Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Školníková Karla | BRU0551 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 22:37 | ||
2. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 25:32 | + 2:55 | |
3. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:43 | + 3:06 | |
4. | Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 26:27 | + 3:50 | |
5. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 29:40 | + 7:03 | |
6. | Vodičková Veronika | LPU0651 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:49 | + 7:12 | |
7. | Kay Nathalie | LPU0559 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:41 | + 9:04 | |
8. | Hammová Linda | KOR0650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 32:12 | + 9:35 | |
9. | Hájková Marie | VRL0651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:45 | + 14:08 | |
10. | Machová Tereza | PHK0653 | OK 99 Hradec Králové | 38:00 | + 15:23 | |
11. | Matušincová Anna | PHK0561 | OK 99 Hradec Králové | 38:18 | + 15:41 | |
12. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 39:45 | + 17:08 | |
13. | Hanlová Nikola | SRK0553 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:50 | + 17:13 | |
14. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 41:59 | + 19:22 | |
15. | Šlesingerová Sára | KUO0551 | KOB Ústí nad Orlicí | 42:52 | + 20:15 | |
16. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 50:17 | + 27:40 | |
17. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | OK Jilemnice | 58:15 | + 35:38 | |
18. | Zajícová Radomíra | LPU5 | OK Lokomotiva Pardubice | 113:09 | + 90:32 | |
MS | Ruszová Svatava | KUN0751 | TJ Sokol Kunvald | 25:53 | + 3:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefanová Markéta | STH0550 | SK Studenec | 15:14 | ||
2. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 17:10 | + 1:56 | |
3. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | OK 99 Hradec Králové | 19:49 | + 4:35 | |
4. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | KOB Ústí nad Orlicí | 20:25 | + 5:11 | |
5. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 20:57 | + 5:43 | |
6. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | OK 99 Hradec Králové | 21:51 | + 6:37 | |
7. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 25:07 | + 9:53 | |
8. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 25:45 | + 10:31 | |
9. | Mitkovová Jindřiška | LTU0550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:49 | + 11:35 | |
10. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 27:17 | + 12:03 | |
11. | Rychterová Lucie | PHK0557 | OK 99 Hradec Králové | 29:44 | + 14:30 | |
12. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | OOB TJ Zlaté Hory | 30:20 | + 15:06 | |
13. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 34:24 | + 19:10 | |
14. | Voláková Viktorie | BRU0651 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 36:45 | + 21:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 18:39 | ||
2. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 20:05 | + 1:26 | |
3. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 20:52 | + 2:13 | |
4. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 24:27 | + 5:48 | |
5. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:29 | + 8:50 | |
6. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:57 | + 10:18 | |
7. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:59 | + 10:20 | |
8. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | OK Slavia Hradec Králové | 29:29 | + 10:50 | |
9. | Procházková Kateřina | SJC0351 | TJ Sportcentrum Jičín | 29:59 | + 11:20 | |
10. | Knobová Agáta | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:41 | + 12:02 | |
11. | Kinclová Natálie | LTU0350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:41 | + 13:02 | |
12. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:43 | + 15:04 | |
13. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:47 | + 15:08 | |
14. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 35:24 | + 16:45 | |
15. | Krejcarová Bára | BRU0351 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 36:09 | + 17:30 | |
16. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 36:44 | + 18:05 | |
17. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:23 | + 19:44 | |
18. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:46 | + 21:07 | |
19. | Suková Tereza | VRL0454 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:05 | + 24:26 | |
20. | Suchá Simona | SHK0351 | OK Slavia Hradec Králové | 45:13 | + 26:34 | |
21. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:17 | + 48:38 | |
Musilová Elena | KUO0399 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 34:09 | ||
2. | Prokšíková Anna Agáta | SHK0355 | OK Slavia Hradec Králové | 36:00 | + 1:51 | |
3. | Adamovská Kateřina | VAM0350 | OOB Vamberk | 36:58 | + 2:49 | |
4. | Kynčlová Jiřina | JIL0354 | OK Jilemnice | 37:41 | + 3:32 | |
5. | Kuříková Zuzana | JIL0353 | OK Jilemnice | 37:47 | + 3:38 | |
6. | Šafránková Eliška | KOR0350 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 38:32 | + 4:23 | |
7. | Morávková Barbora | SHK0352 | OK Slavia Hradec Králové | 43:50 | + 9:41 | |
8. | Cibulková Veronika | NNN | Neregistrovaní | 45:09 | + 11:00 | |
9. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 45:18 | + 11:09 | |
10. | Martinková Andrea | KOR0450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 61:00 | + 26:51 | |
Tomášová Adéla | CHC0351 | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 22:23 | ||
2. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:16 | + 0:53 | |
3. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 23:33 | + 1:10 | |
4. | Matějková Barbora | SJC0156 | TJ Sportcentrum Jičín | 25:13 | + 2:50 | |
5. | Vejražková Róza | SJC0151 | TJ Sportcentrum Jičín | 25:17 | + 2:54 | |
6. | Zimová Barbora | SHK0151 | OK Slavia Hradec Králové | 25:18 | + 2:55 | |
7. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 25:45 | + 3:22 | |
8. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 26:14 | + 3:51 | |
9. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 26:44 | + 4:21 | |
10. | Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | 26:48 | + 4:25 | |
11. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 29:12 | + 6:49 | |
12. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 29:57 | + 7:34 | |
13. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 30:05 | + 7:42 | |
14. | Dvořáková Anna | JIL0154 | OK Jilemnice | 31:14 | + 8:51 | |
15. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:50 | + 9:27 | |
16. | Tumová Adéla | SJC0154 | TJ Sportcentrum Jičín | 31:56 | + 9:33 | |
17. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | TJ Sportcentrum Jičín | 34:51 | + 12:28 | |
17. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:51 | + 12:28 | |
19. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 37:43 | + 15:20 | |
20. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 37:57 | + 15:34 | |
21. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 39:14 | + 16:51 | |
22. | Machová Viktorie | PHK0252 | OK 99 Hradec Králové | 40:00 | + 17:37 | |
23. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:13 | + 22:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnátnická Zuzana | ZAM0152 | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:02 | ||
2. | Brancuská Lenka | LPU0159 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:36 | + 14:34 | |
3. | Weberová Adéla | PHK0155 | OK 99 Hradec Králové | 58:41 | + 21:39 | |
