Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E2

Datum:
04.07.2015
Místo konání:
Biskupice
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
D10C
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 17:23
2. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 18:33 + 1:10
3. Kosobudová Anna KTA0551 C SK Kotnov Tábor 19:23 + 2:00
4. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 19:38 + 2:15
5. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 21:43 + 4:20
6. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 23:11 + 5:48
7. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 23:15 + 5:52
8. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 24:35 + 7:12
9. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 26:14 + 8:51
10. Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 30:29 + 13:06
11. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 31:24 + 14:01
D12A
2.50 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 20:21
2. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 20:30 + 0:09
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 24:27 + 4:06
4. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 24:29 + 4:08
5. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 25:53 + 5:32
6. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 36:50 + 16:29
D14A
3.20 km, 165 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:58
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:03 + 3:05
3. Kosobudová Kateřina KTA0253 C SK Kotnov Tábor 55:27 + 15:29
D16B
4.50 km, 195 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 C SKOB Zlín 45:29
D21A
7.30 km, 300 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8876
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 C SK Žabovřesky Brno 65:08 9096
2. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 66:20 + 1:12 8936
3. Chromá Kateřina ZBM9451 C SK Žabovřesky Brno 68:53 + 3:45 8597
4. Tesařová Markéta ZBM9456 C SK Žabovřesky Brno 68:57 + 3:49 8588
5. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 73:12 + 8:04 8024
6. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:16 + 11:08 7616
7. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 76:39 + 11:31 7565
8. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 77:19 + 12:11 7476
9. Hrušková Barbora ZBM9354 C SK Žabovřesky Brno 78:51 + 13:43 7273
10. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 86:43 + 21:35 6227
11. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 90:32 + 25:24 5720
12. Galatíková Lucie ZBM9550 C SK Žabovřesky Brno 95:42 + 30:34 5033
13. Jančová Jana VRB9450 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 97:34 + 32:26 4785
14. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 107:32 + 42:24 3460
15. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 110:30 + 45:22 3066
16. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 114:25 + 49:17 2545
Čeřovská Adéla KON C KOB Konice DISK
Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D21B
5.00 km, 275 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6816
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 52:18 7090
2. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 54:09 + 1:51 6859
3. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:02 + 4:44 6498
4. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 57:53 + 5:35 6392
5. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 60:40 + 8:22
6. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 62:52 + 10:34 5768
7. Štrajtová Štěpánka UOL9151 C SK UP Olomouc 63:05 + 10:47 5741
8. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:21 + 11:03 5708
9. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 63:59 + 11:41 5629
10. Hájková Eliška KAM9851 B SK Kamenice 64:13 + 11:55 5600
11. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 64:24 + 12:06 5577
12. Vodvářková Tereza KON8583 C KOB Konice 65:32 + 13:14
13. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:52 + 13:34 5393
14. Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice 68:36 + 16:18 5051
15. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:12 + 17:54 4851
16. Štěpánová Petra 016 C Šnyrchovi 74:46 + 22:28
17. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 78:16 + 25:58 3842
18. Křenková Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 82:19 + 30:01 3336
19. Typltová Hana 016 C Šnyrchovi 83:08 + 30:50
20. Klimundová Radka 4CC82 C Al 96:38 + 44:20
Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko DISK 0
Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
D35B
5.90 km, 270 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 63:53
2. Andrade Milena 24C7550 C OK Vršovice 69:30 + 5:37
3. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 70:16 + 6:23
4. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 71:02 + 7:09
5. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 72:30 + 8:37
6. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 74:23 + 10:30
7. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 74:49 + 10:56
8. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 75:46 + 11:53
9. Hulsey Martina 010 C USA - GAOC 77:41 + 13:48
10. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 85:09 + 21:16
11. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 89:18 + 25:25
D35C
4.50 km, 195 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 48:58
2. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 49:42 + 0:44
3. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 55:51 + 6:53
4. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 56:56 + 7:58
5. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 57:00 + 8:02
6. Kosobudová Lenka KTA7351 C SK Kotnov Tábor 58:14 + 9:16
7. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 59:29 + 10:31
8. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 61:37 + 12:39
9. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 61:58 + 13:00
10. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 63:04 + 14:06
11. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 63:30 + 14:32
12. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 66:06 + 17:08
13. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 67:35 + 18:37
14. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 78:29 + 29:31
15. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 100:40 + 51:42
D45B
5.00 km, 275 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 50:13
2. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 51:43 + 1:30
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 56:15 + 6:02
