Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E1

Datum:
03.07.2015
Místo konání:
Jevíčko
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Jevíčko, 1:4000
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Zimmermann Jakub - R3
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
D10C
1.20 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna KTA0551 C SK Kotnov Tábor 10:32
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 10:34 + 0:02
3. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 11:02 + 0:30
4. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 11:35 + 1:03
5. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 12:23 + 1:51
6. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 12:32 + 2:00
7. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 12:42 + 2:10
8. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 12:55 + 2:23
9. Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 14:34 + 4:02
10. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 14:54 + 4:22
11. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 14:59 + 4:27
D12A
1.70 km, 24 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 15:30
2. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 16:36 + 1:06
3. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 17:29 + 1:59
4. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 20:10 + 4:40
5. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 23:59 + 8:29
6. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 24:18 + 8:48
D14A
1.80 km, 30 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:28
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:11 + 3:43
3. Kosobudová Kateřina KTA0253 C SK Kotnov Tábor 21:24 + 5:56
D16B
2.00 km, 34 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 C SKOB Zlín 17:19
D21A
2.80 km, 40 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9117
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 17:14 9569
2. Tesařová Markéta ZBM9456 C SK Žabovřesky Brno 18:28 + 1:14 8949
3. Hrušková Barbora ZBM9354 C SK Žabovřesky Brno 18:42 + 1:28 8832
4. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 18:54 + 1:40 8731
5. Chromá Kateřina ZBM9451 C SK Žabovřesky Brno 19:23 + 2:09 8488
6. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 19:33 + 2:19 8404
7. Tužilová Magdaléna ZBM9452 C SK Žabovřesky Brno 19:43 + 2:29 8321
8. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 20:49 + 3:35 7768
9. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:58 + 3:44 7692
10. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 21:14 + 4:00 7558
11. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 22:14 + 5:00 7055
12. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 23:04 + 5:50 6636
13. Galatíková Lucie ZBM9550 C SK Žabovřesky Brno 23:09 + 5:55 6594
14. Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:27 + 7:13 5941
15. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 25:01 + 7:47 5656
16. Jančová Jana VRB9450 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 25:08 + 7:54 5597
17. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 25:32 + 8:18 5396
D21B
2.20 km, 38 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5702
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:20 5786
2. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 18:30 + 0:10 5735
3. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 18:47 + 0:27
4. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 18:59 + 0:39 5587
5. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 19:07 + 0:47 5546
6. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 20:38 + 2:18 5081
7. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 20:45 + 2:25 5045
8. Štrajtová Štěpánka UOL9151 C SK UP Olomouc 21:24 + 3:04 4846
9. Vodvářková Tereza KON8583 C KOB Konice 21:25 + 3:05
10. Štěpánová Petra 016 C Šnyrchovi 21:40 + 3:20
11. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 21:50 + 3:30 4713
12. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:22 + 4:02 4550
13. Hájková Eliška KAM9851 B SK Kamenice 22:40 + 4:20 4458
14. Dosedělová Jana CEL8686 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 23:08 + 4:48 4315
15. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:06 + 5:46 4018
16. Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice 24:17 + 5:57 3962
17. Křenková Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 26:08 + 7:48 3395
Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D35B
2.40 km, 38 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 18:21
2. Andrade Milena 24C7550 C OK Vršovice 20:46 + 2:25
3. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 21:03 + 2:42
4. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 21:32 + 3:11
5. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 21:49 + 3:28
6. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 23:22 + 5:01
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 24:23 + 6:02
8. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 25:39 + 7:18
9. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 25:41 + 7:20
D35C
2.20 km, 38 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 21:09
2. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 23:19 + 2:10
3. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 23:36 + 2:27
4. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 23:39 + 2:30
5. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 24:25 + 3:16
6. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 25:25 + 4:16
7. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 25:51 + 4:42
8. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 27:19 + 6:10
9. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 29:42 + 8:33
10. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 31:12 + 10:03
11. Kosobudová Lenka KTA7351 C SK Kotnov Tábor 31:39 + 10:30
12. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 36:19 + 15:10
Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov DISK
D45B
2.20 km, 38 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 18:50
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:34 + 0:44
3. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 19:35 + 0:45
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 20:09 + 1:19
5. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 20:14 + 1:24
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 21:28 + 2:38
7. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 22:50 + 4:00
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 23:56 + 5:06
9. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 23:59 + 5:09
10. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 24:10 + 5:20
11. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 25:04 + 6:14
12. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 25:06 + 6:16
13. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 28:43 + 9:53
14. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 29:24 + 10:34
Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno DISK
Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering DISK
D45C
2.00 km, 34 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 27:03
2. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 27:34 + 0:31
3. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 29:55 + 2:52
D55B
2.00 km, 34 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:00
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 20:55 + 0:55
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 22:46 + 2:46
4. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 23:59 + 3:59
5. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 24:03 + 4:03
6. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 30:38 + 10:38
D55C
1.80 km, 30 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 25:52
2. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 26:55 + 1:03
3. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 31:49 + 5:57
4. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 34:09 + 8:17
5. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 36:31 + 10:39
D65
1.80 km, 30 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 27:08
2. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:33 + 3:25
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 34:08 + 7:00
DH10N
1.10 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 11:01
2. Dvořáková Ema KON0777 C KOB Konice 11:13 + 0:12
3. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:13 + 1:12
4. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:17 + 8:16
5. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 22:08 + 11:07
6. Andrade Miriam 24C0650 C OK Vršovice 35:43 + 24:42
7. Golinowski Piotr 012 C POL - Golinowski 36:46 + 25:45
Golinowska Ola 012 C POL - Golinowski DISK
H10C
1.20 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 8:20
2. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 9:07 + 0:47
3. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 9:19 + 0:59
4. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 11:24 + 3:04
5. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 12:05 + 3:45
6. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 13:14 + 4:54
7. Dvořák Štěpán KON0537 C KOB Konice 16:15 + 7:55
H12A
1.70 km, 24 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 12:24
2. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 14:35 + 2:11
3. Toborek Jakub 37P0300 C MKS "MOS" Wroclaw 15:00 + 2:36
4. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 15:09 + 2:45
5. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 16:15 + 3:51
6. Švestka Jakub KVS0303 C SKOB Kobra Vsetín 18:03 + 5:39
7. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 20:46 + 8:22
H14A
2.10 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 16:59
2. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 18:25 + 1:26
3. Šimek Štěpán UOL0104 C SK UP Olomouc 18:52 + 1:53
4. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 20:59 + 4:00
5. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 21:15 + 4:16
6. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 22:13 + 5:14
7. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 25:50 + 8:51
8. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 30:06 + 13:07
Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 20:38 + 3:39
H16B
2.30 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 14:18
2. Horčička Vít UOL9919 C SK UP Olomouc 14:34 + 0:16
3. Vítek Karel DKL9901 C KOB Kladno 15:57 + 1:39
4. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 17:56 + 3:38
5. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 19:02 + 4:44
Karásek Adam ZPV0001 C KOB ZPV Prostějov DISK
H21A
3.20 km, 48 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8089
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pawlak Bartosz 34P9000 C WKS Grunwald Poznań 16:26
2. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 17:09 + 0:43 8451
3. Hewelt Maciej SSU9000 C SK Severka Šumperk 18:08 + 1:42 8009
4. Mindaugas Nakvosas C 18:19 + 1:53
5. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 18:35 + 2:09 7806
6. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 18:59 + 2:33 7626
7. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 19:17 + 2:51 7490
8. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 19:44 + 3:18 7288
9. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 20:01 + 3:35 7160
10. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 20:13 + 3:47 7070
11. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 20:40 + 4:14 6867
12. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 20:55 + 4:29 6755
13. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 21:08 + 4:42 6657
14. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 21:09 + 4:43 6650
14. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 21:09 + 4:43 6650
16. Sklenář Martin AOP9501 A Přátelé orientačního běhu Opava 21:28 + 5:02 6507
17. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 21:53 + 5:27 6319
18. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 22:13 + 5:47 6169
19. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 22:45 + 6:19 5929
20. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 22:52 + 6:26 5876
21. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 23:11 + 6:45 5734
22. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 23:14 + 6:48 5711
23. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 23:37 + 7:11 5538
24. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 24:33 + 8:07 5118
Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21B
2.60 km, 40 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6044
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 17:48 6093
2. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 17:54 + 0:06 6059
3. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 18:08 + 0:20 5980
4. Jaroz Mariusz 012 C POL - Golinowski 18:13 + 0:25
5. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 18:19 + 0:31 5919
6. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 18:27 + 0:39 5874
7. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 18:32 + 0:44 5846
7. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 18:32 + 0:44 5846
9. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 19:13 + 1:25 5615
10. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 19:17 + 1:29 5593
11. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 20:31 + 2:43 5178
12. Šnyrch Marek 016 C Šnyrchovi 20:43 + 2:55
13. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 20:51 + 3:03 5065
14. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 21:15 + 3:27 4931
15. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:29 + 3:41 4852
16. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 21:41 + 3:53 4785
17. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 22:27 + 4:39 4526
18. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 23:33 + 5:45 4156
19. Štěpán Marek 2GC8900 C 3.LF UK 27:22 + 9:34
Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering DISK 0
H21C
2.30 km, 38 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2781
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valášek Jan KAM9400 C SK Kamenice 14:39 3082
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 15:56 + 1:17 2864
3. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 16:06 + 1:27
4. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 18:42 + 4:03 2396
5. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 18:45 + 4:06 2388
6. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 18:50 + 4:11 2374
7. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 19:07 + 4:28 2326
8. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:18 + 5:39 2125
9. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 21:07 + 6:28 1987
10. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 21:10 + 6:31 1979
11. Čeřovský Petr KON C KOB Konice 30:13 + 15:34
H35B
2.80 km, 40 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plesiňski Mariusz 013 C POL - Plesiňski 17:32
2. Golinowski Pawel 012 C POL - Golinowski 20:40 + 3:08
3. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 20:55 + 3:23
4. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 21:00 + 3:28
5. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 21:08 + 3:36
6. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 21:32 + 4:00
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 21:45 + 4:13
8. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 22:25 + 4:53
9. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 22:29 + 4:57
10. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 23:48 + 6:16
11. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 24:19 + 6:47
12. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:57 + 7:25
13. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 29:04 + 11:32
14. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 29:47 + 12:15
Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec DISK
MS Švestka Vít KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín 22:19 + 4:47
H35C
2.60 km, 40 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 22:47
2. Lukašák Štefan STE6700 C SK SKI-OB Šternberk 25:11 + 2:24
3. Kosobud Dušan KTA7201 C SK Kotnov Tábor 29:23 + 6:36
H45B
2.60 km, 40 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 18:40
2. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 18:54 + 0:14
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 19:31 + 0:51
4. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 20:03 + 1:23
5. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 20:20 + 1:40
6. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 21:01 + 2:21
7. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 21:04 + 2:24
8. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 21:54 + 3:14
9. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:01 + 3:21
10. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 22:15 + 3:35
11. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 23:07 + 4:27
12. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 24:07 + 5:27
13. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 24:52 + 6:12
14. Širůček Jaromír 73C6200 C xxx 25:41 + 7:01
15. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:37 + 12:57
16. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 37:46 + 19:06
H45C
2.30 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 17:37
2. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 18:13 + 0:36
3. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 22:23 + 4:46
4. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 23:15 + 5:38
5. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 26:32 + 8:55
H55B
2.30 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 17:36
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 17:55 + 0:19