4. | Holšteinová Veronika | PHK0256 | OK 99 Hradec Králové | 58:50 | + 21:48 | |
5. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 62:41 | + 25:39 | |
Zářecká Linda | KOR0250 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Mlejnková Lucie | KOR0251 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borovičková Valerie | LPU0054 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:12 | ||
2. | Jezdinská Natálie | STH9954 | SK Studenec | 42:48 | + 3:36 | |
3. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 43:33 | + 4:21 | |
4. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 45:32 | + 6:20 | |
5. | Barnetová Veronika | ZAM9951 | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:20 | + 7:08 | |
6. | Procházková Tereza | ZAM0054 | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:12 | + 12:00 | |
7. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 61:28 | + 22:16 | |
8. | Pachelová Anna | ZAM0053 | OB T.J. Sokol Žamberk | 64:56 | + 25:44 | |
9. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | OK 99 Hradec Králové | 64:57 | + 25:45 | |
10. | Roušalová Denisa | SHK0052 | OK Slavia Hradec Králové | 66:19 | + 27:07 | |
11. | Boková Ivana | ZAM9952 | OB T.J. Sokol Žamberk | 71:15 | + 32:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paděrová Anna | SNA9950 | TJ START Náchod | 97:12 | ||
2. | Vrbatová Dominika | HOS0051 | TJ Tatran Hostinné | 100:01 | + 2:49 | |
3. | Knápková Adéla | ZAM9953 | OB T.J. Sokol Žamberk | 109:40 | + 12:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubečková Veronika | PHK9853 | OK 99 Hradec Králové | 67:27 | ||
2. | Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:33 | + 7:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:03 | 0 | ||
2. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:59 | + 8:56 | 0 | |
3. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 86:39 | + 15:36 | 0 | |
Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 52:56 | 7100 | ||
2. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 59:53 | + 6:57 | 6323 | |
3. | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 61:50 | + 8:54 | 6105 | |
4. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 62:18 | + 9:22 | 6053 | |
5. | Daniela Širůčková | SHK7650 | OK Slavia Hradec Králové | 62:29 | + 9:33 | 6032 | |
6. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 62:43 | + 9:47 | 6006 | |
7. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 63:25 | + 10:29 | 5928 | |
8. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:25 | + 12:29 | 5704 | |
9. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 66:15 | + 13:19 | 5611 | |
10. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:27 | + 15:31 | 5365 | |
11. | Balcarová Jana | PHK8852 | OK 99 Hradec Králové | 71:26 | + 18:30 | 5032 | |
12. | Kičinová Erika | VRL9154 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:41 | + 18:45 | 5004 | |
13. | Matušincová Lucie | PHK8152 | OK 99 Hradec Králové | 73:06 | + 20:10 | 4845 | |
14. | Andršová Jana | SRK8756 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 73:56 | + 21:00 | 4752 | |
15. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 80:19 | + 27:23 | 4038 | |
16. | Černíková Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 80:56 | + 28:00 | 3969 | |
17. | Skalická Karolína | ZAM9652 | OB T.J. Sokol Žamberk | 82:11 | + 29:15 | 3830 | |
18. | Viková Vendula | STH8951 | SK Studenec | 107:40 | + 54:44 | 980 | |
19. | Koutná Hana | PHK9651 | OK 99 Hradec Králové | 122:28 | + 69:32 | 0 | |
Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 42:55 | 3148 | ||
2. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 43:54 | + 0:59 | 3079 | |
3. | Drahorádová Lenka | LPU8660 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:33 | + 2:38 | 2965 | |
4. | Rychterová Kateřina | PHK7752 | OK 99 Hradec Králové | 46:04 | + 3:09 | 2929 | |
5. | Sokolová Tereza | BRM8451 | Sokol Burdych | 48:17 | + 5:22 | 2775 | |
6. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 48:30 | + 5:35 | 2760 | |
7. | Horká Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 49:24 | + 6:29 | 2697 | |
8. | Říhová Kateřina | PHK8052 | OK 99 Hradec Králové | 55:01 | + 12:06 | 2307 | |
9. | Kadaňová Barbora | 81C8253 | Cirkus Čakovice | 57:24 | + 14:29 | ||
10. | Lebedinská Romana | LPU8257 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:14 | + 15:19 | 2084 | |
11. | Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:21 | + 26:26 | 1312 | |
12. | Rochlová Kateřina | 8RC8750 | žádný | 79:34 | + 36:39 | ||
Formánková Zuzana | LPU8456 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 55:19 | ||
2. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 57:12 | + 1:53 | |
3. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 57:25 | + 2:06 | |
4. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 59:34 | + 4:15 | |
5. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:45 | + 4:26 | |
6. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 66:43 | + 11:24 | |
7. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 67:20 | + 12:01 | |
8. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:10 | + 12:51 | |
9. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 70:40 | + 15:21 | |
10. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 73:50 | + 18:31 | |
11. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 74:01 | + 18:42 | |
12. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 77:21 | + 22:02 | |
13. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 80:00 | + 24:41 | |
Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 37:06 | ||
2. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:03 | + 3:57 | |
3. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:15 | + 4:09 | |
4. | Vlkanova Hana | PHK7050 | OK 99 Hradec Králové | 42:33 | + 5:27 | |
5. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 43:13 | + 6:07 | |
6. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 44:26 | + 7:20 | |
7. | Kalenská Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 44:33 | + 7:27 | |
8. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 44:59 | + 7:53 | |
9. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:39 | + 8:33 | |
10. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 46:33 | + 9:27 | |
11. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:54 | + 9:48 | |
12. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:24 | + 11:18 | |
13. | Waňková Dita | VRL7151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:26 | + 11:20 | |
14. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 48:49 | + 11:43 | |
15. | Slavíková Jana | SHK7352 | OK Slavia Hradec Králové | 50:12 | + 13:06 | |
16. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 51:10 | + 14:04 | |
17. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:12 | + 14:06 | |
18. | Tomášová Petra | CHC7351 | K.O.B. Choceň | 52:47 | + 15:41 | |
19. | Koblížková Hana | ZAM5851 | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:53 | + 15:47 | |
20. | Chládková Eva | ZAM7051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:05 | + 15:59 | |
21. | Zemánková Eva | SRK7452 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:28 | + 16:22 | |
22. | Mádlová Denisa | BRU7550 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 53:35 | + 16:29 | |
23. | Justová Jana | PHK6153 | OK 99 Hradec Králové | 55:10 | + 18:04 | |
24. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 55:21 | + 18:15 | |
25. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:43 | + 19:37 | |
26. | Dohnálková Jana | SHK7252 | OK Slavia Hradec Králové | 57:08 | + 20:02 | |
27. | Maňáková Silvie | PHK7151 | OK 99 Hradec Králové | 57:16 | + 20:10 | |
28. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 57:41 | + 20:35 | |
29. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 61:22 | + 24:16 | |
30. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:30 | + 25:24 | |
31. | Raková Miroslava | SHK7250 | OK Slavia Hradec Králové | 64:41 | + 27:35 | |
32. | Krunčíková Iva | SHK7751 | OK Slavia Hradec Králové | 65:14 | + 28:08 | |
33. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 65:25 | + 28:19 | |
34. | Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 66:02 | + 28:56 | |
35. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 68:24 | + 31:18 | |
36. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 81:09 | + 44:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 37:49 | ||
2. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:48 | + 8:59 | |
3. | Mádlová Iva | SHK6351 | OK Slavia Hradec Králové | 46:50 | + 9:01 | |
4. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:10 | + 9:21 | |
5. | Novotná Iva | SHK6151 | OK Slavia Hradec Králové | 49:30 | + 11:41 | |
6. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:39 | + 12:50 | |
7. | Jiřištová Hana | JIL6052 | OK Jilemnice | 51:08 | + 13:19 | |
8. | Julínková Dana | LPU6555 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:16 | + 14:27 | |
9. | Egrtová Jitka | SHK6354 | OK Slavia Hradec Králové | 52:33 | + 14:44 | |
10. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 52:55 | + 15:06 | |
11. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 53:57 | + 16:08 | |
12. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 63:21 | + 25:32 | |
13. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | OK 99 Hradec Králové | 71:15 | + 33:26 | |
Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | OK Slavia Hradec Králové | 31:37 | ||
2. | Christophová Dagmar | SRK6852 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 33:00 | + 1:23 | |
3. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:10 | + 3:33 | |
4. | Fundová Hana | SHK6752 | OK Slavia Hradec Králové | 35:23 | + 3:46 | |
5. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 39:04 | + 7:27 | |
6. | Balcarová Eva | PHK5952 | OK 99 Hradec Králové | 39:45 | + 8:08 | |
7. | Bienová Věra | SJC5752 | TJ Sportcentrum Jičín | 42:03 | + 10:26 | |
8. | Bernartová Ivana | SHK6552 | OK Slavia Hradec Králové | 42:27 | + 10:50 | |
9. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:39 | + 12:02 | |
10. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:42 | + 12:05 | |
11. | Hančová Hana | VRL5652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:15 | + 13:38 | |
12. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:54 | + 14:17 | |
13. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | OK Slavia Hradec Králové | 47:07 | + 15:30 | |
14. | Divecká Růžena | SHK6753 | OK Slavia Hradec Králové | 47:09 | + 15:32 | |
15. | Mikysková Hana | SNA5651 | TJ START Náchod | 48:02 | + 16:25 | |
16. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:54 | + 17:17 | |
17. | Doležalová Ivana | TYN6451 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 57:52 | + 26:15 | |
18. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:21 | + 35:44 | |
19. | Kalousová Dana | ZAM5951 | OB T.J. Sokol Žamberk | 80:58 | + 49:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:56 | ||
2. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 44:39 | + 5:43 | |
3. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 46:04 | + 7:08 | |
4. | Tichá Jiřina | DOB6050 | KOB Dobruška | 46:45 | + 7:49 | |
5. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:12 | + 8:16 | |
6. | Dusílková Marie | SRK5752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 50:36 | + 11:40 | |
7. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 51:16 | + 12:20 | |
8. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 52:10 | + 13:14 | |
9. | Svobodová Eva | SHK5853 | OK Slavia Hradec Králové | 52:18 | + 13:22 | |
10. | Bártová Eva | SRK5551 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 55:48 | + 16:52 | |
11. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 58:42 | + 19:46 | |
12. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:26 | + 23:30 | |
13. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 66:11 | + 27:15 | |
14. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 69:11 | + 30:15 | |
15. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | TJ START Náchod | 79:44 | + 40:48 | |
16. | Stulíková Zuzana | SHK5751 | OK Slavia Hradec Králové | 80:03 | + 41:07 | |
17. | Filipová Dagmar | SHK5651 | OK Slavia Hradec Králové | 80:41 | + 41:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martincová Helena | ZAM5051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 29:12 | ||
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:51 | + 4:39 | |
3. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:31 | + 9:19 | |
4. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:57 | + 16:45 | |
5. | Knoblochová Věra | VRL4851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:16 | + 19:04 | |
6. | Rýglová Růžena | PHK4051 | OK 99 Hradec Králové | 49:21 | + 20:09 | |
Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 22:34 | ||
2. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 23:01 | + 0:27 | |
3. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | TJ Sportcentrum Jičín | 24:59 | + 2:25 | |
4. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:42 | + 3:08 | |
5. | Hiller Vojtěch | ZAM0501 | OB T.J. Sokol Žamberk | 27:15 | + 4:41 | |
6. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 31:28 | + 8:54 | |
7. | Langr Matyáš | KOR0800 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:36 | + 11:02 | |
8. | Vlasák Tomáš | LPU6 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:51 | + 11:17 | |
9. | Zemánek Adam | SRK0502 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 36:45 | + 14:11 | |
10. | Koblic Martin | VAM0606 | OOB Vamberk | 38:59 | + 16:25 | |
11. | Hlaváček Pavel | PHK0601 | OK 99 Hradec Králové | 40:41 | + 18:07 | |
12. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:23 | + 22:49 | |
13. | Hejkrlík Dan | KUO0601 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:35 | + 28:01 | |
14. | Lesák Lukáš | ZAM0502 | OB T.J. Sokol Žamberk | 54:07 | + 31:33 | |
15. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:11 | + 33:37 | |
Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Polanský Tomáš | PHK0506 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 18:42 | ||
2. | Vodička Igor | LPU0507 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:32 | + 1:50 | |
3. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 24:25 | + 5:43 | |
4. | Šimerda Václav | SRK0605 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 24:42 | + 6:00 | |
5. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 24:50 | + 6:08 | |
6. | Juška Michal | LPU0504 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:44 | + 7:02 | |
7. | Háp Matěj | PHK0501 | OK 99 Hradec Králové | 27:06 | + 8:24 | |
8. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 27:29 | + 8:47 | |
9. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 28:24 | + 9:42 | |
10. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:03 | + 10:21 | |
