck Thomas | 13D1111 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 117:04 | + 71:59 | |
Oláh Sándor | 28H1119 | Kecskeméti Önkormányzati | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 46:51 | ||
2. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 49:38 | + 2:47 | |
3. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 50:33 | + 3:42 | |
4. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 52:46 | + 5:55 | |
5. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 55:22 | + 8:31 | |
6. | Wälchli Jürg | 19C1201 | Ulu's Reisewelt | 57:04 | + 10:13 | |
7. | Vock Rene | 19C1210 | Ulu's Reisewelt | 57:07 | + 10:16 | |
8. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 57:44 | + 10:53 | |
9. | Aeschlimann Ulu | 19C1200 | Ulu's Reisewelt | 57:45 | + 10:54 | |
10. | Köck Erwin | 32A1083 | HSV OL Wiener Neustadt | 57:54 | + 11:03 | |
11. | Hjermstad Lars | 25N0029 | Fossum IF | 58:24 | + 11:33 | |
12. | Nieke Hagen | 33D1253 | USV TU Dresden | 58:45 | + 11:54 | |
13. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 59:16 | + 12:25 | |
14. | Ročejdl Marek | KAM6400 | SK Kamenice | 60:27 | + 13:36 | |
15. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 61:30 | + 14:39 | |
16. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 62:17 | + 15:26 | |
17. | Wiedenfeld Frank | 19D1191 | SSV Planeta Radebeul | 64:41 | + 17:50 | |
18. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 65:41 | + 18:50 | |
19. | Green Nick | 16G1077 | Guildford Orienteers | 68:11 | + 21:20 | |
20. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 68:18 | + 21:27 | |
21. | Genatis Uwe | 16D1197 | SV Mietraching | 68:30 | + 21:39 | |
22. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 70:18 | + 23:27 | |
23. | Kellner Gerhard | 32A1082 | HSV OL Wiener Neustadt | 70:21 | + 23:30 | |
24. | Graumann Bernd | 23D1036 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 71:03 | + 24:12 | |
25. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 71:29 | + 24:38 | |
26. | Huhtanen Ossi | 38F0001 | Tampereen Pyrintö | 71:39 | + 24:48 | |
27. | Melsom Terje | 25N0027 | Fossum IF | 71:56 | + 25:05 | |
28. | Buhler Gerhard-Michael | 33D1230 | USV TU Dresden | 74:42 | + 27:51 | |
29. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 75:49 | + 28:58 | |
30. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 77:34 | + 30:43 | |
31. | Malec Jaroslav | SLA6200 | SKOB Slaný | 77:39 | + 30:48 | |
32. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 80:18 | + 33:27 | |
33. | Andreasson Tomas | 61S1065 | Frölunda OL | 80:25 | + 33:34 | |
34. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 81:48 | + 34:57 | |
35. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 84:12 | + 37:21 | |
36. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 95:57 | + 49:06 | |
37. | Janovič Ondřej | SKV5901 | TJ Slovan Karlovy Vary | 113:44 | + 66:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ščehovič Roman | 17S6401 | Ekonom Banska Bystrica | 47:43 | ||
2. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 48:53 | + 1:10 | |
3. | Melichar Jaromír | LLI6301 | TJ Loko Liberec | 50:22 | + 2:39 | |
4. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 50:52 | + 3:09 | |
5. | Bruetsch Oliver | 5EC1144 | OLG Schaffhausen | 52:00 | + 4:17 | |
6. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 52:26 | + 4:43 | |
7. | Lovas Zoltán | 28H1121 | Kecskeméti Önkormányzati | 56:16 | + 8:33 | |
8. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 57:13 | + 9:30 | |
Nemec Juraj | 17S6001 | Ekonom Banska Bystrica | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Crawford James | 16G1075 | Guildford Orienteers | 45:02 | ||
2. | Nyberg Stefan | 59S1007 | Avesta OK | 45:50 | + 0:48 | |
3. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 49:10 | + 4:08 | |
4. | Vankó Péter | 22H1078 | HSE | 49:41 | + 4:39 | |
5. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 49:59 | + 4:57 | |
6. | Tonkin Keith | 16G1073 | Guildford Orienteers | 51:45 | + 6:43 | |
7. | Reijo Toppari | 29F1100 | Kauhavan Wisa | 52:13 | + 7:11 | |
8. | Ansorge Ronald | 24D3002 | SV Robotron Dresden | 54:27 | + 9:25 | |
9. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 54:41 | + 9:39 | |
10. | Riet, van de Gerrit | 24N1148 | Olifant | 54:59 | + 9:57 | |
11. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 56:45 | + 11:43 | |
12. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 57:28 | + 12:26 | |
13. | Fehér Mihály | 28H1118 | Kecskeméti Önkormányzati | 62:49 | + 17:47 | |
14. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 63:01 | + 17:59 | |
15. | Heikoop Arne | 24N1149 | Olifant | 63:05 | + 18:03 | |
16. | Kraemer Werner | 18D1174 | Post SV Dresden | 63:10 | + 18:08 | |
17. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:10 | + 21:08 | |
18. | Kostka Evžen | AOP5701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 67:12 | + 22:10 | |
19. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 67:35 | + 22:33 | |
20. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:25 | + 25:23 | |
21. | Doležal Miroslav | PGP5501 | SK Praga | 71:43 | + 26:41 | |
22. | Roach David | 25L0001 | Luxembourg Orienteers | 73:32 | + 28:30 | |
23. | Timo Glad | 54F1183 | Rasti Jyry | 84:41 | + 39:39 | |
24. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 87:30 | + 42:28 | |
25. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 95:31 | + 50:29 | |
26. | Jedlička Miroslav | JEN5301 | OB Jenišovice | 99:52 | + 54:50 | |
Esko Pensas | 18F1126 | Laihian Luja | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 41:25 | ||
2. | Härtelt Helmut | 19D1194 | SSV Planeta Radebeul | 41:28 | + 0:03 | |
3. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 42:31 | + 1:06 | |
4. | Ponweiser Franz | 32A1086 | HSV OL Wiener Neustadt | 43:21 | + 1:56 | |
5. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:39 | + 2:14 | |
6. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 43:50 | + 2:25 | |
7. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 43:56 | + 2:31 | |
8. | Schweifer Erwin | 32A1087 | HSV OL Wiener Neustadt | 45:23 | + 3:58 | |
9. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 45:50 | + 4:25 | |
10. | Juhani Tarvainen | 53F1171 | PiTa Helsinki | 45:56 | + 4:31 | |
11. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 46:09 | + 4:44 | |
12. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | TJ Baník Ostrava OKD | 47:28 | + 6:03 | |
13. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 49:10 | + 7:45 | |
14. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 49:40 | + 8:15 | |
15. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 54:00 | + 12:35 | |
16. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 54:07 | + 12:42 | |
17. | Makovicka Libor | 48F1030 | CO Colmar | 55:25 | + 14:00 | |
18. | Bugár József | 27H1023 | BÖF | 55:44 | + 14:19 | |
19. | Tröße Lutz | 58D0006 | SV TU Ilmenau | 56:13 | + 14:48 | |
20. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 56:24 | + 14:59 | |
21. | BAGUEREY Gilles | 48F1028 | CO Colmar | 56:59 | + 15:34 | |
22. | Švihovský Jaroslav | BOR5003 | OK Jiskra Nový Bor | 59:50 | + 18:25 | |
23. | Vamling Lennart | 61S1062 | Frölunda OL | 63:15 | + 21:50 | |
24. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:30 | + 22:05 | |
25. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 63:32 | + 22:07 | |
26. | Babický Tomáš | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 64:55 | + 23:30 | |
