Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.06.2014
Místo konání:
Mikulovice -Muna
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Bukovec, Strážisko
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana - R3
Hlavní rozhodčí:
Novotný Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Mrkvica Petr
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s příležitostnými přeháňkami. Závod proběhl bez závad. Proti závodu nebyl dán protest žádný protest.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.50 km, 10 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 23:31
2. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 23:53 + 0:22
3. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:32 + 1:01
4. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 27:33 + 4:02
5. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:37 + 9:06
6. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 34:11 + 10:40
7. Tionová Jana STE0651 C SK SKI-OB Šternberk 34:13 + 10:42
8. Zindulková Štěpánka SSU0450 C SK Severka Šumperk 36:01 + 12:30
9. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:28 + 12:57
10. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 37:07 + 13:36
11. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 41:10 + 17:39
D12C
2.90 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 27:45
2. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 35:22 + 7:37
3. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 39:38 + 11:53
4. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 42:31 + 14:46
5. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 50:21 + 22:36
6. Wieclawová Klára KRN0350 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:33 + 25:48
7. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:26 + 31:41
Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D14C
3.90 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 47:25
2. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:04 + 3:39
3. Jendřejková Anna KRN0055 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:03 + 9:38
4. Lugrová Natalie JPV0066 C Oddíl OS SK Prostějov 63:48 + 16:23
D16C
4.60 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 47:42
2. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:58 + 29:16
D18C
5.60 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machusová Karolína SSU9666 B SK Severka Šumperk 61:25
2. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 94:50 + 33:25
D21C
6.50 km, 90 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5933
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 52:04 6013
2. Junová Gabriela KRN7676 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:32 + 0:28 5961
3. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:45 + 1:41 5824
4. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 57:26 + 5:22 5410
5. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 59:22 + 7:18 5193
6. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 59:23 + 7:19 5191
7. Daňková Petra JPV8575 C Oddíl OS SK Prostějov 63:04 + 11:00 4777
8. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 65:26 + 13:22 4511
9. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 69:08 + 17:04 4095
10. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 69:31 + 17:27 4052
11. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 70:11 + 18:07 3977
12. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 72:10 + 20:06 3754
13. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 72:47 + 20:43 3685
14. Zavadilová Zdeňka PTE C TJ Sokol Ptení 78:40 + 26:36
15. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:56 + 27:52 2881
Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava DISK 0
D35C
4.80 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 46:49
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 47:05 + 0:16
3. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 47:16 + 0:27
4. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 47:48 + 0:59
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 48:52 + 2:03
6. Kroulová Markéta KSU7474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:35 + 6:46
7. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:04 + 14:15
8. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 64:47 + 17:58
9. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 72:44 + 25:55
10. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:56 + 51:07
D45C
4.40 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 51:19
2. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 56:36 + 5:17
3. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 60:22 + 9:03
4. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 61:38 + 10:19
5. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 63:57 + 12:38
6. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 69:56 + 18:37
D55C
3.90 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 44:53
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 49:59 + 5:06
3. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 51:55 + 7:02
4. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 53:03 + 8:10
5. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 53:27 + 8:34
6. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 64:05 + 19:12
7. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 68:23 + 23:30
8. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 70:30 + 25:37
H10C
2.50 km, 15 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 20:20
2. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:07 + 0:47
3. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 22:13 + 1:53
4. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 22:55 + 2:35
5. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 27:24 + 7:04
6. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:43 + 7:23
7. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:45 + 12:25
8. Jedlička Radek ZLH0401 C OOB TJ Zlaté Hory 34:23 + 14:03
9. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:56 + 24:36
Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12C
3.30 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:55
2. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 31:56 + 0:01
3. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 42:01 + 10:06
4. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 46:08 + 14:13
5. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:44 + 14:49
6. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:00 + 17:05
7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 52:24 + 20:29
8. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:04 + 21:09
9. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 55:22 + 23:27
10. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 70:04 + 38:09
11. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 79:12 + 47:17
H14C
4.40 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 29:58
2. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:27 + 3:29
3. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:07 + 9:09
4. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 45:20 + 15:22
5. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:35 + 15:37
6. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:27 + 18:29
7. Tkáč Milan KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:36 + 19:38
8. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:20 + 20:22
9. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 52:38 + 22:40
10. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 54:29 + 24:31
11. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 63:25 + 33:27
12. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:53 + 36:55
13. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 67:58 + 38:00
14. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:25 + 39:27
15. Juna Tomáš KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:53 + 41:55
16. Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 73:10 + 43:12
17. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 75:06 + 45:08
18. Juna Michal KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 146:16 + 116:18
19. Hastík Jakub ZLH0101 C OOB TJ Zlaté Hory 206:17 + 176:19
Hudáček David ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H16C
6.00 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:02
2. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:12 + 3:10
3. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:57 + 6:55
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 61:47 + 12:45
5. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 75:05 + 26:03
6. Němeček Kryštof JPV9919 C Oddíl OS SK Prostějov 124:25 + 75:23
Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H18C
7.20 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 61:02
2. Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc 73:51 + 12:49
3. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 80:54 + 19:52
4. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 83:14 + 22:12
5. Soviš David SBR9700 C SKOB Bruntál 124:43 + 63:41
H21K
6.50 km, 90 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3464
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zdráhal Tomáš OOL C SK Haná orienteering 46:35
2. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 49:24 + 2:49 3577
3. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 51:00 + 4:25 3468
4. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 52:48 + 6:13 3346
5. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:51 + 12:16 2936
6. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 65:51 + 19:16 2461
7. Al Abduli Jamal OOL7406 C SK Haná orienteering 72:22 + 25:47 2019
8. Hrubý Lukáš KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:30 + 28:55
9. Kozelský Miroslav KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:01 + 30:26 1704
10. Opravil Pavel KSU7502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:28 + 46:53 588
11. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:57 + 54:22 80
12. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 102:30 + 55:55 0
H21C
10.00 km, 175 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7738
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 59:58 8343
2. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 66:59 + 7:01 7508
3. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 68:11 + 8:13 7365
4. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:18 + 9:20 7232
5. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 69:35 + 9:37 7198
6. Al Hashmi Abdula Aziz OOL8307 C SK Haná orienteering 70:19 + 10:21 7111
7. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 71:47 + 11:49 6937
8. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 72:20 + 12:22 6871
9. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 72:42 + 12:44 6828
10. Al Shehhi Mohammed OOL8106 C SK Haná orienteering 72:53 + 12:55 6806
11. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 72:54 + 12:56 6804
12. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:01 + 13:03 6790
13. Al Zeyoudi Seed OOL7306 C SK Haná orienteering 73:51 + 13:53 6691
14. Al Rubaei Mohammed OOL8107 C SK Haná orienteering 75:41 + 15:43 6473
15. Al Ktebi Khalid OOL8406 C SK Haná orienteering 76:21 + 16:23 6393
16. Al Mazrouei Rashed OOL8807 C SK Haná orienteering 78:22 + 18:24 6153
16. Al Matroosh Omar OOL8707 C SK Haná orienteering 78:22 + 18:24 6153
18. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 78:47 + 18:49 6104
19. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:55 + 20:57 5850
20. Al Kaabi Salem OOL8006 C SK Haná orienteering 80:58 + 21:00 5844
21. Al Mteiri Ahmed OOL8207 C SK Haná orienteering 81:56 + 21:58 5729
22. Al Sheraifi Suhail OOL6408 C SK Haná orienteering 89:31 + 29:33 4827
23. Jarnot Michal SOP9302 C OOB TJ Slezan Opava 91:47 + 31:49 4557
24. Al Qaydi Ali OOL7706 C SK Haná orienteering 91:50 + 31:52 4551
25. Al Murshdi Ahmed OOL8506 C SK Haná orienteering 95:01 + 35:03 4173
26. Al Suwaidi Yousuf OOL8407 C SK Haná orienteering 96:03 + 36:05 4050
27. Al Yamahi Salem OOL8306 C SK Haná orienteering 110:54 + 50:56 2283
28. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 116:30 + 56:32 1617
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Al Kaabi Mubark OOL8206 C SK Haná orienteering DISK 0
H35C
7.60 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 58:24
2. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 61:07 + 2:43
3. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 61:56 + 3:32
4. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 66:00 + 7:36
5. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:35 + 8:11
6. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 70:44 + 12:20
7. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 70:53 + 12:29
8. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 71:02 + 12:38
9. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 76:35 + 18:11
10. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 77:42 + 19:18
11. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 79:38 + 21:14
12. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:30 + 28:06
13. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 88:49 + 30:25
14. Soviš Ivo SBR7101 C SKOB Bruntál 89:33 + 31:09
15. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 95:56 + 37:32
16. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 104:37 + 46:13
17. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 122:16 + 63:52
H45C
6.10 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 42:37
2. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 43:23 + 0:46
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 52:22 + 9:45
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 53:25 + 10:48
5. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:18 + 11:41
6. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 55:58 + 13:21
7. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 57:31 + 14:54
8. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 58:10 + 15:33
9. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 61:02 + 18:25
10. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 62:18 + 19:41
11. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 62:49 + 20:12
12. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 63:33 + 20:56
13. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 65:06 + 22:29
14. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 67:58 + 25:21
15. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 68:18 + 25:41
16. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 69:49 + 27:12
17. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 74:53 + 32:16
18. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 93:14 + 50:37
H55C
5.10 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 53:04
2. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 54:41 + 1:37
3. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 55:05 + 2:01
4. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 56:02 + 2:58
5. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 61:03 + 7:59
6. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:04 + 17:00
7. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 71:02 + 17:58
Synek Rosťa VAK C DISK
H65C
4.00 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 51:29
2. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 54:08 + 2:39
3. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 54:18 + 2:49
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:22 + 2:53
5. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 56:40 + 5:11
6. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 71:13 + 19:44
HD10N
2.20 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:29
2. Vojtěšková Aneta KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:30 + 2:01
3. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 21:38 + 3:09
4. Tkáč Karel KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:28 + 4:59
5. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 24:28 + 5:59
6. Šír Matěj KRN0700 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:53 + 7:24
7. Martínková Lenka KRN0550 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:46 + 12:17
8. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 31:04 + 12:35
9. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:50 + 13:21
10. Hojgrová Tereza SSU C SK Severka Šumperk 42:26 + 23:57
Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
HDR
2.20 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnajdr Jakub PTE C TJ Sokol Ptení 22:08
2. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 25:53 + 3:45
3. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 28:14 + 6:06
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 28:55 + 6:47
5. Pavelková Eva KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:49 + 8:41
6. Opravilová KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:04 + 9:56
7. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 34:35 + 12:27
8. Matečný Matiáš C 40:22 + 18:14
9. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:25 + 19:17
10. Martínková Eva KRN8888 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:27 + 30:19
11. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 56:30 + 34:22
Tomanová Nikola ZLH C OOB TJ Zlaté Hory DISK
MS Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:42 + 14:34
P
3.90 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušek Václav PTI7619 C Sportovní klub Ptení 37:06
2. Fráňová Petra NNH7651 C KVS Olomouc 46:20 + 9:14
3. Jonáš Marek C 54:23 + 17:17
4. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 56:36 + 19:30
5. Ženčáková Hana C 57:04 + 19:58
6. Fráňa Martin NNH7802 C KVS Olomouc 57:39 + 20:33
7. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 60:08 + 23:02
8. Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:21 + 23:15
9. Papicová Silvie SBR C SKOB Bruntál 61:21 + 24:15
10. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 61:34 + 24:28
11. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 65:10 + 28:04
12. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 65:50 + 28:44
13. Kozelská Cholastová Eva KRN8585 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:01 + 29:55
14. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 67:51 + 30:45
15. Holub Pavel SBR8051 C SKOB Bruntál 69:09 + 32:03
16. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:54 + 34:48
17. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 72:27 + 35:21
18. Jehdřejková Anna KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:56 + 43:50
19. Vorel Milan C 81:22 + 44:16
20. Daňková Jana JPV6060 C Oddíl OS SK Prostějov 98:22 + 61:16
21. Palička Michal C 100:50 + 63:44
22. Šubrt Zdeněk JPV C Oddíl OS SK Prostějov 118:13 + 81:07