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:58 + 7:45
5. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 60:42 + 10:29
6. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 60:53 + 10:40
7. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 62:01 + 11:48
8. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 63:16 + 13:03
9. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 66:53 + 16:40
10. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 69:58 + 19:45
11. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 73:43 + 23:30
12. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 74:45 + 24:32
13. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 77:44 + 27:31
14. Janečková Marta JPV6665 C Oddíl OS SK Prostějov 85:32 + 35:19
15. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 86:46 + 36:33
16. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 90:59 + 40:46
17. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 95:06 + 44:53
18. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 97:50 + 47:37
Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno DISK
D45C
3.60 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 49:26
2. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 60:43 + 11:17
D55B
3.60 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 41:15
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 43:35 + 2:20
3. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 49:33 + 8:18
4. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:55 + 8:40
5. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 52:35 + 11:20
6. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 55:39 + 14:24
7. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 81:47 + 40:32
D55C
2.90 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 42:00
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 43:09 + 1:09
3. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 47:15 + 5:15
4. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 68:44 + 26:44
Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D65
2.90 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 46:08
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 53:16 + 7:08
3. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:39 + 21:31
DH10N
1.70 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 15:01
2. Dvořáková Ema KON0777 C KOB Konice 16:03 + 1:02
3. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:07 + 1:06
4. Šudřichová Nela KON0555 C KOB Konice 17:36 + 2:35
5. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 18:31 + 3:30
6. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:47 + 4:46
7. Golinowski Piotr 012 C POL - Golinowski 22:43 + 7:42
8. Golinowska Ola 012 C POL - Golinowski 32:09 + 17:08
9. Andrade Miriam 24C0650 C OK Vršovice 50:31 + 35:30
H10C
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 15:27
2. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 15:43 + 0:16
3. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 16:43 + 1:16
4. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 18:27 + 3:00
5. Dvořák Štěpán KON0537 C KOB Konice 18:48 + 3:21
6. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 23:06 + 7:39
7. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 34:24 + 18:57
H12A
2.80 km, 115 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 24:15
2. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 24:53 + 0:38
3. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 26:45 + 2:30
4. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 28:16 + 4:01
5. Švestka Jakub KVS0303 C SKOB Kobra Vsetín 32:56 + 8:41
6. Toborek Jakub 37P0300 C MKS "MOS" Wroclaw 33:33 + 9:18
Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov DISK
H14A
3.60 km, 190 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 36:48
2. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 37:11 + 0:23
3. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 41:55 + 5:07
4. Šimek Štěpán UOL0104 C SK UP Olomouc 44:39 + 7:51
5. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 48:46 + 11:58
6. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 52:01 + 15:13
7. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 53:42 + 16:54
8. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 64:27 + 27:39
9. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 67:29 + 30:41
H16B
5.50 km, 315 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 47:57
2. Horčička Vít UOL9919 C SK UP Olomouc 50:10 + 2:13
3. Vítek Karel DKL9901 C KOB Kladno 72:09 + 24:12
4. Karásek Adam ZPV0001 C KOB ZPV Prostějov 75:00 + 27:03
5. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 79:22 + 31:25
6. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 82:39 + 34:42
H21A
9.60 km, 480 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8148
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pawlak Bartosz 34P9000 C WKS Grunwald Poznań 68:18
2. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 71:52 + 3:34 8884
3. Hewelt Maciej SSU9000 C SK Severka Šumperk 82:02 + 13:44 7836
4. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 83:08 + 14:50 7723
5. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 84:41 + 16:23 7563
6. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:48 + 18:30 7344
7. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 87:29 + 19:11 7274
8. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 87:52 + 19:34 7234
9. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 89:49 + 21:31 7033
10. Sklenář Martin AOP9501 A Přátelé orientačního běhu Opava 90:27 + 22:09 6968
11. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 92:50 + 24:32 6722
12. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 94:46 + 26:28 6523
13. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 95:29 + 27:11 6449
14. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 95:51 + 27:33 6411
15. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 97:53 + 29:35 6202
16. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 98:22 + 30:04 6152
17. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 98:43 + 30:25 6116
18. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 100:15 + 31:57 5957
19. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 100:42 + 32:24 5911
20. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 103:05 + 34:47 5665
21. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 104:05 + 35:47 5562
22. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 105:17 + 36:59 5438
23. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 113:00 + 44:42 4643
24. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 114:32 + 46:14 4485
25. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 114:35 + 46:17 4479
26. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 116:16 + 47:58 4306
27. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 120:17 + 51:59 3892
28. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 134:28 + 66:10 2429
Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
H21B
7.30 km, 350 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6044
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 60:57 6428
2. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 64:34 + 3:37 6092
3. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 69:45 + 8:48 5611
4. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 72:05 + 11:08 5395
5. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 72:08 + 11:11 5390
6. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 73:11 + 12:14 5292
7. Jaroz Mariusz 012 C POL - Golinowski 75:51 + 14:54
8. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 76:32 + 15:35 4981
9. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 77:14 + 16:17 4916
10. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 77:32 + 16:35 4888
11. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 78:27 + 17:30 4803
12. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 80:41 + 19:44 4596
13. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 81:19 + 20:22 4537
14. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 93:03 + 32:06 3448
15. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:14 + 33:17 3338
16. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 94:45 + 33:48 3290
17. Šnyrch Marek 016 C Šnyrchovi 95:42 + 34:45
18. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 100:04 + 39:07 2796
19. Patočka Aleš 4CC8700 C Al 122:57 + 62:00
20. Štěpán Marek 2GC8900 C 3.LF UK 138:52 + 77:55
21. Krajíček Martin 4CC8500 C Al 140:40 + 79:43
H21C
5.90 km, 310 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2781
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 53:28 3183
2. Valášek Jan KAM9400 C SK Kamenice 62:07 + 8:39 2799
3. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 63:33 + 10:05
4. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 71:58 + 18:30 2360
5. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 79:53 + 26:25 2008
6. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:07 + 32:39 1731
7. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 87:44 + 34:16 1659
8. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 92:59 + 39:31 1426
9. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 103:26 + 49:58 961
H35B
7.00 km, 345 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 61:34
2. Golinowski Pawel 012 C POL - Golinowski 66:57 + 5:23
3. Plesiňski Mariusz 013 C POL - Plesiňski 74:19 + 12:45
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 78:47 + 17:13
5. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 81:51 + 20:17
6. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 83:09 + 21:35
7. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:28 + 22:54
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 86:03 + 24:29
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 90:07 + 28:33
10. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 91:35 + 30:01
11. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 99:33 + 37:59
12. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 109:38 + 48:04
13. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 111:07 + 49:33
14. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 112:35 + 51:01
15. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 142:46 + 81:12
16. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 173:32 + 111:58
Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Švestka Vít KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín 107:25 + 45:51
H35C
5.90 km, 310 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 70:55
2. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 79:20 + 8:25
3. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 87:49 + 16:54
4. Kosobud Dušan KTA7201 C SK Kotnov Tábor 92:12 + 21:17
5. Lukašák Štefan STE6700 C SK SKI-OB Šternberk 119:45 + 48:50
H45B
5.50 km, 315 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 52:24
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 54:13 + 1:49
3. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 55:51 + 3:27
4. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 56:33 + 4:09
5. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 56:55 + 4:31
6. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 64:56 + 12:32
7. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 66:01 + 13:37
8. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 66:48 + 14:24
9. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:35 + 15:11
10. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 67:47 + 15:23
11. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 68:22 + 15:58
12. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 70:44 + 18:20
13. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 71:00 + 18:36
14. Širůček Jaromír 73C6200 C xxx 72:39 + 20:15
15. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 82:15 + 29:51
16. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 119:39 + 67:15
17. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 125:13 + 72:49
H45C
5.30 km, 220 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 57:58
2. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 63:44 + 5:46
3. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 71:43 + 13:45
4. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 83:41 + 25:43
5. Tužil Petr RBK C SK Radioklub Blansko 95:50 + 37:52
Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha DISK
H55B
5.30 km, 220 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 46:18
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 46:29 + 0:11
3. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 46:40 + 0:22
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 50:41 + 4:23
5. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 54:24 + 8:06
6. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 57:11 + 10:53
7. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 57:18 + 11:00
8. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 58:43 + 12:25
9. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 58:58 + 12:40
10. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 59:12 + 12:54
11. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 62:54 + 16:36
12. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 65:44 + 19:26
13. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 68:29 + 22:11
14. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:02 + 28:44
H55C
3.50 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 35:37
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 39:35 + 3:58
3. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 41:29 + 5:52
4. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 43:03 + 7:26
5. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 45:48 + 10:11
6. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 47:39 + 12:02
7. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 50:03 + 14:26
8. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 14:51
9. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 50:49 + 15:12
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 53:49 + 18:12
11. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 57:26 + 21:49
12. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 59:37 + 24:00
13. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 61:05 + 25:28
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 63:27 + 27:50
H65
3.50 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:11
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 36:27 + 2:16
3. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 36:40 + 2:29
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 37:20 + 3:09
5. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 40:17 + 6:06
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 46:09 + 11:58
7. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:01 + 13:50
8. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 49:34 + 15:23
9. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 53:32 + 19:21
10. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 61:29 + 27:18
11. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 70:06 + 35:55
12. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 101:35 + 67:24
13. Novák Pavel ACB4801 C ABK České Budějovice - Šumava 102:17 + 68:06
HDR
1.40 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácel Viktor 017 C Skácel 17:51
2. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 19:13 + 1:22
3. Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc 19:39 + 1:48
4. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 19:40 + 1:49
5. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:08 + 3:17
6. Rozsíval Martin + Adéla KON C KOB Konice 22:01 + 4:10
7. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace 22:28 + 4:37
8. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 23:38 + 5:47
9. Švestka Štěpán KVS0601 C SKOB Kobra Vsetín 23:57 + 6:06
10. Čeřovský Filip KON C KOB Konice 24:02 + 6:11
11. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 24:42 + 6:51
12. Švestka Patrik KVS0703 C SKOB Kobra Vsetín 25:52 + 8:01
13. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 26:38 + 8:47
14. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 28:36 + 10:45
15. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 28:40 + 10:49
16. Vlachová Eliška KON9572 A KOB Konice 29:13 + 11:22
17. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 29:21 + 11:30
18. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 29:25 + 11:34
19. Musilová Anna C 30:03 + 12:12
20. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 30:05 + 12:14
21. Procházka Ferdinand ADA C OOB TJ Spartak Adamov 34:29 + 16:38
22. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:16 + 17:25
23. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:07 + 18:16
24. Nováková Natálie ACB0650 C ABK České Budějovice - Šumava 38:48 + 20:57
25. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 39:25 + 21:34
26. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 24:53
27. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:11 + 26:20
28. Černoch Jakub TZL C SKOB Zlín 60:20 + 42:29
P
3.20 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beňovský Jiří KVS6801 C SKOB Kobra Vsetín 42:42
2. Spurná Martina PTI9556 C Sportovní klub Ptení 46:17 + 3:35
3. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 48:09 + 5:27
4. Hrubý Ondřej JPV C Oddíl OS SK Prostějov 54:22 + 11:40
5. Tužilová Michaela ZBM C SK Žabovřesky Brno 54:44 + 12:02
6. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 55:31 + 12:49
7. Cikánek Ondřej KON C KOB Konice 56:13 + 13:31
8. Švestka Jiří KVS6804 C SKOB Kobra Vsetín 56:18 + 13:36
9. Chmelařová Blanka 25C C péčkaři 62:07 + 19:25
10. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 62:21 + 19:39
11. Strýček Jiří ADA C OOB TJ Spartak Adamov 64:35 + 21:53
12. Andrade Telmo 24C7400 C OK Vršovice 64:36 + 21:54
13. Švestková Jana KVS7251 C SKOB Kobra Vsetín 66:02 + 23:20
14. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 67:05 + 24:23
15. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 70:35 + 27:53
16. Škodová Eva LCE8055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:50 + 44:08
17. Šnyrchová Božena 016 C Šnyrchovi 88:20 + 45:38
18. Daňková Tereya KON C KOB Konice 96:15 + 53:33
19. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 96:24 + 53:42
20. Botiková Daniela KON C KOB Konice 99:00 + 56:18
21. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 101:53 + 59:11
22. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 106:30 + 63:48
23. Tři Míši a Eva C 110:20 + 67:38
Šudřich Tomáš KON0013 C KOB Konice DISK
Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Fučík Štěpán VLI C Slavia Liberec orienteering DISK
T
3.80 km, 200 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Musil Radek C 47:09
2. Poltoratskyi Denys 26U7200 C 49:26 + 2:17
3. Tužil Matěj ZBM C SK Žabovřesky Brno 51:56 + 4:47
4. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 53:16 + 6:07
5. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 56:28 + 9:19
6. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 59:11 + 12:02
7. Koutný Lukáš UOL C SK UP Olomouc 62:10 + 15:01
8. Šarlej Marek TBM8104 C KOS TJ Tesla Brno 63:07 + 15:58
9. Melišíková Radka 018 C Melišíkovi 63:44 + 16:35
10. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 70:07 + 22:58
11. Beránková Lenka C 84:33 + 37:24
12. Melišík Michael 018 C Melišíkovi 84:38 + 37:29
13. Zelenková Lenka 011 C Ardagh Group 95:29 + 48:20
14. Jireš František 011 C Ardagh Group 106:08 + 58:59
15. Špinková Markéta TJP8550 C TJ Sokol Troja 144:40 + 97:31
Vellech Aleš MOV8000 C SKOB Ostrava DISK