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 18:28 + 0:52
4. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 19:29 + 1:53
5. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 20:01 + 2:25
6. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 20:11 + 2:35
7. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 20:50 + 3:14
8. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 22:44 + 5:08
9. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 22:53 + 5:17
10. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 26:33 + 8:57
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
H55C
2.10 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 20:19
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 20:52 + 0:33
3. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 21:14 + 0:55
4. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 21:48 + 1:29
5. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 23:33 + 3:14
6. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 24:37 + 4:18
7. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 25:49 + 5:30
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 26:02 + 5:43
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 26:31 + 6:12
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 26:59 + 6:40
11. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 27:06 + 6:47
12. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 32:07 + 11:48
13. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 32:10 + 11:51
14. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 38:35 + 18:16
H65
2.10 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 19:05
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:48 + 1:43
3. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 21:24 + 2:19
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 21:33 + 2:28
5. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:02 + 4:57
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 25:13 + 6:08
7. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 25:22 + 6:17
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:36 + 6:31
9. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 29:20 + 10:15
10. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 29:41 + 10:36
11. Novák Pavel ACB4801 C ABK České Budějovice - Šumava 34:18 + 15:13
Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice DISK
HDR
1.10 km, 8 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Natálie ACB0650 C ABK České Budějovice - Šumava 10:22
2. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:07 + 0:45
3. Švestka Štěpán KVS0601 C SKOB Kobra Vsetín 11:34 + 1:12
4. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 12:04 + 1:42
5. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 12:50 + 2:28
6. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:06 + 2:44
7. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 13:47 + 3:25
8. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace 13:58 + 3:36
9. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:19 + 3:57
10. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:40 + 4:18
11. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 15:08 + 4:46
12. Čeřovský Filip KON C KOB Konice 15:16 + 4:54
13. Rozsíval Martin + Adéla KON C KOB Konice 15:37 + 5:15
14. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 16:39 + 6:17
15. Švestka Patrik KVS0703 C SKOB Kobra Vsetín 18:33 + 8:11
16. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 20:38 + 10:16
17. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 20:48 + 10:26
18. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 25:05 + 14:43
19. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 26:18 + 15:56
20. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 29:34 + 19:12
Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc DISK
P
1.90 km, 22 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Jiří KVS6804 C SKOB Kobra Vsetín 16:54
2. Spurná Martina PTI9556 C Sportovní klub Ptení 17:02 + 0:08
3. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 17:18 + 0:24
4. Hrubý Ondřej JPV C Oddíl OS SK Prostějov 19:07 + 2:13
5. Švestková Jana KVS7251 C SKOB Kobra Vsetín 19:35 + 2:41
6. Strýček Jiří ADA C OOB TJ Spartak Adamov 20:13 + 3:19
7. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 21:34 + 4:40
8. Beňovský Jiří KVS6801 C SKOB Kobra Vsetín 21:59 + 5:05
9. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 22:41 + 5:47
10. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 23:49 + 6:55
11. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:34 + 12:40
12. Škodová Eva LCE8055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:19 + 13:25
13. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 30:37 + 13:43
14. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 32:12 + 15:18
15. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 33:54 + 17:00
16. Gregovská Jája KAM C SK Kamenice 51:14 + 34:20
17. Fučík Štěpán VLI C Slavia Liberec orienteering 58:53 + 41:59
Chmelařová Blanka 25C C péčkaři DISK
T
2.40 km, 38 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 19:59
2. Tužil Matěj ZBM C SK Žabovřesky Brno 20:38 + 0:39
3. Jemelíková Denisa ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno 22:00 + 2:01
4. Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 22:16 + 2:17
5. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 24:05 + 4:06
6. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 24:11 + 4:12
7. Koutný Lukáš UOL C SK UP Olomouc 26:07 + 6:08
8. Vellech Aleš MOV8000 C SKOB Ostrava 26:38 + 6:39
9. Beránková Lenka C 26:55 + 6:56
10. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 27:52 + 7:53
11. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:10 + 9:11
12. Zelenková Lenka 011 C Ardagh Group 33:28 + 13:29
13. Jireš František 011 C Ardagh Group 43:18 + 23:19
Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín DISK