Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2015
Místo konání:
Bedřichovka
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Bedřichovka 2015, 1:10000, E5
Ředitel závodu:
Pavlík Milan - R3
Hlavní rozhodčí:
Pachner Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kadavý Petr - R3, Schröter Pavel
JURY:
Luštická Lucie, Horáček Michal, Zuzánek Zdeněk
Protokol:
Závod proběhl bez závad a větších zranění. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 C OOB TJ Turnov 23:32
2. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 24:43 + 1:11
3. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 25:45 + 2:13
4. Novotná Barbora TUR0552 C OOB TJ Turnov 26:09 + 2:37
5. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 27:21 + 3:49
6. Sýbová Marika BOR0553 C OK Jiskra Nový Bor 29:22 + 5:50
7. Matyášová Kristýna CHA0555 C OK Chrastava 30:07 + 6:35
8. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 51:59 + 28:27
9. Zoubková Šárka TJNxxx9 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:45 + 30:13
10. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 56:10 + 32:38
11. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:43 + 33:11
12. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:46 + 36:14
13. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 84:54 + 61:22
Mellanová Judita TUV0559 C SOK TJ Turnov DISK
D10L
2.40 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 31:05
2. Koudelková Eliška BOR0652 C OK Jiskra Nový Bor 34:16 + 3:11
3. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 34:40 + 3:35
4. Brandová Anna Marie CHA0651 C OK Chrastava 35:52 + 4:47
5. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 36:13 + 5:08
6. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 38:32 + 7:27
7. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 38:58 + 7:53
8. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 40:33 + 9:28
9. Rindová Adriana LLI0653 C TJ Loko Liberec 41:57 + 10:52
10. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 43:11 + 12:06
11. Mašková Lucie STB0751 C TJ Stadion Nový Bor 43:33 + 12:28
12. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:42 + 12:37
13. Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 44:44 + 13:39
14. Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha 47:57 + 16:52
15. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:59 + 19:54
16. Adamcová Tereza TJNxxx4 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:03 + 21:58
17. Resslová Veronika FYD0650 Jizerský klub OB Frýdlant 53:49 + 22:44
18. Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 58:33 + 27:28
19. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 64:24 + 33:19
Smolová Pavla CHA0652 C OK Chrastava DISK
D12
2.40 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 18:55
2. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 20:19 + 1:24
3. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 26:07 + 7:12
4. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:36 + 9:41
5. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 29:04 + 10:09
6. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:44 + 10:49
7. Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 30:01 + 11:06
8. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 30:57 + 12:02
9. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 32:08 + 13:13
10. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 34:29 + 15:34
11. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:58 + 16:03
12. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:25 + 16:30
13. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 35:47 + 16:52
14. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 36:44 + 17:49
15. Pecháčková Jana 83Xbbbb Mery 44:21 + 25:26
16. Jakoubková Anna STB0498 C TJ Stadion Nový Bor 46:23 + 27:28
17. Říhová Eliška CHA0351 C OK Chrastava 46:37 + 27:42
18. Šimonová Majda VLI Slavia Liberec orienteering 51:58 + 33:03
19. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 54:14 + 35:19
20. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:07 + 39:12
21. Divišková Rebeka CHA0352 OK Chrastava 74:26 + 55:31
22. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 89:24 + 70:29
Pesničáková Soňa TJNxxx6 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:47 + 33:52
D14
2.90 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 23:50
2. Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:37 + 0:47
3. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:24 + 1:34
4. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 25:25 + 1:35
5. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 26:27 + 2:37
6. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:12 + 4:22
7. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 30:43 + 6:53
8. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 31:01 + 7:11
9. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 31:07 + 7:17
10. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:05 + 8:15
11. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:27 + 8:37
12. Hornychová Karolína TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:18 + 9:28
13. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 33:54 + 10:04
14. Pekařová Jana TUR0252 C OOB TJ Turnov 36:01 + 12:11
15. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 36:20 + 12:30
16. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:35 + 12:45
17. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 44:18 + 20:28
18. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 46:44 + 22:54
19. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 48:04 + 24:14
20. Hejcmanová Monika CHA0255 C OK Chrastava 81:54 + 58:04
D16
3.50 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 33:47
2. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:57 + 3:10
3. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:55 + 7:08
4. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 53:53 + 20:06
D18
4.50 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 42:02
2. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 51:21 + 9:19
3. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 56:37 + 14:35
4. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:49 + 32:47
5. Knížková Šárka TJN9852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:39 + 38:37
D20
4.50 km, 160 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Svobodová Krystýna TJNxxx7 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:01 + 87:01
D21K
3.80 km, 135 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2860
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 42:00 3086
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 45:06 + 3:06 2892
3. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 49:45 + 7:45 2600
4. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 53:56 + 11:56 2338
5. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 60:03 + 18:03 1955
6. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 74:59 + 32:59 1019
D21L
6.80 km, 205 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8117
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 54:56 8409
2. Štičková Anna LLI9651 R TJ Loko Liberec 55:33 + 0:37 8321
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 60:28 + 5:32 7621
4. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:40 + 5:44 7592
5. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 60:58 + 6:02 7550
6. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:27 + 14:31 6341
7. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 74:42 + 19:46 5593
8. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:49 + 20:53 5434
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 77:33 + 22:37 5187
10. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 88:11 + 33:15 3673
11. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 94:16 + 39:20 2806
D35
4.90 km, 195 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 50:39
2. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:56 + 7:17
3. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 66:48 + 16:09
4. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 82:50 + 32:11
5. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:29 + 44:50
D40
4.00 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 37:53
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 38:20 + 0:27
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 38:30 + 0:37
4. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 44:05 + 6:12
5. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 45:08 + 7:15
6. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 45:39 + 7:46
7. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 47:33 + 9:40
8. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 48:11 + 10:18
9. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 48:48 + 10:55
10. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:37 + 11:44
11. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 53:26 + 15:33
12. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 56:27 + 18:34
13. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 58:37 + 20:44
14. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 59:00 + 21:07
15. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 60:15 + 22:22
16. Kašparová Marie ZAK7250 C SK Netopýr Zákupy 61:52 + 23:59
17. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 63:52 + 25:59
18. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 72:10 + 34:17
19. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 104:05 + 66:12
Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D45
3.40 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 40:45
2. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 44:20 + 3:35
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 46:32 + 5:47
4. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:43 + 8:58
5. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 54:24 + 13:39
6. Krákorová Iva NER NER neregistrovaní 88:35 + 47:50
7. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 109:18 + 68:33
D50
3.30 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 43:37
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 46:03 + 2:26
3. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 46:32 + 2:55
4. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 48:59 + 5:22
5. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 49:53 + 6:16
6. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:38 + 9:01
7. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:52 + 9:15
8. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 59:59 + 16:22
Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D55
2.80 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 36:14
2. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 51:50 + 15:36
3. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 52:42 + 16:28
4. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 64:48 + 28:34
D60
2.30 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 31:00
2. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 38:59 + 7:59
3. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 41:05 + 10:05
4. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 41:18 + 10:18
5. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 41:36 + 10:36
6. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 50:25 + 19:25
7. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 71:31 + 40:31
D65
2.00 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 30:39
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 34:36 + 3:57
3. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 35:19 + 4:40
4. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 35:20 + 4:41
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 36:14 + 5:35
6. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 40:52 + 10:13
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 41:29 + 10:50
H10
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:58
2. Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 21:47 + 2:49
3. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 21:58 + 3:00
4. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:36 + 3:38
5. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 23:25 + 4:27
6. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 23:48 + 4:50
7. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 24:55 + 5:57
8. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 28:22 + 9:24
9. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 31:54 + 12:56
10. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:44 + 13:46
11. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:47 + 18:49
12. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 39:39 + 20:41
13. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 41:59 + 23:01
14. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:45 + 30:47
Tymeš Jan BOR0106 C OK Jiskra Nový Bor 31:55 + 12:57
H10L
2.40 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 22:31
2. Vaner Filip CHA0602 C OK Chrastava 23:20 + 0:49
3. Maškarinec Marek 83Xcccc Mery 27:06 + 4:35
4. Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 33:28 + 10:57
5. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 34:56 + 12:25
6. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 35:34 + 13:03
7. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:55 + 14:24
8. Blažkovan Matěj BOR05 OK Jiskra Nový Bor 42:00 + 19:29
9. Lajtkep Jakub STB0600 C TJ Stadion Nový Bor 45:08 + 22:37
10. Šálek Richard NER NER neregistrovaní 49:36 + 27:05
H12
2.50 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:33
2. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 19:15 + 1:42
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:26 + 1:53
4. Vitebský Lukáš TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:29 + 1:56
5. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 23:36 + 6:03
6. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 24:18 + 6:45
7. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 24:31 + 6:58
8. Mellan Jonáš TUV0308 B SOK TJ Turnov 25:05 + 7:32
9. Rind Matyáš LLI0400 C TJ Loko Liberec 25:26 + 7:53
10. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:49 + 9:16
11. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 27:29 + 9:56
12. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 29:13 + 11:40
13. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:45 + 13:12
14. Kolátor Vojtěch HOR0402 C TJ Jiskra Hořice 31:59 + 14:26
15. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 32:13 + 14:40
16. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:20 + 15:47
17. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 37:45 + 20:12
18. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:54 + 22:21
19. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 45:04 + 27:31
20. Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:36 + 31:03
21. Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava 65:56 + 48:23
Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha DISK
H14
3.50 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:34
2. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 34:13 + 1:39
3. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:45 + 3:11
4. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 36:01 + 3:27
5. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 37:26 + 4:52
6. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 38:05 + 5:31
7. Hájek Kryštof TUV0203 B SOK TJ Turnov 39:14 + 6:40
8. Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 40:59 + 8:25
9. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:29 + 9:55
10. Vávra Pavel BOR0101 B OK Jiskra Nový Bor 47:19 + 14:45
11. Jirman Filip TUV0212 C SOK TJ Turnov 52:48 + 20:14
12. Kodejš Ondřej VSP0200 C USK Praha 53:47 + 21:13
13. Rokos Michal TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:28 + 25:54
14. Nejedlo Matouš 66X0000 Nejedlo 63:24 + 30:50
15. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:46 + 34:12
16. Rajn Filip CHA0102 C OK Chrastava 70:09 + 37:35
17. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:52 + 39:18
18. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 75:13 + 42:39
19. Burgr Jan LLI0202 C TJ Loko Liberec 82:12 + 49:38
20. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 84:21 + 51:47
H16
4.50 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:33
2. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 42:06 + 2:33
3. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:24 + 12:51
4. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 119:20 + 79:47
H20
6.00 km, 205 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice DISK 0
H21K
6.00 km, 205 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5486
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 43:02 5872
2. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 47:09 + 4:07 5384
3. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 48:42 + 5:40 5201
4. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 50:34 + 7:32 4980
5. Čech Jan FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:37 + 7:35 4974
6. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:15 + 8:13 4899
7. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 52:04 + 9:02 4802
8. Vaniš Ondřej TJN9500 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:59 + 9:57 4693
9. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 55:48 + 12:46 4359
10. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 56:05 + 13:03 4326
11. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:10 + 13:08 4316
12. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:55 + 14:53 4109
13. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 59:26 + 16:24 3929
14. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 59:51 + 16:49 3879
15. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 62:00 + 18:58 3625
16. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:21 + 20:19 3465
17. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:55 + 20:53 3398
18. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 70:11 + 27:09 2655
19. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:17 + 27:15 2643
20. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 70:50 + 27:48 2578
21. Peterka František TJP - TJ Sokol Troja 76:39 + 33:37
22. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:04 + 37:02 1484
23. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:05 + 62:03 0
H21L
10.50 km, 330 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8664
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 68:07 8837
2. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 69:23 + 1:16 8679
3. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 71:01 + 2:54 8475
4. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 71:13 + 3:06 8450
5. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 75:37 + 7:30 7902
6. Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering 76:25 + 8:18 7802
7. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 78:04 + 9:57 7596
8. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 82:13 + 14:06 7079
9. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:35 + 15:28 6909
10. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 83:52 + 15:45 6874
11. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 86:37 + 18:30 6531
12. Pucherna Petr TAP8001 C KOB TRETRA Praha 89:27 + 21:20 6178
13. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 90:15 + 22:08 6078
14. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 93:29 + 25:22 5675
15. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 96:01 + 27:54 5359
16. Kučera Jindřich LTP9600 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 103:09 + 35:02 4470
16. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 103:09 + 35:02 4470
18. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 107:42 + 39:35 3903
19. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 110:05 + 41:58 3606
20. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 135:36 + 67:29 425
21. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 136:58 + 68:51 255
Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Hradec Pavel TUR OOB TJ Turnov 79:02 + 10:55
H35
7.40 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 83:20
2. Kučera Martin LTP6500 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:13 + 4:53
3. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 94:07 + 10:47
4. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 95:52 + 12:32
5. Krausz Milan FSP6700 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 99:15 + 15:55
6. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 110:40 + 27:20
7. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 130:32 + 47:12
H40
6.80 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:26
2. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 56:54 + 6:28
3. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 62:17 + 11:51
4. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:32 + 13:06
5. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:33 + 13:07
6. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 67:35 + 17:09
7. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 71:38 + 21:12
8. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 73:17 + 22:51
9. Kašpar Ludvík ZAK7200 C SK Netopýr Zákupy 74:14 + 23:48
10. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 85:51 + 35:25
11. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:07 + 35:41
12. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 87:30 + 37:04
13. Burgr Jan LLI7500 C TJ Loko Liberec 88:33 + 38:07
14. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:34 + 42:08
15. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 97:41 + 47:15
16. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:45 + 55:19
H45
6.00 km, 205 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 55:34
2. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:32 + 1:58
3. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:54 + 2:20
4. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 58:22 + 2:48
5. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:06 + 5:32
6. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 64:19 + 8:45
7. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 64:34 + 9:00
8. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:43 + 13:09
9. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 69:21 + 13:47
10. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 70:36 + 15:02
11. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:57 + 18:23
12. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:33 + 18:59
13. Doležal Miloš BOR6601 OK Jiskra Nový Bor 77:19 + 21:45
14. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 99:53 + 44:19
15. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 103:40 + 48:06
H50
4.90 km, 195 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 48:29
2. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 58:47 + 10:18
3. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 60:19 + 11:50
4. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 63:54 + 15:25
5. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 68:53 + 20:24
6. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 69:19 + 20:50
7. Mašek Petr BOR6502 C OK Jiskra Nový Bor 84:33 + 36:04
8. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 115:44 + 67:15
H55
4.00 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 41:32
2. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 45:50 + 4:18
3. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 48:02 + 6:30
4. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:41 + 9:09
5. Holas Vladimír TUR5601 C OOB TJ Turnov 52:04 + 10:32
6. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:46 + 14:14
7. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:03 + 38:31
8. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:25 + 70:53
Vitebský Mirek TJN6001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H60
4.00 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 57:42
2. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 61:43 + 4:01
3. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 67:38 + 9:56
4. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 88:00 + 30:18
H65
3.30 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 44:08
2. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:18 + 0:10
3. Grosman Pavel JEN4801 C OB Jenišovice 48:56 + 4:48
4. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 49:52 + 5:44
5. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 51:34 + 7:26
6. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 52:00 + 7:52
7. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 52:04 + 7:56
8. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:25 + 8:17
9. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 56:59 + 12:51
10. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:15 + 13:07
11. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 66:08 + 22:00
12. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 105:43 + 61:35
Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice DISK
Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
H70
2.80 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 36:11
2. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 41:49 + 5:38
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 44:13 + 8:02
4. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 52:05 + 15:54
5. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:51 + 17:40
6. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 58:52 + 22:41
7. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 62:33 + 26:22
8. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 64:28 + 28:17
9. Lukáš Zdeněk LLI4502 C TJ Loko Liberec 68:03 + 31:52
10. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 70:48 + 34:37
11. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 74:01 + 37:50
HDR
2.40 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutník Matyáš NER NER neregistrovaní 21:10
2. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 21:58 + 0:48
3. Vilémová Eliška 83Xdddd Mery 22:13 + 1:03
4. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 22:54 + 1:44
5. Polák Tomáš CHA OK Chrastava 23:32 + 2:22
6. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 23:37 + 2:27
7. Novotný Dalibor VLI Slavia Liberec orienteering 23:43 + 2:33
8. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:00 + 2:50
9. Trávníček Lukáš VLI0704 C Slavia Liberec orienteering 28:16 + 7:06
10. Jakoubek Jiří STB TJ Stadion Nový Bor 28:39 + 7:29
11. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 28:59 + 7:49
12. Šerhantová Tereza TJNxx11 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:36 + 8:26
13. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 30:14 + 9:04
14. Vanerová Natálie CHA0850 OK Chrastava 30:25 + 9:15
15. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 31:51 + 10:41
16. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 32:44 + 11:34
17. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 32:55 + 11:45
18. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 33:15 + 12:05
19. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 33:30 + 12:20
20. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 33:38 + 12:28
21. Nožičková Eva TJNxxx3 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:44 + 12:34
22. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 33:45 + 12:35
23. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 33:49 + 12:39
24. Nožička Jan TJNxxx2 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:43 + 13:33
25. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 35:00 + 13:50
26. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:31 + 14:21
27. Černá Mája CHA OK Chrastava 35:52 + 14:42
28. Lajtkep Filip NER neregistrovaní 37:17 + 16:07
29. Čabanová Eva FYD0950 Jizerský klub OB Frýdlant 38:32 + 17:22
30. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 38:50 + 17:40
31. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 41:53 + 20:43
32. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 43:23 + 22:13
33. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 45:07 + 23:57
34. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 47:32 + 26:22
35. Rafaj Mikuláš NER neregistrovaní 48:05 + 26:55
36. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:10 + 28:00
37. Šlajer Erik TJNxx13 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:16 + 28:06
38. Míková Sofie TJNxx14 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:02 + 30:52
39. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:03 + 30:53
40. Košková Leona NER neregistrovaní 52:33 + 31:23
41. Šerhantová Julie TJNxx12 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:45 + 31:35
42. Kocman Lukáš BOR OK Jiskra Nový Bor 53:11 + 32:01
43. Resslová Viktoie FYD - Jizerský klub OB Frýdlan 54:38 + 33:28
44. Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 55:54 + 34:44
45. Donát Kryštof NER NER neregistrovaní 56:32 + 35:22
46. Kvapilová Kristýnka TUV0999 C SOK TJ Turnov 57:57 + 36:47
47. Donátová Rozárie NER NER neregistrovaní 66:20 + 45:10
48. Rafajová Justýna NER neregistrovaní 73:59 + 52:49
49. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 81:21 + 60:11
50. Sýkora Šimon TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 89:16 + 68:06
Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering DISK
Balák Teodor BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering DISK
Bradna Vítek CHA OK Chrastava DISK
Bradnová Majda CHA OK Chrastava DISK
Verča CHA - OK Chrastava DISK
P
2.40 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutník Dušan NER neregistrovaní 21:52
2. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 22:56 + 1:04
3. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 23:27 + 1:35
4. Christl Ivan TUR7310 OOB TJ Turnov 24:12 + 2:20
5. Koudelka Tomáš BOR OK Jiskra Nový Bor 24:44 + 2:52
6. Růta Jarda TJN7600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:04 + 5:12
7. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:54 + 6:02
8. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 27:58 + 6:06
9. Prošková Radka NER NER neregistrovaní 29:07 + 7:15
10. Prošek Jan NER NER neregistrovaní 29:26 + 7:34
11. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 29:48 + 7:56
12. Voborská Jana PGP SK Praga 30:20 + 8:28
13. Novotný Tomáš NER NER neregistrovaní 30:26 + 8:34
14. Juren Lukáš LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:40 + 8:48
15. Beran Jiří VSP7102 C USK Praha 30:55 + 9:03
16. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 30:56 + 9:04
17. Maškarinec Petr 83Xaaa1 Mery 31:34 + 9:42
18. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:52 + 10:00
19. Karpíšek Tomáš NER neregistrovaní 32:29 + 10:37
20. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 32:33 + 10:41
21. Švestka Adam 6YC0101 Neregistrovaní 33:16 + 11:24
22. Švestka Martin 6YC7301 Neregistrovaní 33:18 + 11:26
23. Hornychová Helena TJN7150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:21 + 11:29
24. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:26 + 11:34
25. Pohl Štěpán NER neregistrovaní 33:35 + 11:43
26. Hejna Vladimír VSP7404 C USK Praha 34:00 + 12:08
27. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 34:02 + 12:10
28. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:06 + 13:14
29. Trávníčková Pavla VLI Slavia Liberec orienteering 35:41 + 13:49
30. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 37:10 + 15:18
31. Kodejšová Alena VSP7152 C USK Praha 37:14 + 15:22
32. Gomolák Jan CHAaaaa OK Chrastava 37:38 + 15:46
33. Košková Barbora NER neregistrovaní 37:57 + 16:05
34. Švagerová Pavla TUV8350 C SOK TJ Turnov 38:54 + 17:02
35. Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 39:29 + 17:37
36. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 39:37 + 17:45
37. Rindová Kateřina LLI7450 C TJ Loko Liberec 39:45 + 17:53
38. Kobrlová Gabriela TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 40:35 + 18:43
39. Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 40:46 + 18:54
40. Holan Petr CHA7001 C OK Chrastava 41:03 + 19:11
41. Kochman Jindra BOR - OK Jiskra Nový Bor 41:44 + 19:52
42. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 41:48 + 19:56
43. Kocková Natálie NER NER neregistrovaní 43:06 + 21:14
44. Říhová Milada CHAxxxx OK Chrastava 43:15 + 21:23
45. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 45:30 + 23:38
46. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 46:03 + 24:11
47. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 48:05 + 26:13
48. Neradová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 48:28 + 26:36
49. Vokálová Jaruška CHA8250 OK Chrastava 48:30 + 26:38
50. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 49:32 + 27:40
51. Nožičková Renata TJNxxx1 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:40 + 28:48
52. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 52:11 + 30:19
53. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 55:01 + 33:09
54. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 57:22 + 35:30
55. Čabanová Lenka FYD - Jizerský klub OB Frýdlan 61:11 + 39:19
56. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 61:18 + 39:26
Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha DISK
T
4.60 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 37:06
2. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 37:47 + 0:41
3. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 43:50 + 6:44
4. Balák Otakar BOR8101 C OK Jiskra Nový Bor 44:50 + 7:44
5. Tišer Robert NNN Neregistrovaní 45:13 + 8:07
6. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 45:47 + 8:41
7. Gladiš David NER NER neregistrovaní 48:20 + 11:14
8. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 50:23 + 13:17
9. Petr Pavel VLI - Slavia Liberec orienteer 50:28 + 13:22
10. Peteráč Zdeněk VLI Slavia Liberec orienteering 51:10 + 14:04
11. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 52:48 + 15:42
12. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 53:36 + 16:30
13. Stanojkovičová Ljuba STB - TJ Stadion Nový Bor 56:03 + 18:57
14. Mašín René NER neregistrovaní 56:19 + 19:13
15. Tišerová Ivana NNN Neregistrovaní 57:27 + 20:21
16. Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:10 + 21:04
17. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 58:31 + 21:25
18. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 59:15 + 22:09
19. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 60:14 + 23:08
20. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 61:54 + 24:48
21. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 62:09 + 25:03
22. Melichar Petr LLI001 TJ Loko Liberec 63:33 + 26:27
23. Čechová Jana FSP8353 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 63:53 + 26:47
24. Novotný Jiří NER neregistrovaní 65:38 + 28:32
25. Socha Tomáš BOR - OK Jiskra Nový Bor 66:23 + 29:17
26. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 67:37 + 30:31
27. Rajn Aleš CHA OK Chrastava 68:10 + 31:04
28. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 68:55 + 31:49
29. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:56 + 32:50
30. Pesničáková Kristýna TJNxxx5 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:23 + 34:17
31. Puchernová Radka TAP8750 C KOB TRETRA Praha 71:53 + 34:47
32. Adamec Lukáš NER NER neregistrovaní 72:21 + 35:15
33. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:24 + 35:18
34. Rind Pavel LLI7400 C TJ Loko Liberec 72:39 + 35:33
35. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 73:41 + 36:35
36. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 76:37 + 39:31
37. Hnídek Stanislav OB Tanvald 76:41 + 39:35
38. Švarcová Lenka NER NER neregistrovaní 84:07 + 47:01
39. Blín Oldřich CZ - Jizerky 88:34 + 51:28
40. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:27 + 52:21
41. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 90:31 + 53:25
42. Bartoš Jiří NER NER neregistrovaní 93:16 + 56:10