27. | Ravier Gilles | 48F1029 | CO Colmar | 69:29 | + 28:04 | |
28. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 74:26 | + 33:01 | |
29. | Ender Volker | 42D0005 | OK Leipzig | 75:42 | + 34:17 | |
30. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 81:06 | + 39:41 | |
31. | Magyar János | 27H1022 | BÖF | 82:16 | + 40:51 | |
Boelle Jean-Luc | 56F0001 | Club OrientationOxygenation Loisir | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | 33D1232 | USV TU Dresden | 44:46 | ||
2. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 46:47 | + 2:01 | |
3. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 48:34 | + 3:48 | |
4. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:39 | + 5:53 | |
5. | Böhm Eduard | 41A1002 | ASKÖ Salzburg-Henndorf | 51:51 | + 7:05 | |
6. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 52:07 | + 7:21 | |
7. | Amsler Max | 5NC0033 | OLG Welsikon | 53:06 | + 8:20 | |
8. | Schwanith Jürgen | 59D | OLA TSV Deggendorf | 53:07 | + 8:21 | |
9. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 55:23 | + 10:37 | |
10. | Schifferle Hans-Jürg | 5FC1163 | OLV Zug | 55:24 | + 10:38 | |
11. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 61:54 | + 17:08 | |
12. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:09 | + 18:23 | |
13. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 63:54 | + 19:08 | |
14. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 66:10 | + 21:24 | |
15. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 67:29 | + 22:43 | |
16. | Vessberg Lennart | 59S1003 | Avesta OK | 68:30 | + 23:44 | |
17. | Zaugg Hannes | 19C1204 | Ulu's Reisewelt | 69:10 | + 24:24 | |
18. | Siegenthaler Fritz | 19C1203 | Ulu's Reisewelt | 69:35 | + 24:49 | |
19. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 75:30 | + 30:44 | |
20. | Westman Per | 59S1012 | Avesta OK | 81:46 | + 37:00 | |
21. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 82:29 | + 37:43 | |
22. | Helmertz Sten | 61S1069 | Frölunda OL | 87:35 | + 42:49 | |
Greminger Heiri | 19C1209 | Ulu's Reisewelt | DISK | |||
Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | DISK | |||
Müller Rainer | 33D1251 | USV TU Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 33:37 | ||
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 35:25 | + 1:48 | |
3. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 39:50 | + 6:13 | |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:07 | + 6:30 | |
5. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 42:09 | + 8:32 | |
6. | Ekelöf Erling | 64S1261 | Värend GN | 44:10 | + 10:33 | |
7. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 46:31 | + 12:54 | |
8. | Thiel Rolf | 21D1095 | SV IHW Alex 78 e. V. | 48:32 | + 14:55 | |
9. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 48:40 | + 15:03 | |
10. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 52:58 | + 19:21 | |
11. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 55:32 | + 21:55 | |
12. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 56:01 | + 22:24 | |
13. | Thour Göran | 64S1259 | Värend GN | 57:48 | + 24:11 | |
14. | Lauri Hieta | 51F1098 | Kankanpään Suunnistajat | 61:29 | + 27:52 | |
15. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 68:49 | + 35:12 | |
16. | Rejpal Petr | SCP4100 | OK Sparta Praha | 99:27 | + 65:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 42:04 | ||
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 44:07 | + 2:03 | |
3. | Petersson Bernt | 58S1000 | Alvesta SOK | 47:46 | + 5:42 | |
4. | Kalnins Andris | 13L0002 | Seniors | 60:55 | + 18:51 | |
5. | Lemnitzer Eberhard | 13D1116 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 72:44 | + 30:40 | |
Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kempf Adolf | 15C0001 | KTV Altdtorf | 58:21 | ||
2. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 73:57 | + 15:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 17:23 | ||
2. | Lamm Marcus | 61S1047 | Frölunda OL | 23:43 | + 6:20 | |
3. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 24:23 | + 7:00 | |
4. | Venuš Jaroslav | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 25:06 | + 7:43 | |
5. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 25:19 | + 7:56 | |
6. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 26:09 | + 8:46 | |
7. | Svoboda Matěj | BOR0600 | OK Jiskra Nový Bor | 26:47 | + 9:24 | |
8. | Sork Dominik | BOR0949 | OK Jiskra Nový Bor | 26:59 | + 9:36 | |
9. | Volkov Maksym | 38S0700 | VZA Žilina | 28:04 | + 10:41 | |
10. | Svobodová Andrea | SLA0751 | SKOB Slaný | 28:38 | + 11:15 | |
11. | Gallová Natálka | AOP | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:49 | + 11:26 | |
12. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:51 | + 11:28 | |
13. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:57 | + 11:34 | |
14. | Holas Štěpán | AOP0900 | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:03 | + 11:40 | |
15. | Čech Viktor | AOP | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:11 | + 11:48 | |
16. | Göttlich Vít | BOR0800 | OK Jiskra Nový Bor | 30:13 | + 12:50 | |
17. | Čapková Markéta | PHK | OK 99 Hradec Králové | 30:51 | + 13:28 | |
18. | Ella Patzeltová | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 30:54 | + 13:31 | |
19. | Adenstedt Peo | 34A1167 | Orienteering Klosterneuburg | 32:42 | + 15:19 | |
20. | Pokorná Linda | PGP0350 | SK Praga | 34:54 | + 17:31 | |
20. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 34:54 | + 17:31 | |
22. | Přinda Jan | VLI0803 | Slavia Liberec orienteering | 37:09 | + 19:46 | |
23. | Hana und Jule Weigert | NNN | Neregistrovaní | 37:55 | + 20:32 | |
24. | Knaupová Jana | SMB0850 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 37:56 | + 20:33 | |
25. | Michal Hlava | ZAK0402 | SK Netopýr Zákupy | 39:11 | + 21:48 | |
26. | Vlašimská Karolína | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:42 | + 22:19 | |
27. | Martner Harald | 61S1051 | Frölunda OL | 39:45 | + 22:22 | |
28. | Heller Jakub | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 39:46 | + 22:23 | |
29. | Pavlíčková Hana | KPY0303 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:14 | + 25:51 | |
30. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 43:17 | + 25:54 | |
31. | Pompachovi Kája a Naty | NNN1001 | Neregistrovaní | 44:49 | + 27:26 | |
32. | Brabencová Anna | SOB0450 | SOBSA | 44:59 | + 27:36 | |
33. | Uhlířová Marie | NNN | Neregistrovaní | 48:44 | + 31:21 | |
34. | Tröße Moritz | 58D0003 | SV TU Ilmenau | 49:00 | + 31:37 | |
35. | Holfeld Anna | NNN | Neregistrovaní | 51:34 | + 34:11 | |
36. | Bozděch Vojta | PGP | SK Praga | 55:09 | + 37:46 | |
37. | Jirous Erik | TAP | KOB TRETRA Praha | 56:10 | + 38:47 | |
38. | Jirousová Edita | TAP | KOB TRETRA Praha | 57:09 | + 39:46 | |
39. | Drien Sebastian + 1 | NNN | Neregistrovaní | 57:47 | + 40:24 | |
40. | van Dongen Tim | DKP1000 | Oddíl OB Kotlářka | 71:26 | + 54:03 | |
41. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem | 79:16 | + 61:53 | |
42. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem | 79:19 | + 61:56 | |
43. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 82:37 | + 65:14 | |
44. | Všetečková Dorotka | NNN | Neregistrovaní | 94:43 | + 77:20 | |
45. | Vítová Marianne | EKP1158 | VŠTJ Ekonom Praha | 198:40 | + 181:17 | |
Rottensteiner Matthias | 43A0003 | GO Harzberg | DISK | |||
