Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2015
Místo konání:
Rosice - Zámek
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Rosice - sv. trojice, 1:4000, e=2.5m
Ředitel závodu:
Denemarek Oldřich
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.60 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 14:28
2. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 14:59 + 0:31
3. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 15:04 + 0:36
4. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 18:09 + 3:41
5. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 18:34 + 4:06
6. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 19:58 + 5:30
7. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 20:09 + 5:41
8. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 20:41 + 6:13
9. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 21:15 + 6:47
10. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 22:11 + 7:43
Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D10N
2.30 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 20:03
2. Bendíková Veronika ABM0656 C KOB Moira Brno 20:11 + 0:08
MS Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 28:18 + 8:15
D12
1.50 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 14:50
2. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 17:07 + 2:17
3. Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 18:03 + 3:13
4. Poloučková Hana ABM0350 B KOB Moira Brno 21:00 + 6:10
5. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 27:29 + 12:39
D14
1.60 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Lucie ZBM0159 C SK Žabovřesky Brno 18:23
2. Radová Kateřina ABM0199 C KOB Moira Brno 21:24 + 3:01
3. Mulíčková Zuzana ABM0157 B KOB Moira Brno 25:47 + 7:24
4. Humlíčková Martina UBM0151 C MENISKOS Brno 37:21 + 18:58
D16
1.60 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:17
2. Auermüllerová Anna ZBM0060 C SK Žabovřesky Brno 15:00 + 0:43
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 15:16 + 0:59
4. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 16:16 + 1:59
5. Gombíková Johana ZBM0061 C SK Žabovřesky Brno 21:42 + 7:25
D18
1.80 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 16:47
2. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 18:51 + 2:04
D21C
1.90 km, 95 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7245
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Markéta ZBM9456 C SK Žabovřesky Brno 13:19 7560
2. Macinská Jana AOP8666 R Přátelé orientačního běhu Opava 14:09 + 0:50 7127
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 C SK Žabovřesky Brno 14:18 + 0:59 7049
4. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 14:48 + 1:29 6788
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 C SK Žabovřesky Brno 15:37 + 2:18 6363
6. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 15:55 + 2:36 6207
7. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 16:15 + 2:56 6034
8. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 16:33 + 3:14 5878
9. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 16:55 + 3:36 5687
10. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 17:51 + 4:32 5201
11. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 18:28 + 5:09 4880
12. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 18:38 + 5:19 4794
13. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 19:03 + 5:44 4577
14. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:41 + 6:22 4247
15. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 19:56 + 6:37 4117
16. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 20:03 + 6:44 4056
17. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 20:48 + 7:29 3666
18. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 21:26 + 8:07 3336
19. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 22:14 + 8:55 2920
20. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:45 + 9:26 2651
21. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 22:46 + 9:27 2643
22. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 22:57 + 9:38 2547
D21D
1.60 km, 85 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 646
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 15:11 732
2. Doležalová Adéla NNN9550 C Neregistrovaní 17:07 + 1:56
3. Volná Jitka ABM9256 C KOB Moira Brno 17:48 + 2:37 636
4. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 19:35 + 4:24 570
5. Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:30 + 6:19 499
6. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 21:51 + 6:40 486
Doležalová Martina VBM9356 C VSK Mendelu Brno DISK
D35
1.80 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 16:18
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 16:30 + 0:12
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 16:44 + 0:26
4. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 17:50 + 1:32
5. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 18:47 + 2:29
6. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 19:19 + 3:01
7. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 19:25 + 3:07
8. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 21:53 + 5:35
9. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 23:04 + 6:46
10. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 23:42 + 7:24
11. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 24:11 + 7:53
12. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 24:30 + 8:12
13. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 24:45 + 8:27
14. Alešová Bohumila ASU7699 C Magnus Orienteering 30:58 + 14:40
15. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 37:17 + 20:59
Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno DISK
Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno DISK
Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
1.50 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 17:13
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 18:31 + 1:18
3. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:24 + 2:11
4. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 20:26 + 3:13
D55
1.50 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 19:54
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 20:10 + 0:16
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:36 + 0:42
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:13 + 2:19
5. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 26:04 + 6:10
6. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 28:38 + 8:44
7. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:06 + 9:12
8. Kadlecová Miloslava LBM5457 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:31 + 23:37
H10
1.60 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 12:20
2. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 12:46 + 0:26
3. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 13:06 + 0:46
4. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 13:18 + 0:58
5. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 14:16 + 1:56
6. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 14:25 + 2:05
7. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 14:32 + 2:12
8. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 15:18 + 2:58
9. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 16:54 + 4:34
10. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 18:21 + 6:01
11. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 21:06 + 8:46
12. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 22:26 + 10:06
13. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 32:45 + 20:25
14. Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 42:10 + 29:50
H10N
2.30 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 14:38
2. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 16:13 + 1:35
3. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 16:17 + 1:39
4. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 16:36 + 1:58
5. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 17:11 + 2:33
6. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 18:13 + 3:35
7. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 18:54 + 4:16
8. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 20:14 + 5:36
9. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 31:48 + 17:10
H12
1.50 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 11:37
2. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 11:54 + 0:17
3. Lička Adam VBM0301 C VSK Mendelu Brno 13:15 + 1:38
4. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 13:25 + 1:48
5. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 14:37 + 3:00
6. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 16:15 + 4:38
7. Štěrbák Josef ZBM0409 C SK Žabovřesky Brno 18:09 + 6:32
8. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 18:52 + 7:15
9. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 19:12 + 7:35
10. Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 22:10 + 10:33
11. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 28:16 + 16:39
12. Račanský Matěj NNN0400 C Neregistrovaní 30:40 + 19:03
H14
1.60 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 11:50
2. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 12:58 + 1:08
3. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 13:15 + 1:25
4. Adámek Filip ABM0101 C KOB Moira Brno 13:36 + 1:46
5. Coufal Jáchym ZBM0200 C SK Žabovřesky Brno 14:03 + 2:13
6. Čelechovský Matěj UBM0202 C MENISKOS Brno 14:47 + 2:57
7. Němec Ondřej VBM0102 C VSK Mendelu Brno 16:56 + 5:06
8. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 17:14 + 5:24
9. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 25:16 + 13:26
10. Jedlička Jakub VBM0103 C VSK Mendelu Brno 28:22 + 16:32
Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H16
1.80 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karásek Adam ZPV0001 C KOB ZPV Prostějov 13:06
2. Rajnoha David UBM0003 C MENISKOS Brno 13:57 + 0:51
3. Komenda Jan ZBM9902 C SK Žabovřesky Brno 15:01 + 1:55
4. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 15:19 + 2:13
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 15:21 + 2:15
6. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 16:23 + 3:17
7. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 16:45 + 3:39
8. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 17:44 + 4:38
Říčný Vojta ZBM9903 C SK Žabovřesky Brno DISK
H18
2.10 km, 130 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 16:32
2. Humlíček Petr UBM9701 C MENISKOS Brno 25:53 + 9:21
H21C
2.50 km, 135 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8500
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 15:45 8526
2. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 15:47 + 0:02 8509
3. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 15:52 + 0:07 8464
4. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 16:07 + 0:22 8329
5. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 16:16 + 0:31 8249
6. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 16:17 + 0:32 8240
7. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 16:22 + 0:37 8195
8. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 17:10 + 1:25 7764
9. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 17:30 + 1:45 7585
10. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 17:43 + 1:58 7469
11. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 17:50 + 2:05 7406
12. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 17:54 + 2:09 7370
13. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 17:56 + 2:11 7352
14. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 18:39 + 2:54 6966
15. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 18:40 + 2:55 6957
16. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 18:41 + 2:56 6949
16. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 18:41 + 2:56 6949
18. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 18:45 + 3:00 6913
19. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 19:14 + 3:29 6653
20. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 19:33 + 3:48 6482
21. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 19:37 + 3:52 6446
22. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 20:13 + 4:28 6124
23. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 20:37 + 4:52 5908
24. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 20:58 + 5:13 5720
25. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 21:26 + 5:41 5469
26. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 22:25 + 6:40 4940
27. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 22:42 + 6:57 4788
28. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 23:08 + 7:23 4555
29. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 23:43 + 7:58 4241
30. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 25:46 + 10:01 3138
31. Novotný Petr NNN7003 C Neregistrovaní 27:22 + 11:37
32. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 27:41 + 11:56 2107
33. Beneš Martin NNN7602 C Neregistrovaní 32:49 + 17:04
Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř DISK 0
H21D
1.80 km, 85 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1167
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 14:59 1218
2. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 15:31 + 0:32 1178
3. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 16:28 + 1:29 1107
4. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 20:31 + 5:32 805
5. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 20:51 + 5:52 780
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 23:37 + 8:38 574
H35
2.10 km, 130 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 18:16
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 18:28 + 0:12
3. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 19:05 + 0:49
4. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 19:12 + 0:56
5. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 19:15 + 0:59
6. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 20:10 + 1:54
7. Štěrbák Eduard ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno 20:20 + 2:04
8. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 20:22 + 2:06
9. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 20:32 + 2:16
10. Musil Radek NNN7603 C Neregistrovaní 21:15 + 2:59
11. Polouček Pavel ABM7100 C KOB Moira Brno 21:35 + 3:19
12. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 22:25 + 4:09
13. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 22:50 + 4:34
14. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 26:26 + 8:10
15. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 28:11 + 9:55
16. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 29:48 + 11:32
17. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 30:31 + 12:15
18. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 32:54 + 14:38
Auermüller Vít NNN7104 C Neregistrovaní DISK
H45
1.70 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 13:12
2. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 14:50 + 1:38
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 15:23 + 2:11
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 16:23 + 3:11
5. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 16:58 + 3:46
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:25 + 4:13
7. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 18:02 + 4:50
8. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 18:06 + 4:54
9. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 18:17 + 5:05
10. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 20:18 + 7:06
H55
1.50 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:30
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 15:34 + 2:04
3. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:40 + 3:10
4. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 17:14 + 3:44
5. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 18:48 + 5:18
6. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 19:11 + 5:41
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H65
1.50 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 21:25
2. Humalamaki Hannu 31F5000 C Finland - non registered 21:35 + 0:10
HDR
2.30 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Viktorie NNN0150 C Neregistrovaní 10:32
2. Němcová Linda VBM0552 C VSK Mendelu Brno 12:09 + 1:37
3. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 14:21 + 3:49
4. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 14:39 + 4:07
5. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 17:00 + 6:28
6. Eliášek Patrik LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:08 + 6:36
7. Svirák Jonatan TBM0608 C KOS TJ Tesla Brno 17:37 + 7:05
8. Pilařová Klára ABM0751 C KOB Moira Brno 18:45 + 8:13
9. Mudráková Natálie TBM C KOS TJ Tesla Brno 19:05 + 8:33
10. Dušková Aneta NNN C Neregistrovaní 19:11 + 8:39
11. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 19:23 + 8:51
12. Beneš Šimon NNN0902 C Neregistrovaní 19:34 + 9:02
13. Beneš Lukáš NNN1100 C Neregistrovaní 20:07 + 9:35
14. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 20:08 + 9:36
15. Kolář Šimon LBM1001 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:35 + 11:03
16. Tichý Tadeáš NNN C Neregistrovaní 21:48 + 11:16
17. Tichý Adam NNN C Neregistrovaní 21:51 + 11:19
18. Aleš Mikuláš ASU1017 C Magnus Orienteering 21:56 + 11:24
19. Alešová Anna ASU1077 C Magnus Orienteering 21:57 + 11:25
20. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 22:05 + 11:33
21. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 22:55 + 12:23
22. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 23:04 + 12:32
23. Dobrovolná Anna NNN C Neregistrovaní 24:09 + 13:37
24. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 24:28 + 13:56
25. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 24:32 + 14:00
26. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 24:39 + 14:07
27. Zřídkaveselý Martin C SAK Lenora 24:49 + 14:17
28. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 24:53 + 14:21
29. Eliášek Jakub LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:16 + 15:44
30. Folprecht Mia NNN C Neregistrovaní 26:23 + 15:51
31. Mikulová Klára TBM0553 C KOS TJ Tesla Brno 26:41 + 16:09
32. Milánová Viktorie NNN C Neregistrovaní 26:50 + 16:18
33. Mores Petr NNN C Neregistrovaní 29:06 + 18:34
34. Milánová Sára NNN C Neregistrovaní 31:16 + 20:44
35. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 38:24 + 27:52
35. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 38:24 + 27:52
Dvořákovi Jakub a Lucie NNN C Neregistrovaní DISK
Němeček Adam UBM0702 C MENISKOS Brno DISK
P
1.60 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 9:20
2. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 11:03 + 1:43
3. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 12:10 + 2:50
4. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 13:14 + 3:54
5. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 13:56 + 4:36
6. Ryšavý Miloš ZBM7607 C SK Žabovřesky Brno 14:09 + 4:49
7. Sedlák Leo NNN C Neregistrovaní 14:48 + 5:28
8. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 14:51 + 5:31
9. Urbánek Petr NNN7300 C Neregistrovaní 15:14 + 5:54
10. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 15:26 + 6:06
11. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 16:59 + 7:39
12. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 17:06 + 7:46
13. Fuchs Jan NNN7000 C Neregistrovaní 17:44 + 8:24
14. Urbánková Lenka NNN7550 C Neregistrovaní 18:54 + 9:34
15. Kurečková Dana ABM7666 C KOB Moira Brno 19:09 + 9:49
16. Strýček Jiří ADA7555 C OOB TJ Spartak Adamov 19:31 + 10:11
17. Fuchsová Marcela NNN7050 C Neregistrovaní 19:50 + 10:30
18. Milán Pavel NNN C Neregistrovaní 20:57 + 11:37
19. Tachovská Kamila NNN C Neregistrovaní 21:08 + 11:48
20. Štěrbák Eda NNN C Neregistrovaní 22:12 + 12:52
21. Zemanová Danuše NNN C Neregistrovaní 22:25 + 13:05
22. Kučerová Alexandra NNN C Neregistrovaní 22:30 + 13:10
23. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 23:14 + 13:54
24. Moresová Nikol NNN C Neregistrovaní 24:26 + 15:06
25. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 25:21 + 16:01
26. Chmelařová Blanka NNN C Neregistrovaní 25:23 + 16:03
27. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 25:47 + 16:27
28. Dobrovolný Vladimír NNN C Neregistrovaní 27:47 + 18:27
29. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 32:12 + 22:52
30. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:20 + 23:00
31. Beránek Jiří NNN C Neregistrovaní 49:38 + 40:18