11. | Daníček Josef | SRK0701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 31:06 | + 12:24 | |
12. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:14 | + 14:32 | |
13. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 33:48 | + 15:06 | |
14. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:41 | + 19:59 | |
15. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:13 | + 40:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 16:55 | ||
2. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 17:54 | + 0:59 | |
3. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 18:25 | + 1:30 | |
4. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 19:01 | + 2:06 | |
5. | Pokorný Dominik | SRK0301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 19:32 | + 2:37 | |
6. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 19:41 | + 2:46 | |
7. | Waněk Hubert | VRL0302 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:56 | + 3:01 | |
8. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:58 | + 4:03 | |
9. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 21:14 | + 4:19 | |
10. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:18 | + 4:23 | |
11. | Flegl Martin | SRK0300 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 21:28 | + 4:33 | |
12. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 22:32 | + 5:37 | |
13. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 22:36 | + 5:41 | |
14. | Šípek Stanislav | SRK0304 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 22:53 | + 5:58 | |
15. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 23:39 | + 6:44 | |
16. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 24:24 | + 7:29 | |
17. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:32 | + 7:37 | |
18. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:18 | + 8:23 | |
19. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:15 | + 10:20 | |
20. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:22 | + 11:27 | |
21. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 29:41 | + 12:46 | |
22. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:47 | + 12:52 | |
23. | Juška Jiří | LPU0304 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:52 | + 13:57 | |
24. | Vitvar Radim | SJC0404 | TJ Sportcentrum Jičín | 31:41 | + 14:46 | |
25. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:43 | + 16:48 | |
26. | Keřka Adam | LPU0406 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:47 | + 16:52 | |
27. | Ryba Petr | JIL0303 | OK Jilemnice | 34:46 | + 17:51 | |
28. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 43:08 | + 26:13 | |
29. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:38 | + 26:43 | |
30. | Kolátor Vojtěch | HOR0402 | TJ Jiskra Hořice | 45:50 | + 28:55 | |
Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Vlasák Lukáš | LPU8 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ráček Jan | KUO0302 | KOB Ústí nad Orlicí | 24:32 | ||
2. | Růžička Jan | SJC0406 | TJ Sportcentrum Jičín | 30:58 | + 6:26 | |
3. | Hladký Filip | KOR0300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:22 | + 10:50 | |
4. | Tuček Jakub | SJC0405 | TJ Sportcentrum Jičín | 45:01 | + 20:29 | |
5. | Filsak Rafael | SJC0301 | TJ Sportcentrum Jičín | 49:11 | + 24:39 | |
6. | Pávek Ondřej | KUO0301 | KOB Ústí nad Orlicí | 52:33 | + 28:01 | |
7. | Koblic Jan | VAM0400 | OOB Vamberk | 54:12 | + 29:40 | |
8. | Mádle Kryštof | BRU0400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 55:29 | + 30:57 | |
9. | Kopecký Daniel | KOR0400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:46 | + 35:14 | |
10. | Machač Tomáš | LPU7 | OK Lokomotiva Pardubice | 108:31 | + 83:59 | |
Marhold Stanislav | CHC0402 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Hájek Matěj | VRL0402 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paleček Ondřej | SRK0103 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 34:11 | ||
2. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 36:24 | + 2:13 | |
3. | Tuma Matěj | SJC0202 | TJ Sportcentrum Jičín | 36:54 | + 2:43 | |
4. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:19 | + 3:08 | |
5. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | TJ Sportcentrum Jičín | 38:37 | + 4:26 | |
6. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:14 | + 6:03 | |
7. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 40:56 | + 6:45 | |
8. | Kolář Adam | BRU0104 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 44:49 | + 10:38 | |
9. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 46:16 | + 12:05 | |
10. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 46:39 | + 12:28 | |
11. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 47:27 | + 13:16 | |
12. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 51:40 | + 17:29 | |
13. | Hanák Dominik | LTU0200 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:35 | + 18:24 | |
14. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 52:41 | + 18:30 | |
15. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:25 | + 19:14 | |
16. | Pachel Jakub | ZAM0202 | OB T.J. Sokol Žamberk | 55:35 | + 21:24 | |
17. | Franta Jonáš | SJC0201 | TJ Sportcentrum Jičín | 55:40 | + 21:29 | |
18. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:19 | + 24:08 | |
19. | Mařádek Jiří | SJC0103 | TJ Sportcentrum Jičín | 61:38 | + 27:27 | |
20. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 61:49 | + 27:38 | |
21. | Kovář Lukáš | CET0102 | TJ Loko Česká Třebová | 64:08 | + 29:57 | |
22. | Mühlbach Aleš | STH0104 | SK Studenec | 65:14 | + 31:03 | |
23. | Šimek Viktor | LPU0207 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:55 | + 33:44 | |
24. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:27 | + 34:16 | |
25. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 72:28 | + 38:17 | |
26. | Rusz Rostislav | KUN0101 | TJ Sokol Kunvald | 76:27 | + 42:16 | |
Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuneš Vojtěch | HOR0200 | TJ Jiskra Hořice | 41:13 | ||
2. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 46:50 | + 5:37 | |
3. | Mejsnar Jaroslav | VRL0202 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:46 | + 8:33 | |
4. | Jakeš Josef | TYN0101 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 42:50 | + 1:37 | |
5. | Zima Milan | LTU0202 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:25 | + 15:12 | |
6. | Kolátor Matouš | HOR0204 | TJ Jiskra Hořice | 69:08 | + 27:55 | |
Tichý Ondřej | KOR0200 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 35:05 | ||
2. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 45:09 | + 10:04 | |
3. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 48:34 | + 13:29 | |
4. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 49:29 | + 14:24 | |
5. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 50:09 | + 15:04 | |
6. | Kahoun Adam | LTU9903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:46 | + 19:41 | |
7. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:33 | + 21:28 | |
8. | Karásek Matěj | SJC0001 | TJ Sportcentrum Jičín | 57:18 | + 22:13 | |
9. | Macko Lukáš | SJC9901 | TJ Sportcentrum Jičín | 58:24 | + 23:19 | |
10. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:17 | + 24:12 | |
10. | Hůlek Matěj | PHK9904 | OK 99 Hradec Králové | 59:17 | + 24:12 | |
12. | Sourada Tomáš | ZAM9902 | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:31 | + 24:26 | |
13. | Friml Dominik | ZAM9901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 61:56 | + 26:51 | |
14. | Juhász Matěj | LTU9900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:07 | + 28:02 | |
15. | Doleček Vojtěch | ZAM9903 | OB T.J. Sokol Žamberk | 63:18 | + 28:13 | |
16. | Skalický Johan | KUO9901 | KOB Ústí nad Orlicí | 66:03 | + 30:58 | |
17. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | TJ Sportcentrum Jičín | 66:37 | + 31:32 | |
18. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 67:18 | + 32:13 | |
19. | Pučan Martin | LPU9908 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:22 | + 32:17 | |
20. | Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:16 | + 33:11 | |
21. | Bürger Matěj | LPU0009 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:39 | + 42:34 | |
22. | Kubát Tomáš | VRL0001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:42 | + 44:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jansa Radek | BRU0002 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 84:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Vojtěch | LPU9702 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:21 | ||
2. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 59:48 | + 7:27 | |
3. | Doležal Vít | SJC9802 | TJ Sportcentrum Jičín | 60:37 | + 8:16 | |
4. | Lauterbach David | ZAM9801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 62:40 | + 10:19 | |
5. | Maňák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | 62:59 | + 10:38 | |
6. | Okarma Jacek | WKS9801 | 64:36 | + 12:15 | ||
7. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:59 | + 19:38 | |
8. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 72:20 | + 19:59 | |
9. | Vencl Kristián | ZAM9701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 73:42 | + 21:21 | |
10. | Novotný Matěj | ZAM9802 | OB T.J. Sokol Žamberk | 97:54 | + 45:33 | |
Rusz Vratislav | KUN9801 | TJ Sokol Kunvald | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 67:21 | 7825 | ||
2. | Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:42 | + 1:21 | 7675 | |
3. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:10 | + 3:49 | 7403 | |
4. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 79:46 | + 12:25 | 6452 | |
5. | Kos Tomáš | LPU9303 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:51 | + 12:30 | 6443 | |
6. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 81:00 | + 13:39 | 6316 | |
7. | Kos Oldřich | LPU9302 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:16 | + 14:55 | 6176 | |
8. | Černý Martin | JIL8703 | OK Jilemnice | 83:49 | + 16:28 | 6005 | |
9. | Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | 97:34 | + 30:13 | 4485 | |
10. | Kolář Radek | BRU6901 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 133:52 | + 66:31 | 473 | |
Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 56:19 | 7163 | ||
2. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:17 | + 3:58 | 6705 | |
3. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | TJ START Náchod | 60:56 | + 4:37 | 6630 | |
4. | Macek Martin | SNA7106 | TJ START Náchod | 66:49 | + 10:30 | 5951 | |
5. | Ježek Jiří | PHK8405 | OK 99 Hradec Králové | 68:32 | + 12:13 | ||
6. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 68:34 | + 12:15 | 5749 | |
7. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:14 | + 12:55 | 5672 | |
8. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:15 | + 13:56 | 5555 | |
9. | Kutílek Jakub | LPU8609 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:36 | + 14:17 | 5514 | |
10. | Černý Vojtěch | JIL9006 | OK Jilemnice | 70:55 | + 14:36 | 5478 | |
11. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 71:26 | + 15:07 | 5418 | |
12. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 71:46 | + 15:27 | 5379 | |
13. | Burdych Tomáš | BRM8201 | Sokol Burdych | 73:00 | + 16:41 | 5237 | |
14. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 73:16 | + 16:57 | 5206 | |
15. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:07 | + 18:48 | 4993 | |
16. | Dušek Martin | ZAM9602 | OB T.J. Sokol Žamberk | 76:47 | + 20:28 | 4800 | |
17. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:08 | + 21:49 | 4644 | |
18. | Nývlt Petr | DKP8004 | Oddíl OB Kotlářka | 78:14 | + 21:55 | 4633 | |
19. | Stulík Matěj | SHK9101 | OK Slavia Hradec Králové | 78:42 | + 22:23 | 4579 | |
20. | Štěpánek Milan | KUO8301 | KOB Ústí nad Orlicí | 79:46 | + 23:27 | 4456 | |
21. | Lán Filip | SHK8003 | OK Slavia Hradec Králové | 80:50 | + 24:31 | 4333 | |
22. | Funda Jan | SHK9103 | OK Slavia Hradec Králové | 83:33 | + 27:14 | 4019 | |
23. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 84:54 | + 28:35 | 3863 | |
24. | Hanuš Pavel | CHC9302 | K.O.B. Choceň | 86:30 | + 30:11 | ||
25. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 93:10 | + 36:51 | 2908 | |
26. | Krunčík Pavel | 66C8501 | Amateri | 100:29 | + 44:10 | ||
Besta Lukáš | KNC8101 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK | 0 | |||
Ježdík Václav | ZAM9605 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 70:18 | 3651 | ||
2. | Bolech Filip | LPU8602 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:54 | + 2:36 | 3523 | |
3. | Procházka Martin | LTU8101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:31 | + 3:13 | 3493 | |
4. | Holubář Bartoloměj | KUO9602 | KOB Ústí nad Orlicí | 74:29 | + 4:11 | 3445 | |
5. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 75:02 | + 4:44 | 3418 | |
6. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 82:36 | + 12:18 | 3045 | |
7. | Pinkas Jan | ZAM9606 | OB T.J. Sokol Žamberk | 83:29 | + 13:11 | 3002 | |
8. | Sokol Milan | BRM7201 | Sokol Burdych | 84:24 | + 14:06 | 2957 | |
9. | Sojka Lukáš | ALB8500 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 86:31 | + 16:13 | 2853 | |
10. | Štancl Daniel | KUO9501 | KOB Ústí nad Orlicí | 92:52 | + 22:34 | 2540 | |
11. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 95:33 | + 25:15 | 2408 | |
12. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:54 | + 25:36 | 2391 | |
13. | Kaštánek Petr | LPU8607 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:28 | + 28:10 | 2265 | |
14. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 99:06 | + 28:48 | 2233 | |
15. | Larison Ota | VAM8849 | OOB Vamberk | 101:37 | + 31:19 | ||
16. | Fatura Jan | LPU8612 | OK Lokomotiva Pardubice | 106:21 | + 36:03 | 1877 | |
Růžička Karel | PHK9502 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Zeman Pavel | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 51:43 | ||
2. | Sobczynski Kalikst | WKS7101 | 52:40 | + 0:57 | ||
3. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 55:45 | + 4:02 | |
4. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 57:43 | + 6:00 | |
5. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 59:36 | + 7:53 | |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:39 | + 8:56 | |
7. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 62:50 | + 11:07 | |
8. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 63:11 | + 11:28 | |
9. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:22 | + 12:39 | |
10. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 64:51 | + 13:08 | |
11. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:53 | + 13:10 | |
12. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 66:38 | + 14:55 | |
13. | Kraus Petr | SJC7303 | TJ Sportcentrum Jičín | 68:52 | + 17:09 | |
14. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 70:53 | + 19:10 | |
15. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 71:52 | + 20:09 | |
16. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 73:31 | + 21:48 | |
17. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 74:33 | + 22:50 | |
18. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 76:34 | + 24:51 | |
19. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 77:14 | + 25:31 | |
20. | Śafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 80:11 | + 28:28 | |
21. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 80:15 | + 28:32 | |
22. | Souček Karel | SHK6601 | OK Slavia Hradec Králové | 92:11 | + 40:28 | |
23. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 94:48 | + 43:05 | |
24. | Rusz Roman | KUN7201 | TJ Sokol Kunvald | 101:17 | + 49:34 | |
25. | Školník Jan | BRU7301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 106:00 | + 54:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | 53:26 | ||
2. | Ježek Zdenek | JIL7301 | OK Jilemnice | 55:44 | + 2:18 | |
2. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | TJ Sportcentrum Jičín | 55:44 | + 2:18 | |
4. | Kronika Miroslav | 22C7100 | www.SPORTeM.info | 55:45 | + 2:19 | |
5. | Kopecký Michal | NNN | Neregistrovaní | 58:02 | + 4:36 | |
6. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 59:26 | + 6:00 | |
7. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 62:23 | + 8:57 | |
8. | Froš Štěpán | LPU7309 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:58 | + 10:32 | |
9. | Vodňanský Jaroslav | BRM6101 | Sokol Burdych | 65:04 | + 11:38 | |
10. | Holubář David | KUO7101 | KOB Ústí nad Orlicí | 66:21 | + 12:55 | |
11. | Háp Petr | PHK7201 | OK 99 Hradec Králové | 68:48 | + 15:22 | |
12. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 69:45 | + 16:19 | |
13. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 71:01 | + 17:35 | |
14. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:54 | + 18:28 | |
15. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 79:29 | + 26:03 | |
16. | Justa Jaromír | PHK6101 | OK 99 Hradec Králové | 79:34 | + 26:08 | |
17. | Vojtěch Libor | HOR7303 | TJ Jiskra Hořice | 79:44 | + 26:18 | |
18. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 80:54 | + 27:28 | |
19. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | OK Slavia Hradec Králové | 88:24 | + 34:58 | |
20. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 106:39 | + 53:13 | |
21. | Zenkner Karel | BRU7202 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 119:30 | + 66:04 | |
Lebedinský Aleš | NNN7801 | Neregistrovaní | DISK | |||
Daníček Josef | SRK7502 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 43:00 | ||
2. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:28 | + 1:28 | |
3. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 44:56 | + 1:56 | |
4. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 47:12 | + 4:12 | |
5. | Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:44 | + 5:44 | |
6. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 49:03 | + 6:03 | |
7. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 49:38 | + 6:38 | |
8. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 50:16 | + 7:16 | |
9. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:24 | + 7:24 | |
10. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 50:49 | + 7:49 | |
11. | Jakeš Josef | TYN6501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 52:22 | + 9:22 | |
12. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 52:48 | + 9:48 | |
13. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 52:49 | + 9:49 | |
14. | Betla Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 54:25 | + 11:25 | |
15. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:47 | + 11:47 | |
16. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:47 | + 14:47 | |
17. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 58:06 | + 15:06 | |
18. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 59:02 | + 16:02 | |
19. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 60:46 | + 17:46 | |
20. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | OB T.J. Sokol Žamberk | 62:03 | + 19:03 | |
21. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 63:46 | + 20:46 | |
22. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 64:56 | + 21:56 | |
23. | Procházka Pavel | KUO6901 | KOB Ústí nad Orlicí | 66:13 | + 23:13 | |
24. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 66:45 | + 23:45 | |
25. | Brožek Jan | NNN | Neregistrovaní | 74:12 | + 31:12 | |
26. | Ježek Jiří | PHK6201 | OK 99 Hradec Králové | 79:15 | + 36:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehák Pavel | SJC6001 | TJ Sportcentrum Jičín | 38:38 | ||
2. | Novotný Pavel | SHK6104 | OK Slavia Hradec Králové | 40:37 | + 1:59 | |
3. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:18 | + 2:40 | |
4. | Handl Jindřich | SRK6702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:02 | + 4:24 | |
5. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:29 | + 4:51 | |
6. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 44:45 | + 6:07 | |
7. | Širůček Jaromír | SHK6200 | OK Slavia Hradec Králové | 44:56 | + 6:18 | |
8. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 44:59 | + 6:21 | |
9. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:12 | + 6:34 | |
10. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 46:44 | + 8:06 | |
11. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 48:32 | + 9:54 | |
12. | Divecký Josef | SHK6102 | OK Slavia Hradec Králové | 48:40 | + 10:02 | |
13. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | OK Slavia Hradec Králové | 49:18 | + 10:40 | |
14. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 50:59 | + 12:21 | |
15. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 51:03 | + 12:25 | |
16. | Funda Michal | SHK6403 | OK Slavia Hradec Králové | 51:58 | + 13:20 | |
17. | Kment Libor | LPU6703 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:00 | + 13:22 | |
18. | Balcar Aleš | PHK5703 | OK 99 Hradec Králové | 53:03 | + 14:25 | |
19. | Frömmel Miroslav | BRU6902 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 53:52 | + 15:14 | |
20. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:23 | + 15:45 | |
21. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 57:30 | + 18:52 | |
22. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:52 | + 19:14 | |
23. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 61:08 | + 22:30 | |
24. | Šváb Pavel | BRU6701 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 63:49 | + 25:11 | |
25. | Borovička Tomáš | ZAM7001 | OB T.J. Sokol Žamberk | 71:11 | + 32:33 | |
Andrš Milan | ZAM5801 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | |||
Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Boris | DOB5500 | KOB Dobruška | 50:44 | ||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 50:47 | + 0:03 | |
3. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 51:26 | + 0:42 | |
4. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:40 | + 1:56 | |
5. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 53:12 | + 2:28 | |
6. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 53:38 | + 2:54 | |
7. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 54:01 | + 3:17 | |
8. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 55:32 | + 4:48 | |
9. | Balcar Pavel | 3HC5600 | SKI Skuhrov nad Bělou | 55:59 | + 5:15 | |
10. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:02 | + 5:18 | |
11. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:09 | + 6:25 | |
12. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:29 | + 6:45 | |
13. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 57:41 | + 6:57 | |
14. | Stárek Jiří | SRK5002 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 57:53 | + 7:09 | |
15. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 59:58 | + 9:14 | |
16. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 63:23 | + 12:39 | |
17. | Hanč Pavel | VRL5601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:56 | + 13:12 | |
18. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:36 | + 13:52 | |
19. | Kalous Jaroslav | ZAM5501 | OB T.J. Sokol Žamberk | 68:59 | + 18:15 | |
20. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:05 | + 19:21 | |
21. | Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 80:13 | + 29:29 | |
22. | Tůma Miloš | DOB5600 | KOB Dobruška | 80:41 | + 29:57 | |
Vlček Josef | TYN5602 | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Aleš | SHK5501 | OK Slavia Hradec Králové | 34:44 | ||
2. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:20 | + 1:36 | |
3. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:55 | + 5:11 | |
4. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:16 | + 5:32 | |
5. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 42:28 | + 7:44 | |
6. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:07 | + 10:23 | |
7. | Hostinský Jiří | LPU5501 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:59 | + 11:15 | |
8. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:50 | + 13:06 | |
9. | Sajbrt Václav | PHK5402 | OK 99 Hradec Králové | 54:35 | + 19:51 | |
10. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 59:41 | + 24:57 | |
11. | Doležal Petr | TYN5401 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 66:03 | + 31:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:21 | ||
2. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 28:34 | + 0:13 | |
3. | Bílek Vratislav | SJC4801 | TJ Sportcentrum Jičín | 32:01 | + 3:40 | |
4. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 32:10 | + 3:49 | |
5. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | TJ Sportcentrum Jičín | 33:18 | + 4:57 | |
6. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 34:29 | + 6:08 | |
7. | Tobiška Václav | ZAM4401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 36:44 | + 8:23 | |
8. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 37:14 | + 8:53 | |
9. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 38:04 | + 9:43 | |
10. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 39:24 | + 11:03 | |
11. | Čepelka Petr | LPU4701 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:57 | + 16:36 | |
12. | Weber Petr | PHK3901 | OK 99 Hradec Králové | 49:39 | + 21:18 | |
13. | Novotný František | PHK4801 | OK 99 Hradec Králové | 53:08 | + 24:47 | |
14. | Daníček Josef | SRK4901 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 58:00 | + 29:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemánek Bohumil | VRL3601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:05 | ||
2. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 32:27 | + 4:22 | |
3. | Koudelka Karel | LPU4001 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:54 | + 5:49 | |
4. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:57 | + 11:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK | OK 99 Hradec Králové | 17:27 | ||
2. | Kuczera Tomáš | PHK | OK 99 Hradec Králové | 21:04 | + 3:37 | |
3. | Čapková Markéta | NNN | Neregistrovaní | 21:08 | + 3:41 | |
4. | Tejkl Štěpán | 81C0800 | Cirkus Čakovice | 21:59 | + 4:32 | |
5. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:02 | + 4:35 | |
6. | Mikanová Eva | PHK | OK 99 Hradec Králové | 23:56 | + 6:29 | |
7. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:14 | + 6:47 | |
8. | Kočí Miroslav | SHK0601 | OK Slavia Hradec Králové | 24:30 | + 7:03 | |
9. | Mudruňková Barbora | NNN | Neregistrovaní | 24:37 | + 7:10 | |
10. | Moskva Vojtěch | ZLH0802 | OOB TJ Zlaté Hory | 24:38 | + 7:11 | |
11. | Růžičková Magda | NNN | Neregistrovaní | 24:51 | + 7:24 | |
12. | Janeba Vít | CHC | K.O.B. Choceň | 25:32 | + 8:05 | |
13. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 25:51 | + 8:24 | |
14. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 26:05 | + 8:38 | |
15. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:21 | + 8:54 | |
16. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 26:33 | + 9:06 | |
17. | Krummerová Veronika | CHC0652 | K.O.B. Choceň | 26:40 | + 9:13 | |
18. | Šimerda Antonín | SRK | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 26:52 | + 9:25 | |
19. | Prudičová Tereza | CHC | K.O.B. Choceň | 27:13 | + 9:46 | |
20. | Příkazský Josef | PHK | OK 99 Hradec Králové | 27:28 | + 10:01 | |
21. | Matušinec Jakub | PHK | OK 99 Hradec Králové | 27:45 | + 10:18 | |
22. | Paleček Vojta | NNN | Neregistrovaní | 28:09 | + 10:42 | |
23. | Horák Lukáš | NNN | Neregistrovaní | 28:11 | + 10:44 | |
24. | Morávková Alžběta | NNN | Neregistrovaní | 28:27 | + 11:00 | |
25. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:35 | + 11:08 | |
26. | Mykisková Adéla | VAM | OOB Vamberk | 28:42 | + 11:15 | |
27. | Lukašák Filip | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 28:54 | + 11:27 | |
28. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:20 | + 11:53 | |
29. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 29:40 | + 12:13 | |
30. | Machač Václav | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:09 | + 13:42 | |
31. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 31:22 | + 13:55 | |
32. | Syrový Vítek | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:28 | + 14:01 | |
33. | Horák Filip | NNN | Neregistrovaní | 31:54 | + 14:27 | |
34. | Besta Radek | KNC0800 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 32:14 | + 14:47 | |
35. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:44 | + 15:17 | |
36. | Novotný Michal | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:09 | + 15:42 | |
37. | Dlask Kvído | NNN | Neregistrovaní | 33:19 | + 15:52 | |
38. | Krummerová Martina | CHC | K.O.B. Choceň | 33:20 | + 15:53 | |
39. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 34:01 | + 16:34 | |
40. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:07 | + 17:40 | |
41. | Horáková Karolína | PHK | OK 99 Hradec Králové | 35:20 | + 17:53 | |
42. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:22 | + 17:55 | |
43. | Holcová Nikola | LPU2 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:40 | + 18:13 | |
44. | Tomášová Magdaléna | CHC0651 | K.O.B. Choceň | 37:06 | + 19:39 | |
45. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 37:11 | + 19:44 | |
46. | Šeps Miroslav | SRK1111 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 37:33 | + 20:06 | |
47. | Bestová Tereza | KNC0600 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 37:44 | + 20:17 | |
48. | Čečka Matěj | SHK0900 | OK Slavia Hradec Králové | 38:32 | + 21:05 | |
49. | Severa Lukáš | NNN | Neregistrovaní | 38:36 | + 21:09 | |
50. | Růžková Markéta | LPU3 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:04 | + 21:37 | |
50. | Kroupová Anna | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 39:04 | + 21:37 | |
52. | Severa Matyáš | NNN | Neregistrovaní | 39:53 | + 22:26 | |
53. | Volf Kryštof | SRK1300 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:34 | + 23:07 | |
54. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:39 | + 23:12 | |
55. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 40:49 | + 23:22 | |
56. | Stečinský Pavel | BRU0600 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 41:38 | + 24:11 | |
57. | Svejštil Martin | ZAM1001 | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:01 | + 24:34 | |
58. | Kunart Lukáš | PHK | OK 99 Hradec Králové | 42:11 | + 24:44 | |
59. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:56 | + 27:29 | |
60. | Smith Laura | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:01 | + 27:34 | |
61. | Koutná Haidi | NNN | Neregistrovaní | 45:39 | + 28:12 | |
62. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:23 | + 28:56 | |
63. | Macková Šárka | SNA0850 | TJ START Náchod | 50:23 | + 32:56 | |
64. | Janata Vojtěch | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 50:43 | + 33:16 | |
65. | Posejpal Kryštof | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 51:36 | + 34:09 | |
66. | Novotný Kryštof | NNN | Neregistrovaní | 53:43 | + 36:16 | |
67. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:42 | + 37:15 | |
68. | Stryková Jolana | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 57:45 | + 40:18 | |
69. | Juska Vojta | NNN | Neregistrovaní | 57:49 | + 40:22 | |
70. | Stryková Zuzana | LPU1351 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:51 | + 40:24 | |
71. | Vejnar Adam | NNN | Neregistrovaní | 60:35 | + 43:08 | |
72. | Vítová Eliška | NNN | Neregistrovaní | 61:27 | + 44:00 | |
73. | Weber Adam | PHK0401 | OK 99 Hradec Králové | 63:03 | + 45:36 | |
74. | Koutná Sára | NNN | Neregistrovaní | 63:31 | + 46:04 | |
75. | Šrejbr Matěj | NNN | Neregistrovaní | 69:03 | + 51:36 | |
76. | Bělohlav Jakub | LPU4 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:35 | + 66:08 | |
Korbelová Tereza | CHC | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Novák Michal | ZAM1101 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mádle Ondřej | BRU0701 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:02 | ||
2. | Tejkl Jiří | 81C7700 | Cirkus Čakovice | 22:06 | + 1:04 | |
3. | Filipová Tereza | LPU0050 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:15 | + 4:13 | |
4. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 25:23 | + 4:21 | |
5. | Suchý Petr | SHK7800 | OK Slavia Hradec Králové | 25:52 | + 4:50 | |
6. | Ondrejček Pavel | LTU8400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:37 | + 5:35 | |
7. | Šabatková Petra | NNN | Neregistrovaní | 27:00 | + 5:58 | |
8. | Šimek Martin | NNN | Neregistrovaní | 28:34 | + 7:32 | |
9. | Lasák František | ZAM | OB T.J. Sokol Žamberk | 29:20 | + 8:18 | |
10. | Machová Iveta | NNN | Neregistrovaní | 30:09 | + 9:07 | |
11. | Kos Radovan | LPU7110 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:37 | + 9:35 | |
12. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 30:55 | + 9:53 | |
13. | Škorpil Jaromír | NNN | Neregistrovaní | 32:00 | + 10:58 | |
14. | Kutáček Petr | LTU7900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:19 | + 11:17 | |
15. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:37 | + 11:35 | |
16. | Neumann David | SRK | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 32:44 | + 11:42 | |
17. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:14 | + 13:12 | |
18. | Kubátová Dana | VRL6851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:39 | + 13:37 | |
19. | Dostál Jakub | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:20 | + 15:18 | |
20. | Cibulka Radek | NNN | Neregistrovaní | 37:23 | + 16:21 | |
21. | Haertl Martin | NNN | Neregistrovaní | 37:33 | + 16:31 | |
22. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 37:35 | + 16:33 | |
23. | Fejfarová Petra | NNN | Neregistrovaní | 38:05 | + 17:03 | |
24. | Hanl | SRK1112 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:48 | + 18:46 | |
25. | Palečková Táňa | NNN | Neregistrovaní | 40:36 | + 19:34 | |
25. | Cejpková Lenka | SRK7652 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:36 | + 19:34 | |
27. | Lebedínská Marcela | NNN | Neregistrovaní | 40:40 | + 19:38 | |
28. | Čáslavský Tadeáš | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 41:01 | + 19:59 | |
29. | Stulík Jiří | SHK5701 | OK Slavia Hradec Králové | 41:04 | + 20:02 | |
30. | Choutková Lenka | NNN | Neregistrovaní | 42:00 | + 20:58 | |
31. | Zenknerová Jana | BRU7253 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 42:54 | + 21:52 | |
32. | Kosová Leona | LPU7153 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:58 | + 21:56 | |
33. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:11 | + 22:09 | |
34. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | K.O.B. Choceň | 43:20 | + 22:18 | |
35. | Dachovský Radovan | 49C6900 | n | 43:31 | + 22:29 | |
36. | Sojková Petra | ALB8950 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 43:39 | + 22:37 | |
37. | Komárek David | NNN | Neregistrovaní | 45:05 | + 24:03 | |
38. | Tarasová Olga | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 46:09 | + 25:07 | |
39. | Zenknerová Karolína | BRU0052 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 46:43 | + 25:41 | |
40. | Tichá Gabriela | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 48:16 | + 27:14 | |
41. | Šafránek Daniel | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 49:05 | + 28:03 | |
42. | Brožek Petr | NNN | Neregistrovaní | 51:04 | + 30:02 | |
43. | Malíková Naďa | NNN | Neregistrovaní | 52:08 | + 31:06 | |
44. | Horáková Veronika | NNN | Neregistrovaní | 52:53 | + 31:51 | |
45. | Kvochová Barbora | NNN | Neregistrovaní | 52:55 | + 31:53 | |
46. | Haertlová Emma | NNN | Neregistrovaní | 54:10 | + 33:08 | |
47. | Nejedlová Anna | NNN | Neregistrovaní | 54:45 | + 33:43 | |
48. | Šabatka Petr | SHK5703 | OK Slavia Hradec Králové | 55:57 | + 34:55 | |
49. | Burdychová Naďa | BRM5551 | Sokol Burdych | 56:47 | + 35:45 | |
50. | Boháčová Alena | NNN | Neregistrovaní | 60:50 | + 39:48 | |
51. | Hauptfleisch Roman | SRK6603 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 60:52 | + 39:50 | |
52. | Rozmarová Alena | NNN | Neregistrovaní | 64:36 | + 43:34 | |
53. | Dušková Renata | NNN | Neregistrovaní | 66:07 | + 45:05 | |
54. | Procingerová Ilona | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:57 | + 49:55 | |
55. | Máslo Miroslav | SHK4001 | OK Slavia Hradec Králové | 78:58 | + 57:56 | |
56. | Cevallos Miguel | NNN | Neregistrovaní | 79:47 | + 58:45 | |
57. | Novotný Jaromír | NNN | Neregistrovaní | 85:43 | + 64:41 | |
58. | Paděrová Helena | SNA | TJ START Náchod | 103:19 | + 82:17 | |
Hrabaň Karel | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wojciech Dwojak | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 48:49 | ||
2. | Martin Zelenka | NNN | Neregistrovaní | 61:53 | + 13:04 | |
3. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 68:46 | + 19:57 | |
4. | Vodička Jan | NNN | Neregistrovaní | 69:29 | + 20:40 | |
5. | Havlíček Samuel | PHK | OK 99 Hradec Králové | 69:46 | + 20:57 | |
6. | Kovář Petr | NNN | Neregistrovaní | 72:09 | + 23:20 | |
7. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 76:04 | + 27:15 | |
8. | Kodytek Aleš | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 77:02 | + 28:13 | |
9. | Frommelová Dana | BRU7251 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 79:06 | + 30:17 | |
10. | Lenka Zelenková | NNN | Neregistrovaní | 96:24 | + 47:35 | |
11. | František Jireš | NNN | Neregistrovaní | 105:13 | + 56:24 |