Neumann Rasmus | 31D0001 | SV Lengefeld | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pulec Matěj | VBM0001 | VSK Mendelu Brno | 38:17 | ||
2. | Vydrová Markéta | PEN | OK RECO Sport | 43:05 | + 4:48 | |
3. | Janasová Barbora | XBM7150 | PELL’S MTBO TEAM | 55:54 | + 17:37 | |
4. | Bradáčová Marie | LLI7550 | TJ Loko Liberec | 56:49 | + 18:32 | |
5. | Hladík Vojtěch | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 57:31 | + 19:14 | |
6. | Čurdová Simona | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 57:48 | + 19:31 | |
7. | Hlavová Iveta | ZAK7050 | SK Netopýr Zákupy | 57:56 | + 19:39 | |
8. | Houlihan Ben | GBR | 69:52 | + 31:35 | ||
9. | Lacigová Marie | VSP | USK Praha | 70:05 | + 31:48 | |
10. | Pinterová Kateřina | VBM6651 | VSK Mendelu Brno | 70:35 | + 32:18 | |
11. | Bartošová Petra | KUO0251 | KOB Ústí nad Orlicí | 80:18 | + 42:01 | |
12. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 80:22 | + 42:05 | |
13. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 80:32 | + 42:15 | |
14. | Mesiarkinová Eva | MBM | O-mikron | 83:30 | + 45:13 | |
Vakant | DISK | |||||
Dlouhý Petr | DKP | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Vakant | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řeháček Michal | DKP9702 | Oddíl OB Kotlářka | 35:55 | ||
2. | Volkov Olexandr | 38S | VZA Žilina | 36:29 | + 0:34 | |
3. | Vyhnánková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 37:38 | + 1:43 | |
4. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 39:09 | + 3:14 | |
5. | Bochenek Milan | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:01 | + 6:06 | |
6. | Kusber Paul | 26D1159 | OLV Potsdam | 42:31 | + 6:36 | |
7. | Tihonová Martina | PHK | OK 99 Hradec Králové | 42:47 | + 6:52 | |
8. | Kubecová Jana | STB | TJ Stadion Nový Bor | 42:53 | + 6:58 | |
9. | Gallo Marek | AOP | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:03 | + 7:08 | |
10. | Plánička Viktor | SOB0000 | SOBSA | 44:07 | + 8:12 | |
11. | Kořínek Zdeněk | PEN6201 | OK RECO Sport | 45:39 | + 9:44 | |
12. | Plánička Jiří | SOB6800 | SOBSA | 45:49 | + 9:54 | |
13. | Žandová Monika | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:11 | + 10:16 | |
14. | Vyhnánová Eva | RIC7552 | OB Říčany | 46:20 | + 10:25 | |
15. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 47:38 | + 11:43 | |
16. | Ochmann Gert | 42D2030 | OK Leipzig | 49:23 | + 13:28 | |
17. | Ježková Martina | SLA7350 | SKOB Slaný | 49:32 | + 13:37 | |
18. | Casanova Silvia | 34D1002 | OLG Regensburg | 50:11 | + 14:16 | |
19. | Daniels Amanda | 59S1006 | Avesta OK | 50:19 | + 14:24 | |
20. | Boeck Annika | 13D1110 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 50:57 | + 15:02 | |
21. | Hladík Vladimír | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 52:16 | + 16:21 | |
22. | Čechová Radka | SLA7550 | SKOB Slaný | 52:47 | + 16:52 | |
23. | Červenka Jiří | MLA5804 | MLOK Mariánské Lázně | 53:19 | + 17:24 | |
24. | Ritva Kärkkäinen | 59S | Avesta OK | 53:43 | + 17:48 | |
25. | Müller Ota | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 55:08 | + 19:13 | |
26. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 55:32 | + 19:37 | |
27. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:54 | + 19:59 | |
28. | Papežová Kateřina | NNN | Neregistrovaní | 56:36 | + 20:41 | |
29. | Zemko Zdeněk | SLA7300 | SKOB Slaný | 57:23 | + 21:28 | |
30. | Benháková Anna | SLA | SKOB Slaný | 58:15 | + 22:20 | |
31. | Trösse Harald | NNN | Neregistrovaní | 59:15 | + 23:20 | |
32. | Djärv Emma | 59S1011 | Avesta OK | 59:23 | + 23:28 | |
33. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | SKOB Slaný | 60:43 | + 24:48 | |
34. | Peterková Viktorie | LLI7551 | TJ Loko Liberec | 61:18 | + 25:23 | |
35. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 61:44 | + 25:49 | |
36. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:41 | + 26:46 | |
37. | Polgar Erika | 56D1013 | Berliner TSC | 63:10 | + 27:15 | |
38. | Švarcová Lenka | NNN | Neregistrovaní | 64:52 | + 28:57 | |
39. | Schallberger Josef | 6FC | OLG Goldau | 66:30 | + 30:35 | |
40. | Norberg Kim | NNN | Neregistrovaní | 67:36 | + 31:41 | |
41. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:41 | + 31:46 | |
42. | Voráčková Eliška | ASP | 68:21 | + 32:26 | ||
43. | Krákorová Iva | NNN | Neregistrovaní | 70:53 | + 34:58 | |
44. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | OK Jiskra Nový Bor | 72:58 | + 37:03 | |
45. | Paulová Mirka | DCE5250 | KOB Dobřichovice | 76:41 | + 40:46 | |
46. | Hadačová Tereza | AOP9051 | Přátelé orientačního běhu Opava | 80:31 | + 44:36 | |
47. | Andreasson Annie | 61S1067 | Frölunda OL | 86:44 | + 50:49 | |
48. | Schmidt Beate | 26D1161 | OLV Potsdam | 89:01 | + 53:06 | |
49. | Carlson Sten | NNN | Neregistrovaní | 91:30 | + 55:35 | |
50. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 103:44 | + 67:49 | |
Ježková Kateřina | SLA9750 | SKOB Slaný | DISK | |||
Kučerová Lada | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Švarc Tomáš | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košárek Pavel | AOP7102 | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:58 | ||
2. | Vyhnánková Barbora | RIC9850 | OB Říčany | 54:32 | + 8:34 | |
3. | Laciga Zdeněk | VSP | USK Praha | 61:05 | + 15:07 | |
4. | Košárková Iva | AOP8152 | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:59 | + 18:01 | |
5. | Synek Antonín | NNN | Neregistrovaní | 65:17 | + 19:19 | |
6. | Houlihan John | GBR | 68:56 | + 22:58 | ||
7. | Šimek Tomáš | FSP | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 72:17 | + 26:19 | |
8. | Přibyl Ivan | PFP | VŠSK PedF UK Praha | 76:21 | + 30:23 | |
9. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 79:19 | + 33:21 | |
10. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 81:35 | + 35:37 | |
11. | Švarc Jiří | NNN | Neregistrovaní | 82:13 | + 36:15 | |
12. | Nedvídek Martin | DLT7501 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 85:30 | + 39:32 | |
13. | Stanojkovičová Ljuba | STB | TJ Stadion Nový Bor | 85:53 | + 39:55 | |
14. | Jeřábek Petr | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 87:12 | + 41:14 | |
15. | Michálek Josef | NNN | Neregistrovaní | 88:51 | + 42:53 | |
16. | Uhlíř Patrik | NNN | Neregistrovaní | 89:28 | + 43:30 | |
17. | Halíř Radim | MFP7000 | VŠSK MFF UK Praha | 89:35 | + 43:37 | |
18. | Folprecht | EKP | VŠTJ Ekonom Praha | 90:34 | + 44:36 | |
19. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 98:24 | + 52:26 | |
20. | Beneš Josef | SJC | Sportcentrum Jičín | 99:13 | + 53:15 | |
21. | Benešová Iva | SJC | Sportcentrum Jičín | 100:05 | + 54:07 | |
22. | Šváb Jan | VSP | USK Praha | 101:39 | + 55:41 | |
23. | Zempleni Andras | 29H0001 | KOS | 102:25 | + 56:27 | |
24. | Stříteský Tomáš | ZVS7401 | TJ Zbrojovka Vsetín | 105:29 | + 59:31 | |
25. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 107:44 | + 61:46 | |
26. | Švihla Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 110:12 | + 64:14 | |
27. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 113:19 | + 67:21 | |
28. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 129:51 | + 83:53 | |
29. | Hořák Jaroslav | NNN | Neregistrovaní | 131:01 | + 85:03 | |
30. | Švihlová Kateřina | NNN | Neregistrovaní | 142:19 | + 96:21 | |
Hajas Csilla | 29H0002 | KOS | DISK | |||
Dušek Miloš | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Šimek Jan | FSP | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |