Výsledky závodu: Veteran cup - E3

Datum:
13.07.2014
Místo konání:
Potštejn, tábořiště Vochtánka
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
Mapa:
U ÁMOSE, 1:10000, E 5m stav léto 2014
Ředitel závodu:
Rykala Karel
Hlavní rozhodčí:
Andrš Jiří - R3
Stavitel tratí:
Müllerová Věra - R3, Petras Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za jasného, slunečného a teplého počasí. V průběhu závodu byl ošetřen jeden pravděpodobně podvrtnutý kotník levé končetiny závodnice ze Žďáru nad Sázavou s doporučením ošetření na ambulanci. Dále bylo ošetřeno 1x svalové poranění stehna, 2x drobné oděrky, 1x poranění ucha (PHK), U 1x poranění předloktí (SRK), 1x poranění malíčku nohy, bylo po ošetření doporučeno následné ošetření na ambulanci. SI krabičky pracovaly bez problémů. Během ani po skončení závodu nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí jej schválil v plném rozsahu. Na shromaždišti byla nalezena zeleno-žlutá mikina a šedá bunda. V případě dotazů kontaktujte Yvetttu Veverkovou na e-mail: Yvettaveverkova@seznam.cz Pořadatelé děkují všem účastníkům za účast, dodržování pořádku na shromaždišti a fair play. Věříme, že se Vám na našich závodech líbilo a že Vás v budoucnu opět potkáme na závodech pořádaných OOB Vamberk. Ředitel závodu: Karel Rykala Hlavní rozhodčí: Jiří Andrš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 27:36
2. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 27:55 + 0:19
3. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 49:56 + 22:20
4. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 53:09 + 25:33
5. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 57:41 + 30:05
D12
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 31:57
2. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 38:06 + 6:09
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 41:26 + 9:29
4. Petrásová Hana LPU0399 OK Lokomotiva Pardubice 59:12 + 27:15
5. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 67:13 + 35:16
6. Richterová Julie ADA0351 OOB TJ Spartak Adamov 71:12 + 39:15
D14
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 27:10
2. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:56 + 3:46
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 31:28 + 4:18
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:43 + 6:33
5. Renner Linda 58S0150 OK Södertörn 38:10 + 11:00
6. Míchalová Šárka KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:33 + 31:23
7. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 62:31 + 35:21
8. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 67:22 + 40:12
9. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 74:33 + 47:23
D16
4.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 44:38
2. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:25 + 6:47
3. Gažiová Romana CET9851 TJ Loko Česká Třebová 76:21 + 31:43
4. Kmentová Barbora LPU9957 OK Lokomotiva Pardubice 83:45 + 39:07
5. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:49 + 55:11
D18
5.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 58:24
2. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 69:23 + 10:59
D21A
7.10 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7416
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 71:36 8162
2. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 78:19 + 6:43 7537
3. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 88:55 + 17:19 6549
4. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 89:16 + 17:40 6517
5. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 90:52 + 19:16 6368
6. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 92:28 + 20:52 6219
7. Petrasová Zuzana ASU9695 Magnus Orienteering 93:35 + 21:59 6115
8. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 93:57 + 22:21 6080
9. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:00 + 25:24 5796
10. Choutková Magdalena SOB8851 SOBSA 97:42 + 26:06 5731
11. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 99:13 + 27:37 5590
12. Reslová Hana SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 101:31 + 29:55
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 112:08 + 40:32 4387
14. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 123:51 + 52:15 3295
Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga DISK 0
D21B
4.80 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4591
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 59:11 4981
2. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 61:44 + 2:33
3. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 66:33 + 7:22 4458
4. Říčařová Žaneta SRK9152 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:17 + 9:06 4335
5. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:08 + 15:57 3849
6. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 87:51 + 28:40 2946
7. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 90:58 + 31:47 2725
8. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 91:58 + 32:47 2654
9. Puternicka Joanna 22P8750 KInO Stowarzysze Warszawa 95:54 + 36:43
Lebedínská Romana LPU8257 OK Lokomotiva Pardubice 39:58 + 0
D35
5.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Renner Daniela 58S7750 OK Södertörn 77:29
2. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 77:43 + 0:14
3. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 81:31 + 4:02
4. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 84:52 + 7:23
5. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 87:28 + 9:59
6. Procházková Lucie ADA7651 OOB TJ Spartak Adamov 89:10 + 11:41
7. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 109:54 + 32:25
8. Haková Magda PGP7651 SK Praga 116:17 + 38:48
9. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 118:38 + 41:09
10. Dudíková Hana LBE7099 TJ Lokomotiva Beroun 152:56 + 75:27
Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D40
4.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 54:44
2. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 6:49
3. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:42 + 11:58
4. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:21 + 19:37
5. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 75:12 + 20:28
6. Háková Eva NPA6951 SK LOB Nová Paka 83:57 + 29:13
7. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:48 + 30:04
8. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:58 + 31:14
9. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 92:33 + 37:49
10. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 95:59 + 41:15
11. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:43 + 55:59
12. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 124:29 + 69:45
13. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 131:41 + 76:57
14. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 139:26 + 84:42
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DISK
Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D45
4.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:56
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 68:20 + 4:24
3. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 76:44 + 12:48
4. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 77:21 + 13:25
5. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 90:22 + 26:26
6. Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 91:25 + 27:29
7. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 92:34 + 28:38
8. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 94:05 + 30:09
9. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 105:12 + 41:16
D50
3.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS. Kratochvílová Silva VAM OOB Vamberk 64:53 + 64:53
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 66:01
2. Hausvaterová Marcela SHK6152 TJ Slavia Hradec Králové 68:29 + 2:28
3. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 69:01 + 3:00
4. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 69:29 + 3:28
5. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 71:18 + 5:17
6. Nožková Dagmar ZAM6251 OB T.J. Sokol Žamberk 72:26 + 6:25
7. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 76:20 + 10:19
8. Vlčková Pavla TYN6351 OOB SK Týniště nad Orlicí 76:29 + 10:28
9. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 78:28 + 12:27
10. Cabalková Ivana ZAM6351 OB T.J. Sokol Žamberk 81:15 + 15:14
11. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 84:25 + 18:24
12. Freyová Michaela KPY6050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:00 + 20:59
13. Doležalová Ivana TYN6451 OOB SK Týniště nad Orlicí 88:46 + 22:45
14. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 99:51 + 33:50
15. Zákravská Hana SNA6451 TJ START Náchod 100:47 + 34:46
16. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 103:51 + 37:50
17. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 119:23 + 53:22
D55
3.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bártová Eva SRK5551 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:09
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:01 + 0:52
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 57:23 + 11:14
4. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 61:29 + 15:20
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 63:18 + 17:09
6. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 63:54 + 17:45
7. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 76:42 + 30:33
8. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:32 + 32:23
9. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 80:52 + 34:43
10. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 83:53 + 37:44
11. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 93:46 + 47:37
Koblížková Hana ZAM5851 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice DISK
D60
3.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 45:44
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 54:07 + 8:23
3. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 60:00 + 14:16
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 73:50 + 28:06
5. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 77:40 + 31:56
6. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 109:11 + 63:27
D65
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:36
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 47:26 + 3:50
3. Novotná Ludmila OOP4850 TJ Opava 50:07 + 6:31
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 51:57 + 8:21
5. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 52:49 + 9:13
6. Lhotská Hana ZAM4651 OB T.J. Sokol Žamberk 65:37 + 22:01
7. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:37 + 23:01
H10
2.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 30:08
2. Renner Björn 58S0400 OK Södertörn 42:10 + 12:02
3. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 45:55 + 15:47
4. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 49:36 + 19:28
5. Pucherna František TAP0404 KOB TRETRA Praha 54:07 + 23:59
6. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 102:21 + 72:13
H12
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 41:51
2. Hák Petr NPA0301 SK LOB Nová Paka 53:42 + 11:51
3. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:49 + 15:58
4. Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 135:10 + 93:19
H14
4.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 41:44
2. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 47:41 + 5:57
3. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 54:54 + 13:10
4. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 61:00 + 19:16
5. Jakeš Josef TYN0101 OOB SK Týniště nad Orlicí 99:37 + 57:53
6. Dadák Petr JPV0101 Oddíl OS SK Prostějov 102:05 + 60:21
7. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 109:46 + 68:02
Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H16
5.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:00
2. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:30 + 10:30
3. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 69:45 + 12:45
4. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 71:28 + 14:28
5. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 74:24 + 17:24
6. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 77:28 + 20:28
7. Rusz Vratislav KUN9801 TJ Sokol Kunvald 112:32 + 55:32
H18
6.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Werner Michal PGP9705 SK Praga 66:42
2. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 67:56 + 1:14
3. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 83:14 + 16:32
4. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 86:22 + 19:40
5. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 86:42 + 20:00
6. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 101:26 + 34:44
H21A
8.00 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7625
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Potštejnský Jan SRK7807 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:50 7895
2. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 68:38 + 1:48 7697
3. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 72:23 + 5:33 7284
4. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 72:36 + 5:46 7260
5. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 73:22 + 6:32 7176
6. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 73:27 + 6:37 7167
7. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:50 + 12:00 6574
8. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 80:01 + 13:11 6444
9. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 87:24 + 20:34 5631
10. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 88:57 + 22:07 5461
11. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 89:32 + 22:42 5397
12. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 93:57 + 27:07 4910
13. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 94:03 + 27:13 4899
14. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 95:12 + 28:22 4773
15. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 100:35 + 33:45 4180
16. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 102:26 + 35:36 3977
17. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 105:33 + 38:43 3634
18. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 110:40 + 43:50 3071
19. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 114:33 + 47:43 2643
20. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 115:07 + 48:17 2581
Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21B
6.40 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 69:39 4968
2. Benroth Jakub TZL9002 SKOB Zlín 70:50 + 1:11 4888
3. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 73:46 + 4:07 4689
4. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 75:27 + 5:48 4575
5. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 75:28 + 5:49 4573
6. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 76:53 + 7:14 4477
7. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 77:50 + 8:11 4413
8. Jirásek Jakub TTR8601 OOB Třebíč 78:31 + 8:52 4366
9. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 91:12 + 21:33 3505
10. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 94:37 + 24:58 3273
11. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 97:26 + 27:47 3082
12. Kuchař Jiří NNN Neregistrovaní 107:26 + 37:47
13. Krunčík Pavel 66C8501 Amateri 108:42 + 39:03
14. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 120:47 + 51:08 1497
Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław DISK
H35
6.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toužil Karel SHK7602 TJ Slavia Hradec Králové 71:57
2. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:38 + 0:41
3. Procházka Jiří ADA7512 OOB TJ Spartak Adamov 74:08 + 2:11
4. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 82:13 + 10:16
5. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 85:48 + 13:51
6. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 87:28 + 15:31
7. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 103:16 + 31:19
8. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 108:02 + 36:05
H40
6.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:53
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 64:14 + 10:21
3. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 67:11 + 13:18
4. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 76:32 + 22:39
5. Cveček Martin SSU7400 SK Severka Šumperk 85:31 + 31:38
6. Sita Vratislav SSU7341 SK Severka Šumperk 88:16 + 34:23
7. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 90:02 + 36:09
8. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 103:40 + 49:47
9. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 106:32 + 52:39
10. Eisner Leo PVP7003 VSK Přírodověda 106:46 + 52:53
11. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 130:42 + 76:49
12. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 140:49 + 86:56
H45
6.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 67:40
2. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 71:24 + 3:44
3. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 76:45 + 9:05
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 78:38 + 10:58
5. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 83:53 + 16:13
6. Hostaš Petr TJN6601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:16 + 17:36
7. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 87:40 + 20:00
8. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 88:09 + 20:29
9. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 88:36 + 20:56
10. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 89:12 + 21:32
11. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 92:19 + 24:39
12. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:20 + 25:40
13. Kment Libor LPU6703 OK Lokomotiva Pardubice 99:39 + 31:59
14. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 100:37 + 32:57
15. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 105:01 + 37:21
16. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 106:51 + 39:11
17. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 118:36 + 50:56
18. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 119:00 + 51:20
19. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 124:01 + 56:21
20. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 151:38 + 83:58
21. Dobeš Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 158:28 + 90:48
H50
5.80 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 70:04
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 70:07 + 0:03
3. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 75:53 + 5:49
4. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 78:20 + 8:16
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 78:46 + 8:42
6. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 83:51 + 13:47
7. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 89:57 + 19:53
8. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 90:26 + 20:22
9. Kohl Jiří KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:01 + 20:57
10. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 92:24 + 22:20
11. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 92:37 + 22:33
12. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 98:49 + 28:45
13. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 105:26 + 35:22
14. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 119:06 + 49:02
H55
5.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 59:53
2. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 68:01 + 8:08
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 69:08 + 9:15
4. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:53 + 18:00
5. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 80:33 + 20:40
6. Dudík Petr LBE TJ Lokomotiva Beroun 93:19 + 33:26
7. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 95:03 + 35:10
8. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 97:10 + 37:17
9. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 120:07 + 60:14
H60
4.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 51:28
2. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 52:22 + 0:54
3. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 53:53 + 2:25
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 54:49 + 3:21
5. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:46 + 4:18
6. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 60:53 + 9:25
7. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 63:04 + 11:36
8. Novotný Stanislav OOP4800 TJ Opava 65:19 + 13:51
9. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 67:02 + 15:34
10. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 68:31 + 17:03
11. Rybička Jan CET5001 TJ Loko Česká Třebová 68:46 + 17:18
12. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 71:10 + 19:42
13. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 71:30 + 20:02
14. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 71:57 + 20:29
15. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 75:27 + 23:59
16. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 77:54 + 26:26
17. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:08 + 32:40
18. Doležal Petr TYN5401 OOB SK Týniště nad Orlicí 91:09 + 39:41
19. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 109:33 + 58:05
H65
3.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:49
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 48:03 + 3:14
3. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:06 + 4:17
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:48 + 6:59
5. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 54:05 + 9:16
6. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 56:54 + 12:05
7. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 61:09 + 16:20
8. Daníček Josef SRK4901 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 81:42 + 36:53
9. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 109:06 + 64:17
Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H70
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS. Karlík Václav VAM OOB Vamberk 56:58 + 56:58
1. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 62:47
2. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 71:00 + 8:13
3. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:44 + 16:57
4. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 82:02 + 19:15
H75
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 50:51
2. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 57:59 + 7:08
3. Fajgl Jaromír RAD3801 TJ Sokol Radslavice 79:52 + 29:01
Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha DISK
HDR
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásová Michaela LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 32:12
2. Čapková Markéta PHK OK 99 Hradec Králové 33:36 + 1:24
3. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 34:53 + 2:41
4. Fabian Felix VSP0607 USK Praha 39:39 + 7:27
5. Fabian Max VSP0902 USK Praha 40:14 + 8:02
6. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 8:32
7. Chlupáčová Anežka xxx xxx 42:04 + 9:52
8. Ruszová Svatava KUN TJ Sokol Kunvald 43:21 + 11:09
9. Strýček Jan ADA0503 OOB TJ Spartak Adamov 43:47 + 11:35
10. Puchernová Bára xxx xxx 44:11 + 11:59
11. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 45:06 + 12:54
12. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 45:30 + 13:18
13. Procházková Doubravka ADA0651 OOB TJ Spartak Adamov 45:41 + 13:29
14. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 48:12 + 16:00
15. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 48:30 + 16:18
16. Panáčková Alžběta 8MC0850 Papiyon 48:57 + 16:45
17. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 53:38 + 21:26
18. Střelba Antonín xxx xxx 54:37 + 22:25
19. Matušinec Jakub xxx xxx 55:48 + 23:36
20. Richter Rudolf ADA0601 OOB TJ Spartak Adamov 58:31 + 26:19
21. Eisner Flora PVP1050 VSK Přírodověda 62:19 + 30:07
22. Strýčková Bára ADA0852 OOB TJ Spartak Adamov 64:21 + 32:09
23. Kotek Petr CHC K.O.B. Choceň 71:57 + 39:45
Veljačik Jonáš xxx xxx DISK
P
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Radek SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:35
2. Neyrick Markéta xxx xxx 34:06 + 3:31
3. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 9:44
4. Krunčíková Iva xxx xxx 40:51 + 10:16
5. Kánský xxx xxx 43:01 + 12:26
6. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:34 + 12:59
7. Renner Claes xxx xxx 44:53 + 14:18
8. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 46:01 + 15:26
9. Slancová Petra 8CC7850 OK Mariánská Hora 48:21 + 17:46
10. Švarcová Simona xxx xxx 49:55 + 19:20
11. Rochlová Kateřina xxx xxx 50:15 + 19:40
12. Švarc Lukáš xxx xxx 56:48 + 26:13
13. Lipenská xxx xxx 64:51 + 34:16
14. Hak Robert 66C7501 Amateri 66:37 + 36:02
15. Serban Ivett PVP7750 VSK Přírodověda 73:46 + 43:11
16. Kacerová-Mikulová xxx xxx 77:00 + 46:25
17. Kánská xxx xxx 79:01 + 48:26
18. Míchalová Marcela KPY6850 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:26 + 60:51
19. Lišková Hana KPY6650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:28 + 60:53
Rozmarová Alena DKP8050 Oddíl OB Kotlářka DISK
T
4.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chládková Simona ZAM OB T.J. Sokol Žamberk 50:14
2. Neckář Jan xxx xxx 59:36 + 9:22
3. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 60:44 + 10:30
4. Švarc Jiří NNN Neregistrovaní 61:08 + 10:54
5. Jašek Otakar xxx xxx 65:46 + 15:32
6. Benrothová Irena NNN1120 Neregistrovaní 72:12 + 21:58
7. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 72:31 + 22:17
8. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 75:35 + 25:21
9. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 75:48 + 25:34
10. Střelba Ondřej xxx xxx 76:22 + 26:08
11. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 79:12 + 28:58
12. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 80:56 + 30:42
13. Vellechová Radka MOV8051 SKOB Ostrava 84:27 + 34:13
14. Neyrick Noel xxx xxx 94:21 + 44:07
15. Benroth Miroslav NNN1121 Neregistrovaní 96:39 + 46:25
16. Vellech Aleš MOV8000 SKOB Ostrava 101:47 + 51:33
17. Beránková Lenka NNN Neregistrovaní 107:58 + 57:44
18. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 108:16 + 58:02
19. Jirásková Dora xxx xxx 110:13 + 59:59
20. Strýčková Monika ADA7454 OOB TJ Spartak Adamov 113:44 + 63:30
21. Kuchařová Ana NNN1114 Neregistrovaní 148:54 + 98:40
Přívozníková Pavla NNN1115 Neregistrovaní DISK
Le Bihan Julian xxx xxx DISK